WEEKEND RECEPT dier in het vizier Paulien en Jaap van Wijnen openen Verzamelaarij aan Markt Bowling Vereniging Middelharnis Opsporing verzocht!! Vraag van de week: Zware nederlagen honkbalnegentallen Triathlon-nieuws Tekenwedstrijd over het Blaeuwe Huus Tweedehands spullen winkel in Goedereede Gebraden rosbief Buiten concert Ruilavond Zomeravond concert Informatie vervanging cv-ketel Info-avond windenergie Avond vierdaagse in Achthuizen WOENSDAG 6 MEI 1992 3 Momenteel nog van alles en nog wat; in de toekomst meer en meer minatuurauto's en treintjes. (Foto: Joop van Houdt). GOEDEREEDE - Jaap van Wijnen en zijn vrouw Paulien zijn sinds eind april de gelukkige eigenaar van een heuse winkel. Geen gewone winkel, maar één waar iedereen gezellig kan rondsnuffelen tussen tweedehandsspullen. Een winkel waar iedere rom melmarkt liefhebber zijn hart kan ophalen en waar iedere fervente miniatuur-auto en -trein verzame laar altijd wel wat weet te vinden. Vandaar de naam De Verzamelaarij. MIDDELHARNIS - In het weeekend dat Thea Sy- hesma haar Europese titel Run Bike Run in Madrid prolongeerde en Katinka Wiltenburg brons opeiste, waren ook triatleten van TVGO actief. Zaterdag 2 mei werd in Breukelen een recreatieve 1/4 triathlon afgewerkt. Basisbereiding braden: Schroei het vlees in licht ge bruinde, uitgebruisde boter aan alle zijden dicht. Voeg vervolgens iets boter toe en temper het vuur. Keer het vlees regelmatig en overgiet het af en toe met de braad boter. Bij het braden in een braadpan het deksel goed schuin op de pan plaatsen. Na het braden het vlees uit de braadpan of -slede halen. Voor het verkrijgen van de jus de braadboter afblussen met water of ander vocht. Vlees ca. 5 minuten laten rusten voordat het wordt aangesneden met een niet gekarteld mes. U heeft nodig voor 4 personen: 600 gram rosbief, bijvoor beeld van de dikke of dunne lende 100 gram boter zout peper 1 a 2 deciliter bouillon 1 doosje champignons in vieren gesneden Bereiding: Maak het vlees droog met keukenpapier. Verhit 60 gram boter in de braadpan (met dikke bodem) en wacht tot het schuim van de boter voor het grootste gedeelte is weggetrokken. Schroei het vlees er in 5 minuten aan al le kanten in dicht. Temper de warmtebron. Voeg enke le klontjes boter (samen ca. 40 gram) toe en laat het vlees nog 16 tot 20 minuten zachtjes verder braden. Keer het vlees tijdens het braden enkele malen, be druip het met de braadboter en strooi er na het einde van de braadtijd wat zout en pe per over. Neem het vlees na het verstrijken van de braadtijd uit de braadpan. Laat het, in aluminiumfolie verpakt, 15 minuten rusten. Maak intussen de jus naar eigen smaak en inzicht. Ver wijder eventueel eerst de helft van de braadboter. Voeg er de champignons en de bouillon aan toe. Roer al le aanzetsels van de bodem van de pan goed los. Laat er even goed de kook over ko men en schenk de jus daar na in de sauskom. Snijd het vlees in dunne plakken. Sla de plakken dubbel en leg ze dakpansgewijs op een voor verwarmde schaal. Lekker met gekookte kriel- aardappelen en verse bospijn en peultjes. Voedingswaarde per portie: Energie: 1640 kJ (390 kcal) Eiwit: 36 gram Vet: 27 gram Koolhydraten: 0 gram Jaap van Wijnen is al jaren een actief verzamelaar van minia tuur autootjes. Vooral echte Dinkytoys en Corgytoys staan bij hem hoog op de lijst van verzamel-objecten. Om aan de ze hobby cq passie tegemoet te komen bezoekt hij samen met zijn vrouw Paulien regelmatig beurzen en rommelmarkten. Wanneer ze dan samen dit soort evenementen bezochten werd niet alleen gekeken naar autootjes en treinen, maar kwamen ze ook regelmatig thuis met dingen die 'gewoon leuk' zijn. Sinds half april woont het echtpaar Van Wijnen in Goede reede aan Markt nummer 1. Een pand waar ze na één keer