Dressuur- en springwedstrijden in ontspannen sfeer bij paardendag RBC traint en speelt op Schouwen-Duiveland Gruttepikkerstoernooi met 250 deelnemers van start in Nieuwerkerk Westhoektoernooi speelt verder in complex Krayestein In onderlinge strijd veel winstpunten „We moeten zelfs deelnemers afmelden^ Strijd in zomerschaken DONDERDAG 22 JULI 1993 NR 25395 7 Rilana van de Westeringh uit Burgh-Haamstede springt met Casper in een ongedwongen sfeer het parcours rond. (Foto: Marijke Folkertsma). RENESSE - Tijdens de Schouwse paardendag op het terrein van manege Groll werden door drie eilandelijke rij verenigingen verschillende onderlinge wed strijden georganiseerd, de Zilveren Trens uit Burgh-Haamstede, Ruitervereni- ging Renesse en Landelijke Rijvereniging en Ponyclub De Schouwse Ruiters stonden garant voor dressuur- en springwedstrijden. De 76e Schouwen-Duivelandse paardendag stond natuurlijk weer volop in de belangstelling voor het keuren van Fjorden, Haf lingers en trekpaarden. Daarnaast was er nog een uit gebreid programma met aan gespannen rijden, Kür op mu ziek door Liesbeth van Oosten, shownummer trekpaarden en in de vele weilanden werden dressuur en springwedstrijden gehouden. Ideale gelegenheid Op het terrein van manege Groll voltrok het zich unieke feit dat er drie rij verenigingen gezamenlijk op verschillende lokaties een onderlinge wed strijd organiseerden. „Het is voor ons een ideale gelegen heid om onze leden aan een wedstrijd deel te laten nemen", vertelt Ellie Provoost van de Zilveren Trens die gehuisvest is bij manege Lisiduna in Burgh-Haamstede. ,,Het is vooral bedoeld voor leden die nooit aan wedstrijden mee doen. Sinds kort hebben wij het voorrecht om officiële NBVR wedstrijden te mogen organiseren. Daarom is deze wedstrijd een leuk aangelegen heid". Ook John Hart van Ruiterver- eniging Renesse onderstreept de woorden van Provoost. ,,De deelnemers kunnen ontspan nen rijden. Er staat niks op het spel en de ingewikkelde com plicaties kunnen zo achterwege blijven. Het is ideaal om wed strijd ervaring op te doen voor ruiters en amazones die nog nooit aan wedstrijden deel hebben genomen". De toe schouwers kwamen dan ook ogen te kort op het uitgerekte landschap van manege Groll. Overal waren activiteiten en soms was het moeilijk om alle verrichtingen te volgen van de gelijktijdige dressuur- en springwedstrijden. Tbch de deelnemers, waaronder veel jeugdige rijders, hadden ple zier in hun verrichtingen en tot sommige verbazing werd er ook uitstekend gepresteerd. Bij de dressuurwedstrijden werd door de jury nogal wat winstpuntjes uitgedeeld en bij het springen kwamen er maar enkelen voor diskwalificatie in aanmerking. Winstpunten Bij de dressuur-wedstrijden werd maar liefst 27 keer een winstpunt verdiend. In de ru briek Z-licht paarden kwam Marilyn van Peenen (Mustang) met Christan tot 180 punten en een eerste plaats. In de rubriek M-zwaar paarden werd er uit stekend proefgereden door An- ja Antonesse van de Fiakkeese vereniging SeRos. Zij kwam met Aron op een eerste plaats met maar liefst 126 punten. Monique Verschoor van rijver eniging Renesse miste met Black net een winstpunt en bleef steken op 119 punten en een tweede plaats. Eppo Roovers van de Paarden- bloem reed in de M-licht met twee verschillende paarden, met Galaxy behaalde hij 128 punten en een eerste plaats en ook de tweede plaats was voor hem met Hippy die tot 119 pun ten kwam. Bij de M-pony's behaalde de enige deelneemster, Marcha van Dijk (Scheldstad) met San- der 126 punten. In de rubriek L 14paarden ging de strijd tussen Angelique Reehorst (Renesse) en clubgenoot Kim Rutgers. Met 120 punten reed Reehorst met Mr. Zoeffie naar de winst, terwijl Rutgers op 119 punten bleef steken. Stefanie Hoogstraate van Scheldestad was met Fabian goed op dreef. 