CV3 Makelaardij O.G. en Assurantiën Haamstede Z i e r i k z e e 1 20 NIEUWSBODE EXTRA T E K 0 A WESTENSCHOUWEN Schouwse Stee 20 Rekreatiebungalow met tuin en terras op 316 m2 eigen grond in het park „Schouwse Stee" nr. 20, op een unieke lokatie na bij bos, strand en duinen in de kern Westenschouwen. Bouw jaar 1978. Inhoud 165 m3. Indeling: entree, hal, garderobe, badkamer met douche, toilet en wastafel, woonkamer met open haard en schuifpui naar terras, keuken met koelkast en gasfornuis, berging. Verdieping: twee slaapkamers, overloop. Algemeen: de woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. De gehele inventaris is inbegrepen. Warmwatervoorzie ning en verwarming d.m.v. combiketel met radiatoren. Tele foonaansluiting, ka bei t.v. aanwezig. Vraagprijsf 210.000,- k.k. Westerseweg 6 De vrijstaande woning met garage, carport, hondenkennel, blokhut en geheel aangelegde en goed onderhouden tuin met vijver op 5 minuten van bos, strand en duinen. Opper vlakte 686 m2 eigen grond. Inhoud 510 m3. Bouwjaar 1975. In deling: entree, gang, hal, toilet, woonkamer, vide, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche, dubbele wastafel en toi let, garage en serre. Het dak van de luxe serre kan worden geopend De woonkamer, keuken, serre en hal zijn voorzien van natuurstenen plavuizen. Algemeen: tuin op het zuid westen, luchtverwarming, gasgestookte ketel, voorzien van dubbel glas. Vraagprijsf 395.000,- k.k. SCHARENDIJKE Korenbloemstraat 16 Vrijstaande woning met carport (gedeeltelijk gesloten), ber ging, erf en tuin, gelegen aan de rand van het dorp Scharen dijke. Inhoud 478 m3. Oppervlakte 370 m2 eigen grond. Bouw jaar 1978. Keurig aangelegde tuin en betegeld op de paden In de tuin bevindt zich een schuurtje voor fietsen en berging. Indeling: entree, hal, toilet, meterkast, grote woonkamer met inbouwhaard, open keuken en bar, badkamer met bad en vas te wastafel, grote berging. Verdieping: vide. slaapkamer met slaapkuil, badkamer met douche, toilet en wastafel, twee slaapkamers met vaste kasten. Algemeen: Nefitt-combiketel 1991, radiatoren, dubbel glas, geïsoleerd, de vloeren zijn voorzien van antieke plavuizen, de wanden zijn voorzien van granol. Vraagprijsf 256.000,- k.k. KERKWERVE IL_.; r Oude Hoofdweg 5 Vrijstaande woning met aangebouwde garage en fraai aange legde tuin met terras en vijver op 1240 m2 eigen grond. Fraai gelegen nabij de molen van Moriaanshoofd, beschermd na tuurgebied en de dijk aan de Oosterschelde Inhoud ±373 m3, exclusief garage. Bouwjaar: ±1956, geheel aangepast in 1983. Indeling: entree, hal, ruime woonkamer, keuken met di verse apparatuur, eetkamer, douche met toilet en wastafel, kelderkast, portaal aan achterentree, bijkeuken en garage. Verdieping: ruime slaapkamer met berging, slaapkamer met wastafel en overloop met vaste kasten, vliering. Algemeen: de woning is voorzien van dubbel glas en dakisolatie; verwar ming d.m.v. gas-cv met radiatoren en gaskachel; warmwater voorziening d.m.v. gasgeiser en een close-inboiler. Vraagprijsf 250.000,- k.k. BURGH 't Lage Burgh 39 Moderne, met de garage geschakelde woning met fraai aan gelegde tuin. bestaande uit diverse perken, looppaden, ter ras, 2 vijvers en grasgazon op 556 m2 eigen grond. De woning is gebouw in 1989. opgetrokken in goede materialen en ge heel geïsoleerd en voorzien van dubbel glas. Inhoud ±350 m3 Indeling: entree, hal, trapopgang. toilet met fonteintje, L- vormige woonkamer met open haard en eethoek, moderne keuken met oven, keramische plaat, afzuigkap en koel- vries- combinatie. achter-entree en ruime garage. Verdieping: rui me badkamer met ligbad, handdouche, toilet en wastafel; drie slaapkamers, klein kamertje, berging waarin c.v.-ruimte. Alge meen: op de begane grond een plavuizen vloer met vloerver warming; combiketel Vraagprijs1 315.000,- k.k. Onlangs door ons verkocht: Burgh: 's-Gravenhol 2, rekreatiebungalow; Hogeweg/Roggebos, perceel bouw grond; Brouwershaven: De Roos 31, ruime hoekwoning. Wij hebben hier slechts een selectie van ons bestand gepre senteerd, u kunt voor het totale aanbod vrijblijvend informatie bij ons opvragen. NVM 01I15-3424 A Ring 19. 