^{p gemeente Z rikzee Gazelle Trendy Westerscfiouweti Stijlvolle verfijning in Arnemuiden ALUMINIUM ROLLUIKEN beter bij Bestosol KiiWii Sluiting secretarie Kortere files voor Grevelingensluis Snelheid Molenweg Inspraakverordening Tarievenlijst Legesverordening 1991 Commissievergadering Bouwaanvragen Vrijstelling bestemmingsplan Verkeersmaatregelen Jan de Jonge - Tweewielers Wet milieubeheer Commissies Bou waanvragen Vacature Werkgroep Internationale Uitwisselingen Herziening bestemmingsplan „Uitbreidingsplan onderdelen Kaaskenswater' Collecte Drugs, daar laat ik me niet gek door maken PRIJSVOORBEELD 180x150 CM gratis op maat gemaakt VASTE AKTIE PRIJZEN, BIKKELHARDE GARANTIES De organisator van de collecte in Zierikzee is de plaatselijke contactpersoon van het Anjerfonds, de heer S. Struijk, Slabberswerf 38. Steun de Anjerfonds-collecte volgende week! RECREATIEGEMEENTE Burgemeester en wethouders van deze gemeen te zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (vrijstelling geldend bestemmingsplan) vergun ning te verlenen aan: dhr. T. van Vliet voor het bouwen van een kasje op het perceel sectie C nr. 2289, Appelmeet 34 te Burgh-Haamstede; Bovengenoemd plan ligt met ingang van donder dag 9 juni 1994 gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, afdeling RORM ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schrifte lijk bezwaren indienen bij genoemd college van burgemeester en wethouders, tegen hun ver meid voornemen. Burgemeester en wethouders van Zierikzee' maken bekend dat zij vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. de heer D. F. Verschoore, voor het in werking heb ben van een detailhandelzaak voor foto's, films, camera's en fotografie op het adres Dam 5 te Zie rikzee, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie A, nr. 3603; 2. de heer C. W. J. Burcksen, voor het in werking hebben van een botenberging op het adres Room potstraat 5 te Zierikzee, kadastraal bekend ge meente Zierikzee, sectie F, nr. 1340. Wij hebben positief op de aanvraag*beschikt, onder het stellen van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. De beschikking en andere relevante stukken liggen vanaf heden tot het einde van de beroepstermijn ter inzage op werkdagen tijdens kantooruren op de ge meentesecretarie van Zierikzee, alsmede op het poli tiebureau op zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur. Beroep tegen de door ons genomen beschikking kan in de periode van 9 juni tot 22 juli 1994 schriftelijk in tweevoud worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die (tijdig) bedenkingen hebben inge bracht tegen de ontwerp-beschikking; d. enige andere belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest be denkingen over de ontwerpbeschikking in te brengen; e. degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzi ging die bij het geven van de beschikking ten op zichte- van het ontwerp daarvan zijn aange bracht. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij binnen deze termijn beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is ge daan tot het treffen van een voorlopige voorziening, hetgeen een schorsing van de beschikking kan in houden. Een eventueel beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie Zierik zee verkregen worden. senen. Juist vanwege dat laatste hebben drugs effekt op mensen: op hun gedrag, denken, waarnemen. Glo baal gesproken kunnen we drugs indelen in 3 groe pen: verdovende middelen, stimulerende middelen en bewustzijnsveranderende middelen. Afhankelijk van het effekt dat je wenst kun je dus een .middel" tot je nemen. Een voorbeeld: Een