vuittidêe gemeente Z Q rikzee UITNODIGING Westerscfiouiuen INSPRAAK BEVOLKING REGIOVISIE SCHOUWEN-WEST INFORMATIE GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN, GEMEENTE DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND WOENSDAG 8 DECEMBER 1993 5 Commissies De commissie Cultuur vergadert woensdag 8 decem ber, om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over de toekomst van professionele podiumkunsten, het vervangen van een gedeelte van het camera-bevei ligingssysteem in het Maritiem Museum en een vaca ture in de commissie. De commissie Onderwijs vergadert donderdag 9 de cember om 16.30 uur in de raadzaal van het stadhuis over de aanschaf van 25 leerlingensets door basis school St. Willibrordus en de vervanging van de CV- ketel in de J. L. de Jongeschool. De commissie wordt geïnformeerd over de wijziging in de leerplichtwet, waarin aandacht wordt besteedt aan het terugdringen van verzuim en het voortijdig schoolverlaten. Iedere burger kan een commissievergadering bijwo nen. Een half uur van te voren liggen de stukken, die op de vergadering betrekking hebben, ter inzage. Voor de commissie cultuur is dit woensdag 8 decem ber van 19.00 tot 19.30 uur in de Secretariskamer en voor de commissie Onderwijs van 16.00 tot 16.30 uur in de Trouwzaal. U hoeft zich niet van te voren aan te melden en voorafgaande aan het behandelen van een agendapunt mag u aan de voorzitter van de commis sie het woord vragen. Milieuklachten-telefoon Sinds 1 maart 1992 is er in Zeeland één meldpunt voor het indienen van milieuklachten. Dit meldpunt is ondergebracht bij de Regionale Brandweer Zeeland in Vlissingen. Iedereen kan contact opnemen met heet meldpunt voor klachten over stank-, geluid- of stofhinder, maar ook als men bodem- of waterverontreiniging heeft gezien. De regionale brandweer, provincie, gemeen ten, rijkswaterstaat en bedrijven kunnen daarna tot actie worden aangespoord. Het telefoonnummer van het meldpunt is 24 uur per dag bereikbaar. Als het nummer 01184-12323 wordt gedraaid, wordt er heel wat in gang gezet. 1. Iemand belt bij voorbeeld naar het meldpunt met de mededeling dat het stinkt in de omgeving van het huis; de Regionale Brandweer noteert de klacht, vraagt naar de oorzaak en neemt naam, adres en telefoonnummer op van de klager; 2. Vervolgens neemt de Regionale Brandweer con tact op met de overheidsinstantie die vergunning verlener is voor het bedrijf dat waarschijnlijk het .milieuprobleem heeft veroorzaakt; dat kan de provincie zijn, maar ook de gemeente of rijkswa terstaat; 3. Een ambtenaar van een van de instanties neemt dan contact op met de klager en schrijft heel nauwkeurig op wat de klachten precies zijn; 4. Daarna probeert de ambtenaar de oorzaak van de klacht te achterhalen; hij/zij belt met bedrijven die misschien voor-de stankoverlast verantwoor delijk zijn en gaat zonodig zelf op onderzoek uit; 5. De klager wordt altijd geïnformeerd over de be vindingen van de ambtenaar ook als de oorzaak niet te achterhalen valt. Als er nu een klacht binnenkomt die ëen directe be dreiging voor de volksgezondheid inhoudt, dan neemt de Regionale Brandweer ogenblikkelijk maat regelen. De meeste overheidsdiensten hebben voor de behan deling van klachten een milieupiketregeling (een groep mensen, waarvan er altijd één is te bereiken), zodat klachten 24 uur per dag kunnen worden afge handeld. Klachten leveren informatie op die het inzicht in de situatie van het milieu kunnen vergroten. Een andere reden voor het opzetten van de milieuklachtentele- foon is de snelheid te verhogen waarmee klachten kunnen worden verwerkt en kan worden opgetreden tegen de oorzaak van de klachten. Een bijkomend ef fect kan zijn dat de maatschappelijke zorgvuldigheid ten opzichte van het-milieu toeneemt. Het is belangrijk dat mensen geen drempel ervaren bij het indienen van milieuklachten. Alleen als klachten ook bij de overheid bekend zijn, kan wor den geprobeerd de woon- en