gemeente Z rikzee DRUKWERK VOOR HANDEL EN INDUSTRIE. De gemeenteraad beslist of er verkeersdrempels komen of niet maar eerst beslist u over de gemeenteraad. DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN ZIERIKZEE GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND Uw (loop)baan begint bij het arbeidsbureau! Arbeidsbureau NIEUWSBODE EXTRA Raadsvergadering De gemeenteraad van Zierikzee vergadert maandag 28 februari om 19.30 uur in de raadzaal van het stad huis. De raadsleden spreken zich uit over het herinde lingsplan van de provincie voor Schouwen-Duive- land. Het college van B W van Zierikzee is voor stander van één gemeente en vindt dat Neeltje Jans bij Schouwen-Duiveland hoort. Op 1 april a.s. wordt de Wet Voorzieningen Gehandi capten ingevoerd. De gemeenten krijgen de verant woordelijkheid voor de toekenning van woon- en leefvoorzieningen voor gehandicapten. Voor dit doel wordt een verordening vastgesteld. Tévens wordt, op grond van de nieuwe Gemeentewet, een organisatie- verordening voor de gemeente vastgesteld. Burgemeester en wethouders stellen voor kredieten beschikbaar te stellen voor de bestrijding van de bonte knaagkever in het hout van de zolder en de Schutterszaal van het stadhuis, voor het maken van vier nieuwe ansichtkaarten voor de musea en voor het organiseren van de jeugduitwisselingen met Hat field en St. Hilaire van komende zomer. De gemeenteraad neemt beslissingen over aanleg van het kunstgras-hockeyveld en over aanpassingen van het multi-functionele centrum. Op de agenda staat een subsidieverzoek in het kader van de Internationale Vrouwendag op 8 maart, uit breiding van openingstijden van peuterspeelzaal Harlekijn, de vaststelling van een voorbereidings- besluit voor het perceel Scheepstimmerdijk 4 en di verse financiële voorstellen. Iedere burger kan een raadsvergadering bijwonen. Tussen 19.00 en 19.30 uur kunt u de op de vergadering betrekking hebbende stukken inzien in de Vier schaar van het stadhuis. U kunt zich abonneren op alle raadsstukken. Dit be treft de raadsagenda, de voorstellen van het college van burgemeester en wethouders aan de gemeente raad en het verslag van de vorige vergadering. De raadsstukken worden ruim een week voor de verga dering toegestuurd. Een jaarabonnement op de raadsstukken kost 41,—. Heeft u hiervoor belangstelling, dan kunt u zich op geven bij de afdeling Interne Zaken in het stadhuis, tel. 01110-13151. Commissies De commissie Ruimtelijke Ordening en Industrie vergadert dinsdag 1 maart om 21.00 uur in de raad zaal van hét stadhuis over het schetsplan Poortam bacht 10. VHP Stedebouwkundigen ontwikkelen een plan voor de bouw van woningen in de vrije en de so ciale sector voor de zuidwesthoek van Poortambacht. Op de agenda staat verder het vaststellen van voor- bereidingsbesluiten ten behoeve van de Zelkeweg en het perceel Eerste Weeg je 3 Voor aanvang van de vergadering presenteert de Wel standscommissie om 19.00 uur een beeldanalyse in de Trouwzaal. Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Vierschaar van het stad huis. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor afgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit betreft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommissies 51,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u zich abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stad huis, tel. 13151. 2 maart: Gemeenteraadsverkiezingen Volgende week woensdag kunt u stemmen voor de nieuwe gemeenteraad. Vorige week ontving u hier voor een witte oproepingskaart. Ook heeft u een ver kiezingskrant ontvangen met informatie over hoe de gemeente werkt, hoe het stemmen gaat en over de vijf politieke partijen, die in Zierikzee aan de ge meenteraadsverkiezingen deelnemen. 