Bonne Brouwer loopt vooruit op kunstgras Driedaagse Delta-Tour start in Renesse Hockeyclub Schouwen-Duiveland staat voor een nieuwe uitdaging Verdeeld advies tijdsbestek aanleg van kunstgrasveld Open dag hockeyclub Vrijdag 10 september eerste etappe voor A-amateurs DINSDAG 7 SEPTEMBER 1993 NR 25422 9 Trainer Bonne Brouwer en speelster/bestuurslid Annemarie Versehoore van hockeyclub Schouwen-Duiveland willen een nieuwe koers varen. (Foto: Marijke Folkertsma). ZIERIKZEE - Trainer Bonne Brouwer (52) is definitief aan de slag gegaan bij hockeyclub Schouwen-Duiveland. De trainer die zes jaar actief was bij de Mid delburgse hockeyclub (MMC) moet de heren- en damesteams van HSD naar een hoger plan brengen. Daarnaast ligt het in de bedoeling om een introductie cursus te houden voor de nieuwe trainers die dit seizoen de veertien teams moe ten gaan trainen/begeleiden voor de competitie. Zaterdag 11- en zondag 12 sep tember start het hockey-competitieseizoen. „Ik vind het een luxe aanvulling ZIERIKZEE - De Zierikzeese adviescommissie van sportzaken is verdeeld over het tijdsbestek voor de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld voor Hockey club Schouwen-Duiveland. De tweehonderd leden van hoc keyclub Schouwen-Duiveland staan spannende' tijden te wachten. De grote vraag is nu wanneer er een start wordt ge maakt met de aanleg van het nieuwe kunstgras veld. Zonder die begeerde accommodatie blijft HSD stilstaan. Er ivordt zelfs-gefluisterd dat het-moei lijk is om het hoofd boven wa ter te houden. Komt het kunst grasveld nu in 1994 of wordt het 1995. Één ding is zeker: het kunstgrasveld komt, maar wanneer? Het antwoord ligt in het politiek vaarwatertvan de gemeente Zierikzee. Hockeyclub Schouwen-Duive land heeft er alles aan gedaan om die begeerde accommodatie te realiseren. Tweehonderddui zend gulden heeft de club zelf beschikbaar gesteld en het be leid binnen de vereniging is er op gericht om de leden met ple zier hockey te laten spelen. Zo als Bonne Brouwer zegt: .Sport is om je lichaam fit te houden. Leuk met elkaar om gaan en daarnaast fysiek wer ken om prestaties te leveren. Hoe eerder het kunstgras er ligt hoe beter. We steken liever vandaag de vlag uit dan mor gen. Met het uitblijven van kunstgras brokkelt onze ver eniging. aan' de onderkant af. Jeugd wordt steeds minder en dat is toch 1/3 van je leden en die bepalen ook de toekomst". Bonne Brouwer is in Zierikzee aan de slag gegaan om vooruit te lopen op het begeerde kunst gras. „Ik wil mijn kennis over kunstgras-speeltechnieken overbrengen aan de drie heren en twee damesploegen die deel gaan nemen aan de competitie. Dan wil ik met de. introductie cursus het kader opleiden bin nen HSD. Bij de training ver wacht ik dat het kader zelf aan de slag gaat. Je moet ze gelijk het zelfvertrouwen geven. Ik wil daar niet als een dictator langs de lijn gaan staan. Nee, als zij problemen hebben, dan weten ze mij te vinden. Dit geldt ook voor de trainingen van de senioren. Als zij willen trainen moeten ze ook iedere training komdn. Dat is in ieder geval mijn voorwaarde. Als je af en toe maar verschijnt dan mis je in de opbouw een fase om de kunstgrastechniek aan te leren". Effectief Brouwer verzorgt alleen de trainingen. De coaching laat hij over aan andere mensen binnen de vereniging. „Ik heb geen ambities om te coachen. Ik wil mijn tijd als trainer ef fectief gebruiken en dan staat coachen op het tweede plan. Binnen de vereniging zijn er gelukkig mensen die dit willen doen. Ik heb daar alle