kijken direkt hun toekomstige thuis in zagen. In vroeger jaren was in dit pand een winkel ge vestigd. De voormalige bewo ner had er echter weer een woonhuis van gemaakt. Kij kend naar de uitpuilende do zen met spullen die Jaap en Paulien van Wijnen in de afge lopen jaren hebben verzameld om beurzen en rommelmark ten leek het hen een leuk idee om wederom een winkel in het pand Markt 1 te vestigen. Een tweedehands zaak met de toe passelijke naam De Verzame laarij. De reacties van het publiek zijn in de korte tijd na de ope ning heel positief geweest. „Mensen vinden het leuk om eens rond te snuffelen tussen de vele spullen die we hebben. Er zijn natuurlijk maar weinig van dit soort winkels en zeker hier in de buurt", zo vertelt Paulien van Wijnen. Er is van alles te vinden. Gebruiksvoor werpen, oude langspeelplaten, blikken speelgoed, miniatuur autootjes, een kleine hoeveel heid kleding, er is voor ieder een wel wat te vinden. En de prijzen zijn erg aantrekkelijk. Over dat laatste merkt Jaap van Wijnen op:,,Omdat ik niet van alles evenveel af weet heb ik wel eens dingen verkocht die eigenlijk veel te goedkoop weggingen. Maar dan denk ik altijd maar dat iedereen wel eens recht heeft op een koopje. Het overkomt mijzelf tenslotte ook wel eens". Inkoop Momenteel staat de winkel vol met materiaal dat de Van Wij- nen's in de afgelopen twee jaar bijeen hebben verzameld. Zo dra deze 'voorraad' uitgeput raakt wil Jaap van Wijnen zich meer gaan bezig houden met speelgoed en het miniatuur ge beuren voor auto's en treinen. Om er voor te zorgen dat hij daarvoor voldoende materiaal heeft is hij begonnen met het opkopen van verzamelingen. Wanneer mensen na verloop van tijd willen stoppen met het verzamelen van bepaalde voor werpen kunnen ze hiermee te recht aan Markt 1 te Goederee de. Maar niet alleen opkopen is mogelijk ook ruilen mag. Op die manier kan de ene verza melaar de ander weer helpen. Jaap van Wijnen is zelf ook verzamelaar, maar is voorlopig nog niet van zins die in de ver koop te plaatsen. ,,In ons vori ge huis stond alles in glazen vi trines, maar na de verhuizing is er nog weinig van gekomen om het weer op te zetten. Eerst de winkel van start", aldus Van Wijnen. Hoewel de winkel puur hobby is wordt er wel de nodige aan dacht besteed aan het assorti ment. Staat iets al lange tijd in de winkel wordt het eerst weer een tijdje weggehaald waarna een nieuwe voorraad wordt neergezet. ,,Op die manier pro beren we het aantrekkelijk te houden", zo vertelt Paulien van Wijnen. ,,We willen de mensen ook rustig de tijd geven om rond te kijken. Wanneer de mensen alleen maar rond wil len kijken, zonder iets te kopen zullen we ze ook niet lastig val len. Het moet gewoon een ge zellige winkel zijn; waar men voor weinig geld leuke dinge tjes kan kopen en nog eens naar terug wil komen". De Ver zamelaarij is te vinden aan Markt 1 te Goedereede. Op zaterdag 9 mei om 19.30 uur geeft muziekvereniging Con Amore een buitenconcert in Schuddebeurs. Dit buitencon cert is het eerste van een aan tal concerten dat deze zomer gegeven wordt. De Trumpet tune, de Neckartal-march, de Garde en de Alpenrozenwalzer zijn slecht slechts een greep van de nummers die deze avond ge speeld worden. Het muzikale evenement wordt geopend door een rondgang met de drum band. Borduurwerk en boetseerwerk is ook welkom. Er zal een flink aantal prijzen te behalen zijn voor de mooiste foto, de mooiste tekening enz., maar ook zullen er de nodige aanmoedigings- en troostprij zen te behalen zijn, ook voor de jongeren. Om een indruk te krijgen van de belangstelling voor het eve nement is de uiterste datum van inzending op 15 augustus bepaald. Het volgende reglement zal van toepassing zijn: 1. Ingestuurd mogen worden tekeningen, etsen, aquarellen, foto's