Drie exposities tegelijk in Dikke Toren Zierikzee NIEUWSBODE EXTRA Landelijk zeekadettenkorps houdt zomerkamp op het Grevelingenmeer 1 time-out1 Concert Big Belly blues band in Middelharnis Leerlingen krijgen bedrijfsprijzen Rommelmarkt/ bazar Actie voor Zeeuwse arts Geslaagden van MBO Oude-Tonge Tekeningen, schilderijen en grafische kunst Jeugdvereniging op semi-militaire basis 1 WOENSDAG 8 JULI 1992 11 (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VW Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) GOEREE-OVERFLAKKEE Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 2207. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet- plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag vën de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand- Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere maandag Middelharnis Repetitie Mannenkoor Ons Koor van 20.00-22.15 uur in 't Verenigingsgebouw naast de R.K.-kerk aan de Langweg. Sommelsdijk Bridgen bij wijkgroep de Zwa luw. 13.15-17.00 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga en gewone yoga. De Grutterswei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Hondenschool Flakkee start nieuwe Puppy cursus en ge hoorzaamheidstraining op za terdag. De avondcursus vindt op woensdag plaats. Lokatie: Ijsbaan, Westhavendijk. Vanaf 10.00 uur. Inl.: Kees en Erna Aalders, 01873-1731. Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. (Van mei t/m augustus is er geen bijeenkomst). Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Clubavond van Philatelica af deling Flakkee, in de boven zaal Café de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tonge komt samen. School straat 28. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- Tonge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. SCH0UWEN-DU1VELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Ruilbeurs van Vogelvereniging De Nachtegaal van 9.30 tot 12.00 uur -in jeugdherberg de Stoofpolder. Opkopers aanwe zig. Toegang gratis. In de maanden juni, juli en augustus wordt geen beurs gehouden. Van 11 tot en met 24 juli Zierikzee Exposities J. L. Simmers, R. Schregardus en J. Szwanc. Dik ke Tbren. Van 11.00-16.00 uur, op zondag van 12.00-16.00 uur. Tot en met 18 juli Burgh-H aamstede Expositie Hennie Fossen in De Bewaerschole; maandag t/m zaterdag van 13.30 tot 16.30 uur. Tot en met 1 september Dreischor Landbouwmuseum, Mr. Pieter Moggestraat 5. Landbouw werktuigen, gebruiksvoorwer pen, vlasbewerking. Van maandag t/m zaterdag. Open van 13.30 tot 16.30 uur. Tot en met 17 juli Zierikzee Expositie grafiek uit RSG- collectie. In galerie Galerij. Maandag van 14.30 uur tot 15.30 uur en na telefonische af spraak. Tot en met 13 juli Brouwershaven Expositie: Brouwershaven be rijmd. Vergulde Garnaal. 09.00 tot 12.00 uur en 13.15 tot 16.15 uur. (Niet op zondag). Tot en met 25 september Brouwershaven Exposities: Zeeuwse kleder drachten; Weggegooid en terug gevonden. Vergulde Garnaal. 09.00 tot 12.00 uur en 13.15 tot 16.15 uur. (Niet op zondag). Van 13 juli tot en met 8 augustus Brouwershaven Expositie: Nederlandse Volks cultuur. Vergulde Garnaal. 09.00 tot 12.00 uur en 13.15 tot 16.15 uur. (Niet op zondag). Van 8 augustus t/m 25 september Brouwershaven Expositie: Brouwershaven be rijmd. Vergulde Garnaal. 09.00 tot 12.00 uur en 13.15 tot 16.15 uur. (Niet op zondag). Woensdag 8 juli Serooskerke Kledinginzameling KICI. Van af 09.00 uur. Neeltje Jans Natuurexcursie. Vanaf Delta Expo. il.15 uur. Burgh-Haamstede Kledinginzameling KICI. Van af 09.00 uur. Excursie Zeepeduinen. Vanaf poort Slot Haamstede. 