[SM MODE] WIJ NODIGEN U UIT OP Verkoop Aktie streeknieuws stukken Horecastop in de gemeente Zierikzee Bang SUCCESJES DE KRANT NA 18.00 UUR NOG NIET ONTVANGEN? BEL 01110-17314 neem er de tijd voor BUON CUORE woensdag 28 april donderdag 29 april Brengt een speciale kollektie DAMESKONFEKTIE Grote keuze Kwaliteit Mode Exklusief Dit kan tijdens onze 2 dagen durende Kom kijken ■BRENGT DE MODE DICKTERBUl Herindeling... afstand!! F 6 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEE Bijeenkomst NCVB Tijdens de bijeenkomst van de afdeling Zierikzee van de Ne derlandse Christen Vrouwen bond werd aandacht besteed aan slachtofferhulp. De verga dering werd geopend met Psalm 43 vers 5 en 4 waarna presidente L. Ouist-den Boer een meditatie hield over He noch wandelde met God. Na het zingen van gezang 436 vers 1 en 7 was het woord aan de heer L. H. Smit van het Buro Slachtofferhulp. Hij vertelde dat het Buro Slachtofferhulp tien jaar geleden werd opge richt in Zeeland. Op Schou- wen-Duiveland heeft het bu reau zitting in het politiebu reau aan het Kerkhof in Zierik zee. Het Buro Slachtofferhulp werkt met vrijwilligers die zich willen inzetten voor men sen die het slachtoffer werden van inbraken, verkeersonge vallen en geweldsmisdrijven. Omdat slachtoffers niet voor komen in het strafrecht is het Buro Slachtofferhulp voor het bieden van praktische hulp. De mensen kunnen hun verhaal kwijt en krijgen juridisch ad vies. Daardoor raken ze het ge voel van machteloosheid wat kwijt. De heer Smit benadruk te dat het voor een goede ver werking van de ervaringen ook van belang is dat de mensen in de directe omgeving van slacht offers naar hen luisteren. Ie dereen die er voor voelt vrij willige hulpverlener te worden bij het Buro Slachtofferhulp kan zich daarvoor aanmelden. Tijdens de bijeenkomst van de NCVB werden verder lijsten getekend voor Amnesty Inter national, men nam afscheid van mevrouw C. Abrahamse- van Dixhoorn die zes jaar in het bestuur zat en mevrouw Van de Maas-de Korte las het gedicht aan alle wevers van de wereld voor. De bijeenkomst werd besloten met een dankge bed. NBvP-bijeenkomst In de foyer van restaurant Mon- dragon in Zierikzee werd on langs een bijeenkomst gehou den van de afdeling Schouwen- Duiveland van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen (NBvP). Gesproken werd over de macht van de boodschap pentas, het thema van het lan delijk beleidsplan Vrouw en leefomgeving van de NBvP. In dat beleidsplan wordt aan dacht geschonken aan kritisch consumeren en duurzaam pro duceren. Tijdens de bijeen komst werd de aandacht geves tigd op de uitwisseling van mensen en produkten van en naar Derde Wereldlanden. Ge sproken werd over overproduk- tie en honger. De aanwezigen werd gewezen op de mogelijk heid om bijvoorbeeld Max Havelaar-koffie te kopen en een bezoek te brengen aan de Wereldwinkel. Verder werd aangeraden om produkten van het seizoen te kopen en goed te letten op de manier waarop be paalde produkten tot stand ko men. Als voorbeeld werd de (milieuvriendelijke) teelt van het Zeeuwse Vlegelbrood aan gehaald. Na de pauze werd ge praat over voor- en nadelen van bepaalde verpakkingen, de economische aspecten, de mi lieuvriendelijkheid en de in vloed van (overbodige) verpak kingen op de afvalberg. Er volgde een levendige discussie met NBvP-kaderleden me vrouw C. van Liere-Mallekote en mevrouw M. Dieleman-de Regt. Eindconclusie was dat men door het koopgedrag kan bepalen wat belangrijk gevon den wordt om de aarde leef baar te houden voor ons en on ze kinderen. Presidente me vrouw J. de Boer-van Schelven herinnerde de leden tenslotte aan de opgave voor het uitwis selingsreisje