Wijkbus 60+ viert eerste lustrum met een receptie Op korte termijn nog weinig mogelijkheden glastuinbouw Raadsvergadering Westerschouwen ABN /Amrobank introduceert unieke geldautomaat Een aangepaste bus is hartewens van jubilaris Bru Openstelling Jacobuskerk Renesse Opening provinciale expositie afval preventie Haamstede Belgische hulp reiniging Wester- schelde In Bruinisse en Duiveland DINSDAG 15 JUNI 1993 NR 25374 3 In vijf jaar tijd heeft de Wijkbus 60+ de nodige kilometertjes in Zierikzee afgelegd. ZIERIKZEE - Sommige ouderen rijden gewoon voor de gezelligheid mee, anderen pakken de 60+ wijk bus om op donderdag naar de weekmarkt op het Ha venplein te gaan of om een bezoekje te brengen aan een kennis of familid, die voor een paar ouderenbe- nen net iets te ver weg woont. Voor hen allen is de wijkbus 60+ die elke donderdag en zaterdagmorgen „achtjes" draait door Zierikzee een uitkomst. Woensdag 16 juni is het precies vijf jaar geleden dat de wijkbus 60+ aan zijn eerste rit begon. Dat heug lijke feit wordt woensdag 23 juni gevierd met een re ceptie (van 14.00 tot 16.00 uur) in de Paternoster in Zierikzee. 'Rare jongens die Bruenaars'. Dat was de eerste reactie op het nieuws dat in september van dit jaar een bijzonder feest in Bruinisse wordt gehouden. Dan namelijk vieren de inwo ners van dit karakteristieke mosseldorp het 525-jarig be staan van hun Bruinisse. Dat ze in Bru behoorlijk kunnen feesten en dat haar inwoners bekend staan als gezellig- heidsdieren was reeds bekend, maar dat ze ook een 525-jarig jubileum kennen, was nieuw. Zouden ze in Bruinisse dan ook een 37,5 jarig huwelijk, het dertienjarig bestaan van een vereniging of de zevenen- eenhalve verjaardag van een kind vieren, waren vragen die direct opborrelden? In dat ge val moest het wel iedere dag feest zijn in Bru. Hoewel iede re dag in Bruinisse als een feestelijke wordt gezien, bleek bij navraag dat toch niet iede re gelegenheid wordt aange grepen om de slingers, toeters en alcoholische versnaperin gen uit de kast te halen. Achter het jubileum van Bruinisse bleek zelfs een zeer verdedig bare reden te schuilen. Een re den waarover nog niet werd nagedacht toen bij het 500- jarig jubileum van het dorp het Bruse volkslied werd ge schreven. Vijfhonderd jaar bestaat ons dorp, vijfhonderd jaar na nu, zal Bru nog steeds Bruinisse zijn, want er is maar één Bru", zo luidt het laatste couplet. Als de voortekenen niet bedriegen komt deze voor spelling gedaan in de Bruse hymne niet helemaal uit en zal Bruinisse binnen een aantal jaren worden samengevoegd met één of meerdere gemeen ten op Schouwen-Duiveland. Reden genoeg, zo vindt men in Bru, om nog eenmaal haar be staan rondom een bijzonder aantal jaren, in dit geval dus 525, te vieren. Een feestdag met een ietwat wrange achter grond, immers de zelfstandig heid van Bruinisse dreigt na ruim een halve eeuw verloren te gaan. Aan de andere kant moeten we ook niet al te pessi mistisch zijn. Want ook/zelfs een gemeentelijke herindeling zal het speciale karakter van het dorp niet aantasten. Brui nisse zal altijd Bruinisse blij ven en feest zal er altijd' wor den gevierd. Net als dat er uit het mosseldorp iedere keer weer verrassend nieuws op stijgt. Dat zal blijven, ook al valt het dorp over een paar jaar onder de gemeente Schou wen-Duiv eland. P.S. RENESSE - Tot en met eind augustus wordt de Nederland se Hervormde Jacobuskerk in Renesse wekelijks weer twee keer opengesteld voor pu bliek. Dat gebeurt op dinsdag en don derdag van 14.00 tot 16.00 uur, met uitzondering van 20 en 22 juli, de data die in de week val len waarin het kermis is in Re- nesse. Tijdens de openstelling zijn in de kerk mensen aanwe zig die het publiek willen in formeren over de geschiedenis van de kerk en de