NIEUWSBODE EXTRA Bert Visscher in SCC De Goote CD-recensie Gun uw huid in de winter wat extra's Geen motorcrosscircuit bij het Hellegatsplein Zang en muziek Nota Time-out AROB- commissie WOENSDAG 19 FEBRUARI 1992 13 (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam. lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 2207. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee. Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet- plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga én gewone yoga. De Grutterswei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Bijeenkomst van de postzegel vereniging Flakkee, in zaal ca fé de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tbnge komt samen. School straat 28. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- Tonge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. Tot woensdag 1 april Zierikzee Tentoonstelling etsen en gra fiek van Saskia Eggink. Corne- liastichting. Woensdag 19 februari Zierikzee Open middag voor leerlingen hoogste groep basisschool. Scholengemeenschap Schou- wen-Duiveland. 13.00 tot 16.00 uur. Open Avond voor ouders leer lingen hoogste groep school. Scholengemeenschap Schouwen-Duiveland. 19.00 tot 21.15 uur. Jaarvergadering NCVB Zieril - zee. Bovenzaal Gereformeerde kerk. 19.45 uur. Scharendijke Diploma-uitreiking ziekenver zorgenden. Corneliastichting. 17.00 uur. Burgh-Haamstede Expositie over toneelvereni ging Op Drift in de Bewaer- schole. Van 13.30 tot 16.30 uur. Afsluiting leesprogramma 's Nachts. Bibliotheek de Schut- se. 14.00 uur. Scharendijke Gemeenteraadsvergadering Middenschouwen. Gemeente huis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Verkoping lingerie. Zaal kerk Gereformeerde Gemeente in Nederland. 19.30 tot 21.00 uur. Bruinisse Streekbij eenkomst Gerefor meerde Bijbelstichting. Kerk Gereformeerde Gemeente. 19.30 uur. Donderdag 20 februari Zierikzee Themamiddag afdeling Zierik zee ANBO. Paternosterstraat, 14.00 uur. Burgh-Haamstede Expositie over toneelvereni ging Op Drift in de Bewaer- schole. Van 13.30 tot 16.30 uur. Ellemeet Algemene levergadering Veca- bo. Dorpshuis. 19.30 uur. Vrijdag 21 februari Zierikzee Start slaapcursus van Zeeuwse Kruis in Kruisgebouw, van 15.00-17.00 uur. Vergadering commissie onder wijs. Stadhuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Musical Visserslatijn door leerlingen OBS Dobbelsteen. Ons Dorpshuis. 19.30 uur. Oosterland Muziekuitvoering Oosterlands Fanfare. Oosterhof. 19.30 uur. Noordgouwe Open middag tulpenbedrijf Van der Wekken, Kloosterweg 10. Vanaf 13.30 uur. Burgh-Haamstede Expositie over toneelvereni ging Op Drift in de Bewaer- schole. Van 13.30 tot 16.30 uur. Feestavond SV DFS. De Schut- se. 19.30 uur. Inschrijven voor deelname straofeest. Hotel Bom. 20.00 uur. Zaterdag 22 februari Zierikzee Zang- en muziekavond Woord en Daad. Grote Kerk. 19.30 uur. Serooskerke Tulpenactie. Huis-aan-huis. Van 9.30 tot 12.00 uur. Burgh-Haamstede Tulpenactie. Huis-aan-huis. Van 9.30 tot 12.00 uur. ■Expositie over Tbneelvereni- ging Op Drift in de Bewaer- schole. Laatste dag. Van 13.30 tot 19.30 uur. Renesse Tulpenactie. Huis-aan-huis. Van 9.30 tot 12.00 uur. Verkoping Welfare handwer ken. 't Seepaerdje. 11.00 tot 16.00 uur. Noord welle Tulpenactie. Huis-aan-huis. Van 9.30 tot 12.00 uur. Dreischor Muziekuitvoering Crescendo. Dorpshuis. 19.30 uur. Ouwerkerk Dorpshuis. Toneelvoorstelling: 'Een avond in mei' door Tbneel- ver. Ouwerkerk en 'De Gieren' door Tbneelver. Helvetia. 20.00 uur. Maandag 24 februari Burgh-Haamstede Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Brouwershaven Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Gemeenteraadsvergadering in het stadhuis. 