LAMPLICHT OVER HET ERF Grafiek van vijf vrpuwen in Galerie Noordhavenpoort Activiteitendag met hobby en creativiteit 30% 30% Hugo Boss Pierre Monée 4 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEE - In Galerie Noordhavenpoort in Zierik zee is in de periode van zondag 4 juli tot en donder dag 22 juli grafiek te zien van Ria Annotee, Petra Spek, Sonja Pankow, Saskia Eggink en Anneke Vis ser. Deze expositie die zaterdag 3 juli om 16.00 uur wordt geopend geeft een goed beeld van de vele mo gelijkheden die het toepassen van grafische (ets)- technieken biedt. Elk van deze vijf exposantes gebruikt deze technieken op ei gen wijze bij het uitwerken van thema's als bomen, deu ren, vrouwenfiguren, portret ten en landschappen. Niet hoogdravend maar gewoon prettig om naar te kijken. Dat is het uitgangspunt van de Zie- rikzeese Saskia Eggink. Zij is vooral geboeid door het am bachtelijke aspect van grafiek, waarmee zij vooral grappige afbeeldingen maakt. Behalve die positieve lading valt haar werk op door herkenbare vor men die vaak ontleend zijn aan het leven in en rondom het wa ter. Eggink combineert in haar werk verschillende technieken zoals diepdruk en hoogdruk. Vierluik Voor haar plaatsgenote, Anne ke Visser zijn mensen, dieren en landschappen de belang rijkste bron van inspiratie. In haar bijdrage aan deze exposi tie valt vooral het vierluik Pe ru op. Een viertal kleine etsen, samengevoegd in één afdruk, toont de woestijn, het oer woud, de bergen en de mensen die er wonen. Door gebruik te maken van dé vernis mou tech niek, waarbij in speciale was gedroogde planten en stukjes touw afgedrukt worden, krijgt haar werk grillige effecten. De in Ouwerkerk woonachtige Sonja Pankow ziet zichzelf vooral als schilderes. Haar gra fische werk beschouwt ze als meer schetsmatig. De con trastrijke werking van het zwart-wit leidt tot expressieve resultaten, waarin vegen en vlekken haar schildershand verraden. Een vaak terugke rend thema in haar werk is het onderwerp vrouw. Hoewel Pankow niet op voorhand een thema kiest komt dat er ge woon vanzelf uit. Petra Spek uit Poortugaal vindt haar inspiratie vooral in Zuid-Amerika. In haar donkere etsen wil ze de doffe ellende veroorzaakt door de Spaanse conquistadores uitdrukken. Andere etsen tonen gestileerde muren, afgeleid van de karak teristieke bouwwerken van de Maya's. Daarnaast maakt ze ook kleurrijker werk, waarin Tbscane centraal staat. In het werk van Petra Spek draait het vooral om het uitdrukking ge ven aan een toevallige sfeer weergegeven in geabstraheer de vorm. De kracht van Ria Annotee uit Rotterdam ligt vooral in een voud. Geliefkoosde onderwer pen voor haar zijn bomen en deuren. Bomen zijn voor haar nauw verbonden met de aarde terwijl, deuren toegang geven tot verschillende culturen. Al met al zorgen deze verschillen de invalshoeken en grafische technieken voor een afwisse lende expositie van krachtige expressie en zwart-wit tot en met tere en fijnzinnige sfeerte keningen in kleur. Grafiek van vijf vrouwen wordt zaterdag 3 juli om 16.00 uur geopend en is vanaf zondag 4 juli voor het pu bliek toegankelijk. Tbt en met 22 juli kan men van dinsdag tot en met zondag tussen 13.00 en 17.00 uur een kijkje nemen in Galerie Noordhavenpoort. Op dinsdag 13 juli in Zierikzee ZIERIKZEE - Een markt waarop creatieve mensen in kramen hun hobby aan het publiek presenteren is een van de onderdelen van de Zomer-activiteitendag- die dinsdag 13 juli wordt gehouden in het centrum van Zierikzee. Het evenement duurt van 10.00 tot 17.00 uur. De hobby- en creatiefmarkt wordt gehouden op het plein voor de Nieuwe Kerk bij de Dikke Ibren. De hobby's die worden gepresen