leefsituatie te verbete- Hoorzitting ontwerp-bestemmings- plan „Laan van St. Hilaire" Op donderdag 16 december a.s. wordt in de Trouw zaal van het stadhuis een hoorzitting/informatie avond gehouden, waarbij het college van burgemees ter en wethouders het ontwerp-bestemmingsplan ,,Laan van St. Hilaire" toelicht. Tevens gaat het colle ge in op reacties uit het publiek. Het ontwerp-bestemmingsplan „Laan van St. Hilai re" heeft betrekking op de voorgenomen reconstruc tie van het noordelijke gedeelte van de Laan van St. Hilaire. Deze reconstructie is noodzakelijk omdat de verkeersdruk op deze weg de komende jaren verder toe zal nemen en omdat het woongebied „Poortam- bacht-zuid" ontwikkeld wordt. Om de verkeersvei ligheid te vergroten zijn vooral adequate voorzienin gen voor fietsers in het plan opgenomen. Het ontwerp-bestemmingsplan „Laan van St. Hilai re' ligt van 9 t/m 22 december a.s. ter inzage bij de af deling Algemene Zaken in het stadhuis (geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur) en in bibliotheek „De Stolpe" (tijdens de openingsuren). Afhankelijk van de resultaten van de hoorzitting/ informatie-avond wordt bezien of het ontwerp aange past dient te worden. Vervolgens wordt het voorover leg ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening ge start. ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend: 1. R. de Jongh, Havenpark 22, Zierikzee, voor de ver bouw van een bedrijfspand, plaatselijk bekend Havenpark 22, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie L, nr. 1618; 2. St. Dagverblijven Schouwen-Duiveland, Schel- destraat 5, Zierikzee, voor het vergroten van een dagverblijf, plaatselijk bekend Scheldestraat 5, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie M, nr. 584; 3. Aannemingsbedrijf Kok, p/a Nieuwe Haven 147, Zierikzee, voor de bouw van 30 woningen, plaatse lijk bekend Koning Gustaafweg, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie G, nr. 325 (gedeel telijk). 4. C. Verkaart, Kapellestraat 12, Zierikzee, voor het aanbrengen van rolluiken, plaatselijk bekend Ka pellestraat 12, kadastraal bekend gemeente Zie rikzee, sectie L, nr. 1165. Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bekend dat bij hen is binnengekomen: A. Een melding op grond van artikel 8.40 en 8.4J van de Wet Milieubeheer van Hillegomse Houthandel B.V. voor het van toepassing worden van het Be sluit opslag goederen Milieubeheer voor een hout handel op het adres Vissersdijk'2 te Zierikzee; B. Een aanvraag om vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer van de heer T. van der Bok tot het in werking hebben van een korenmolen op het adres Lange Nobelstraat 43 te Zierikzee. Informatie over de melding en aanvraag om vergun ning is verkrijgbaar bij de Afdeling Algemene Za ken, tel. 01110-13151. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken Artikel 19 Wet op tie Ruimtelijke Ordening De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door Cebeco-Zuidwest, Postbus 101, Zierikzee, een bouwaanvraag is ingediend voor de bouw van een verkooppunt brandstoffen en een weegbrug, plaatse lijk bekend Kleine Zelkeweg 4, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie F nr. 1077. Genoemde bouwaanvraag is in strijd met'het gelden de bestemmingsplan „Groeneweegje". Deze bouw aanvraag is in overeenstemming met een in voorbe reiding zijnde herziening hiervan. Burgemeester en wethouders zijn bereid aan dit bouwplan medewer king te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 6 van de Woningwet. De aangevraagde bouwvergunning kan echter eerst worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zee land de verklaringen van geen bezwaar hebben afge geven; deze verklaringen kunnen pas worden aange vraagd nadat een ieder gedurende de termijn van ter inzage-legging in de gelegenheid is gesteld van het bouwplan kennis te nemen en daartegen bezwaren in te dienen. In verband met het voorgaande liggen de op de bouw aanvraag betrekking hebbende bescheidenmet in gang van 9 december a.s. gedurende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, van 09.00-12.00 uur ter inzage. Geduren de de hierboven genoemde termijn kan een ieder zijn (gemotiveerde) bezwaren aan het college van burge meester en wethouders, Postbus 5003, 4300 KA Zie rikzee, schriftelijk kenbaar maken. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat de raad in zijn vergadering van 29 novem ber 1993 heeft besloten dat een herziening van het be stemmingsplan „Groeneweegje'" wordt' voorbereid voor het perceel Kleine Zelkeweg 4, kadastraal be kend gemeente Zierikzee, sectie F; nr. 1077. Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met in gang van 9 december 1993 voor een ieder ter inzage en treedt op deze datum in werking. Herziening- 1993 bestemmingsplan „Industrieterrein Zuidhoek" De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge arti kel 23 van de Wet.op de Ruimtelijke Ordening bekend dat met ingang van 9 december 1993 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken (alsmede in de openbare bibliotheek „De Stol pe" aan het Haringvlietplein) ter inzage ligt de ont- werp-herziening 1993 van het bestemmingsplan „In dustrieterrein Zuidhoek". Tijdens deze termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen de ontwerp-herziening indienen. Inspraakverordening Stadsvernieuwing Burgemeester en wethouders van Zierikzee brengen ter voldoening aan het bepaalde in de „Inspraakve rordening stadsvernieuwing en ruimtelijke plannen Zierikzee" ter openbare kennis, dat van 9 december tot en met 15 december 1993 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken (van 09.00 uur tot 12.00 uur) en in de openbare bibliotheek, voor een ieder ter in zage ligt: Het ontwerp-verdelingsbesluit met betrekking tot de bevordering van de stadsvernieuwing voor het jaar 1994. Aan rijksmiddelen komt in 1994 voor de gemeente een bedrag beschikbaar van 1.742.450,—. Het ontwerp-besluit gaat uit van de volgende verde ling; a. Woningverbetering 250.000,— b. Monumentenzorg - 500.000,— c. Restauratie kademuren - 485.000,— d. Restauratie Nobelpoort - 75.000,— e. Verbetering/groot onderhoud/ vervangende nieu.wbouw door de wbv. „Beter Wonen" - 8.050,— f. Verhuis- en herinrichtingskosten - 11.500,— g. Bijdrage bejaardengeschikt maken Manhuisstraat - 24.000,— h. Toevoeging aan de nieuw te creëren reserve „Sanering Milieuhinderlijke bedrijven" 388.900,— Totaal 1.742.450,— Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ingeze tenen en in de gemeente een belang hebbende natuur lijke en rechtspersonen op dit onderwerp inspreken door schriftelijke op- of aanmerkingen dan wel sug gesties bij hun college in te dienen. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse informatierubriek van de gemeente. Redactie; Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DE KRANT VAN SCHOUWEN-DUIVELAND. RECREATIEGEMEENTE VERGADERING COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING Datum en tijdstip aanvang: 14 december 1993, 19.30 uur. AGENDA: 1. opening; 2.a. Hoorzitting inzake bouwplan realisatie 22 ap partementen en twee winkeltjes aan de Burghsering/Zandstraat te Burgh. Bovengenoemd bouwplan is ter vervanging van de aldaar gevestigde supermarkt. Door of namens de aanvraagster zal op dat plan een toelichting worden verstrekt. b. verzoek toepassing art. 19 WRO, juncto arti kel 50, lid 6 Woningwet t.b.v. het onder2.a. ge noemde bouwplan; 3.a. Hoorzitting inzake concept Regiovisie Schou- wen-West. (±20.00 uur). In de regiovisie worden oplossingen voor de knelpunten aangedragen en planologische ontwikkelingsperspectieven geschetst voor de toekomst. Er wordt ingegaan op de belang rijkste functies, thema's en deelgebieden. Door wethouder Veerhoek zal in het kort een toelichting op genoemde visie worden gege ven. b. advies commissie t.a.v. de onder 3.a. genoem de regiovisie; 4. vaststelling verslag vergadering d.d. 23 novem ber j.l.; 5. ingekomen stukken/medelingen; 6. verzoek voor toepassing art. 19 WRO t.b.v. het uitbreiden van het aantal kampeereenheden op perceel Vertonsweg 6 van 13 naar 21 eenhe den; 7. verzoek Ministerie van Binnenlandse Zaken om een bouwvergunning d.m.v. toepassing art. 19 WRO, juncto art. 50, lid 6 Woningwet, voor het plaatsen van een sirenemast: op hoek Esdoornweg/Korenbloemlaan; op hoek Kraijesteinweg/Wissewekken; bij transformatorgebouw Dorpsweg 33; op hoek Hogezoom/Vroonweg; bij brandweergarage Serooskerkseweg 4. 