126 punten in de rubriek 1 10- paarden bleef zij de concurren tie ver voor. De jury waardeer de ook bij de Bpony's en paar den optimaal de prestaties. Th- mara van beveren van rijver eniging Renesse won met Noes- ka in de rubriek B 5- en B 6 paarden. Eerst noteerde zij 124 punten en in de volgend^ cate gorie was het 123 punten. Twee eerste prijzen met een mooie rozet zal de herinnering zijn aan de goed georganiseerde wedstrijden van De Zilveren Trens. Bij het springen voor B-pony's ging de overwinning naar Joost Brand met nul strafpun- ten en cijfer zeven voor wijze van rijden. Bij de B-paarden was het Timara Groot- Blevmink die zonder fouten het parcours doorkwam. Zij ontving cijfer waardering 6,5. Uitslagen B-pony's springen: 1. Joost Brand; 2. Ingrid Nolet; 3. Sofie Rimpacel; 4. Nadine Rimpacel; 5. Mari-Clair Rimpacel; 6. Dian Rimpacel; 7. Thomas Hart; 8. Linda den Engelsman. B-paarden springen: 1. Tamara Groot-Bleumink; 2. Alex Io- chow; 3. Rilana Westerlingh; 4. Marjolein de Bruin. Bl-pony's, ring 1: 1. Bas van Mer 130 pnt.; 2. Miranda Flock 124 pnt.; 3. Erik v. Achteren 123 pnt.; 4. Fiona Kroon 122 pnt.; 4. Vivian Verkaaik 122 pnt.; 5. Annemiek v. d. Hoek 121 pnt.; 6. Marjolein v. Aken 118 pnt.; 6. Ylona de Vrieze 118 pnt.; 6. Jill Honig 118 pnt.; 7. Marleen Va rekamp 117 pnt.; 8. Femke Ver boom 116 pnt.; 9. Bianca v. d. Berg 110 pnt. Bl-pony's, ring 2: 1. Patricia van Bregt 123 pnt.; 2. Sofie van Tuyl 121 pnt.; 3. Thmara de Vries 120 pnt.; 4. Daniëlle Cla- risse 110 pnt.; 5. Sabrina de Vries 107 pnt.; 6. Joanna Kristelijn 99 pnt. Bl-paarden: 1. Marja Krijnse- Locker 123 pnt.; 1. Marian Thi- ry 123 pnt.; 2. Rianne v. Achte ren 112 pnt.; 3. Jolanda Meer man 108 pnt. Mennen B-pony's: 1. Truus Post 126 pnt. Mennen Z-pony's: 1. Truus Post 123 pnt. B5-pony's: 1. Wendy Moeilijke, Hellenique, 127 pnt.; 2. Thomas Hart, Darwin, 124 pnt.; 3. Jill Honig, Mickey, 121 pnt.; 4. Lin da de Engelsman, Daisy, 121 pnt.; 5. Vicky Honig, Mickey, 120 pnt. B6-pony's:. 1. Wendy Moeilijke, Hellenique, 126 pnt.; 2. Amy Schutte, Miranda, 111 pnt.; 3. Linda de Engelsman, Daisy, 110 pnt. B5-paarden: 1. Tamara v. Beve ren, Noeska 124 pnt.; 2. Mar leen de Bart, Herby, 122 pnt.; 3. Anne Jeremiasse, Ben Rood- noot 116 pnt.; 4. Natasja Sme ding, Aran 111 pnt. B6-paarden: 1. Tamara v. Beve ren, Noeska 123 pnt.; 2. Anne Jeremiasse, Ben Roodnoot 122 pnt.; 3. Marleen de Bart, Herby 117pnt. L10-pony's: 1. Ingrid Nolet, Anniek 111 pnt. L10-paarden: 1. Stefanie Hoogstraate, Fabian 126 pnt.; 2. Kim Rutgers, Foxtrot 121 pnt.; 3. Esther Tuinman, Erosd 118 pnt.; 4. Angelique Ree horst, Mr Zoeffie 115 pnt.; 5. Jos v. Oosten, Rocky 114 pnt. L14-paarden: 1. Angelique Ree horst, Mr Zoeffie 120 pnt.; 2. Kim Rutgers, Foxtrot 119 pnt.; 3. Stefanie Hoogstraate, Fa bian 118 pnt.; 4. Jos v. Oosten, Rocky 115 pnt.; 5. Esther Tuin man, Eros 111 pnt. M-pony's: 1. Marcha v. Dijke, Stander 126 pnt. M-Iieht paarden: 1. Eppo Roo vers, Galaxy 128 pnt.; 2. Eppo Roovers, Hippy 