teerd zijn onder meer sneldich ten, poppen maken, droog bloemcreaties maken, hout snijwerk maken, tin gieten, kleipoppen maken en textiele werkvormen. De hobbyisten laten zien hoe ze werken en verkopen hun werk stukken. Op het plein wordt ook een terras opgesteld waar bezoekers rustig kunnen zit ten. Terrassen worden ook ge plaatst op het Havenplein, de andere lokatie waar de Zomer- activiteitendag wordt gehou den. Op het plein kunnen be langstellenden gebruik maken van de bungee-run. Een lucht kussen met elastieken banden waarop men kan proberen een afstand naar een muur af té leggen. Wanneer dit niet lukt wordt men terug getrokken door het elastiek. Verder staat de Kris kras-bus op het Havenplein. Een dub beldeksbus waarin poppen kastvoorstellingen worden ge geven en een goochelaar op treedt. Ook kunnen kinderen worden geschminkt. De orga nisatoren van de zomer- activiteiten raden bezoekers aan om hun auto te parkeren op de grote terreinen aan de rand van de stad. ZIERIKZEE Bezoek blinde bejaarden De vakantieboot Prins Willem- Alexander meerde dinsdag af aan 't Luitje. Aan boord bevon den zich bewoners van het ver zorgingstehuis voor blinden en slechtzienden De Finspong uit Zeist, die een vijfdaagse va kantie doorbrengen op de Zuid-Hollandse en Zeeuwse wateren. In de haven werden zij verwelkomd door de klan ken van het Zierikzeese draai orgel. De heer Gieskes en zijn echtgenote hadden veel plezier in de spontane reacties van de vakantievierders die zelfs van de boot af kwamen om op de kade te dansen. 's Middags was er voor de Zeistenaren gelegenheid tot passagieren, waarvan volop ge bruik werd gemaakt. Er werd gewinkeld, men zat op terras jes en er was een run op de laat ste bolussen van de bakker, 's Avonds werd een gezellige avond verzorgd door Thnnie Klaasse en haar begeleider Henk Elshout. In haar ope ningswoord vertelde de 75- jarige Dannie dat een droom wens van haar in vervulling ging: optreden op een boot voor bejaarden. Rekening hou dend met haar blinde toehoor ders, gaf ze een' beschrijving van haar uiterlijk. Het optre den begon met het bejaarden lied, gevolgd door het onver valste Zeeuwse lied De vracht - rieër, waarbij een uitleg van de tekst niet overbodig was voor de niet-Zeeuwen. Hierna mocht men vanuit de zaal verzoek nummers indienen. Henk Els- hout was in staat ook spontaan opklinkende liedjes, onmid dellijk op de juiste toonhoogte te begeleiden. Nadat mevrouw Klaasse enke le gedichtjes had voorgedra gen, was er in de pauze gele genheid om de kelen të smeren. Maar zelfs na de pauze werd er doorgezongen, men kon er geen genoeg van krijgen. Met het lied Weet gij hoeveel sterren kleven werd de avond besloten, waarna de bejaarden gezamen lijk het Wilhelmus zongen, ter ere van de verjaardag van prins Bernhard. Geslaagd De heer G. J. Bakker uit Zie rikzee slaagde aan het AOC te Goes voor de opleiding gewas bescherming van fruitteelt, waardplanten en onkruid- bestrijding met behulp van bi ologische en geïntegreerde middelen volgens de nieuwe wet van het ministerie van landbouw, natuurbeheer en visserij die in 1996 in werking treedt. Collecte De collecte voor de gehandi captensport heeft in heel Zee land ruim 111.000 gulden opge bracht. De inwoners van Schouwen-Duiveland leverden daaraan relatief gezien de grootste bijdrage met een ge middelde bijdrage van 44 cent per persoon, in totaal 13.555,15. In Walcheren gaven de mensen 22 cent per persoon, in Zeeuwsch-Vlaanderen 31 cent, in Noord- en Zuid-Beve land 35 cent en in Tholen en Sint Philipsland schonk men 32 cent per inwoner. Via de col lecte werd een belangrijke bij drage geleverd aan de aanschaf van materiaal en