8. verder voorkomende zaken. 9. rondvraag; 10. sluiting. De voorzitter der commissie, De vergadering is openbaar eri wordt in het ge meentehuis gehouden. Voor hetaanwezige pu bliek bestaat gelegenheid het woord te voeren t.a.v. punt 2 t/m 3 en vanaf punt 6. De op de verga dering betrekking hebbende stukken liggen een half uur voor de aanvang van de vergadering ter inzage. Tijdens bovenvermelde openbare vergadering van de commissie voor de Ruimtelijke Orde ning in het gemeentehuis, op 14 december a.s. zal door wethouder C. W. Veerhoek een nadere toelichting worden gegeven op de Concept Re giovisie Schouwen-West. In deze regiovisie worden de belangen van wo nen, recreatie, landbouw, natuur, landschap en waterkering betrokken en worden oplossingen voorgesteld in gevallen van tegengestelde be langen. Het aanwezige publiek wordt in de gelegen heid gesteld, vragen te stellen en meningen kenbaar te maken. Na de toelichting zullen de leden van de raads commissie hun mening en definitief advies omtrent de Regiovisie bekend maken. De toelichting zal omstreeks 20.00 uur aanvan gen. Informatiemateriaal is ter plaatse ver krijgbaar. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Westerschou- wen maken, gelet op artikel 13.10, tweede lid van de Wet milieubeheer bekend, dat zij voornemens zijn om op de vergunningaanvraag van Bert Ver- seput Bouwkundig onderhouds- en Aannemings bedrijf voor een oprichtingsvergunning voor een bouwkundig onderhouds- en aannemingsbedrijf gelegen aan De Roterij 38 te Burgh-Haamstede, positief te beschikken onder voorschriften ter be scherming van het milieu. De ontwerp-beschikking, de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen van 8 december tot en met 15 januari 1994 van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur ter inzage in het gemeente huis, afdeling RORM. Na telefonische afspraak, kunnen de stukken ook buiten kantooruren wor den ingezien. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ge motiveerde, schriftelijke bezwaren bij ons college, Postbus 5001, 4328 ZV Burgh-Haamstede, worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht, kunnen tot een week voor 8 januari 1994, door middel van een hoorzitting, mondeling bezwaren worden inge bracht, waarbij gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Westerschou- wen maken, ingevolge artikel 14 van de Woning wet, bekend dat bij hen de volgende bouwaanvra gen zijn ingediend; Dikmans BV, gedeeltelijk vernieuwen restau rant Westenschouwenseweg 18-20-22 te Burgh- Haamstede; Dhr. J. Midavaine, verplaatsen trampolinecen trum en transferium Steenweg 13a te Westen- schouwen; Dhr. J. Gruq, uitbreiden zomerwoning Berme- weg 30 te Renesse; Dhr. M. Blom, bouw receptie, kantoor en win kel Hogeweg 96 te Burgh; Dhr. W. Hollander, bouw blokhut Ligusterlaan 5 te Haamstede; Dhr. H. van Pijkeren, bouw berging Dorpsring 11 te Noordwelle. VERGADERING COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN Datum: 13 december 1993. Tijdstip aanvang: 14.00 uur. AGENDA: 14.00 uur: bezwaarschrift Farmer's Restaurant terzake ver wijdering twee reclameborden geplaatst nabij kruising Daleboutsweg/Hogeweg. 14.30 uur: bezwaarschrift J. J. van der Linde-Viergever terza ke afwijzing vergunningaanvraag plaatsing recla mebord perceel Weststraat 40 te Burgh-Haam stede. 15.00 uur: bezwaarschrift DAS Rechtsbijstand namens L. Davidse inzake weigering tweede uitbaningsver- gunning perceel Hogezoom 133a te Renesse. 