naar Sint Maar- tendijk op 12 mei. HAAMSTEDE Excursie Zeepeduinen De beheerders van de Zeepe duinen van de Vereniging Na tuurmonumenten leiden na tuurliefhebbers zondag 2 mei rond in dit natuurgebied. De start van deze excursie is om 13.30 uur bij het toegangshek van Slot Haamstede in de Noordstraat. Zij die aan de ex cursie deel willen nemen die nen zich vooraf aan te melden bij de VVV-Haamstede (tele foon 01115- 1513). In de maan den juli en augustus wanneer veel toeristen in de Westhoek verblijven verzorgen de men sen van de Vogelwacht Schou wen iedere week een excursie door de Zeepeduinen. Buiten deze drukke zomermaanden om houden de medewerkers van Natuurmonumenten ook zelf nog een aantal excursies door de Zeepeduinen. Dit ge beurt buiten het hoogseizoen op momenten waarop de na tuur van de Zeepeduinen op z'n mooist is. SCHAREND1JKE Collecte De collecte ten bate van de Zon nebloem heeft in Scharendijke 798,70 opgebracht. Gevers en collectanten worden hartelijk bedankt. BROUWERSDAM Old-timerrit i Op Koninginnedag, vrijdag 30 april, houdt de organisatie Historische voertuigen Voorne en Putten en tocht met old timer auto's naar Schouwen- Duiveland. Startpunt van de tocht is de vestiging van de RTM in Ouddorp aan de Brou- wersdam. De organisatoren verwachten een flink aantal ge restaureerde auto's met een bouwjaar tussen 1920 en 1972. Hieronder bevinden zich in ie der geval twee originele leger voertuigen uit de Tweede We reldoorlog. De deelnemers aan de rit worden tussen 9.30 en 10.00 uur verwacht. Tussen 10.00 en 11.00 uur maken de deelnemers een rit met de his torische tram. Om 11.00 uur gaat de rit met de old-timers van start. De rit voert via Zon- nemaire, Brouwershaven en Haamstede naar Renesse. Daar wordt de stoet om 16.00 uur verwacht. De old-timers kun nen tussen 9.30 en 11.00 uur be wonderd worden op de par keerplaats De Punt bij Oud dorp aan de Brouwersdam. De RTM-remise is op Koninginne dag open. Ook is er een foto expositie te zien. NIEUWERKERK Auto-puzzel rit Op Hemelvaartsdag, donder dag 20 mei, wordt in de omge ving van Nieuwerkerk een auto-puzzelrit gehouden. Ie dereen kan meedoen aan deze puzzelrit. De rit is een initia tief van MAC De Bevelanden. De rit wordt verreden aan de hand van een beknopt regle ment en heeft aparte klassen voor gevorderen en beginners. Inschrijven voor de rit kan tus sen 13.00 en 14.00 uur bij Meu- belrama (Rijksweg 26) bij Nieuwerkerk. Dit bedrijf spon sort de tocht. BRUINISSE Helpt Elkander De jaarvergadering van de Hervormde vrouwenvereni ging Helpt Elkander werd door mevrouw Stouten geopend door het laten zingen van Psalm 113 vers 1 en 2 en schrift lezing uit 1 Korinthe 13. Na het gebed door ds. J. Smit en een gedicht van mevrouw Van Koo- ten-Langerak werden door het bestuur enkele verzen gezon gen. Na notulen en de pauze volgden mevrouw Smit en me vrouw Vogelaar met een voor dracht uit de oude doos. Me vrouw Van den Berge had een verhaal en mevrouw De Korte- Padmos een leuk spel. Me vrouw Stouten stak een aantal dames een pluim op de hoed voor hun actieve inzet, die we derkerig in haar richting werd uitgedeeld. Alle aanwezigen kregen hierna een bloemen mandje aangeboden. Alvorens mevrouw A. Smit met dankge bed afsloot, volgden er dank woorden voor de bestuursleden van mevrouw A. Kesteloo- Schraver. NCVB-afdeling Presidente mevrouw M. Knop- Jansen opende de bijeenkomst van de NCVB afdeling Bruinis- se door het laten zingen van Gezang 139 14, het lezen van een gedeelte uit Johannes 20 en gebed. Na de huishoudelijke mededelingen vertelde me vrouw De Jong uit Dreischor over het werken met kinderen en volwassenen die problemen hebben bij het