2 maart gemeenteraadsverkiezingen U maakt toch ook van uw democratisch recht ge bruik door te gaan stemmen? Die ene stem meer of minder kan veel uitmaken. U laat toch ook niet door anderen beslissen waar u uw boodschappen doet, welke krant u leest of naar welke televisieprogramma's u kijkt? Maak dus gebruik van uw stemrecht! Dan beslist u immers zelf mee welk gemeentebestuur de komende vier jaar het wel en wee van Zierikzee gaat bepalen. Zo'n belangrijke beslissing laat u toch niet aan ande ren over? Verkiezing van de leden van de gemeenteraad BEKENDMAKING VAN DE UITSLAG De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Zierikzee maakt ingevolge artikel P 20, lid 2, van de Kieswet bekend, dat op vrijdag 4 maart 1994 a.s., te 10.00 uur, in een openbare zitting van dat bureau in de raadzaal van het stadhuis de uitslag van de op 2 maart 1994 gehouden verkiezing zal worden bekend gemaakt. Nieuwe gemeentegids Zierikzee Aktief, het samenwerkingsverband van de VVV en de ZOC, gaat een nieuwe gids uitgeven met gemeentelijke informatie. In deze gemeentegids staan gegevens van vele vereni gingen, clubs en instellingen in Zierikzee. De gids voor 1994 wordt in mei huis-aan-huis ver spreid in de hele gemeente en de gids wordt uitge reikt aan de nieuwe inwoners. Een maand geleden hebben alle adressen die in de huidige gids staan een brief ontvangen, waarmee aangegeven kon worden of er eventueel wijzigingen in de vermelding nodig zijn. Velen hebben deze brief reeds teruggestuurd. Indien u dit nog niet gedaan heeft, doet het dan nog deze week. Ook wanneer er geen wijzigingen zijn vernemen wij dit graag van u. U kunt hiervoor gebruik maken van de meegestuurde antwoordenenveloppe. Wanneer er niets wordt teruggestuurd vervalt de (gratis) vermelding in de gemeentegids. Welstandstoezicht De komende zes weken wordt er in deze voorlich tingsrubriek aandacht besteed aan welstandstoe zicht. Veel mensen in Zierikzee die met bouwplannen rond lopen, hebben een bouwvergunning nodig. Dit geldt zeker voor de monumentale binnenstad. Er wordt aandacht besteed aan bouwen en welstandszorg, reclame, dakkapellen, winkelpuien en rolluiken, erfafscheidingen en kozijnen en ramen. Wijziging' heffingsverordeningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat, in verband met de inwerkingtreding van de Algemene Wet Bestuursrecht op 1 januari 1994 de volgende hef fingsverordeningen zijn gewijzigd: a. Verordening lijkbezorgingsrechten Zierikzee 1992 (2e wijziging) b. Marktgeldverordening 1992 (2e wijziging) c. Verordening scheepvaartrechten Zierikzee 1991 (3e wijziging). Bovenstaande wijzigingen treden in werking met in gang van 3 maart 1994. De gewijzigde heffingsveror deningen liggen ter inzage bij dé afdeling Financiën in het stadhuis. Plaatsing tuinhuisje/ uitbreiden woning De burgemeester van Zierikzee maakt bekend: a. dat door de heer C. L. de Vos, Kievitstraat 5, Zie rikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Kie vitstraat 5, kadastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie M nr. 50 (gedeeltelijk); b. dat door de heer P. Wijsman, Ravestraat 15, Zie rikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het uitbreiden van een woning op het perceel Ra vestraat 15, kadastraal bekend gemeente Zierik zee, sectie B nr. 2831. Genoemde aanvragen zijn respectievelijk in strijd met de bestemmingsplannen „Poortambacht 9" en „Binnenstad-zuidwest". Burgemeester en wethouders zijn bereid aan de inge diende bouwaanvragen medewerking te verlenen door ingevolge artikel 18a van Wet op de Ruimte lijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het bestemmingsplan. In verband met het voorgaande liggen de op voor noemde bouwaanvragen betrekking hebbende be scheiden met ingang van 24 februari a.s. gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, af deling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inza ge. Gedurende dë hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemotiveerde) bedenkingen tegen het ver lenen van vrijstelling schriftelijk bij burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee, naar voren brengen. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet be kend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. W. Geelhoed, p/a Caustraat 2a, Zierikzee, voor het verbouwen van een sportschool, plaatselijk be kend Caustraat 2a, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G nr. 588; 2. Bouwbedrijf B S Delft b.v., Sadatweg 20, Delft, voor het bouwen van een woning en garage, plaat selijk bekend Gruttostraat, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K nr. 456 (gedeeltelijk). Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE X BEKENDMAKING WONINGWET A. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van: A. M. Prince: bouw kantoor en uitbreiding hangar, Gooikensweg te Kerkwerve; Bouwbedrijf B&S Delft BV: bouw woning met ga rage, Klaverstraat te Scharendijke; L. J. Stekelee: bouw carport, Schelpweg 22 te Elle- meet. B. Verleende bouwvergunningen Bouwvergunning is verleend aan: Bouwbedrijf Van der Schelde: bouw woning met garage, Klaverstraat te Scharendijke; L. A. Heijboer: wijziging buitenmuur woning, Ju- lianastraat 12 te Scharendijke; L. v. d. Maas/Bouwbedrijf Louwerse: bouw wo ning met garage, Klaverstraat te Scharendijke; Bouwbedrijf B&S Delft BV: bouw woning met ga rage, Klaverstraat te Scharendijke. C. Mededelingen ex artikel 42, lid 1, onder b van de Woningwet Wij hebben de volgende personen een mededeling ge daan, als bedoeld in artikel 42, lid 1 onder b van de Woningwet, dat zij het door hen gemelde bouwwerk mogen bouwen: K. Roos, bouw serre, Kreeklaan 2 te Scharendijke. Tegen de verleende bouwvergunningen (onder B) en de gedane mededeling (onder C) kan een ieder op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij ons college. Ons adres is Platteweg 33, 4322 BD te Scharendijke. Tegelijkertijd kan de president van de rechtbank, Hof plein 8, 4331 CK te Middelburg verzocht worden een voorlopige voorziening te treffen. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van de gemeente Middenschouwen maakt bekend dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 17 februari 1994 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan Buiten gebied wordt voorbereid voor het perceel kadastraal bekend gemeente Middenschouwen, sectie A, nummer 499 gedeeltelijk. Het besluit ligt voor een ieder ter in zage bij de afdeling algemene zaken in het gemeente huis in Scharendijke. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op de dag na deze bekendmaking. De burgemeester voornoemd, W. DEN BOER Scharendijke, 23 februari 1994 WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Mevrouw Van der Veer heeft een aanvraag om vergun ning ingediend voor de bouw van een woning aan de Elkerzeeseweg te Scharendijke, kadastraal bekend ge meente Middenschouwen, sectie A, nummer 499 ge deeltelijk. Het bouwplan is' strijdig met het ter plaat se geldende bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders zijn echter bereid mede werking te verlenen aan het verzoek. Dat is mogelijk door vrijstelling van het bestemmingsplan te verle nen, zoals bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Voordat burgemeester en wet houders daartoe overgaan bieden zij een ieder de gele genheid bedenkingen in te dienen tegen het voorne men vrijstelling te verlenen. Bedenkingen kunnen voor 10 maart 1994 schriftelijk bij het college worden ingediend. Het adres is Platteweg 33, 4322 BD Scha rendijke. De stukken liggen tot 10 maart 1994 ter inza ge bij de afdeling algemene zaken in het gemeentehuis te Scharendijke. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken bekend ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 3.19, lid 2 van de Algemene wet bestuursrecht, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. de heef A. de Jong, Kanaaldijk OZ 100 te Heenvliet voor het oprichten en in werking hebben van een dressuurstal, fokstal en ponymanege op het perceel gelegen aan de Krijn Karelsweg, kadastraal be kend gemeente Middenschouwen, sectie F, nr. 310. 