het opzetten van projecten tèn behoeve van de gehandicaptensport. Geslaagd M. B. van Twist uit Zierikzee heeft zijn opleiding aan de Ho gere Agrarische School (HAS) te Delft met goed gevolg afge rond. Hij slaagde voor de afde ling tuinbouw. BURGH-HAAMSTEDE Collecte De nationale collecte AVO Inte gratie Gehandicapten heeft in de kern Burgh-Haamstede 933,50 opgebracht. Iedereen die door een gift of door te col lecteren aan dit resultaat mee werkte wordt daarvoor harte lijk bedankt. Kledinginzameling Op donderdag 1 juli wordt in de diverse kernen van de ge meente Westerschouwen een kledinginzameling gehouden ten bate van de mensen in Roe menië. Het betreft een initia tief van de Kleding Inzameling Charitatieve Instellingen (KI- CI). Aan de inwoners van de ge meente wordt gevraagd schone en hele tweedehands kleding, aan elkaar gebonden schoeisel, beddegoed en gordijnen in zak ken te doen en voor 09.00 uur aan de weg gereed te zetten. RENESSE Schoolsportdag Op het sportterrein De Laone te Renesse werd de jaarlijkse schoolsportdag in de Westhoek gehouden. Aan dit sportieve evenement werd deelgenomen door de openbare basisscholen van Ellemeet, Serooskerke, Nootdwelle, Renesse en Burgh- Haamstede eri de Christelijke Nationale basisscholen uit Scharendijke en Burgh-Haam stede. In totaal kwamen zo'n 225 leerlingen uit de groepen zes, zeven en acht aan de start op vijf verschillende onderde len. Namens de gemeente Wes terschouwen kwamen gemeen tesecretaris W. Bitter en het hoofd algemene zaken F. Ar kenbout een kijkje nemen. Voor alle deelnemende kinde ren was er een diploma waarop hun prestaties staan vermeld. Voor de winnaars op de ver schillende onderdelen was er als afsluiting van de geslaagde sportdag een medaille, die on der luid gejuich van de klasge nootjes werd omgehangen. Medaillewinnaars: Hardlopen: groep 6, Marieke Werdy en John Quaak; groep 7, Antoinet van Wijck en Maarten Kempen; groep 8, Leonie van Nieuwen- Advertentie Kostuums 30% Colberts 30% deurloo mode.,*/ Door CATALIJN CLAES/EWOUT SPEELMAN 43 En als hij Roel bet waagt het voor haar op te nemen, kijkt Freek hem zo zonderling aan dat hij maar weer gauw zijn mond houdt. Het lijkt wel of Freek zo denkt als Jan tje Doornbos en veel anderen, name lijk dat hij, Roel, inderdaad meer is dan stiefzoon voor deze mooie vrouw. Maar vader heeft gelijk, de naam Doornbos kan hij niet meer horen en hij kan het niet opbrengen met een Doornbos aan één tafel te zitten. 'Ik ga niet weg om Jan Doornbos', zegt hij tegen beter weten. 'Ik eh had Justine beloofd dat ik nog wat voor haar zou spelen'. Harmen haalt zijn schouders op, kijkt op de klok. Ja, om deze tijd speelt Roel altijd een half uurjte, misschien daar om is Harmen onbewust al in de woon keuken gaan zitten, om in zijn zak boekje wat na te rekenen. Het kon met de bieten toch nog wel eens meevallen; lang niet alles bleek bevroren te zijn en de fabriek betaalt een redelijke' prijs, hij wilde de opbrengst eens besom men. 'Vraag Justine wel of ze koffie zet. Als Jan tenminste blijft'. Roel knikt. Natuurlijk, al heeft hij een gloeiende hekel aan al wat Doornbos heet, een kop koffie kunnen ze krijgen. Gastvrijheid behoort tot de beste tra dities van de Van Deldens In de woonkeuken dringt vaag het ge luid van de piano door. Roel speelt voor Justine Chopin. Chopin is voor de avond. Beethoven kun je altijd spelen, Chopin op de vroege ochtend is niet te genieten. Jan Doornbos heeft daar allemaal geen weet van, Harmen van Delden even min, ze luisteren ook niet, dat gepingel is niet belangrijk, wèl wat Jan alle maal vertelt en waarvan Harmen om zo te zeggen steil achterover slaat. Jan is begonnen met zijn portefeuille uit zijn zak te halen, nadat Justine de koffie heeft gebracht en weer verdwe nen is. Het zijn geen vrouwenzaken die Jan met Harmen wil bespreken. Jan heeft de briefjes van duizend voor de verbaasde ogen van Harmen op de keukentafel neergeteld, één, twee drie vier vijf zes briefjes van duizend, nog wat honderdjes en kleiner papier. Jan had het meege bracht in een envelop. 