rekenen of le zen. Door veel met deze kinde- ren bezig te zijn en veel te stu deren heeft zij een therapie ontwikkeld, die door bepaalde oefeningen te laten doen bij veel kinderen een positief re sultaat te zien geeft. Mevrouw De Jong heeft inmiddels ook verschillende andere belang stellenden opgeleid die inmid dels met dezelfde methode te werk zijn gegaan. Volgens de filosofie van mevrouw De Jong worden de bewegingen via de zogenaamde stroomstootjes doorgegeven naar de hersenen. Als het systeem van het ze nuwstelsel verstoord wordt kunnen de problemen ont staan. Verschillende oorzaken kunnen de aanleiding zijn voor de leer- en gedragsproblemen. Mevrouw De Jong vertelde op boeiende wijze over de oorza ken, de gevolgen en de moge lijkheden om het te behande len. De avond werd afgesloten met het zingen van het Bondslied en een dankgebed. GOES VVD-vergadering Maandag 3 mei houdt de Ka mercentrale Zeeland van de VVD de jaarlijke centrale ver gadering. De vergadering wordt gehouden in de Prins van Oranje in Goes en begint om 19.45 uur. Na het huishou delijk gedeelte volgt een the mabespreking over gemeente lijke herindeling. Spreker is mr. G. A. J. Schampers, voor zitter van de provinciale com missi e herindelingen Noord- Brabant. Ouders van een overleden kind Op zaterdag 8 mei houdt de re gio Zeeland van de zelfhulpor ganisatie Ouders van een over leden kind een open middag in het Sociaal Centrum aan de Frans den Hollanderlaan in Goes. Vanaf 13.30 uur zijn be langstellenden welkom. De or ganisatoren willen deze dag ouders die een kind hebben verloren, van welke leeftijd en op welke wijze dan ook, kennis laten maken met deze zelfhulp- organisatie en elkaar. Na een inleiding is er gelegenheid om met andere ouders en grootou ders te praten over de eigen er varingen bij en na het overlij den van een kind of kleinkind. KLOETINGE Oranje-concert Koninginnedag 1993 wordt in Kloetinge weer een feestelijke dag. Brassband Excelsior houdt dan in het hart van het dorp op het Marktveld, nog iets uitgebreider dan vorig jaar, een fancy-fair. De op brengst van de fancy-fair waar mooie prijzen zijn te winnen komt ten goede aan deze Zeeuwse brassband. Nieuw dit jaar is een reuze moorkop grabbelton. De fancy-fair start om 09.00 uur en duurt tot onge veer 16.00 uur. 's Morgens bege leidt Excelsior de schoolkinde ren naar het oplaten van de ballonnen. Verder brengt de band een muzikaal bezoek aan jong en oud in de Tbrp. Om 11.00 geeft Excelsior op het Marktveld een Openlucht- Oranjeconcert. 's Middags ver leent een select muzikaal gezel schap op bijzondere wijze zijn medewerking aan de optocht. MIDDELBURG Installatie VMC-commissies Woensdag 28 april worden in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een aantal com missies van de Zeeuwse raad voor de Volksgezondheid, Maatschappelijke Ontwikke ling en Cultuur geinstalleerd. Deze bijeenkomst begint om 16.00 uur. Voorzitter mr dr A. A. L. G. M. Kessen van de stich ting zal de verschillende com missies (ouderenbeleid, geeste lijke gezondheidszorg, verstan delijk gehandicapten, buiten landers en algemene zorg- en dienstverlening) installeren. Vervolgens zal drs M. R. A. Luijpen, directeur van de Stichting VMC een inleiding houden, waarna er gelegenheid is tot het stellen van vragen. Vrij-gezellig Vrij-gezellig, een club die acti viteiten ontplooit voor alleen staanden bespreekt^ zondag middag 2 mei het activiteiten programma. Dit gebeurt vanaf 14.000 uur in het pand Kerksteeg 5 in Middelburg. De activiteiten van Vrij-Gezellig zijn meestal op zondagmiddag. Informatie over Vrij-Gezellig is verkrijgbaar via het telefoon nummer 01180- 14393. Politiemannenkoor Op