Liesbeth van Ast beëindigt stormachtige atletiekloopbaan Adrie Gerards pakt zilveren medaille Nederlandse politiekampioenschappen Veel deelnemers bij dertiende internationale Domeinenloop Vijfhonderd deelnemers op schoolvoetbaltoernooi Vader beste Delta Sporter Oud-Delta Sport atlete kampt met blessures Marien Hoogerheijde toont wilskracht in wedstrijd DONDERDAG 31 MAART 1994 NR 25539 9 Een lange sliert met politie-ambtenaren siert de Domaniale bossen in Westerschouioen. (Foto: Joop van Houdt). WESTERSCHOUWEN - Niet iedere politieman/vrouw heeft een uitstekende conditie. Dat bleek gisteren, woensdag, tijdens de Domeinenloop voor politie in Westerschouwen. De dertiende internationale loop, die tevens de status droeg van het Nederlands veldloopkampioenschap voor politie, kreeg veel deelnemers aan de start. De deelnemers moesten wel lid zijn van de Nederlandse Politie Sportbond. Ruim vijftig wedstrij datleten en vijftig trimmers legden de loodzware kilometers af onder een brandende voorjaarszon. Finalewedstrijden op woensdag 6 april ZIERIKZEE - De organisatoren van het schoolvoet baltoernooi op het sportpark Den Hogen Blok in Zierikzee hadden het niet beter kunnen treffen. Gis teren, woensdag, werd een temperatuur van achttien graden bereikt. Hiermee waren niet alleen de vele vrijwilligers in een goed humeur, maar ook de vijf honderd basisscholieren van Schouwen-Duiveland die haar of zijn school vertegenwoordigden in het toernooi. Met deelname vanuit heel Ne derland en een selectieve groep uit het Franse Moeskroen was de strijd om de Nederlandse ti tel naar een hoog niveau geste gen. Daarnaast liep een aantal trimmers mee buiten meede- dinging zoals bekende atleten Niels Koole en Jaap Oele. ,,De politiebeambten uit het bui tenland doen niet mee voor de Nederlandse titel", verklaart één van de organisatoren, Kees Priem uit Kortgene. ,,We zijn blij dat we weer de Nederland se titelstrijd toegewezen gekre gen hebben. Vorig jaar was het nog in Haarlem. Dit bos in Westerschouwen leent zich uit stekend voor deze wedstrijd." Met een officieel start- en fi- nishdoek en met Eddy Bo- gaerts als speaker vanuit een politieauto werden de deelne- In al haar wedstrijden en af standstijden was nog steeds sprake van een vooruitgang en zelfs Carla Beurskens moest af en toe in Van Ast de betere er kennen. Hoe is het toch moge lijk dat een atlete, wie nog im mer niet aan de top van haar kunnen presteert, afscheid neemt van de atletiek? Van Ast: ,,Ik begrijp het zelf ook nog niet helemaal". Een jaar geleden is ze gestopt met werken om zich helemaal toe te leggen op de atletiek. In eerde re interviews gaf Van Ast ook al aan zich nutteloos te voelen, alleen maar trainen en niet meer werken. Misschien was het aannemen van een part time baantje bij een benzine pomp wel het eerste vage te ken, van het ontevreden gevoel van haar. Ondanks alle succes die Van Ast kende had ze ook nooit de absolute gedrevenheid van een echte topatlete, zo geeft ze toe. Het deed haar ab soluut niets als ze uitslagen van haar concurrentes zag, iets wat eigenlijk wel had gemoe ten. Vooraf had ze ook al met haar man Jaap besloten de top- atletiék slechts een paar jaar te willen bedrijven, om daarna haar grote wens in vervulling te doen gaan: een eigen restau rant. Trainingsweken Na de marathon van Rotter dam trainde Van Ast stug door om zich voor te bereiden op de marathon van Eindhoven en stortte