bezienswaar digheden in het gebouw, onder meer de rouwborden die in de kerk te zien zijn. In het koor is een expositie van werken van de kunstschilder Jean du Neele en tijdens de openstelling wordt het orgel bespeeld. BURGH-HAAMSTEDE - Af valpreventie heet de tentoon stelling die de komende maan den in ruim twintig Zeeuwse gemeenten te zien zal zijn. De expositie begint haar rondreis in Burgh-Haamstede waar donderdag 1 juli de officiële opening plaatsvindt. Die opening wordt om 12.00 uur verricht door lid van gede puteerde staten van Zeeland, ing. J. L. Hennekeij. De ten toonstelling is dan opgesteld in de bibliotheek De Schutse te Burgh-Haamstede. De exposi tie bestaat uit drie onderdelen: afvalpreventie, kringloop van afval en gemeente en afvalpre ventie. De tentoonstelling is sa mengesteld door de Stichting Onderwijs en Milieu (SOM) uit Nijjnegen. Ze is tot en met 9 ju li te zien in De Schutse, tijdens openingstijden van de biblio theek. Onderzoek maar eens of er be hoefte aan speciaal vervoer voor ouderen en gehandicapten bestaat. Die opdracht kregen de Zierikzeese ANBO (Algeme ne Nederlandse Bond voor Ou deren) en de Stichting Welzijn Ouderen mee, toen ze bij de in middels overleden PvdA-wet- houder J. Groen het plan voor een speciale ouderen- en gehan dicaptenbus op tafel legden. Nieuw was het plan niet, want De leden van de commissie be drijfsleven werden in hun ver gadering op de hoogte gehou den van de mogelijkheden voor glastuinbouw binnen de ge meente en in Duiveland. Even tuele glastuinbouw waar reeds een lokatie voor is aangewe zen. Voor Bruinisse zijn dit 120 hectare in de Bruinisser polder, voor Duiveland gaat het om een terrein van tweehonderd hectare. Inmiddels zijn de uit slagen van een haalbaarheids onderzoek door het projectont wikkelingsbureau De Waal en Partners bekend. Deze kwa men er op neer dat gezien de slechte situatie in de landbouw de mogelijkheden voor ont wikkeling van glastuinbouw op Schouwen-Duiveland op dit moment slecht zijn. Mogelijk heden die echter in de toe komst niet uit te sluiten zijn, zo menen de onderzoekers. Van belang voor de voortgang, zo meende de voorzitter van de vergadering, burgemeester A. Vogelaar, was wat te doen met deze conclusies. Tbch verder werken aan de wijziging van het bestemmingsplan van het desbetreffende gebied zodat men klaar staat ondernemers te helpen wanneer de mogelijk heden daar zijn of de zaak in de koelkast stoppen. De commissieleden, met daar in vertegenwoordigers uit de verschillende bedrijfstakken in Bruinisse, waren het snel eens. Een ieder vond dat nu doorgegaan moest worden met eerder al waren - overigens zon der succes - tot drie keer toe po gingen ondernomen om in Zie rikzee de belbus te laten rij den. Om duidelijk te maken dat er onder ouderen en gehan dicapten in Zierikzee wel dege lijk behoefte aan betaalbaar vervoer was hielden ANBO en Stichting Welzijn Ouderen een enquête onder ouderen. De uit slag liet niets aan duidelijk heid te wensen over: heel wat G. E. Houtekamer: ,,Met een samenhangend en breed gedra gen beleid wordt gewillig oor gevonden bij de provincie." het treffen van voorbereidin gen, zodat er op een later tijd stip geen tijd verloren hoeft te gaan. Argumenten die hier voor werden aangedragen be troffen het feit dat het hier gaat om 'schone' industrie die bovendien bijdraagt tot een verbreding van dc reeds aan wezige bedrijvigheid in Brui nisse en zorgt voor een stimule ring van de werkgelegenheid. Belangrijk voor de toekomst mogelijkheden van glastuin bouw noemde burgemeester Vogelaar eveneens de ontwik kelingen in de Hoekse Waard. Een belangrijk concurrentiege- bied voor Bruinisse omdat de geënquêteerden gaven te ken nen dat ze zo'n speciale bus die hen op donderdag naar het