vrijdag 7 mei om 20.00 uur geeft het Politiemannenkoor (PMZ) in de Concert- en Ge hoorzaal aan de Singelstraat in Middelburg een optreden. Naast het PMZ treden ook het Interkerkelijk gemengd koor De Zuiderzangers en het vocaal Ensemble Sint Laurens op. Al le facetten van koorzang ko men deze avond aan bod; man nenkoorzang en gemengde koorzang, beide met pianobe geleiding en vocaal werk zon der begeleiding. Het repertoire dat gezongen wordt is vrij breed, van populair tot klas siek en van geestelijke muziek tot 'evergreens'. Als soliste treedt op de sopraan Helma Laro, eveneens lid van De Zuid erzangers. Het PMZ staat on der leiding van Corry Buyze en wordt op piano begeleid door Ineke Marijs. Corry Buyze leidt eveneens De Zuiderzan gers met als pianist Peter van den Heuvel, terwijl het Vocaal Ensemble Sint Laurens onder leiding staat van Hans van den Broeke. Reuzen leren dansen Op dinsdag 11 mei wordt in ho tel Arneville te Middelburg een forumdiscussie gehouden onder de titel reuzen leren dan sen. Het betreft een initiatief van het Bureau Positieve Actie van de Zeeuwse vrouwenraad en het Zeeuws ontwikkelings bureau voor vrouwenemanci patie Zoë. Hoogleraar emanci patieonderzoek vrouwenstu dies, prof. dr. J. van Doorne- Huiskes aan de Erasmusuni- versiteit te Rotterdam houdt een inleiding over de noodzaak en mogelijkheden voor de ar beidsorganisatie om zich voor te bereiden op de nieuwe werk nemer die steeds meer arbeid en zorgtaken zal moeten combi neren. Daarna volgt een forum discussie. De bijeenkomst be gint om 20.00 uur. Congres over de toekomst van het Zeeuwse platteland In de Schouwburg te Middel burg wordt op vrijdag 11 juni een congres gehouden waarbij de toekomst van het Zeeuwse platteland centraal staat. De vraag of het platteland nog toe komst heeft wordt vooral opge roepen door de veranderingen die moeten plaatsvinden inde landbouw, die van oudsher een van de belangrijkste pijlers is van de Zeeuwse samenleving. Het congres wordt georgani seerd door de Koninklijke Ne derlandse Heidemaatschappij. Het onderwerp wordt ingeleid door professor dr R. van En gelsdorp (sociale geografie) en professor dr C. P. Veerman (agrarische economie). Het con gres staat onder leiding van professor dr J. M. M. de Valk (sociale filosofie en sociologie). Onder meer via een paneldis cussie worden de congresdeel nemers zoveel mogelijk bij de discussie betrokken. Het con gres begint om 13.00 uur. De redaclie behoudt zich het recht voor Ingekomen stukken In te korten. Plaatsing betekent niet dat do inhoud door de redactie wordt onderschreven. Inge zonden stukken zijn bulten verantwoordelijkheid van de redactie en uitsluitend voor rekening van de brief schrijver. waarvan naam en adres bij de redactie bekend moeten zijn. Met hoeveel maten wordt er ge meten in de gemeente Zierik zee? Hangt het verkrijgen van een vergunning om alcoholhou dende dranken te kunnen ver kopen af van de verkoop of de koop van een pand? En dit dan bovendien ondanks een al ja ren geldende horecastop. Enkele Zierikzeese onderne mers, die hun bestaande zaken willen uitbreiden, krijgen steeds te horen,dat dit niet kan vanwege voornoemde hore castop. Nu zelfs burgemeester Asselbergs bereid is deze hore castop te doorbreken - een ver standig besluit - moet dit van zelfsprekend wel gelden voor alle betrokkenen. Of zijn er wel degelijk meerdere maten? De heer H. Dikmans is na zijn martelgang met de gemeente Zierikzee naar Westerschou- wen vertrokken. Daar toeven is beter, omdat deze gemeente meer ondernemersgericht denkt en handelt. Is er nu eindelijk een door braak in de gemeente Zierik zee nu het gemeentebestuur het terecht vindt een