19.00 uur. Renesse Weekmarkt. Kromme Reke. Van 08.00 tot 13.00 uur. Kledinginzameling KICI. Van af 09.00 uur. Brouwershaven Muziekvereniging Crescendo verzorgt een optreden in Poor tershof, Poortdijkstraat 2. 19.30 uur. Noordwelle Kledinginzameling KICI. Van af 09.00 uur. Weekmarkt. Kerkplein. Van 08.00 tot 13.00 uur. Donderdag 9 juli Zierikzee Openluchtschaak. Onder de Beuze. 19.00 tot 21.00 uur. Commissievergadering finan ciën, volkshuisvesting en in formatiebeleid. In stadhuis. 19.30 uur. Neeltje Jans Natuurexcursie. Vanaf Delta Expo. 11.15 uur. Burgh Zomeravondconcert Nu met hope. Nederlandse Hervormde kerk. 20.00 uur. Renesse Expositie Jean du Neele. Jaco- buskerk. Van .13.30 tot 16.30 uur. Openstelling kerk. Nederlands Hervormde Jacobuskerk. 14.00-16.00 uur. Vergadering Stichting Renesse. Jan van Renesseweg. 19.30 uur. Nieuwerkerk Vergadering commissie wel zijnsbeleid. Gemeentehuis. 19.30 uur. Vrijdag 10 juli Zierikzee Fancy-fair. Willibrordusschool. 16.00-22.00 uur. Renesse Radio-opname Zomeravond- vierdaagse. Nederlandse Her vormde kerk. 20.00 uur. Bruinisse Boekenverkoop. Openbare bi bliotheek De Zaete. Van 14.00 tot 17.00 uur en 18.30 tot 20.00 uur. Zaterdag 11 juli Schuddebeurs Ophalen oud papier. SV WIK. Vanaf 09.30 uur. Ophalen oud papier. SV WIK. Vanaf 09.30 uur. Neeltje Jans Natuurexcursie. Vanaf Delta Expo. 11.15 uur. Haamstede Bazar/rommelmarkt Christe lijke Gereformeerde Kerk. Bij Nederlandse Hervormde kerk. 08.30 uur. Renesse Drieluik muziek- en declama tie-avond. Hervormde Jaco buskerk. 20.00 uur. Ellemeet Rommelmarkt. Schoolplein OBS 't Mêêtje. Vanaf 9.00 uur. Brouwershaven Brouwse Dag met Muziek- Play-In, grote braderie met veel muziek, marktkramen, optredens en verloting. Markt plein en rond de oude haven. Van 10.00 tot 18.00 uur. Noordgouwe Ophalen oud papier. SV WIK. Vanaf 09.30 uur. Dreischor Schuurfeest PJZ. Zuiddijk 4. 20.30 uur. Zondag 12 juli Neeltje Jans Natuurexcursie. Vanaf Delta Expo. 11.15 uur. Oplage 29.400 Hét Huis-aan-huis blad voor Schouwen-Duiveland en Goeree - Overflakkee Verschijnt wekelijks huis-aan-huis in: Bruinisse/Zierikzee/Westerschouwen, Renesse, Burgh- Haamstede, Westenschouwen, Noordwelle, Serooskerke Middenschouwen, Kerkwerve, Scharendijke, Ellemeet Brouwershaven, Brouwershaven, Schuddebeurs, Dreischor, Zonnemaire, Noordgouwe Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Sirjansland, Oosterland, Duiveland, Goedereede, Goedereede, Goedereede-Havenhoofd, Ouddorp, Stellendam Oostflakkee, Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat, Oude- Tonge Middelharnis, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvliet Dirksland, Dirksland, Herkingen, Melissant. Uitgave en druk Druktechniek Sluitingstijd advertenties Advertentie-verkoop Bezorging/Lezersservice Redaktie Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Telefoon 01110-16551 Telefax 01110-14315 Offsetrotatie Dinsdag 11.30 uur voor Schouwen-Duiveland, Frits Koster na 18.00 uur 01119-1941, voor Goeree-Overflakkee, Dieneke Klompe, na 18.00 uur 01112- 1656. 01110-17314. Tijdens kantooruren 01110-16551 toestel 226. Na 18.00 uur Lianne Kooiman 01110- 12868. De Nieuwsbode Extra maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 167.000. V.l.n.r.: Tim Oosterbroek, Harry Bruintjes, Kees Koppelman, Jaap Uitterlinden en Piet Witvliet: Big Belly Blues Band. MIDDELHARNIS - Vrijdag 10 juni speelt in het Diekhuus, Middelharnis, de Big Billy Blues Band. Na hun verrassen de wedergeboorte op de Flak- kecse Dagen 1992 in Jailhouse, kan uitgekeken worden naar hun optreden in het Diekhuus. Anderhalf jaar geleden was de band ook al te zien en te horen in een bomvolle foyer. De Big Belly Blues Band speelt vanaf 21.30 uur en toegangskaarten zijn verkrijgbaar voor 6,00, CJP/65 5,00. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij VVV- Overflakkce. De Big Belly Blues Band is back in town na allerlei storm achtige ontwikkelingen stond BBBD krachtiger dan ooit op de Flakkeese Dagen. Na een aantal toemees door Frankrijk raakte de BBBD een beetje in de beslommering van de blues. Spanning en oneinigheid maakte dat de band een andere weg koos, maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan en zeker bij een blues muzikant. Er werd besloten de band opnieuw op te richten. Zanger-gitarist Jan Uitterlin den werd teruggevraagd samen met Harry Bruintjes (Oud Lemming). Mede door toevoe ging van toetsenist Tim Ooster broek werd door Piet Witvliet en Kees Koppelman een her nieuwde Big Belly Blues Band opgericht. BBBD staat voor nog meer ori ginele ,,West Coast Blues". Na meer dan een jaar afwezig te zijn geweest in het Nederland se circuit is de BBBD nu al een veel gevraagde band op grote evenementen. ROTTERDAM - De tekst- en muziekschrijver en accordeo nist Jaap Valkhoff is vrijdag- I avond aan de gevolgen van een I aanrijding in zijn woonplaats Schiedam overleden. Hij is 81 jaar geworden. Valkhoff is dinsdag in alle stilte gecre meerd. BURGH-HAAMSTEDE - Op initiatief van de leden van de Christelijke Gereformeerde Kerk Haamstede wordt op za terdag 11 juli in Haamstede een rommelmarkt/bazar ge houden. Het evenement vindt plaats in het centrum van het dorp bij de Nederlandse Hervormde kerk. Behalve een rommelmarkt om vat het evenement een rad van avontuur, bloemenverkoop en diverse andere spelletjes. De opbrengst is bestemd voor de Christelijke Gereformeerde kerk. Aanvang 08.30 uur. ZIERIKZEE - Op initiatief van de stichting Redt de Kinderen wordt van 13 tot en met 18 juli in Zeeland een inzamelingsac tie gehouden voor de Zeeuwse arts W. Flipse. Hij werkt in de binnenlanden van Burkina Faso. Zijn werk zaamheden zijn er op gericht de medische zorg voor moeder en kind op gang te brengen en te integreren in de totale basis gezondheidszorg. Dat vindt plaats op het platteland in de provincie Bam. De stichting Redt de kinderen begeleidt verder in drie provincies in Burkina Faso een inentings programma tegen veel voorko mende kinderziektes als polio, difterie, kinkhoest en tetanus. OUDE-TONGE - Op woensdag 15 juli om 20.00 uur worden tij dens een feestelijke bijeen komst de diploma's uitgereikt aan geslaagde examenkandi daten. Evenals vorig jaar, bleek ook dit jaar weer dat het MBO College Oude-Tonge een hoog percentage geslaagden wist af te leveren. Van de exa menkandidaten MEAO krijgt 88 procent een diploma uitge reikt en van de examenkandi daten KMBO wordt naar ver wachting 86 procent gediplo meerd, htegeen ver boven het landelijk gemiddelde ligt. De volgende kandidaten wis ten hun beroepsopleiding suc cesvol af te ronden: MEAO Middelharnis: Marieke Blok, Marco Both, Francien van Broekhoven, Jacquelien van Eesteren, Jaap Peeman, Ard- Jan Visser, Erik Vroegihde- weij. Sommelsdijk: Marja van der Baan, Ewald Hutink, Dia ne Slui, Arnold van Splunter, Marianne van der Velde, Auke Wildemans. Nieuwe-Tonge: Ca roline van den Doel, Elly Looij, Hans Springvloed-Dubbeld. Stad aan het Haringvliet: Henk Bakelaar, Frans de Bruyn: Oude-Tbnge: Mirella Bonnema, Frank Dirkx, Jan- Willem Kaslander, Corina Kramp, Corine Pollemans, Ro nald Tuns, Natasja Vonk, Adrienne van Voorthuizen, Ka- rel van Vugt, Miranda van Vugt. Ooltgensplaat: Jacqueli ne Duim, Daienne van Noord, Corine de Vos. Achthuizen: Margo Bakelaar. Dirksland: Marco Braam. Herkingen: Elly van