ALDI informeertALDI informeertALDI informeert 29.98' 14.98' 399.- ALDI Three of a kind Theater: verrassing en verwarring 1.02 Paasbrood Mei amandelspijs vulling en rijkelijk voorzien van vruchten, 1000ge175 Gesorteerde paaseieren In de smaken melba, creme en noot, 20 st, 200gr. 2.39 Roomboter paasstaaf Goed alternatief voor bij de koffie of thee, uit 100% roomboter gevuld met zuiver amandelspijs en stukjes appel, ananas en papaya. Tip: uit 'n voor verwarmde oven smaakt u w paasstaaf nog lekkerder. 24 houten paasfiguurtjes Vruchtenkwark "Ursi" Biogarde roer Zowel in als buiten onze koelingen vindt u tongstrelende toetjes van gewone yoghurt- en vlasoorten, die zich prima laten combineren met b.v. verse vruchten, tot... kant en klare verwen-toetjes! Vruchtenyoghurt Yes yoghurtdrink Lederen tennisschoenen Biogarde magere kwark naturel Roompudding/ dessertmousse Schlemmerkwark Biogarde karnemelkdessert Chocoladedessert Spiraal-kabelslot Vetarm Magere yoghurt Volle yoghurt 1.39 Vloeibare crèmezeep Fietstas Degelijke en komplete fiet Fietsreparatieset Stuurfietstas *Magere vruchtenkwark -.57 *Vruchtenyoghurt -.45 Heesters en vruchtenstruiken Improvisaties en Absurdisme ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Met speciale absorptiezone in het midden, waar het bij meisjes op aan komt ELAST1EKE PIJPJES VOOR GOEDE AFSLUITING ROND DE BEENTJES EN MEER BEWEGINGSVRIJHEID EXTRA BREDE PLAKSTRIP METEXTRA ABSORPTIEMATERIAAL 2 BESCHERMRANDJES TEGEN LEKKAGE Met speciale absorptiezone vooraan, waar het bij jongens op aan komt 18 kg. Boy en Girl: 12-25 kg. Boy en Girl: Kleine bekertjes vruchtenkwark in diversè smaken "Tuffi" Met room en vruchten, 150 gr. Een prima dorstlesser, bereid uit magere yoghurt met aardbei- en perziksmaak, liter 450 ml, Een luchtige dessertmousse bereid met verse room, in de smaken C f chocoladeen vanille200gr.".00 Halfvolle kwark met vruchten, 200 gr. Met verdunde room en stukjes fruit2Ö0 gr. I J Grote beveiliging tegen diefstal dankzij cilinderslot met 5 stiften. Uiterst stevige buigzame kabel. Keuze uit "Creatif" Met anatomisch gevormd voetbed en snel- of vetersluiting. Wit met blauwe of zwarte kontrasten. Maten: 37 t/m 46. Verrijkt met fijne kruiden, 12 tabletten (12x10 gr.) Voor 6 liter. Appellation Bordeaux Superieur controlèe. Deze sublieme kwaliteits wijn met zijn volle smaak en milde afdronk is onderscheiden met de MEDAILLE D'ARGENT op het Concours Agricole Paris. De wijn is reeds nu op dronk, maar kan ook nog enkele jaren worden bewaard. 0.75 llr. MIS EN BOUTEILLE AU CHATEAU Tip-aitikelen verkopen wij tijdelijk Advies neem wat extra, Yoghurt en kwark zijn, behalve als dessert of tussendoortje, ook prima te gebruiken als vervanger voor mayonaise in dressings "Ursi" Van magere melk, room CC en magere cacao, 225 ml.J «7 liter. Liter. m Mild en verzorgend. In handige pompflacon. 4 verschillende Irisse geuren. Vriendelijk voor de huid (PH-neutraal). 500 ml. Van waterafstotend nylon materiaal. 1 grote boventas en 2 kleine zijtassen. In diverse kleuren combinaties. Uitgebreide set met o.a. bandenreparatie- materiaal, 3 bandenlichters, n lampjes,moeren, ringen enz. Van waterafstotend nylon materiaal, met kaartenvakje. Eveneens als schoudertas te gebruiken. Diverse kleuren combinaties. Deze produkten zijn door verhitting langer houdbaar gemaakt daarom geschikt om buiten de koeling bewaard te worden. 