2. het dagelijks bestuur van het Waterschap Schou wen-Duiveland, Havenpark 40 te Zierikzee voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een poldergemaal (Prommelsluis) op het perceel gelegen, aan de Provincialeweg 7 te Kerkwerve. De aanvragen de ontwerp-besluiten, die gericht zijn op vergunningverlening onder voorschriften en ande re relevante stukken liggen vanaf morgen, 24 februari 1994 tot 24 maart 1994 elke werkdag tussen 08.30 uur tot 12.00 uur en als daarom telefonisch wordt verzocht tussen 13.30 uur en 16.30 uur en buiten kantooruren op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecreta rie ter inzage. In bovenstaande periode kunnen bedenkingen tegen het ontwerp van het besluit schriftelijk door een ieder bij hun college, worden ingediend. Daarnaast kan ver zocht worden om een zitting, waarbij de mogelijkheid bestaat mondelinge bedenkingen in te dienen. Hier voor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling algemene zaken. De persoonlijke gegevens van degene die een schrifte lijke bedenking heeft ingediend worden, indien daar om wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek wordt schriftelijk, onder vermelding van de persoon lijke gegevens tegelijkertijd met de schriftelijke be denking ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State tegen het uiteindelijke besluit, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) be denkingen in te brengen tegen het ontwerp van het be sluit, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.26 van de Wet milieubeheer bekend, dat zij voorne mens zijn: 1. de op 23 september 1991 aan de heer S. C. Mathijs- sen, Elkerzeeseweg 32 te Scharendijke, verleende hinderwetvergunning voor het oprichten én in wer king hebben van een duikcentrum op het perceel Jachthaven Kloosternol 6 te Scharendijke, te wijzi gen. door daar aanvullende voorschriften voor het vullen en opslaan van flessen met perslucht aan toe te voegen. 2. de op 12 januari 1987 aan de maatschap A. en C. D. Padmos, p/a Elkerzeeseweg 46 te Scharendijke, verleende hinderwetvergunning voor het oprichten en in werking hebben van een akkerbouwbedrijf op het perceel Elkerzeeseweg 46 te Scharendijke, te wijzigen door de voorschriften aan de oude vergun ning in te trekken en er nieuwe voorschriften aan te verbinden met betrekking tot opslag van bestrij- dingmiddelen, opslag en gebruik van gasflessen, voor de heteluchtkachel, de ventilatoren, de opslag van caravans en de bovengrondse brandstoftank. Tijdens milieucontroles is gebleken dat de aanwezige voorschriften van de vigerende vergunningen niet adequaat zijn. Het besluit inzake het voornemen tot wijziging van de vergunningen, de daarbijbehorende voorschriften en andere relevante stukken liggen vanaf morgen, 24 fe bruari 1994 tot 10 maart 1994 elke werkdag tussen 08.30 uur en 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur als mede, als daarom telefonisch wordt verzocht, buiten kantooruren op de afdeling algemene zaken van de ge meentesecretarie ter inzage. In bovenstaande periode kunnen gemotiveerde bezwa ren tegen het genoemde voornemen tot ambtshalve wijziging over te gaan, schriftelijk door een ieder bij hun college worden ingediend. Daarnaast kan verzocht worden om een zitting, waar bij de mogelijkheid bestaat mondeling bezwaren in te dienen. Hiervoor kan telefonisch contact worden op genomen met de afdeling algemene zaken. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaar schrift heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwa ren hebben ingebracht tegen het voornemen tot wijzi ging over te gaan, kunnen later beroep instellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State tegen de uiteindelijke beschikking, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen tegen het voornemen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van genoemd voornemen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.22 van de Wet milieubeheer bekend dat zij vergun ning hebben verleend ingevolge de Wet milieubeheer aan: 1. de heer J. Bevelander, Heuvelsweg 19 te Kerkwer ve, voor een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf voor het verwerken van tuinbouwprodukten en het fokken en het houden van schapen en paarden op het per ceel gelegen