Eek, Marjan van Putten. Ouddorp: Arjan van der Bok, Leo Flikweert,- Ineke de Jong. Goedereede: Nellie Groenen dijk, Karin Stouten, Petra Th- nis. Stellendam: Estella Krie- ger, Tineke Oosters, Marina Roon. Tholen: Cees Baaij, Mi ke van Iwaarden, Caroline Mees, Marleen Verkerke. Sint Annaland: Kees Heijboer. Sint Maartensdijk: Jacomien van Iwaarden, Ria Snoep. Sint Phi- lipsland: Annette de Raat. Zie rikzee: Vera Haag. Bruinisse: Janita Kostense, Ineke Rouke- ma. Nieuwerkerk: John Stout- jesdijk. Stavenisse: Melina Nieuwenhuize. Scherpenisse: Johan Duijnhouwer. Colijns- plaat: Anita de Wit. Gouds waard: Sander Veerman. Zuid- Beijerland: Diana van der Burg. Numansdorp: Cora Groeneweg, Roger Kool. Mi chel van der Tbrre, Peter Valk. Klaaswaal: Marieke Makken- ze. Oud-Vossemeer: Marjolein Droogers, Carissa de Graaff, Regina Lindhout. KMBO Middelharnis: Peggy Eibers, Miranda Lagerwerf, Selina van Nimwegen, Neletta Spee. Oolt gensplaat: Wendy den Exter, Karin Kamp. Jaap Tiggelman. Achthuizen: Mariska van der Made. Herkingen: Lidie de Geus. Dirksland: Wilma Leune. Melissant: Pleuny Troost. Sint Annaland: Ad de Keizer. Ouwerkerk: Annika Romeijn. GOES - Veertien leerlingen van scholengemeenschap Groot Stelle uit Goes kwamen in aanmerking voor een bedrijfsprijs. Samen met hun ouders warén zij uitgenodigd om in de hal van het onderwij sinstituut hun waardering in ontvangst te nemen. Een groot aantal bedrijven en organisaties wn ren aanwezig om de winnaars persoonlijk toe te spreken. De heer Jos Helmons van de meelfahr Walsen Molen bood Henk ten Hove uit Nieuwerkerk een oorkonde aan. Voorde bedrijfsprijzen I''1 kwamen verder in aanmerking: Jeroen Priester uit Goes in de afdeling Verkoop, Miranda Wis. Kruiningen in de afdeling Administratie, Patrick Pieterse uit Wemeldinge in de afdeling Autotcc'r. niek, Saniëlle Minnaard uit Yerseke in de afdeling Verzorging, Peter Dronkers uit Yerseke in de af deling Bouwtechniek, Ellen Menheere uit Lewedorp in de afdeling Consumptieve techniek brood/banket, Barry Aarts uit Goes in de afdeling Installatietechniek, Joost de Nijs uit Goes in de afdeling Elektrotechniek, Rinaldo Meeuwse uit 's Heer Hendrikskinderen in de afdeling Mecha nische Tech niek, Ronald Vermeule uit Lewedorp in de afdeling afwerkingstechnieken, Danny Bak ker uit Kapelle, Yvonnen Provoost uit Colijnsplaat en Dick Bijl uit Yerseke in de afdeling Con sumptieve techniek koken/serveren. ZIERIKZEE - In de periode van tot en met 24 juli zijn in de Dikke Toren te Zie rikzee drie verschillende exposities te zien. Het betreft de tentoonstelling Tus sen land en water van de in Zierikzee geboren J. L. Simmers, een expositie van schilderijen van de Zierikzeese schilder R. Schregardus en de expositie Malarst- wo die grafische kunst omvat gemaakt door de Poolse kunstenaar J. Szwane. De tentoonstelling Tussen land en lucht omvat ongeveer twin tig tekeningen in oil pastel en gemengde technieken van J. L. Simmers. Hij werd in 1925 in Zierikzee geboren en volgde in Arnhem gedurende -twee. jaar een academische opleiding in beeldhouwen en in Den Haag gedurende vijf jaar in tekenen, grafische vakken en fotografie. Vele jaren maakte hij voor tijd schriften, onderwijs, kerken, landbouworganisaties en hulp verleningsinstanties reporta ges in Derde-Wereldlanden en vervaardigde hij voorlich tingsmateriaal. Later legde hij zich tpe op de puur artistieke benadering van de eigen omgeving, de Zierik zeese haven. ,,We woonden op een punt van de kade waar we over de hele lengte van de ha ven tot het havenhoofd konden kijken, Ik herinner me vanaf mijn jongste jaren dat niets spannender was dan het op- en