BROUWERSHAVEN HAAMSTEDE RENESSE i 14 NIEUWSBODE EXTRA W.G. Bootlaan 10 De vrijstaande bungalow met losstaande garage, grote tuin op 1110 m2 eigen grond gelegen direct aan de „Zeepe Dui nen" behorende tot de „Kop van Schouwen" nabij de kern van Burgh. Inhoud inclusief garage 430 m3. Bouwjaar 1962. Geheel gerenoveerd in 1989/1990. Indeling: entree, gang, woonkamer, drie slaapkamers, keuken met open haard, badkamer, ruime garage 32 m2). Algemeen: voorzien van nieuwe kunststof dakbedekking (Flexibekleding); combiketel (1990), radiatoren. Woonkamer en slaapkamers,zijn voorzien van parketvloeren; gang, keuken en badkamer voorzien van plavuizen. Vraagprijsf 400.000,- k.k. Hogezoom 74 Bungalow met garage en houten schuur met aparte woon- eenheid, gelegen op een unieke lokatie, in.de luwte van de groenstrook achter de duinen, op de zuidzijde met vrij uitzicht over de polder Schouwen op 3.51.45 ha grond. Bouwjaar 1977. Inhoud ±570 m3. De „Buitenplaats" is voorzien van weiland, (fruit-)bomen, moestuin en langs het terrein afgezet met windsingels. Indeling: entree, hal, woonkamer, open keu ken, bijkeuken, drie slaapkamers, badkamer met bad, douche en wastafel, toilet en inpandige garage. Verdieping: slaapka mer en vide. Algemeen: uitstekende materialen en goed geïsoleerd; gas- boiler; gasgestookte c.v.-ketel met in het gehele huis vloerver warming. Vraagprijs uitsluitend na afspraak met de makelaar. Omloopsweg 10 Vrijstaande woning met losstaande garage, terras en fraai aangelegde tuin in het overgangsgebied van duinen naar open polderlandschap, nabij de kern Haamstede. Oppervlak te 540 m2 eigen grond. Inhoud 420 m3 Indeling: entree, hal, toilet, kelderkast, slaapkamer, woonkamer met serre, moder ne keuken en berging. Verdieping: overloop, badkamer en twee slaapkamers. Algemeen: verwarming en warmwater voorziening d.m.v. combiketel. Gedeeltelijk dubbel glas. Koopsomf 255.000,- k.k. Dreef 5 Hoekwoning, met carport, schuurtje en tuin op 127 m2 eigen grond op een goede lokatie in de kern van Burgh. Inhoud 340 m3. Bouwjaar 1989. Indeling: entree, hal, woonkamer, (werk)kamer, keuken met diverse apparatuur, toilet met fon teintje en naast de woning een schuur. Verdieping: drie slaap kamers, badkamer met douche, toilet en wastafel, c.v. ruimte en overloop. Algemeen: de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas. Warmwatervoorziening en verwarming d.m.v. combiketel en radiatoren. Vraagprijsf 239.000,- k.k. Dapperweg 21 Riante woning met garage, schuur en zomenwoning, alsmede de tuin, erf en twee percelen voor het plaatsen van een eigen tent of eigen caravan nabij het centrum van Haamstede, gren zend aan het bedrijventerrein. Eigen grond 2000 m*. Inhoud 475 m3. Bouwjaar 1939. Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, L- vormige woonkamer, serre, woonkeuken, bijkeuken, zitbad, toilet. Verdieping: drie slaapkamers, badkamer met bad, toilet en wastafel, balkon. Algemeen: gasgestookte c.v.-ketel met radiatoren, geyser, dubbel glas, garage 30 m2 en inhoud 60 m3, inhoud zomerwo ning 80 m3. Vraagprijsf 350.000,- k.k. Weeldeweg 65 Vrijstaande karakteristieke woning met schuurtje, terras en met royaal grasgazon en solitaire loofbomen, totaal groot 2300 m2, gelegen in de kern van Burgh, nabij strand, bos en duin. Inhoud 210 m3. Indeling: entree, hal, toilet, douche met( vaste wastafel, keuken met koelkast, gasfornuis, afzuigkap,J ruime woonkamer met plavuizenvloer, slaapkamer. Verdie ping: twee slaapkamers, overloop met vaste wastafel. Algemeen: verwarming door middel van gaskachels, warm watervoorziening via een gasgeiser, voorzetramen, inclusief inboedel. Vraagprijsf 260.000,- k.k. Scheepswerfstraat 22 Twee-onder-één-kap woning met 2 schuurtjes, tuin en erf op 306 m2 eigen grond, gelegen in een rustige wijk in het cen trum van Haamstede. Bouwjaar 1948. Inhoud 400 m3. Inde ling: entree, hal, toilet, eetkamer met open keuken, woonka mer met open haard. Verdieping: overloop, badkamer met bad en wastafel, drie slaapkamers en c.v.