NIEUWSBODE EXTRA Harrie Jekkers in De Goote Golden Earring in Goes Hugo Claus Pas de Deux in de Grutterswei Diekhuusprogramma in de maand maart f Tango-orkest Sexteto Canyengue Dansz in Concertzaal Zierikzee Rockabilly in Jailhouse Paas- pakketten voor Roemenië Afwisseling in menu's t WOENSDAG 26 FEBRUARI 1992 11 GOES - Eén van Nederlands meest populaire rockformaties, de Golden Earring, komt naar de Zeelandhallen in Goes en wel op zaterdag 28 maart. Elk jaar is er wel wat met de Golden Earring Hun allerlaatste produkt, de cd Bloody Buccaneers, is een fan tastisch succes geworden. Tijdens het concert in Goes worden niet alleen nummers van die cd gebracht maar zullen ook tal van hits uit het verleden de revue passeren. De Golden Earring brengt in Zeeland een ruim twee uur durende en behoorlijk spec- taculasire show. Het voorprogramma wordt verzorgd door de Zeeuwse band de Juke Joints. De voorverkoop van kaarten is in middels begonnen. In Zierikzee zijn kaasrten in de voorverkoop verkrijgbaar bij Delta Discs (Mol 15) en bij Weltevreden RTV- CD's (Korte Sint Janstraat). Het concert in de Zeelandhallen be gint om 20.15 uur. (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) GOEREE-OVERFLAKKEE Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 2207. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee, Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet- plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga en gewone yoga. De Grutterswei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Bijeenkomst van de postzegel vereniging Flakkee, in zaal ca fé de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tonge komt samen. School straat 28,. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- Tonge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. Tot woensdag 1 april Zierikzee Tentoonstelling etsen en gra fiek van Saskia Eggink. Corne- liastichting. Woensdag 26 februari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Open middag voor ouders en leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 14.30 tot 17.00 uur. Scharendijke Vergadering commissie van be zwaarschriften. Gemeentehuis. 20.00 uur. Donderdag 27 februari Zierikzee Schrijf avond Amnesty Inter national. Prinses Juliana- school (Jannewekken). Van 19.00 tot 20.30 uur. Burgh-Haamstede Vergadering adviescommissie financiën. Gemeentehuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Raadsvergadering in het ge meentehuis. 20.00 uur. Vrijdag 28 februari Zierikzee Spreekbeurt dominee Hegger. Christelijke Gereformeerde Kerk. 20.00 uur. Theatersportgroep Kiekieris speelt tegen Leeuwarden. Con certzaal. 20.00 uur. Serooskerke Carnavalsfeest. Dorpshuis. 19.00 uur. Sirjansland Muziekuitvoering Oosterlands Fanfare. Dorpshuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Jaarvergadering Nederlandse Patiëntenvereniging afdeling Schouwen-Duiveland. Gebouw Salem. 20.00 uur. Bruinisse Muziekuitvoering Nu met Hope/Oefening en Uitspan ning. Dorpshuis. 20.00 uur. Zaterdag 29 februari Zierikzee Ledenvergadering Vereniging van Beroepsvissers op de Schelde in Het Schotse Wapen. 10.00 uur. Bijeenkomst JOVD. Hotel Mondragon, Havenpark 21. 19.30 uur. Voorstelling Dansz in Concert zaal. 20.00 uur. Serooskerke Oliebollenactie. Huis-aan-huis verkoop. Vanaf 9.00 uur. Burgh-Haamstede Oliebollenactie. Huis-aan-huis verkoop. Vanaf 9.00 uur. Klaverjastoernooi in De Schut- se. 20.00 uur. Start strao-feest. Achterweg Burgh. 12.00 uur. Noord welie Oliebollenactie. Huis-aan-huis verkoop. Vanaf 9.00 uur. Renesse Oliebollenactie. Huis-aan-huis verkoop. Vanaf 9.00 uur. Ouwerkerk Oud papier ophalen. In de kern. Vanaf 9.30 uur. Bruinisse Informatiemiddag over stotte ren. Aula Christelijke Basis school Op Dreef. 