200 gr. mm j Ca. 70 cm. hoog.Eerste kwaliteit. Gegarandeerd binnen 6 maanden in bloei en vruchtdragend. Diverse soorten waaronder forsythia, kamperfoelie, weigelia en aalbes, kruisbes, framboos en braam. Halfvolle yoghurt met 5% vruchten, 150 gr. Let op bij prijsvergelijking, leze lietsen zijn uitgerust m staalverchroomde "Van Schothorst" velgen, 28" (28x1.5/8x1.3/8). pompje lekdichte binnenband trommelremmen, onderhoudsvrije fag-trapas - spieloos crankstel - "Trelock" veiligheidsslot (ANWB goedgekeurd) "Fichtel Sachs", 3 versnellingsnaaf .achterreflector - spatlap - standaard - ronde spatborden - snelbinders vervangen zonder achterwiel te demonteren)-door bumperstang beschermd groot achter licht (Soubitez), weggewerkte bedrading - rookkleurige jasbeschermers met stevige kunststof rand - kettingkast met sierstrip - zwarte banden met zijreflectie 6 maanden fabrieksgarantie. 5 jaar garantie op vork en frame. Herenmodel: staalblauw ol metallic groen. Damesmodel: staalblauw, metallic groen ol wlt/turqolse. Nederlands labrikaat. Aktueel artikelen verkopen wij tijdelijk, mochten zij ondanks zorgvuldige planning te snel uitverkocht zijn; vragen wij u hiervoor uw begrip ALDI-Markt in uw buurt: Zierikzee, Schelphoekstraat 1 Totaal meer clan 250 ALDI-Markten in Nederland! OUWERKERK - Hoewel Toneelvereniging Ouwer- kerk van te voren al enigszins had ingeschat, dat het I programma Three of a kind Theater de autochtone dorpsbevolking niet massaal naar het dorpshuis zou lokken zaterdagavond, viel de opkomst van het „ei gen" publiek wel behoorlijk tegen. Daartegenover stond, dat toneelliefhebbers wel acte de présence ga ven en de avond zich kenmerkte door een zeer geani meerde sfeer en een afwisselend programma. Improvisaties en Absurdisme bleken de pijlers te vormen van Three of a kind Theater. Het improviseren is volledig toe vertrouwd aan Theatersport- groep Kiekieris. Normaliter speelt het team van Kiekieris in wedstrijdverband tegen een andere groep uit den lande. Zaterdagavond echter gaf een team bestaande uit: Janneke, Erik, Dick en Martijn een de monstratie van wat thea tersport ongeveer inhoudt. Tij dens het half uurtje van hun optreden, onder leiding van captain Reint Laan, kwamen uiteraard niet alle facetten van theatersport aan de orde. Dui delijk werd echter wel, dat het bij dit soort improvisaties gaat om durf, flair, inventiviteit en goed op elkaar ingespeeld zijn. De groep bracht onder meer een komisch playback spel. het verhaal over' het Rode Nacht lampje, een emotionele roetschbaan cn ccn prachtige muzikale scene over een moe der en haar dochter die uit eten gingen in het Chinese restau rant. Het Absurdisme kwam vervol gens ruimschoots aan bod in de eenakter De Droom van Ame rika van Edward Albee, opge voerd door de Amateur Come- die Zierikzee (ACZ) onder regie van Cees Möhlmann. Dit stuk betrof een reprise van de ACZ. Eerder werd het vorig jaar juni opgevoerd in Brogum te Zie rikzee. Wie beide voorstellin gen zag, moest constateren, dat de vaart er zaterdagavond veel minder in zat dan bij de eerste opvoeringen. Tbn Tbuthof en Nelleke Thmerus hadden in hun rollen van „Paps" en „Mams" wat moeite de juiste cadans te pakken, die voor heen nou net zo'n komische uit werking had. Bij een goede opbouw krijgt het publiek aanvankelijk een ogenschijnlijk' „normaal" Amerikaans gezin voorgescho teld. Door onverwachte en sub tiel gespeelde afwijkingen treedt echter de vervreemding op: De schreeuwende uithalen van Mams, de labiele houding van Paps, het gemopper van Oma en de trekjes van me vrouw Blaasbalg (Margaret