aan de Heuvelsweg 19 te Kerkwerve; 2. de heer J. H. P. M. van der Staak, Verseputseweg 26 te Kerkwerve, voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een camping met zomerwoningen en gasdepot op het perceel Kuijer- damseweg 26 te Kerkwerve. Deze vergunningen zijn verleend onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu. De desbetreffende stukken liggen vanaf 24 februari 1994 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage op elke werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur en, als daar om telefonisch wordt verzocht, tussen 13.00 uur en 16.30 uur en buiten kantooruren. Tegen de verleende vergunningen kunnen door de vol gende personen/instanties beroep worden ingediend. de aanvrager; de adviseurs die in de gelegenheid zijn gesteld ad vies uit te brengen met betrekking tot het geven van de beschikking; degene die bezwaren tegen het ontwerp van de be schikking hebben ingebracht; degene die bezwaren hebben tegen de in de be schikking aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ontwerp van de beschikking; belanghebbenden die aantonen dat zij redelijker wijs niet in staat zijn gewTeest bezwaren in te die nen tegen de ontwerp-beschikking. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 24 maart 1994 te worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State gevraagd is de milieuvergunning te schorsen danwel een voorlo pige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning dient te worden gezonden aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.29 van de Wet milieubeheer bekend, dat zij besloten hebben de op 22 augustus 1977 en 30 augustus 1989 aan de heer C. J. Elenbaas, Moolweg 19 te Ellemeet ver leende hinderwetvergunningen voor een pluimvee-, annex akkerbouwbedrijf op het perceel Moolweg 19 te Ellemeet, te wijzigen, door daar aanvullende voor schriften aan toe te voegen. Tijdens een milieucontrole is gebleken dat de aanwe zige voorschriften van de vigerende vergunningen niet adequaat zijn. Daarom zijn de voorschriften voor de opslag van be strijdingsmiddelen, gasflessen, caravans en snackwa gens en voor de bovengrondse brandstoftank aange vuld c.q. toegevoegd aan de bestaande vergunningen. Het besluit tot wijzigen van de vergunningen, de daar bijbehorende voorschriften en andere relevante stuk ken liggen vanaf morgen, 24 februari 1994 tot 24 maart 1994 elke werkdag tussen 08.30 uur en 12.00 uur en van 13.30 uur tot 16.30 uur alsmede, als daarom telefonisch wordt verzocht, buiten kantooruren op de afdeling al gemene zaken van de gemeentesecretarie ter inzage. Tegen de gewijzigde vergunningen kunnen door de volgende personen/instaties beroep worden ingesteld: de vergunninghouder; de adviseurs die in de gelegenheid zijn gesteld ad vies uit te brengen met betrekking tot het geven van de beschikking; degenen die gemotiveerde bezwaren tegen het voornemen tot wijzigen hebben ingebracht; degenen die bezwaren hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het voornemen zijn aangebracht; belanghebbenden die aantonen dat zij redelijker wijs niet in staat zijn geweest bezwaren in te die nen tegen het voornemen tot wijziging. Een dergelijk beroepschrift dient uiterlijk op 23 maart te worden ingediend bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij gedurende deze termijn beroep is ingesteld én aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State gevraagd is de milieuvergunning te schorsen danwel een voorlo pige voorziening te treffen. Het verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening dient te worden gezon den aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris. K. WIESENEKKER Scharendijke, 23 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. mel dingen zijn ingediend: G. v. d. Meer, voor het plaatsen tuinhuisje Leeuwenburg 29 te Oosterland; D. van Driel, voor het plaatsen volière Stati onsstraat 13a te Nieuwerkerk; E. A. Stins, voor het vernieuwen keuken/bij keuken Ooststraat 33 te Nieuwerkerk; A. R. van Vaardegem, voor het verbouwen