4328 AE Burgh-Haamstede l hAnse+hAnse 01 I 10-14275 HEM Haringvlietplein 8. 4301 XG Zierikzee A m A RENESSE HAAMSTEDE Christinastraat 45 Tussenwoning met kleine schuur en tuin op 165 m2 eigen grond, op een goede stand gelegen nabij de kern van Haam stede. Bouwjaar 1977, de woning is gerenoveerd en aange past in 1991. Inhoud: 335 m3. Indeling: entree, gang, keuken (1991), doorzonkamer, toilet en trapkast. Verdieping: 3 slaap kamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet, over loop. 2e verdieping: 4e slaapkamer, berging en overloop. Al gemeen: warm water en verwarming d.m.v. een Nefit-combiketel (1991) en radiatoren; de woning is gedeelte lijk voorzien van dubbel glas. Vraagprijsf 195.000,- k.k. SER00SKERKE NIEUW-HAAMSTEDE DREISCHOR Zuidstraat 7 De vrijstaande woning met aanbouw en schuurtje staande en gelegen in het centrum van Haamstede op 215 mz eigen grond. Bouwjaar 1948. Geheel gerenoveerd. Inhoud woning 335 m3. Indeling: entree, voorkamer met eethoek, woonka mer met kastruimte, open keuken, douche, toilet en berging met kelder. Verdieping: drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon, overloop met berging waarin de combiketel. Al gemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combi ketel. Algemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combiketel, dubbel glas aan de voorzijde. Mooi inge richte tuin met zij-uitgang. Vraagprijsf 237.000,- .k.k. Zeedistelweg 7 Halfvrijstaande woning met oprijlaan naar garage, twee schu ren en tuin met terras en vijverpartij op 635 m2 eigen grond. Gelegen nabij het centrum van Renesse op enkele minuten van strand en duinen. Inhoud 430 m3. Bouwjaar 1954, aange past in 1986. Indeling: entree, hal, gang, woonkamer, eetka mer, keuken met diverse lose apparatuur, ruime hobbykamer met Schuifpui naar terras, bijkeuken, toilet met fonteintje en een kelderkast. Verdieping: twee slaapkamers, douche met toilet en vaste wastafel, balkon en overloop. Vliering. Alge meen: gedeeltelijk voorzien van dubbel glas, rolluiken en spouwmuurisolatie; gas-c.v., elektrische huurboiler. Vraagprijsf 295.000,- k.k. Christinastraat 34 De geschakelde woning met carport, berging, tuin en tuin huisje op 253 m2 eigen grond nabij het centrum, met alle voorzieningen. Inhoud 425 m3. Bouwjaar 1977. Indeling: en tree, hal, toilet, woonkamer met open haard, eethoek, open keuken, studeerkamer, berging, ruime bergzolder. Verdie ping: 3 slaapkamers, overloop, badkamer met bad, wastafel en toilet, berging. Algemeen: c.v.-gasgestookt met radiatoren, warmwatervoorziening d.m.v. gasboiler, dubbel glas, geïso leerd. Vraagprijsf 279.000,- k.k. Koudekerkseweg Perceel bouwland, nabij de zuiveringsinstallatie, uitstekend geschikt voor tuinderij van heesters, wilgen e.d., groot 1.48.80 ha. Vraagprijs op aanvraag Klaverlaan 11 Vrijstaande bungalow met ruime garage, tuin en erf op 442 m2 eigen grond op een unieke lokatie, nabij strand en duinen bij natuurmonument „De Kop van Schouwen". Inhoud ±400 m3 Bouwjaar 1993. Indeling- entree, hal, trapopgang, toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer, luxe half-open keuken met diverse apparatuur, achterentree en aangebouwde gara ge met berging. Verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, moderne badkamer met ligbad, handdouche, wasta fel en toilet, overloop. Zolderverdieping. Algemeen: de wo ning is geheel geïsoleerd en voorzien van dubbel glas; com biketel met radiatoren. Vraagprijsf 450.000,- k.k. Bllndeweg 11 Vrijstaande woning met aangebouwde schuur, vrijstaande ga rage met oprijlaan en zeer fraai aangelegde tuin met vijver, terras en grasgazon op 1.060 m2 eigen grond. Goede lokatie in een open polderlandschap, nabij de dijk. Bouwjaar: 1930. later geheel gerenoveerd tussen 1985 en 1990. Indeling: en tree, hal, garderobekast, meterkast, moderne badkamer met ligbad, handdouche, dpuche, wastafel, wasmachineaanslui ting en mechanische ventilatie, woonkamer met haard (alles- brander) en moderne keuken met diverse apparatuur. Verdie ping: zeer ruime slaapkamer, berging en overloop. Algemeen: woning is geïsoleerd en voorzien van dubbel glas. Vraagprijs1 275.000,- k.k. Boeyesbosch 33 Vrijstaande bungalow met garage, overige opstallen en grote tuin op 1940 m2 eigen grond, nabij de kern Burgh aan de rand van de duinen. Bouwjaar: 1977. Inhoud ruim 600 m3 (incl. ga rage). Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer, open keuken, bijkeuken, slaapkamer, badkamer met douche, toilet en was tafel, garage (van binnen uit te bereiken). Verdieping: 3 slaap kamers, berging en overloop. Algemeen: verwarming d.m.v. gas-c.v. met radiatoren en warmwatervoorziening d.m.v. elke- trische boiler. Plat dak boven de garage in 1993 voorzien van flexibekleding. Vraagprijsf 480.000,-k.k. Schouwse Duin 17 Vrijstaande rekreatiebungalow met berging en tuin op 360 m2 eigen grond, in een rustige omgeving op het park ,,'t Schouw se Duin" in het overgangsgebied tussen duinen en open pol derlandschap. Indeling: entree, woonkamer, open keuken, slaapkamer en badkamer met bad, douche, toilet en wastafel, aangebouwde berging. Verdieping: 2 slaapkamers, berging en overloop. Algemeen: de woning is geheel geïsoleerd en voorzien van dubbel gJas; warmwatervoorziening en verwar ming d.m.v. combiketel met radiatoren. Vraaprijsf 275.000,- k.k. (excl. b.t.w.) Scheepswerfstraat 22 Twee-onder-één-kap woning met 2 schuurtjes, tuin en erf op 306 m2 eigen grond, gelegen in een rustige wijk in het cen trum van Haamstede. Bouwjaar 1948. Inhoud 400 m3. Inde ling: entree, hal, toilet, eetkamer met open keuken, woonka mer met open haard. Verdieping: overloop, badkamer met bad en wastafel, drie slaapkamers en c.v.-ruimte. Vliering. Al gemeen: warmwater en verwarming d.m.v. combiketel en ra diatoren; dubbel glas. Vraagprijsf 200.000,- k.k. sisigss Hogezoom 105a Op goede lokatie gelegen vrijstaande woning met garage, berging en zomerwoning op 790 m2 eigen grond met fraaie ituin met twee vijvers, in de kern Renesse op enkele minuten van strand en duinen. Bouwjaar 1973. Inhoud woning (inclu sief garage) 530 m3. Indeling: entree, hal, gang, twee slaap kamers, woonkamer met open haard, keuken met diverse ap paratuur, toilet met fonteintje, badkamer met douche en wastafel, aangebouwde garage/berging. Verdieping: over loop, 3 (slaap)kamers, vide en berging. Algemeen: warmwater d.m.v. gasboiler; Verwarming d.m.v. gas.-c.v. met radiatoren; isolatie; gedeeltelijk dubbel glas. Vraagprijsf 350.000,- k.k. Dorpsplein 2 Vrijstaande woning met garage, schuur, erf en ruime tuin op 1.232 m2 eigen grond, met aan de achterzijde fraai uitzicht over een polderlandschap. De woning is voorzien van muur- en dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. Inhoud woning ±275 m3. Indeling: entree, gang, hobbykamer, douche met toilet en wastafel, L-vormige woonkamer met open keuken, slaapkamer en een overkapping naar garage. Verdieping: 2 slaapkamers, waarvan 1 met balkon, berging, wasgelegen heid en overloop. Algemeen: verwarming d.m.v. gas-c.v. met radiatoren, warmwater d.m.v. elektrische boiler. Vraagprijsf 275.000,-k.k. Ring 17 Winkelpand (momenteel supermarkt) met toebehoren op 312 m2 eigen grond in het centrum van Haamstede aan de Ring. Goed gelegen, nabij parkeerterrein. De totale vloeroppervlakte bedraagt 295 m2 de inhoud van de verdieping is ±80 m3. Indeling: verkoopruimte, magazijn, ma chineruimte, koelruimte, waslokaal en toilet. Verdieping: kan toorruimte en kantine. Algemeen: het gebouw is voorzien van een gasgestookte c.v.; warmwatervoorziening d.m.v. een elektrische huurboiler. Het plat dakgedeelte is in 1988 voorzien van flexibekleding. Vraagprijsf 325.000,- k.k.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1994 | | pagina 20