zich op het Pickwick Classic Run circuit, een circuit waar ze overigens tenslotte als derde is geëindigd, ondanks het feit dat ze de laatste twee mers aangemoedigd. De heren moesten negen kilometer af leggen en de vrouwen zes kilo meter. Sommige deelnemers gaven de pijp aan Maarten al na twee rondjes. ,,Wat is dat zwaar, vooral die heuveltjes", liet politieagent Ben Steren- borg weten nadat hij niet ver der kwam dan 6000 meter. Dat gold niet voor de winnaar bij de heren. Willem Hamoen uit Rotterdam won voor het twee de achtereenvolgende jaar de Nederlandse veldlooptitel. Maar voordat hij de finish pas seerde had hij een hevige strijd moeten uitvechten met Her man Akkerman uit Hoorn. Vorig jaar was Herman ook al npjn grootste, cooc.u rxentMaar toen had ik meer afstand geno men. Het is een zwaar par cours, maar dat ligt mij wel. wedstrijden niet heeft meege daan. De training bepaalde haar leven dusdanig dat ze op een gegeven moment op ging kijken tegen die trainingen. De trainingsweken bedroegen zelfs wel 160/170 kilometer per week en gingen zo veel tijd in beslag nemen dat ze aan niets anders meer toe kwam als trai nen en"trerstëllen. Als dit haar nu de motivatie had kunnen geven, was ze mogelijk nog door gegaan, maar de kick van de successen was steeds maar van korte duur. Natuurlijk heeft Liesbeth plezier aan het lopen en de overwinningen be leefd, maar het bracht haar niet het verwachte plezier. Daar waar ze in aanvang van haar lopen alles samen met haar man Jaap deed, kwamen er nu derden bij, die een deel van haar leven gingen bepalen. Van Ast zegt hierop: ,,Ik heb een goede begeleiding gehad en dat is absoluut noodzake lijk als je wilt presteren op top niveau, maar misschien ben ik wel te oud geweest om derden zo'n groot deel van mijn leven te laten bepalen. Absoluut geen kwaad woord wil ik ho ren over mijn begeleiders Hans van Vliet en Hans van Dam, aan hen heeft het zeker niet ge legen". Het zijn ook de invloeden van buitenaf, die ervoor zorgen dat je op een gegeven moment ge leefd wordt, zo verduidelijkt Liesbeth. Je tegenstandsters verwachten iets van je, de spon sor en zelf creëer je natuurlijk ook een verwachtingspatroon. Daarvoor zul je yeel moeten trainen en als dan de motivatie tanende is, zak je snel in een dal. ,,Ik had het gevoel niet meer te leven, ik werd asociaal. Normaal fiets ik ook nog na het trainen. Mijn specialiteit is run-bike-run", aldus de 36- jarige vuurwapendocent uit Rotterdam. De nummer twee, Akkerman die ook vuurwa pendocent is, in Amsterdam, was tevreden met zijn presta tie. ,,Op zo'n heuvelachtig par cours kom ik niet in mijn rit me." Kees de Kraker uit Vlissingen werd met een derde plaats de beste Zeeuwse politiebeambte. Slechts vierentwintig secon den scheidden hem van de nummer twee. Adrie Gerards uit Zierikzee liep bij de vetera nen veertig tot en met vijftig jaar. Achter de winnaar Sjaak Swarthof uit Amsterdamein digde de 46-jarige Gerards als tweede met een achterstand Je zit vast aan trainingssche ma's, voedingsschema en in verband met het broodnodige herstel dien je iedere dag vroeg op je bed te liggen". Toen in januari de sponsoring voor het komende seizoen ter sprake kwam, werd de twijfel bij Liesbeth nog groter en het was toen Jaap die de beslissen de voorzet deed. ,,Als je nu geen zin meer in het loperi hebt, moet je het zeggen, an ders ga je verplichtingen aan, welke je niet na kunt komen". In