-ruimte. Vliering, Al gemeen: warmwater en verwarming d.m.v. combiketel en ra diatoren; dubbel glas. Vraagprijsf 200.000,- k.k. Zuidstraat 7 De vrijstaande woning met aanbouw en schuurtje staande en gelegen in het centrum van Haamstede op 215 m2 eigen grond. Bouwjaar 1948. Geheel gerenoveerd. Inhoud woning 335 m3. Indeling: entree, voorkamer met eethoek, woonka mer met kastruimte, open keuken, douche, toilet en berging met kelder. Verdieping: drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon, overloop met berging waarin de combi-ketel. Al gemeen: verwarming en warmwatervoorziening d.m.v. combi ketel, dubbel glas aan de voorzijde. Mooi ingerichte tuin met zij-uitgang. Vraagprijsf 237.000,- k.k. Julianastraat 29 Nabij het centrum van Haamstede gelegen ruime twee- onder-één-kapwoning met aangebouwde garage en 268 m2 eigen grond. De woning is uitstekend onderhouden en be staat voornamelijk uit duurzame materialen. Inhoud woning .400 m3, inclusief garage. Indeling: entree, gang, keuken, doorzonkamer, toilet. 1e verdieping: drie slaapkamers, dou che, toilet, wasstafel. 2e verdieping: overloop en slaapkamer. Algemeen: dubbelglas, behoudens op de 2e verdieping. Garage met c.v. en een rufme zolderberging. Goed onderhou den en aangelegde tuin. Vraagprijsf 255.000,- k.k. Platboslaan 10 Vrijstaande semi-bungalow ("Fort") met aangebouwde gara ge, oprijlaan en royale tuin met grasgazon, terras met pergola (met druivenstruik) en blokhut. Op een goede lokatie bij het centrum van Haamstede in een rustige woonwijk op 818 m2 eigen grond Inhoud 445 m3. Bouwjaar 1971. Indeling: entree, hal, gang, doorzon-woonkamer met open haard, keuken, 3 slaapkamers, waarvan één met spiegelwand, toilet met fon teintje en badkamer met ligbad, handdouche en wastafel. Verdieping: bergzolder. Algemeen: de woning is gedeeltelijk geisoleerd. Verwarming d.m.v. gas-c.v. met radiatoren. Gas geiser. Vraagprijsf 325.000,- k.k. 't Torentje Houten rekreatiewoning met aanbouw, tuin en terras op een goede lokatie gelegen op 100 m2 huurgrond op Camping 't Torentje. Enkele (fiets)minuten van strand en duinen. De huurprijs bedraagt inclusief alle lasten ca. f 1.800,- per jaar. Indeling: entree, woonkamer met schuifpui naar terras, open keuken met koelkast en gasfornuis, 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en wastafel, bijkeuken/berging met ijskast, wasmachine en magnetron. Algemeen: aansluiting op water, elektrisch en riolering, gedeeltelijk geisoleerd en gedeeltelijk dubbel glas. De inventaris is inbegrepen. Vraagprijs50.p00,- k.k. Hogezoom 105a Op goede lokatie gelegen vrijstaande woning met garage, berging en zomerwoning op 790 m2 eigen grond met fraaie tuin met twee vijvers, in de kern Renesse op enkele minuten van strand en duinen. Bouwjaar 1973. Inhoud woning (inclu sief garage) 530 m3. Indeling: entree, hal. gang, twee slaap kamers. woonkamer met open haard, keuken met diverse ap paratuur, toilet met fonteintje, badkamer met douche en wastafel, aangebouwde garage/berging. Verdieping: over loop, slaapkamer, vide en berging. Algemeen: warmwater d.m.v. gasboiler; verwarming d.m.v. gas.-c.v. met radiatoren; isolatie; gdeeltelijk dubbel glas. Vraagprijsf 350.000,- k.k. Zeedistelweg 30 De vrijstaande bungalow met garage (bewoonbaar) en 664 m2 eigen grond, nabij de kern van Renesse en strand in rusti ge bungalowwijk Het object is ook in twee wooneenheden te verdelen. Inhoud 275 m3. Indeling: entree, gang, hal, toilet, douche, woonkamer, keuken, slaapkamer. Tweede woonge deelte: zit-/slaapkamer met open keuken; slaapkamer, toilet, douèhe. Algemeen: verwarming d.m.v. gevelkachel en gas haard; gasgeiser 2x. Vraagprijsf 250.000,- k.k. Deltastraat 16 Het voormalig Politiebureau met dubbele garage en erf op 570 m2 eigen grond. Gelegen in een rustige woonwijk tegen over een plantsoen