hAmse+hAnse GRATIS SSiike 1! 1? 99 4" EXTRA WEEK-VOORDEEL brouwershaven 01 II5-3424 Lupack [lupackj! cocktailworstjes oosterland Oil 10-14275 Goroos doperwtjes Ieerfi'n EfflBS O'lacy's vruchtenthee Lu bastogne koeken CS33SS23 'de echte' Schouder- karbonade Volsappige hand- sinaasappels Maroc BAKKERIJ EVERAERS Bruine bolletjes Appelflappen \,rRS&W°RDELI I EVERAERS - SCHARENDIJKE 14 NIEUWSBODE EXTRA Scalde Oort 2 Ruime houten stacaravan (9x3 meter) met aanbouw (3x5 meter), schuurtje en terras, gelegen nabij strand, bos en dui nen, De stacaravan is gelegen op grond met erfpacht (grond eventueel aan te kopen). Inventaris is inbegrepen. Indeling: entree, keukenblok met gasfornuis, koelkast en kasten, ruime zit- en eetkamer, twee slaapkamers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel. De aanbouw bestaat uit een zeer rui me slaapkamer met kastenwand en vaste wastafel. Algemeen: verwarming d.m.v. gaskachel, warmwatervoorzie ning d.m.v. gasgeiser via butaan-gasflessen; in de slaapka mer elektrische kachel; aansluiting op water, elektrisch en riolering. Vraagprijsf 70.000,- k.k. Hogeweg/Roggebos Een perceel bouwgrond groot 1400 m2. Vraagprijsf 215.000,- k.k. HAAMSTEDE Dapperweg 21 Riante woning met garage, schuur en zomerwoning, alsmede de tuin, erf en twee percelen voor het plaatsen van een eigen tent of eigen caravan nabij het centrum van Haamstede, gren zend aan het bedrijventerrein. Eigen grond 2000 m2. Inhoud 475 m3. Bouwjaar 1939. Vrij uitzicht. Indeling: entree, hal, L- vormige woonkamer, serre, woonkeuken, bijkeuken, zitbad, toilet. Verdieping: drie slaapkamers, badkamer met bad, toilet en wastafel, balkon. Algemeen: gasgestookte c.v.-ketel met radiatoren, geyser, dubbel glas, garage 30 m2 en inhoud 60 m3, inhoud zomerwo ning 80 m3. Vraagprijs350.000,-k.k. Omloopsweg 10 Vrijstaande woning met losstaande garage, terras en fraai aangelegde tuin in het overgangsgebied van duinen naar open polderlandschap, nabij de kern Haamstede. Oppervlak te 540 m2. Inhoud 420 m3. Indeling: entree, hal, toilet, kelder- kast, slaapkamer, woonkamer met serre, moderne keuken en garage/berging. Verdieping: overloop, badkamer en twee slaapkamers. Algemeen: verwarming en warmwatervoorzie ning d.m.v. combiketel. Gedeeltelijk dubbel glas. Koopsomf 255.000,- k.k. NIEUW-HAAMSTEDE Nieuwe Kerkweg 2 Schitterend, nabij het Grevelingenmeer, in het vrije polder landschap gelegen vrijstaande woning met bijbehorende rui me loods (126 m2), garage, schuur, erf en fraai aangelegde tuin met terras en vijver op 1590 m2 eigen grond. Inhoud wo ning 460 m3. Indeling: entree, hal, toilet met fonteintje, woon kamer met open haard, open keuken met inbouwapparatuur, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, twee slaap kamers. Verdieping: overloop, toiletruimte, twee slaapkamers, ruime bergkast en c.v./boilerruimte. Algemeen: de woning is volledig geïsoleerd en gedeeltelijk voorzien van dubbelglas; voorzien van c.v. met radiatoren en elektrische boiler; vloerverwarming. Vraagprijsf 350.000,- k.k. Hogezoom 76 Woning met diverse schuren, tuin, boomgaard en weiland op 4440 m2 eigen grond, goed gesitueerd tussen de kernen Haamstede en Renesse. Tegenover de woning is een weiland van 