Zierikzeese Ondernemers Centrale PRIJZENREGEN ZIERIKZEE '9 2 zoc MET EEN TOTALE Extra koopavonden Koop nu in Zierikzee en doe mee! Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Maandag Dinsdag Woensdag 1 december 2 december 3 december 4 december 21 december 22 december 23 december Hr Maak óók kans op een prijs in de aktie van de Zierikzeese Ondernemers Centrale van 21 november tot en met 19 december 1992. Doe uw Sf. Nicolaas- en Kerstinkopen in bet gezellige winkelhart van Zierikzee en maak kans op één van de vele prijzen. Bij iedere 10,aan boodschappen bij één van de deelnemende winkeliers ontvangt u een zegel, welke u op de speciale spaarkaart plakt. Zorg dat deze kaart zo snel mogelijk vol is, want alleen volle kaarten dingen mee naar een prijs en ingeleverde kaarten doen bij iedere trekking opnieuw mee. De deelnemende winkeliers kunt u herkennen aan een raamposter. De volgende prijzen zijn per trekking ie winnen: Hoofdprijs t.w.v. 999,99 en daarnaast nog 110 prijzen t.w.v. 25,aan waardebonnen. Er zijn 4 trekkingen, dus 4x111= 444 prijzen met een waarde van 15.000,De namen van de prijswinnaars worden gepubliceerd in de Nieuwsbode Extra. Spaar de speciale aktiezegels. De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan dit raambiljet. Vergunning K.v.K. te Middelburg onder nr. 9200794. f r-x pk:®*®# I Agnes Mode Boloe Mode BB Bakkerij Bergmans Brillen Besterfield Trading Boekhandel de Vries Den Boer Interieur Shop/Baby Shop Bolle Dierenspeciaalzaak Bom Schoenhersteller R. v.d. Bijl Juwelier Capelle's Notenshop Centerpoint Chateau Ickx Dean's Fast Food Resto Deurloo Intermeubel Deurloo Mode Deurloo Woningtextiel Dries Herenmode Drogisterij Kik Droptiek de Passage Drukkerij Lakenman en Ochtman De Vries Drukwerk Eethuisje Marktzicht Electra Licht For Ever Young Coen Honig Optiek Foto Bob Noomen Foto Verschoore Van Geesbergen Mode Goudswaard Lederwaren Bakkerij Hoogenaar Holty Mode Houtland Walhout Intertoys Zierikzee M. Jech Edelsmederij Jan de Jonge Tweewielers Juwelier J. Postma Janny Keuvelaar Juwelier 't Lange Uus Lingerie Diane Zeilmakerij 't Loefje Maison Marita Paradijsvogel De Drie Zwaantjes Passé Parfout Patty Monard De Pupekop Radio Weltevreden Mare Romijn Verlichting Rombouts Roelina en Theo Raayen Slager Traiteur van Velzen De Speelboom Spelt Bakkerij De Spoel Singer Zelfmaakmode Struijk Optiek Stroosnijder Zierikzee Triffic Modes Verton Schoenen-Quick Shoes Vlieto Zelfmaakmode De Voetenwinkel Volkeri Kantorij Volkeri Kantoorboekhandel De Wolbaai IJssalon-Croissanterie Capri De Zeeuwsche Boekhandel van Zoest Doe Het Zelf Zentra Sport Frituur de Dam W -w —SS—1 I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 19