overleg met de sponsors, Running Center Flakkee en Mega Sport werd het besluit genomen het seizoen, wat be treft de Pickwick Run Classic en de marathon van Rotterdam af te maken en dan te stoppen met de wedstrijdsport. Deze beslissing hield tevens in dat ook Jaap zijn actieve car rière als loper zou beëindigen, aangezien de start van een ei gen bedrijf, naast de 40-urige werkweek bij ICI, geen tijd meer over laat voor training. Heupblessure Blessureleed voorkwam echter dit voornemen, al maanden had Liesbeth last van haar heup. Zelfs tijdens de winnen de marathon van Eindhoven liep ze met veel pijn. De dag na deze marathon kon ze amper nog bewegen. Weken liep ze bij een fysiotherapeut, steeds wel min of meer blijven trainen. Na Eindhoven ging ze door met loopscholing en lopen op een band. Ze wist dat dit risico's met zich meebracht, maar de vooruitgang was wonderbaar lijk. De blessures, welke zich van dertien seconden. ,,Ik wist dat ik vlak achter hem zat. In het begin ging het gemakke lijk, maar halverwege het par cours schrok ik van Niels Koo le. Die kwam een beetje roeke loos langs mij heen zeilen en dat kostte mij zeker een aantal seconden. Hierdoor moest ik ook weer naar mijn ritme zoe ken", aldus Gerards die voor zijn prestatie een beker ont ving. Bij de dames ontbrak Irma Heeren uit Middelburg. Hier door ging Joke Huis in 't Veld onbedreigd op de Nederlandse titel af. ,,Als Heeren hier,had geweest dan kon ik deze titel wel vergeten", aldus de 37- jarige Haagse politiebeambte. ,,Wie er niet is kan ook niet winnen. Ik heb in ieder geval voordeden, manifesteren zich steeds aan de linkerkant; heup, enkel, kuit. Liesbeth zelf heeft aan de ene kant een ontevreden gevoel bij het niet kunnen af maken van het seizoen, aan de andere kant ervaart ze het als een hele opluchting. ,,De con stante druk die ik ervaarde is weg, eindelijk kan ik mezelf weer zijn. Ik ben de laatste we ken kilo's zwaarder geworden en vandaag heb ik mijn moe der weer eens geholpen bij de schoonmaak. Ik kan weer eens gewoon zijn, zoals ik altijd ge woon was". Terwijl Jaap zich richt op zijn laatste grote wed strijd, de marathon van Rotter dam, richt Liesbeth zich nu op de voorbereidingen van de start van het eigen bedrijf. Hun huis in Melissant is na te kening van een voorlopig koop contract, verkocht, terwijl ze zelf een voorlopig koopcon tract hebben getekend voor het mijn visitekaartje afgegeven." De atlete uit Den Haag prolon geerde in Westerschouwen haar titel. Onlangs verbeterde zij nog het Nederlands indoorre- cord 1500 meter voor vetera nen. In de Houtrusthallen no teerde zij toen een tijd van 5.05 minuten. 9 kilometer, vet. 60 1. Jan Dieleman, PSOVZ, 48.29.1. 9 kilometer vet. 50 1. Rein Swint, PSOVZ, 37.39.2; 2. Ri chard Verdonck, Roubaix, 38.19.1; 3. Marcez Navarro, Rou baix, 40.41.6; 4. Jan van den Boom, Philips, 43.36.3; 5. Si mon Mooij, APGS, 58.02.6. 9 kilometer mannen vet. 40 1. Jean-Louis Six, Roubaix, 36.47.1; 2. Georges Thuilliez, Roubaix, 36.47.6; 3. Sjaak Swarthof, APGS, 37.09.9; 4. Adri Gerards, PSOVZ, 37.22.2; 5. Chris Verhage, PSOVZ, 38.30.9; 6. Ludwig Kouijzer, PSOVZ, 39.02.5; 7. Alain Ab- touche, Roubaix, 39.10.5; 8. Paul de Groene, PSOVZ, 39.26.4; 9. Frans Bos, PSOVZ, 40.19.6; 10. Leo Nooteboom, PSOV Yssel., 40.50.9; 11. Hans Vroomen, Philips, 40.57.0; 12. Ad den Hamer, PSOVZ, 42.19.8; 13. Frangois Wymmelbeke, Roubaix, 42.36.8; 14. Patrick Groot, Roubaix, 