'Voor Harmen' had hij er met grote hanepoten op ge schreven. Het is de laatste envelop die Jan van avond afgeeft, hij is ook al presentjes komen brengen bij Driekus en Rinus. 'Dat is van het proces over de tarwe'. heeft Jan breed lachend gezegd. 'Ik wou jullie er niet meer lastig om val len, maar ik heb doorgezet. Met mijn zoon Jan en de advocaat. Ik heb het he le voorschot maar betaald en ik vond dat voor het risico tien percent mocht meenemen, die heb ik er afgehouden. Rinus en Driekus waren al lang blij. Ik heb hier een afrekening. De advocaat heeft niet alles gekreen, maar toch be hoorlijk veel. Er is een schikking ge troffen. Je mag tekenen, dan is het geld voor jou'. Harmen heeft Jan geen uitbundige lof toegezwaaid dat doen de boeren niet. Bedachtzaam heeft hij de afreke ning nagekeken, het geld opgeborgen en Jan de hand gegeven. 'Dat heb je knap gedaan, Jan Doorn bos', en dan zegt hij iets wat hem de grotere boer wel moeilijk valt. 'Ik kan het geld best gebruiken, ik had niet veel contanten meer. Die nieuwe tractor was een dure. De bieten schij nen mee te vallen en daar moet het dan maar weer naar toe'. 'Daar zou ik maar niet op rekenen, Harmen', weet Jan, 'ik heb de laatste notering en die ligt stukken lager dan we gerekend hadden'. Hij noemt een prijs waar Harmen van schrikt. 'Dat kost weer duizenden', mompelt hij. (wordt vervolgd) Vrijdag 2 juli NEDERLAND 1 17.53 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.00 uur Journaal. 18.15 uur Sesamstraat, geva rieerd kindermagazine. 18.32 uur Flipper. Amerikaan se jeugdserie. 19.01 uur Tekenfilmfestival. 19.08 uur Star Trek, the next generation, Amerikaanse sf- serie. 20.00 uur Journaal. 20.25 uur 100 Wat? Spelpro- gramma. 21.11 uur The Saint. Engelse misdaadserie. 22.01 uur De nomaden. Docu mentaire. 22.30 uur In de herhaling Informatieve programma's uit het afgelopen winterseizoen. 23.04 uur Journaal. NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.00 uur Journaal. 18.22 uur Zoovenirs. Serie over dierentuin-dieren. 18.56 uur Candid camera. Amerikaanse humor met de verborgen camera. 19.21 uur Allo allo. Engelse co medyserie. 20.26 uur Uitslag milieu en toerismeprijs. 20.36 uur Stank voor dank. En gelse comedyserie. 21.12 uur Blind date, dating- programma. 22.00 uur Lach mee met André. Terugblik. 22.47 uur In the heat of the night. Amerikaanse politiese rie. 23.32 uur Dat willen we even kwijt. Wekelijkse column. 23.41 uur Ruby Wax ten voeten uit. Serie talkshows. 00.15 uur Kort Amerikaans. Nederlandse speelfilm. 01.50 uur Journaal. NEDERLAND 3 08.53 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.00 uur Wimbledon. Verslag tennistoernooi. 18.00 uur Journaal. 18.15 uur All along the watcho- wer. Serie portretten van mu sici. 18.45 uur Uitzending t.b.v. het GPV. 18.53 uur Studio sport. 19.22 uur Tom Herrie. Mu ziekprogramma 19.55 uur Pinkpop back Smeets. 20.22 uur Herfstsonate, Duits- Zweedse speelfilm. 22.00 uur Journaal. 22.15 uur Sportjournaal. 22.30 uur Nova, actualiteiten programma. 23.00 uur Gesprek met de mi nister president 23.10 uur Trekking dagelijkse lotto. 23.11 uur De laatste sessie. 00.41 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. RTL 4 06.00 uur Hei elei kuck elei, Luxemburgs programma. 