119 pnt.; 3. Mo nique Verschoor, Black 115 pnt.; 4. Marjolein de Bruin, De- nise 114 pnt. M-zwaar pony's: 1. Marsha v. Dijke, Stander 112 pnt. M-zwaar paarden: 1. Anja An tonesse, Aron 126 pnt.; 2. Moni que Verschoor, Black 119 pnt.; 3. Tamara Grootbleumink, Daisy v. Kappele 117 pnt.; 4. Jos v. d. Velde, Ginette 115 pnt.; 5. Jan Steenbakker, Ernado 109 pnt:"--' Z-licht paarden: 1. Marilyn v. Peenen, Christan 180 pnt.; 2. Anita Vos, Silvester 178 pnt.; 3. Jacqueline de Klerk, Jinges 166 pnt. ZIERIKZEE - De eerste divisonist RBC uit Roosen daal heeft opnieuw traditioneel haar trainingskamp opgeslagen in BurghHaamstede. Vanaf vrijdag 23 ju li tot en met dinsdag 27 juli bivakkeert de selectie samen met Ronald van Oeveren op de Bohemen Re sorts. Het is niet toevallig dat RBC haar traingskamp opslaat op Schouwen-Duiveland. ,,RBC voelt zich thuis op Schouwen. We komen al jaren en boven dien zijn wij nauw verbonden met Zeeland. Onze grote sup- portersgroep komt niet allen uit West-Brabant, maar ook hoofdzakelijk uit Zeeland", vertelt Leo Detering van RBC. De West-Brabantse club heeft tijdens het trainingsweekend vier wedstrijden gepland op Schouwen-Duiveland „Onze voorkeur gaat in deze periode uit naar amateurploe- gen. Bij dat soort wedstrijden kun je wel eens voor een ver rassingen te staan. Er is geko zen voor een bepaalde opbouw in de oefenwedstrijden". RBC speelt vrijdag 23 juli haar eer ste oefenduel tegen Renesse om 19.30 uur op het sportcomplex de Laöne. Zaterdag 24 juli vindt er op Den Hogen Blok in Zierikzee een ontmoeting plaats tussen Dordrecht'90 en RBC om 18.00 uur. Zondag 25 juli mag de hoofdmacht van Zierikzee zelf spelen tegen RBC om 17.00 uur en maandag 26 juli is DFS aan de beurt om de schade zo laag mogelijk te houden tegen de Roosendaal Boys Combinatie (19.30 uur). Ronald van Oeveren, ex- inwoner van Scharendijke, is na een langdurig blessure weer genezen. Hij zal zeker alle oe fenwedstrijden aanwezig zijn. RBC zal zeker twee keer per dag trainen voordat in de avonduren de oefenpartijen worden gespeeld. RBC heeft zich versterkt met Romano Si- on. De 22-jarige linkerspits, die inmiddels 73 competitiewed strijden betaald voetbal speel de voor Haarlem en Dor drecht'90, en daarin 15 keer scoorde, is voor één jaar ge huurd van Dordrecht'90. Na een verblijf van enige seizoe nen in de A-selectie van Feye- noord maakt de 23-jarige doel- verdediger Harölcl Wapenaar deel uit van dé, ïtBC-selectie. Selectiegroep Wallie Janssen,^trainer van RBC, heeft een' 'selectiegroep geformeerd van 23 spelers. Daaronder ook Jimmy Simons (Dordrecht'90), John Mutsaers die zijn contract verlengde en uit eigen jeugd Richard van Gils en Chalid Didi. Selectie RBC: Christol van Campenhout (doelman), Je roen van Empel (doelman), Ha rold Wapenaar (doelman). John van Gastel, Erik Hellemons, Albert Jurgens, Roy Kort, Sjef de Kort, Arjan Magielse (ver dedigers), Barry Bierstekers, Chalid Didi, Richard van Gils, Roy Hendriksen, Ronald van Oeveren, Mivchel Roovers, Ce- mal Yilmaz (middenvelders), Mike But, John Mutsaers, Den nis Sep, Jimmy Simons, Roma no Sion, Gerry Voets, Peter Wubben (aanvallers) en trainer Wally Janssen. Dordrecht'90 komt met de vol gende selectie naar Zierikzee: Maarten Atmodikoro, Virgil Breetveld, Ries Fok, Michel Fortuin, John van Gastel, Vin cent Goossens, Ricarde de Jongh, Michel Langerak, Riel Liefden, Eric van de Merwe, Reinier Robbemond, Mischa Rook, Olaf Schaap, Jerry Si mons, Gerrie Slagboom, Mar cel Smith, Warry van Wattum, Brian Wilsterman, Romeo Wouden, Arslan Yildiz en trai ner Nico van Zoghel. NIEUWERKERK - Hef Gruttepikkerstoernooi 2 is het laatste grote tenniseve- nement dat in de zomermaanden plaats vindt op Schouwen-Duiveland. Op de gravelbanen van Nieuwerkerk komen 250 deelnemers in actie tussen zaterdag 24 juli en zondag 1 augustus. 