bergmans brillen gemeente Z rikzee Westerschouiüe/i GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND Autoverzekering duurder? Betaal niet meer dan nodig is daar maak je tijd voor NIEUWSBODE EXTRA Commissies De commissie Financieën, Volkshuisvesting en In formatiebeleid vergadert donderdag 10 februari om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over kredie ten voor aanpassing en inrichting van het multifunc tionele gebouw, voor uitbreiding van het aantal kin derplaatsen in kinderdagverblijf ,,De Petteflet", ten behoeve van een dagvaarding inzake BTW op bouw grond en voor het organiseren van de internationale jeugduitwisselingen van komende zomer. De commissie bespreekt de subsidie-aanvraag van het Leger des Heils voor het buurt- en clubhuiswerk, de reiskostenvergoeding voor raadsleden, wethou ders en ambtenaren en twee gemeentegaranties ten behoeve van woningbouwvereniging .Beter Wonen". Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. De op de vergadering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voorafgaande aan de ver gadering ter inzage in de Vierschaar van het stad huis. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voor afgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. U kunt zich abonneren op de commissiestukken. Dit beti'eft de agenda's voorafgaande aan de vergadering en de verslagen achteraf. Voor één raadscommissie kost dit 13,- en voor alle raadscommissies 51,- per jaar. Heeft u hiervoor belangstelling dan kunt u u abonneren bij de afdeling Interne Zaken in het stad huis, tel. 13151. De keuken van de politiek Nieuwe gemeenteraadsleden krijgen een moeilijke baan. Van de ene op de andere dag moeten ze de lei ding over nemen en het beleid van de gemeente uit stippelen. Gelukkig hoeven ze dat niet alleen te doen. Bij het maken van beleid zijn veel mensen betrok ken. Wie zijn dat en hoe komt beleid tot stand? OKAFAK Het beleid stap voor stap In hun verkiezingsprogramma's doen de politieke partijen u allerlei beloften. Die willen ze nakomen. Daarom moeten ze proberen die beloften om te zetten in beleid. Na de verkiezingen wordt bekeken welke partijen het college van Burgemeester en Wethouders mogen vormen. Deze partijen, die samen een meerderheid in de raad moeten hebben, stellen een collegeprogram ma op. Dit is het beleidsplan van de gemeente voor de komende vier jaar. In zo'n collegeprogramma staan allerlei plannen. Bij voorbeeld dat er meer fietspaden moeten komen. Maar waar moeten die fietspaden komen? En waar komt het geld voor de aanleg vandaan? Hiermee gaan de ambtenaren aan de slag. eerst zoe ken ze uit hoe de zaken er op dit moment voorstaan, waar doen zich knelpunten voor? Aan welke eisen moeten de nieuwe fietsroutes voldoen? Vervolgens maken ze een plan en rekenen uit wat het gaat kosten. Gaat het om een groot project, waar veel mensen mee te maken krijgen, dan organiseert de ge meente een hoorzitting. Inwoners kunnen hier. zeg gen wat ze van het plan vinden. Het plan beland uiteindelijk bij burgemeester en wethouders. Is het college tevreden over het pan, dan buigt de raadscommissie van verkeer er zich nog over. Deze commissie bekijkt het voorstel van alle kanten en geeft dan een advies. Daarna is het woord aan de gemeenteraad, zij neemt de uiteindelijke belsissing. De raad kan het plan goedkeuren, verwerpen of er veranderingen in aan brengen. De raadscommissies De vergaderingen van de raadscommissies zijn open baar, iedereen kan ze dus bijwonen. Wilt u weten wanneer en waarover ze vergaderen? Lees dan de ru briek .Gemeente Zierikzee Nieuws", die iedere woensdag in de Nieuwsbode Extra staat. Tijdens een commissievergadering kunt u zelf mee praten over een onderwerp. U moet dan wel vooraf het woord vragen. Sommige voorstellen van