0t6.30 uur RTL Classique. 07.00 uur RTL 4 Nieuws. 07.05 uur Scooby Doo. 07.30 uur RTL 4 nieuws 07.35 uur Yogi Bear. 08.00 uur RTL 4 nieuws 08.06 uur The Bold the Beau tiful, Amerikaanse serie. Herh 08.30 uur RLT 4 nieuws. 08.35 uur Santa Barbara, Ame rikaanse soapserie. 09.00 uur RTL 4 nieuws. 09.10 uur Rad van fortuin, spelprogramma. Herh. 09.35 uur Secrets. Amerikaan se serie. 10.05 uur As the world turns. Amerikaanse serie. 10.50 uur Son's and daughters, soapserie. 11.15 uur RTL shop 11.25 uur RTL Text-radio 11.55 uur Clip van de dag. 12.00 uur Telekids. 13.00 uur RTL text-radio. 13.30 uur Showtime Summer time 14.00 uur De vakantieman 15.00 uur RTL shop 15.10 uur General Hospital. Amerikaanse soapserie. 15.55 uur Santa Barbara. Ame rikaanse soap. 16.25 uur The Oprah Winfrey show 17.10 uur Love Boat, Ameri kaanse serie. 18.00 uur RTL 4 zes uur nieuws 18.20 uur RTL Club 18.35 uur The bold and the beautiful. Amerikaanse soap rond twee families. 19.00 uur Rad van fortuin, spelprogramma. 19.30 uur RTL 4 avondnieuws. 19.50 uur RTL 4 weer. 20.00 uur Secrets, Amerikaan se serie. 20.30 uur Het uur van de waar heid, een selectie van opmer kelijke en waargebeurde ver halen uit Amerikaanse en Duitse reality programma's. 21.30 uur Laurie Hill. Ameri kaanse comedyserie. 21.55 uur Hannah and her sisters. Amerikaanse speel film. 23.45 uur RTL 4 laatste nieuws 00.00 uur J.D.'s revenge. Ame rikaanse speelfilm. 01.40 uur Nachtprogramma. BRT 1 17.30 uur Prins Valiant, 65- delige Amerikaanse teken filmserie. 17.52 uur Samsonclips. 17.55 uur Tik tak, serie. Afl. 183. 18.00 uur Journaal. 18.10 uur Mooi en meedogen loos, Amerikaanse serie. Afl. 720. 18.35 uur Skippy, serie. 19.03 uur Buren, Australische serie. Goed nieuws voor Bron- wyn brengt Sharon in de war. Paul krijgt een nieuwe mede werkster, maar verliest een andere. 19.25 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.30 uur Journaal en Sport. 20.00 uur Secrets, 65-delige se rie. Afl. 25. 20.25 uur Zeg 'ns AAA, Neder landse comedyserie. 20.50 uur De fabriek, 13-delige Nederlandse serie. 21.40 uur Tropical heat. 22- delige Amerikaanse actieserie. 22.35 uur Tips voor trips Aansl. Paardenkoersen 22.40 uur Vandaag en sport. 23.05 uur Dangerous curves, Amerikaanse avonturenserie. 23.55 uur Coda. BRT 2 20.00 uur Vlaanderen vakan tieland. Toeristische portret ten. 20.40 uur Document: Living in South-Africa. Portret van het leven in het zwarte woonoord Soweto. 21.30 uur Tips voor trips. 21.40 uur Journaal en sport. 22.10 uur Tourjournaal. 22.40 uur Melo melo: Veroor deeld tot zwijgen. Tv-film. huyze, Roeland Landegent en Niek Rademaker. Verspringen: groep 6, "Ihrnara Roos en Johan van Kuyk; groep 7, Willian Rotte en Roel Schults; groep 8, Sandra van Leeuwen en Christian Schot. Grote bal wer pen: groep 6, Marieke Werry en Jochem Maas; groep 7, Marjon den Boer, Robin Gocht en Jaap Romijn; groep 8, Sabina de Jonge en Arjan Kostermans. Kastiebal werpen: groep 6, Th- mara Roos en Robert Kreisel; groep 7, Esmée Hogendoorn en Roel Schults; groep 8, Janine Hanse en Arjan Kostermans. Hindernisbaan: groep 6, Marie ke Werry en Sebastiaan Eve- raers; groep 7, Martine v. d. Cingel en David Vos; groep 8, Janne Marij Hanse en Arjan Nolet. SEROOSKERKE Zangdienst Op zondag 4 juli wordt in de Nederlandse Hervormde kerk te Serooskerke een zangdienst gehouden waaraan wordt mee gewerkt door de zangeres Tan- ny Klaasse uit Zierikzee en het Hervormd Kerkkoor uit Drei- schor onder leiding van J. Knuist. Het thema van de dienst is 'Zij zongen een nieuw gezang'. Tijdens de bijeen komst wordt het orgel be speeld door Annet van der Lin de. De voorganger is ds J. W. Slok uit