respect voor want het gaat toch ook ten koste van hun eigen hockey spel". De ambitieuze trainer is van mening dat ook het komen de seizoen geen prijzen worden behaald in de competitie. Zo wel het eerste heren- als da mesteam komen uit in de laagste (vierde) klasse van het district Zeeland/Brabant. „Zolang wij op een grasveld trainen en spelen moet je altijd al met een achterstand de com petitie starten. Niet alleen de techniek speelt een rol, maar op een grasveld loop je altijd met natte sokken. Conditie van een kunstgrasveld is altijd het zelfde. Ik denk dat we nu aan de toekomst moeten werken. Eerst de prestaties verbeteren en zeker met de jeugd aan de slag. Zij moeten het in de toe komst doen", aldus Brouwer die het liefst als jeugdtrainer zou willen fungeren. Ook het bestuur van hockey club Schouwen-Duiveland wil graag dat het eerste heren- en damesteam de vaandeldragers van de vereniging worden. Vo rig seizoen was het tweede he renteam sterker dan het eerste team. „Dat is een vreemde si tuatie. Het tweede team is een vriendenploeg, maar er lopen wel goede spelers in. Het eerste team verloor regelmatig met grote cijfers en bovendien wa ren zij niet altijd volledig. Wij willen daar graag verandering in brengen. Ik weet dat het tweede team hiertegen pro testeert, maar wat je ook doet het kost altijd een aantal le den. Daarom kiezen wij voor een sterk eerste, herenteam", vertelt Leen Noordhoek, voor zitter van de hockeyclub. Verandering Annemarie Versehoore (24) on derstreept deze gedachte. „Het is binnen de vereniging zo ge groeid. Daarom is die verande ring moeilijk te accepteren. Ik ben een voorstander om de beste spelers in het eerste team te zetten. Dat geldt ook voor het damesteam", aldus Ver sehoore die vrijdagavond op de ledenvergadering gekozen zal worden als bestuurslid (secre taresse) van de hockeyclub. „Er zijn geen tegenkandida ten", lachtte de speelster van het eerste team. Versehoore ziet de toekomst van het vrouwen- hockey positief tegemoet. Bonne is streng, maar dat mo tiveert ons wel. Hij zet een stok achter de deur en ik denk dat wij dat nodig hebben. Nu wij ook een tweede damesteam hebben kan je de speelsters op scherp zetten. De beste speel sters moeten worden opgesteld in het eerste team. Het gevolg is dat je op de training ook vol uit gaat. De blikken van Brou wer spreken voldoende. We gaan zelf al op eigen initiatief inlopen, we werken aan de strafcorners en met eenvoudige middelen leert hij ons de stand van de hockeystick". Zaterdag 11- en zondag 12 sep tember start de competitie. Hockeyclub Schouwen-Duive land moet nog steeds thuis op het vertrouwde grasveld spe len en uit op het begeerde kunstgras. „Ondanks dat wij ons bezwaard voelen ten op zichte van gasten, is HSD be kend om haar grote gastvrij heid. Het is altijd gezellig na afloop van de thuiswedstrij den. Leuk met elkaar omgaan en bezig zijn met je lijf. Ik vind dat heel belangrijk", schetst Brouwer de situatie bij HSD dat een nieuwe weg inslaat. De gegevens Trainer: Bonne Brouwer uit Zierikzee van Dames 1 en 2, Heren 1, 2 en 3. Speelsters damesteam 1: Gon- neke Arkenbout, Mirte Blom, Femke Clerx, Leontine Koe man, Karen Koopen, Kim Bij de Vaate, Vivian Bij de Vaate, Saskia' van Velthoven, Anne marie Versehoore, Martine Ver sehoore. Spelers heren 1: Wou ter Bakx, Martijn Bij de Vaate, Wilfred Droppers, Michael van Geer, Joost van Breugel, Frans- Klaas de Jong, Cees Noord- hoek, Gerlo Roda, Chris Scho- neman, Rowan Timmerman, Frank Huis son, Wilco