gemeente Z Ba rikzee GEMEENTE DUIVELAND DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN Westerschouiuen VOOR AL UW REKLAMEDRUKWERK Raadsvergadering Besluiten Wet milieubeheer KERSTPAKKETTEN-SHOW 1994 GROOTHANDEL A. KOOL ZN. GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 NIEUWSBODE EXTRA Raadsvergadering: De gemeenteraad van Zierikzee vergadert dinsdag 22 november om 19.30 uur in de raadzaal van het stad huis. Woningbouwvereniging „Beter Wonen" heeft 12 so ciale huurwoningen gebouwd aan de Gravenstraat. De verkoop van de vier kavels bouwgrond moet nog door de raadgeformaliseerd worden. Het college van B W stelt voor het-Streek- en Land bouwmuseum Schouwen-Duiveland in Dreischor vanaf volgend jaar te subsidiëren met 1,— per inwo ner per jaar en 2000,— beschikbaar te stellen als bij drage in de kosten van het deel Zierikzee van de Ka dastrale Atlas Zeeland 1832. Deze atlas, die in een oplage van 350 stuks verschijnt, kan een belangrijke bijdrage vormen voor historisch onderzoek in onze gemeente. Op de agenda staan verder continuering van deelna me in de Stichting Stimulering Werkgelegenheid Zeeland-Noord, wijziging van de subsidiegrondslag van het algemeen maatschappelijk werk, een ge meentegarantie voor woningbouwvereniging „Beter Wonen", het toepassen van de seniorenregeling en be- geleidingskosten voor de verbouw van Multifunctio neel Centrum Zierikzee. Iedere burger kan een raadsvergadering bijwonen. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen tij dens kantooruren (9.00-17.00 uur) ter inzage bij Bu reau Voorlichting. Na de opening van de vergadering kunt u het woord voeren over de meeste op de agenda vermelde punten (met uitzondering van zaken om trent personen en de rondvraag). U kunt zich abonneren op alle raadsstukken. Dit be treft de raadsagenda, de voorstellen van het college van burgemeester en wethouders aan .de gemeente raad en het verslag van de vorige vergadering. De raadsstukken worden ruim een week voor de verga dering toegestuurd. Een jaarabonnement op de raadsstukken kost 41,80. Heeft u hiervoor belangstelling, dan kunt u zich opgeven bij de afdeling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 01110-13151. Commissies De commissie Financiën en Economische Zaken ver gadert donderdag 17 november om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. De commissie bespreekt de begroting 1995 van het Samenwerkingsverband Openbare Veiligheid Zeeland en die van de regionale Brandweer Zeeland. Financiële middelen zijn nodig c.q. gewenst voor de aankoop van computer-apparatuur door de invoering van de Wet Waardering Onroerende Zaken, het deel Zierikzee van de Kadastrale Atlas Zeeland 1832 en het inzetten van medische teams door de GGD Zee land op middelbare scholen. Overige agendapunten zijn de overname van garan tieverplichtingen door Waarborgfonds Sociale Wo ningbouw, vervroegde aflossing van rijksleningen en aanvraag van gemeentegarantie door woningbouw vereniging „Beter Wonen", de seniorenregeling, de herinrichting en aanleg van riolering in de West straat, aanpassing van diverse verordeningen aan de Algemene Wet Bestuursrecht en de Gemeentewet, ki lometervergoeding voor ambtenaren en de herverde ling van middelen van het stadsvernieuwingsfonds 1994 en verdeling van de middelen uit dit fonds voor 1995. De commissie Openbare Werken en Milieu vergadert maandag 21 november om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over het aanbrengen van een hek werk langs de Nieuwe Haven om de veiligheid te ver hogen. Voor het nieuwe bestemmingsplan Poortambacht 10 moet een rioleringsplan worden opgesteld en aan de Straalweg kan, wanneer de eigenaren van de perce len aan deze straat meebetalen, een riolering worden aangelegd. De overige agendapunten zijn de aankoop en overna me van gronden van het Havenschap Vlissingen door de O.L.A.Z., het repareren van een daklekkage bij basisschool „Binnen de Veste", het vervangen van de dekvloer in de grote zaal van de Muziekschool, het actualiseren van stadsplattegronden en het concept - verkeersstructuurplan. De commissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert eveneens op maandag 21 november om 19.30 uur, doch in de commissiekamer, over 7 subsidieverzoeken. Sociaal-Kultureel Werk „De Lichtboei" en Speel-o- theek „Leentjebuur" gaan verhuizen naar het Multi functioneel Centrum en vragen hiervoor subsidie op de meerkosten van de huisvesting. Stichting 