24Ö partijen moeten er worden gespeeld binnen negen dagen. „Het toernooi is bomvol. We moeten zelfs een twintig deel nemers afmelden omdat er geen ruimte meer is", vertelt Michel de Vlieger uit Zierikzee is één van de deelnemers in het herenenkel B (Foto: Joop van Houdt). Hans-Jan Goedegebure van de toernooicommissie van tennis vereniging Dulveland. De grootste zorg is momenteel wel de weersomstandigheden. Nu het Dikke Tbrentoernooi en Westhoektoernooi allerlei noodgrepen moest toepassen om het speelschema tot een goed einde te brengen 'heeft ook Duiveland een noodplan klaar liggen. „Van te voren kan je geen rekening houden met regen. Tbch hebben wij de mo gelijkheden om naar andere banen uit te wijken van de be vriende tennisverenigingen op Schouwen-Duiveland. Ook be staat de mogelijkheid om in de sporthal te gaan spelen. We zul len het toernooi nooit afge lasten. Er zijn teveel belangen die meespelen". Het vierde Gruttepikkerstoer nooi 2 heeft opnieuw een grote aantrekkingskracht op de deel nemers uit SchouwenDuive- land, maar ook daarbuiten. „Het toernooi heeft afgelopen jaren een vaste klantenkring opgebouwd. Als zij eenmaal het toernooi meemaken dan blijven zij ieder jaar terugko men". Op de tennisbanen in Nieuwerkerk komen vanaf de B-categorie tot de D2-categorie in actie. Er zal worden ge speeld in enkel-, dubbel- en ge- mengdspel. Alleen bij de vrou wen ontbreekt de B en Cl cate gorie. „Te weinig deelnemers", ver telt Goedegebure. In het herenenkel B is Jaap Moerland uit Krabbendijke als eerste geplaatst en de plaatse lijk favoriet André Goedegebu re staat als nummer twee op de lijst. Op het schema van acht staan ook de deelnemers. Peter Coppoolse, Michel de Vlieger, René Schimmelpeninck, Ernst Wondergem, Rogier Korenhof en Jacco Almenkinders. Bij de herenenkel Cl wordt in een poule gespeeld. Martin Fischer uit Duitsland start als favoriet. In een categorie lager (C2) zal Arno de Koning en Chjris Scho- neman uit Westerschouwen hun respectievelijke eerste en tweede plaats moeten verdedi gen. Het grootste schema in Nieu werkerk is het herenenkel Dl. In totaal komen er 36 deelne mers in actie. Danny Magito uit Zierikzee, winnaar van het Dikke Torentoernooi, is als eerste geplaatst. Jacco Folmer uit Nieuwerkerk, winnaar van het Mosseltoernooi, is tweede geplaatst. Daarnaast is Ri chard Folmer en Peter Vrij, bei den uit Nieuwerkerk, respec tievelijke derde en vierde ge plaatst op het uitgebreide sche ma. Bij de damesenkel C2 wordt in een poule gespeeld met vier deelnemers. Sandra van Eene naam, Gaby Fischer, Hetty van Groningen en Barbera Heezen zijn aan elkaar gewaagd waar door er interessante partijen gespeeld kunnen worden. Jo- pie Goedegebuure uit Nieuwer kerk is bij het damesenkel Dl als eerste geplaatst. Wil Pom- pert uit Sint Pancras (Noord- Holland) is door de bondsgede- legeerde Jan Bij de Vaate als tweede geplaatst. Met tien deelnemers zal er via het knock-out