ra Haamstede 10 NIEUWSBODE EXTRA f E K BROUWERSHAVEN Hogezoom 108, „Sareshof" Nieuw luxe chalet (stacaravan) 10.00 x 3.20 meter op nieuw terrein, plaats 17 x 10 170 m2 nog in te richten, in het over gangsgebied tussen duinen en open polder op loopafstand van de kern Renesse. Indeling: open keuken, woonkamer (3.00 x 4.25), twee ruime slaapkamers, douchecel en toilet. Algemeen: aansluiting op elektriciteit, water, kabel-t.v., even tueel telefoonnet en riolering. Huurprijs 1993 kavel grond in clusief 20 m3 water en 100 kwh stroom f 2.985,- (all-in). Vraagprijs45.000,- k.k. De Roos 31 Eengezinswoning met tuin, terras en fietsenschuur, gelegen op 150 m2 eigen grond in een rustige woonwijk. Voor de wo ning is parkeergelegenheid aanwezig. Inhoud +340 m3. Bouwjaar: 1975. Indeling: entree, hal, trapkast, toilet met fon teitje, woonkamer met bar aan een open keuken met diverse apparatuur en kasten. Verdieping: hobby/werkkamer, twee slaapkamers, douche met toilet, wastafel en wasmachinea ansluiting. overloop. 2e verdieping: slaapkamer en bergruim te. Algemeen: de woning is voorzien van spouwmuur- en dak isolatie; gedeeltelijk voorzien van parketvloer; warmwater en verwarming d.m.v. combiketel. Vraagprijs f 155.000,- k.k. KERKWERVE Hogezoom 114, de Pionier Luxe houten chalet uit 1991, met terras en tuin op 300 m2 huurgrond, fraai afgezet met coniferenheg. De chalet is L- vormig met de afmeting 7.5x3.5 en 8.5x3.5. Naast de chalet is een blokhut gelegen met ingebouwde douche en toilet. Inde ling: ruime woonkamer met eethoek; keuken met koelkast, gascomfort, afzuigkap en kasten, 3 slaapkamers met kasten en een badkamer met zitbad, douche, toilet en wastafel. Alge meen: de chalet is voorzien van dubbel glas en luiken; de in ventaris is inbegrepen; verwarming d.m.v. gaskachels (bu taangas); warmwater d.m.v. gasgeisers. Vraagprijsf 80.000,- k.k. Zeedistelweg 2 Halfvrijstaande woning met oprijlaan naar garage, schuur en tuin met terras en vijverpartij op 635 m2 eigen grond. Gelegen nabij het centrum van Renesse op enkele minuten van strand en duinen. Inhoud 430 m3. Bouwjaar 1954, aangepast in 1986. Indeling: entree, hal, gang, woonkamer, eetkamer, keu ken met schuifpui naar terras, bijkeuken, toilet met fonteintje en een kelderkast. Verdieping: twee slaapkamers, douche met toilet en vaste wastafel, balkon en overloop. Vliering. Al gemeen: gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en spouw muurisolatie; gas-c.v., elektrische boiler. Vraagprijsf 295.000,- k.k. SCHARENDIJKE Nieuwe Kerkweg 7 In de polder Schouwen geheel vrijstaande gezinswoning met garage, ruime tuin, vrij uitzicht gelegen nabij het recreatie centrum Den Osse en de stad Brouwershaven op korte af stand van het Grevelingenmeer. Oppervlakte 780 m2 eigen grond. Indeling: entree, hal, woonkamer, slaapkamer, keuken, toilet en aangebouwde garage. Verdieping: twee slaapka mers (uit te breiden tot drie of vier), douche met wastafel. Al gemeen: combiketel 1992 (Nefitt). Vraagprijsf 245.000,- k.k. Korenbloemstraat 16 De woning met carport (gedeeltelijk gesloten), berging, erf en tuin, gelegen aan de rand van het dorp Scharendijke. Inhoud 478 m3. Oppervlakte 370 m2 eigen grond. Bouwjaar 1978. Keurig aangelegde tuin en betegeld op de paden. In de tuin bevindt zich een schuurtje voor fietsen en berging. Indeling: entree, hal, toilet, meterkast, grote woonkamer met open keu ken en bar, badkamer met bad en vaste wastafel, grote ber ging met werkplaats. Verdieping: vide, slaapkamer met slaap- kuil, badkamer met douche, toilet en wastafel, twee slaapkamers met