HANSE VERBEEK VERZEKERINGEN-MAKELAARDIJ o.g. 'Wij- «teccbevc cc (Ao*(vi&fr&e<li<2' 1995 MAKELAARDIJ O.G. Havenpark 15 - 4301 JG Zierikzee VERZEKERINGEN Haven Noordzijde 1 - 4318 AB Brouwershaven Telefoon 01119-1314 - Fax 01119-1914 Telefoon 01110-16888 - Fax 01110- 16860 HANSE VERBEEK 4 ft k h 4 mam r WOENSDAG 21 DECEMBER 1994 NIEUWSBODE EXTRA ZIERIKZEE, St. Domusstraat 48 Stijlvol monumentenpan'd met achtertuin in het hartje van Zierikzee. Het pand is met zorg gerestaureerd en verkeert in een prima staat van onderhoud. Geheel voorzien van c.v. Totale grondoppervlakte 107 m2. Indeling: gang met hardstenen plavuizen: zit kamer met stucplafond; eetkamer met bal- kenzoldering; keuken; toilet/douche. Op de 1e verdieping: twee ruime slaapkamers en een gastenbadkamer; tevens een kleine pantry zodat kamerverhuur eventueel moge- lijkis. Óp de 2e verdieping: flinke zolder met zolder kamer. OOSTERLAND, Rijksweg 11 NIEUWERKERK, B. v. Eetenstr. 26 NÓbRDWÉLtE, Jan Delstlaan Aantrekkelijk gelegen hoekwoning met ber ging in een van de mooiste ringdorpen van Zeeland. De woning is gebouwd in 1991 en verkeert in een prima staat van onderhoud. De totale oppervlakte is 229 m2 eigen grond. De woning is ook geschikt voor minderva- liden. Volledig geisoleerd en voorzien van dubbel glas. c.v. Nefit Turbo 21 combi-ketel. Oplevering: direkt. Indeling: entree/hal; zitkamer; halfopen keu ken;! slaapkamer met badkamer beneden; berging; overloop; drie slaapkamers; badka mer;-vaste trap naar zolder. Vraagprijs: 415.000,- k.k. ELLEMEET, Kuyerdamseweg 36 Mooie, degelijk gebouwde twee-onder-een- kap woning met extra grote garage/berging. Gelegen op aantrekkelijke lokatie op circa 1 km. van het strand. De woning is gebouwd in 1974 en verkeert in een prima staat van on derhoud. Totale oppervlakte 268 m2 eigen grond. Oplevering in overleg. Veel bergruim te. Indeling: gang; toilet; kelderkast; doorzonka mer (28 m2); keuken; overloop; drie slaapka mers (waarvan 2 met inbouwkasten); badka mer; vaste trap naar 2e verd.; 4e slaapkamer met bergruimte; garage/berging (11 x3 m.). Vraagprijs: 245.000,- k.k. Prijzen vanaf 205.000,- v.o.n. Vraagprijs: 218.000,- k.k. Vraagprijs: 395.000,- k.k. NIEUWERKERK, Ooststraat 8 Voorname vrijstaande villa met garage en berging. Het pand staat op een prima lokatie en heeft een mooie onderhoudsvrije siertuin met veel groenblijvende planten, bomen en heesters. Totale oppervlakte 764 m2 eigen grond. De woning werd in 1980 gerenoveerd en verkeert in goede staat van onderhoud. Indeling: entree; hal met garderobe en trap penhuis; toilet; zitkamer met open haard par tij en schuifpui naar zonneterras (55'm2); stu deerkamer; ruime keuken; bijkeuken. Óp ae 1 e verd.: overloop; ouderslaapkamer (18 m2); drie slaapkamers met veel kasten en berg ruimte; luxe badkamer. Op de 2e verd.: 2 slaapkamers; veel bergruimte. LANDELIJKE RUST IN DREISCHOR 6 twee onder-een-kap woningen In het overwegend landelijke dorp Dreischor bouwen wij 6 luxe twee-onder-een-kap wo ningen met garage gelegen aan de Bogerdweg (plan Bogerdhof). Degelijke bouw in kombinatie met een mooie lokatie maken deze woningen tot een gewild objekt. De woningen worden prima afgewerkt en hebben een