cen trum zou kunnen brengen, wel toejuichen. Want Zierikzee mag dan wel een klein stadje zijn, maar voor. diegenen die al wat ouder zijn of die door om standigheden niet goed ter been zijn, kan een wandelinge tje naar het centrum, het ZWN station of het ziekenhuis en de Corneliastichting weieens de martelgang van Kromme Leen- dert zijn. Zeker voor hen uit de buitenwijken (Poortambacht, Zuidhoek). Experiment Met die enquête-resultaten bleek de behoefte aan een wijkbus, althans in theorie be wezen. Nu moest blijken of dat ook in de praktijk het geval zou zijn. Bij wijze van experi ment kreeg de commissie, die belast werd met het beheer van deze bus, voor een jaar een ge meentelijke subsidie van ze venduizend gulden. Kon de wijkbus daarin zijn bestaans recht aantonen, dan kon die eenmalige subsidie worden omgezet in een jaarlijks terug kerende gemeentelijke tege moetkoming. Met die toezeg ging kon de beheerscommissie met als grote inspirator wijlen Jan Snijders aan de slag gaan om in overleg met de ZWN (Streekvervoer Zuidwest-Ne derland) een route en dienstre geling op te stellen voor de donderdagen, waarop de bus voor 60-plussers - een leeftijd die door de gemeente werd be pleit - zou gaan rijden. Op de fiets zwierven Van den Noord en Snijders door Zierikzee om zo een route uit te stippelen waardoor het centrum maar ook het ziekenhuis, de Corne liastichting en het busstation voor iedere oudere en gehandi capte tegen een luttel bedrag (een gulden per rit) bereikbaar zou zijn. Klaverblad Met het nodige gepuzzel en ge- cijfer ontstond uiteindelijk een zogeheten klaverbladroute met De Beuze als spil en de Schou- tuinbouwers het liefst zo dicht mogelijk bij de veilingen in het Westland willen zitten. Daarnaast kent Schouwen- Duiveland weer andere voorde len, zo wist hijZo noemde hij het aantal zonuren, de relatief goedkope grondprijzen en de hoge wintertemperatuur. In het geval dat er kan worden ge start met kassen in Bruinisse, Verwachtte de burgemeester dat met name jonge agrariërs de stap zullen durven wagen. Dorpsplan Ander onderwerp betrof de- eventuele ontwikkeling van een dorpsplan. Eerder was hierover in de commissies openbare werken en financiën reeds positief geadviseerd. Ook de commissie bedrijfsle ven bleek positief gestemd over dit plan waarin bepaalde ontwikkelingen integraal, dus vanuit het gezichtspunt van de verschillende disciplines, wor den bekeken. Goed voorbeeld hiervoor is bijvoorbeeld een wijziging in de infrastructuur die op allerlei gebied, zoals de leefbaarheid en de verkeersvei ligheid, zijn invloed kan heb ben. Met name de heer G. E. Hoütekamer hield een warm pleidooi voor het opstellen van een dorpsplan, dat volgens het raadslid, een voorwaarde is om bij de provincie in aanmerking te komen voor subsidie. Het rijk en de provincie stimuleren namelijk gemeenten dergelijke plannen op te stellen. Voor waarde voor een goed dorps plan waarmee gewerkt kan worden noemde Houtekamer de inspraak van de burger. Leefbaarheid ,,Hct kan alleen worden opge steld in samenwerking met de bevolking. Zij namelijk bepa len de leefbaarheid van ons dorp. Met een samenhangend en breed gedragen beleid wordt een gewillig oor gevon den bij de provincie wat betreft financiële middelen". Burge meester Vogelaar kon zich bij deze woorden volledig aanslui ten. Door middel van hoorzit tingen kon volgens hem wor den overlegd met de bevolking. wenbank als beginpunt (09.00 uur). Hierdoor is het vervoer vanuit de buitenwijken naar het centrum en omgekeerd ge regeld. Elke donderdag en za terdagmorgen wordt daarvoor bij de firma De Jonge het busje opgehaald, dat voor die gele genheid voorzien wordt van het bord 60 plus. Van meet af aan bleek dat de bus ook in de praktijk aansloeg. In het eerste