Hooger- huis, Marc van Doorne. Indeling dames 1 en tegenstan ders: 4e klasse C. Teteringen, Spijkenisse, Rapide, Hoekse Waard, Gilze-Rijen, Goes, Ba- rendrecht, Middelburg, Forci- al, Oudenbosch. Heren 1: 4e klasse C: HGCO, DDHC, Ou denbosch, Barendrecht, Cadet ten, Forcial, Made, De Waele, Vlissingen, Gilze-Rijen, Tfete- ringen. Het college van burgemeester en wethouders van gemeente Zierikzee streeft er naar de aanleg van het kunstgrasveld in 1994 te realiseren. De totale kosten worden geraamd op een half miljoen gulden waarvan de hockeyclub tweehonderd duizend gulden voor haar reke ning neemt. Inmiddels heeft Zierikzee al een reserve ge kweekt van 65.000 gulden en de gemeente Westerschouwen (50.000 gulden) en Brouwersha ven (15.000 gulden) hebben een totaal bedrag van 65.000 gul den toegezegd. Een tussenweg Zierikzee moet nu nog een be drag van 172.500 gulden be schikbaar stellen. Commissie voorzitter wethouder L. J. van Gastel kreeg tijdens de verga dering een verdeeld advies te horen. C. Legemaate (CDA) had moeite om het bedrag in 1994 volledig beschikbaar te stel len. „Wij vinden het bedrag binnen één jaar wat te hoog. We willen graag een tussenweg kiezen. In 1994 86.250 gulden beschikbaar stellen en in 1995 de andere helft. Er komt nog heel wat op ons af. Daarom zijn wij een voorstander om eerst verder te sparen", aldus Lege maate. E. M. Kneepkens-Schra- ver (PvdA) is geen voorstander voor de nieuwe accommodatie. „Er wordt nu al een miljoen per jaar aan sport uitgegeven. Ik vind het een luxe aanvul ling". J. J. Geleijnse (VVD) wilde ge lijke monniken gelijke kap pen. „Hoe deze vereniging worstelt om het hoofd boven ZIERIKZEE - Zaterdag 11 sep tember houdt hockeyclub Schouwen-Duiveland een open dag op sportpark Bannink in Zierikzee. water te houden is onvoorstel baar. We hebben ook de atle tiek, voetbal en korfbalaccorn- modaties gerealiseerd dus wij ontkomen ook niet aan het kunstgrasveld. Als wij nu weer met bedragen gaan schuiven, wat gebeurt er dan met het geld van Westerschouwen en Brouwershaven? „We komen op deze manier wel wat ongeloof waardig over", vulde Van Gas tel aan. „Als we het kunstgras veld niet realiseren dan kun je hockeysport in Zierikzee in de toekomst wel vergeten", liet Van Gastel nog weten „Ik vind het een enorm bedrag voor 200 leden. Ik heb behoefte aan een totaal overzicht van de uitga ven want als het kunstgrasveld er komt moeten we ook nog re kening houden met een jaar lijkse 'exploitatielast van 6000 gulden", aldus E. M. Kneep- kens-Schraver. Grenzen „De sport kost ons 80 gulden per inwoner op een jaar. Dat is landelijk bekeken een normale situatie. Zeker uniek voor Zie rikzee met een zwembad. Uit gaven voor de sport is één van de goede bezigheden. De jeugd wordt opgevangen en dat is zeer belangrijk", laat Van Gas tel weten aan Kneepkens- Schraver. „Er zijn belangrijke re dingen dan de sport. Er zijn grenzen", verdedigde Kneepkens-Schraver. Van Gastel moest constateren dat het advies verdeeld was. Legemaate opperde nog de ge dachte om een aannemer te zoeken waarbij -in 1994 een start gemaakt kon worden met de aanleg van het kunstgras veld, maar de helft van het be drag pas in 1995 te betalen. De ze situatie wordt nu eerst on derzocht of dat financieel mo gelijk is. Voor Hockeyclub Schouwen-Duiveland blijft het nog steeds onzeker wanneer de kunstgrasaccommodatie wordt aangelegd. Hockeyclub Schouwen-Duive land wil zoveel mogelijk men sen kennis laten maken met de hockeysport en de vereniging. Alle schoolkinderen