gemeente Z I I rikzee I administratief medewerkster verkoopster rS&i GEMEENTE DUIVELAND RADIO T.V. VIDEO VERTEGENWOORDIGERS M/V Westerscfiouuien Seizoenmarkt Sluiting secretarie Besluiten Voorbereidingsbesluit GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN C. H. G. Daniels, huisarts NIEUWSBODE EXTRA Commissies De commissie Ruimtelijke Ontwikkeling vergadert woensdag 8 juni in de raadzaal van het stadhuis. Om 19.30 uur is in de Trouwzaal een informatie bijeenkomst over het bestemmingsplan Poortam bacht 10" en om 20.15 uur over de bouw van 28 senior woningen aan de Koning Gustaafweg. Daarna vergadert de commissie over de partiële her ziening van het bestemmingsplan Buitengebied, on der andere over de mogelijke toelating van intensieve veehouderijbedrijven, het beleidsplan Oosterschel- de, de huisvestingsverordening en de bestem mingsplanprocedure ten behoeve van het perceel Eer ste Weeg je 3. Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Trouwzaal van het stadhuis. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor afgaande aan het behandelen van een-, agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommissies 51,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u zich abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stad huis, tel. 13151. Euro-verkiezingen Donderdag 9 juli zijn de verkiezingen voor het Euro pese Parlement. Voor de vierde keer hebben de Euro pese burgers de gelegenheid om de toekomstige koers van de Europese Unie mee te bepalen. Deze kans mag u niet voorbij laten gaan. Europa-moeheid of afkeer van de politiek helpt ons niet verder. De Eu ropese verkiezingen moet u niet zien als een opninie- peiling of een zoveelste gang naar de stembus, want zij hebben een heel eigen karakter. Onze Europese Gemeenschap, thans tot Europese Unie uitgegroeid, heeft in de afgelopen maanden aanzienlijke vooruitgang geboekt. De binnenmarkt van 1 januari 1993, het Verdrag van Maastricht van 1 november 1993 en de Europese Ruimte van 1 januari 1994 zijn mijlpalen in de geschiedenis. Het Europees Parlement, dat in september 1992 zijn 40-jarig bestaan vierde, heeft dankzij het Verdrag van Maastricht een reeks nieuwe bevoegdheden en rechten verkregen. Het Europees Parlement deelt uw grootste zorg; de werkgelegenheid. Zij streeft ernaar een nieuw, duurzaam bestel voor vrede en veiligheid in Europa en de wereld tot stand te bregen. Ook uw stem op 9 juni bepaalt de koers van onze Europese Unie. Maak du» gebruik van dit democratische recht! Stremming- Zuidhavenpoort In verband met de uitvoering van onderhoudswerk zaamheden aan de Zuidhavenpoort is de weg onder de2e poort afgesloten voor alle verkeer van maandag 6 tot en met vrijdag 10 juni a.s. tussen 8.00 en 17.00 uur. Deze stremming kan, afhankelijk van de weersom standigheden, langer of korter duren. Collectes In de maand juni worden vier collectes in Zierikzee gehouden. Deze week zamelt het Nationale Epilepsie Fonds geld in en volgende week is de AVO-collecte voor integratie van gehandicapten. In de week van 13 tot 18 juni zamelt het Anjerfonds Zeeland (Prins Bernhard Fonds) geld in om jeugd- en jongerenorga nisaties en culturele vereniging te steunen en de week erna, tussen 20 en 25 juni is de collecte voor de Nederlandse Lever Darm Stichting. Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een aanvraag om vergunning in gevolge de Wet milieubeheer is ingekomen van de heer D. de Vries, tot het oprichten en in werking heb ben een inrichting t.b.v. een kantoor, kopieer- en re profaciliteiten op het adres Jannewekken 2 te Zierik zee. Informatie over de vergunningprocedure en be roepsmogelijkheden kunt u verkrijgen bij de afde ling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie te Zierikzee (tel. 01110-13151). Vergoeding vervoerskosten schoolgaande kinderen Ouders van leerlingen die naar een verderweg gele gen school (moeten) gaan kunnen in aanmerking ko men voor een vervoerkostenvergoeding. Zierikzee heeft zes basisscholen: drie openbare, twee protestant-christelijke en een rooms-katholieke. Ou ders kunnen ook voor een andere school kiezen, bij voorbeeld een vrije