42.42.9; 15. Jean-Michel Luczak, Roubaix, 43.07.6; 16. Didier Clermont, Roubaix, 43.37.9; 17. Chris Wer- rij, PSOVZ, 44.40.9; 18. Arie Vermeulen, PSOVZ, 45.17.2. Heren, 9 kilometer mannen se nior: 1. Willem Hamoen, Her mandad, 32.31.1; 2. Herman Akkerman, APGS, 32.44.9; 3. Cees de Kraker, NPSB, 33.08.8; 4. Kees Hordijk, Westerhout, 33.29.5; 5. Ruud Wagemaker, HPS, 33.41.3; 6. Gertjan van Kalkeren, NPSB, 34.14.0; 7. Jo- han Matthijsse, APGS, 34.26.2; 8. Bert Hertogh, NPSB, 34.43.5; 9. Alain Szuscik, Roubaix, 35.14.7; 10. John Duenk, SOAP, 35.23.0; 11. Ad Damen, SOVDKH, 36.55.3; 12. Theo de Jong, sv KMZH, 37.18.4; 13. Ri chard de Haan, SOAP, 37.24.9; 14. Chris den Exter, sv KMZH, 37.53.0; 15. Dik Wendels, Her mandad, 38.24.6; 16. Cor van Leeuwen, LPSV, 39.41.7; 17. Bert de Wit, Philips, 41.12.8; 18. Peter Stokvis, PSOVZ, 41.38.7; 19. Gert Vos, SOAP, 45.55.9; 20. Kees Metiary, PSOV Yssel, 46.26.8; 21. Hans Geldof, PSOVZ, 48.29.1; 22. Hugo Pas- schier, PSOVZ, 49.47.3; 23. Ha- rald Smit, RP Boskoop, 56.17.7. Dames, 6 kilometer vrouwen senior: 1. Joke Huis in 't Veld, HPS, 25.18.7; 2. Corrie Meijer, LPSV, 27,42.3; 3. Allegonda Gremmer, Hermandad, 28.00.7; 4. Ammy van Bedaf, APGS, 28.47.6; 5. Marga van Dam, RP Boskoop, 33.13.5. voormalig Hotel Polderman in Dirksland. „Het is onze bedoe ling daar een middelklasse fa milierestaurant te beginnen, echter dit is wel afhankelijk van het wijzigen van een be stemmingsplan en het toeken nen van vergunningen. Ik hoop dat de mensen ooit nog eens over mij zullen praten, maar dan niet alleen dat ik in het verleden zo hard kon lopen, maar ook dat ik goed kan ko ken", aldus Van Ast. Op de vraag of ze met tevreden heid terugkijken naar hun car rière, antwoorden zowel Jaap als Liesbeth dat ze met plezier terugdenken aan een aantal wedstrijden. Zo waren bijvoor beeld de wedstrijden in Eg- mond en Heemskerk van een bijzonder gehalte. In beide ge vallen had Jaap voor Liesbeth als haas gefungeerd. In de eer ste wedstrijd wed Carla Beurs kens verslagen, in de tweede wedstrijd werd de snelste sei zoenstij d op de halve marathon door Liesbeth gerealiseerd. Daarnaast natuurlijk haar prestatieverbetering op de ma rathon en halve marathon met twee keer een vijfde plaats op het NK. Tbch besluit Liesbeth met de opmerking dat het lo pen haar niet de verwachte vol doening heeft gegeven, zoals ze die vooraf had ingeschat. Het schoolvoetbaltoernooi krijgt ieder jaar meer deelne mers. „We mogen niet klagen. Alleen Ouwerkerk en een paar reformatorische scholen ont breken. Zelfs Noordgouwe en gecombineerde scholen hebben dit jaar meegedaan", aldus Dig Vleugel uit Bruinisse. Ideaal complex Omdat er geen paasschoolva- kantie is dit jaar hebben de or ganisatoren noodgedwongen het schoolvoetbaltoernooi over twee dagen verspreid. Gisteren werden alleen de voorrondes gespeeld en de finalewedstrij den worden woensdag 6 april gespeeld. ,,Ja, die vinden ook in Zierikzee plaats. Alleen in Zierikzee beschikken we over zes velden, daarom is dit com plex ideaal geschikt voor zo'n groot toernooi". Op woensdag 6 april mogen bij de jongens-elftallen vier ploe gen uitkomen in de finale. Dat zijn de Dobbelsteen, De Meer paal, Oosterburcht en 't Stae- pel'of uit Renesse. Bij de jon gens-zeventallen komen uit in de finale: Willibrordus, Bea trix, Binnen de Veste en 't Mêêtje. Bij de meisjes-zevental len hebben zich voor de finale geplaatst: 't Mêêtje, Binnen