1.92.10 ha gelegen, welke eveneens te koop is. Ideaal voor paardenliefhebbers. Inhoud woning ±230 m3. Indeling: entree, bijkeuken met wasbak, toilet met douche, keuken met kasten en gaskachel, woonkamer met gaskachel, slaapka mer. Verdieping: slaapkamer, overloop/berging met wastafel. Algemeen: verwarming d.m.v. gaskachel, warmwater d.m.v. gasgeiser. Vraagprijsf 295.000,- k.k. Julianastraat 29 Nabij het centrum van Haamstede gelegen ruime twee- onder-één-kapwoning met aangebouwde garage en 268 m2 eigen grond. De woning is uitstekend onderhouden en be staat voornamelijk uit duurzame materialen. Inhoud woning 400 m3, inclusief garage. Indeling; entree, gang, keuken, doorzonkamer, toilet. 1e verdieping: drie slaapkamers, dou che, toilet, wasstafel. 2e verdieping: overloop en slaapkamer. Algemeen: dubbelglas, behoudens op de 2e verdieping. Garage met c.v. en een ruinie zolderberging. Goed onderhou den'en'aangelegde tuin. Vraagprijsf 255.000,- k.k. Rozenlaan 11 Vrijstaande bungalow met ruime garage en onder architek- tuur in aanleg zijnde tuin met vrij uitzicht, gelegen op uitste kende lokatie nabij duinen, strand en het Staats Natuurmonu ment ,,de Kop van Schouwen". Oppervlakte grond 672 m2. Inhoud 570 m3. Bouwjaar 1992. Indeling: entree, hal, trap- opgang, toilet, ruime woonkamer, woon/zitkamer (7x4.75); eethoek (3.50x6); keuken (3x3.70), ruime bijkeuken en grote garage met op de verdieping een aparte hobbykamer. Verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer met bad, douche, toilet en wastafel. Algemeen: verwarming en warmwater d.m.v. combi ketel, radiator, de woning is voorzien van spouwmuren, dub bel glas, vloer- en dakisolatie. Het perceel is zeer goed ont sloten met tuin op het zuid-westen in een met landhuizen en bungalows nieuwe wijk. Vraagprijs op aanvraag. RENESSE Cardium 3 Moderne luxe rekreatiebungalow met terras en mooie tuin, fraai gelegen aan een vijverpartij. Met schitterend vrij uitzicht over vijver en polderlandschap, vanuit de tuin en vanaf het royale balkon. Gelegen op uitstekende lokatie nabij de jacht haven. De bungalow is modern ingericht met een geheel be tegelde vloer. Bouwjaar ±1987. Inhoud 225 m3. Oppervlakte 201 m2 eigen grond. Indeling: entree, hal, badkamer met lig bad, handdouche, toilet en wastafel, woonkamer met eethoek en open trap naar verdieping, keuken met diverse apparatuur, berging, schuifdeur naar terras. Verdieping: twee slaapka mers met vaste wastafel, berging, overloop. Algemeen: warmwatervoorziening d.m.v. combiketel met radi atoren, voorzien van dubbel glas. Inclusief luxe inboedel. Vraagprijsf 198.000,- k.k. 't Lage Burgh 28 Half vrijstaande woning met garage, nieuw in aanleg zijnde tuin op 510 m2 eigen grond, gelegen in een rustige woonwijk, in de kern van Burgh, nabij strand, bos en duinen. Geschikt voor zowel permanente als rekreatieve bewoning. Inhoud 270 m3 Indeling: entree, gang, toilet, doucheruimte met wastafel, woonkamer, keuken en drie slaapkamers. Algemeen: de woning is voorzien van dubbel glas; verwar ming en warmwatervoorziening d.m.v. combiketel; vernieuwd dak; inclusief de inboedel. Vraagprijsf 230.000,-k.k. Westerenban 2 Fraai gelegen landhuis met aangebouwde garage en berging met vide en