tot de brugklassers zijn van harte welkom. De kaderleden van de vereniging staan klaar tussen 10.00 uur en 12.00 uur. Ook de junioren- en seniorenteams kunnen nog leden gebruiken. ZWOLLE - Jan Timman heeft de eerste partij voor de twee kamp om de wereldtitel scha ken tegen de Rus Anatoli Kar- pov verloren. De stelling van de met wit spelende Nederlan der was na 56 zetten onhoud baar. De match gaat over 24 partijen. De eerste drie worden in Zwolle gespeeld. RENESSE - Evenals vorig jaar zal het wielergebeuren op Schouwen-Duiveland, vrijdag 10 september, worden afgesloten met de eerste etappe van de driedaagse Delta-Tour. Een wedstrijd voor A-amateurs die wordt georganiseerd door de wielerstichting Vlissingen. Op de openingsdag zal Renesse met zowel de start als de finish weer in het middelpunt staan. Werd vorig jaar, bij de eerste uitgave nog gestart met een proloog, welke verkeerstech nisch nogal wat problemen opleverde, daar heeft men nu maar van afgezien. De Delta-Tour gaat nu dit jaar van start met de etappe Renesse-Renesse over een af stand van 139,5 kilometer waarvoor het startschot zal worden gelost om 14.30 uur op de Hogezoom in Renesse. Het parcours dat over de Schou- wen-Duivelandse wegen moet worden afgelegd is gelijk aan dat van het vorige jaar toen de wedstrijd zonder problemen kon verlopen. Zaterdag zal de tweede etappe worden verre den met de start in Oost- Souburg (13.30 uur) en de finish op de Paauwenburgweg in Vlissingen. Deze etappe gaat zowel over Noord- als Zuid- Beveland en Walcheren. Tijdrit Zondag zal de driedaagse wor den afgesloten met allereerst een tijdrit over twaalf kilome ter in IJzendijke en vervolgens de etappe Sluiskil-Lamswaar- de over een afstand van 141 ki lometer. Aan de Delta-Tour zijn de volgende klassementen ver bonden: algemeen klassement, puntenklassement, tussen- sprintklassement, jongeren- klassement en ploegenklasse- ment. Momenteel hebben zeventien ploegen ingeschreven waaron der de nationale juniorenselec tie van bondscoach Egon van Kessel. Vijf van de zes renners zijn hiervoor geselecteerd: Maurice van Rijn (Schiplui den). Joost Legtenberg (Marke- lo), Robert Koppers (Den Haag), Jeroen Slagter (Hooge- veen) en Daniël van Elven (Rucphen). De verdere deelnemers zijn: de wielervereniging Roosendaal met onder andere Robert Kokx en Fester Aarts; Het Groene- woud met Peter Dates en Toon van Meegen; de wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen met Dave Dubbeldam, Peter Mol en Patrick van Passel; Theo Mid delkamp met de enige deelne mer van Schouwen-Duiveland Erwin van Loo uit Ouwerkerk en Frangois Franse en Wilfred Geijs; Europolis-Bonfanti met Dennis Heij en Gerben van de Broek; Toyota-Nim met Antoi- ne Lagerweij en Paul Barten; Mitsubishi-Motors met Remko Noordermeer en Roland Roze- veld; 't Hart van Brabant met Ruud Jacobs en Henrij Loonen; De Spartaan met Mare den Hoed en Tonny Koppers; wie lervereniging Breda met Peter v. d. Vleuten en Wim v. d. Meu- lenhof; Diana met Patrick Wouters en Robert de Poel; Wil- lebrord Wil Vooruit met onder andere Ron Verweij en Pierre van Est; Casba wonen met Mar cel Remijn en Mark Rasch en Delta-Spijkenisse met Martin de Jong en Anton van Outten; Alkmaria Vietrix met Mathé Pronk en Arjen Brommer. Voorzitter en wedstrijdleider is mevrouw M. L. G. Bellema kers uit Stein met als assistent wedstrijdleider het bekende internationale jurylid Wim Je- remiasse. Mierofonist is Eddy Bogaert uit 's-Gravenpolder. De perma nence in Renesse is gevestigd