gemeente Z i rikzee GEMEENTE INFORMATIE BRUINISSE Westerschouioen WATERSCHAP SCHOUWEN- DUIVELAND GEMEENTE DUIVELAND HELPENDEN VROUW EN WERK' T*-- ZEELAND 'wat wil ik? wat is haalbaar? hoe pak ik het aan? VROUW EN WERK 6 x NIEUWSBODE EXTRA Commissies Deze week vergaderen vijf commissies van advies en bijstand aan het college van burgemeester en wet houders. De eerste vergadering is van Openbare Werken en Milieu, woensdag 10 februari om 18.30 uur in de raad zaal van het stadhuis. De commissie bespreekt de beleidsnotitie inzake ver koop en verhuur van openbaar groen, met name op het onderdeel om oneigenlijk gebruik van het ver- huurde of verkochte perceel openbaar groen tegen te ;gaan. -Er zijn een drietal kredieten nodig: voor aanleg van parkeerplaatsen in de Tbelinckstraat en Bo- gaardstraat, waardoor de auto's niet meer op trot toirs en groen hoeven te worden geparkeerd, voor •aanleg van nutsvoorzieningen in het bestemmings- Iplan Diensten- en bedrijventerrein Boerenweg", zo als transportleidingen voor gas en water, een distri- -bütieleiding voor water en electriciteitsvoorzienin- gen en voor uitbreiding van de douchegelegenheid en -vervanging van een geiser in de brandweerkazerne. Tbnslotte bekijken de commissieleden het bestaande beleid op het gebied van openbare werken en milieu. De commissie Financiën vergadert donderdag 11 fe bruari om 19.30 uur in de raadzaal over de besteding van het eenmalige voordeel over 1992 van 279.000,—. De meerderheid van de commissie Middenstand, Re creatie en Tberisme heeft geadviseerd hiervan 10.000,— als extra eenmalige subsidie aan de VVV te verstrekken. Zierikzee heeft voor dit jaar een con tingent van 12 woningen toegekend gekregen. Wo ningbouwvereniging .Beter Wonen" wil sociale huurwoningen bouwen aan de Gravenstraat op het voormalige terrein van Groenleer. De commissie adviseert het college of in Zierikzee toeristenbelasting ingevoerd zou moeten worden. Omdat Zierikzee tot een meer management-achtige werkwijze wil overgaan wil de gemeente het Beleids- en Beheersinstrumentarium (BBI) hanteren. Overige agendapunten zijn het instellen van een vaste on kostenvergoeding voor wethouders, een nieuwe rege ling Voor het verstrekken van gemeentegaranties, de uitgangspunten voor de gemeentebegroting 1993, de aanschaf van een P.C.-privéproject voor twee leer krachten van basisschool .Binnen de Veste" en de vervanging van twee gevelkachels in ,,de Driehoek". Dé commissie Algemene en Bestuurlijke Zaken ver gadert maandag 15 februari om 19.30 uur in de raad zaal van het stadhuis over het verzoek van de LOTA (lagere overheden tegen apartheid) tot aansluiting bij het gemeentelijk platform Zuidelijk-Afrika, Deze vereniging probeert het democratiseringsproces in dit land te ondersteunen. Het lidmaatschap van de .nieuwe LOTA" kost 800,— per jaar. De commissie bespreekt de beleidsvisie voorlich ting, waarin uitgangspunten staan om de communi catie te verbeteren en burger en bestuur dichter bij elkaar te brengen. In dit kader wordt tevens het expe riment service-centra van de overheid" besproken. De commissie Welzijn bespreekt op maandag 15 fe bruari om 19.30 uur in de commissiekamer drie sub sidieverzoeken, De Zierikzeese Oranjevereniging wil met Koninginnedag een zeskamp organiseren. De Werkgroep Toegankelijkheidsbevordering op Schou- wen-Duiveland vraagt subsidie voor een aantal kos ten, waaronder die van het secretariaat, vergaderin gen en publiciteit en het Algemeen Maatschappelijk Werk, die de werkzaamheden van de Stichting Woon- wagenwerk Midden- en Noord-Zeeland heeft overge nomen, vraagt hiervoor een vergoeding van 0,30 per inwoner. Tenslotte evalueert ook deze commissie het bestaan de welzijnsbeleid. De commissie Verkeer