19.30 uur. Ouwerkerk Schrijfavond Amnesty Inter national. Ring 41. Van 19.00 tot 20.30 uur. Dinsdag 25 februari Zierikzee Algemene ledenvergadering ZLM. Huis van Nassau. 19.30 uur. Vergadering commissie wel zijn. Stadhuis. 20.00 uur. Kerkwerve Ouderavond. Peuterspeelzaal De Schouwse Poeletjes. 20.00 uur. Scharendijke Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Noordgouwe Schrijfbijeenkomst Amnesty International. Dr. Wort- manstraat 23. 10.00 tot 12.00 uur. Nieuwerkerk Schrijfavond Amnesty Inter national. Gereformeerde kerk. Van 19.00 tot 20.30 uur. Woensdag 26 februari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Open middag voor ouders en leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 14.30 tot 17.00 uur. Scharendijke Vergadering commissie van be zwaarschriften. Gemeentehuis. 20.00 uur. Donderdag 27 februari Zierikzee Schrijfavond Amnesty Inter national. Prinses Juliana- school (Jannewekken). Van 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag 28 februari Zierikzee Spreekbeurt dominee Hegger. Christelijke Gereformeerde Kerk. 20.00 uur. Sirjansland Muziekuitvoering Oosterlands Fanfare. Dorpshuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Jaarvergadering Nederlandse Patiëntenvereniging afdeling Schouwen-Duiveland. Gebouw Salem. 20.00 uur. Zaterdag 29 februari Burgh-Haamstede Klaverjastoernooi in De Schut- se. 20.00 uur. Start strao-feest. Achterweg Burgh. 12.00 uur. Ouwerkerk Oud papier ophalen. In de kern. Vanaf 9.30 uur. Bruinisse Informatiemiddag over stotte ren. Aula Christelijke Basis school Op Dreef. 14.30 uur. Dinsdag 3 maart Zierikzee Verkoping handwerken Wel fare Rode Kruis. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Zaterdag 7 maart Noordgouwe Jaaruitvoering Con Amore. Dorpshuis. 19.30 uur. Vrijdag 6 maart Zierikzee Vergadering Vereniging van Beroepsaalvissers. Huis van Nassau. 10.30 uur. Dinsdag 10 maart Zierikzee Voorlichtingsavond ouders van leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 20.00 uur. Dinsdag 17 maart Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 18 maart Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. Donderdag 19 maart Zierikzee Themabijeenkomst PCOB over servicewoningencomplexen. Driehoek. 14.00 uur. Zaterdag 28 maart Ouwerkerk Oud papier ophalen. In de "kern. Vanaf 9.30 uur. Dinsdag 31 maart Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 1 april Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Zaterdag 4 april Zierikzee Reünie personeel en oud- personeel Borrendamme. Be jaardencentrum Borrendam- me. 10.00 tot 16.00 uur. Dinsdag 7 april Zierikzee Verkoping handwerken Wel fare Rode Kruis. De Driehoek. Oplage 29.400 Hét Huis-aan-huis blad voor Schouwen - Duiveland en Goeree-Flakkee Verschijnt wekelijks huis-aan-huis in: Bruinisse/Zierikzee/Westerschouwen, Renesse, Burgh- Haamstede, Westenschouwen, Noordwelle, Serooskerke Middenschouwen, Kerkwerve, Scharendijke, Ellemeet Brouwershaven, Brouwershaven, Schuddebeurs, Dreischor, Zonnemaire, Noordgouwe Duiveland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Sirjansland, Oosterland, Goedereede, Goedereede, Goedereede-Havenhoofd, Ouddorp, Stellendam Oostflakkee, Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat, Oude- Tonge Middelharnis, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvliet Dirksland, Dirksland, Herkingen, Melissant. Uitgave en druk Druktechniek Sluitingstijd advertenties Advertentie-verkoop Bezorging/Lezersservice Redaktie Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Telefoon 01110-16551 Telefax 01110-14315 Offsetrotatie Dinsdag 11.30 uur voor Schouwen-Duiveland, Frits Koster na 18.00 uur 01119-1941, voor Goeree-Overflakkee, Dieneke Klompe, na 18.00 uur 01112- 1656. 