jaar maakten gemiddeld 18,19 senioren gebruik van de bus. Alleen de donderdagavond bleek geen succes, dan zat er volgens de beheerscommissie soms maar één passagier in de bus. Daarom werd al na een jaar besloten om de donder dagavond te schrappen en voortaan op zaterdagmorgen te gaan rijden. Een besluit waar door het aantal passagiers opliep tot gemiddeld vijftig per week. Begin december 1992 werd dan ook de 2500ste passa gier, mevrouw A. de Vin, een trouwe gebruikster van de wijkbus in de bloemetjes ge zet. Of die jaarlijkse stijging van het aantal gebruikers, van wie de meesten tussen de ze ventig en tachtig jaar oud zijn, zich zal doorzetten is moeilijk met zekerheid te bepalen, maar wel denkt de beheers commissie dat dit jaar nog een kleine stijging mogelijk is. Achter in Poortambacht, bij de Speelmansplaat wordt immers een aantal ouderengeschikte woningen gebouwd. De bewo ners daarvan kunnen behalve met de wijkbus ook met het re guliere openbaar vervoer. Gezelligheid Voor de in totaal vijftien chauf feurs zijn de meeste passagiers inmiddels bekende gezichten. Veel van hen stappen bij Bor- rendamme op. Dat dat een drukke halte is, weten de chauffeurs die door coördina trice A. van Wijngaarden-Bus gemiddeld twee tot drie keer per maand voor een dienst worden ingeroosterd. Zo'n dienst geldt of voor een mor gen of voor een middag. En dat is mooi voor de chauffeurs van wie de meesten tussen de zestig en zeventig jaar oud zijn. Het vergt immers nogal wat om chauffeur op de wijkbus te zijn. Niet alleen moet de route goed in het hoofd zitten, maar ook het manoeuvreren van het busje door het drukke stadsge woel op donderdag is iets wat de chauffeur in de vingers moet hebben. Buiten dat alles moet hij ook een stukje service geven, bij voorbeeld als de oudere niet zonder steuntje in- of uit kan stappen. Daarvoor De zeer moderne geldautomaat is voorzien van een kleuren scherm waarop naast een dui delijke gebruiksaanwijzing nog eens extra de laatste nieuwtjes van de bank ver schijnen. Houders van een Bank- of Europas kunnen 24 uur per dag en zeven dagen per week tot 300 gulden per dag op nemen. Relaties van ABN /Am- ro kunnen meerdere keren per dag (maximaal duizend gul den) opnemen en het saldo van hun rekening inzien. De nieu we geldautomaat is zo ge bouwd dat niemand over de schouders van de klant kan meekijken. Daarmee is een op timale privacy gewaarborgd. Voor houders van buitenlandse passen worden de aanwijzin gen op het beeldscherm tevens in de Engelse, Duitse en Franse taal uiteengezet. Een van de onderwerpen die aan de orde komt is het instel len van een nieuw parkeerver bod aan de noordzijde van de Emmaweg in Renesse en aan beide zijden van de Bern- hardstraat in Haamstede. Door de herbestrating van deze we gen zijn de gele doorgetrokken strepen over de weg verdwe nen. Verbodsborden moeten voor uitkomst zorgen. De ge parkeerde auto's zorgen name lijk voor teveel hinder en ge vaar voor de overige wegge bruikers. Daarnaast wordt het doorgaande verkeer ernstig be lemmerd. Ook wordt de raad gevraagd om een krediet beschikbaar te stellen voor het vervaardigen bevindt zich altijd een opstapje in de bus. Van hem wordt bo vendien verwacht dat hij zo veel mogelijk rekening houdt met de wensen van de passa giers wat betreft het uitstap pen. ,,Kun je me daar even op de hoek afzetten, dan ben ik zo thuis" is iets dat de chauffeurs tijdens hun dienst regelmatig te horen krijgen. Zoveel moge lijk wordt met die wensen re kening gehouden. Dat geldt ook voor diegene die echt niet in staat is om naar de dichtst bijzijnde halte te lopen. In noodgevallen wordt de hand over het hart gestreken en wordt de passagier thuis opge haald. Rolstoelers Nu het eerste lustrum een feit is kan de beheerscommissie