optimale isolatie. Indeling: hal met trap en meterkast; toilet; L- vormige woonkamer; keuken; garage; over loop; drie slaapkamers; badkamer; vaste trap naar zolder; zolderkamer. Uitgebreide dokumentatie op ons kantoor verkrijgbaar. BURGH-HAAMSTEDE,Hogezoom 45 Onder architectuur gebouwd (1981) landhuis od een ruim Derceel eigen grond van 2040 m2. uit pracnnge nuis is aTgewerxt met auurzame materialen en ligt op een mooie lokatie. Tuin en terrassen gelegen op het zuiden. Op de benedenverdieping liggen plavuizen. De wo ning is volledig geisoleerd en voorzien van dubbel glas en vloerverwarming. Indeling: overdekte entree; grote hal; garde robe; toilet; eethoek grenzend aan de keu ken; luxe keuken met inbouwapp.; bijkeuken; ruime zitkamer met apart gedeelte ingericht als studiehoek, open haard en vide; werkka mer; portaal; terraas; overdekt terras; dubbe le garage; overloop; 4 slaapkamers waarvan ouderslaapkamer met dubbele wastafel en een eigen toegang naar de badkamer; toilet; wasruimte met plaats voor wasmachine/dro ger; berging; badkamer met ligbad, wastafel en aparte doucheruimte; dakterras; garage zolder; c.v. ruimte; beloopbare grote zolder boven woonhuis. Voor serieuze gegadigden is een uitgebreide beschrijving beschikbaar. Prijs op aanvraag Vraagprijs: 210.000,- k.k. Prijs op aanvraag Vraagprijs: 22.500,- inclusief inventaris Vraagprijs: 195.000,- k.k. Vrijstaande woonboerderij aan verbindings weg Goes-Zierikzee-Rotterdam. Bestaande uit vrijstaand woonhuis; grote schuur met ga rages, deel en stal; schuur met paarden- boxen; siertuin; moestuin; kleine boomgaard en weiland. Totaal 4875 m2 eigen grond. Indeling: hal; zitkamer met plavuizen vloer (vloerwarming), open haard en origineel bal- kenplafond; woonkeuken; bijkeuken; toilet; overloop; badkamer; 4 slaapkamers; 2e toi let; grote vliering. De woning verkeert in prima staat van onder houd (hardhouten kozijnen, dubbelglas en is voorzien van c.v. (nieuwe HR ketel). Oplevering in overleg. HAAMSTEDE, Weststraat 36 Ruime vrijstaande woning op 641 m2 eigen grond. Dit uit 1908 daterende huis staat op een mooie lokatie aan de rand van het dorp. Achter de woning staat een stenen bijge bouw, geschikt voor garage, atelier, hobby ruimte, gastenverblijf etc. De woning heeft gedeeltelijk dubbel glas. Veel inbouwkasten. Indeling: gang; zitkamer met schouw; eetka mer; zijkamer (hobby/studeer); ruime keu ken; toilet; douche; overloop; 5 slaapkamers; bijgebouw. Vraagprijs: 253.000,- k.k. BURGH-HAAMSTEDE, Lageweg 15 Op de kop van Schouwen schitterend gele gen vrijstaand landhuis met een inhoud van ca. 550 m3. Op loopafstand van bos, strand en duinen. Ligt in een aantrekkelijk recre atie gebied. De woning kan voor zowel per manente als recreatieve bewoning gebruikt worden. Totale grondoppervlakte 953 m2 eigen grond. Indeling: ruime hal; toilet; L-vormige zitka mer (35 m2); woonkeuken; bijkeuken; hobby-ruimte (20 m2); overloop; douche; vier slaapkamers. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Vraagprijs: 197.500,- k.k. ZIERIKZEE, Scheepstimmerdijk 24 Prachtig gerenoveerde voormalige boerderij met garage op een aantrekkelijke lokatie (achtertuin op het zuiden aan de haven!). De woning is in 1987 totaal gerenoveerd met 1 e kwaliteit materialen. Totale oppervlakte 520 m2 eigen grond. Dak, vloer en spouw zijn uit stekend geisoleerd, geheel dubbel glas en voorzien van een nieuwe c.v. installatie (HR combi-ketel 1994). In de tuin staat een ber ging van 20 m2. Indeling: entree; zonnige woonkamer met plavuizenvloer en aluminium systeem pla fond; moderne keuken met inbouwappara- tuur; royale bijkeuken met aansluiting voor wasmachine; garage met plaats voor 2 au to's; schuurtje; overloop; luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel, bidet en 2e toilet; drie slaapkamers; hobby/studeerkamer; ber ging/zolder. BROUWERSHAVEN, H. Zuidzijde 19 Op een unieke lokatie gelegen sfeervolle wo ning aan de jachthaven van Brouwershaven. De woning heeft een eigen poort. Totale op pervlakte 167 m2 eigen grond. De woning heeft gedeeltelijk dubbel glas en is voorzien van c.v. Indeling: ruime hal; kamer en suite; woonkeu ken; bijkeuken; provisiekelder; toilet; over loop; badkamer met ligbad, douche en was tafel; drie slaapkamers; grote zolder met twee zolderkamers. Rustig gelegen, ruime woning op 909 m2 eigen grond. De woning werd gebouwd in 1975 en is uitgebreid in 1988. De woning ver keert in een goede staat van onderhoud, is voorzien van c.v. (1990), dakisolatie en ge deeltelijk dubbel glas. Oplevering in overleg. Indeling: hal met garderobe; toilet; L-vormige zit/eetkamer met plavuizen en open haard (circa 70 m2woonkeuken(circa 10 m2); bij keuken; slaapkamer beneden (20 m2) met luxe badkamer voorzien van ligbad, 2e toilet, douchecabine en dubbele wastafel; over loop; drie slaapkamers; gastenbadkamer met ligbad en wastafel; vliering. Vraagprijs: 250.000,- k.k. Vraagprijs: 340.000,- k.k. ZIERIKZEE, Weststraat 16 OUWERKERK, Nw. Nrd.dijkseweg 1 Camperen bij de boer! Mooie houten sta-ca- ravan/chalet op boerderij camping. De afme tingen van de caravan zijn 8 x 2.50 m. Circa 500 m2 grond (staangeld 1.500,- per jaar). Bij de caravan is een schuurtje. De caravan is aangesloten op water, elektriciteit en riole ring. Gasverwarming (propaan). Indeling: zitruimte met keukentje; slaapka mer; toilet; douche en wastafel. OOSTERLAND, Wilgenstraat 16 In 1992 nieuw gebouwde bedrijfsloods van 20 x 8 m. In de loods bevinden zich twee kan toren, een pantry, sanitaire voorziening en een magazijn. Het pand is aangesloten op gas, water en elektrisch. Totale grondopper vlakte circa 540 m2. Aantrekkelijke lokatie op klein industrieter rein in de nabijheid van doorgaande weg. Mooie tussenwoning met grote, zonnige achtertuin. Er is een atelier/hobbyruimte bijgebouwd in I984~(kan ook-ars kantoor gebruikt worden). De totale oppervlakte is 295 m2 eigen grond. De woning is gereno veerd in 1984. Zowel woning als atelier ver keren in prima staat van onderhoud. Verwarming d.m.v. gaskachels. Voorzien van dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaardig in overleg. Indeling: entree; woonkamer (30 m2); woon keuken; toilet; douche; overloop; drie slaapkamers; berging; atelier/hobbyruimte. Het atelier/hobbyruimte is circa 38 m2 groot en heeft een flinke zolderberging. l VERZEKERINGEN-MAKELAARDIJ o.g.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 2