14.30 uur. Van 29 februari tot en met 28 maart Burgh-Haamstede Expositie olieverfschilderijen en pastels Mini van Iterson, Bewaersehole. Dagelijks, be halve zondags, van 13.30 tot 16.30 uur. Regisseuse Lies Hanse uit Brouwershaven heeft met dit stuk haar examen als erkend regisseur bij het amateurto neel gehaald. Het gezelschap is als een van de zeer weinige amateurtoneelgezelschappen genomineerd om in landelijke schouwburgen te mogen spe len. Het avondvullende stuk Pas de Deux van de beroemde Vlaam se prozaïst, dichter en toneel schrijver Hugo Claus ver scheen in 1973 en laat de toe schouwer eigenlijk een toneel stuk in een toneelspel zien, waarbij alle menselijke gevoe lens als liefde, tederheid, af gunst en haat elkaar beurte lings afwisselen. Het verhaal toont een scene van een toneel repetitie van een iets oudere acteur, die wat onzeker is ge worden door de 'midlife-crisis' en een jonge, af en toe wat los bollige actrice met nogal vrije en moderne opvattingen. Ze hebben vroeger ooit een ver houding gehad; die is echter op niets uitgelopen en dat zit vooral de wat tobberige acteur nogal dwars. Tbch blijken bei den tussen alle hatelijke en platvoerse opmerkingen door nog steeds aantrekkingskracht op elkaar uit te oefenen en deze komt tot uiting bij de repetitie van een nogal poëtische lief- Zondag 1 maart Zierikzee Film Don't tell mom the baby sitter's dead. Bioscoop Con certzaal. 20.00 uur. Dinsdag 3 maart Zierikzee Verkoping handwerken Wel fare Rode Kruis. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 4 maart Zierikzee Mini-instuif CJV Samen Ver der. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Noordgouwe Thema-avond landbouwvereni- gingen Dreischor, Zierikzee en Zonnemaire/Noordgouwe in restaurant Van der Weijde. 20.00 uur. Donderdag 5 maart Bruinisse Vergadering adviescommissie abz. Gemeentehuis. 19.30 uur. Vrijdag 6 maart Zierikzee Vergadering Vereniging van Beroepsaalvissers. Huis van Nassau. 10.30 uur. Gebedsdienst. Wereldgebeds dag. Lutherse kerk. 19.30 uur. Bruinisse Jaarvergadering Algemeen Vissersbelang. Verenigingsge bouw Deestraat. 19.30 uur. Zaterdag 7 maart Ellemeet Strao-feest. Dorpsplein. 12.30 uur. Noordgouwe Jaaruitvoering Con Amore. Dorpshuis. 19.30 uur. Bruinisse Ruil/verkoopbeurs vogels. Jeugdherberg Stoofpolder. 10.00 tot 12.00 uur. Dinsdag 10 maart Zierikzee Voorlichtingsavond ouders van leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 20.00 uur. Woensdag 11 maart Scharendijke Inzamelingsactie Stichting Mensen in Nood. De Putmeet. 19.00-20.00 uur. Vrijdag 13 maart Oosterland Jaaruitvoering Schouwspelers met blijspel Rijtuig 1880. Oosterhof. 20.00 uur. Dinsdag 17 maart Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 18 maart Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Donderdag 19 maart Zierikzee Themabijeenkomst PCOB over servicewoningencomplexen desscene onder het toeziend oog van een ietwat naïeve in- speciënt, waarbij ze er niet in slagen om spel en werkelijk heid van elkaar te scheiden. Het spel ontlokt tedere gevoe lens, die echter direct weer door allerlei schunnige en ha telijke opmerkingen over el kaar en hun leefomgeving om zeep worden geholpen. Gezien het taalgebruik en het uitbeel dend vermogen van Claus wor den beide karakters duidelijk neergezet. Hoe alles afloopt, raden we u aan te komen zien in de Grutterswei. Het stuk is moeilijk voor een amateurgezelschap omdat er slechts drie rollen zijn. Drie mensen moeten de hele avond het publiek blijven boeien en dat is een zweer zware opgave. Truus Nieuwenhuijsse als ac trice, Cces Möhlmann als de ac teur en Piet Bodbijl als de in- speciënt hebben al verschillen de keren laten zien, dat het hun uitstekend lukt om een to neelspel, waarbij nu eens niet een hele avond lang gelachen kan worden, boeiend voor het voetlicht te