vergadert op dinsdag 16 fe bruari om 19.30 uur in de raadzaal over de uitge brachte offertes voor het ontwikkelen van een be leidsvisie over verkeer en vervoer voor het gebied binnen de bebouwde kóm van Zierikzee. Indien u belang heeft bij een van de agendapunten, of u wilt gewoon eens komen kijken hoe het er bij de ge meente aan toe gaat, dan bent u van harte welkom. U hoeft u niet van te voren aan te melden. Een fotocopie met de agendapunten en een korte toe lichting is beschikbaar. Voorafgaande aan het behandelen van een agenda punt mag u aan de voorzitter van de commissie het woord vragen. Tentoonstelling „Zierikzee Rampstad 1953" deze week twee avonden geopend De tentoonstelling Zierikzee Rampstad 1953", die in de Vierschaar van het stadhuis is ingericht om de wa tersnood van 40 jaar geleden te herdenken, is nog tot en met vrijdag 12 februari te zien. Behalve tijdens de kantooruren, van 9.00 tot 17.00 uur, is de expositie deze week ook twee avonden ge opend: woensdag 10 en donderdag 11 februari van 19.00 tot 21.00 uur. Hinderwet Op de secretarie van de gemeente Zierikzee ligt met ingang van 11 februari 1993 op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 17.00 uur alsme de op het politiebureau op zaterdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur ter inzage het ontwerp van de beschik king op het verzoek van: 1. Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, p/a Koning Gustaafweg 2, 4301 LA Zierikzee om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het in werking hebben van een ziekenhuis met een polikliniek, een zusterhuis en een mortuarium op het adres Ko ning Gustaafweg 2, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie G, nr. 325; 2. Transportbedrijf Van der Wekken, Industrieweg 15, 4301 RS Zierikzee om een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet tot het in werking hebben van een ga rage voor de stalling van, alsmede een wasstraat voor het wassen van transpoi't- en vrachtwagens op het adres Industrieweg 15, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K, nr. 487. Burgemeester en wethouders zijn voornemens op het verzoek positief te beschikken onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschik- kingen kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvragers en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegén het ver zoek om vergunning en hen die daartoe redelijker wijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij burgemeester en wethouders worden ingediend vóór 26 februari 1993. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gege vens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schrifte lijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij burge meester en wethouders worden ingediend. Winkelsluiting-sverordening Burgemeester en wethouders van Zierikzée brengen ter openbare kennis dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 28 januari 1993 de le winkelsluitings verordening der gemeente Ziei'ikzee 1993 heeft vast gesteld. In deze verordening is de dondex-dagavond als koopavond aangewezen. De vei-ordening ligt voor een ieder gedurende drie maanden ter inzage op de gemeentesecretai-ie, afd. Algemene Zaken. Zij treedt in werking op 11 februari 1993. Vrijstelling voorschriften Bestemmingsplan „Buitengebied'' De burgemeester van Zierikzee maakt bekend dat door Rekread, Zijpendaalseweg 91 te Arnhem een aanvraag is ingediend voor het realiseren van een camping op het perceel Eerste Weegje 3, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie K, nrs. 595 en 596. Deze aanvraag is in strijd met het geldende bestem mingsplan „Buitengebied", doch in overeenstem ming met een in voorbereiding zijnde herziening. Burgemeester en wetouders zijn