en andere afbeeldingen van bijv. één van de objecten afgebeeld op de boererijen- poster, uitgebracht op de Open Monumentendag in 1989, die nog bij de VVV en andere loka- DEN HAAG - De Japanse tuin in park Clingendael is weer open voor het publiek. De ko mende vijf a zes weken bloeien de rhodondendrons en azalea's in alle mogelijke tinten. Een feest van variatie, ook in de kleuren van blad en boom. Naast de Japanse tuin maken de speelweiden, een kin derspeelplaats, vijvers, ruiter- en wandelpaden het park tot een heerlijk rusthof voor het publiek. De Japanse tuin is tot half juni dagelijks geopend van 9.00 tot 20.00 uur. HILVERSUM - Er is geen land waar de bevolking het milieu probleem zo belangrijk vindt als Nederland. Negenendertig procent van de Nederlanders noemen spontaan ,,het milieu" als belangrijkste kwestie. Al leen Ierland scoort even hoog. BRUINISSE - De Bruse post zegelclub G. J. Peelen houdt donderdag 7 mei weer een ruil avond in het Nederlands Her vormd Verenigingsgebouw in Bruinisse. Vanaf 19.00 uur kunnen de jon ge philatelisten daar terecht, voor de oudere postzegelverza melaars begint de avond om 20.00 uur. Het Westkappels Dameskoor geeft op woensdag 27 mei om 20.00 uur een concert in de Ne derlandse Hervormde kerk in Renesse. Het koor staat onder leiding van mevrouw Riet Westerwee- le. Mevrouw Lenie Blom uit Renesse houdt in de pauze van het concert een voordracht in het Zeeuws. Volgens de traditie worden de bezoekers van het concert ook dit jaar getrak teerd op Zeeuwse boterbabbe- laars. ZIERIKZEE - Goed nieuws voor de mensen die nu hun cv- ketel willen vervangen, hun woning willen laten isoleren of andere energiebesparende plannen hebben. Op woensdag 20 en donderdag 21 mei staan in de Vierschaar van het stad huis, Meelstraat 8 in Zierikzee medewerkers van de afdeling Verbruikersactiviteiten van de NV Delta Nutsbedrijven (Del tan) met de tentoonstelling 'cv- ketelvervanging en milieu' om vragen te beantwoorden over verwarming, woningisolatie en subsidieregelingen. Zij verlenen eventueel hulp bij het invullen van de subsidie aanvragen. De actie vindt plaats in het ka der van het Bedrijfs-Milieu Ac tie Plan van Deltan. Door het uitvoeren van energiebespa rende maatregelen en het plaatsen van milieuvriendelij ke en energiezuinige cv-ketels wordt het milieu ontzien. De inwoners van Zierikzee ont vangen deze week een brief met uitnodiging. Op de ten toonstelling zijn cv-ketels en ook merken en soorten verwar ming, alternatieve energie, warmwatervoorziening te zien, en isolatiemaatregelen en sub sidies te bespreken. De ten toonstelling is vooral bedoeld voor mensen die plannen heb ben om thuis energiebesparen de maatregelen toe te passen of hun verwarmingsinstallatie aan te passen. De tentoonstelling is voor iede re belangstellende gratis toe gankelijk. De openingstijden zijn: 's mid dags van 15.00 tot 17.30 uur; 's avonds van 19.00 tot 21.30 uur. ties verkrijgbaar is. Een af beelding van het Blaeuwe Huus is dus ook zeer welkom. 2. Het formaat van een foto mag niet groter zijn dan 30x45. 3. De afbeelding moet het ob ject herkenbaar weergeven. 4. Iedereen mag meedoen. 5. Meer dan één inzending is toegestaan. 6. Een jury beoordeelt de in zendingen naar kwaliteit en geschiktheid. 7. Het oordeel van de jury is bindend. 