m 32,50. gemeente Z rikzee GEMEENTE DUIVELAND SE Jan de Jonge tweewielers Gemeente Brouwershaven Westerschouuien Bouwaanvragen Meldingen bouwvoornemen Wet milieubeheer GEMEENTE MIDDENSCHOÜWE1 FIETSCOMPUTERS! 7T°TO6 IBBDfi WAftlM HUIS HENGELSPORT- CENTRUM y RKL WARENHUIS 6 NIEUWSBODE EXTR Commissies 2. de directie van Z.T.D. Textieldruk, tot het oprich ten en in werking hebben van een textieldrukke- rij op het adres Haringvlietplein 7 te Zierikzee. De commissie Cultuur vergadert maandag 20 juni om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over zes sub sidieverzoeken. De Stichting Streek- en Landbouwmuseum Schou- wen-Duiveland vraagt voor dit jaar f 0,40 per inwo ner en voor volgend jaar 0,48. Dit is onder andere nodig voor de nieuwe huisvesting in Dreischor. Op grond van de subsidieregeling voor het organiseren van exposities door plaatselijke kunstenaars zijn aanvragen binnengekomen van Peter Jansen en Wil lem van Anraad. De overige subsidieverzoeken zijn van de Goese Operette Vereniging voor de voorstel ling ,,La Belle Helene" in Zierikzee, van het Zeeuws Centrum Amateurtoneel voor het jaarlijkse eenak terfestival, van de Stichting Dansz voor de voorstel ling ,,Na de Tijd" en van Zierikzee Aktief voor het organiseren van de culturele activiteit „Jazz Monu mentaal" rond de Oude Haven en het Kraanplein op 10 september a.s. De commissie bespreekt de wijziging van de subsi diegrondslag van de Amateur Comedie Zierikzee en evalueert de subsidiëring van de Stichting Brogum. Voor realisering van de kunstobject „de Stoepeschie- ter" wordt een adhoc-adviescommissie ingesteld. De ze bestaat uit deskundigen, die het proces gaan bege leiden. Met betrekking tot het convenant podiumkunsten wordt gesproken over een definitieve vaststelling van de bijdrage voor dit jaar van de provincie en de besteding van de convenantsbijdrage door Stichting Brogum. De overige agendapunten zijn de wensen op cultureel gebied voor de komende vier jaren, het lidmaatschap van burgerleden in deze commissie en de wijze van verslaglegging. De commissie Bestuurszaken vergadert dinsdag 21 juni om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over het concept-evaluatierapport „Zicht op Zeeland Noord" van de Stichting Stimulering Werkgelegen heid Zeeland-Noord. De commissie Financiën en Economische Zaken ver gadert woensdag 22 juni om 19.30 uur. Informatie over de agenda staat volgende week in deze rubriek. Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Trouwzaal van het stadhuis. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor afgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord Vragen. U leunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit bietreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommissies 51,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u zich abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stad huis, tel. 13151. Zomerconcert door het Zeeuws Orkest Donderdag 23 juni vindt in de Nieuwe Kerk in Zie rikzee het zomerconcert van het Zeeuws Orkest plaats. De gastdirigent is Ernst van Tiel, de artistiek leider en vaste dirigent van het Amsterdams Prome nade Orkest. Soliste is Marianne Boer op piano. Het programma bestaat uit de „Nachklange van Os- sian" van Gade, het 3e Pianoconcert van Beethoven, „Siegfried Idyll" van Wagner, „Die Moldau" van Smetana en „Polowettser dansen" van Borodin. Het concert begint om 20i00 uur. De entree is 22,50 voor volwassenen, 20,- voor houders van een CJP en 65 -kaart en 10,- voor jongeren tot 16 jaar. De toe gangskaarten zijn verkrijgbaar bij VVV Zierikzee en voor aanvang van het concert bij de kerk. Informatie over de vergunningprocedure en be roepsmogelijkheden kunt u verkrijgen bij de afde ling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie te Zierikzee (tel. 01110-13151). Monumentenwet De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door burgemeester en wethouders van Zierikzee een aanvraag om vergunning ingevolge artikel 11, lid 2, sub a van de Monumentenwet is ingediend ten behoe ve van het plaatsen van een dakkapel, plaatselijk be kend