bereid aan de aan vraag medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De gevraagde medewerking kan echter pas worden verleend nadat gedeputeerde staten van Zeeland de verklaring van geen bezwaar hebben afgegeven; deze verklaring kan pas worden aangevraagd nadat een ieder gedurende de termijn van terinzage-legging in de gelegenheid is gesteld van de ingediende aanvraag kennis te nemen en daartegen bezwaren in te dienen. In verband hiermee ligt de aaxxvx-aag met de daarop betrekking hebbende bescheiden met ingang van 11 februari 1993 gedurende veertien dagen vóór een ie der ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, van 09.00 uur-12.00 uur ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn (gemotiveei'de) bezwaren tegen de onderhavige aa'nvi-aag schriftelijk kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Gemeente Zierikzee NIEUWS is de wekelijkse mededelingenrubriek van de gemeente. Redactie: Bureau Voorlichting, Postbus 5003, 4300 KA Zierikzee. Tel. 01110-13151 i Jl <49 MONUMENTENSTAD - PAREL AAN DE OOSTERSCHELDE Molenstraat 65 (4311 EB) tel. 01113-1251 Postadres: Postbus 50 4310 AB Fax 01113-2092 Geopend op werkdagen van 8.30-12.00 uur INFORMATIE AAN BURGERS] Het gemeentebestuur van Bruinisse heeft in het kader van de voorlichting aan burgers be sloten wekelijks middels dit bulletin informa tie te verstrekken. Het is de bedoeling zowel de wettelijk voorgeschreven publicaties als de in formatie in algemene zin op te nemen. Op deze wijze wordt alle gemeente-informatie van Bruinisse gebundeld tot de woensdageditie van de krant en bovendien op één locatie in de krant. Het gemeentebestuur spreekt de wens uit dat u op deze manier nog beter voorzien wordt van de nodige informatie. A. VOGELAAR, burgemeester TENTOONSTELLINGEN Tbt 13 februari 1993 is in de hal van het gemeen tehuis een fototentoonstelling te bezichtigen onder de titel 'Bruinisse tijdens de ramp van 1953'. Van 15-26 februari is deze tentoonstelling opengesteld in de hal van het bejaardenverzor gingstehuis in In 't Opper. VERGADERDATA 1993 GEMEENTERAAD donderdag 25 februari donderdag 25 maart donderdag 29 april donderdag 27 mei donderdag 1 juli donderdag 2 september donderdag 30 september De aanvang van donderdag 21 oktober deze openbare donderdag 25 november vergadering is in dinsdag 21 december beginsel 19.30 uur. WERKGROEP ONTWIK KELINGSSAMENWERKING BRUINISSE De leden van de werkgroep bedanken alle in woners van Bruinisse die een bijdrage hebben geleverd aan het drinkwaterproject Haïti. Als resultaat is het mooie bedrag van 5.300,- aan Parole et Action overgemaakt. Binnenkort zal de werkgroep met een nieuw project starten. U wordt daarover geïnformeerd. RECREATIEGEMEENTE HINDERWET Burgemeester en wethouders van Westerschou- A. gelet 'op artikel 24 van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn op de aan vraag voor een vergunning ingevolge de Hinder wet van: Luctor Renesse bv te Renesse voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor Hotel/congrescentrum „De Zeeuwse Stromen" aan de Duinwekken 5 te Renesse, kadastraal be kend geirxeente Westerschouwen sectie H. no. 651, positief te beschikken onder de ter inzage liggen de voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede andere terzake zijnde stukken, liggen in het gemeentehuis ter in zage en wel tot 10 maart 1993, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. De stukken kunnen na telefonische afspraak ook op werkdagen buiten de kantooruren worden in gezien. De aanvi'ager alsmede degenen die bezwaren heb ben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelij- kei^wijs niet in staat is geweest, kunnen tot en met 10 maart 1993 gemotiveerd schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. B. gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, ondervoorschriften om gevaar, schade of hinder voor omgeving te voorkomen of te beperken, vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning van M. P. v. 