gemeente Z i j rikzee DELTA DISCS Gemeente Brouwershaven GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland Sony Hi Black Triniton Plus vele soorten en types in voorraad- 6 NIEUWSBODE EXTRA Maritiem museum geopend Maritiem Museum Zierikzee is dit seizoen dagelijks geopend van 26 maart tot en met 31 oktober. De ope ningstijden zijn van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zon- en feestdagen van 12.00 tot 17.00 uur. Het museum geeft een beeld van de maritieme ge schiedenis van Zierikzee, uitgebeeld door onder an dere scheepsmodellen, schilderijen en een maquette. Tevens zijn de oude gevangeniscellen te zien, alsmede vondsten uit de Oosterschelde, zoals fossiele beende ren en Nehalennia-altaren. De toegangsprijs voor het museum is voor volwasse nen ƒ2,- en voor kinderen van 6 tot 13 jaar en 65- plussers 1,-. Kinderen tot 6 jaar en houders van een CJP-kaart en een museumjaarkaart hebben gratis toegang. Welstandstoezicht: erfafscheidingen Er zijn veel mogelijkheden om uw tuin af te scher men van aangrenzende tuinen of straten. Denkt u maar aan houten hekwerken, metselwerk en combi naties met beplanting. Dergelijke toevoegingen en veranderingen kunnen het aanzien van uw huis en de directe omgeving ingrijpend veranderen. Daarom is het van belang dat er voldoende aandacht wordt ge geven aan de vormgeving en materiaalkeuze van erf afscheidingen. Soms is zelfs een bouwvergunning van de gemeente nodig. Vraag hierover eerst advies bij de afdeling bouw- en woningtoezicht. Als u in de bebouwde kom woont heeft u géén ver gunning nodig bij schuttingen tot 2 meter hoog ach ter de voorgevelrooilijn van uw huis en tot 1 meter hoog vóór uw huis. In landelijk gebied gelden stren gere regels. U kunt dan rond uw huis een schutting tot 1 meter hoog vergunningsvrij plaatsen. Uitgangspunten l Erfafscheidingen moeten, zoals alle bouwsels, stevig zijn en er goed uitzien. Daarom zijn materialen die op korte termijn verweren, zoals rietmatten en vlechtschermen niet zo geschikt. Beplanting geeft vaak een mooie oplossing. Met ha gen als beuk en liguster kan een fraai resultaat wor den bereikt, zeker wanneer dit gebeurt met de aan grenzende tuinen.' Het toepassen van beplanting in combinatie met een pergola of schutting, gemaakt van bouwmaterialen zoals hout en steen, geeft hier aan een wat vriendelijker aanzien. Vooral klimop, haagbeuk, clematis, bruidsluier, jasmijn, kamperfo lie en klimroos kunnen een aantrekkelijke oplossing bieden. Bij de vormgeving wordt aanbevolen materialen en kleuren te kiezen die passen bij uw woonomgeving zoals baksteen en houten delen in luchtige detaille ring", waartussen nog beplanting kan groeien. Ge heel dichte erfafscheidingen geven de buurt al gauw een doods aanzien en worden door veel mensen ook als onveilig ervaren. Materialen zoals kunststof, beton en staal voegen zich gewoonlijk niet in uw woomomgeving. Deze ma terialen zijn daarom meestal niet geschikt voor toe passingen en erfafscheidingen. Advies Houd bij het plaatsen van een erfafscheiding reke ning met hetgeen reeds is gebouwd in uw omgeving. Verder is het belangrijk overleg te plegen met uw bu ren, zeker als de erfafscheiding op de grens van twee tuinen staat. Een folder met meer informatie kunt u meenemen uit het folderrek in de hal van het stadhuis. Sociaal Cultureel Noodfonds Inwoners van Zierikzee die een besteedbaar inkomen op minimum niveau of iets meer hebben en een zelf standige huishouding voeren kunnen in aanmerking komen voor bijdragen ingevolge het sociaal cultureel noodfonds. Deze onlangs ingevoerde regeling heeft de bedoeling inwoners met een krappe beurs financieel te onder steunen voor uitgaven als: cursusgelden van algemeen erkende instellingen voor onderwijs en vorming; abonnementen op bibliotheek, schouwburg, mu- seumjaarkaart, zwembad e.d.; kosten van schoolreisjes; uitstapjes en activiteiten van ouderenorganisa- ties; contributies voor sportverenigingen e.d. De regeling vergoedt de hiervoor gemaakte kosten voor 75%, geldt voor alle gezinsleden zonder eigen in komsten en bedraagt maximaal 100,- per gezinslid per jaar. Twee voorbeelden over hoe deze regeling werkt: A. Een alleenstaande moeder met twee kinderen die jaarlijks ca. 450,- uitgeeft aan bovengenoemde abonnementen, contributies e.d., ontvangt van de gemeente 75% van 450,- (maar max. 100,- p.p. per jaar) dus 300,- terug. B. Een vader) moeder en twee kinderen met een uit gave van ca. 600,- per jaar ontvangen samen 75% van 600,- (maar max. 4 x 100,-) is 400,- terug. Bij een inkomen boven bijstandsniveau wordt een ei gen draagkracht aanwezig geacht. Folders en aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar in het stadhuis (het folderrek in de hal) en bij de Inter gemeentelijke Sociale Dienst, Oude Haven 54 te Zie rikzee. Hoorzitting Op 7 april 1994 zal in de trouwzaal van het stadhuis een hoorzitting/informatie-avond worden gehouden, waarbij ons college het ontwerp van de 3e gedeeltelij ke herziening van het bestemmingsplan „Kaaskens- water" zal toelichten en op eventuele reacties uit het publiek zal ingaan. Het ontwerp van de 3e gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan heeft betrekking op het reste rende gedeelte van de zuidoever, tussen de oeverlijn van het ..Kaaskenswater" en de parallel aan de Rijksweg lopende Van Veenlaan, aan de oostzijde grenzend aan de volkstuinen en aan de westzijde ein digend nabij de Koning Gustaafweg. Voor dit terrein is met het oog op de anticipatie-procedure ten behoe ve van de bouw van het genoemde scouting-clubhuis, dat in 1991 is gerealiseerd, in 1990 een concept- bestemmingsplanherziening gemaakt. Het voorlig gende plan vormt de verdere uitwerking daarvan, met als doel de formele vaststelling van deze herzie ning door de gemeenteraad en daarmee de basis scheppend voor de verdere inrichting van het gebied. De betreffende gedeeltelijke ontwerp-herziening ligt van 31 maart t/m 27 april 1994 op werkdagen voor een ieder op de afdeling algemene zaken van de ge meentesecretaris (van 09.00-12.00 uur) en in de open bare bibliotheek ,,De Stolpe" ter visie. Gedurende deze termijn kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen op dit plan inspreken door schriftelijk hun zienswij ze bij hun college in te dienen. Afhankelijk van de resultaten van deze hoorzit ting/informatieavond en ingediende schriftelijke reacties zal worden bezien of het ontwerp aanpassing behoeft, waarna het vooroverleg ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening zal worden gestart. Winkelsluitingswet Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat zij, gehoord de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland, met toe passing van de 2e winkelsluitingsverordening der ge meente Zierikzee, hebben beslotende volgende dagen aan te wijzen, waarop de in de Winkelsluitingswet vervatte verboden niet gelden: Tweede Paasdag, maandag 4 april; Koninginnedag, zaterdag 30 april; Hemelvaartsdag, donderdag 12 mei; Tweede Pinksterdag, maandag 23 mei. Deze aanwijzing houdt 'in dat die dagen de winkels tijdens de normale openingstijden voor het publiek geopend mogen zijn. Plaatsing tuinhuisje De burgemeester van Zierikzee maakt bekend: a. dat door de heer M. H. Coolbergen, Kievitstraat 26, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Kievitstraat 26, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie M nr. 806; b. dat door de heer M. C. Huijsmans, Volkerakstraat 45, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het uitbreiden van een woning op het perceel Ravestraat 15, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie B nr. 2831. Genoemde aanvragen zijn respectievelijk in strijd met de bestemmingsplannen Poortambacht 9" en ..Poortambacht 1-5-6". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de ingediende bouwaanvragen mede werking te verlenen door ingevolge artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het bestemmings plan. In verband met het voorgaande liggen de op voornoemde bouwaanvragen betrekking hebbende bescheiden met ingang van 31 maart a.s. gedurende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inza ge. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn bedenkingen tegen het verlenen van een vrijstelling aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee, schrif telijk kenbaar maken. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. A. S. Hoeijmans, Julianastraat 54, Zierikzee, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk be kend Julianastraat 54, kadastraal bekend ge meente Zierikzee, sectie F nr. 1275; 2. C. Berrevoets, Watermolen 1, Zierikzee, voor het vernieuwen van een dak bijkeuken/schuur, plaat selijk bekend Watermolen 1, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie L nr. 642; 3. J. R. Pieters, Oesterstraat 79, Zierikzee, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend Oesterstraat 79, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie M nr. 474; 4. Buijs Belastingadviseurs, Postbus 170, Zierikzee, voor het plaatsen van een zuil, plaatselijk bekend Groeneweegje 13, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie F nr. 1366. Voorbereiding.sbesluiten De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 maart 1994 heeft besloten: a. dat een herziening van het bestemmingsplan „Buitengebied" wordt voorbereid voor het per ceel Eerste Weegje 3, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K nr. 596 ten behoeve van het rea liseren van een camping; b. dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied Zelkeweg en omgeving; dit gebied wordt globaal begrensd door -in alfabetische volg orde - Julianastraat, Kleine Zelkeweg, Rijksweg, Sas, Stapelshofweg, Weg naar'de Val (gedeelte lijk) en Zille. Genoemde besluiten met bijbehorende kaarten lig gen met ingang van 31 maart 1994 ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter in zage en treden op deze datum in werking. Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen de volgende aanvragen om ver gunning ingevolge de Wet milieubeheer zijn ingeko men van: 1de directie van Koninklijke Zeelandia H. J. Doele- man B.V. tot het in werking hebben van een inrich ting ten behoeve van de produktie van bakkerij- grondstoffen op het adres Straalweg 4 en Del tastraat 2 te Zierikzee (revisie-vergunning); 2. de heer J. Legemaate tot het in werking hebben van een fruitteeltbedrijf op het adres Hoeveweg 1 te Zierikzee. Informatie over de vergunningprocedure en be roepsmogelijkheden kunt u verkrijgen bij de afde ling Algemene Zaken (tel. 01110-13151). Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hpn de volgende meldingen op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer zijn ingekomen voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel Milieubeheer: 1. de directie van Van der Heijden, voor een detail handelszaak voor huishoudelijke apparaten op het adres Havenpark 5 te Zierikzee; 2. de heer H. C. Rijbering, voor een zeilmakerij op het adres Nieuwe Haven 3 te Zierikzee; 3. de heer M. J. Capelle, voor een notenbar/chocola- terie op het adres Appelmarkt 5 te Zierikzee; 4. B. J. Verkaart, voor een groente- en fruithandel op het adres Mol 17-19 te Zierikzee. Informatie over genoemde meldingen kunt u verkrij gen bij de afdeling Algemene Zaken, telefoon 01110- 13151. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE yU Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aangetoond dat rt MFPMTP Mir\r\UMC/^LJYM IV /Uk i men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be- VjL/ vLLIN I L \IUULlNjLnUUWL|\| denkingen in te brengen tegen het ontwerp van.het be- sluit, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. BEKENDMAKING WONINGWET A. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van: L. K. Fritzsch: bouw garage, Klaverstraat 75 te Scharendijke; J! H. C. Berrevoets: aanbouw woning, Vloedstraat 9 te Scharendijke. B. Meldingen Een melding als bedoeld in artikel 42 van de Woning wet is ontvangen van: L. K. Fritzsch: bouw tuinhuisje, Klaverstraat 75 te ^.Scharendijke. C. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning is verleend aan: J. de Blok en Zn: bouw vier woningen, Kla verstraat te Scharendijke; A. Bevelander: bouw hobbykas, Florisweg 6 te Kerkwerve; J. C. Troost: bouw dakkapel, Simonskerkestraat 29 te Kerkwerve; J. J. de Vrieze: uitbreiding loods, Kloosterweg 9 te Scharendijke. D. Mededelingen ex artikel 42, lid 1, onder b van de Woningwet Wij hebben de volgende personen een mededeling ge daan, als bedoeld in artikel 42, lid 1 onder b van de Woningwet, dat zij het door hen gemelde bouwwerk mogen bouwen: J. A. Dammers: bouw tuinhuisje, Achthoek 67 te Scharendijke; J. Dubel: bouw portaal, Heuvels weg 7a te Kerk werve; J. J. Th. Rutten: bouw tuinhuisje, Kuijerdamseweg 56 (camping Klaverweide), te Ellemeet. Tégen de verleende bouwvergunningen (onder C) en de gedane mededelingen (onder D) kan een ieder op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift in dienen bij ons college. Ons adres is Platteweg 33, 4322 BD te Scharendijke. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hof plein 8, 4331 CK te Middelburg verzocht worden een voorlopige voorziening te treffen. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De volgende personen hebben een melding gedaan als bedoeld in artikel 42 van de Woningwet: de heer W. A. Roeland voor de bouw van een tuin huisje, Baken 158 te Scharendijke; de heer E. Brünig voor een uitbouw van zijn zomer woning, Baken 162 te Scharendijke; de heer L. J. Steketee voor de bouw van een car port, Schelpweg 22 te Ellemeet. De bouwplannen zijn strijdig met de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen. Burgemeester en wet houders zijn echter bereid medewerking te verlenen aan genoemde bouwplannen. Dat is mogelijk door vrijstelling van het bestemmingsplan te verlenen, zo als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening. Voordat burgemeester en wethouders daartoe over gaan bieden zij een ieder de gelegenheid bedenkingen in te dienen tegen het voornemen vrijstelling te verle nen. Bedenkingen kunnen voor 14 april 1994 schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders, Platteweg 33, 4322 BD Scharendijke. De stukken liggen tot 14 april 1994 ter inzage bij de af deling algemene zaken in het gemeentehuis te Scha rendijke. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders, van Middenschouwen maken bekend ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 3.19, lid 2 van de Algemene wet bestuursrecht, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. de maatschap Mol-Boot,, Zwaard weg 5 te Kerkwer ve voor een nieuwe de gehele inrichting omvatten de milieuvergunning voor een melkrundveehoude- rij met zuivelbereiding op het perceel gelegen aan de Zwaardweg 5 te Kerkwerve, kadastraal bekend gemeente Middenschouwen, sectie E, nr. 489; 2. de heer J. A. Stoutjesdijk, Tellersweg 1 te Kerkwer ve voor een milieuvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een groothandel in groenten op het perceel gelegen aan' de Tellersweg 1 te Kerkwerve, kadastraal bekend gemeente Mid denschouwen, sectie D, nr. 342; 3. de heer A. A. K. van den Hoek, Bootsweg 1 te Kerk werve, voor een milieuvergunning voor het oprich ten en in werking hebben van een inrichting ten be hoeve van palingvisserij, akkerbouw, veeteelt, zee-aashandel en stalling van boten op het perceel gelegen aan de Bootsweg 1 te Kerkwerve, kada straal bekend gemeente Middenschouwen, sectie E nr. 312; 4. de heer M. A. Slager, Haven N.Z. 21 te Brouwersha ven, voor een milieuvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een gemengd agrarisch bedrijf met mini-camping op het perceel gelegen aan de Tellersweg 5 te Kerkwerve, kadastraal be kend gemeente Middenschouwen, sectie D, nr. 54. De aanvragen de ontwerp-besluiten, die gericht zijn op vergunningverlening onder voorschriften en ande re relevante stukken liggen vanaf morgen, 31 maart 1994 tot en met 27 april 1994 elke werkdag tussen 08.30 uur tot 12.00 uur en als daarom telefonisch wordt ver zocht tussen 13.30 uur en 16.30 uur en buiten kantoor uren op de afdeling algemene zaken van de gemeente secretarie ter inzage. In bovenstaande periode kunnen bedenkingen tegen het ontwerp van het besluit schriftelijk door een ieder bij hun college worden ingediend. Daarnaast kan verzocht worden om een zitting, waar bij een ieder de gelegenheid heeft tot een gedachten- wisseling over het ontwerp-besluit en tot het monde ling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling algemene zaken van het gemeente huis. De persoonlijke gegevens van degene die een schrifte lijke bedenking heeft ingediend worden, indien daar om wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek wordt schriftelijk, onder vermelding van de persoonlijke gegevens tegelijkertijd met de schrif telijke bedenking ingediend. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.26 van de Wet milieubeheer bekend, dat zij voorne mens zijn de op 15 februari 1983 aan de heer H. Coo- mans, Elkerzeeseweg 42 te Scharendijke verleende hinderwetvergunning voor het oprichten en in wer king hebben van een gemengd agrarisch bedrijf met mini-camping op het perceel Elkerzeeseweg 42 te Scharendijke, te wijzigen, door daar aanvullende voorschriften aan toe te voegen. Tijdens een milieucontrole is gebleken dat de huidige voorschriften van de vigerende vergunningen niet adequaat zijn. Daarom zullen er voorschriften met betrekking tot het stallen van boten en caravans aangevuld c.q. toege voegd worden aan de bestaande vergunningen. Het ontwerp-besluit inzake het voornemen tot wijzi ging van de vergunning over te gaan, de bijbehorende voorschriften en andere relevante stukken liggen van af morgen, 31 maart 1994 tot en met 13 april 1994 elke werkdag tussen 08.30 uur en 12.00 uur en, als daarom telefonisch wordt verzocht, tussen 13.30 uur en 16.30 uur en buiten kantooruren op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie ter inzage. In bovenstaande periode kunnen gemotiveerde bezwa ren tegen het ontwerp-besluit tot ambtshalve wijzi ging over te gaan, schriftelijk door een ieder bij hun college worden ingediend. Daarnaast kan verzocht worden om een zitting, waar bij een ieder de gelegenheid heeft tot een gedachten- wisseling over het ontwerp-besluit en tot het monde ling indienen van bezwaren daartegen. Hiervoor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling algemene zaken van het gemeente huis. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaar schrift heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwa ren hebben ingebracht tegen het voornemen tot wijzi ging over te gaan, kunnen later beroep instellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen tegen het voornemen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van genoemd voornemen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.30 lid 1, van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat zij besloten hebben: 1. de op 12 januari 1987 aan de maatschap A. en C. D. Padmos, Elkerzeeseweg 46 te Scharendijke ver leende vergunning ingevolge de toenmalige Hin derwet voor het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf met mini-camping op het perceel Elkerzeeseweg 46 te Scharendijke. te wijzigen, door de oude voorschriften van de oude vergunning in te trekken en er nieuwe voorschrif ten aan te verbinden met betrekking tot opslag van bestrijdingsmiddelen, opslag en gebruik van gas flessen, de hete luchtkachel, de ventilatoren, de op slag van caravans en de bovengrondse brandstof tank; 2. de op 23 september 1991 aan de heer S. C. Mathijs- sen, Elkerzeeseweg ,32 te Scharendijke verleende vergunning ingevolge de toenmalige Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een duikcentrum op het perceel Jachthaven Klooster nol 6 te Scharendijke te wijzigen door daar aanvul lende voorschriften voor het vullen en opslaan van flessen met perslucht aan toe te voegen. De desbetreffende stukken liggen vanaf 31 maart 1994 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inza ge op elke werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur en, als daarom telefonisch wordt verzocht, tussen 13.00 uur en 16.30 uur en buiten kantooruren. Tegen de bovengenoemde besluiten kan door de volgende personen/instanties beroep worden inge diend: degene die bedenkingen tegen het ontwerp van het besluit hebben ingebracht; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degene die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben in gebracht tegen het ontwerp van het besluit. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 12 mei 1994 te worden ingediend bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij gedurende deze termijn beroep is in gesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State gevraagd is de mi lieuvergunning te schorsen danwel een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning dient te worden gezonden aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken bekend dat bij hen is binnen gekomen de mel ding ingevolgde de Wet milieubeheer van de heer W. de Kok, Turelureweg 2 te Kerkwerve voor het voor hem van toepassing worden van het Besluit opslag pro paan milieubeheer. VERORDENING BEHANDELING BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken bekend dat de gemeenteraad, de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders, ieder voor zoveel het hun bevoegdheden betreft hebben vastgesteld de Verordening behandeling bezwaar- en beroepschriften gemeente Middenschouwen. De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage in het gemeente huis. Een ieder kan op verzoek (tegen betaling van de kos ten) een afschrift van het ter inzage liggende stuk ver krijgen. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, K. WIESENEKKER Scharendijke, 30 maart 1994 De gemeente Brouwershaven voert een aktief cul tuur beleid. Wij zijn op zoek naar mensen die een aktieve bijdrage willen leveren aan de voorbereiding en uitvoering van dit beleid. Het spreekt voor zich dat affiniteit en betrokken heid ten aanzien van culturele aktiviteiten een pré zijn. Bent u woonachtig in de gemeente Brouwersha ven en heeft u belangstelling om zowel voorberei dend als uitvoerend een bijdrage te leveren aan het cultuurbeleid in Brouwershaven, dan verzoe ken wij u schriftelijk dan wel telefonisch te reage ren. Postadres: Gemeente Brouwershaven, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Voor meer informatie, kunt u kontakt opnemen met Rob Schiettekatte, hoofd afdeling algemene zaken, tel. 01119-1651. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, De burgemeester, L. N. LABRUYÈRE De secretaris, A. P. G. VAN DER SLUIS OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken bekend, dat de secretarie op VRIJDAG 1 APRIL A.S. voor het publiek zal zijn gesloten. Voor dringende zaken betreffende burgerlijke stand kan contact worden opgenomen met de heer P. J. van de Panne, telefonisch bereikbaar onder nummer 01181-1660 b.g.g. 01114-2789. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 30 maart 1994 Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. mel dingen zijn ingediend: M. M. de Looze, verbouw woning Lijster besstraat 29 te Nieuwerkerk; A. W. van der Wielen, oprichten garage/ber ging Middenweg 4 te Nieuwerkerk; H. Top, vernieuwen/vergroten woning met gar rage/berging Kon. Maudplein 7 te Nieuwer kerk; A. Marijnissen, oprichten rundveestal Stoof- weg 2 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMA.N Nieuwerkerk, 30 maart 1994 OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken bekend dat, ingevolge het zaaiseizoen op grond van artikel 2.4.23 van de Algemene Plaatse lijke Verordening de ophokperiode voor duiven is vastgesteld voor het tijdvak van: - dinsdag 5 april 1994 t/m vrijdag 20 mei 1994 van 10.00 tot 17.00 uur (m.u.v. de zater- en zon- en feestdagen) De houders van de duiven worden verzocht gedu rende deze periode de dieren opgehokt te houden (m.u.v. jonge duiven). Burgemeester en wethouders van Duiveland, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 30 maart 1994 Ring 10, 4321 AJ Kerkwerve Telefoon 01110-16651 BEKENDMAKING REINIGINGSDIENST SCHOUWEN-DUIVELAND Op TWEEDE PAASDAG MAANDAG 4 APRIL 1994 zullen geen afvalstoffen worden ingezameld In plaats van maandag zal worden ingezameld op: Dinsdag 5 april 1994: wijk 11 De maandagroute: Renesse (bebouwde kom), Hogezoom (geheel), Haamstede (oude kern en nieuwbouw). Woensdag 6 april 1994: wijk 12 en 13 De maandagroutes: Renesse (gebied buiten bebouwde kom en Stichting), Westenschouwen. Burgh en Nieuw- Haamstede. In verband met afwijkende inzameltijden wordt u verzocht de rolemmer op de inzameldag tijdig aan de straat/weg te plaatsen. De stortplaats aan de Hoosjesweg is op maandag 4 APRtL 1994 gesloten. DE DIREKTEUR al vanaf 998,- UW SPECIAALZAAK Voor muziek, beeld en geluid Mol 15 - Zierikzee - Tel. 01110-14699

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 6