systeem mooie wed strijden plaats vinden. Corrie de Waal wint vijf partijen BURGH-HAAMSTEDE - „Dit hebben we nog nooit meegemaakt. Een hele week moeten we de partijen verschuiven. Je kan niet blijven schuiven want dan kom je toch in de problemen", vertelt Rob Vermeu len die alle zeilen bij moest zetten om het negende Westhoektennistoernooi in goede banen te leiden. Het wedstrijdschema van dins dagmorgen moest door de re gen geheel worden afgelast. Toen dinsdagmiddag het er na uitzag dat het schema niet ge haald zou worden, heeft de toernooicommissie de hulp in geroepen van de verenigingen in Zierikzee en Nieuwerkerk. ook werden enkele partijen ge speeld in sporthal Onderdak. „We zijn die verenigingen dankbaar voor de steun want de banen moesten toch ook in orde gemaakt worden. Woens dagmorgen kwamen we door de regen weer in de problemen. Toen hebben we de gemeente Westerschouwen gebeld en ge vraagd of we in sporthal Kray- enstein konden. Sportcomplex Krayenstein Via Stichting Renesse, beheer der van het complex, kregen we toestemming. Omdat het complex momenteel wordt ge renoveerd moesten we de ba nen eerst schoon vegen en een stuk tapijt vastplakken. We hebben de netten opgezet en we spelen een deel van onze partij en in de hal", sprak Vermeulen die de ontstane chaotische toe standen nog net in het gareel kan houden. Gisteren, woensdag, werd ook uitgeweken naar de tennisba nen in Renesse. „We zitten nu toch weer op schema. In deze twee dagen hebben we toch 34 partijen gespeeld. Het fijne er van is dat de deelnemers alle begrip hebben voor deze situa tie. Jammer dat deze toestan den ten koste gaan van de ge zelligheid. Mensen spelen nu op allerlei lokaties". De weers voorspelling van de komende dagen ziet er slecht uit. Er wordt volop regen verwacht en dat zal het uiterste vragen van de toernooicommissie. In herendubbel C werd het eerst geplaatste duo, Patrick Meuldijk en Arno de Koning uitgeschakeld door Robert Kort en Marco van der Polder. Meuldijk/De Koning was afge lopen zondag nog finalist bij het Dikke Torentoernooi en verloren toen van Gelijn- se/Schoneman. Dit keer kre gen zij geen kans van Kort/De Polder en verloren met 6-4 en 6- 3. Jan Bij de Vaate en Rob van Rooij zijn in de kwart finale beland door een overwinning op Bakker/Stouten met 6-0 6-4. In het herendubbel Dl heeft Verkaart en Bos de kwart fina le bereikt ten koste Van Nei- jen/Silvis (6-3 6-3). Bij de he rendubbel D2 werd de tweede verrassing genoteerd. Eerst werd de eerst geplaatste Vlees- houwer/Pantekoek uit het toernooi geslagen en gisteren ging de nummer twee, Giljam Bil en Cor Blonk met 6-4 en 6-2 verlies van de baan. André Goedegebuure en Wil van der Klooster staan nu in de halve finale. Corrie de Waal Corrie de Waal maakt haar op mars in het damesdubbel C en veteranen en in het gemengd- dubbel C en veteranen. Vijf overwinning in twee dagen tijd was voor de 43-jarige Bruenaar een uitstekende prestatie. Bij de damesdubbel C won zij sa men met Corrie Roda in twee sets 6-3 6-1 van Erna Terwis- scha en J. Klaver. Hiermee ko men zij in de halve finale uit te gen Els Ars en Marie-José Breen die wonnen van Van Dij ke/De Looff met 7-5 6-1. Bij de damesdubbel veteranen sloeg zij samen met Roda genadeloos toe bij het koppel Hooger- huis/Hop. De 6-0 6-0 spreekt voor zich. In het gemengddub- bel was Corrie de Waal met Sjaak van Opstal veel te sterk voor