vaste kasten. Algemeen: nefitt-combiketel 1991, radiatoren, dubbel glas, geïsoleerd. Vraagprijsf 275.000,- k.k. Oude Hoofdweg 5 Vrijstaande woning met aangebouwde garage en fraai aange legde tuin met terras en vijver op 1240 m2 eigen grond. Fraai gelegen nabij de molen van Moriaanshoofd, beschermd na tuurgebied en de dijk aan de Oosterschelde. Inhoud ±373 m3, exclusief garage. Bouwjaar: +1956, geheel aangepast in 1983. Indeling: entree, hal, ruime woonkamer, keuken met di verse apparatuur, eetkamer, douche met toilet en wastafel, kelderkast, portaal aan achterentree, bijkeuken en garage. Verdieping: ruime slaapkamer met berging, slaapkamer met wastafel en overloop met vaste kasten, vliering. Algemeen: de woning is voorzien van dubbel glas en dakisolatie; verwar ming d.m.v. gas-cv met radiatoren en gaskachel; warmwater voorziening d.m.v. gasgeiser en een close-inboiler. Vraagprijsf 250.000,- k.k. BRUlNlSSE Deltastraat 16 :Het voormalig politiebureau met dubbele garage en erf op 570 m2 eigen grond. Gelegen in een rustige woonwijk tegen over een plantsoen aan de rand van het dorp, nabij het greve lingenmeer en de Dam. Bouwjaar 1970. Inhoud hoofdgebouw ±588 m3, aanbouw met garage ±210 m3. Indeling: entree, hal. gang, administratie, twee cellen, kantoor, wasgelegen heid, eenvoudige keuken, toilet en berging. Dubbele garage. Verdieping: twee kamers, archiefruimte, bergruimten. Alge meen- spouwmuren, dubbel glas, vloer- en dakisolatie. Be stemming: Openbare- en bijzonder doeleinden, bestem mingswijziging in overleg met Gemeente Bruinisse. Vraagprijsf 230.000,- k.k. ZIERIKZEE Hofferstraat 34 Halfvrijstaande woning met aangebouwde garage, oprijlaan, terras, sier- en moestuin op 306 >n grond, nabij hel A *m3 InHalinn pnlroo centrum. Bouwjaar ca. 1935. h*' gang. trapkast, doorzonk-j Vinen, m3. Indeling: entree, nhAUiten, bijkeuken, toilet met fonteintje en douche ^AK^Stel. Verdieping: twee slaapka mers en overloor|0£^ging. Algemeen: verwarming d.m.v. gas-c.v. met raoVj *?n; warmwater d.m.v. gasgeiser. gedeel telijk voorzetramen. Vraagprijsf 140.000.- k.k. Onlangs door ons verkocht: Haamstede Julianastraat 29. twee-onder-één-kap- woning; Renesse Zeedistelweg 30, bungalow; Oosterland Dr. Schutterstraat 23. twee-onder-één- kapwoning. 01I15-3424 hAnse+hAnse 'Ring 19. 4328 AE 8urgh-Haamstêde M a ke I aa rd i j O G en Assurantiën Zierikzee 01I10-14275 Haringvlietplein 8, 4301 XG Zierikzee NBk4 WESTENSCHOUWEN HAAMSTEDE BURGH Zuidstraat 7 De vrijstaande woning met aanbouw en schuurtje staande en gelegen in het centrum van Haamstede op 215 m2 eigen grond. Bouwjaar 1948. Geheel gerenoveerd. Inhoud woning 335 m3. Indeling: entree, voorkamer met eethoek, woonka mer met kastruimte, open keuken, douche, toilet en berging met kelder. Verdieping: drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon, overloop met berging waarin de combi-ketel. Al gemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combi ketel, dubbel glas aan de voorzijde. Mooi ingerichte tuin met zij-uitgang. Vraagprijsf 237.000,- k.k. RENESSE Meeldijk Ruime stacaravan met schuurtje gelegen op een goede loca tie op 150 m2 huurgrond f 2.250,- per jaar) enkele minuten van de kernen Burgh en Haamstede. Fraai omsloten perceel met tuin. terras en vlonder. Indeling: entree, slaapkamer, toi let, kinderkamer, douche met wastafel, open keuken met koel kast, gasstel, gasgeiser en kasten, woonkamer met eethoek. Algemeen, verwarming d.m.v. petroleumkachel, warm water d.m.v. gasgeiser (butaangas). Vloer- en dakisolatie. De inven taris inbegrepen. Vraagprijst 