vergunning te verstrekken? Zierikzee, W. K. Schot sr. Het vervolg op de erbarmelijke staat van het fietspad tussen Serooskerke en Zierikzee beangstigt mij en doet mij ver moeden dat het hiermee waar schijnlijk nooit meer goed zal komen. Men zou onderzoek plegen naar de haalbaarheid van asfaltering. Als de uitslag van dat „onderzoek" datgene is wat men nu aan het doen is zeg ik alle vertrouwen in dege ne die tot deze waanzin heeft besloten onmiddellijk op. Wat is men aan het doen? Men heeft besloten om de gaten, scheuren en onregelmatighe den af te dekken met zand, ver mengd met hele fijne grind. Je verandert het fietspad (over ki lometers lange afstand) in een zandbak en je ziet de ellende tenminste niet meer. Op deze manier kun je ook met je pro blemen omgaan. Struisvogel politiek noem ik zoiets. Voor de fietser ontstaat echter een probleempje extra. Voorheen kon je de gaten, scheuren en onregelmatigheden tenminste nog zien en proberen te ontwij ken. Nu moet je maar hopen dat ze niet verborgen liggen on der het zand. Bovendien heeft ook het fijne grind al het nodi ge ongemak opgeleverd getui ge diverse fietsers die te voet verder zijn gemoeten doordat het scherpe grind te ver was doorgedrongen in de fietsband. Wanneer men de fietser extra wil pesten is men daarin uit stekend geslaagd. Wanneer men denkt dat men hiermee iets verbetert vraag ik mij wer kelijk af of de verantwoordelij ken niets ernstigs mankeren. Ik wil ze niet gebruiken maar STEFAN Jan Corstiaan Op 24 april 1993 werd ons zoontje en broertje gebo ren. BEN en NELLIE BOLIJN Bettewaardsedijk 2 4301 PC Zierikzee Tel. 01110-12069 Bezoek tijdens de kraam dagen of na een telefoon tje. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons dochtertje en zus je HELENA ADRIANA We noemen haar Heieen JAN VLIEGENTHART JOKE VLIEGENTHART- BAKKER SANDER 24 april 1993 Fordstraat 7 3255 VK Oude Tonge Hartelijk dank voor alle bloemen, kado's en felicita ties die ik op 10 april 1993 van u allen mocht ontvan gen. NELLA KNAAP-BAKKER 4327 AH Serooskerke, april 1993 Prunjewekken 1 Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen geef ik u kennis dat nog on verwachts van mijn zijde is weggenomen mijn dierbare man JACOBUS MARINUS DE MOOR op de leeftijd van 77 jaar. L. J. DE MOOR-STEENLAND 4318 AN Brouwershaven, 22 april 1993 Poortdijkstraat 10 De crematie heeft inmiddels in besloten kring te Middelburg plaatsgevonden. Voor al uw woorden van bemoediging, de talrijke troostende woorden, bloemen en kaarten tijdens zijn ziekte en uw medeleven en belangstelling na het over lijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgza me papa en opa CORNELIS JAN BOOT betuigen wij u hiervoor onze oprechte dank. Onze speciale dank gaat uit naar de Comeliastichting, in het bijzonder afdeling „Hoge Duin" voor de liefde volle verzorging. L. J. BOOT-DALEBOUT Kinderen en kleinkinderen Renesse, april 1993 Te koop: Puch Maxi i.z.gjst. Tel. 01110-14836. Tomatenplanten. P. C. Ge luk, Capelle, tel. 01110- 12791. Tijdelijk extra laag in prijs natuurvriendelijk Tuinbeits, 2*6 1 van 15.60 voor 11.90. Carbolineum 2xh 1 van 14.95 voor 8.95. Rombouts Tuinwinkel, Verrenieuwstraat 48, Zie rikzee. Gebruikte fietsen: Kijk eerst bij Centerpoint, Meelstraat 31, Zierikzee. Ruim assortiment voor rond en in de kachel, of openhaard, 't Vegertje, Ze vengetij straat 10, Zierik zee, 01110-17172. Bij aankoop van 2 bus verf 3/« liter of 1 bus 2*2 li kwastinatie van 14.75 gratis. Rombouts Tuin winkel, Verrenieuwstraat 48, Zierikzee. Diversen: Motorrijles, rijschool kort, 01114-3144, Afvoer verstopt bel 01110- 13495 Schoonmaakbedrijf De Jong. Ook voor ver huur schoonmaakappara- tuur. 24 uurs service. Koninginnedag geopend van 09.00-16.00 uur. Tuin centrum De Tuinier, Ho- gezoom 100, Renesse. I Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. LEES DE ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DAN BLIJF JE OP DE HOOGTE Stichting LEZEN. Keizersgracht 391. 