gemeente Z Rj rikzee gemeente" duiveland BEKENDMAKING WATERSCHAP SCHOUWEN- DUIVELAND Westerschouiuen Vergadering Verstrekken gegevens aan belastingdienst Aangevraagde bouwvergunning Vrijstelling bestemmingsplannen Besluiten DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN VOOR AL UW REKLAMEDRUKWERK Gemeente Brouwershaven GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN WOENSDAG 5 OKTOBER 1994 NIEUWSBODE EXTRA Commissies Deze week zijn er drie commissievergaderingen in de raadzaal van het stadhuis. De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling vergadert woensdag 5 oktober om 19.30 uur over een werk- voorstel voor de lokatie Eerste Weegje. Een eerste aanzet hiertoe is gemaakt door het stedebouwkundig adviesbureau Rothuizen van Doorn 't Hooft. De twee overige agendapunten betreffen artikel 19- procedures. omdat deze verzoeken in strijd zijn met het bestemmingsplan. ALOG Onroerend Goed en Handelsmij BV' wil het terrein ten westen van de Aldi-vestiging aan de Schelphoekstraat kopen om de winkel en het aantal parkeerplaatsen uit te breiden. Aannemingsbedrijf Kok wil 16 woningen bouwen aan de Koning Gustaafweg, vier vrijstaande en zes blokken van twee aaneengesloten woningen. De commissie Cultuur vergadert maandag 10 okto ber om 17.00 uur over de subsidieverordening voor het organiseren van exposities en over het kunstob ject Zierikzee. De commissie Bestuurszaken vergadert dinsdag 11 oktober om 19.30 uur over de zendtijdaanvraag van de Stichting Radio Omroep Schouwen-Duiveland. De commissie bespreekt de nieuwe verordening voor commissievergaderingen, waarbij het inspreek- en het meespreekrecht geregeld wordt, alsmede hoe de stukken ter inzage liggen. Ook voor de gemeente raadsvergaderingen wordt een nieuw reglement van orde vastgesteld, waarin onder andere spreekrecht tijdens de raadsvergadering wordt geregeld. De overige agendapunten zijn de stand van zaken rond de automatisering bij de gemeente, bestuurlijke vernieuwing, de wijze van verslaglegging van com missievergaderingen en een wijziging van de samen werkingsovereenkomst openbare veiligheid Zeeland, aangezien de Zeeuwse waterschappen ook aan deze overeenkomst deel willen nemen. Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Trouwzaal van het stadhuis. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor afgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommissies 51,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u zich abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stad huis, tel. 13151. Kennismakingsbijeenkomst voor nieuwe inwoners Jaarlijks organiseert het gemeentebestuur van Zie rikzee een kennismakingsbijeenkomst voor iedereen die zich de afgelopen 12 maanden in Zierikzee heeft gevestigd. Deze avond wordt gehouden op maandag 10 oktober a.s. Personen die het afgelopen jaar naar Zierikzee ver huisd zijn hebben inmiddels een uitnodiging ontvan gen om deze avond bij te wonen. De kennismakingsavond begint om 20.00 uur in de Vierschaar van het stadhuis met een kopje koffie. Na een welkomstwoord door burgemeester mr. J. J. P. M. Asselbergs geven de leden van het college van B W een toelichting op de taken, waarvoor zij verantwoor delijk zijn. De gemeentesecretaris vertelt over de ambtelijke organisatie. Tevens is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Om 21.00 uur wordt de dia-serie "Zierikzee, stad vol geheimen" vertoond, waarna de diverse ruimten in het stadhuis, zoals de trouwzaal, raadzaal, werkver trekken van burgemeester en secretaris en het Stad huismuseum kunnen worden bekeken. Als je gebruikt om onlustgevoelens te verdrijven zal je sneller naar een andere drug grijpen als er geen hasj voorradig is dan wanneer je alleen maar voor het plezier gebruikt. Het bestrijden van onlustgevoe lens is dan namelijk dermate belangrijk dat je kost wat kost ze wilt verdrijven. Als men je zegt dat dat ook met XTC, speed of cocaïne kan, is de verleiding groot om dat dan ook maar eens te proberen. En ook al geven die drugs een ander effect dan hasj, als je on lustgevoelens ermee verdwijnen vind je het best. Zoals gezegd is de groep ook belangrijk. Als je in een groep zit waarin uitsluitend