in 't Wapen van Renesse aan de Korte Reke. Programma Renesse vrijdag 10 september: 09.00 uur Sa menkomst organisatie in 't Wa pen van Renesse in Renesse; 10.45 uur Ontvangst van de ju ry; 11.00 uur Juryvergadering; 12.00 uur Uitreiking rugnum mers, kaderplaatsjes en andere wedstrijdbescheiden; 13.00 uur Ploegleidersvergadering; 14.00 uur Tfekenen van de presentie lijst en opstellen voor de start; 14.15 uur Opstellen voor de start van de etappe Renesse- Renesse; 14.30 uur Start Renesse-Renesse over een af stand van 139,5 km; 18.00 uur Verwachte aankomst en huldi ging; 19.00 uur Uitreiking klas sementen. Ie etappe: Renesse-Renesse Over een afstand van 139,5 km, start om 14.30 uur - verwachte aankomst 17.55*|iur. Renesse: Hogezoom (14.30); Vroonweg. Burgh-Haamstede: Kloosterweg (14.37); Ring; Weststraat; Burghseweg; Kerk straat; Burghsering; Weelde- weg; Krayesteinweg (overste ken); Meeldijk; Nw. Havenweg (onderlangs). Burghsluis: Plompe Torenweg; Karreman- weg; Stolpweg; Prov. weg (14.50). Serooskerke: Hoosjes- weg (14.54); Inlaagweg; Boo- gertweg; Prov. weg (14.58). Zie rikzee: Prov, weg (verkeerslich ten) (15.07); Rotonde; Afslag bij ZWN station; Grachtweg; S. Boeyestraat; Calandweg (tus- sensprint) (15.10); Sas; Tram baan; Julianastraat; Prov. weg; Gouweveerseweg; Nw. Noord- dijkseweg (rechts aanhouden); Boterhoekseweg; Nieuwen- dijk. Ouwerkerk: Weg van de Buit. Pers (15.20); Caissonweg; Zuiddijk; Oostersteynweg. Bruinisse: Langeweg (15.40); Molenweg; Dorpsweg; Hage- laan; Deestraat; Haven (15.43); Viaduct onderdoor; Groenen weg; Molenweg. Sirjansland: Dillingsweg. Dreischor: Weg door Dijkwater; Zuiddijkweg; Bellaertweg; Blindeweg; Mo lenweg (15.56); Ooststraat; Ring; Zuidstraat; Slotstraat; Stoofweg; Gaandersweg. Zon- nemaire: Zuidweg (16.00); Oprit; Dijk van Bommenede; Rietdijk; Kijkuitsedijk. Brou wershaven: Prov. Straatweg; Poortdijksedam (16.12); Poort- dijksestraat; Haven Zuidzijde; Markt; Zuiddijksestraat; Zuid- dijkselaan; Kromwal; Gracht- weg; Schouwsedijk; Den Osse; Langedijk. Scharendijke: Boutlaan (16.24); Elkerzeese- weg; Baken. Ellemeet: Ramp- weg (16.27). Renesse: Laone (16.33); Lage Reke. Ie korte om loop: Hogezoom; Vroonweg. Burgh-Haamstede: Klooster- weg (Haamstede), Noordstraat (16.42); Ring; Weststraat; Burghseweg; Kerkstraat; Burghsering; Weeldeweg; Krayensteinweg (oversteken); Meel weg; Nw. Havenweg. Burghsluis: Plompe Tbrenweg (onderlangs); Karremanweg; Stolpweg; Prov. weg (16.55). Bij stoplichten: Stoofweg. Renes se: Korte Reke -(tussensprint) (17.01). 2e korte omloop: Hoge zoom; Vroonweg. Burgh- Haamstede: Kloosterweg (Haamstede); Noordstraat (17.08); Ring; Weststraat; Burghseweg (17.10); Kerk straat; Burghsering; Weelde weg; Krayensteinseweg (over steken); Meeldijk; Nw. Haven weg (onderlangs). Burghsluis: Plompe Torenweg; Karreman weg; Stolpweg; Prov. weg (17.22). Bij stoplichten: Stoof weg. Renesse: Korte Reke (tus sensprint) (17.28). 3e korte om loop: Hogezoom; Vroonweg. Burgh-Haamstede: Klooster weg (Haamstede); Noordstraat (17.36); Ring; Weststraat; Burghseweg (17.37); Kerk straat; Burghsering; Weelde weg; Krayensteinseweg (over steken); Meeldijk; Nw. Haven weg. Burghsluis: Plompe 1b- renweg; Stolpweg; Prov. weg (17.49). Bij stoplichten: Stoof weg. Renesse: Korte Reke (fi nish) (17.55). Deelnemers Wv Roosendaal: 1. Fester Aarts, Kruiningen; 2. Gert-Jan v. Hove, Oostkapelle; 3. Maikel Groffen, Tilburg; 4. Raffael Gabriels, Roosendaal; 5. Marco Schijvenaars, Oudenbosch; 6. Robert Kokx, Baarle-Nassau. Wv