de Veste, Meerpaal en Schouw. Meisjes - zeventallen (poule 1): 't Staepel'of-'t Mêêtje 1-1, Willi- brordusschool 1-Binnen de Veste 0-1, Onder de Wieken 2-'t Staepel'of 1-0, 't Mêêtje-Willi- brordusschool 1 1-0, Binnen de Veste-Onder de Wieken 2 0-0, 't Staepel 'of-Willibrordusschool 1 0-1, 't Mêêtje-Binnen de Veste 0-1, Willibrordusschool 1- Onder de Wieken 2 2-0, Binnen de Veste-'t Staepel'of 1-0, On der de Wieken 2-'t Mêêtje 0-3. Meisjes - zeventallen (poule 2): De Kirreweie-Samuelschool 1- 2, J. W. v. d. Doelschool-De Meerpaal 1-1, Willibrordus school 2-De Schouw 0-3, De Kirreweie-J. W. v. d. Doel- school 1-2, Samuelschool-De Meerpaal 1-1, De Schouw-De Kirreweie 2-1, Willibrordus school 2-J. W. v. d. Doelschool 0- 1, Samuelschool-De Schouw 0- 0, De Meerpaal-De Kirreweie 2- 0, J. W. v. d. Doelschool-Sa- muelschool 2-1, Willibrordus school 2-De Kirreweie 0-1, De Schouw-De Meerpaal 0-0, Wil librordusschool 2-Samuel- school 0-1, J. W. v. d. Doel- school-De Schouw 0-1,De Meerpaal-Willibrordusschool 2 7-0. Meisjes - zeventallen (poule 3): Op Dreef-De Schoener 1-3, De Oosterburcht-Onder de Wieken 1 0-1, 't Kofschip-J. L. de Jonge- school 0-0, Op Dreef-De Ooster burcht 1-0, De Schoener-Onder de Wieken 1 0-3, J. L. de Jonge- school-Op Dreef 3-0, 't Kof schip-De Oosterburcht 2-0, De Schoener-J. L. de Jongeschool 0-0, Onder de Wieken 1-Op Dreef 1-0, De Oosterburcht-De Schoener 1-1, 't Kofschip-Op Ondanks de grote overwinning van het eerste jeugdteam moes ten er toch acht van de tien par tijen in drie games worden ge speeld. Tbch wel verrassend waren de drie overwinningen van Marien Hoogerheijde, die aantoonde wel degelijk een sterke pot te kunnen tafelten nissen. Maurice van Slobbe en Erik Stoel verloren beiden een keer hun enkelspel, maar won nen samen wel het dubbel zo dat deze grote overwinningen werden behaald. Hierdoor stijgt het Zierikzecse team een plaatsje op de ranglijst. Yerseke 3 bleek veel te sterk voor Scaldina 2. Alleen Boude- wijn Heijboer wist zich staan de te houden door twee over winningen. Marian Pankow en I Arnoud Lansdorp kwamen er niet aan te pas. In de pupil len/welpen klasse speelde Scaldina 3 gelijk tegen Middelburg-Zuid 7. Beste spe ler aan Scaldina-zijde was Mart Goudzwaard die weer al le drie zijn enkelspelen won, en hij tot nu toe slechts een partij verloor in de competitie. Na af wezigheid van vier weken. Dreef 0-0, J. L. de Jongeschool- Onder de Wieken 1 0-2, 't Kofschip-De Schoener 0-0, De Oosterburcht-J. L. de Jonge school 1-0, Onder de Wieken 1- 't Kofschip 4-0. Jongens - elftallen (poule 1): Theo Thijssenschool 1-De Klimop 6-0, De Schoener-De Kirreweie 0-1, De Dobbelsteen- De Meerpaal 1-0, Theo Thijs senschool 1-De Schoener 1-0, De Klimop-De Kirreweie 0-2, De Meerpaal-Theo Thijssen school 1 3-2, De Dobbelsteen- De Schoener 1-0, De Klimop- De Meerpaal 2-4, De Kirreweie- Theo Thijssenschool 1 0-0, De Schoener-De Klifnop 3-0, De Dobbelsteen-Theo Thijssen school 1 1-3, De Meerpaal-De Kirreweie 1-0, De Dobbel steen-De Klimop 1-1, De Schoener-De Meerpaal 0-0, De Kirreweie-De Dobbelsteen 0-0. Jongens - elftallen (poule 2): De Oosterburcht-'t Staepel'of 3-1, Samuelschooi-J. W. v. d. Doelschool 1 1-0, Op Dreef- Theo Thijssenschool 2 3-0, De Oosterburcht-Samuelschool 2- 0, 't Staepel'of-J. W. v. d. Doel school 1 6-0, Theo Thijssen school 2-De Oosterburcht 0-5, Op Dreef-Samuelschool 3-0, 't Staepel'of-Theo Thijssenschool 