met tevredenheid terug zien op de eerste jaren. Tot nu toe is het elk jaar gelukt om met de ze venduizend gulden subsidie en de opbrengsten uit de kosten te komen. Een reserve vormen is er echter niet bij, omdat alles wat na aftrek van de kosten (bushuur, verzekeringen, druk kosten, dienstregelingen etce tera) over is moet worden te ruggestort in de gemeentekas. Zo luidt de afspraak. Naast alle tevredenheid leeft er binnen de beheerscommissie nog één wens. Hoewel de wijk bus rijdt voor 60-plussers en gehandicapten, kunnen die niet allemaal van dit goedkope vervoer gebruik maken. Ge handicapten die aangewezen zijn op een rolstoel kunnen im mers niet met de bus mee om dat deze niet aangepast is. Zo als elke jarige een verlanglijst je heeft, zo heeft ook déze jubi laris een grote maar nog onver vulde wens: de mogelijkheid om in het vervolg met een aan gepaste bus te mogen rijden. Met het oog op de WetVoorzie- ningen Gehandicapten, waar bij de gemeente een belang rijke rol krijgt bij het toeken nen van allerlei voorzieningen en aanpassingen, kan zo'n aan gepaste bus wellicht realiteit worden. Zover is het nog niet, vooralsnog rijdt het „gewone" busje nog rond. In verband met de receptie die woensdag 23 ju ni ter gelegenheid van dit eer ste lustrum in de Paternoster wordt gehouden, rijdt de wijk bus die woensdag tussen 13.30 en 14.00 uur en tussen 15.30 en 16.00 uur naar de Paternoster. Informatie over de dienstrege ling van de wijkbus 60+ is ver krijgbaar bij coördinatrice A. van Wijngaarden-Bus (telefoon 01110-15243) of hi,j n^eVrou'W-: Snijders (telefoon*01110-14526). Bovendien kunnen relaties van ABN/Amro hun pincode-wijzi gingen in iedere gemakkelijk te onthouden combinatie van vier cijfers. Deze zogenaamde PIN-change is uniek voor ABN/Amro en kan alleen bij die kantoren die herkenbaar zijn aan de sticker U kunt hier uw PIN-code wijzigen. Elke Bank- of Europashouder van welke bank dan ook die in de periode van 10 juni 1993 tot 1 juli op drie verschillende da gen geld opneemt bij de geld automaat op het kantoor aan de Deestraat in Bruinisse krijgt op vertoon van de trans actiebonnen een gratis Thn- gramspel aangeboden. Als ex tra houvast krijgen alle bezoe kers een folder mee waarin stap voor stap de werking van de geldautomaat nog eens dui delijk wordt omschreven. van deelplan II van het mobili teitsscenario, het parkeerbe- leidsplan. Andere onderwer pen zijn onder meer: krediet voor reparatie rioolpompen, de begroting 1994 van het dorps huis Haamstede, geldlening aan tennisvereniging Scelve- ringhe en de vaststelling van de meerjarenraming restaura ties monumenten 1994-1999. DEN HAAG - Het aantal bran den in woonhuizen is begin dit jaar sterk toegenomen. In de eerste tien weken van dit jaar vielen 21 doden door brand in een woorfhuis. Dat is een ge middelde van twee per week. Verwachting t/m zaterdag 19 juni WEERSVOORUITZICHTEN Donderdag Zonneschijn 30% Kans op neerslag 30% Min.temp. 11 graden Mid.temp. 18 graden Windkracht west 3 Zonneschijn 40% Kans op neerslag 20% Min.temp. 12 graden Mid.temp. 20 graden Windkracht zuidw. 3 Zonneschijn 50% Kans op neerslag 20% Min.temp. 14 graden Mid.temp. 24 graden Windkracht zuid 3 ZON- EN MAANSTANDEN 16juhi Zon op 05.16, onder 21.59 Maan op 02.43, onder 18.29 17 juni Zon op 05.16, onder 22.00 Maan op 03.13, onder 19.32 Nieuwe Maan: 20 juni (03.53) HETWEEROVERZICHT DE BILT - Het wordt de komende da gen warmer. Een hogedrukgebied ligt aan het eind van deze week bo ven centraal Europa en zorgt samen met een depressie in de buurt van Ierland voor een zuidelijke stroming boven Nederland. Hiermee wordt warme lucht aangevoerd: zaterdag middag komt de temperatuur ruim boven de 20 graden. Het is echter nog maar de vraag hoelang de tem