van bedrijfswoning Markt 7 te Oosterland; L. P. Stouten, voor het oprichten stalling t.b.v. bedrijfswagen Lage Rampertseweg 10 te Oos terland; Gebr. Radewalt, voor het vernieuwen/verande ren voorgevel Ooststraat 3 te Nieuwerkerk; W. M. Bouwman, voor het geheel vernieuwen van berging in keuken/bijkeuken Mei doornstraat 19 te Nieuwerkerk; S. J. Coomans, voor het oprichten berging El zenstraat 22 te Nieuwerkerk; A. P. Wijnen, voor het vernieuwen berging in wasserette/berging Baalpapenweg 1 te Ouwer- kerk; G. Speelman, voor het plaatsen tuinhuisje Burg. van Eetenstraat 15 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 22 februari 1994 BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken ingevolge de artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet Milieubeheer bekend dat zij aan W. Blom, Lan- sinkweg 8 te Zutphen, vergunning hebben ver leend voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting van een vleesvarkensstal, op het perceel kadastraal bekend gemeente Duive land, sectie G nr. 187, plaatselijk bekend Galge- weg te Nieuwerkerk. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Tegen het ont werp van de vergunning, welke voor een ieder ter inzage heeft gelegen van 27 oktober 1993 tot 24 no vember 1993, zijn bezwaren ingediend. De defini tieve vergunning wijkt af van het ontwerp. De aanvraag, de ontwerpvergunning alsmede de definitieve vergunning en alle op voornoemde za ken betrekking hebbende stukken liggen ter inza ge op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, van 24 februari 1994 tot en met 7 april 1994, elke werk dag van 09.00-12.00 uur, en op maandagavonden gedurende deze periode van 18.30 uur-21.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 01114-1651. Tégen de definitieve vergunning kan gedurende voornoemde periode beroep worden ingesteld door de aanvrager, de regionaal inspecteur van de volksgezondheid voor de milieuhygiëne, degenen die tegen het ontwerp van de beschikking tijdig een bezwaarschrift hebben ingediend alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij rede lijkerwijs niet ip staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergun ning. Het beroep dient te worden ingesteld bij Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien beroep wordt ingesteld, kan tevens overeenkomstig arti kel 107 Wet op de Raad van State een verzoek wor den gedaan tot schorsing van de beschikking (ver gunning), danwel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 23 februari 1994 VAKVOLWASSEN METSELAAR "!v ERVAREN VLOERLEGGER "/v DE BAAN: Tol de werkzaamheden behoren hoofdzakelijk metselwerk en hiernaast betonwerk, stelwcrk en in de repa ratiesfeer stukadoorswerk en tegelwerk. DE VEREISTEN: Belangrijkste eisen zijn een goede moti vatie en absoluut ervaring met alle genoemde werkzaamhe den. Bij voorkeur woonachtig te Schouwen-Duiveland. DE WERKPLEK: Schouwen-Duiveland. VOOR INFORMATIE: Linda Christis. Arbeidsbureau Zierikzee. 01110-12953. DE BAAN: Het leggen van zand/cementvloeren. U werkt samen met een opperman. DE VEREISTEN: Relevante werkervaring is vereist, even als een rijbewijs. DE WERKPLEK: Geheel Nederland. VOOR INFORMATIE: Linda Christis. Arbeidsbureau Zierikzee. 01110-12953. COUNTER MEDEWERKER DE BAAN: Voor een bedrijf zijn wij op zoek naar meerde re medewerkers voor het komende seizoen. U staat achter een counter en verkoopt vis. salades, broodjes en gebak c.d. DE VEREISTEN: Goede werkmotivatic, scrvicegcricht. ingesteld en een goed humeur, leeftijd vanaf 18 tot 40 jaar. DE WERKPLEK: Rcnesse. VOOR INFORM A t!e: Joke Bijl. Arbeidsbureau Zicrikjcc. Oil 10-12953. KEUKENASSISTENT Vv DE BAAN: Voor een aantal werkgevers zijn wij op zoek naar jonge mensen die alle voorkomende werkzaamheden in de keuken gaan verrichten. DE VEREISTEN: leeftijd 20 jaar. Verzorgd uiterlijk DE WERKPLEK: Diverse plaatsen op Schouwen- Duiveland. VOOR INFORMATIE: Joke Bijl. Arbeidsbureau Zierikzee. 01110-12953. ARBEIDSBUREAU ZIERIKZEE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 4