hasj wordt gebruikt en men alle andere drugs niet ziet zitten dan zal je niet snel naar iets anders grijpen. Zit je in een groep die ook andere middelen gebruikt dan wordt je vroeg of laat ook met die andere drugs geconfronteerd en wil je dat ook wel eens proberen, zeker als anderen zeg gen dat dat lekker is. Om de risico's zal je het niet snel laten, dat zien we later wel. De groepsgewoonte weegt doorgaans zwaarder dan de individuele reden van gebruik. Dus of men nu ge bruikt voor het plezier of om onlustgevoelens te ver drijven als de groep meer dan alleen hasj gebruikt kom je al snel in de verleiding om dat andere ook te gaan gebruiken. •Hiei'boven heb ik aangegeven dat er dan wel geen me dische of farmacologische stepping stoned" theorie is maar heel duidelijk wel een sociale .stepping sto ned" theorie. Met andere woorden, je kunt na het ex perimenteren met drugs langzaam maar zeker meer en meer verstrikt raken in het gebruik van drugs door meer of zwaardere drugs te gaan gebruiken. Of dat ook werkelijk gebeurd hangt af van de persoon en zijn sociale omgeving. Bent u intussen nieuwsgierig geworden en wilt u meer weten, kom dan op 25 oktober tussen 10 en 12.00 uur naar mijn spreekuur in het gebouw De Driehoek (Stichting Jeugd), Kerkhof 8. A. C. Francke, zorgcoördinator drugs Zierikzee p/a gemeente Zierikzee, Postbus 5003, 4300 KA Zie rikzee. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26, lid 1 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer bekend dat met ingang van 6 oktober 1994 het volgende verkeersbesluit ter inzage ligt op de secretarie, afdeling algemene zaken: het besluit door plaatsing van borden El van Bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerste kens- 1990 een parkeerverbod voor beide zijden van de Hem in te stellen. Tegen dit besluit kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking be zwaar worden ingediend bij burgemeester en wet houders. Drugs, daar laat ik me niet gek door maken Mogelijk zit u naar aanleiding van het vorige artikel nog met de vraag: Hoe groot is de kans dat mijn zoon iets sterker gaat gebruiken dan hasj? Een begrijpelijke vraag die niet eenvoudig te beant woorden is. Verschillende factoren spelen een rol bij het wel of niet grijpen naar een sterkere drug. Eén ding is in ieder geval duidelijk, het gebruik van hasj leidt niet noodzakelijkerwijs tot het gebruik van an dere drugs. Met andere woorden de stof hasj heeft het niet in zich dat de gebruiker na bepaalde tijd naar iets sterkers gaat verlangen. Wel kan het zo zijn dat de gebruiker iets sterkers wil. Dus de kreet dat iede re heroïne gebruiker met hasj begonnen is zegt niet zoveel. Je kunt dè kreet namelijk niet omdraaien: ie dere hasjgebruiker wordt vroeg of laat een heroïne gebruiker. Dat zou wat zijn met 1 miljoen .hasj- gebruikers in Nederland die allemaal aan de heroïne gaan. Welke factoren geven dan wel kans op doorschieten naar andere drugs, zult u zich afvragen. Ten eerste de reden van gebruik. Gebruikt uw zoon of 'i' hter om plezier aan de drug te beleven of om on- lustge vneh-ns te verdrijven"? Ook kan gebruikt wor den omdat ..iedereen" gebruikt en uw k^nd niet ach ter wil blijven. Je wilt tenslotte ergens bij horen. Bouwaanvraag' Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat door W. C. Bar, Oude Haven 40, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het wijzigen van een achtergevel, plaatselijk bekend Oude Haven 40. Partiële herziening 1994 bestemmingsplan „Buitengebied" Burgemeester en wethouders van Zierikzee brengen ter voldoening aan het bepaalde in de „Inspraakve rordening stadsvernieuwing en ruimtelijke plannen Zierikzee" ter openbare kennis dat met ingang van 6 oktober 1994 gedurende 4 weken ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken (van 09.00 tot 12.00 uur) en in de openbare bibliotheek „De Stolpe", voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van de partiële her ziening van het bestemmingsplan „Buitengebied". Deze herziening heeft betrekking op het toevoegen van een aantal bepalingen aan de voorschriften, zo dat nieuwvestiging van agrarische veredelingsbe- drijven en de omzetting van een bestaand agrarisch bedrijf in een agrarisch veredelingsbedrijf verhin derd wordt. De toevoeging van intensieve veehoude rij aan een bestaand agrarisch bedrijf blijft moge lijk, mits deze ondergeschikt is aan de bestaande be drijfsactiviteiten. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ingeze tenen en in de gemeente een belang hebbende natuur lijke en rechtspersonen op deze herziening inspz-eken door schriftelijk hun zienswijze bij hun college in te dienen. Afhankelijk van de resultaten van de ingediende schriftelijke reacties zal worden bezien of het ont werp tot wijziging van het bestemmingsplan aanpas sing behoeft. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE De Intergemeentelijke Sociale Dienst Schouwen- Duiveland en Sint Philipsland maakt namens de gemeenten Brouwershaven, Bruinisse, Duiveland, Middenschouwen, Sint Philipsland, Westerschou- wen en Zierikzee bekend dat vanaf heden voor een ieder ter inzage ligt de „Nota premiebeleid" in het kader van het incentivebeleid, welke beleid met ingang van 1 oktober 1994 in werking is getre den. De opningsuren van de ISD zijn van 09.00-11.00 uur danwel na telefonische afspraak. De direkteur J. A. VAN DE BROEKE NIEUWS UIT DE REGIO. JE LEEST 'T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Op de secretarie van het waterschap, 's Landska- mor, Havenpark 40 tc Zierikzee, ligt vanaf heden, gedurende 14 dagen voor de ingelanden ter inzage: het ontwerp van de begroting met de daarbij be horende toelichtingen, specificaties en bijlagen voor het dienstjaar 1995. Deze bescheiden zijn togen betaling verkrijgbaar. Behandeling van dit onderwerp zal plaatsvinden in de algemene vergadering van 26 oktober 1994. Zierikzee, 5 oktober 1994 Het dagelijks bestuur voornoemd; mw. A P. DE HAAN, dijkgraaf J. E. OVERZET, secretaris RECREATIEGEMEENTE RAADSVERGADERING Openbare vergadering van de raad der gemeen te Westerschouwen op maandag 10 oktober 1994 in het gemeentehuis te Haamstede, aan vang 19.30 uur. Agenda: 1. Opening. Spreekrecht voor het publiek. 2. Bepaling volgorde stemming. 3. Notulen. 4. Ingekomen stukken. 5. Voorstel in te stemmen met de regeling kin deropvang t.b.v. een werknemer van de ge meente. 6. Voorstel vaststelling subsidie voor 1995 t.b.v. Peuterspeelzaal in Haamstede en Renesse, 7. Voorstel voteren krediet t.b.v. herdenking ge beurtenis in Renesse op 10 december 1944 8. Voorstel in te stemmen met de in de Beleids nota Groenbeheer genoemde uitgangspun ten en het verwerken van financiële mutaties in de begroting 1995. 9. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit t.b.v. het dorpsplein van Renesse en een perceel aan het Jonkersweegje. 10. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit t.b.v. hotel Vliegveld. 11. Voorstel verkoop/aankoop strook grond te Burgh aan/van Zehamij B.V. 12. Voorstel verkoop grond aan de Constantijn- weg te Renesse aan tam. H. K. Krijger. 13. Voorstel verlenen eervol ontslag aan dhr. J. H. Blom als directeur van OBS ,,'t Stae- pel'of". 14. Voorstel benoeming dhr. P. F. J. Stal tot direc teur van OBS ,,'t Staepel'of". 15. Begrotingswijzigingen. 16. Verder voorkomende zaken. 17. Rondvraag. 18. Sluiting. Na opening van de vergadering kan het publiek het woord voeren over al dan niet op de agenda vermelde onderwerpen. Daarvan zijn uitgezon derd de agendapunten die betrekking hebben op het doen van keuzen, voordrachten of aanbeve lingen van personen. Degenen die van het spreekrecht gebruik willen maken, melden dit voor aanvang van de verga dering bij de secretaris. Zij die zich als spreker hebben aangemeld krij gen van de voorzitter gedurende maximaal 5 mi nuten het woord. WIJZIGING VERGADERDATA De vergadering van de Commissie Ruimtelijke Ordening, welke was gepland op dinsdag 11 ok tober, wordt verschoven naar, dinsdag 18 okto ber. De aanvangstijd blijft 19.30 uur. De vergadering van de Commissie Openbare Werken, welke was gepland op donderdag avond 13 oktober, wordt verschoven naar dins dag 25 oktober. De aanvangstijd blijft 19.30 uur. VERORDENING RIOOLRECHTEN 1994 De verordening rioolrechten voor eigenaren en de verordening rioolrechten voor gebruikers vastgesteld in de raadsvergadering van 15 