het col lege zorgen voor veel discussie tussen de commissie leden en aanwezige burgers. De raadsvergadering Ook de vergaderingen van de gemeenteraad zijn openbaar. Hier heeft u echter geen spreekrecht. U kunt wel op de publieke tribune meeluisteren. Do plannen waarover de gemeenteraad vergadert, zijn vaak al uitvoerig besproken in een raadscommis sie en binnen de politieke partijen zelf. De partijen hebben al een standpunt ingenomen. Tijdens de ï'aadsvergadering zetten ze dat standpunt nog eens uiteen. Over sommige plannen kunnen voor- en te genstanders elkaar dan aardig in de haren vliegen. Als een partij het niet eens is met een voorstel van B en W, dient zij een wijzigingsvoorstel in. Zo'n voor stel wordt in stemming gebracht: gaat de raad ak koord met deze wijziging of verwerpt ze haar? De meerderheid van de stemmen telt. Zegt de meer derheid 'ja' tegen een voorstel, dan is het aangeno men. Het plan gaat dan terug naar Burgemeester en Wethouders voor de uitvoering. Ook bij de uitvoering van plannen blijft de gemeen teraad betrokken. Ze zegt niet alleen hoe iets moet, maar ze wil ook nagaan öf en hoe een plan wordt uit gevoerd. Daarom vraagt de gemeenteraad regelmatig een verslag, zodat ze weet hoe het werk verloopt. Ver trouwen is goed, controle is beter. Afwegen Politici proberen hun verkiezingsprogramma zo goed mogelijk uit te voeren. Ze doen hun best. Maar ze krijgen nooit alles voor elkaar. In iedere gemeente zijn tegengestelde belangen. U wilt misschien graag een park aan de overkant van uw straat. Uw linker buurman wil er een camping beginnen en uw rechter buurman wil het liefst het woeste uitzicht behouden. Politici zijn ervoor de verschillende belangen tegen elkaar af te wegen. Soms moeten ze compromissen sluiten. Dan krijgt u uw park en komt het natuurge bied er niet of pas later. Natuurlijk maakt het uit of een partij een wethouder in het college heeft. Via haar wethouder kan een par tij ideeën en plannen inbrengen in het collegebeleid. De andere partijen hebben die mogelijkheid niet. Maar ze zijn niet helemaal machteloos. Ze kunnen zelf voorstellen maken en indienen. Ook kunnen ze in raadscommissies en in de gemeenteraad invloed uitoefenen op de manier waarop onderdelen van plannen worden uitgewerkt. Het is druk in de keuken van het beleid. Politici, ambtenaren, burgers, allemaal hebben ze hun ideeën. Ze dragen argumenten aan en bedenken of het nog beter kan. Binnenkort stappen de politici er uit. Het is uw taak een nieuwe ploeg te kiezen die vier jaar lang het menu bepaalt. Maritiem Museum Zierikzee geopend Gedurende de krokusvakantie is Maritiem Museum Zierikzee dagelijks geopend. Daar de voorjaarsva kantie dit jaar gespreid is over drie weken is het mu seum dagelijks geopend van zaterdag 12 februari tot en met zaterdag 5 maart. De openingstijden zijn van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zondagen van 12.00 tot 17.00 uur, In het museum zijn maritieme voorwerpen, zoals scheepsmodellen en schilderijen, alsmede eeuwen oude gevangenisruimten en de door gevangenen aan gebrachte insripties en tekeningen en vondsten uit de Oosterschelde, zoals Nehalennia-altaren en fossiele beenderen te zien. Bericht van de „Boni" De overlegcommissie heeft op 1 februari vergaderd. Aanwezig waren de heren Asselbergs, Blikman, Zee- gers, Van Wijk, Van Moort en Groen en mevrouw Den Boer. Afwezig was de heer Roon. Nel den Boer is met ingang van heden de opvolgster van de heer Groen als agogisch werker aan boord van de Roni. Vincent Groen is regiomanager van de noo- dopvangen in Zuidwest-Nederland geworden. Deze nieuwe functie is ontstaan door de veranderende or ganisatiestructuur binnen de opvang van asielzoe kers. De ,,Roni 1" is nu losgekoppeld van AZC Burgh-Haamstede en valt onder