jongen van 16 jaar voelt zich een „doetje" maar wil graag bij een groep je „stoere binken" horen. Hij drinkt op een avond wat pilsjes mee en merkt dat hij meer durft te zeg gen, zich vrijer voelt en minder bang is. Voor hem een prettig gevoel. Een volgende zaterdag wil hij zich weer prettig voelen en drinkt weer eerst een paar pilsjes. Dat herhaalt zich zo enige maanden tot hij merkt dat hij steeds meer pilsjes nodig heeft om zich „prettig" te voelen. Hij heeft de andere dag wat meer last van hoofdpijn en dufheid, maar dat heeft hij er graag voor over. Dan krijgt hij op een dag ruzie met zijn vader, niet over alcohol, maar over een brommer. Hij voelt zich na die ruzie erg onprettig en herinnert zich opeens dat hij zich altijd prettig voelt op de za terdagavonden na een behoorlijk aantal pilsjes. Dus besluit hij, alhoewel het woensdag is en geen zater dag, om naar het café te gaan om zich daar „prettig te drinken". Dat werkt en zo ontstaat de gewoonte om bij niet prettig voelen, alcohol te gaan drinken om zich wel prettig te voelen. Steeds vaker en ook steeds meer drink ent „lost" deze jongen zijn problemen op. Andere zaken zoals huiswerk schieten erbij in want er is steeds vaker een reden om even iets te gaan drin ken. Financieel kan hij de eindjes ook niet aan el kaar knopen dus wordt er van vrienden geld geleend. Als die vrienden hun geld terug vragen en hij heeft het niet ontstaat er ruzie, maar dat kun je oplossen... door te drinken? U ziet aan dit schematische voorbeeld dat sommigen als vanzelf alcohol als levensmiddel gaan gebruiken i.p.v. als genotsmiddel. Zonder alcohol kunnen ze zichzelf niet meer prettig voelen. Het voorbeeld had ook over een meisje dat hasj ge bruikt kunnen gaan, het proces is hetzelfde. Ik heb in dit stukje proberen duidelijk te maken hoe het komt dat sommige mensen van normaal of so ciaal gebruik komen tot bovenmatig of excessief ge bruik. De volgende keer verder over de kritieke fase en ver slaving. Uiteraard eindig ik dit stukje met u er aan te herin neren dat u op dinsdag 28 juni tussen 10 en 12 uur van harte welkom bent op mijn spreekuur in gebouw De Driehoek, Kerkhof 8. Als u dat moeilijk vindt, ook om bijvoorbeeld een folder te komen halen, dan heeft u deze maand nog een extra mogelijkheid om iets over drugs aan de weet te komen. Op het Anywave festival is namelijk ook een stand van het, ZCAD aanwezig. A. C. Francke, zorgcoördinator drugs Zierikzee p/a Gemeente Zierikzee, Postbus 5003, 4300 KA Zie rikzee Dcr.uonVmissie Welzijn en Sociale Zaken vergadert maandag 13 juni om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis* over twee subsidieverzoeken. De afdeling Duivelaad van Veilig Verkeer Nederland en de Stich ting Welzijn Ouderen vragen een subsidie van 48,- per deelnemer uit Zierikzee voor een opfriscursus rij mvaardigheid voor senioren. Het Algemeen Maat schappelijk Werk heeft volgend jaar 12,83 in plaats van 11,60 per inwoner subsidie nodig. Op. onderwijsgebied spreekt de commissie over een schadevergoeding door vandalisme veroorzaakt aan de J. W. van den Doelschool, de aanschaf van meubi lair door de J. L. de Jongeschool, de vervanging van kleutermeubilair bij basisschool „Binnen de Veste" en de renovatie van de dakbedekking van de Theo Thijssehschool. Van het Overlegorgaan Stichting Regionaal Pedago gisch'Centrum Zeeland woi'den de begrotingswijzi- gingen 1993 en 1994, de rekening 1993 en de begroting 1995 besproken. De commissie Openbare Werken en Milieu vergadert dinsdag 14 juni om 19.00 uur in de raadzaal van het stadhuis over de vestiging van een overslagstation door Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland op in dustrieterrein Zuidhoek. Tevens komt aan de orde de motie beperking afvalstroom van de gemeente 'Qo5>tstellingu-erf. Deze gemeente dringt er bij de mi nister van VROM op aan het beleid om statiegeld te -'heffen op milieu-onvriendelijke producten te intensi veren. Ooststellingwerf is bang dat de afvalstoffen- .Keffiug.boven het bedrag van 500,- uit komt. jj^Hct collége van B W wenst graag advies van de Vyommissie te krijgen over verlening van kredieten voor een- saneringsonderzoek op de lokatie Zaagmo len 1-?-én voor het woonrijp maken van de Kie- vitstfaat, het gebied aan de Gravenstraat, waar 12 woningen gebouwd zijn en voor het tweede gedeelte van Poortambacht 8. Kredieten zijn tevens nodig voor onderhoud van we gen, verlichting en riolering. Dit jaar worden de Raamstraat, Caustraat, Rozemarijnstraat, de oprit .van dé Julianastraat en een gedeelte van de Regen- Koogst-raat herbestraat, terwijl een slijtlaag wordt aangebracht op de Stapelshofweg en de Van Veen- laan. "Aanpassing en vernieuwing van de openbare verlichting staat voor dit jaar gepland in de'Lange St. Janstraat, Witte Eyestraat, Manhuisstraat, We- 'vershoek, Raamstraat, Hoofdpoortstraat, Slabbers- i werf, Raveslootstraat, Hofferstraat, Mulockstraat, Borrendammestraat, De Brauwstraat en De Huij- bertstraat. De gemeente wil in 1994 de besteksvoorbereiding starten van het vernieuwen en aanpassen van de rio- -"lêrfng in de Manhuisstraat, Poststraat, Lange St. Janstraat en Korte St. Janstraat. Tenslotte zijn er no dig voor de coating van de grote ophaalbrug en het vervangen van een maaimachine. De leden van de commissie bespreken de mogelijke realisering van een toiletaccommodatie aan de Balie en-een fietsenstalling bij het ZWN-busstation. Óp'--verkeersgebied staan op de agenda de parkeer- pfobïernatiek rond de Aldi-vestiging in Poortam bacht. de verkeersveiligheid van de Grevelingen- stxaat en verkeersveiligheidsactiviteiten. Twee inwo ners "van'de Vondelingsplaat willen een stukje grond köp'eiT naast de woning, met de bedoeling hier een ga rage te'bouwen. Óp -grond van de Bijdrageregeling Bodembescher- mingsg'ébieden kan men subsidie krijgen voor de uit- veering'van projecten. De commissie bespreekt of a&nsiuiting op de riolering van de 7 percelen ten zui den van- de Nieuwe Kooiweg, tussen de Westhaven- dijk en de westelijke gemeentegrens, alsmede de 3 percelen aan de noordzijde van de Nieuwe Kooiweg, hiervoor-aangemeld kan worden. De .zuidkust van Schouwen is namelijk een prioriteitengebied. De overige agendapunten zijn milieusamenwerking tussen de gemeenten op Schouwen-Duiveland, de onlwerp-begroting voor 1995 en de opgaaf van wen sen van projecten voor de komende jaren van de afde ling Gemeentewerken, de voorovereenkomst voor het realiseren van 28 seniorenwoningen aan de Koning 1 Gustaafweg en de inrichting van het terrein aan de Van Veerïlaan. (artikel 41 van de Woningwet J. Jaquet, ged. vernieuwen en uitbreiden wo ning Ooststraat 3 te Haamstede; Molenstraat 65 (4311 EB) Telefoon 0III3-I25I postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 01II3-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Op 10 juni a.s. zal de gemeentesecretarie, vanwege de jaarlijkse personeelsreis, voor alle afdelingen zijn gesloten. Voor aangiften van geboorten en overlijden is het mogelijk, echter alleen in spoedeisende gevallen, deze te doen op zaterdag tussen 10.00 en 11.00 uur. Gedurende genoemde tijdstippen dient telefonisch een afspraak te worden gemaakt met de ambtenaar van de burgerlijke stand, de heer T.C. Gebraad, telefoon nummer 0 I 3 24! 