22.500,- k.k. Burgemeester Bollelaan 27 Vrijstaande semi-bungalow met schuur, berging, terras (over kapt), sier- en moestuin op het zuiden nabij Burgh in rustige woonwijk op 402 m2 eigen grond. Bouwjaar 1977, later aange past. Inhoud 430 m3. Indeling: entree, hal, toilet met fontein tje, bad met wastafel, ruime woonkamer met houten vloer (massief parket), open keuken met bar en bijkeuken. Verdie ping: trap via vide, 3 slaapkamers en toilet. Algemeen: goed onderhouden en keurig aangelegde tuin, gas c.v. met radiato ren, gasgeiser, elektrische boiler. Dubbel glas. Eigen parkeer plaats. Vraagprijsf 325.000,-k.k. Dreef 5 Hoekwoning, met carport, schuurtje en tuin op 127 m2 eigen grond op een goede fokatie in de kern van Burgh. fnhoud 340 m3. Bouwjaar 1989. Indeling: entree, hal, woonkamer, (werk)kamer, keuken met diverse apparatuur, toilet met fon teintje en naast de woning een schuur. Verdieping: drie slaap kamers. badkamer met douche, toilet en wastafel, c.v. ruimte en overloop. Algemeen- de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas Warmwatervoorziening en verwarming d.m.v. combiketel en radiatoren. Vraagprijsf 239.000,-k.k. Rooiedal 22 Bungalow met grote dubbele garage op 2080 m2 eigen grond gelegen in de zeer rustige wijk Rooiedal - Hoge Hilleweg op 5 minuten loopafstand van bos en strand nabij de kernen Burgh-Haamstede. Bouwjaar 1977. Indeling: overdekte en tree, ruime hal, royale woonkamer met vide op zuid-westen, volledig ingerichte keuken, slaapkamer met 1 kastenwand en ingebouwde wastafel, slaapkamer 2 met douche, wastafel en kastenwand (hü)sta), badkamer met bad, douche en wastafel, tevens aansluiting voor wasmachine en wasdroger, toilet, ber ging voor proviand, ruimte voor cv-ketel, dubbele garage met werkplaats en wasbak. Verdieping: hobbyruimte met wedstrijdbiljart, slaapkamer 3 met balkon en grote bergruim te, slaapkamer 4, toilet en wastafel. Op de verdieping is nog een berging. Algemeen: de tuin is aangelegd als siertuin met vijverpartij en oefengreen met chipgelegenheid voor de golfsport, moestuin, royaal oprijpad. Vraagprijsf 675.000,- k.k. Omloopsweg 10 Vrijstaande woning met losstaande garage, terras en fraai aangelegde tuin in het overgangsgebied van duinen naar open polderlandschap, nabij de kern Haamstede. Oppervlak te 540 m2 eigen grond. Inhoud 420 m3. Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, slaapkamer, woonkamer met serre, moder ne keuken en berging. Verdieping: overloop, badkamer en twee slaapkamers. Algemeen: verwarming en warmwater voorziening d.m.v. combiketel. Gedeeltelijk dubbel glas. Vraagprijsf 245.000,- k.k. Platboslaan 10 Vrijstaande semi-bungalow ("Fort") mpt aangebouwde gara ge, oprijlaan en royale tuin met grasgazon, terras met pergola (met druivenstruik) en blokhut. Op een goede lokatie bij het centrum van Haamstede in een rustige woonwijk op 818 m2 eigen grond. Inhoud 445 m3. Bouwjaar 1971. Indeling: entree, hal, gang, doorzon-woonkamer mei open haard, keuken, 3 slaapkamers, waarvan één met spiegelwand, toilet met fon teintje en badkamer met ligbad, handdouche en wastafel. Verdieping: bergzolder. Algemeen: de woning is gedeeltelijk geisoleerd. Verwarming d.m.v. gas-c.v. met radiatoren. Gas geiser. Vraagprijsf 300.000,- k.k. Scheepswerfstraat 22 Twee-onder-één-kap woning met 2 schuurtjes, tuin en erf op 306 m2 eigen grond, gelegen in een rustige wijk in het cen trum van Haamstede. Bouwjaar 1948. Inhoud 400 m3. Inde ling: entree, hal, toilet, eetkamer met open keuken, woonka mer met open haard. Verdieping- overloop, badkamer met bad en wastafel, drie slaapkamers en c.v.