Zeeuws-Vlaanderen: 7. Da ve Dubbeldam, Sluiskil; 8. Ka- rel v. Goethem, Sluiskil; 9. Pa trick v. Passel, Sluiskil; 10. Pe ter Mol, Kapelle; 11. Jacky For- trei, Breskens; 12. Guus Bar- horst, Biervliet. ZRTC Theo Middelkamp: 13. Frangois Franse, Kwadendam- me; 14. Wilfred Grijs, Kwaden- damme; 15. Erwin v. Loo, Ouwerkerk; 16. Johan v. Schaik, Oost-Souburg; 17. Toon Vermalen, Kloetinge; 18. Kees Schouwenaar, Kloetinge. Het Groenewoud: 19. Peter Th- tes, Nieuw-Vennep; 20. Toon v. Meegen, Arnhem; 21. Jos Lan- gens, Druten; 22. Patrick v. Doorn, St. Michielsgestel; 23. Björn Gargosky, Eist; 24. Pa trick v. Dijken, Dodewaard. Europolis-Bonfanti: 25. Den nis Heij, Zevenhuizen; 26. Ger ben v. d. Broek, Veghel; 27. Mi chael v. d. Wolf, Rotterdam; 28. Davy Dubbeldam, Sluiskil; 29. Pascal Appeldoorn, Velden; 30. Pascal Schools, Tiel. Toyota-Nim-Dc Jonge Renner: 31. Antoine Lagerweij, Ede; 32. Rudy Brakkee, Oosterhout; 33. Eric Hoevenaars, Gilze; 34. Cas Graafmans, Dongen; 35. Stefan v. Enschot, Bavel; 36. Paul Bar ten, Zevenbergen. Mitsubishi-Motors - Hoekse Renners: 37. Arie v. d. Giessen, Numansdorp; 38. Mare Huijs- mans, Oude-Tbnge; 39. Remy Keereweer, Klaaswaal; 40. Remko Noordermeer, Rockan- je; 41. Roland Rozeveld, Nu mansdorp. 't Hart van Brabant: 43. Henry Loonen, Breda; 44. Ruud Ja cobs, Goirle; 45. Frank Pen- nings. Eindhoven; 46. Jeroen Kooij, Veldhoven; 47. Frank Verhoeven, Oirschot; 48. Mar- tien Weber, Best. De Spartaan: 49. Mare den Hoed, Pijnacker; 50. Tonny Koppers, Den Haag; 51. Rik v. Wetten, Noordwijkerhout; 52. Vincent Schippers, Zoeter- meer; 53. Leon Rotteveel, Den Haag; 54. Robin Hogervorst, Delft. WV Breda: 55. Wim v. d. Meu- lenhof, Helmond; 56. Peter v. d. Vleuten, Mierlo; 57. Ivo v. Wij- he, Vreeland; 58. Maikel den Ouden, Galder; 59. Jack v. d. Toorn, Zevenbergen; 60. Rinie Sestig, Oosterhout. ZW Diana: 61. Patrick Wouters, Zundert; 62. Robert de Poel, Dordrecht; 63. Twan Schalk, Galder; 64. Jeroen v. Hoorn, Rotterdam; 65. Rinie Luykx, St. Willebrord; 66. Niels v. El- sakker, Hoogerheide. Willebrord Wil Vooruit: 67. Pe ter v. d. Velden, Heerle; 68. Barry Hoedemakers, Eerde; 69. Ron Verwey, Schalkwijk; 70. Paul Konings, Rooientaal; 71. André de Jong, St. Wille brord; 72. Pierre v. Est, Klun- dert. Casba-Wonen: 73. Vital Tim mermans, Yerseke; 74. Peter Hoondert, Goes; 75. Marcel Re- mijn, Wilhelminadorp; 76. Mark Rasch, Uitgeest; 77. Ro bin v. Kessel, Tbr Aar; 78. Dino Tolhoek, Giessen. Delta-Spijkenisse: 79. Anton v. Putten, Hellevoetsluis; 80. Jan Goedendorpp, Oudenhoorn; 81. Martin Stroosnijder, Kruinin gen; 82. Remco Brouwers. Ro zenburg; 83. Nico v. Wilten- •burg, Brielle; 84. Martin de Jong, Spijkenisse. Zuid-West-Hoek: 85. Hans Suv- kerbuyk, Rossendaal; 86. Eric de Crom, Hoogerheide; 87. Wil fred Bastiaanse, Hoogerheide; 88. Frans Hommel, Oud- Vossemeer; 89. Pierre Jansen, Putte; 90. Edgar v. Meer, Roo sendaal. Alkmaria Vietrix: 91. Niels BarsingerhornWarmenhui- zen; 92. Arjan Brommer, Zuid- Scharwoude; 93. Christiaan Ooyevaar. Warmenhuizen; 94. Mathé Pronk, Warmenhuizen; 95. Tbn Slippens, 't Veld; 96. Dennis van Weel, Spaarndam. Nationale Nederlandse Selec tie Junioren: 97. Mauricev. Rijn, Schipluiden; 98. Joost Legtenberg, Markelo; 99. Rob bert Koppers, 's-Gravenhage; 100. Jeroen Slagter, H ooge veen; 101. Daniël v. Elven, Rucphen. Erwin van Loo (22) uit Ouwerkerk start als enige wielrenner van Schouiven-Duiveland in de Delta-Tour. (Foto: Marijke Fol kertsma).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 9