15.30 uur: bezwaarschrift Stichting World Child Care terza ke weigering vergunning kledinginzameling voor 1994. De vergadering is openbaar en wordt in het ge meentehuis gehouden. RAADSVERGADERING Openbare vergadering van de raad der gemeente Westerswchouwen op maandag 13 december in het gemeentehuis te Haamstede. Aanvang vergadering; 19.30 uur. AGENDA: 1. 2. 3. 4. 5. Opening Bepaling volgorde stemming Notulen Ingekomen stukken Voorstel tot het nemen van een verkeersmaat regel t.b.v. de Adriaan v. d. Weijdeweg Voorstel verkoop grond aan de Appelmeet te Haamstede aan: a. fam. G. Knol b. dhr. A. H. Deïst c. dhr. R. C. v. d. Velde d. fam. M. Versluis-Deurloo e. dhr. F. H. Arkenbout f. fam. A., de Hamer Voorstel verkoop grond aan de 's-Gravenmeet te Burgh aan: a. fam. D. Welleman b. fam. J. Voogt c. fam. L. de Keijzer-Stoel d. fam. A. W. de Koning e. fam. J. van der Schelde Voorstel intrekking besluit verkoop grond aan dhr. M. O. Hanse Voorstel in te stemmen met de begroting 1994 en de jaarrekening 1992 van de Stichting Re gionaal Pedagogisch Centrum Zeeland Voorstel uitbrengen positief advies als bedoeld in de Media wet t.b.v. Lokale Omroep Wester- schouwen Voorstel tot wijziging Statuten van de Stich ting Renesse Voorstel verkoop grond aan de Mauritsweg te Renesse aan fam. C. Kostense Voorstel instemmen met verhoging apparaats kosten t.b.v. podiumkunsten op Schouwen- Duiveland Vorstel m.b.t. omzetbelasting grondexploitatie Voorstel kiezen beleidsvariant m.b.t. iepeziek- teproblematiek en voteren krediet Voorstel beschikbaar stellen krediet t.b.v. sa neringsonderzoek en sanering perceel aan de Strandweg te Burgh-Haamstede Voorstel tot het ondertekenen van een motie om solidariteit te betuigen met de burgers en slachtoffers in voormalig Joegoslavië Voorstel voteren krediet voor de verbouwing van de Beatrixschool te Burgh-Haamstede t.b.v. het kinderdagverblijf Voorstel voteren van een krediet voor aanslui ting van de Beatrixschool op de openbare rio lering Begrotingswijziging Verder voorkomende zaken Rondvraag Sluiting GEMEENTE Molenstraat 65 (4311 EB) tel. 01113-1251 Postadres: Postbus 50 4310 AB Fax 01113-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders maken bekend dat dc volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ingediend: A. van Lent, voor de bouw van een woning op kavel 137 van het park Grevelingenhout; D. J. v. d. Velde, voor de bouw van een wo ning op kavel 11 aan de Vlasstraat; J. K. Deurloo. voor de bouw van een garage aan de Molenstraat 42; J. de Koning, voor de bouw van een woning op kavel 2 aan de Vlasstraat; J. Los, voor de bouw van een woning op ka vel 124 van het park Grevelingenhout; T. Finlow-Batcs, voor de bouw van een wo ning op kavel 138 van het park Grevelingen hout Binkhorst/Geense voor de bouw van 6 wo ningen op het park Grevelingenhout. J. M. Leenkrtecht. voor dc bouw van een wo ning op kavel 72 van het park Grevelingen hout. Bruinisse, 8 december 1993. BEKENDMAKING WONINGWET A. Aangevraagde bouwvergunningen Burgemeester en wethouders van Middenscbodwen; maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, be-; kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van: J. P. Makkenze: vervanging dak woning, Simonsy kerkestraat 35 te Kerkwerve; J. C. Prince: uitbreiding hangar, Gooikensweg 2 te» Kerkwerve; P M. Meerdink: bouw schuur, Weelweg 28 te Kerk werve. B. Meldingen De volgende personen hebben een melding, als be:, doeld in artikel 42 van de Woningwet, gedaan. T. Weigle: bouw schuur, Het Baken 109 te Scharen-, dijke C. Mededelingen ex artikel 42, lid 1, onder b Woning-, wet Wij hebben de volgende personen een mededeling ge-'. daan, als bedoeld in artikel 42, lid .1, onder b van de; Woningwet, dat zij het door hen gemelde bouwwerk, mogen bouwen:. L. J. Elenbaas: bouw berging/aanbouw groepsac- commodatie, Moolweg 15 te Ellemeet; J. A. M. Kessels: bouw schuur, Moolweg 15 te Elle meet; A. J. J. Goossens: bouw schuur, Moolweg 15 te Elle-; meet. Tegen de gedane mededelingen (onder C) kan iedere^ belanghebbende op grond van de Wet administratieve; rechtspraak overheidsbeschikkingen binnen 30 dagen- na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen; bij ons college. Ons adres is Platteweg 33, 4322 BD- Scharendijke. Tegelijkertijd kan de Voorzitter van de Afdeling rechtspraak van de Raad van State verzocht' worden onze beschikking te schorsen, danwel een. voorlopige voorziening te treffen. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middenschouweb maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de Wet milieubeheer van: 1. de heer M. C. Pieterman, voor de frites-kraam „Ha"-.' venzicht", havenplateau Jachthaven Kloosternol,- te Scharendijke; 2. mevrouw A. P. Landman, voor de kantine van de t.v. W.I.K., Verseputseweg 24b te Kerkwerve; 3. de heer P. J. van de Horst, voor de kantine van L.T.C. Scharendijke, Elkerzeeseweg 2a te Scharen dijke; voor het van toepassing worden van het Besluit hore cabedrijven milieubeheer voor de reeds opgerichte ho recabedrijven, en 4. de heer A. Bouterse, voor de schoenwinkel/- reparatie, Platteweg 5 te Scharendijke voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel' milieubeheer voor de reeds opgerichte detailhan del. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris, K. WIESENEKKER Scharendijke, 8 december 1993 BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken ingevolge artikelen 8.1 en 13.22 van de Wet Mi lieubeheer bekend dat zij aan D. R. Wooldridge, Korte Ooststraat 5 te Oosterland, vergunning heb ben verleend voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van de ver werking van lederen riemen, op het perceel kada straal bekend gemeente Duiveland, sectie B. nr. 440, plaatselijk bekend Oud Heiligeweg 15 te Oos terland. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Tegen het ont werp van de vergunning, welke voor een ieder ter inzage heeft gelegen van 29 september 1993 tot 29 oktober 1993, zijn geen bezwaren ingediend. De definitieve vergunning wijkt niet af van het ont werp. De aanvraag, de ontwerpvergunning alsmede de definitieve vergunning en alle op voornoemde za ken betrekking hebbende stukken liggen ter inza ge op de gemeentesecretarie te Nieuwerkerk, var. 9 december 1993 tot 6 januari 1994, elke werkdag van 09.00-12.00 üur, en op maandagavonden gedu rende deze periode van 18.30 uur-21.30 uur, na tele fonische afspraak, tel. 01114-1651. Tégen de definitieve vergunning kan gedurende voornoemde periode beroep worden ingesteld door de aanvrager, de regionaal inspecteur van de volksgezondheid voor milieuhygiëne," alsmede door belanghebbenden die aantonen dat zij rode lijkerwijs niet in staat zijn geweest om bezwaren in te brengen tegen het ontwerp van de vergun ning. Het beroep dient te worden ingesteld bij de Kroon, in te dienen bij de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhagc. Indien beroep wordt ingesteld, kan tevens overeenkomstig arti kei 107 Wet op de Raad van State een verzoek wor den gedaan tot schorsing van de beschikking (ver gunning), damvel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, A. BERGSHOEFF De secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk. 7 december 1993 OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Duiveland ma ken bekend dat - in verband met dc wijziging van het GBA-systeem - dc secretarie uitsluitend voor burgerzaken (burgerlijke stand, persoonsregister, rijbewijzen, reisdokumenten e.d.) op donderdag 9 december van 8.00-9.00 uur voor het publiek zal zijn geopend. De overige afdelingen zijn op deze dag normaal van 9.00-12.00 uur geopend. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, A. BERGSHOEFF Dc secretaris, F. C. DIELEMAN Nieuwerkerk. 6 december 1993 DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE GENERATIES LANG GELEZEN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 5