6. het voertuig van mevrouw Knop-Meijer, wonende Haverstraat 13, een parkeerplaats als een invalidenparkeerplaats aan te wijzen; III bord E6 van het RW in de Oudestraat nabij het huisnummer 15 met daaronder het nummerbord van het voertuig van de heer Jumelet, wonende Oudestraat 15, een parkeerplaats als een invaliden parkeerplaats aan te wijzen; IVbord El van het RW op het gedeelte van de Strandweg, gelegen tussen het begin van de ontsluitingsweg aan de Philipsdam en het inningspunt voor parkeergelden, een parkeerverbod in te stellen. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Rechtbank te Middelburg. Dit beroepschrift dient binnen vier weken na bekendmaking van dit besluit te worden ingesteld. De brug over de Grevelingensluis zal deze zomer maximaal nog 12 minuten aaneen open staan. Voorheen konden de wachttijden voor het wegverkeer in de maanden juli en augustus oplopen tot 20 minuten. Op verzoek van de gemeente Bruinisse heeft Rijkswa terstaat onderzocht hoe de hinder voor het wegver keer bij de Grevelingensluis kan worden verminderd. In overleg met onder meer vertegenwoordigers voor het wegverkeer, de beroeps- en recreatievaart is gekozen voor korte brugopeningen. Voorgaande jaren ging de brug voor hogere scheep vaart open wanneer die de sluis uitkwam, totdat de wachtende schepen op de Grevelingen de sluis weer waren ingevaren. Wanneer nu de brugwachter inschat dat het uit- en invaren langer gaat duren dat 12 minuten, doet hij de brug na het uitvaren weer dicht zodat het wegverkeer weer door kan. Lagere schepen kunnen dan de sluis in onderdoor de brug. Daarna gaat de brug opnieuw open om de hogere schepen de sluis in te laten. De brug zal dus korter, maar wel vaker open staan. De openingsduur weegt echter zwaarder dan het aantal openingen. Wanneer de duur van een brugopening halveert dan neemt de totale wachttijd voor het wegverkeer af tot een kwartier. Per saldo dus een voordeel voor de automobilist. Een sluispassage voor de scheepvaart gaat dan wel iets langer duren. Voor het gedeelte van de Molenweg dat gelegen is tussen de Dorpsweg en de Vluchthavenweg is via een tijdelijke verkeersmaatregel een maximumsnelheid van 30 km per uur ingesteld. Deze snelheidsbeperking zal gelden tot het moment dat het gedeelte van de Molenweg gereconstrueerd wordt. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26 mei 1994 de nieuwe Inspraakverordening Bruinisse I994 vastgesteld. Deze verordening treedt in werking op 9 juni I994 en vervangt de Inspraakverordening Bruinisse I984. Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. J. Bin, Frederikstraat 13, Serooskerke, voor de bouw van een woning, plaatselijk bekend Grut tostraat, kadastraal'bekend gemeente Zierikzee, sectie K nr. 456 (gedeeltelijk); 2. Woningbouwvereniging „Beter Wonen", Caland- plein 1, Zierikzee, voor de bouw van 24 woningen mer bergingen, plaatselijk bekend Vonde lingsplaat, kadastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie M nr. 789 (gedeeltelijk). De gemeente Zierikzee onderhoudt al zo'n 40 jaar of ficiële jumelages met Hatfield (Engeland) en St. Hilaire-du-Harcöuët (Frankrijk). Als gevolg hiervan vinden regelmatig uitwisselingen plaats tussen Zie rikzee en deze twee plaatsen, onder andere door mu ziekverenigingen en sportclubs. Daarnaast zijn er ie der jaar in de zomervakantie jeugduitwisselingen. Ongeveer 15 jongeren van 15 en 16 jaar brengen om het jaar een bezoek van 2 weken aan Hatfield of St. Hilaire en het andere jaar ontvangen zij gedurende twee weken in Zierikzee een Franse of Engelse jonge re. De programma's van deze uitwisselingen