8. De prijsuitreiking zal in overeenstemming met het oor deel van de jury geschieden in het Blaeuwe Huus op de Open Monumentendag op 12 septem ber. 9. Graag werkstukken inleve ren bij VW Ouddorp, Bosweg 2 te Ouddorp. D1RKSLAND - Op dinsdag 19 mei 1992 begint om 19.30 uur in het recreatiecomplex De Sta- ver het Prieel een voorlich tingsavond over windenergie op Goeree-Overflakkee. De bijeenkomst is voor iedereen gratis toegankelijk en sluit om 23.00 uur. Het programma van die avond ziet er als volgt uit: 19.00 uur koffie; 19.30 uur opening door voorzitter Streekcommissie n.s. Goeree-Overflakkee; 19.40 uur Gedeputeerde dhr. J. van der Vlist, Provincie Zuid- Holland: „Energie in het alge meen"; 19.55 uur dhr. R. de Bruijne, Novem-Utrecht: „Windenergie-algemeen"; 20.10 uur Dhr. J. H. Benner, Communicatie- en Adviesburo over energie en milieu (CEA) Rotterdam: „Windmolens: mi lieu-aspecten, vogeltrek en ver dere hinder"; 20.25 uur Dhr. Daems, Nederlandse Wind energie - „Windturbine tech niek"; 20.35 uur: Pauze: koffie, bezoek aan stands en/of aan film: „Wind Werkt"; 21.00 uur EMGO - Middelharnis, dhr. J. Klepper: „Windenergie Goeree-Overflakkee; gereali seerd en nog te realiseren pro jecten"; 21.15 uur Vereniging „Deltawind", Middelharnis, dhr. R. van Uythoven: „Klein schalige en privé-windmolen- projecten"; 21.25 uur Gemeente Goedereede, Burgemeester G. van Velzen: „Problematiek met betrekking tot plaatsen windmolens op Goeree- Overflakkee"; „Rendementen, statistisch cijfermateriaal"; 21.40 uur pauze met consump ties; 22.00 uur Vragen aan spre kerspanel en discussie; 23.00 uur Sluiting. Hoewel een wedstrijd met re creatief karakter stond de na tionale (sub-)top aan de start. Voor TVGO namen John Al- brechts en Annet Wervers deel aan deze wedstrijd over 1 km zwemmen, 46 km fietsen en 10,5 km lopen. Annet verging het goed, vorig jaar al her en der overwinnin gen boekend, ook nu was er sprake van een mooie presta tie. Steeds dichter komt Annet bij de nationale sub-top, zo bleek ook nu in Breukelen weer. Ongenaakbaar Ada van Zwieten was als triat lete nr. 2 van Nederland onge naakbaar en won dan ook afge tekend in 2.16.40. In de strijd om de tweede plaats echter kon Annet zich wel degelijk men- Van de vier aan de competitie deelnemende negentallen van HSV The Islanders presteert met name het jongens-aspiran tenteam momenteel het meest constant. De nog maar sinds enkele maanden met elkaar spelende ploeg bezit veel talent en vele leergierige nieuwelin gen. Handen vol Zo kon het ook gebeuren dat een reeds drie jaar als team opererende tegenstander als Gophers onlangs de handen vol had aan de Oude-Tbngse jeugd- formatie. Al meteen in de eer ste inning wisten The Islanders zes punten te bemachtigen. Wel moet gezegd dat het merendeel van de Flakkeese en Zeeuwse honkballers middels vier wijd op de honken terechtkwamen. Slechts Sander Waldekker en Rob Emeis kwamen als enige tot een honkslag. Waldekker zag zijn klap echter jammer lijk door de eerste honkman van de Gophers gevangen. Emeis evenwel wist het eerste honk wel te bereiken. Deze in Ooltgensplaat woonachtige honkballer behaalde overigens het hoogst mogelijk slagge middelde van 1.000. Het thuisspelende Gophers liet zich evenwel ook niet onbe tuigd en scoorde in dezelfde in- LEIDEN - In het Rijksmuseum voor Volkenkunde te Leiden is tot 8 juni de expositie „Batavia in kaart" 1600-1800 te zien. Aan de hand van kaarten, tekenin gen, schilderijen en maquettes wordt de stedenbouwkundige ontwikkeling van Batavia (het huidige Jakarta) belicht. Ook op de betrouwbaarheid van het kaartmateriaal wordt inge gaan. ACHTHUIZEN - Op 15, 16, 17 en 18 juni gaat alweer de vijfde avondvierdaagse van start, die georganiseerd gaat worden door de EHBO afdeling Acht huizen en de voetbalvereni ging FIOS. Om het nog wat aantrekkelijker te maken zul len er enkele nieuwe routes ge lopen worden. Dit is tevens een mooie afslui ting van het 40-jarig jubileum van de EHBO. De loopafstanden zijn 5 en 10 km en de start en finish zijn bij de FlOS-kantine. De starttijd voor beide afstan den is om 19.00 uur. Het in schrijfgeld is 4 gulden per per soon. Voor inlichtingen kan men te recht bij Cor IJpelaar en Carla Wolfert. Inschrijven kan bij de volgen