school of een school of reformato rische grondslag. Als de school meer dan 6 km van Zierikzee ligt kan men een bijdrage krijgen van de gemeente voor de vervoerskosten. Ouders van kinde ren die naar een school voor speciaal onderwijs' of voortgezet speciaal onderwijs moeten gaan, kunnen ook voor een vervoerkostenvergoeding in aanmer king komen. Het betreft kinderen die de afdeling LOM (leer- en opvoedingsmoeilijkheden) of MLK (moeilijk lerende kinderen) volgen op een school op meer dan 6 km van Zierikzee, zoals bijvoorbeeld de Anne Frankschool en De Kring in Goes. Ook ouders van kinderen die andere afdelingen volgen, zoals de zeer moeilijke lerende kinderen (ZMLK) komen voor een vergoeding in aanmerking wanneer de afstand tussen woning en school meer dan 2 km is voor het speciaal onderwijs en meer dan 4 km voor het voort gezet speciaal onderwijs. Dit kan het geval zijn bij - ouders uit Zierikzee, waarvan een kind op de afde ling ZMLK van de Beatrixschool zit. Wanneer uw kind een basisschool of een school voor LOM of MLK bezoekt, dan bent u mogelijk verplicht om een eigen bijdrage te betalen. In principe worden de kosten van openbaar vervoer vergoed. Wanneer aangepast vervoer nodig ^s, bij voorbeeld bij het ontbreken van een busdienst, om dat de reistijd met het openbaar vervoer te lang is of omdat de handicap dit vereist, is een hogere vergoe ding mogelijk. Indien u denkt voor een bijdrage in de vervoerkosten van uw kind in aanmerking te komen, dan kunt u bij de afdeling Welzijn in het stadhuis een aanvraagfor mulier ophalen. Uw aanvraag voor het schooljaar 1994/1995 dient zo spoedig mogelijk te worden inge diend. Meer informatie is verkrijgbaar bij Christine Muller-Schot, tel. 13151, tst. 434. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1 H. Zwart, Krepelstraat 23-25, Zierikzee, voor het verbouwen van een werkplaats, plaatselijk be kend Krepelstraat 25; 2. J. W. Ravia, p/a Wielingenstraat 18, Zierikzee, voor het verbouwen van een woning, plaatselijk bekend Venkelstraat 11; 3. J. M. Geuze, Touwbaan 8, Zierikzee, voor het bou wen van een berging, plaatselijk bekend Touw baan 8; 4. R. Vaillant, Vondelingenplaat 43, Zierikzee, voor het bouwen van een schuurtje, plaatselijk bekend Vondelingenplaat 43; •5. St. Dierenasiel „Schouwen-Duiveland", p/a Hee- reweg 29, Noordgouwe, voor het uitbreiden van een dierenasiel, plaatselijk bekend Zandweg 26; 6. Burgemeester en wethouders van Zierikzee, Meel- straat 10, Zierikzee, voor het plaatsen van een dakkapel, plaatselijk bekend Noordhavenpoort2. Plaatsing tuinhuisje De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door de heer C. M. Schot, Louise de Colignylaan 5, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Louise de Colignylaan 5, kadastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie G nr. 567. Genoemde aanvraag is in strijd met het bestem mingsplan „Uitbreidingsplan in onderdelen Kaas- kenswater". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de ingediende bouwaanvraag medewerking te verlenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestemmingsplan. In verband met het voorgaande liggen de op voor gaande bouwaanvraag betrekken hebbende beschei den met ingang van 2 juni a.s. gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage. Geduren de de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5053, 4300 KA Zierikzee, schriftelijk ken baar maken. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Voor al uw reparaties van: SNEL, VAKKUNDIG, VOORDELIG 3 mnd. garantie op reparatie eventueel vrijblijvend prijsopgaaf vooraf. UW SPECIAALZAAK DELTA DISCS Voor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 01110-14699 BENT U NEGATIEF? Amerikaanse multinational zoekt vanwege explosieve groei voor haar nieuw te openen kantoor voor de regio Zeeland: - U zoekt een slechtbetaaldc job - U droomt van een lastige baas - U bent gek op rotcollcga's - U wilt een job zonder doorgroeimogelijkheden - U bont helemaal met representatief - U bent vooral zeer lui en wilt volgend jaar pas beginnen - U houdt van een oersaaie job U wilt een rotprodukt vertegenwoordigen SORRY, maar dan