-ruimte. Vliering. Al gemeen: warmwater en verwarming d.m.v. combiketel en ra diatoren; dubbel glas. Vraagprijsf 200.000,- k.k. 't Torentje Houten rekreatiewoning met aanbouw, tuin en terras op een goede lokatie gelegen op 100 m2 huurgrond op Camping 't Torentje. Enkele (fiets)minuten van strand en duinen. De huurprijs bedraagt inclusief alle lasten ca. f 1.800,- per jaar. Indeling: entree, woonkamer met schuifpui naar terras, open keuken met koelkast en gasfornuis, 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en wastafel, bijkeuken/berging met ijskast, wasmachine en magnetron. Algemeen: aansluiting op water, elektrisch en riolering, gedeeltelijk geïsoleerd en gedeeltelijk dubbel glas. De inventaris is inbegrepen. Vraagprijsf 50.000,- k.k. Westerenban 58 De in 1986 gebouwde luxe bungalow met aangebouwde gara ge, schuur en zeer aantrekkelijke, uitstekend onderhouden tuin op 920 m2 eigen grond. Gelegen in een rustige bunga- lowwijk nabij natuurterrein en op korte afstand van strand, duinen en bos. Inhoud van woning inclusief garage ±480 m3. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer (60 m2) met aangebouwde serre, keuken met diverse apparatuur, bijkeu ken en aangebouwde garage. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, douche toilet en wastafel, overloop. Alge: meen: de woning is opgetrokken in goede materialen en goed geïsoleerd. Combiketel. Vraagprijsf 495.000,- k.k. Hogezoom 105a Op goede lokatie gelegen vrijstaande woning met garage, berging en zomerwoning op 790 m2 eigen grond met fraaie tuin met twee vijvers, in de kern Renesse op enkele minuten van strand en duinen. Bouwjaar 1973. Inhoud woning (inclu sief garage) 530 m3. Indeling: entree, hal, gang, twee slaap kamers, woonkamer met open haard, keuken met diverse ap paratuur, toilet met fonteintje, badkamer met douche en wastafel, aangebouwde garage/berging. Verdieping: over loop, slaapkamer, vide en berging. Algemeen: warmwater d m.v. gasboiler; verwarming d.m.v. gas.-c.v. met radiatoren; isolatie; gedeeltelijk dubbel glas. Vraagprijsf 350.000,- k.k. Weeldeweg 34 Vrijstaande woning met serre, oprijlaan naar garage en fraai aangelegde tuin met grasgazon, perken, vijver, berging en terras, gelegen op ca. 1100 m2 eigen grond. Aan de achterzij de vrij uitzicht. De woning is voorzien van spouwmuurisolatie, dakisolatie en gedeeltelijk van dubbel glas. Inhoud 585 m3. Bouwjaar 60-er jaren; daarna gerenoveerd. Indeling: entree, gang, woonkamer met open haard, eethoek, serre, keuken met diverse apparatuur, bergruimte met vliering, douche met vaste wastafel, toilet met fonteintje, twee ruime slaapkamers, waarvan één met vaste wastafel en één met vaste kasten. Ver dieping: slaapkamer met wastafel, berging en overloop. Alge meen: verwarming d.m.v. c.v. met radiatoren, warm water d.m.v. elektrische boiler, de woning is van binnen uitgevoerd met antieke plavuizen, balkenplafond en wanden met granol. Vraagprijs f 350.000,- k.k. Dapperweg 11 De vrijstaande woning met schuur, tuin en erf, gelegen op een hoek, in het centrum van Haamstede op 186 m2 eigen grond. Inhoud woning: ±240 m3. Bouwjaar: 1937. Indeling: entree, gang, woonkamer met gaskachel en inbouwkast, slaapkamer met wastafel, eetkamer met gaskachel en kelder kast, eenvoudige keuken en een toilet. Verdieping: slaapka mer, berging, overloop en balkon. Algemeen: de woning is opgetrokken in spouwmuren, verwarming d.m.v. gaskachels, warm water d.m.v. gasgeiser. Vraagprijsf 175.000,- k.k.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 10