zolder, schuurtje en fraai aangelegde tuin met terras op 828 m2 eigen grond. Vrij uitzicht over duinpolder landschap. Gelegen nabij de kern van Haamstede op enkele minuten afstand van strand, bos en duinen. Inhoud 560 m3 (inclusief garage). Bouwjaar 1981. Indeling: entree, hal, toilet met vaste wastafel, ruime woonkamer met open haard, schuifpui naar terras, open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet en twee vaste wastafels. Verdieping: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, wastafel, bergruimte en bergkast. Logia. 2e verdieping: geschikt te ma ken als bergzolder. Algemeen: c.v. met radiatoren en warmwatervoorziening via combiketel. Voorzien van dubbelglas. Vraagprijsf 475.000,- k.k. Hoogenboomlaan 1 De ruime vrijstaande gezinswoning met garage, paardestal (twee boxen), kippehok en grasland, nabij de kern Renesse op 1190 m2 eigen grond. Op korte afstand van strand en dui nen. Indeling: entree, hal, toilet, grote woonkamer, keuken. Verdieping: drie slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, wastafel, zolderberging. Algemeen: c.v.-ketel met boiler via c.v. Garage 7x3.5. Geschikt voor paardeliefhebbers met ruim te voor buitenloop. Vraagprijsf 249.000,- k.k. Weeldeweg 65 Vrijstaande karakteristieke woning met schuurtje, terras en met royaal grasgazon en solitaire loofbomen, totaal groot 2300 m2, gelegen in de kern van Burgh, nabij strand, bos en duin. Inhoud 210 m3. Indeling: entree, hal, toilet, douche met vaste wastafel, keuken met koelkast, gasfornuis, afzuigkap, ruime woonkamer met plavuizenvloer, slaapkamer. Verdie ping: twee slaapkamers, overloop met vaste wastafel. Algemeen: verwarming door middel van gaskachels, warm watervoorziening via een gasgeiser, voorzetramen. Vraagprijsf 295.000,- k.k. Mauritsweg/Stoofwekken Nieuw te bouwen moderne vrijstaande woning met garage en terras op een ruime hoekkavel, uitstekend gelegen nabij het centrum van Renesse op enkele minuten van strand en dui nen. Inhoud 365 m3. Oppervlakte eigen grond 731 m2. In deling (voorbeeld): entree, hal, gang, garage, bijkeuken, ber ging, toilet met fonteintje, badkamer, slaapkamer, keuken en woonkamer.Verdieping (voorbeeld): twee slaapkamers, bad kamer, overloop en terras. Algemeen: er meer' meerdere indelingen mogelijk. Dit type is in overleg met de aannemer en architekt geheel aan te pas sen aan uw persoonlijke wensen. Koopsom vanaff 313.000,- v.o.n. Oranjehof Twee percelen grond vanaf 320 m2 ten behoeve van senioren woningen. Vraagprijs op aanvraag. Weststraat 17 Goed gelegen half-vrijstaande woning met schuur en ruime tuin op het zuiden op 331 m2 eigen grond. De woning is aan de achterzijde tegen het bos gelegen, nabij de kern Haamste de op enkele minuten van openbare voorzieningen (school en postkantoor). Indeling: entree, hal, gang, ruime kelderkast, toilet met fonteintje, keuken en ruime woonkamer. Verdieping: overloop, doucheruimte met vaste wastafel, 4 slaapkamers, waarvan één met vaste wastafel. 