brengen. Gezien het karakter* van het stuk zal een beperkt aantal kaarten verkocht worden. Do voorstelling op 29 februari begint om 20.15 uur en de zaal is open om 19.30 uur. GOES - In podium 't Beest in Goes treedt op vrijdag 28 fe bruari het tango-orkest Sexte to Canyengue op. Zij brengen de authentieke tango, dus zon der Europees jasje, ten gehore. Het ensemble is in het voorjaar van 1989 opgericht. De groep bestaat uit twee bandonisten, twee violisten en een contra bassist. Met name de aanwezig heid van twee bandonisten valt op. De bandon, de stem en het hart van de tango, is een bij zonder rijk instrument. De ene keer klinkt zij romantisch, dan weer snerpend en krijsend als een tram in de bocht. Sterk ook als ritme-instrument bij een opeenvolging van korte noten. Sextet Daarmee is de bandon een be langrijke schakel in de bijzon dere klankkleur van het sex tet: enerzijds melancholiek, anderzijds stuwend door de Canyengue, het ritmische pa troon" bij uitstek in de tango. De muzikale inspirator van het orkest is Osvaldo Pugliese, een man waarmee het ensemble ook op toernee is geweest in Zuid-Amerika. Hij wordt be schouwd als de grootmeester op de piano in de geschiedenis van de tango. Het orkest speelt op deze avond het klassieke Argentijn- sè repertoire met eigen arran gementen. Voorts wordt een aantal eigen composities uitge voerd. Sinds enige tijd ver sterkt de Argentijnse zanger Fabian Russo de gelederen van Sexteto Canyengue. De eerste CD van de groep is eind januari verschenen. ZIERIKZEE - Geboren in ar moede is het nieuwe program ma dat Dansz zaterdag 29 fe bruari in de Zierikzeese Con certzaal brengt. Deze voorstel ling begint om 20.00 uur. De ti tel van dit nieuwe programma is ontleend aan de choreogra fie van Lia Sorber waarmee deze enige Zeeuwse ballet groep in oktober '91 de provin ciale prijs in de wacht sleepte en tevens werd uitgenodigd voor-^eeJname aan een inter nationaal festival. Voor Geboren in armoede heeft Dansz een beroep gedaan op de choreografen Shai Gottesman en Raymond Esterhuizen. De laatste is geen onbekende voor Dansz. Als danser én choreo graaf debuteerde Esterhuizen bij dit Zeeuwse balletgezel schap. Voor het nieuwe pro gramma dat - zaterdag 29 fe bruari in Zierikzee wordt ge bracht maakte Esterhuizen Lost in my own mirrors, waar in negen danseressen naar zich zelf kijken. Tezamen vormen deze verschillende emoties één gevoel. Gottesmans bijdrage bestaat uit Het Station, een speciaal voor Dansz bewerkt gedeelte uit een produktie die hij eerder voor Pandora maakte. In dit stuk staan ontmoetingen tus sen mensen in een station cen traal. Ook is er in Geboren in armoede plaats ingeruimd voor klassiek ballet, waarvoor Lia Sorber de choreografie voor haar rekening nam. De ju nioren leveren voor de derde keer een bijdrage aan het pro gramma. Deze keer gebeurt dat in een „zonnige" jazzchoreo- grafie, gemaakt door Vera Sor ber. Leonie Herveille en Nao- mie Geiler, beiden lid van Dansz hebben een eigentijdse dans voor hun rekening geno men, zodat Geboren in armoe de al met al een afwisselende voorstelling zal worden. SOMMELSDIJK - De Tilburg- se band the Pukes speelt op 6 maart in jongerencentrum Jailhouse te Sommelsdijk. De band heeft zich de kunst eigen gemaakt van het spelen van rock-a-billy, meer specifiek psycho-rockabilly. Deze mu ziek is eigenlijk een cultuur van strakke broeken, kuiven en plukbassen. Snelle rock 'n roll met veel maf gedoe, tot aan het krankzinnige toe. The Pukes zijp in 1988 begon nen op wastrommels en zelfge bouwde zeepkistbas, en zijn nu uitgegroeid tot een band die spetterende optredens verzorgt en daarvoor ook erkenning heeft gekregen. Het belooft een grootse show te worden vrijdag 6 maart. Aanvang 22.30 uur. De entree is als vanouds 2,50 - le den gratis. DRUNEN: Op 28 februari staat het cultureel centrum De Voor ste Vennen in Drunen in het te ken van het carnaval. Tijdens dit grote Zuidamerikaanse Carnaval do Brasil treden di verse artiesten op. Het carna valsfeest begint om 20.30 uur. VLISSINGEN - In samenwer king met de Stichting Neder land Roemenië uit Den Haag verzamelt mevrouw Van der Weele uit Vlissingen paaspak- ketten die bestemd zijn voor gezinnen, maar ook voor kin dertehuizen en bejaardencen tra in Roemenië. De actie loopt tot woensdag 11 maart. Een ieder die iets overheeft voor de mensen in Roemenië kan een doos met goederen af leveren op het huisadres van bovengenoemd contactper soon. De Stichting Nederland- Roemenië zorgt er vervolgens voor dat de pakketten tot in de verste uithoeken van dit land worden afgeleverd. Bij de stichting en mevrouw Van der Weele zijn lijsten verkrijgbaar met de adressen van families in Roemenië. Ook kan een overzicht worden aangevraagd met de produkten waar op dit moment het meeste behoefte aan bestaat. Transport Voor twintig of vijfentwintig gulden kunnen de standaard dozen worden opgehaald bij mevrouw Van der Weele. Dit geld is bestemd voor de dek king van de kosten van het transport. De dozen hebben een maximum inhoud van res pectievelijk vijftien en twintig kilo. De gevulde dozen kunnen weer worden ingeleverd waar na ze ruim voor Pasen naar Roemenië worden vervoerd. Aan de actie kan ook worden meegedaan met de grootste PTT-dozen, maar andere dozen worden niet geaccepteerd! Zaken die door de Roemenen met open armen worden ont vangen zijn onder meer: cacao, gedroogde soepen, koffie, tand pasta, chocola, vitaminen, kaarsen, panties en rijst. Niet toegestaan zijn onder meer de volgende artikelen: tabak, al cohol, breekbare spullen en tijdschriften. Een aardig brief je of een foto van de afzender wordt zeker gewaardeerd. Voor meer informatie en het ophalen en afleveren van do zen: mevrouw Van der Weele, Westerzicht 544 in Vlissingen, telefoon 01184-62703. OOSTERLAND - Enkele hon derden restaurants doen in 1992 mee aan de landelijke Ho- recacampagne L'Europe a Ta ble. Eén van de deelnemende restaurants aan deze campag ne is De Blauwe Keet uit Oos terland. De rode draad in deze campag ne is een maandelijks wisse lend men"u, steeds ontleend aan de nationale keuken van één van de twaalf lidstaten van de Europese gemeenschap. In de maand februari wordt aan dacht geschonken aan Dene marken. Zo ook in De Blauwe Keet. Naast informatie over het land, serveren zij een voor gerecht, hoofdgerecht en nage recht uit de Deense keuken. De prijs van dit menu ligt iets bo ven de dertig gulden per per soon. Het menu bestaat uit Ge rookte zalm 'met spinazie, var kensrib met rode kool en Deen se kaasmousse. Daarbij wordt een glas witte of rode wijn ge serveerd. AMSTERDAM - De Stichting Stemra heeft terecht de Neder landse platenindustrie gebo den om de singles waarop de verschillende versies van Carl Orffs (1895-1982) „O Fortuna" van de Carmina Burana zijn te horen, uit de handel te nemen en eventuele voorraden te ver nietigen. Op 12 maart draait in het Film huis de film Presumed Inno cent van Alan J. Pakula. Het verhaal gaat over een recht schapen officier van justitie, die ongewild zelf in de be klaagdenbank terecht komt. Een thriller van formaat. Aan vang 20.00 uur. Vrijdag 13 maart is er een jazz concert met het ensemble Estrella de Ahora. Zuidameri kaanse jazz in het Diekhuus, met zangeres Estrella Acoste. Aanvang 21.30 uur. Zaterdag 14 maart verzorgen de docenten van de Muziek school Goeree-Overflakkee hun jaarlijkse Docentencon cert. Aanvang 15.30 uur. Woensdag 18 maart het voor laatste concert in de serie DEN BOSCH - Mevrouw J. M. P. J. van Gorp-van de Ven (49) is benoemd tot burgemeester in het Brabantse Heesch. Een woordvoerder van de provincie heeft dit maandag meegedeeld. Van Gorp- Van de Ven is lid van het CDA. Ze is momenteel wet houder en loco-burgemeester in Veghel. Diekhuus-Klassiek. Deze keer Marco Kreiken en Leendert de Jonge (fluit en gitaar) met hun programma „Van Roccoco tot Ihngo". Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 20 maart brengen Frank de Gruyter en Rik De- bonne hun kleinkunstpro- gramma „Mensen". Zij verzor gen dit seizoen" het „Vlaamse" element in het Diekhuus- programma. Aanvang 21.30 uur. Het Filmhuis draait op 26 maart de Jazz-film Let's Get Lost over de trompettist Chet Baker. Aanvang 20.00 uur Op 3 april tenslotte verwacht het Diekhuus de Ben Gerritsen Band met een jazzconcert met vifraboon. Aanvang 21.30 uur. Oplage 29.400 Hét Huis-aan-huis blad voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Flakkee Verschijnt wekelijks huis-aan-huis in: Bruinisse/Zierikzee/Westerschouwen, Renesse, Burgh- Haamstede, Westenschouwen, Noordwelle, Serooskerke Middenschouwen, Kerkwerve, Scharendijke, Ellemeet Brouwershaven, Brouwershaven, Schuddebeurs, Dreischor, Zonnemaire, Noordgouwe Duiveland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Sirjansland, Oosterland, Goedereede, Goedereede, Goedereede-Havenhoofd, Ouddorp, Stellendam Oostflakkee, Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat, Oude- Tonge Middelharnis, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvliet Ofrksland, Dirksland, Herkingen, Melissant. Uitgave en druk Druktechniek Sluitingstijd advertenties Advertentie-verkoop Bezorging/Lezersservice R edaktle Drukkerij lakenman Ochtman bv Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Telefoon 01110-16551 Telefax 01110-14315 Offsetrotatie Dinsdag 11.30 uur voor Schouwen-Duiveland, Frits Koster na 18.00 uur 01119-1941, voor Goeree-Overflakkee, Dieneke Klompe, na 18.00 uur 01112- 1656. 01110-17314. Tijdens kantooruren 01110-16551 toestel 226. Na 18.00 uur Lianne Kooiman 01110- 12868. De Nieuwsbode Extra maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 167.000. OUDE-TONGE - De spelers van de Amateur Come- die Zierikzee verzorgen op zaterdag 29 februari in de Grutterswei te Oude-Tonge een uitvoering van het toneelspel Pas de Deux van Hugo Claus. Alle voor stellingen van het gezelschap, dat volgens de loven de kritieken van verschillende toneelrecensenten niet te onderscheiden is van beroepstoneel, waren uitverkocht. BRIELLE - Harrie Jekkers is op zaterdag 29 februari vanaf 20.15 uur voor de tweede keer in Brielle met zijn programma Het gelijk van de koffietent. In een ouderwetse Haagse koffieteut luistert Harrie aandachtig naar de vaste klanten, die vanachter hun bakkie leut moeiteloos problemen oplossen zoals: Het voetbalvandalisme, de woningnood, aids en het dichten van de onzonlaag. De ode aan twee post-progressicve tweeverdieners is een prachtig voorbeeld van zijn verbale en muzi kale kunnen. Een programma met conferènces en veel liedjes, die soms hilarisch zijn en vaak ont roerend. Ton Scherpenzeel en Harrie Jekkers tekenden voor de muziek. De teksten zijn van de han den van Harrie Jekkers en Koos Meinders. Vanaf 19.15 uur kan men aan de zaal terecht voor het plaatsbespreken. Toegangskaarten kosten f 15,00 en zijn te koop bij het SCC De Goote, Reede 2 of hij het VVV-kantoor, Venkclstraat 1beide in Brielle. Sponsor van deze theateravond is Foto- Video-Audio specialist Wageveld. MIDDELHARNIS - Het Diekhuus biedt in maart het volgende culturele programma: op 5 maart wordt verwacht de kindertheater-voorstelling Ba- bar. Hierin wordt het verhaal verteld van het beken de olifantje Babar, begeleid door muziek van de componist Poulenc. Een voorstelling geschikt voor iedereen vanaf vier jaar. Aanvang 14.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 11