no vember 1993 zijn thans bij Koninklijk Besluit op 13 september 1994 onder KB nr. 94007067 goed gekeurd. Het eigenaren tarief voor woningen bedraagt f 82,50 per woning; Het eigenaren tariet voor objecten niet zijnde wo ningen bedraagt f 239,30 per object; Het gebruikerstarief bedraagt bij een waterver bruik van meer dan 500 m3 f 1,15 per m3. De beide verordeningen liggen ter inzage op het gemeentehuis. HERDENKINGS BIJEENKOMST Zaterdag 10 december Op 10 december 1994 is het 50 jaar geleden dat in Renesse door de bezetters 10 verzetsstrijders door ophanging om het leven werden gebracht. Ter nagedachtenis aan deze tragische gebeurte nis zal op zaterdag 10 december in het kerkge bouw van de Nederlandse Hervormde Gemeen te Renesse een herdenkingsdienst worden ge houden. Deze vangt aan om 14.00 uur. Vervolgens zullen kransen worden gelegd bij het monument aan de Oude Moolweg en zal een stil le rondgang plaatsvinden langs de graven. Na afloop van de plechtigheid is er in het dorps huis gelegenheid tot ontmoeting en zal er koffie worden verstrekt. ledereen die de herdenking wenst bij te wonen is welkom. BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - A. Blom, veranderen serre Hogeweg 26 te Burgh-Haamstede; - tam. Hoffman, uitbreiden zomerwoning Bos weg 1, Het Schouwse Duin 34 te Burgh- Haamstede; - G. Bijkerk, uitbreiden zomerwoning Hoogen- boomlaan 44, Horizon 24 te Renesse; - J. van Munster, bouw expositieruimte Ramp- weg 24 te Noordwelle; - U. Dörner, bouw dakkapel Westerseweg 3, Scalde Oort 51 te Burgh-Haamstede; GEMEENTE - Commissie Bedrijfsleven tijdstip: woensdag 12 oktober 1994, 19.30 uur plaats: in het gemeentehuis agenda: o.m. - evaluatie Stichting Stimulering Werkgelegenheid Zeeland Noord. Op I januari 1995 treedt de Wet onroerende zaken in werking. In het kader van deze wet is de gemeente verplicht om waardegegevens te verstrekken aan de belastingdienst en het waterschap. De volgende bouwaanvraag is ingediend: - J. de Ridder - bouw woning, Grevelingenhout 74. Buitengebied (art. 19a, lid 4 WRO) Met ingang van 6 oktober 1994 ligt gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage het verzoek om vrijstelling ingevolge art. 19 WRO van het bestemmingsplan Recreatieplan voor - bouw van een nieuw clubgebouw van de scouting. Jachthavenweg, ten noordwesten van de jachthaven Aquadelta. Bedrijfsterrein (WRO) Met ingang van 6 oktober 1994 ligt gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage het verzoek om Mofenstraat 65 (4311 EB) Telefoon 01113-1251 postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01113-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur vrijstelling, ingevolge art. 7 van het bestemmingsplan Bedrijfsterrein voor: - bouw loods met bedrijfswoning t.b.v. vestiging transportbedrijf, Nijverheidsweg. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen door eenieder bedenkingen tegen de voornemens vrijstel ling te verlenen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Bruinisse. Het college van burgemeester en wethouders heeft de volgende besluiten genomen: In de vergadering van 20 september 1994 o.m.: - de Stichting Charité Mondiale, het Leger des Heils en de Stichting Beter Milieu, vergunning te verlenen voor het houden van een kledinginzameling in het jaar 1995 volgens het onderstand schema: Stichting Charité Mondiale in de maand februari Leger des Heils in de maand juni Stichting Beter Milieu in de maand oktober. - een drank- en horecavergunning voor het cafébedrijf voor de golfclub Grevelingenhout. In de vergadering van 27 september 1994 o.m.: bouwvergunning - A. Langendoen - bouw woning. Grevelingenhout 126. overig besluit: - houden van Bingo-avonden voor HSV 'Grevelingen'. In de raadsvergadering van 29 september 1994 zijn o.m. de volgende besluiten genomen: - vaststellen van de 19e wachtgeldverordening - vaststellen van de 22e wijziging van de uitkeringsverordening. 