't Hoff bv ten behoeve van een sorteer- en pakstation voor uien, gelegen aan de Meeldijk 20 te Burgh- Haamstede, kadastraal bekend gemeente Wester schouwen, sectie E no. 243; De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de ande re terzake zijnde stukken liggen tot en met 10 maart 1993 in het gemeentehuis ter inzage, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en,van 14.00 uur tot 16.00 uur. De stukken kunnen na, telefonische afspraak ook op werkdagen buiten 4e kantooruren worden in gezien. I Tot genoemde datum staat beroep open bij de Af deling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State voor de aanvrager, de adviseurs, iemand die naar aanleiding van een aanvraag of ontwerp-beschikking bezwaren heeft ingebracht en iedereen die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is' geweest. Een beschikking wordt na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor deze datum bex'oep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van een beschikking of het treffen van een voorlopige voorziening. Een beroepschrift moet in tweevoud worden inge diend en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de Geschillen van Bestuur, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag; een verzoek tot schor sing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van die Afdeling. Een beslissing wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. i Burgemeester en wethouders van Westerschou wen, De burgemeester, w.g. H. TEES De secretaris, w.g. W. H. BITTER Burgh-Haamstede, 10 februari 1993 COMMISSIE WELZIJN Datum: 16 februari 1993 Plaats: Gemeentehuis Tijdstip: 19.30 uur AGENDA: 1. Opening. 2. Verslag vergadering 15-12-'92. 3. Ingekomen stukken en Mededelingen. 4. Subsidieverzoek Festival „Cultureel Ge kleurd", een festival dat mogelijkheden biedt om inwoners kennis te laten nemen van kunst en kultuux-uitingen uit ontwikkelingslanden en van allochtone groeperingen in onze samen leving. 5. Voorstel tot het huren van een halve kind plaats ten behoeve van het gemeentepersoneel. 6. Thema discussie: Ouderen in de gemeente Wes terschouwen. Aan de hand van stellingen. 7. Verder vooi'komende zaken; 8. Rondvraag. 9. Sluiting. De vergadering is openbaar en wordt in het ge meentehuis gehouden. Vanaf agendapunt 4 be staat er voor het aanwezige publiek gelegenheid kort het woord te voeren. De op de vergadering betrekking hebbende stuk ken liggen een half uur voor de aanvang van de vei'gadering ter inzage COMMISSIE VOOR DE RUIMTELIJKE ORDENING Datum: 16 februari 1993 Plaats: Gemeentehuis Tijdstip: 19.30 uur AGENDA: 1. Opening. 2. Informatiebijeenkomst: a. ontwerp-bestemmingsplan Stoofweg; - b. ontwerp-structuurvisie Dapperweg, behandeling ingekomen bezwaarschrif ten. 3. Vaststelling verslag vergadering 19 januari 1993. 4. Ingekomen stukken/mededelingen. 5. Beleidsplan Voordelta. 6. Planningslijsten nieuwbouw en woningverbe tering periode 1994-1997. 7. Wijziging bouwplan voor bouw woning aan de Dijkweg t.b.v. dhr. Brinkman. 8. Verder voorkomende zaken. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. De voorzitter der commissie De vergadering is openbaar en wordt in het ge meentehuis gehouden. Voor het aanwezige pu bliek bestaat gelegenheid het woord te voeren t.a.v. de punten 2 en 5 t/m 8. De op de vergadering betrekking hebbende stuk ken liggen een half uur voor de aanvang van de vergadering ter inzage. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Westerschou wen maken bekend, dat ten gemeentehuize te Burgh-Haamstede op dinsdag 16 februari 1993 een informatiebijeenkomst zal worden belegd inzake het ontwerp bestem mingsplan Stoofweg Genoemd ontwerp bestemmingsplan betreft het gebied Mauritsweg en Oranjehof, waarbij de be staande bebouwing opnieuw juridisch planolo gisch wordt gei-egeld c.q. beschreven. Verder wordt aan het plangebied toegevoegd het nog braakliggend gedeelte aan de noordzijde (voorma lige volkstuinen) en een 4 tal woningen aan de zuidzijde van de Stoofweg. Genoemd ontwerp ligt met ingang van 10 februari 1993, ter gemeentesecretarie, afdeling 4, voor een ieder ter inzage. Tijdens genoemde bijeenkomst, welke onderdeel uitmaakt van de agenda van de commissie Ruim telijke Ordening, zal een toelichting worden gege ven op dit plan en zal er gelegenheid zijn voor het geven van reacties c.q. het stellen van vragen. Deze bijeenkomst is openbaar en voor een ieder toegankelijk. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, get. H. TEES De secretaris, get. W. H. BITTER Burgh-Haamstede, 10 februari 1993 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Westerschou wen maken, ingevolge ax-tikel 41 van de Woning wet, bekend dat bij hen de volgende bouwaanvra- gen zijn ingediend: dhr. K. Maas, bouw paardestal Westerseweg ong. te Burgh-Haamstede; dhr. G. Horst, bouw schuur Scha ren dijk se- weg 8 te Renesse; dhr. P. Hidskes, bouw schuurtje Dijkweg 24 te Serooskerke; dhr. J. L. Hendrikse, bouw tuinhuisje J. Delst- laan 2 te Noordwelle; dhr. S. Landman, bouw kasje Duindoornweg 6 te Burgh-Haamstede; Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, H. TEES De secretaris, W. H. BITTER Haamstede, 10 februari 1993 VERKEER Burgemeester en wethouders hebben op 1 februari 1993 besloten in de Klaverstraat te Scharendijke een schrikhek te plaatsen en deze maatregel te ondersteu nen met twee verkeersborden L8 als bedoeld in bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Dit besluit ligt met ingang van 11 februari 1993 gedu rende 30 dagen ter inzage op de gemeentesecretarie te Scharendijke en treedt in werking op de dag nadat de ze termijn is verstreken. Tfegen dit besluit staat beroep open op de Kroon. Het beroepschrift moet worden ge richt aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravcnhage. WONINGWET Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken, ingevolge artikel 41 van dc Woningwet, be kend dat zij een aanvraag om vergunning hebben ont vangen van de heer P. Fennema voor de bouw van een schuur aan de Simonskerkestraat 19 te Kerkwerve. Burgemeester en wethouders van Middenschouwen, De burgemeester, W. DEN BOER De secretaris. K. WIESENEKKER Scharendijke, 10 februari 1993 BEKENDMAKING De burgemeester van Duiveland maakt, ter vol doening aan het bepaalde in artikel 22 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat dc raad van deze gemeente in zijn vergadering van 28 januari 1993 heeft besloten te verklaren, dat her zieningen worden voorbereid van: 1. het bestemmingsplan „Kom Nieuwerkerk" ten behoeve van het perceel, kadastraal be kend gemeente Duiveland sectie A nr. 1167 (ged.), gelegen aan de Elzenstraat te Nieuwer kerk; en 2. het bestemmingsplan „Sirjansland" ten be hoeve van het perceel, kadastraal bekend ge meente Duiveland sectie C nr. 191, gelegen aan de Lageweg te Sirjansland, een en ander zoals is aangegeven op de bij deze be sluiten behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. De besluiten treden in werking met ingang van 15 februari 1993 en liggen met ingang van deze da tum, ter gemeentesecretarie, voor een ieder ter in zage. De burgemeester voornoemd, W. P. STOUTEN, loco Nieuwerkerk, 8 februari 1993 De dijkgraaf van het waterschap Schouwen- Duiveland maakt bekend dat op woensdag 17 februari 1993 om 09.00 uur een openbare algemene vergadering zal worden ge houden in 's Landskamer, Havenpark 40 te Zie rikzee. De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Onderzoek geloofsbrieven. 