aan de rand van het dorp, nabij het Greve- lingenmeer en de Dam. Bouwjaar 1970. Inhoud hoofdgebouw 588 m3; aanbouw met garage 210 m3. Indeling: entree, hal, gang, administratie, twee cellen, kantoor, wasgelegen heid, eenvoudige keuken, toilet en berging. Dubbele garage. Verdieping: twee kamers, archiefruimte, bergruimten. Alge meen: spouwmuren, dubbel glas, vloer- en dakisolatie. Be stemming: Openbare- en Bijzondere doeleinden, bestem mingswijziging in overleg met Gemeente Bruinisse. Vraagprijs1 230.000,- k.k. Onlangs door ons verkocht: Burgh Lage Burgh 28, half-vrijstaande woning; Schouwse Duin 35. rekreatiewoning (in collegiale samenwerking met Makelaar dij Jan Bij de Vaate) Nieuw-Haamstede: Berkenpad 6, vrijstaande rekreatiewo ning; Torenhoeve 17, rekreatie- appartement Renesse Horizon 98, rekreatiewoning 01I15-3424 CÏ3 NVM a Ring 19, 4328 AE Burgh-Haamstede hAnsehAnse Makelaardij O.G. en Assurantiën Haamstede Zierikzee 01I10-14275 Haringvlietplein 8, 4301 XG Zierikzee NBk4 Asterlas 19 Moderne, zeer luxe vrijstaande rekreatiebungalow met terras en tuin, fraai gelegen op een hoekkavel van 655 m2 met een vrij uitzicht. De woning is zeer luxe uitgevoerd, met o.a. een plavuizenvloer met vloerverwarming en dubbel glas. Bouw jaar 1990. Indeling: entree, hal, ruime woonkamer mei open haard, moderne keuken met diverse apparatuur, bijkeuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel, 2e badkamer met douche, toilet en sauna. Berging. Algemeen: warmwatervoorziening en verwarming d.m.v. combiketel en vloerverwarming. Het object biedt goede verhuurmogelijkhe- den, ligging nabij het Grevelingenmeer. Vraagprijsf 350.000,- k.k. OOSTERLAND BRUINISSE Hoogenboomlaan 1 De ruime vrijstaande gezinswoning met garage, paardestal (twee boxen), kippehok en grasland, nabij de kern Renesse op 1190 m2 eigen grond. Op korte afstand van strand en dui nen. Indeling: entree, hal, toilet, grote woonkamer, keuken. Verdieping: drie slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, wastafel, zolderberging. Algemeen: c.v.-ketel met boiler via c.v Garage 7x3.5. Geschikt voor paardeliefhebbers met ruim te voor buitenloop. Vraagprijs239.000,-k.k. Dr. Schutterstraat 23 Ruime twee-onder-één-kapwoning met garage en fraai aan gelegde tuin met terras gelegen op 291 m2 eigen grond, nabij het Grevelingenmeer op enkele minuten van de kern van Zie rikzee. Bouwjaar 1980. Inhoud 540 m3. Indeling: entree, hal, 'toilet met fonteintje, slaapkamer, ruime woonkamer met open haard en open slaande deuren naar terras, keuken met diver se apparatuur. Verdieping: vide boven woonkamer, overloop, drie slaapkamers, badkamer met bad, handdouche, douche, toilet en wastafel. Bergzolder. Algemeen: combiketel; vloerverwarming; muur- en dakisola tie; dubbelglas. Vraagprijsf 220.000,- k.k. Hogezoom 108, ,,Sareshof" Nieuw luxe chalet (stacaravan) 10.00 x 3.20 meter op nieuw terrein, plaats 17 x 10 170 m2 nog in te richten, in het over gangsgebied tussen duinen en open polder op loopafstand van de kern Renesse. Indeling: open keuken, woonkamer (3.00 x 4.25), twee ruime slaapkamers, douchecel en toilet. Algemeen: aansluiting op elektriciteit, water, kabel-t.v., even tueel telefoonnet en riolering. Huurprijs 1993 kavel grond in clusief 20 m3 water en 100 kwh stroom f 2.985,- (all-in). Vraagprijs op aanvraag Oude Moolweg 16 Zeer karakteristieke, pittoreske woning met tuin op 335 m2 ei gen grond, gelegen in de kern van Renesse nabij strand en duinen. Inhoud 200 m3. Indeling: entree, hal, woonkamer met bedstee, keuken, slaapkamer met vaste wastafel, toilet en doucheruimte. Algemeen; de woning is op moderne voor zieningen aangesloten; verwarming d.m.v. gaskachel; warm watervoorziening d.m.v. gasgeiser. Uitbouw van de woning behoort tot de mogelijkheden. De woning is uitstekend ge schikt voor (recreatieve) verhuur. Vraagprijs1 165.000,- k.k.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 14