Wubbels), die bijvoorbeeld plotsklaps uit haar japon stapt. Die vervreemding kwam zaterdagavond niet geheel tot zijn recht met als gevolg, dat de toeschouwers de neiging kre gen tekst en spel te letterlijk op te nemen, waardoor symbo len en allegorie niet volledig overkwamen. Rineke v. d. Wie len en Piet Bodbijl zorgden overigens voor een prima im puls. Vooral de prodent- glimlach van Bodbijl liet er geen twijfel over bestaan, dat hij de ware Droom van Ameri ka visualiseerde. Spelplezier Tbnslotte was het de beurt aan de initiatiefneemster van deze avond: Tbneelvereniging Ouwerkerk. Gekozen was voor de eenakter Waar gaat het over?, van Wim T. Schippers onder regie van Cora Neele en Ernesto Avelino. Ook in dit stukje is sprake van absur disme, maar weer van een ge heel andere soort dan die van Edward Albee. Schippers ge bruikt vooral het uitvergroten van alledaagse zaken om de malligheid van mensen aan de kaak te stellen. De regisseurs hadden met Waar gaat het over?, een goed opge bouwde eenakter in handen, waar ze prima raad mee wis ten. Opmerkelijk waren vooral het spelplezier en de souplesse waarmee de Ouwerkerkse to nelisten dit stukje op de plan ken zetten. Met alleen een bankje, een telefoon eneen ferme hondendrol in het park bleek er gekozen voor een strakke vormgeving. Dies Lemsom bleek als man in het park te smullen van zijn rol, waarbij de door Wim T. Schip pers bedoelde speelstijl in zijn voordeel werkte. Dat gold ook voor Rianne de Waal, die haar rol met overtuiging gestalte gaf. De bijrollen van Joke Stuyvenberg, Marianne Heij- man en Martijn Priemus droe gen bij aan het komisch geheel. Zowel voor ACZ als Tbneelver eniging Ouwerkerk betekende Three of a kind Theater een voorproefje op het Zeeuws Eenakterfestival, dat op 2, 3 en 4 april in de Zierikzcese Con certzaal wordt gehouden. Hen rest de komende twee weken om voor dat optreden nog even de puntjes op de i te zetten. Ds. A. Bac bedankt voor beroep NIEUWERKERK - Ds. A. Bac, predikant van de Gereformeer de Gemeente te Bodegraven, heeft bedankt voor het beroep dat door Nieuwerkerk (Zld.) op hem was uitgebracht. Ds. Bac werd geboren opr 31 augustus 1940 en is sinds 1981 predikant van Bodegraven. Gereformeerde Gemeente NIEUWERKERK - Donderdag 25 maart, 19.30 uur student M. Karens, Zoetermeer. Gereformeerde Gemeente OOSTERLAND - Donderdag 25 maart, 19.30 uur ds. A. Bac, Bodegraven. Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Wierden (toez.): J. H. Lammers te St. Philipsland; te Elim (toez.): I. Hoornaar te Giessen-Nieuwkerk. Aangenomen het beroep door de Generale Synode als predi kant voor buitengewone werk zaamheden (predikant inrich tingen van justitie): mevr. M. J. van der Horst, kandidaat te Breda. Bedankt voor Ommen: F. van Slooten te Nieuwleusen; voor Sommelsdijk: C. J. van der Plas te Zwijndrecht. Gereformeerde Kerken Beroepen te Borger (part time): drs. W. van der Wel te Wetsinge-Sau werd Aangenomen naar Amster dam-Zuid: L. F. Dros. kandi daat te Amsterdam. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Zaandam: D. Grif fioen, kandidaat te Hattem. Christelijke Geref. Kerken Tweetal te Almelo: J. W. van Pelt te Putten en G. P M. van der Linden te Doctinchem. te Doesburg en te Nijmegen; te Drogeham: J. Plantinga te Gro ningen en H. H. Klomp te Nunspeet. Gereformeerde Gemeenten Beroepen te Sprang Capelle: P. Blok te Kootwijkerbrock; te Tbrwolde de Vecht: A. Bac te Bodegraven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 10