verantwoordelijk heid van de regiomanager. Er hebben zich in de afgelopen periode weinig inci denten voorgedaan. Een paar bezoekers van buitenaf hebben aan boord problemen gemaakt. In de pers werd dit gemeld alsof de amokmakers bewoners van de boot waren. Er is tevergeefs geprobeerd een recti ficatie van dit bericht in de krant te krijgen. De volgende bijeenkomst van de overlegcommissie is dinsdag 8 maart om 13.30 uur in het stadhuis. Tijdelijke afsluiting Hofferstraat-Zevengetijstraat In verband met de uitvoering van herbestratings- werkzaamheden en de aanleg van parkeerplaatsen in de Hofferstraat-Zevengetijstraat zijn deze wegen in de periode 16 februari t/m 11 maart 1994, hetzij ge heel, hetzij gedeeltelijk voor alle verkeer afgesloten. De afsluiting wordt vroegtijdig aangegeven met om leidingsborden. De afsluiting duurt zoveel korter als mogelijk of zo veel langer als noodzakelijk. Fonds van Kazernering Op dinsdag 22 februari 1994 zal een vergadering wor den gehouden van het Fonds van Kazernering in de raadzaal van het stadhuis te Zierikzee; aanvang 16.30 uur. In deze vergadering zullen onder meer de navolgende punten aan de orde worden gesteld: a. vaststelling van de rekening over 1993 en van de balans per 31 december 1993; b. verkiezing van twee leden van de commissie van beheer. De heren J. W. Roskam en H. Uil zijn pe riodiek aftredend en herkiesbaar. De op deze vergadering betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage bij de afdeling voorlichting in het stadhuis. Gelnteresserden worden uitgenodigd deze vergade ring bij te wonen. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken ter voldoening; aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet be kend dat de volgende bouwaanvragen zijn inge diend: 1. de heer C. J. van der Wekken, Watermolen 23, Zierikzee voor het wijzigen van een gevel, plaat selijk bekend Visstraat 5, kadastraal bekend ge meente Zierikzee, sectie L nr. 1439; 2. de heer C. Bolle, Lammermarkt 38, Zierikzee, voor het wijzigen van de voorgevel van een schuur, plaatselijk bekend Zuidwellestraat 2, ka dastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie L nr. 397; 3. de heer R Wijsman, Ravestraat 15, Zierikzee, voor het verbouwen/uitbreiden van een woning, plaatselijk bekend Ravestraat 15, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie B nr. 2831; 4. de heer M. Biesma, Klerks weg 1, Zierikzee, voor- het uitbreiden van een woning, plaatselijk be kend Klerks weg 1, kadastraal bekend gemeente' Zierikzee, sectie H nr. 102; 5. de heer W. H. Nibbelink, Filips de Goedebaan 3, Vlissingen, voor de bouw van een woning, plaat selijk bekend Gruttostraat, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K nr. 456 (gedeelte lijk); 6. de heer J. Francke, Mulockstraat 8, Zierikzee, voor het bouwen van een garage/berging, plaat selijk bekend Mulockstraat 8, kadastraal bekend gemeente' Zierikzee, sectie G nr. 150 (gedeelte lijk); 7. Aannemingsbedrijf Kok 's-Heer Arendskerke, Postbus 26, Zierikzee, voor de bouw van 30 senio renwoningen, plaatselijk bekend Koning Gustaafweg, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie G nr. 325 (gedeeltelijk). Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen een aanvraag om uitbreidings vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is inge komen van de directie van Dancing Vanity tot het plaatsen van een skybeam-projector op het adres Beddeweeg 8 te Zierikzee. Informatie over' de vergunningprocedure en be roepsmogelijkheden kunt u verkrijgen bij de afde ling Algemene Zaken (tel. 01110-13151). Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door Maatschap Brooshooft, Gouweveerseweg 4, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor het bouwen van een slachtkuikenstal, plaatselijk be kend Gouweveerseweg, kadastraal bekend gemeen te Zierikzee, sectie K nr. 443 (gedeeltelijk). Genoemde bouwaanvraag is in strijd met de gelden de eerste gedeeltelijke herziening van het bestem mingsplan „Buitengebied". Deze bouwaanvraag is in overeenstemming met een gedeeltelijke in voor bereiding zijnde herziening hiervan. Burgemeester en wethouders zijn bereid aan dit bouwplan mede werking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 50, lid 6 van de Woningwet. De aangevraagde bouwvergunning kan echter eerst worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar hebben .afgegeven; deze verklaringen kunnen pas worden aangevraagd nadat een ieder gedurende de termijn van ter-inzage-legging in de gelegenheid is gesteld van het bouwplan kennis te nemen en daartegen be zwaren in te dienen. In verband met het voorgaande liggen de op de bouwaanvraag betrekking hebbende bescheiden met ingang van 10 februari a.s. gedurende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemotiveerde) bezwaren aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee, schriftelijk kenbaar maken. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge ar tikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de raad in zijn vergadering van 1 februari 1994 heeft besloten dat een gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „Uitbreidingsplan in on derdelen Kaaskenswater" wordt voorbereid ten be hoeve van een gebied nabij de Koning Gustaafweg, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G nummer 325 (gedeeltelijk). Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met ingang van 10 februari 1994 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage en treedt op deze datum in werking. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse mededelingenrubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 RECREATIEGEMEENTE BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Westerschou- wen maken, ingevolge artikel 41 van de Woning wet, bekend dat bij hen de volgende bouwaanvra gen zijn ingediend: P. Coehoorn, bouw woning Appelmeet 28 te Haamstede; J. Noordam, uitbreiden woning Zeepaardjes- weegje 2 te Haamstede; A. van Es, bouw woning Bramenlaan 6 te Haamstede; W. Janse, bouw dakkapel Smidsweg 12 te Noordwelle; St. Pers.- en Kinderfonds PTT, bouw 30 vakan tiebungalows Lagezoom 15 te Renesse. BEKENDMAKING WONINGWET A. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van: A. de Jong. bouw woning en dressuurhal met stal ling, Krijn Karelsweg te Ellemeet, sectie F, num mer 310; T. J. Tanis: bouw garage, Prov.weg 13 te Kerkwerve (wijziging bcuwverg.); A. Bevelander: bouw hobbykas, Florisweg 6 te Kerkwerve; J. J. de Vrieze: vergroten loods, Kloosterweg 9 te Scharendijke; B. Meldingen De volgende personen hebben een melding als bedoeld in artikel 42 van de Woningwet gedaan: J. A. Dammers: bouw schuur, Achthoek 67 te Scha rendijke; M. Schroers: bouw schuur, Kuijèrdamseweg 56, camping Klaverweide te Ellemeet; J. W. v. d. Velde: bouw schuur, Kuijerdamseweg 36 te Ellemeet. WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De heer C. D. Verkaik heeft een aanvraag om vergun ning ingediend voor de touw van een woning met ga rage aan de Heerenisstrart te Ellemeet. Het bouwplan is strijdig met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Burgemeester en wethouders zijn echter bereid medewerking te verlenen *an het verzoek. Dat is mo gelijk door vrijstelling vai het bestemmingsplan te verlenen, zoals bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Vooidat burgemeester en wet houders daartoe overgaan bidden zij een ieder de gele genheid bedenkingen in te üenen tegen het voorne men vrijstelling te verlenei. Bedenkingen kunnen voor 24 februari 1994 schriftelijk bij het college wor