2 6-0, J. W. v. d. Doelschool 1-De Oosterburcht 0-4, Samuel- school-'t Staepel'of 0-3, Op Dreef-De Oosterburcht 0-3, Theo Thijssenschool 2-J. W. v. d. Doelschool 1 1-0, Op Dreef-'t Staepel'of 1-1, Samuelschool- Theo Thijssenschool 2 2-0, J. W. v. d. Doelschool 1-Op Dreef 0-3. Jongens - zeventallen (poule 1): Willibrordusschool 1-Beatrix- school 1-1, 't Kofschip 2-Onder de Wieken 0-2, J. L. de Jonge- school-Willibrordusschool 1 0- 4, Beatrixschool-'t Kofschip 2 5-0, Onder de Wieken-J. L. de Jongeschool 0-2, Willibrordus school l-'t Kofschip 2 6-0, Bea- trixschool-Onder de Wieken 6- 0, 't Kofschip 2-J. L. de Jonge school 1-2, Onder de Wieken- Willibrordusschool 1 0-5, J. L. de Jongeschool-Beatrixschool 0-4. Jongens - zeventallen (poule 2): Binnen de Veste 1-Schelphoek/ Stove 3-0, 't Mêêtje-De Spring plank 0-1, Willibrordusschool 2-Binnen de Veste 1 0-7, 't Mêêtje-Schelphoek/Stove 1-2, De Springplank-Willibrordus- school 2 1-0, Binnen de Veste 1- 't Mêêtje 1-0, Schelp- hoek/Stove-De Springplank 1- 0, 't Mêêtje-Willibrordusschool 2 2-0, De Springplank-Binnen de Veste 1 1-2, Willibrordus school 2-Schelphoek/Stove 0-1. Jongens - zeventallen (poule 3): 't Kofschip 1-De Schouw 1-2, De Zonnewijzer-Binnen de Veste 2 2-0, J. W. v. d. Doel school 2-'t Kofschip 1 2-0, De Schouw-De Zonnewijzer 1-1, Binnen de Veste 2-J. W. v. d. Doelschool 2 1-0, 't Kofschip 1- De Zonnewijzer 0-1, De Schouw-Binnen de Veste 2 2-1, De Zonnewijzer-J. W. v. d. Doel school 2 0-0, Binnen de Veste 2- 't Kofschip 1 0-1, J. W. v. d. Doelschool 2-De Schouw 2-0. speelde Simon Landsdorp weer een competitiewedstrijd. On danks dat hij weinig heeft ge traind en daardoor ook geen wedstrijdritme heeft opge daan, wist hij toch een en kelspel te winnen. Samen met Goudzwaard won hij ook het dubbel, zodat een 5-5 einduit slag werd behaald. VLISSINGEN - Tijdens de vijfde Frapo's Boulevard City Run over twintig kilometer in Vlissingen is Peter Vader uit Kcrkwcrve als beste Schouwse atleet geëindigd. Vader eindigde op de Boule vard in Vlissingen op een 27e plaats bij de senioren en op de 47e plaats in het overallklasse ment in een tijd van 1.19.44 uur. Greetje Smit behaalde bij de dames veteranen een zesde plaats terwijl Cor Muller bij de veteranen 2 als vijfde finishte. MELISSANT - Voortijdig' neemt Liesbeth van Ast uit Melissant afscheid van haar carrière als lange-afstandloopster. De atlete die jarenlang lid was van atle tiekvereniging Delta Sport, en sinds drie maanden lid is van Flakkee kwam plotseling tot dit besluit. Een blessure is er debet aan dat zij haar geplande af scheid niet kan vieren. Ook de geplande stop van Van Ast na de marathon van Rotterdam kwam voor zowel in- als outsiders als een volslagen verrassing. Im mers Van Ast kende het afgelopen seizoen enorme successen, zoals vijfde op het NK halve marathon, vijfde op het NK marathon in Rotterdam, winst op de ma rathon in Eindhoven en nog onlangs wist zij in Heemstede de snelste seizoentijd van Nederland neer te zetten op de halve marathon: 1.14.09. Liesbeth van Ast had meer voldoening verwacht cfln het lopen. (Foto: Joop van Houdt). ZIERIKZEE - Het eerste jeugdteam van tafeltennis vereniging Scaldina won zijn uitwedstrijd tegen Middelburg-Zuid 1 met 8-2. Het tweede Scaldina- team verloor kansloos tegen Yerseke 3 en Scaldina 3 sleepte er een gelijkspel uit tegen Middelburg-Zuid 7.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 9