Zuidland. Aanvang 19.00 uur. SCHARENDIJKE Geslaagd Marcel van der Bie uit Scha rendijke is aan de Braille- school van het Bartimeus Insti tuut geslaagd voor het MAVO- D diploma met het certificaat wiskunde. KERKWERVE Geslaagd Ciska Berrevoets uit Kerkwer- ve is aan het CIOS te Goes ge slaagd voor de diploma's oefen- meester 3 voetbal, zwemin- structrice en aerobicdansen. BROUWERSHAVEN Geslaagd Aan de Pedagogisch Tbchnische Hogeschool in Amsterdam be haalde Frans Kloet uit Brou wershaven het diploma docent consumptieve techniek. Oud papier Aanstaande zaterdag halen le den van de algemene sportver eniging Brouwershaven oud papier in de kern Brouwersha ven. Gestart wordt om 09.00 uur. De bewoners wordt ver zocht om het papier gebundeld aan de straat te zetten. DREISCHOR Musi Voca concert Op initiatief van de stichting Musi Voca is op vrijdag 2 juli in de Nederlandse Hervormde kerk te Dreischor een concert waaraan wordt meegewerkt door het Zeeuws Mannenkoor. De koorzang wordt afgewis seld met muziek van Ooster- lands Fanfare. Het concert be gint om 20.00 uur. NOORDGOUWE Geslaagd Oud-inwoonster van Noord- gouwe, Janita van Putten is aan de Academie voor Journa listiek te Tilburg afgestudeerd als journaliste. OOSTERLAND Oud papieractie Op zaterdag 3 juli halen mede werkers van de Gereformeerde Gemeente in Oosterland oud papier op. Men rijdt rond vanaf 09.30 uur. De inwoners van de kem wordt verzocht het oude papier en karton voor die tijd gebundeld aan de stoeprand gereed te zetten. De opbrengst van de actie is bestemd voor de zending. MIDDELBURG Geld voor Saeftinghe De Stichting Het Zeeuwse Landschap krijgt van de Natio nale Postcode Loterij een bij drage van 150.000 gulden voor uitbreiding van haar activitei ten in het natuurgebied 'het verdronken land van Saefting he' in Oost Zeeuwsch-Vlaande ren. De beleggingsmaatschap pij Westerschelde bv heeft 543 hectare schorregebied, gelegen langs de oevers van de Wester schelde en tegen de grens van België, overgedragen aan de stichting Het Zeeuws Land schap. De aanschaf van dit ge bied maakt onderdeel uit van een veelomvattend plan om Saeftinghe als natuurgebied te behouden en te beschermen. Met het geld van de Postcode Loterij gaat het Zeeuws Land schap een oud binnenvaart schip aankopen en inrichten als bezoekerscentrum. Ook wordt het aantal excursies uit gebreid en komt er een gemar keerde wandelroute door het gebied. Via deze voorzieningen denkt men jaarlijks 30.000 be zoekers te kunnen ontvangen. Cassettebandje Klienk-Klaer In de studio van muziekhandel Van Damme te Middelburg werd een cassettebandje opge nomen waarop de zanger Bei Cok uit Kruiningen oude en nieuwe Zeeuwse liedjes zingt. Het bandje kreeg de titel Klienk-Klaer. Tijdens het TROS-radioprogramma De du vel is oud dat op donderdag 1 juli van 10.00 tot 11.00 uur is te horen op Radio 5 worden enke le liedjes van de nieuwe casset teband ten gehore gebracht. Gratis vervoer met nieuwe bussen Op zaterdag 3 juli kan het pu bliek in Vlissingen en Middel burg gratis gebruik maken van een aantal nieuwe bussen van de streek vervoermaatschappij Zuid-West-Nederland. Het gaat om zeven Van Hooi bussen die vanaf 1 juli worden ingezet op de lijnen 56, 57 en 58. De nieu we bussen hebben over de hele lengte een extra lage vloer. De deuren zijn extra breed en de bussen hebben niet één maar twee uitstapdeuren. Dat alles om het in- en uitstappen te ver gemakkelijken. Verder hebben de bussen extra bagagemoge lijkheden en wordt de bestem ming elektronisch aangegeven in gele letters op een zwarte a'chtergrond. Advertentie Shirts Broeken deurloo mode ,,y/

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 4