den ingediend. Het adres is Platteweg 33, 4322 BD Scharendijke. De stukken liggen tot 24 februari 1994 ter inzage bij de afdeling algemene zaken in het ge meentehuis te Scharendijke. Burgemeester en we\houders voornoemd, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, K. WIEBENEKKER Scharendijke, 9 februari 1994 RAADSVERGADERING In de gemeente Middenschouwen wordteen proef ge houden met spreekrecht voor publiek t;jdens raads vergaderingen. Voor dit spreekrecht is per vergade ring een half uur beschikbaar. Per spreker is er gelegenheid gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren, ook als er over meer dan één onder werp wordt gesproken. Indien er meer daj zes spre kers zijn wordt het maximum van 30 miniten naar evenredigheid over de sprekers verdeeld. Hei is alleen mogelijk het woord te voeren over onderwerpen die op de raadsagenda zijn vermeld, met uitzondering van agendapunten betreffende het doen van keuzen, voordrachten of aanbevelingen van personen en de rondvraag. Op donderdag 17 februari 1994 om 19.30 uur wordt in het gemeentehuis te Scharendijke een raadsvergade ring gehouden. De vergadering is openbaar. U wordt uitgenodigd deze openbare raadsvergadering vanaf de publieke tribune bij te wonen en desgewenst vai het spreekrecht gebruik te maken. Vanaf donderdag \0 fe bruari liggen de raadsstukken 's morgens tussen 8.30 uur en 12.00 uur voor het publiek in het gemeentehuis ter inzage. De agenda voor de raadsvergadering luidt als volgt' 1. Opening. 2. Spreekrecht voor publiek. 3. Notulen van de' raadsvergadering van 20 januari 1994. 4. Ingekomen stukken en mededelingn. 5. Herindelingsplan voor Schouwcn-Duiveland en Walcheren. 6. Voorbereidingsbesluit perceel Elkerzeeseweg te Scharendijke ten behoeve van de bouw van een wo ning. 7. Beschikbaar stellen krediet voor verwijdering ri- oolput Dauwnetelpad te Scharendijke. 8. Aangaan van een tweetal overeenkomsten in ver band met de sanering van het tankstation Kerk- weg 13 te Kerkwerve. 9. Vaststelling le wijziging Verordening op de ge meentelijke identiteitskaart. 10. Vaststelling Verordening voorzieningen gehandi capten gemeente Middenschouwen. 11. Herfinanciering kapitaalmarktlcningen Stichting Woningen en Woongebouwen op Schouwen-Duive- land. 12. Herfinanciering geldlening Stichting verzorgings centrum „Duinoord". 13. Eervol ontslag de heer K. Wiescnekker. 14. Benoeming van een gemeentesecretaris. 15. Vaststelling von de uit de agenda voortvloeiende begrotingswijzigingen. 16. Rondvraag. 17. Sluiting. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, K. WIESENEKKER Scharendijke, 9 februari 1994 4 WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Westerschou- wen, maken gelet op artikel 13.4 van de Wet mi lieubeheer, bekend dat zij voornemens zijn posi tief te beschikken op de vergunning aanvraag van G. Horst voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor Camping „Interna tional" gelegen aan de Scharendijkseweg 8 te Re- nesse onder voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-beschikking, de aanvraag en andere terzake zijn de stukken liggen vanaf 10 februari 1994 gedurende 4 weken van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur ter inzage in het gemeente huis, afd. RORM. Na telefonische afspraak kun nen de stukken ook buiten kantooruren worden ingezien. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ge motiveerde schriftelijke bedenkingen bij ons col lege, Postbus 5001, 4328 ZV Burgh-Haamstede worden ingediend. Degene die bedenkingen heeft ingebracht, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht kunnen gedurende bovengenoemde termijn, door middel van een hoorzitting, ook mondelinge bedenkingfen wor den ingebracht, waarbij gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling tussen het be voegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. BEKENDMAKING De burgemeester van Duiveland maakt, ter vol doening aan het bepaalde in artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, het volgende be kend. Met ingang van 10 februari 1994 liggen, gedurende een periode van veertien dagen, ter gemeentese cretarie (tijdens werkdagen gedurende de openstellingsuren van 9.