peratuur op dat niveau blijft. Morgen wordt het in ieder geval nog niet zo warm. Een koufront komt vanuit het westen dichterbij en zorgt morgen ochtend voor een bewolkte dag. In de loop van de ochtend valt langs de westkust de eerste regen van 'het front, 's Middags regent het ook el ders in Nederland nu en dan. Het blijft nog vrij koel; de middagtempe- ratuur loopt uiteen van 16 graden op de Waddeneilanden tot 19 graden in het zuiden. Op nadering van het re- gengebied trekt de zuidwestenwind aan en bereikt windkracht 6 langs de kust en op het IJsselmeer. Donder dag kan er in het binnenland nog een lokale bui vallen en wordt het zo'n 17 tot 20 graden. Daarna draait de wind naar de zuidhoek en wordt het dus (even) zomers. VLISSINGEN - Besturen van gemeenten en waterschappen rond de Westerschelde hebben medewerking van hun colle- ga'sjn B'elgië gevraagd om de rivier schoon te krijgen. De Taakgroep Westerschelde, waarin de gemeenten en water schappen aan Nederlandse zij de zijn verenigd, heeft zestig Belgische instanties schrifte lijk gevraagd mee te denken over de riviervervuiling en de opslag van verontreinigde bag gerspecie. Die baggerspecie komt vrij bij het uitdiepen van de Schelde ten behoeve van de bereikbaarheid van de Ant werpse haven. ZIERlKZEESCHEÜfï NIEUWSBODE Bi Uitgever Drukkerij Lakenman Ochtman bv te Zierikzee. Directie D. L. van 't Leven. Hoofdredacteur P. M. M. Schrauwen Kantoor Jannewekken 11, Zierikzee. Postbus 1, 4300 AA Zierikzee. Telefoon 01110-16551. Telefax 01110-14315. Lezersservice (bezorging) De krant na 18.00 uur nog niet ontvangen? Bel 01110-17314. Maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Woonhuisaansluitingen Redactie (na 17.30 uur) 01110-12951 Fotograaf (na 17.30 uur) 01112-1575. Abonnementen Per kwartaal f 48,50 Bij autom. afschr. f 46.00 Per jaar f 183,00 Bij autom. afschr. f 173,00 Losse nummers f 1,00. De abonnementsprijzen zijn inclusief 6% B.T.W. Opzeggingen dienen een maand, voor het einde van de lopende abonnements-periode schriftelijk bij de Zierikzeesche Nieuwsbode gemeld te worden. Inlevertijden advertenties Maandagkrant vrijdag tot 13.00 uur Dinsdagkrant maandag tot 1130 uur Donderdagkrant woensdag tot 1130 uur Vrijdagkrant donderdag tot 1130 uur Voor fouten ontstaan door telefonische of onduidelijk geschreven opdrachten wordt door ons geen verantwoording gedragen. Advertentietarieven Losse mm prijs 64 cent. Kontrakttarieven op aanvraag, „succesjes" (t/m 4 regels) f 7,- De advertentieprijzen zijn exclusief 17'/?% B.T.W. BRUINISSE - In de vergadering van de commissie bedrijfsleven van de gemeente Bruinisse werd gis teravond, maandag, gesproken over de mogelijkhe den tot projectmatige ontwikkeling van glastuin bouw in de polder van Bruinisse en Duiveland. Een haalbaarheidsonderzoek had uitgewezen dat op kor te termijn de mogelijkheden hiertoe, gezien de eco nomische recessie, beperkt zijn. In het rapport wor den die mogelijkheden echter in de toekomst, wan neer de economie weer is aangetrokken, nadrukke lijk niet uitgesloten. Reden waarom de commissie unaniem besloot dat toch moet wórden verder ge gaan met het treffen van de voorbereidingen voor het geval de perspectieven voor deze vorm van tuin bouw heter zijn. „We moeten klaar staan, als de mo gelijkheden zich voordoen", was de algemene con clusie. BRUINISSE - Het ABN/Amro-kantoor aan de Deestraat 2 in Bruinisse heeft haar service aan de klanten recentelijk uitgebreid met een unieke geld automaat, met verbazingwekkende mogelijkheden. BURGH-HAAMSTEDE - Op maandag 21 juni verga dert de raad van de gemeente Westerschouwen. De vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis en begint om 19.30 uur. Vrijdag Zaterdag

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 3