't Duup- je, eveneens in het Multifunctioneel Centrum geves tigd, vraagt een exploitatiesubsidie van 3700,— en een bijdrage voor de aanschaf van spelmaterialen en meubilair van 4000,—. De Stichting Federatie Dagverblijven Oosterschelde heeft in verband met de slechte staat onlangs het hekwerk van kinderboerderij „De Punt" vervangen en vraagt hiervoor een gemeentelijke bijdrage. Het bureau voor vrouwenhulpverlening Artemis" orga niseert volgend jaar de cursus „Stralend Grijs" voor 60+ vrouwen. De subsidiëring van de Zeeuwse Volk- suniversieit is het laatste subsidieverzoek, dat door de commissie wordt besproken. De overige agendapunten zijn vaststelling van een nieuwe afvloeiingsregeling voor. onderwijzend per soneel van het openbaai- basisonderwijs, wijziging van diverse verordeningen en het toekomstige ge meentelijke beleid ten aanzien van reserves en voor zieningen. De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling vergadert woensdag 23 november om 16.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over de deelnotitie „kernrandzo- nes" in relatie tot de op te stellen beleidsnotitie be stemmingsplan buitengebied. Voor deze kernrandzo- nes moet een voorstel voor de ruimtelijke inrichting en de planologische regelgeving worden ontwikkeld. De commissie bespreekt de vaststelling van vier voorbereidingsbesluiten. De heer S. J. Duinhouwer wil een (nieuw) cafetaria bouwen aan de Grevelin- genstraat. De heer M. J. van der Klooster heeft plan nen een appartement met garage te bouwen aan de achterzijde van het perceel Mol 21-23. De heer D. de Jong wil een garage/berging bouwen naast zijn wo ning Vondelingsplaat 8 en mevrouw P. Borghouts- Woestenberg wil de woonbestemming van het pand Nieuwe Bogerdstraat 42 wijzigen in winkelbestem ming. Al deze verzoeken zi:,n in strijd met het gelden de bestemmingsplan. Om medewerking te kunnen verlenen dient de gemeenteraad een voorbereidings- besluit vast te stellen, gevolgd door een artikel-19- procedure. De overige agendapunten zijn de herverdeling van de. middelen van het stadsvernieuwingsfonds 1994 en de verdeling voor 1995 en uitbreidingsplannen van be staande verblijfscomplexen. Voor Zierikzee heeft dit slechts betrekking op „camping Zierikzee" aan de Grote Zelkeweg. I Iedere bui'ger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadei-ing betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in de leeskamer in het stad huis. U kunt de stukken tijdens kantooruren inzien na afspraak met de secretaris van de commissie. Voor de commissie Financiën en Economische Zaken is dit de heer A. J. Geleijnse, voor de commissie Openbare Werken en Milieu de heer C. L. van der Linde, voor de commissie Welzijn en Sociale Zaken mevrouw M. A, Bergwerf en voor de commissie Ruimtelijke Ontwik keling de heer K. A. de Vlaam. Alle commissiesecre tarissen zijn telefonisch bereikbaar op 01110-13151. Voor het bezoeken van de vergadering hoeft u zich niet van te voren aan te melden. Voorafgaand aan het behandelen van een agendapunt krijgt u de gelegen heid het woord te voeren. Daarna heeft u in twee ter mijnen de gelegenheid met de» raadsleden mee te spreken. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achtei-af. Voor één raadscommissie kost dit 13,25 en voor alle raadscommissies 52,- per jaai-. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stadhuis. Collectes Deze week zamelt het Diabetes Fonds Nederland geld in en volgende week, tussen 21 en 25 november' is de jaarlijkse kerstcollecte van het Leger des Heils. Partiële herziening 1994 bestemmingsplan „Buitengebied" Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken in verband met het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 17 november 1994 gedurende vier weken ter gemeen tesecretarie, afdeling Algemene Zaken (alsmede in de openbare bibliotheek „De Stolpe" aan het Haring- vlietplein) ter inzage ligt het ontwerp van de partiële herziening van het bestemmingsplan „Buitenge bied". Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent deze ontwerp-herziening ken baar maken bij de gemeenteraad. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. J. W. Verkaart, Volkerakstraat 73, Zierikzee, voor het verbouwen van een woning, plaatselijk be kend Minderbroederstraat 32. 