worden sa mengesteld en begeleid door de Werkgroep Interna tionale Uitwisselingen. Deze werkgroep bestaat uit 10 leden en vergadert ongeveer 4 keer in het jaar. Daarnaast begeleiden meerdere leden de jeugduit wisselingen, zowel tijdens bezoeken aan Zierikzee, als de reizen naar het buitenland. De Werkgroep Internationale Uitwisselingen zoekt twee enthousiaste personen, die mee willen werken aan de jumelages. Heeft u'hiervoor belangstelling, of wilt u meer weten, dan kunt u contact opnemen met Theo Rigter, tel. 01110-13151. Bij koninklijk besluit d.d. 25 mei 1994 is het raadsbesluit van 31 maart 1994 goedgekeurd, waarbij de tarievenlijst t.b.v. de Legesverordening is gewijzigd. Deze wijziging heeft betrekking op vergunningen ingevolge de Wet milieubeheer. De nieuwe tarieven treden in werking op I juli 1994. De tarievenlijst behorende bij de legesverordening ligt kosteloos ter inzage op het gemeentehuis. Financiën tijdstip: maandag 13 juni a.s., 19.30 uur plaats: raadzaal gemeentehuis agenda: o.a. - Krediet onderhoud daken scholencomplex Bruinisse. - Krediet aanleg parkeerplaatsen Weststraat. - Zwembadje Deltastraat. - Controle hondenbelasting. - Budgetfinanciering St. Thuiszorg en algemeen maatschappelijk werk. - Uittreding Sint Philipsland uit JSD. - Evaluatie St. Stimulering Werkgelegenheid Zeeland Noord. - Onderzoek jaarrekening 1993. - Kadernota 1994. (art. 41 Woningwet) - J.L. Olree - bouw schuur, Kerkstraat 3 - A. Mol - verbouw woning, Dorpsweg 42 - H. Grevink - verbouw woning, Deezijstraat 9 - M.D. v.d. Hoek - bouw woning, Vlasstraat 16 - j.F. v.d. Stelt - bouw woning, Grevelingenhout 148 - A. van Snek-Hobbel - bouw woning, Grevelingenhout Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken in verband met het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 9 juni 1994 gedurende vier weken ter gemeente secretarie, afdeling Algemene Zaken (alsmede in de openbare bibliotheek „De Stolpe" aan het Haring- vlietplein) ter inzage ligt de herziening van het be stemmingsplan „Uitbreidingsplan in onderdelen Kaaskenswater' Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent deze ontwerp-herziening kenbaar maken bij de gemeenteraad. Iedere bürger kan een commissievergadering bijwo nen'. .De-op de vergadering betrekking hebbende 'stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Trouwzaal van het stadhuis. "hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor- T afgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. U kunt zich abonneren op de commissiestuk ken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de ver- gadering en de verslagen achteraf. Voor één raad scommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommis sies 51.- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling clan kunt.u zich abonneren bij de afdeling Interne Za ken in het stadhuis, tel. 13151. Volgende week, tussen 13 en 18 juni, wordt de jaar lijkse collecte van het Anjerfonds Zeeland gehouden. De Anjerfondscollecte is bedoeld om jeugd- en jonge renorganisaties en culturele verenigingen in hun werk te steunen. Dit gebeurt door subsidies toe te kennen voor bijvoorbeeld de aanschaf van uniformen en muziekinstrumenten, de uitgave van boeken en publicaties en voor onderzoek. In Zierikzee weten verschillende verenigingen hiervan mee te praten. De afgelopen 10 jaar werd er voor een bedrag van ca. 35.000,- voor allerlei doeleinden aan subsidies ver strekt. Tevens is het voor de verenigingen interessant gewor den om zich in te zetten voor de jaarlijkse collecte, omdat een derde deel van de collectegelden recht streeks naar de vereniging