kunnen wij U helaas niet hel|*:n. Alle ande ren. op zoek naar een snelle, goed betaalde carrière, indien U onmiddellijk vrij bent. en in bezit van een auto. bel dan vrijdag 3 juni tussen 11.00 en 16.00 uur. of maandag 6 juni tussen 10.00 en 16.00 uur nair afdeling personeelszaken, tclnr, 0I62I-I974I Zoek je een leuke baan? Havenplein 13 4301 JB Zierikzee zoekt op korte termijn een en Ben je aktief. en vind je bet leuk met mode en mensen om te gaan in een dynamisch bedrijf waar inzet en eigen initiatief van je verlangd wordt. Reageer dan direkt binnen 10 dagen per brief. RECREATIEGEMEENTE WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Westerschou- wen, maken gelet op artikel 13.4 van de Wet mi lieubeheer bekend dat zij voornemens zijn posi tief te beschikken op de vergunningaanvragen van: A. Kampeercentrum Ginsterveld B.V. te Burgh- Haamstede voor het uitbreiden van de inrich ting ten behoeve van een camping gelegen aan de J. J. Boeyesweg 45 te Burgh- Haamstede; De ontwerp-beschikking, de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf 2 juni 1994 gedurende vier weken van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur tijdens werkdagen ter in zage in het gemeentehuis afd. RORM. Na telefo nische afspraak kunnen de stukken ook buiten kantooruren worden ingezien. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ge motiveerde schriftelijke bedenkingen bij ons col lege, Postbus 5001, 4328 ZV Burgh-Haamstede, worden ingediend. Degene die bedenkingen heeft ingebracht, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht kunnen geduren de bovengenoemde termijn, door middel van een hoorzitting ook mondelinge bedenkingen worden ingebracht, waarbij dan gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. B. J. Zijta en A. J. van der Kroon te Burgh- Haamstede voor een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning ten behoeve van een camping gelegen aan de J. J. Boey esweg 62 te Burgh-Haamstede; De beschikking en andere terzake zijn de stuk ken liggen vanaf 2 juni 1994 gedurende zes we ken van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 6.00 uur tijdens werkdagen ter inzage in het gemeen tehuis, afd. RORM. Na telefonische afspraak kunnen de stukken ook buiten kantooruren wor den ingezien. Ingevolge artikel 20.10 van de Wet milieubeheer staat tot genoemde datum beroep open voor: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wij zigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De beschikking wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij gedurende die ter mijn beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 Algemene wet bestuursrecht een ver zoek om voorlopige voorziening is gedaan. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet in tweevoud worden ge zonden aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet gericht zijn aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. VRIJSTELLINGEN De burgemeester van Westerschouwen maakt bekend: dat burgemeester en wethouders van deze ge meente voornemens zijn om met toepassing van: A: artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Or dening (vrijstelling geldend bestemmings plan) vergunning te verlenen aan: 1. dhr. N. W. Bolijn voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel sectie C nr. 555, Dreef 19 te Burgh-Haamstede; B: artikel 50, lid 5 van de Woningwet (doorbre ken aanhoudingsplicht t.g.v. voorbereidings- besluit buitengebied) vergunning/vrijstelling te verlenen aan: 2. dhr. A. Kort voor het bouwen van een woning op het perceel sectie F nr. 340, Omloopsweg te Burgh-Haamstede; Bovengenoemde plannen liggen met ingang van donderdag 2 juni 1994 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling RORM ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schrifte lijk bezwaren indienen bij genoemd college van burgemeester en wethouders, tegen hun ver meld voornemen. BOUWAANVRAGEN (artikel 41 van de Woningwet) - H. Fey, bouw kap op zomerwoning Hoogen- boomlaan 44 Horizon 103 te Renesse; - Doeland B-H BV, verplaatsen entree Roterij 8 te Haamstede; - J. Dingemanse, bouw broeikasje Ligusterlaan 3 te