Noordhavenpoort 2. Genoemde aanvraag met bijbehorende bescheiden ligt met ingang van 16 juni a.s. Gedurende twee we ken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage, gedu rende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn zienswijze tegen het verlenen van een vergun ning op grond van artikel 11 van de Monumentenwet aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee, schriftelijk ken baar maken. Tijdelijk plaatsen container De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door burgemeester en wethouders van Zierikzee een bouwaanvraag is ingediend voor het tijdelijk plaat sen van een container, plaatselijk bekend Regen boogstraat 17 (terrein brandweerkazerne), kada straal bekend gemeente Zierikzee, sectie L nr. 46 (ge deeltelijk). Genoemde aanvraag is in strijd met het geldende be stemmingsplan „Binnenstad-Zuidwest". Burgemees ter en wethouders zijn bereid aan de ingediende bouwaanvraag medewerking te verlenen door inge volge artikel 17, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor een periode van vijf jaar vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestem mingsplan. In verband met het voorgaande liggen de op voor noemde bouwaanvraag betrekking hebbende be scheiden met ingang van 16 juni a.s. gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling aan het college van burgemeester en wet houders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee, schrifte lijk naar voren brengen. Europese verkiezingen Vorige week donderdag, 9 juni, vonden de verkiezin gen voor de leden van het Europese Parlement plaats. Het is gebruikelijk dat voor de verkiezingen voor Provinciale Staten, de Tweede Kamer en het Europe se Parlement een overzicht van kandidaten wordt ge publiceerd in de bladen van de „Zeeland Combina tie". Dit gebeurt door de Kieskring Middelburg. Door een communicatiefout heeft de lijst met namen vbor de Europese verkiezingen slechts in één blad gestaan en helaas niet in deze krant. Hoewel wij hier niets aan konden doen bieden wij u hiervoor onze ex cuses aan. Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een aanvraag om vergunning in gevolge de Wet milieubeheer is ingekomen van: 1. .de directie van B.V. Precisiewerk Zierikzee, tot het in werking hebben van een gieterij op het adres Julianastraat 48 te Zierikzee; Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. J. Boot, Oesterstraat 44, Zierikzee, voor het plaat sen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Zuid- wellestraat 23-25-27; 2. De Vries Drukwerk/Reklame, Lange Nobelstraat 41, Zierikzee, voor het verbouwen van een kan toorpand, plaatselijk bekend Jannewekken 2; 3. Garagebedrijf Legemaate, Boerenweg 2-4, Zierik zee, voor het uitbreiden van een autobedrijf, plaatselijk bekend Boerenweg 2-4; 4. Bouw- en Exploitatiemij. J. de Rooy b.v., Postbus 1101, Roosendaal, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Gruttostraat; 5. Tfechnisch Installatiebureau Saman b.v., Juliana straat 40, Zierikzee, voor het uitbreiden van een constructiewerkplaats, plaatselijk bekend Julia nastraat 40; 6. B. C. Verkaart, Zuidwellestraat 18, Zierikzee, voor de verbouw van een schuur in een woning, plaat selijk bekend Hoge Molenstraat 88; 7. Fa. „De Zeelandbrug", Weg naar de Val 8-10, Zie rikzee, voor de verbouw van een restaurant, plaat selijk bekend Weg naar de Val 8-10; 8. Bouwbedrijf Rijk b.v., Postbus 390, Goes, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Grut tostraat. 9. Burgemeester en wethouders van Zierikzee, Meel- straat 8, Zierikzee, voor het tijdelijk plaatsen van een container, plaatselijk bekend Regenboog straat 17. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse mededelingenrubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE VASTSTELLING HAVENVERORDENING BROUWERSHAVEN Burgemeester en wethouders van Brouwershaven maken bekend, dat bij raadsbesluit van 25 april 1994, agendapunt 7, is vastgesteld de Havenveror dening Brouwershaven. Gelijktijdig is ingetrok ken het Havenreglement Brouwershaven. In deze verordening zijn diverse voorschriften ge geven betreffende het gebruik van de jachthavens te Brouwershaven en Den Osse, alsmede de loswal met het aangrenzende water te Brouwershaven. De verordening zal in werking treden op de acht ste dag na deze bekendmaking, derhalve op 23 ju ni 1994. De verordening ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Markt 2 te Brouwershaven, tijdens werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur, alsmede op maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Tégen betaling der kosten kunnen hiervan kopieën wor den verkregen. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, De burgemeester, L. N. LABRUYÈRE De secretaris, A. P. G. VAN DER SLUIJS Brouwershaven, 15 juni 1994 JE LEEST T IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE. BEKENDMAKING WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. meldingen zijn inge diend: L. M. van Oeveren, voor het plaatsen tuinhuisje Meeuwenlaan 14 te Nieuwerkerk; D. v. d. Werf, voor het vernieuwen woning Phoe- rilxstraat 2 te Ouwerkerk; C. L. Bolijn, voor het oprichten berging Zwanen- burgseweg 15 te Nieuwerkerk; I. Liaros, voor het verbouwen woning Dr. Schut terstraat 33 te Oosterland; H. Peters, voor het plaatsen tuinhuisje Oostweg 2- 62 te Ouwerkerk; G. Kuklic, voor het plaatsen tuinhuisje Oostweg 2- 71 te Ouwerkerk; H. ten Rouwelaar, voor het vergroten woning Weth. v. Klinkenstraat 5 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris. F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 15 juni 1994 RECREATIEGEMEENTE RAADSVERGADERING Openbare vergadering van de raad der gemeen te Westerschouwen op maandag 20 juni 1994 in het gemeentehuis te Haamstede, aanvang 19.30 uur. Agenda 1. Opening 2. Bepaling volgorde stemming 3. Notulen 4. Ingekomen stukken 5. Voordracht benoeming leden/plv. leden in Adm. Dienstencentrum Zeeland en Be- stuursacademie Zuid-Nederland 6. Voorstel tot benoeming van een voorzitter en leden van de commissie voor de bezwaar- en beroepschriften 7. Voorstel verkoop bouwgrond te Renesse c.q. Haamstede aan: a. mevr. K. Mellegers b. dhr. A. J. van der Have c. dhr. J. M. Geleijnse d. fam. C. van de Wetering 8. Voorstel grondruil met gebrs. Steur en bijstel ling krediet t.b.v. uitbreiding begraafplaats Renesse 9. Voorstel in te stemmen met het sluiten van een exploitatieovereenkomst met de Stich ting Personeel- en Kinderfonds PTT i.v.m. uit breiding vakantiepark in Renesse 10. Voorstel in te stemmen met het sluiten van een exploitatieovereenkomst met ,,de Delta" B.V. i.v.m. het bouwrijpmaken van een per ceel aan de Cederweg in Burgh-Haamstede 11. Voorstel nemen voorbereidingsbesluit t.b.v. de hoek Ring/Ooststraat in Burgh-Haamste de 12. Voorstel tot vaststelling van de 1e en 2e wijzi ging van de Bouwverordening 13. Voorstel beschikbaarstellen krediet t.b.v. voortgang uitwerking parkeerbeleidsplan 14. Voorstel beschikbaarstellen van een krediet t.b.v. de vervanging van de dakbedekking en voor buitenschilderwerk alsmede het opne men in de begroting van 1995 van een be drag voor de vervanging van de cv ketel van de combischool in Burgh-Haamstede 15. Voorstel m.b.t. de boveneilandelijke milieu- samenwerking in de gemeenschappelijke re geling Centrale Dienst Gemeentewer- ken/Schouwen-Duiveland 16. Voorstel tot opschorten fusie OBS 't Stae- pel'of en OBS De Stove 17. Voorstel belasten van de heer P. Stal met de leiding van de O.B.S. 't Staepel'of te Renesse i.v.m. vacature 18. Begrotingswijzigingen 19. Verder voorkomende zaken 20. Rondvraag 21. Sluiting BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - G. v. Riet, bouw carport en berging op gara ge Bramenlaan 7 te Burgh-Haamstede; - E. Romer, veranderen woning Oosterenban- weg 24 te Renesse; - E. Halvase, uitbreiden zomerwoning Hoo- genboomlaan 50 De Sprong 14 te Renesse; - T.S. Holding BV, bouw woning Seringenlaan 18 te Burgh-Haamstede; COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING Datum en tijdstip aanvang: woensdag 22 juni 1994, aanvang: 19.30 uur. Agenda: 1. opening; 2. vaststelling verslag vergadering d.d 24 mei 1994; 3. ingekomen stukken/mededelingen; 4. toepassing art. 19/50 t.b.v. bouwplan voor bouw atelier J. van Munster, Rampweg 24 te Noordwelle; 5. toepassing art. 19/50 t.b.v. bouwplan bouw woning dhr. J. C. Unger, Weekendlaantje te Renesse, perceel sectie H, no. 367; 6. toepassing art. 19/50 t.b.v. bouwplan bouw woning dhr. W. Bijl op perceel Hogeweg 23 te Burgh; 7. reactie commissie op ingebrachte discussie punten Regiovisie; 8. reactie op Provinciale concept nota Landelij ke gebieden; 9. verder voorkomende zaken; 10. rondvraag; 11. sluiting. De vergadering is openbaar en wordt in het ge meentehuis gehouden. Voor het publiek bestaat gelegenheid het woord te voeren vanaf punt 4. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voor de aanvang van de vergadering ter inzage. G I iMEENTE (art. 41 Woningwet) - W.A. van der Veer en Y.W.M. Laport - bouw woning, Vlasstraat 2 - S.A.C. Adolfs - bouw woning, Vlasstraat 15 - H.K. Fuchsius - bouw woning, Grevelingenhout 95. (art. 42 Woningwet) - T. Hoffmann - bouw tuinhuisje, De Tong 97 - A. Verton - bouw schuur, Haverstraat 2. Ontvangen aanvraag Een aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is ingediend door: - H. van der Vlist, voor jeugdherberg De Stoofpolder, Boomdijk 21. De aanvraag, de ontwerp-beschikking die gericht is op vergunningverlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen met ingang van 16 juni I994 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage. Op verzoek kunnen de stukken buiten kantooruren worden ingezien. Tevens wordt op verzoek een mondelinge toelichting op de stukken gegeven. Molenstraat 65 (4311 EB) Telefoon 0III3-I25I postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01II3-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Gedurende de genoemde periode kunnen door eenieder bedenkingen tegen het ontwerp worden ingebracht. Daarnaast kan worden verzocht om een zitting waarbij de mogelijkheid bestaat mondeling bedenkingen in te dienen. Indien daarom wordt verzocht, worden de gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenkingen bij ons worden ingediend. Verleende vergunning Burgemeester en wethouders hebben een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer verleend aan: - Bal en co., Industrieweg 12 te Bruinisse, voor het stallen van en plegen van onderhoud aan jachten en de opslag van agrarische produkten. Met ingang van 16 juni I994 ligt de beschikking met alle relevante stukken op de gemeentesecretarie voor eenieder gedurende zes weken ter inzage. Op verzoek kunnen de stukken buiten kantooruren worden ingezien. Tevens wordt op verzoek een mondelinge toelichting gegeven op de stukken. Tegen dit besluit kan beroep worden ingesteld. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State te Den Haag. 15 juni 1994, Burgemeester en wethouders van Bruinisse lijj BEKENDMAKING WONINGWET A. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning is verleend aan: C. J. L. Lemsom: verbouw garage/kantoor, Weel weg lb te Kerkwerve; P. H. v. d. Reijnst: bouw dakkapel, Heuvelsweg te Kerkwerve; G. v. d. Fliert: bouw woning, Brieskerkestraat E Kerkwerve; Mts. van Balkom: bouw woning, Papeweg te Kerk werve. Tegen de verleende bouwvergunningen kan een iede: op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift irj dienen bij ons college. Ons adres is Platteweg 33, 432( BD te Scharendijke. Tegelijkertijd kan de presideri van de rechtbank, Hofplein 8, 4331 CK te Middelbur verzocht worden een voorlopige voorziening te trel fen. RAADSVERGADERING In de gemeente Middenschouwen kan het publiek ge bruik maken van het spreekrecht tijdens raadsverga deringen. Voor dit spreekrecht is per vergadering eei half uur beschikbaar. Per spreker is er gelegenheid ge durende maximaal vijf minuten het woord te voeren ook als er over meer dan één onderwerp wordt gespro ken. Indien er meer dan zes sprekers zijn, wordt he maximum van 30 minuten naar evenredigheid over d<[ sprekers verdeeld. Het is alleen mogelijk het woord ti voeren over onderwerpen die op de raadsagenda zijl vermeld, met uitzondering van punten betreffend» het doen van keuzen, voordrachten of aanbevelingei van personen en de rondvraag. Op donderdag 23 juni 1994 om 19.30 uur wordt in he gemeentehuis te Scharendijke een raadsvergadering gehouden. De vergadering is openbaar. U wordt uitge nodigd deze openbare raadsvergadering vanaf de pu blieke tribune bij te wonen en desgewenst van he spreekrecht gebruik te maken. De raadsstukken lig gen met ingang van 16 juni 1994 's morgens tussen 8.3( uur en 12.00 uur voor het publiek in het gemeentehui ter inzage. De agenda voor de raadsvergadering luidt als volgt 1. Opening. 