gaat, die aan de collecte heeft meegewerkt. J. de Bruin - bouw woning, Grevelingenhout 161 J. Glerum - verbouw woning, Noordstraat 17 M. Capelle - bouw carport, Van Herstbekestraat 38. Met ingang van 9 juni 1994 ligt gedurende twee weken ter inzage het voornemen om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Riekusweel ingevolge artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor: - bouw garage, Vlasstraat 6. Gedurende genoemde periode kunnen belanghebben den bedenkingen tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen indienen bij burgemeester en wethouders. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse mededelingenrubriek van de gemeente. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 26 mei besloten de volgende verkeersmaatregelen te treffen door plaatsing van: I bord E6 van het RW in de Haverstraat nabij het huisnummer 31 met daaronder het nummerbord van het voertuig van de heer Bal, wonende Haverstraat 31een parkeerplaats als een invalidenparkeerplaats aan te wijzen; II bord E6 van het RW in de Haverstraat nabij het huisnummer 13 met daaronder het nummerbord van Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 Dez keer wil ik het hebben over het „waarom" van het gebruik. Alcohol en andere drugs worden opge nomen in het bloed en het bloed stroomt door de her- 8 juni 1994, Burgemeester en wethouders van Bruinisse Auto te koop: Mitsubishi Galant GLSi Spec. 1989. Prijs 14.000,-, 4 mnd. garantie Citroen 2CV6 1986 in prima staat. 01100-23379. Exclusieve woningtextiel, accessoires, meubelen en verlichting MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Tc huur: Stacaravans te huur in de Belgische Ardennen al vanaf 250,- p.w. all-in. Inl. 04459-1598. Bezet van 16-7 t/m 13-8. Kennismaking: CUPIDO brengt u bij el kaar! Indien gewenst reeds binnen 1 week uw eerste contact. Vraag gratis en vrijblijvend de folder aan 03451-11486 (automatisch) of 03451-31364 (telefo niste). 24 uur per dag. 7 da gen per week. Cupido: er kend, voordelig en éen van de Nederlands grootste re latie organisatie. De sfeer. De kwaliteit. Streel de stof, geniet van de kleur. Let op de embrasse en de volant. Bewonder de draperie. Dan geniet u van de warme liefde die hoort bij ambachtelijk vak manschap. Deze gloedvolle harmonie is het geheim van een smaakvolle raambekieding. Caravans: Hobby en Adria tourcara vans. Nieuw, overjarig en gebruikt. De laatste '93 modellen tegen de laagste prijzen. Hameeteman Re creatie, Havenweg 4, Oud dorp. 01878-1925. Dam 5 Zierikzee 01110 12796 FOTO NAAR Otl/l- ADV! HflNTIF TARIEVEN 0III0-I6S5I Lessen: Er zijn heel wat mensen die moeite hebben met lc zen en schrijven. U ook° Kom dan naar een lees- en schrijfgroep van het Oos terschcldc College (voor heen R.E.C.) in Zierikzee Bel. 01100-31170 Personeel aangeboden: Behanger vraagt be- hang/witwerk. Nu ook Voor binnen- en buiten schilderwerken. Alleen voor particulieren. Inl. tel. 01184-66096. een moderne fiets met 3 versn. Leverbaar in 3 Trendy kleuren. Lichtlopend met een perfecte zithouding. 0 VOOR EEN STIJLVOL ADVIES Langstraat 2-4, Postbus 8, 4340 AA Arnemuiden tel. 01182-1273/1544, fax 3712 Openingstijdenmaandag t/m zaterdag en vrijdagavond. Diversen: Afvoer verstopt bel 01110* 13495. Schoonmaakbe drijf De Jong. Ook voor verhuur schoonmaakap- paratuur. 24 uur service. Te huur aangeboden: Frankrijk, Fréjus, 6-pcrs. luxe st.car., ••••camping. v.a. 295.- p.wk 01640 59460. St. Jacobstraat 17-19 - Zierikzee Zechondenplaaf It ZIERIKZEE ZONWERINGEN B V. bij geen geboor 013-434423 NIEUWSBODE EXTRA

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 4