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage de verzoeken om vrijstelling van: het bestemmingsplan „Kom Nieuwerkerk", in gediend door dhr. S. Morks, ten behoeve van het vergroten/verbouwen van de woning aan de Molenstraat 19 te Nieuwerkerk, op het per ceel kadastraal bekend gemeente Duiveland sektie A nr. 195; het bestemmingsplan „Salvatorhoeve", inge diend door dhr. J. M. Weesie, ten behoeve van de bouw van een woning aan de Oostweg 2-144 te Ouwerkerk, kadastraal bekend gemeente Duiveland sektie E nr. 546. Het betreffen verzoeken om vrijstelling, als be doeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Gedurende de genoemde periode van veertien da gen kan een ieder, schriftelijk en gemotiveerd be zwaren indienen bij burgemeester en wethouders van Duiveland, tegen het verlenen van vrijstel ling van het betreffende bestemmingsplan. De burgemeester voornoemd, A. BERGSHOEEF Nieuwerkerk, 9 februari 1994 BEKENDMAKING De burgemeester van Duiveland maakt, ter vol doening afin het bepaalde in artikel 22 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de Raad van deze gemeente in zijn vergadering van 27 januari 1994 heeft besloten te verklaren dat de volgende herzieningen worden voorbereid van: 1. het bestemmingsplan „Salvatorhoeve" ten be hoeve van het perceel kadastraal bekend ge meente Duiveland, sektie E nr. 546, gelegen aan de Oostweg 2-144 te Ouwerkerk; 2. het bestemmingsplan „Kom Nieuwerkerk" ten behoeve van het perceel kadastraal bekend gemeente Duiveland, sektie A nr. 195, gelegen aan de Molenstraat 19 te Nieuwerkerk. een en ander zoals is aangegeven op de bij deze be sluiten behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen/kaarten. De besluiten treden in werking met ingang van 9 februari 1994 en liggen met ingang van deze da tum, ter gemeentesecretarie, voor een ieder ter in zage. De burgemeester voornoemd, A. BERGSHOEFF Nieuwerkerk, 9 februari 1994 Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be kend dat bij hen de volgende aanvragen c.q. mel dingen zijn ingediend: Mw. M. v. d. Leer, voor het oprichten warenhuis t.b.v. tuinbouwprodukten Dillingsweg te Sir- jansland; W. Wandel, voor het verbouwen woning Kerk- ring 9 te Nieuwerkerk; Mw. N. Pors, voor het plaatsen schuurtje Zuid straat 16 te Ouwerkerk; C. v. d. Ouden, voor het plaatsen serre Sandströmstraat 34 te Oosterland; H. Berghout, voor het plaatsen berging Leeu wenburg 10 te Oosterland; L. J. Heusen. voor het veranderen woning Oostweg 2-79 te Ouwerkerk; H. Vijverberg, voor het vernieuwen garage Ring 7 te Ouwerkerk; G. Speelman, voor het plaatsen veranda Burg. van Eetenstraat 15 te Nieuwerkerk. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester. A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk, 9 februari 1994 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE CONTACTLENZEN Havenpark 1, Zierikzee, telefoon 01110-12029 Hofdijkseweg 12, Ouddorp, telefoon 01878-1249 Neem even kontakt met ons op, dan vergelijken wij de premie die u nu be taalt met de laagste premie die wij u kunnen bieden. 1 let kan u veel geld besparen! a a Assurantie- en Financieriiigskautoor GCCtlSC BV MOLENSTRAAT 61, BRUINISSE, TEL. 01113-2310 VRAAG NAAR ONZE ADVERTENTIE TARIEVEN 0III0-I6S5I ft S t l Stichting LEZEN. Keizersgrachl 391. 1016 EJ Amsterdam

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 6