Burgh-Haamstede; - P. Sibinga Mulder, bouw woning Breedsteweg 2 te Haamstede; - Braber Renesse BV, bouw 2 woningen Appel- meet 27 en 29 te Haamstede; - C. Buijse, bouw blokhut Rooiedal 16 te Burgh- Haamstede; - C. Linnenbank, bouw tuinhuisje 's Graven- meet 18 te Burgh; - A. Puzicha, bouw berging Hoogenboomlaan 11 Molenhoeve 33 te Renesse. STADS- EN DORPSVERNIEUWING Burgemeester en wethouders van Westerschou wen maken ingevolge artikel 139 van de Ge meentewet, bekend dat de raad .van deze ge meente in zijn vergadering van 16 mei 1994 de „Subsidieverordening voor het Stads- en dorps vernieuwingsfonds van de gemeente Wester schouwen" heeft vastgesteld. Deze verordening treedt in werking m.i.v. 9 juni 1994. De verordening (met toelichting) ligt voor een ie der ter inzage ten gemeentehuize, afdeling VRORM. Een ieder kan op verzoek (tegen betaling van de kosten) een afschrift van de ter inzage liggende stukken verkrijgen. GEMEENTE Op woensdag 8 juni 1994 zal de eerste marktdag van het marktseizoen 1994 plaatsvinden. De markt zal gehouden worden op woensdagen op en rondom het Kerkplein in Bruinisse. De markt duurt van 8.00 tot 13.00 uur. De laatste marktdag is op woensdag 7 september I994. Getracht is diverse branches aan te trekken. Op de markt zullen onder andere aanwezig zijn: bloemen en planten - groente en fruit - noten en zuidvruchten - vis - snacks - snoep - brood en banket - zuivelprodukten - kleding - schoenen - sieraden en zonnebrillen - 2e-handsspullen - touw - ansichtkaarten - lingerie Op initiatief van de Ondernemersvereniging Bruinisse zal ook dit jaar de paardetram weer rijden tussen Aquadelta en het Kerkplein. Ook zal er -tijdens de zomervakantie- weer een vrijmarkt door/voor kinderen worden gehouden. Op vrijdag 10 juni a.s. zal de gemeentesecretarie, vanwege de jaarlijkse personeelsreis, voor alle afdelin gen zijn gesloten. Voor aangiften van geboorten en overlijden is het mogelijk, echter alleen in spoedeisen de gevallen, deze te doen op zaterdag 11 juni a.s. tus sen 10.00 en 11.00 uur. Gedurende geqoemde tijdstippen dient telefonisch een afspraak te worden gemaakt met de ambtenaar van de burgerlijke stand, de heer T.C. Gebraad, telefoon 01113 2416. Molenstraat 65 (4311 EB) Telefoon 0III3-I25I postadres: postbus 50 (4310 AB) Fax 0III3-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur Het college van burgemeester en wethouders heeft in zijn vergadering van 24 mei 1994 o.m. de volgende besluiten genomen: bouwvergunning verleend aan: - J. de Waal - verbouw Rijksstraatweg 9 - H.W. Struwe - bouw tuinhuisje Hoogerwerfsweg De Tong l§3 - H. Vink en K.M. Kastelijn - bouw volière Pr. Wilhelminalaan 36 - J.L. Versendaal - bouw berging Vlasstraat 3 - P.C. Hameeteman - verbouw opslagruimte Jachthavenweg tot kantoorruimte - K. Storm - bouw woning, Grevelingenhout I62 - S. Hesselink - bouw woning Grevelingenhout I87 - I. Vos - bouw woning Grevelingenhout I88 - W.J. Commandeur - bouw woning Vlasstraat 4 - W.LM. Lucassen - bouw woning Grevelingenhout I46 - P. Olree - bouw berging Pr. Margrietstraat 21 - R. van Noort - bouw woning Grevelingenhout I84 - J. Otte - verbouw woning Steinstraat 22 (art. 22 WRO) De gemeenteraad beeft in zijn vergadering van 26 mei I994, besloten te verklaren dat voor het perceel plaatselijk bekend 't Hoefje 8, kad. bek. gem. Bruinisse sectie G. nr. 879 een herziening van het bestemmings plan West wordt voorbereid. Dit voorbereidingsbesluit ligt gedurende twee weken met ingang van 2 juni 1994 voor eenieder ter inzage ter gemeentesecretarie. I juni I994. Burgemeester en wethouders van Bruinisse BEKENDMAKING WONINGWET A. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van: P. H. v. d. Reijnst: bouw dakkapel, Heuvelsweg 9 te Kerkwerve; C. A. Bos: bouw garage/berging, Vloedstraat 23 te Kerkwerve; W. A. v. d. Waal: bouw woning, Klaverstraat te Scharendijke; J. Stouten: vergroten woning, Heuvelsweg 6 te Kerkwerve; A. P. G. de Kier: uitbouw woning, Frederikstraat 10 te Scharendijke; A. Verhulst: veranderen achtergevel en bouw dak kapel, Moolweg 5 te Ellemeet; W. Moelker: bouw berging, Elkerzeeseweg 14 te Scharendijke. B. Meldingen Een melding als bedoeld in artikel 42 van de Woning wet is gedaan door: C. J. Lemsom: bouw berging, Weelweg la te Kerk werve. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Den Boer bouw heeft, namens de heer Stroschein, een melding gedaan als bedoeld in artikel 42 van de Wo ningwet voor de bouw van een tuinhuisje bij de zomer woning, Baken 151 te Scharendijke. Het bouwplan is strijdig met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Burgemeester en wethouders zijn echter bereid medewerking te verlenen aan het bouwplan. Dat is mogelijk door vrijstelling van het bestemmingsplan te verlenen, zoals bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat burgemeester en wethouders daartoe over gaan bieden zij een ieder de gelegenheid bedenkingen in te dienen tegen het voornemen vrijstelling te verle nen. Bedenkingen kunnen voor 16 juni 1994 schrifte lijk worden ingediend bij burgemeester en wethou ders, Platteweg 33, 4322 BD Scharendijke. De stukken liggen tot 16 juni 1994 ter inzage bij de afdeling alge mene zaken in het gemeentehuis te Scharendijke. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De heer Kostense heeft een melding gedaan als be doeld in artikel 42 van de Woningwet voor de bouw van een tuinhuisje achter de woning, Heerenisstraat 9 te Ellemeet. Voor het gebied geldt een voorbereidings besluit. Burgemeester en wethouders zijn bereid me dewerking te verlenen aan de bouw van het tuinhuis je, zoals bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat burgemeester en wet houders daartoe overgaan bieden zij een ieder de gele genheid bedenkingen in te dienen tegen het voorne men vrijstelling te verlenen. Bedenkingen kunnen voor 16. juni 1994 schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders, Platteweg 33, 4322 BD Scharendijke. De stukken liggen tot 16 juni 1994 ter in zage bij de afdeling algemene zaken in het gemeente huis te Scharendijke. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, A. B. VAN DER REEST Scharendijke, 1 juni 1994. BEKENDMAKING WONINGWET Burgemeester en wethouders van Duiveland maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. meldingen zijn inge diend: J. G. G. Bouwman, voor het plaatsen tuinhuisje Leuvenstraat 21 te Oosterland; M. A. Servaas, voor het aanbouwen keuken S. M. Loncquestraat 20 te Oosterland; N. J. Goedegebure, voor het plaatsen hobby kas Muyeweg 1 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN BEKENDMAKING WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Duiveland maakt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend. Met ingang van 1 juni 1994 ligt, ter gemeentesecretarie (tijdens de openstellingsuren) gedurende een periode van veertien dagen, voor een ieder ter inzage, het ver zoek om vrijstelling van het bestemmingsplan „Kom Oosterland", ingediend door: de heer P. van Westen, ten behoeve van het plaatsen van een toilet op het perceel, kadastraal bekend ge meente Duiveland, sectie B nr. 1018, plaatselijk ge merkt Molenweg (weeghokje) te Oosterland. Het betreft een verzoek om vrijstelling, als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Dit artikel biedt de mogelijkheid om vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan voor bouwwerken van beperkte betekenis, mits deze vol doen aan bepaalde voorwaarden en het verlenen van vrijstelling planologisch verantwoord wordt geacht door burgemeester en wethouders. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk en gemotiveerd bezwaren indienen tegen het verlenen van vrijstelling bij burgemeester en wet houders van Duiveland. De burgemeester voornoemd. A. BERGSHOEFF Nieuwerkerk, 1 juni 1994 Kievitstraat 2 - Zierikzee is afwezig van 6 t/m 24 juni De waarneming is als volgt geregeld: voor degenen van wie de achternaam begint met de letter: A t/m F neemt waar drs. M. W. AUDIER. Heere- weg 16, Noordgouwe, tel. 01112-1480 G t/m L neemt waar drs. G. W. v. GEER, Haven- park 35, tel. 12080 M t/m R neemt waar drs. J. DE JONGE, Tbuw- baan 20, tel. 12280. S t/m Z neemt waar drs. J. B. VISSER, Poststraat 32, tel. 13965. JE LEEST 7 IN DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 4