1016 EJ Amsterdam Alleen op maandag zijn we gesloten. Dan rust onze Italiaanse kok uit. Welverdiend, 't Is ook niet niks. Al die heerlijke Italiaanse gerechten die hij onze gasten voorzet Pizzeria BuonCuore De Zoom 3a 4325 BG Renesse Telefoon 01116 2299 OOK GROTE MATEN KUNNEN SLAGEN KERKRING 31 NIEUWERKERK er bestaan nog vele andere ter men voor dergelijke zinloze ac ties. Over weggegooid geld maar niet te praten. Zijn ze nu werkelijk zo dom??? Ik zeg het nu nog maar eens: Dit heeft ab soluut geen zin!! Er is een oplossing, maar die weet ieder een al: Alsjeblieft: asfalteren, alsjeblieft, alsjeblieft, Alsje blieft. Hoop doet leven, N. J. Schrier, Burgh-Haamstede Wat mij altijd weer verbaast en intrigeert is de argumentatie van bestuurders, dat bij herin deling van gemeenten de af stand bestuurders-bestuurden zo groot wordt, terwijl het mij daarentegen voorkomt dat de bestuurden hun bestuurders liefst zo ver mogelijk bij zich vandaan houden! De raadsle den debatteren hoofdzakelijk voor zichzelf, het publiek toont geen enkele belangstelling meer. Is er reden om bestuur ders op verre afstand te hou den? Ik noem maar wat: Alme- re (burgemeester/wethouder); Domburg - financiële chaos; Rotterdam - sociale fraude Pe- per/Henderson; Maastricht - Baarzen en wethouders; Bruns- sum - Riem; Zierikzee - steiger museum, onroerendgoedbe- lasting drastisch omhoog, straks de havengelden omhoog en maar in het water smijten. Wat te denken van een be lastingkantoor van vele miljoe nen en gewoon maar leeg staand! Ik bedoel maar.... moe ten we onze bestuurders daar om aan het hart drukken? En let eens op: de herindeling is nog maar net ter sprake of er worden door de Zierikzeese be stuurders - volkomen tactloos t.o.v. van de eilandbevolking - nu al miljoenen-plannen inge diend om het stadhuis van Zie rikzee eens lekker op te knap pen, een week geleden ont moette ik iemand van Nieu werkerk die er al bang voor was: straks kunnen wij betalen voor jullie stadhuis! Welja, ver hogen we toch gewoon de on- roerendgoedbelasting op nieuw, maar dan voor het gehe le eiland. En wat te denken van het gemillimeter met bestem mingsplannen, er prat op gaan dat voor iedere meter een be stemming gemaakt is, ja, ja. van andermans eigendommen. Moeten we daarvoor naar de raadzaal: een plaats waar al onze rechten en verantwoorde lijkheden worden afgenomen? Graag het gemeentehuis in Haamstede, zo ver mogelijk van mijn bed, daar staat een prachtig gemeentehuis dat juist is of wordt uitgebreid. Bouw- en Woningtoezicht in Bruinisse, hopelijk staat dan niet iedere dag een ambtenaar voor het huis of de deur niet te smal of te breed, dan wel de koekoek niet enkele centime ters te hoog is. De sociale dienst kan centraal in Zierikzee blijven, omdat als gevolg van de aanwakkerende milieu-hysterie steeds meer mensen werkloos rond de ka chel moeten gaan zitten, die overigens niet meer branden mag, want dat stinkt en rookt. De mossels zijn voor de eider- eenden, dus ook de vissers straks uitkeringstrekker, even als de landbouwers die op hun braakliggende gronden naar de ganzen en vogels kijken of aan kreken en slufters nog wat nadromen over vroegere pro- duktiecijfers! Wel, voor mijn part, als 't mo gelijk is, bestuurders graag op St. Helena. Napoleon is er ook gestorven! A. Bin, Slabberswerf 4 4301 GP Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 6