2. Bestuur J. L. de Jongeschool, Vrije 32, Zierikzee, voor het verbouwen van een klaslokaal, plaatse lijk bekend Vrije 32; 3. Van Woudenberg B.V., Haringvliètplein 10, Zierik zee, voor het plaatsen van een container, plaatse lijk bekend Haringvlietplein 10. Bouw berging De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer J. W. de Jonge, Kabbelaarsbank 7, Zie rikzee, een melding bouwvoornemen is ingediend voor het bouwen van een berging, plaatselijk bekend Kabbelaarsbank 7, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie M nr. 129. Genoemde melding is in strijd met het bestemmings plan „Poortambacht 1-5-6". Burgemeester en wethou ders zijn bereid aan de ingediende melding medewer king te verlenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen van de voorschriften van het bestemmingsplan. In verband met het voorgaande liggen de op voor noemde melding bouwvoornemen betrekking heb bende bescheiden met ingang van 17 november a.s. gedurende twee weken voor een ieder ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn bedenkingen tegen het ver lenen van een vrijstelling aan het college van burge meester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zie rikzee, schriftelijk kenbaar maken. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een melding op grond van artikel 8.41 Wet milieubeheer is ingekomen voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer van de heer B. Bolijn, Bettewaardse- dijk 2a te Zierikzee. Informatie over genoemde melding kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken van de gemeen tesecretarie te Zierikzee (tel. 01110-13151). Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE RECREATIEGEMEENTE BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - S. Hart, bouw woning Roterij 30 te Burgh- Haamstede; - Bouwbedr. Nieuwenhuis BV, bouw woning Kamillelaan 9 te Burgh-Haamstede; VERGADERING COMMISSIE FINANCIËN Datum en tijdstip aanvang: 23 november 1994, 1930 uur. Agenda 1. Opening. 2. Vaststelling verslag vergadering d.d. 26 okto ber 1994. 3. Ingekomen stukken/mededelingen. stand van zaken protest herverdeling ge meentefonds 2e begrotingswijziging 1994 Werkvoor zieningsschap De Zuidhoek spaarloonregeling personeel aanschaf vloerbedekking bibliotheek Haamstede. 4. Wet materiële belasting bepalingen. 5. Aanpassen verordening begraafrechten. 6. Aanpassen verordening rioolrechten. 7. Garantieverlening kasgeldlening Beter Wo nen. 8. Garantieverlening lening Molenberg c.v. 9. Diverse grondverkopen c.a. 10. Jaarrekening 1993 Zeeuwse Muziekschool. 11. Begroting 1995 Woonwagenschap. 12. Jaarrekening 1992 en 1993 dorpshuis Se- rooskerke. 13. Jaarrekening 1993 en begroting 1995 dorps huis Haamstede. 14. Aanschaf houtversnipperaar. 15. Bijstelling begroting 1994 t.b.v. wegenonderhoud riolering. 16. Bijstelling ramingen plan Stoofweg II. 17. Tijdelijke bijdrage St. Golf. 18. Verder voorkomende zaken. 19. Rondvraag. 20. Sluiting. VERGADERING COMMISSIE ALGEMENE EN BESTUURLIJKE ZAKEN Datum en tijdstip aanvang: 22 november 1994, 16.00 uur. ^Agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag van de vergadering d.d. 25 oktober 1994. Toelichting: Er zijn twee versies vervaardigd. Aan de commissie wordt een voorkeur ge vraagd voor één van beide. 3. Rapportage banenpool/jeugdwerkgarantie plan. 4. Wijziging gemeenschappelijke regeling ADZ. 5. Convenant AZC. T.k.n. 6. Spaarverordening. 7. Concept herziening APV. 8. Verder voorkomende zaken. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. De vergaderingen zijn openbaar en worden in het gemeentehuis gehouden. Vanaf agendapunt 4 bestaat er voor het aanwezi ge publiek gelegenheid kort het woord te voeren. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voor de aanvang van de vergadering ter inzage. VERGADERING COMMISSIE OPENBARE WERKEN VERVALT Omdat het aantal agendapunten ontoereikend is komt de vergadering van 17 november a.s. te vervallen. GEMEENTE Molenstraat 65 (431 I EB) Telefoon 0III3-I25I postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 011 13-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur tijdstip: donderdag 24 november I994, 19.30 uur agenda: o.m. - Onderzoek geloofsbrief nieuw benoemd raadslid, de heer J.S. Wiebrens. - Wijziging Verordening gemeentelijke identiteits kaart. - Vaststelling (gewijzigde) Samenwerkingsovereenkomst Openbare Veiligheid Zeeland. - Wijziging gemeenschappelijke regeling Admini stratief Dienstencentrum Zeeland. - Afgifte representativiteitsverklaring voor Stichting Radio-Omroep Schouwen-Duiveland. - Voorbereidingsbesluiten bestemmingsplan Bruinisse Kom en West. - Vaststelling Legesv^erordening I995 met bijbehorende tarieventabel. - Garanderen kasgeldlening van woningbouwvereniging Beter Wonen te Zierikzee. - Beschikbaarstelling krediet voor: - aanleg insteekweg bedrijfsterrein - opknappen strandje voormalige werkhaven - opknappen kruising Groeneweg/Molenweg. Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering van 8 november 1994 de volgende bouwvergunningen verleend: - Asia Trading - bouw bedrijfshal, Nijverheidsweg - Euro Packing Trading - bouw bedrijfsloods, Nijverheidsweg. Ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders hebben vastgesteld de ontwerp-beschikking ingevolge de Wet milieubeheer voor: - de bloemisterij van H.L van den Bos, Molenstraat 48 - het transportbedrijf van G. Hanzen en Zn, Nijverheidsweg. Ter inzage De ontwerp-beschikkingen (gericht op verlening van de vergunning onder voorwaarden) en andere rele vante stukken liggen met ingang van 17 november 1994 gedurende vier weken op de gemeentesecretarie voor eenieder ter inzage. Op verzoek kunnen de stukken buiten kantooruren worden ingezien. Ook wordt -op verzoek- een mondelinge toelichting op de stukken gegeven. Bedenkingen Gedurende bovengenoemde periode kan eenieder schriftelijke bedenkingen inbrengen. Daarnaast kan worden verzocht om een zitting, waarbij de mogelijk heid bestaat mondeling bedenkingen in te dienen. Op verzoek worden de gegevens van de inbrengers van bedenkingen niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met de beden kingen. bij ons worden ingediend 16 november 1994 Burgemeester en wethouders van Bruinisse Voor al uw reparaties van: SNEL, VAKKUNDIG, VOORDELIG 3 mnd. garantie op reparatie eventueel vrijblijvend prijsopgaaf vooraf. UW SPECIAALZAAK DELTA DISCS Voor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 01110-14699 Kerstpakketten-inkopers: opgelet j Schitterend en sfeervol is onze SHOWROOM j Nog mooier als andere jaren onze kerstpakketten J Alle ingrediënten zijn dus aanwezig om uw perso neels- of relatiepakket samen te stellen j Premiums en relatiegeschenken met uw eigen tekst en/of logo....? Ook hierin hebben we een uitzonderlijk assortiment J Wacht niet te lang i.v.m. eventuele bedrukkingen om een persoonlijke noot aan uw pakket toe te voegen BELANGRIJK: Om in alle rust uw kerstpakket uit te zoeken, is het raadzaam van te voren een afspraak te maken Joos Jansestraat 35,3245 XH Sommelsdijk (gem. Middelhamis) Telefoon- 01870-82690,01878-4118 of 01871-2143 Geopend maandag tlm vnjdag 8.00-12.00 uur en van 1300-I7.00uur BEKENDMAKINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. meldingen zijn inge diend: G. Buch, vernieuwen voorgevel Hoge Kerkstraat 4 te Nieuwerkerk; W. Kooijman, oprichten paardenstal Rijksweg 28 te Nieuwerkerk; S.O.W. Gemeente Duiveland, vergroten woning Muyeweg 17 te Nieuwerkerk. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet milieu beheer bekend dat zij vergunning hebben verleend aan Transportbedrijf Talen B.V., Westsiraat 41 te Nieu werkerk, voor het in gebruik hebben van een boven grondse olietank plus een bovengrondse opslag van af gewerkte olie op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sectie A nr. 63, plaatselijk be kend Weststraat 41 te Nieuwerkerk. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Tegen het ontwerp van de vergunning, welke voor een ieder ter inzage hebben gelegen van 29 september 1994 tot 11 november 1994, zijn geen bezwaren ingediend. De definitieve vergun ning wijkt niet af van de ontwerp-vergunning. Tevens maken burgemeester en wethouders van Dui veland ingevolge de artikelen 8.1 en 13.10 van de Wet Milieubeheer bekend dat bij hen is binnengekomen een aanvraag ingevolge de Wet Milieubeheer voor een vergunning van Recreatieterrein ,,'t Hart", Zandweg 2 te Sirjansland. De aanvraag betreft het in werking hebben van een recreatieterrein op het perceel kada straal bekend gemeente Duiveland, sectie H nr. 8, plaatselijk bekend Zandwe^2 te Sirjansland. Zij zijn voornemens om positief op de aanvraag te be schikken, onder het stellen van voorschriften ter be scherming van het milieu. Hiertoe is de vergunning in ontwerp vastgesteld. De aanvragen, de ontwerp-vergunningen alsmede de definitieve vergunningen en alle op voornoemde za ken betrekking hebbende stukken liggen ter inzage op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 17 novem ber 1994 tot 30 december 1994, elke