de personen: A. Troost, Julia- nastraat 22, Ooltgensplaat, tel. 01873-2560; Nel Jansen, Ve- nusstraat 14, Oude-Tbnge, tel. 01874-2598; N. de Waal, Bloemstraat 17, Achthuizen, tel. 01873-2011; C. Wolfert, W. Alexanderstraat 29, Den Bom mel, tel. 01871-1409; C. IJpelaar, Achthuizen 138, Achthuizen, tel. 01873-2185. gen. Na een mooie zwempresta- tie en een hele goede fietstocht kon ze als tweede dame aan het lopen beginnen. Ze moest ech ter toezien dat Pauline Smoo renburg (9e op het NK in Dirksland) haar tijdens het lo pen inhaalde. Zij finishte in 2.27.59. Annet finishte binnen 2 minuten van haar in 2.29.59. Optimisme was op zijn plaats gezien het feit dat niet alleen de plaats in de top van de wed strijd behaald was, maar ook aangezien het feit dat de af stand tot de nationale da mestop (van Zwieten) weer kleiner geworden was ten aan zien van 1991. Veel minder ging het met haar partner John Albrechts. Als 9e kon John op de kant van het zwembad klimmen. Al fiet send kon John zich naar een tweede plaats in de wedstrijd begeven. ning eveneens zes punten. Ook in de resterende innings wisten beide ploegen elkaar in evefi- wicht te houden. Islanders- pitcher Jamie Eilers kende ove rigens een van zijn goede da gen. Hij wist zeven slagmensen van de tegenpartij op drieslag te trakteren. Eindstand: 9-9. Herenteam Het eerste senioren-herenteam van de begin dit jaar opgerich te honkbalvereniging ging in Numansdorp met 15-0 ten on der. Gastheer Blue Stars 2 scoorde met name veel automa tische nullen, omdat de Oude- Tbngenaren het deze keer we gens omstandigheden moesten stellen zonder hun vaste wer pers. Zondag 10 mei aanstaan de speelt dit team weer een thuiswedstrijd op haar geheel vernieuwde honkbalaccommo datie aan de Van Halenstraat, aanvang 14.30 uur. Het dames-softbalteam, dat het heeft moeten stellen zonder oefenwedstrijden, speelde haar eerste wedstrijd in Rotterdam tegen het geroutineerde DZB. Het voor het eerst in deze sa menstelling spelende negental maakte teveel beginnersfouten om het de opponent echt moei lijk te kunnen maken. The Islanders moesten uiteindelijk een 30-3 nederlaag incasseren. MIDDELHARNIS - Onlangs heeft Bowling Vereniging Mid delharnis haar derde paastoer- nooi gehouden. Een toernooi dat gekenmerkt werd door ho ge scores en sportieve strijd. Sponsors van dit toernooi wa ren Kapsalon Krijger en Offer- haus watersport. Eind van de middag werden de finalisten bekend gemaakt na een sportieve strijd in de voor rondes. Gelukkig wisten de wisselbekerhouders R. Bree- man en A. W. Kramer zich te plaatsen. De finale beloofde spannend te worden iri ver band met het geringe verschil in pinfall. Hieronder volgt de einduitslag van het paastoer- nooi. Uitslagen 1. C. Volaart, 860 pins; 2. M. Krijger 849; 3. R. Breeman, 837; 4. C. de Jager 803. Bij de heren was de uitslag als volgt: 1. A. W. Kramer 983 pins; 2. R. v. d. Welle, 915; 3. L. v. Nimwegen, 912; 4. A. Krijger, 888; 5. W. Breéderveld, 888; 6. H. Springvloed 883; 7. H. Kie vit 852; 8. C. v. Dam, 821. De hoogste game bij de dames was voor R. Breeman met 173. De hoogste game bij de heren was voor A. W. Kramer met 192. Voor het eerst Onlangs heeft het team van Quartier Latin deelgenomen aan het 10e Abraham stad toer nooi. Het toernooi werd gehou den in Oosterhout. Het beha len van een goed eindresultaat zou beloond worden met een aantrekkelijke geldprijs. De teamleden K. Appel, D. Luyen- dijk en A. Kramer wisten in de voorronde zeer goede presta ties te leveren. Het teamgemid delde bedroeg inclusief handi cap 209 pins. Een plaats in de finale werd veroverd. De hoog ste game (261 pins) werd ge scoord door A. Kramer en was goed voor een geldprijs. De fi nale werd op een vijfde plaats gestart en zo werd ook de eind rangschikking