2e verdieping: bergzolder. Algemeen: de woning is voorzien van c.v. met radiatoren; warmwatervoorziening d.m.v elektrische boiler; de spouw muren zijn geïsoleerd. Vraagprijsf 180.000,- k.k. Breedsteweg 1 Op uitstekende lokatie gelegen te renoveren vrijstaande wo ning (wegens brandschade) op 2130 m2 eigen grond met tuin en royaal grasgazon tussen de kernen Haamstede en Renes se. Bij de woning is een schuur aanwezig. Bouwjaar 1920. Vraagprijs f 295.000,- k.k. Oude Moolweg 16 Zeer karakteristieke, pittoreske woning met tuin op 335 m2 ei gen grond, gelegen in de kern Renesse nabij strand en dui nen. Inhoud ±200 m3. Indeling: entree, hal, woonkamer, keu ken, slaapkamer, doucheruimte en toilet. Algemeen: de woning is op alle moderne voorzieningen aangesloten; ver warming d.m.v. gaskachel; warmwater d.m.v gasgeiser. Uit bouw van de woning behoort tot de mogelijkheden. De wo ning is uitstekend geschikt voor (recreatieve) verhuur. Bod gevraagd. NVM 1 Ring 19. 4328 AE Burgh-Haamstede Makelaardij O.G. en Assurantiën NBri J blik 200 gram I van (333033 iran J99~voor Pholas 13 Moderne REKREATIEBUNGALOW (2-onder-1-kap) met ter ras, tuin, grasgazon en eigen parkeerplaats. Gelegen op goe de lokatie nabij de Jachthaven van Brouwershaven in het park „Port Greve". Bouwjaar 1990. Inhoud ±250 m3. Opper vlakte eigen grond 353 m2. Indeling: entree, hal. toilet met fonteintje, ruime woonkamer met open haard, eethoek en open keuken, openslaande deuren naar terras, slaapkamer en badkamer met ligbad, handdouche en wastafel. Verdie ping: twee slaapkamers, berging, overloop. Algemeen: naast de woning is een berging gelegen; de wo ning is voorzien van dubbel glas; telefoonaansluiting; verwar ming en warmwatervoorziening d.m.v. combiketel. Vraagprijsf 245.000,- k.k. inklusief b.t.w. Dr. Schutterstraat 23 Ruime twee-onder-één-kapwoning met garage en fraai aan gelegde tuin met terras gelegen op 291 m2 eigen grond, nabij het Grevelingenmeer op enkele minuten van de kern van Zie- rikzee. Bouwjaar 1980. Inhoud 540 m3. Indeling: entree, hal, toilet met fonteintje, slaapkamer, ruime woonkamer met open haard en open slaande deuren naar terras, keuken met diver se apparatuur. Verdieping: vide boven woonkamer, overloop, drie slaapkamers, badkamer met bad. nanddouche, douche, toilet en wastafel. Bergzolder. Algemeen: combiketel; vloerverwarming; muur- en dakisola tie; dubbelglas. Vraagprijsf 220.000,- k.k. Onlangs door ons verkocht: Westenschouwen: - Lageweg 30, vrijstaande woning - Rooiedal 1*6. bungalow. - Scalde Oort 7, stacaravan op eigen grond. - Schouwse Stee 10, rekreatiebungalow. Haamstede: - Grevelingenlaan 1, bungalow. - Hogezoom 3-9, appartement. Renesse: - Zeedahliaweg 22, 2-onder-1-kap- woning. Oosterland: - Dr. Schutterstraat 25, 2 -onder-1-kap woning. Vanwege de goede verkoopresultaten vragen wij diverse objecten ter (verkoop)bemiddeling. U kunt hierover vrijblij vend informatie bij ons opvragen Haamstede Z i e r i k z e e Haringvlietplein 8, 4301 XG Zierikzee blik 425 ml. EENMALIGE PARTIJ van 79voor Bij aankoop van: O'Lacy's roombotercake, 500 gram pakje, van helemaal pak 250 gram van.239~voor Uit eigen slagerij 100 gram - TsS -- mm t-, Dito kilo ca. 2 kilonet 5 stuks per stuk Pryma ,rnPrima. Week. 22. Knaiiers ywiuiy van do. 3 t/m za. 5 juni '93. Om al onze klanten te kunnen laten profiteren van dit enorme voordeel, max. 3 eenheden per artikel per klant

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 14