01110-17314. Tijdens kantooruren 01110-16551 toestel 226. Na 18.00 uur Lianne Kooiman 01110- 12868. De Nieuwsbode Extra maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 167.000. HILVERSUM - De NOS wil een einde maken aan de wekelijkse verschijning van de TV Krant op Zondag. ZIERIKZEE - Op zaterdag avond 22 februari houdt het co mité Schouwen-Duiveland van de Stichting Reformatorische Hulpactie Woord Daad een zang- en muziekavond in de Grote Kerk in Zierikzee. Deze begint om 19.30 uur en de toe gang is gratis. Zowel het vocale als instru mentale ensemble van de Voe- tius-scholengemeenschap uit Goes treedt op deze avond op. Beide zijn zo'n acht jaar gele den opgericht. Vanwege de doorstroming van leerlingen in de school hebben ze steeds een veranderende samenstelling. In de vocale groepen zingen naast de leerlingen ook docen ten zodat er volwaardig ge mengde koorgroepen zijn ont staan. De instrumentale en sembles worden tot nu toe steeds gevormd uit leerlingen. Vanaf het begin heeft muziek leraar Jaap Coppoolse de lei ding van de instrumentale en sembles gehad, terwijl Kok van Luik de koordirectie op zich heeft genomen. Tijdens de bijeenkomst wordt onder meer een aantal stukken van Mozart ten gehore gebracht. Het orgel wordt deze avond bespeeld door Jan van Luik. De heer Sprengelmeijer verzorgt de meditatie en de heer Dankers doet het appèlwoord. Ook wordt cr aandacht besteed aan de actie Zeeland helpt Burkina Faso. Er worden artikelen ver kocht waarvan de opbrengsten ten goede komen aan dit pro ject. ZIERIKZEE/MIDDELHARNIS - Zowel buitenshuis als binnen, bij de centrale verwarming, pleegt de winter een aanslag op onze huid. Want ondanks re gen, sneeuw, hagel en andere nattigheid, is de win terlucht over het algemeen droog. Daarbij komt nog, dat in de koudere seizoenen de zweet- en talgklieren minder actief zijn, waardoor de natuurlijke bescher ming van de huid, wat vocht- en vetgehalte betreft, sterk afneemt. Bovendien drinken wij tegen woordig over het algemeen veel te weinig. Vroeger dron ken de mensen meer en ging minder vaak in bad. In onze dagen doen we dit precies an dersom! Waarbij het motto dan is: hoe warmer, hoe beter. Tfer- wijl juist die warm waterkraan nog meer uitdro ging van de huid tot gevolg heeft. Veel beter is het, öm in lauw water te douchen of te ba den. Evenwicht Om de huid in de wintermaan den extra te verzorgen, heeft drs. Hans Schreurder voor Bio- dermal een serie hypo- allergene verzorgingsproduk- ten ontwikkeld, die naast een evenwicht herstellende, ook een rijk verzorgende werking hebben op de droge winter- huid. Voor het bad is er Bio- badolie, een uitkomst voor mensen met een droge huid. Door een speciale samenstel ling wordt de bad-olie, die trouwens ook onder de douche te gebruiken is, in het water zeer fijn verdeeld, zodat de mi nuscule oliedruppeltjes, die in het water zweven, de huid opti maal kunnen bereiken. Het is een echt ochtendpro- dukt, het ruimt heerlijk naar lavendel en helpt goed bij het wakker worden. Na het bad kan men het li chaam insmeren met Biolin, een verrukkelijke, biologische bodymilk die zeer geschikt is voor de gevoelige, droge en zelfs schilferige huid. Het be vat allantoïne, algenextrakten en een natuurlijk, vochtregule- rend systeem, dat het vochtge halte van de huid op peil houdt. Met name na een sauna of zon nebank geeft Biolin een rijk verzorgend gevoel. Ook houdt Biolon de bruining langer vast. Een ideaal produkt om het Bio lin af te wisselen, is de Bio- body-oil. Door de specifieke samenstelling van dit produkt wordt extra energie aan de huid toegevoegd, waardoor de celstofwisseling verbetert. Bo vendien beschermt Bio-body- oil de huid tegen te snelle ver oudering en bevordert deze herstel van de huidstructuur. Voor