Visser/Leendertse. Deze werden letterlijk van de baan geslagen met 6-0 6-0. Bij de ve teranen zorgde het succesvol duo voor een nieuwe stunt. Daar kreeg echtpaar Wessels een 6-0 6-2 nederlaag aan hun broek. Een dag later kwam het duo De Waal/Van Opstal uit in de halve finale tegen Ron en Joyce Scholten. Opnieuw won het gouden koppel met 6-1 en 6- 3 wat tevens een finale plaats betekende. Uitslagen van dinsdag 20 juli en woensdag 21 juli: HD C:Bij de Vaate/Van Rooij - Bak ker/Stouten 6-0 6-4. kort/De Polder - Meuldijk/De Koning 6-4 6-3. HD Dl: Neijen/Silvis -' Kievit/Kievit walkover bles sure Kievit. Bos/Verkaart - Neijen/Silvis 6-3 6-3. Schrier/Visser - Van der Pol- der/lbrenburg 6-0 7-5. Bak- ker/Schubert - Hoare/De Spirt 7-6 64. HD D2: Goedegebuu re/Van der Kloos'ter Bil/Blonk 6-4 6-2. HD vet.: Hofman/Van der Zande - Meul- dijk/Meuldijk 6-0 6-3. De Bak- ker/Geense - Bos/Vermeulen 6- 1 61. DD C: De Waal/Roda - Terwisscha/Klaver 6-3 6-1. Ars/Breen -Van Dijke/'De Looff 7-5 6-1. Santos da Silvia/Bos Simmers/Prummel 6-2 6-2. Kooman/Wielaart - Kort/Ten Haaf 6-3 6-3. DD D2: Van Rooij/Verschoore - Kerkhove/'t Mannetje 6-4 6-2. DD D2: Merle/Lems Smit/Mol 6-4 6-2. DD vet.: Hart/Minnaar - Gommers- bach/Wessels 6-1 6-0. Kla- ver/Tferwisscha - 't Manne tje/Schot 6-2 6-2. De Waal/Ro da - Hoogerhuis/Hop 6-0 6-0. GD C: De Waal/Van Opstal - Visser/Leendertse 6-0 6-0. Tbr- wisscha/Schoneman - Den Ou den/Kort 2-6 6-1 6-4. Min- naar/Geense - Bij de Vaate/Van Rooij 6-2 6-3. Clerx/Meuldijk - Pronk/Van der Pol 7-6 5-7 6-4. Hart/Van der Stigchel - Van Dijk/Schuiten 6-3 5-7 6-1. Driessen/De Meulmeester - Ro- da/Huizer 4-6 6-3 7-5. GD DI:Bos/Bos - Wels/Wels 6-4 6-4. Verschoore/Roda - Kerkhove/ Vahlkamp 6-4 6-1. Verkaart/ Verkaart - Strausz/Meuldijk 6- 4 6-3. Schell/Hoars - Geen- se/Rijnberg 6-2 2-6 7-6. Schrier/Schrier - Pante- koek/Pantekoek 6-2 5-7 6-1. Van Rooij/Verschoore Bos/Bos 6-4 7-6. GD D2: Bakker/Den Ouden - Bouwman/Van Wijk 6- 4 6-0. GD vet.: De Waal/Opstal Wessels/Wessels 6-0 6-2. Schol ten/Scholten - Kort/Schuiten 7-6 6-2. De Bakker/De Bakker - Van Pijl/Van Pijl 6-2 6-0. Halve finale: De Waal/Opstal - Schol ten/Scholten 6-1 6-3. ZIERIKZEE - In de zevende ronde van de zomeravondcoin- petitie kreeg schaakvereni ging Zierikzee tien wedstrij den te verwerken. In het UW-gebouw in Zierik zee was vooral de wedstrijd tussen Van Dalsen en Dopper zeer spannend. Pas in het eindspel kon Dopper met slechts één pion meer, de strijd in zijn voordeel beslechten. Martin Krijger blijft in de race voor de overwinningstitel na dat hij Verkerk had verslagen. Hans Aangeenbrug won van Verduijn den Boer. uitslag zevende ronde J. Bom - J. Hoogstraate 1-0 M. Krijger - J. Verkerk 1-0 J. Verduin den Boer - H. Aangeenbrug 0-1 P. Kramer - A. de Jonge 0-1 H. Bremer - A. Brandsma 0-1 J. van de Wetering - T. Brouwer 0-1 J. Philippo - A. van Wijngaarden 1-0 J. van Dalsen - J. Dopper 0-1 J. Pannekoek - P. Legerstee V2-V2 M. den Boer - E. de Jonge 0-1 NICE - Waar deelneming van Olympisch kampioene Ellen van Langen aan het WK atle tiek in Stuttgart onzeker is. grossieren haar concurrentes in goede tijden op de 800 meter. Tijdens de Grand-Prixwed- strijd in Nice liepen vijf vrou wen onder de twee minuten, waaraan nog geen enkele Ne derlandse is toegekomen dit seizoen. Tina Paulino uit Mo zambique won in 1.57,48.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 7