werkdag van 09.00- 12.00 uur, en op maandagavonden gedurende deze pe riode van 18.30-21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. Gedurende voornoemde periode kunnen gemotiveer de bezwaren tegen de ontwerp-beschikking door een ieder schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Tegen de definitieve ver gunning kan beroep worden ingesteld door de aanvra gers, de regionaal inspecteur van de volksgezondheid voor de milieuhygiëne, degenen die tegen het ontwerp van de beschikking tijdig een bezwaarschrift hebben ingediend alsmede door belanghebbenden die aanto nen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de ver gunningen. Het beroep dient te worden ingesteld bü de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld, kan tevens overeenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een ver zoek worden gedaan tot schorsing van de afzonderlijk beschikkingen (vergunningen), damvel tot het treffen van een voorlopige voorziening. BESTEMMINGSPLAN „BUITENGEBIED" De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het volgende bekend. Met ingang van 18 november 1994 ligt, gedurende een periode van veertien dagen, ter gemeentesecretarie (tijdens werkdagen gedurende de openstellingsuren van 9.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage de bouwaanvraag van dhr. L. Kik, Dillingsweg 12a te Sir jansland, voor het oprichten van een tweede bedrijfs woning, op het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland sektie H nr. 485. Daar deze bouwaanvraag geen srijdigheden vertoont met het vigerende bestemmingsplan „Buitengebied" en eveneens niet met de herziening van het plan „Bui tengebied", is het college voornemens middels toepas sing van artikel 50 lid 5 van de Woningwet de wettelij ke aanhoudingsplicht te doorbreken. Gedurende de genoemde periode van veertien dagen kan een ieder schriftelijke bedenkingen indienen te gen voornoemde anticipatieprocedure bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Duiveland. De wnd. burgemeester voornoemd, G. HOKKEN Nieuwerkerk, 15 november 1994 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DÉ KRANT VAN SCHOUWEN-DUIVELAND Bouwplannen Aangevraagde bouwvergunningen (art. 41 Woningwet) - A. de Jong - Romney opslagloods (tijdelijk). Krijn karelsweg 3a, Ellemeet - M.C. Coomans - bouw garage/berging, Elkerzeeseweg 49, Scharendijke - C.A. den Boer - bouw loods, Papeweg IKerkwerve - G. v.d. Sluis - bouw machineberging, Provincialeweg IKerkwerve. Ingekomen meldingen (art. 42 Woningwet) - R. Hartmann - bouw tuinhuisje. Het Baken 124, Scharendijke - H.E. de Ceuninck van Capelle - bouw hal/berging, Korenbloemstraat 22, Scharendijke. Voorgenomen vrijstellingen Een aanvraag om vergunning is ingediend door: - J.J. van de Schelde - bouw aannemersbedrijf - PW. Bos - bouw gritstraalbedrijf. Beide bedrijven zijn gesitueerd op het terrein van het toekomstige bedrijventerrein aan de Kloosterweg.kad. bek. gem. Middenschouwen. sectie A, nr. 940 en sec tie G. nr. 31 geheel en 25 en 26 gedeeltelijk. Op het terrein berust een voorbereidingsbesluit De bouwplannen zijn niet in strijd met in voorberei ding zijnde bestemmingsplan 'bedrijven Scharendijke'. Burgemeester en wethouders zijn bereid planologische medewerking te verlenen aan het verzoek voor vesti ging van de bedrijven. Een procedure hiertoe is reeds gestart. Naast de bouw van beide bedrijven dient er ook een toegangsweg te worden aangelegd en het bouwrijp maken van het geheel. Ook dit is in strijd met het be stemmingsplan zoals boven is ge meld. Burgemeester en wethouders zijn voor de aanleg van de toegangs weg en het bouwrijp maken van het terrein bereid even eens planologische medewerking te verlenen. Dat is mogelijk door vrijstelling van het bestem mingsplan te verlenen, zoals bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat burgemeester en wethouders daartoe over gaan, bieden zij eenieder de gelegenheid bedenkin gen in te dienen tegen het voornemen vrijstelling te verlenen voor de aanleg van de weg en het bouwrijp maken van het terrein. Bedenkingen kunnen vóór I december 1994 schriftelijk bij het college worden in gediend (Platteweg 33. 4322 BD Scharendijke). De stukken liggen tot I december 1994 ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeentehuis te Scharendijke. 16 november 1994, Burgemeester en wethouders van Middenschouwen I I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 4