2. Spreekrecht voor het publiek. 3. Notulen van de raadsvergadering van 19 mei 1994 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Vaststellen Huisvestingsverordening, overeeng komst inzake woonruimteverdeling en het Regie I ment klachtencommissie inzake de woningtoe\Vij E zing. 6. Vaststellen Subsidieverordening voor het dorpsS vernieuwingsfonds van de gemeente Midden schouwen. 7. Vaststellen verordening geldelijke voorzieningei| raads- en commissieleden. 8. Vaststelling Bouwverordening gemeente Midde: schouwen 1994. 9. Vaststellen vijfde wijziging Bezoldigingsverord* ning Middenschouwen 1987. 10. Grondverkoop, vaststelling voorbereidingsbeslui en vragen offerte voor bestemmingsplanherzie ning lokatie aan de Beatrixstraat te Kerkwerve, 11. Grondverkoop, vaststelling voorbereidingsbeslüi en vragen offerte voor bestemmingsplanherzié ning lokatie aan de Zeilweg te Scharendijke. 12. Vaststellen van een voorbereidingsbesluit voo een perceel aan de Elkerzeeseweg te Scharendijke 13. Vaststellen van een voorbereidinsgbesluit voor hé perceel Krijn Karelsweg 5 te Ellemeet. 14. Vaststellen van een voorbereidingsbesluit voo een perceel aan de Zandweg te Kerkwerve. 15. Vaststellen gemeenschappelijke regeling bovene landelijke samenwerking milieu. 16. Voorstel met betrekking tot aanstelling milie technisch medewerk(st)er. 17. Niet ontvankelijk verklaren van ingediende ;b zwaarschriften tegen de afbouwregeling van lje gedoogbeleid inzake de buitenstalling van kan peermiddelen. 18. Begrotingswijziging i.v.m. nieuwe afschrijving systematiek schoolterreinen. 19. Beschikbaar stellen krediet in verband met de ein dafrekening van de verbouw van de Helcherse school. 20. Beschikbaar stellen krediet voor de vervangin van schoolmeubilair door de Christelijke basi school „Samuël" te Kerkwerve. 21. Plan van nieuwe basisscholen voor de planperiod 1995-1998. 22. Beschikbaar stellen krediet in verband met d aanschaf van een grasmaaier t.b.v. de haven Scha rendijke. 23. Beschikbaar stellen krediet voor het onderhou van dakbedekking van 30 garageboxen te Kerk werve en Scharendijke. 24. Voorstel tot aanwijzing van vertegenwoordigers ii het algemeen bestuur van de gemeenschappelijk regeling Administratief Dienstencentrum Ze land. 25. Voorstel tot benoeming van één lid in het alg meen bestuur van de gemeenschappelijke regelin Bestuursacademie Zuid-Nederland. 26. Afwijzing tweetal subsidieverzoeken (Medisch Co mité Nederland-Vietnam en het Zeeuws studenten genootschap van de Leidse studentenverenigin Minerva). 27. Vaststellen van de uit de agenda voortvloeiend' begrotingswijzigingen. 28. Rondvraag. 29. Sluiting. Burgemeester en wethouders voornoemd De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris. A. B. VAN DER REEST Scharendijke, 15 juni 1994 ADVERTEREN IS VERKOPEN! Te huur aangeboden: Frankrijk, Fréjus, 6-pers. luxe st.car., •••♦camping, v.a. 295,- p.wk. 01640- 59460. JE LEEST 7 IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Rijschool: Voor alle chauffeursdiplo ma's naar Rijschool Actief, Middelburg, tel. 01180- 14942 of 29335. Een leuk en praktisch vaderdag-kado vanaf lycVotronlc-, Deze week gekocht, dan gratis gemonteerd. St. Jacobstraat 17-19 - Zierikzee Telefoon 01110-12115 AFDELING De meest gespecialiseerde zaak in de regio Jm11^^. L 1 ft« k Makreel Geep Zeebaars Aal Haring j Ook u kunt deze vissoorten vangen, maar dan wel met het juiste materiaal en advies. GA IN ZEE MET Ruime sortering hengelsport met 30% KORTING Dealer van ALBATROS. SHAKSPEARE. SHIMANO. ABU. DAM, KUNNAN LAVIS MITCHELL. TIMMY

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 6