3. Bepaling van de volgorde van stemmen. 4. Vaststelling van de notulen van de algemene vergadering van 16 december 1992. 5. Ingekomen stukken. 6. Mededelingen. 7. Voorstel inzake een integraal plan voor organi satieontwikkeling. 8. Voorstel inzake de eerste wijziging van de be groting voor het dienstjaar 1993. 9. Waterhuishoudingsplan voor Zeeland. 10. Voorstel inzake wijziging van dé rechtspositie regeling waterschapspersoneel. 11. Voorstel inzake bezwaarschrift. 12. Afscheid I. A. op 't Hof. 13. Rondvraag. 14. Sluiting De dijkgraaf voornoemd, mw. A. P. de Haan FEDERATIE MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING NOORD-ZEELAND De Federatie Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Zeeland is een instelling voor Thuiszorg en Algemeen Maatschappelijk Werk. De afdeling Thuiszorg verleent hulp aan ruim 950 huishoudens op Schouwen-Duiveland, St. Phi- lipsland en Tholen. Bij de instelling zijn ongeveer 330 mensen werk zaam die bij kliënten huishoudelijke en/of verzor gende taken verrichten. Daarnaast ontvangen ca. 300 huishoudens hulp via bemiddeling van de fe deratie. De dienstverlening wordt georganiseerd vanuit 2 kantoren, Zierikzee en Sint Maartensdijk. Op korte termijn zoeken wij voor het werkgebied Westerschouwen voor mini maal 3, maximaal 5 ochtenden per week (van 09.00 tot 12.00 uur) Wij vragen: bereidheid om individueel bij kliënten huis- houdelijke en verzorgende werkzaamheden te- verrichten. in staat te zijn tot samenwerking met andere - hulpverleners. enige ervaring met huishoudelijk en/of verzor- gende werkzaamheden. Een opleiding is niet.i direkt vereist. bij voorkeur wonend in de gemeente Wester-' schouwen. Geboden wordt: een aanstelling voor onbepaalde duur met: salaris en rechtspositie volgens de CAO-Ge- zinsverzorging. werkbegeleiding vanuit de Federatie. Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door mevr. J. Bos, bij voorkeur tussen 08.30 en 09.30' uur, 01110-13351 Sollicitaties richten aan bovengenoemde instel ling, Havenplein 24, 4301 CB Zierikzee. Vrouw en Werk Zeeland organiseert vanaf maan dag 8 maart a.s. in Zierikzee de curcus: een 12-weekse oriëntatie op de arbeidsmarkt. De cursus is bestemd voor vrouwen die hun moge lijkheden op de arbeidsmarkt willen onderzoeken en de kans op betaald werk willen vergroten. Aan de cursus zijn geen kosten verbonden en er een financiële regeling mogelijk voor^ kosten va kinderopvang en openbaar vervoer. U krijgt zicht op uw mogelijkheden door een aant zaken op een rij te zetten: oriëntatie op eigen willen en kunnen mogelijkheden op de arbeidsmarkt opleidings- en bijscholingsmogelijkheden het leren kennen en benutten van regels en instanties het maken van een persoonlijk stappenplan solliciteren Er wordt gewerkt met informatie, (huis)werkop- drachten, excursies, video en gastdocenten. De cursus wordt wekelijks gehouden op maandag van 9.30 tot 14.00 uur, in het Arbeidsbureau van Zie rikzee. Oude Haven 15. Schoolvakanties zijn vrij. Aan de cursus gaat een informatiemorgen vooraf, op maandag 1 maart van 9.30 tot 11.30 uur. Belangstellenden kunnen zich telefonisch aanmel den: 01100-20329 of door onderstaande strook te rug te sturen naar Vrouw en Werk Zeeland, Ant woordnummer 819, 4460 WB Goes (in open envelop, postzegel is niet nodig). Naam: Adres: Tel: Postcode: Woonplaats: meldt zich aan voor de informatiemorgen op 1 maart wil teruggebeld worden voor meer informatie

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1993 | | pagina 6