de beruchte droge plek ken zoals ellebogen, onderbe nen en hielen, kan men de kuur uitbreiden met de unieke P CLr E crème. DEN HAAG - Minister Ter Beek van defensie is niet van plan veel extra geld uit te trek ken voor beveiliging van mili taire objecten. GOES - Op vrijdag 21 februari wordt door het Zeeuws Ont wikkelingsbureau Vrouwen emancipatie (ZOE) de nota Time-out overhandigd aan het bestuur van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Plaats van handeling is het ge meentehuis van Goes, aanvang 09.30 uur. De nota Time-out is een rap portage over de voortgang van het emancipatiebeleid in de Zeeuwse gemeenten. Aanlei ding voor het opstellen van dit rapport is het negatieve effect dat decentralisatie van emanci patiegelden op het emancipa tiebeleid van de gemeenten heeft gehad. De gegevens van de nota tonen volgens ZOE aan dat het emancipatiebeleid in Zeeuwse gemeenten stagneert. Zij stelt dat Time-out de ge meenten tijd geeft voor bezin ning om daarna, met voortva rendheid, de draad weer op te pakken". Hiervoor worden in de nota aanbevelingen aange reikt. MIDDELBURG - Twee inwo ners uit Burgh-Haamstede zijn betrokken bij de twee zittin gen die de AROB-commissie van gedeputeerde staten houdt op dinsdag 25 februari. In de eerste hoorzitting die om 10.40 uur begint komt het be zwaarschrift van de heer Hop aan de orde. Het colllege van burgemeesters en wethouders had bij gedeputeerde staten een verklaring van geen be zwaar tegen de bouw van twee agrarische dienstwoningen aangevraagd. Aan dit verzoek werd niet tegemoet gekomen. Om 11.00 uur behandelt de commissie een bezwaarschrift van de heer ir C. W. Veerhoek tegen de weigering van het af geven van eenzelfde verklaring voor de bouw van een woning aan het Biesterveldwegje in Burgh-Haamstede. Beide zittingen zijn openbaar en worden gehouden in het pro vinciehuis in Middelburg. Advertentie Een goede nachtrust is de basis voor een gezond en aktief leven. Bezuinig dus niet op uw slaap comfort. Uw bedspecialist deurloo geeft u graag een persoonlijk advies als het gaat om gezond en behaaglijk slapen deurloo intermeubel Haringvliefplein 4. Zierikzee. Tel. OWO-12946 's Maandags gesloten. Donderdagavond koopavond Advertentie Voor verhuur van: SKI'S SKI-SCHOENEN SNOW BOARDS DAK KOFFERS teojk. DEURLOO ZEHTTMSPORT RTZ FEAT. MIKER G (RETURN TO ZERO FEATURING MIKER G)/RED BULLET - Dance your ass off, de titel zegt al genoeg. Dit is Housemuziek van RTZ feat. MikerG. Deze band, afkomstig uit België, produceert echte House zoals deze heel in 't begin was. Vijf versies van dit nummer op de ze single namelijk de original version, return to rap remix, original radio edit, rap to zero edit en Thke outs. Het lijkt een beetje op James Brown is dead van L. A. Style. Muziek waar je van moet houden, maar dit nummer zal zeker een grote hit in de discotheken worden. SECCHI FEAT. NASTY CHAT OF 2 STATIC. PLAY THAT SONG/RED BULLET Secchi, bij sommigen mis schien nog wel bekend van I say yeah, heeft weer een nieuw nummer uitgebracht getiteld Play that song waarvan de (minimale) zang gedaan wordt door Nasty chat of 2 Static. Was I say Yeah een uitermate swingnummer, is deze veel rustiger meer Hip Hop. In dit geval 2 versies de DJ Lelewel Remia en de Stefano „Dammray" Secchi Remix. Laatstge noemde bevat iets meer tekst maar is verder vrijwel het zelfde. Ook nog een derde nummer namelijk Strength, deze is meer House en heeft ook een swingend geluid. Waarschijnlijk zal Strength 't beter doen dan Play that song, maar dat is iets wat een ieder voor zichzelf uit maken. Cinderella Raad van State schorst besluit HELLEGATSPLEIN - Bij be schikking van 24 januari 1992 heeft de voorzitter van de afde ling voor de geschillen van be stuur