5 oktober 1994, Burgemeester en wethouders van Bruinisse BEKENDMAKING VERORDENING RIOOLRECHTEN 1994 Burgemeester en wethouders van Brouwershaven maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet bekend dat de raad van Brouwershaven in zijn openbare vergadering van 27 juni 1994 raadsbesluit nr, 16, de Verordening Rioolrechten 1994 heeft vastgesteld. Bovenstaande verordening is goedgekeurd bij Ko ninklijk Besluit van 13 september 1994, nr. 94.007067 en treedt in werking met ingang van 13 oktober 1994. De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Een ieder kan op ver zoek tegen betaling van de kosten een afschrift krijgen van de verordening. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, De burgemeester, L. N. LABRUYÈRE De secretaris, A, P. G. VAN DER SLUUS Brouwershaven, 5 oktober 1994 BEKENDMAKINGEN WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. meldingen zijn inge diend: G. van 't Hoff, dichtmaken carport St. Joostdijk 52 te Oosterland; J. de Vlieger, oprichten opslagloods Vissersweg 2 te Nieuwerkerk; A. Verbeek, plaatsen schuurtje Weth. van Klin- kenstraat 13 te Nieuwerkerk; VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3 12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat de Raad van deze gemeente in zijn vergadering van 29 september 1994 heeft besloten te verklaren dat de volgende her zieningen worden voorbereid van: 1. het bestemmingsplan „Kom Oosterland" ten be hoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sektie B nr. 1074 (ged.), gelegen aan de Molenweg 18 te Oosterland; 2. het bestemmingsplan „Kom Oosterland" ten be hoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sektie B nr. 382 (ged.), gelegen aan de Burg. van der Havestraat 64 te Oosterland; 3. het bestemmingsplan „Sirjansland" ten behoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Dui veland, sektie C nr. 239 (ged.), gelegen aan de Lage- weg te Sirjansland. één en ander zoals is aangegeven op de bij deze beslui ten behorende en als zodanig gewaarmerkte tekenin gen/kaarten. De besluiten treden in werking met ingang van 7 okto ber 1994. De besluiten liggen met ingang van genoem de datum, ter gemeentesecretarie, voor een ieder ter inzage. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het volgende bekend. Met ingang van 7 oktober 1994 liggen, gedurende een periode van veertien dagen, ter gemeentesecretarie (tijdens werkdagen gedurende de openstellingsuren van 9.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage de ver zoeken om vrijstelling van: het bestemmingsplan „Kom Oosterland", inge diend door dhr. L. M. Meerman, ten behoeve van het bouwen van een woning aan de Molenweg 18 te Oosterland, op het perceel kadastraal bekend ge meente Duiveland sektie B nr. 1074 (ged.); het bestemmingsplan „Kom Oosterland", inge diend door dhr. A. C. Flikweert, ten behoeve van het vergroten van een woning aan de Burg. van der Havestraat 64 te Oosterland, kadastraal bekend gemeente Duiveland sektie B nr. 382 (ged.). Het betreffen verzoeken om vrijstelling, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Gedurende de genoemde periode van veertien dagen kan een ieder, schriftelijk en gemotiveerd bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Duive land, tegen het verlenen van vrijstelling van het be treffende bestemmingsplan. De wnd. burgemeester voornoemd, G. HOKKEN Nieuwerkerk, 4 oktober 1994 Bestemmingsplan bedrijventerrein Op 12 oktober 1994, om 19.30 uur zal in het Dorpshuis Scharendijke een inspraak-avond gehouden worden inzake het ontwerp-bestemmingsplan 'bedrijventerrein Scharendijke', als bedoeld in artikei 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Eenieder kan hierbij kennis nemen van het plan om nabij de Kloosterweg-Elkerzeeseweg te Scharendijke een bedrijventerrein te vestigen en desgewenst zijn of haar visie te geven. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning is verleend aan: - A. de Jong - bouw stoeterij. Krijn Karelsweg 3a te Ellemeet - J.C.A. Ribbens - bouw uitbreiding kantoor. Carl- straat I te Scharendijke. Tegen de verleende bouwvergunningen kan eenieder op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwoorschrifï indienen bij ons college, Platteweg 33.4322 BDScha- rendijke. Tegelijkertijd kan de president van de recht bank, Hofplein 8, 4331 CK Middelburg verzocht worden een voorlopige voorziening te treffen. 5 oktober 1994. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 4