voor het team. Eindtotaal met nummer drie. Voor het eerst in de historie van Bowling Vereniging Mid delharnis werd een geldprijs verdiend door een team. Ge middelde van de teamleden was als volgt: A. Kramer 174,5 pins, K. Appel, 168,5 pins en D. Luyendijk, 163,0 pins. Een sportieve dag met zeer goede prestaties. BURGH-HAAMSTEDE - Wie wil er niet de beroemde water werken van Nederland zien? Ie dere dag tussen 10.00 en 17.00 uur is de Delta-expo te bezich tigen. U maakt een wandeling in het binnenste van de Ooster- scheldekering, u gaat mee op de rondvaart en u kunt een ex positie bezichtigen over de wa terbouw. ZIERIKZEE - In het Dierenasiel Schouwen-Duiveland te Zierik zee is tweeëneenhalve week geleden een zwarte bouvier binnen gebracht. Het is een reu van 8 d 10 jaar oud, die gecoupeerd is. De ze lieve hond is in de Westhoek van Schouwen-Duiv eland gevon den. De eigenaar van deze hond wordt verzocht contact op te ne men met het dierenasiel, tel. 01110-17013. De kater Hamlet uit bovenstaand asiel is geplaatst bij een gezin in Oosterland. (Foto: Joop van Houdt). „Hoe geef ik mijn kat medicijnen? Het is altijd een hele strijd om mijn katten van hun pilletjes of drankje te voorzien. Als het ver mengd wordt met het eten laten ze hun bak onaangeroerd staan". Het antwoord van de dierenarts luidt als volgt: „De kat is doorgaans een kritische eter. Vermengen we iets met het eten, dan halen ze er hun neus voor op en weigeren het vaak hardnekkig te eten. Het beste is om een drankje te geven. Bij veel katten lukt dit vrij goed. Soms kunnen ze echter heftig gaan speekselen. Het middel is zo soms erger dan de kwaal. Om er ze ker van te zijn dat ze de volledige dosis van een medicijn binnen krijgen, is het beste om een tablet te geven. Deze tablet moet mid den over de tong en diep achter in de keel worden ingegeven, het gemakkelijkst gaat dit door de tablet met de vinger of met behulp van een speciale 'pillenschieter' of eventueel met dc achterkant van een houten potlood in één keer diep in de keel te brengen. Als we de bek vervolgens even dicht houden en de kat even over de keel te wrijven zal deze meestal spoedig slikken, waarbij de ta blet zal worden doorgeslikt. Na deze behandeling is het verstan dig om de kat iets lekkers te geven. Dit heeft een tweeledig doel. Ten eerste zal de kat de tablet goed in de maag krijgen met dit voedsel. Ten tweede zal de kat een positieve associatie aan de ge hele handeling over houden en de volgende keer zich niet of min der verzetten tegen de behandeling. Volgende keer een vraag over pigment-verandering bij een kat. OUDDORP - Op de Open Monumentendag (12 sep tember) zal in het herbouwde Blaeuwe Huus een ten toonstelling gehouden worden van 'Eigen Werk'. De bedoeling is zelf gemaakte foto's, tekeningen, etsen en aquarellen van boerderijen ten toon te stellen. Advertentie Originele kijk op keuken-kleuren? ALNO inbouwkeukens zijn er in talloze, meer of minder gewaagde kleuren. ALNOPOP, bijvoorbeeld, is een echte trendy noviteit. Nog veel méér kleurrijk nieuws staat u te wachten als u bij de ALNO Select Dealer binnenstapt. Wereldklasse die u toekomt MELISSANT: Keukencentrum Tieleman Binnenweg 7a. Tel. 01877-2555. OUÖE-TONGE - De honk- en softbalteams van honkbalvereniging The Islanders hebben tijdens hun jongste competitieronde zich de nodige zware nederlagen moeten welbevinden. Zo ging het eerste dames-softbalteam met maar liefst 30-3 ten onder te gen het Rotterdamse DZB. De heren honkballers verloren hun uitwedstrijd in Numansdorp van Blue- Stars 2 met 15-0. Slechts de jongens-aspiranten boekten een hoopgevend resultaat. Zij bleven in Maassluis op gelijke hoogte met de plaatselijke leef tijdsgenoten van Gophers: 9-9.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 3