van de Raad van State het besluit van gedeputeerde staten van Zuid-Holland d.d. 30 juli 1991 geschorst. Het be sluit van gedeputeerde staten betrof een vergunningverle ning aan de Stichting Motor Cross Hellegatsplein in het ka der van de Hinderwet, alsme de een vergunning op grond van de Wet geluidhinder voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een motorcrosscircuit op het Hellegatsplein. Hoewel de schriftelijke moti vering van de uitspraak van de voorzitter nog enige tijdop zich laat wachten gaat het da gelijks bestuur van het Haring- vlietschap er vanuit dat hij zich beroept op het advies van zijn adviseur, hetgeen betekent dat het motorcrosscircuit aan het Hellegatsplein niet kan worden beschouwd ais een le galisatie van een bestaande si tuatie (waarvan gedeputeerde staten zijn uitgegaan), doch moet worden gezien als een nieuwe situatie als bedoeld in de Wet geluidhinder. Met de hierop te volgen procedure en uitspraak in het bodemgeschil is enige jaren gemoeid. Een tweetal appellanten/be langhebbenden heeft met het oog op deze lange periode en het schaden van hun bedragen gedurende deze periode ver zocht het illegaal crossen op het terrein aan het Helle gatsplein niet langer te gedo- .gen, maar daartegen op te tre den. De Algemene Verordening van het Natuur- en Recreatie schap Haringvliet is op het ter rein van toepassing; het dage lijks bestuur van het schap is het bevoegde orgaan om maat regelen te treffen. Op 7 februari 1992 heeft het da gelijks bestuur besloten dat het van de zijde van de politie gewenst is om toe te zien op een strikte naleving van het in arti kel 4 van de Algemene Verorde ning vermelde verbod tot het veroorzaken van geluidsover last op de openbare terreinen, welke voor de omgeving hin derlijk is. Een verzoek aan de burgemeester van Oostflakkee uit hoofde van zijn functie als hoofd van de politie is hiertoe gedaan. Daarnaast heeft het dagelijks bestuur besloten om via fysieke maatregelen in het terrein het feitelijk gebruik als motorcrossterrein niet meer mogelijk te maken. De datum van ingang is gesteld op 2 maart 1992. Het dagelijks bestuur betreurt deze gang van zaken, hoewel het Haringvlietschap eerst in een laat stadium is betrokken bij het ontwikkelen van een ge luidsportaccommodatie aan het Hellegatsplein en thans op grond van de beschikking van de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State niet an ders kan dan het treffen van bovenvermelde maatregelen. De mogelijkheid is aanwezig, dat in de in de nabijheid gele gen (natuur)-gebieden weer ,,wild" wordt gecrosst. BRIELLE - Vorig seizoen hebben al heel wat bezoe kers genoten van de onzin en de kolder die Bert Vis scher laat zien en horen in Don Chaot en de foute ar chitect. In de reprise op zaterdag 22 februari kan men opnieuw of voor de eerste keer een avondje la chen om zijn kolderieke, absurde scenes. Visscher heeft zijn bewonde ring voor de Engelse komiek Tbmmy Cooper nooit onder stoelen of banken gestoken, en dat is in deze voorstelling zeer goed te merken. Beenbrekende toeren, gekliedermet water, bi zarre geluiden en dwaas gerol met zijn ogen. Het slaat alle maal nergens op, maar het zijn de ingrediënten voor een avond ongecompliceerde lol. De voor stelling begint om 20.15 uur. Vanaf 19.15 uur kunnen plaat sen worden besproken aan de zaal. Tbegangskaarten kosten 17,50 en zijn verkrijgbaar bij De Goote, Reede 2, en bij het VVV-kantoor in de Vcn- kelstraat 1, beide in Brielle. Sponsor van deze theateravond is Groente- en Fruitspecialist Rob Witmer. Advertentie De Suzuki Alto Al vanaf f 13.795,- (excl. kosten rijklaar maken). SUZUKI OUDE TONGE: Garage Nijsse B.V., Oostdijk 15 01874-1144.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 13