afgaand water en de lucht die veranderde in wildé vlekken grijs, bijna zwart of heel blauw, al naar gelang het seL zoen". Meer dan een halve eeuw kijken naar water, land en lucht probeert Simmers via zijn tekeningen over te bren gen. „Tussen lucht en water". De schilder R. Schregardus wordt wel omschreven als een vertegenwoordiger van het Noordelijk Matièrisme, een werkwijze waarbij rijkelijk gebruik wordt gemaakt van het materiaal ofwel het smeuïg verven en uitsmeren op doek of paneel. Een stijl die in de twin tigste eeuw ware triomfen vierde door de Cobrabeweging onder leiding van Karei Appel. In tegenstelling tot de meeste Matièristen speelt bij Schre gardus de constructie van vorm en kleur een belangrijke rol. De expositie van zijn schilde rijen is te zien in een van de zij kamers van de Dikke Toren. Jozef Szwanc werd geboren in Polen. Hij studeerde aan de kunstacademie in Cracow gra fische vorming. Hij volgde de vakken schilderen, grafische kunst en grafische technieken. Van 1966 tot 1990 werkte hij voor de regionale televisie in Crocow als decorontwerper en bij de afdeling vorming. Hij heeft geëxposeerd in Polen, Duitsland, Frankrijk en Tsje- choslowakije. De exposities in de Dikke Tbren zijn vanaf 11 ju li dagelijks te bezichtigen van 11.00 tot 16.00 uur en op zondag van 12.00 tot 16.00 uur. SCHARENDIJKE - Ongeveer 250 kinderen waaron der een detachement Engelse zeekadetten nemen van 18 tot en met 25 juli deel aan het zomerkamp van het zeekadettenkorps Nederland. Het zomerkamp vindt plaats op het voormalig Koninklijk Jacht Piet Hein dat in het Grevelingenmeer aan de Brouwers- dam ligt. Het zeekadettenkorps Neder land is een jeugdvereniging op semi-militaire basis. Ze werd in navolging van de aan Neder land grenzende landen 36 jaar geleden opgericht via een sa menwerkingsverband van de Koninklijke Marine en de koopvaardij. De vereniging werd opgericht met als doel jongens en meisjes van twaalf tot ongeveer acht tien jaar op gerichte wijze 'de weg naar zee' te wijzen in haar ruimste vorm. Het zeekadettenkorps Neder land heeft momenteel 500 le den en is ingedeeld in vijftien regionale korpsen die onder een landelijk hoofdbestuur vallen. De meeste korpsen be schikken over een varend korpsschip met een eigen ac commodatie. Zij variëren in grootte en soort van een Noordzee-kottertot een oud be- tonningsvaartuig of een in bruikleen afgestane mijnenve ger van de Koninklijke Marine. Landelijk zomerkamp Een keer per jaar wordt een landelijk zomerkamp georga niseerd waaraan leden van alle korpsen in Nederland kunnen deelnemen. Het is voor de tweede keer dat het evenement op het Grevelingenmeer wordt gehouden. Dit jaar doen er on geveer 250 Nederlandse en tien Engelse zeekadetten aan mee. Zij opereren vanuit de haven Westhavenplaats in hun eigen boten. Dat houdt in dat qind ju li een groot aantal grote vaar tuigen op de Grevelingen zal varen. Het zijn tien korpssche pen waaronder een ex-Konink lijke Marine inshore mijnenve ger, het voormalig Koninklijk jacht Piet Hein, vijf tweemast sloepen die de Koninklijke Ma rine in bruikleen heeft, onge veer 22 stalen Beenhakker vletten van de diverse korpsen en een sleepboot, een loge mentschip en twee motor- schouwen die men in bruikleen heeft en die bemand worden door de Koninklijke Marine. Op 22 juli wordt een officiële bezoekdag gehouden waarbij genodigden deze vloot van dichtbij kunnen bekijken. Advertentie Cf/- $C&CA+\V4 "UA4A4 Ais de dag doorgaat met dromen op een Zeeuws terras Franse charme aan een Schouws diner met eerlijk Reiiswif De Ttomim Hereto OGI5 7

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 11