Geologisch Museum in Artis opent zijn deuren NIEUWSBODE EXTRA A la carte programma van Weight Watchers Theatervoorstelling Koning Jan in 't Beest Concert in Muziekkamer BZN in Brielle Vanaf heden Jeugdsolisten- concours in Melissant Jules Deelder draait door A A. Jaar vergadering Oranje vereniging i WOENSDAG 12 FEBRUARI 1992 13 (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) GOEREE-OVERFLAKKEE Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 2207. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee, Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet- plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuys. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga en gewone yoga. De Grutterswei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat, Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Bijeenkomst van de postzegel vereniging Flakkee, in zaal ca fé de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tonge komt samen. School straat 28. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van- de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- "Ibnge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. Tot woensdag 1 april Zierikzee Tentoonstelling etsen en gra fiek van Saskia Eggink. Corne- liastichting. Woensdag 12 februari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Krea-club voor kinderen. Le ger des Heilsgebouw. Van 13.30 tot 15.00 uur. Donderdag 13 februari Zierikzee Borstvoedingsinformatie avond La Leche League. Schou- wenbank 111. 20.00 uur. Themamiddag PCOB. De Drie hoek. 14.00 uur. Vergadering Algemeen bestuur RSG Professor Zeeman. Schoolgebouw Hatfieldpark. 16.00 uur. Sirjansland Lezing Reformatorisch Con tact. Kerkzaal. 19.45 uur. Vrijdag 14 februari Zonnemaire Uitvoering Harmonievereni ging Nut Uitspanning. Dorpshuis. 19.30 uur. Scharendijke Oliebollenactie. Huis-aan- huis-verkoop. Vanaf 14.00 uur. Zaterdag 15 februari Zierikzee Optreden Flairck in Concert zaal. 20.00 uur. Jongerendag. Brogum. Ren esse Uitvoering Luctor et Emergo. Dorpshuis. 19.30 uur. Scharendijke Oliebollenverkoop. Huis-aan- huis-verkoop. Vanaf 9.00 uur. Dreischor Feestmiddag bejaarden met to neelstuk Dubbel vier. Dorps huis. 14.00 uur. Maandag 17 februari Zierikzee Vergadering commissie alge mene en bestuurlijke zaken. Stadhuis. 19.30 uur. Renesse Lezing mr. drs. E. Brinkman. Dorpshuis. 20.00 uur. Dinsdag 18 februari Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Bruinisse Afsluiting leesprogramma 's Nachts. Bibliotheek De Zaete. 16.00 uur. Woensdag 19 februari Zierikzee Open middag voor leerlingen hoogste groep basisschool. Scholengemeenschap Schou- wen-Duiveland. 13.00 tot 16.00 uur. Open Avond voor ouders leer lingen - hoogste groep basis school. Scholengemeenschap Schouwen-Duiveland. 19.00 tot 21.15 uur. Burgh-Haamstede Afsluiting leesprogramma 's Nachts. Bibliotheek de Schut- se. 14.00 uur. Vrijdag 21 februari Zierikzee Start slaapcursus van Zeeuwse Kruis in Kruisgebouw, van 15.00-17.00 uur. Oosterland Muziekuitvoering Oosterlands Fanfare. Oosterhof. 19.30 uur. Zaterdag 22 februari Dreischor Muziekuitvoering Crescendo. Dorpshuis. 19.30 uur. Dinsdag 25 februari Zierikzee Algemene ledenvergadering ZLM. Huis van Nassau. 19.30 uur. Zaterdag 22 februari Ouwerkerk Dorpshuis. 'Tbneelvoorstelling: 'Een avond in mei' door Toneel ver. Ouwerkerk en 'De Gieren' door Tbneelver. Helvetia. 20.00 uur. Woensdag 26 februari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Open middag voor ouders en leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 14.30 tot 17.00 uur. Vrijdag 28 februari Sirjansland Muziekuitvoering Oosterlands Fanfare. Dorpshuis. 19.30 uur. Zaterdag 29 februari Burgh-Haamstede Klaverjastoernooi in De Schut- se. 20.00 uur. Ouwerkerk Oud papier ophalen. In de kern. Vanaf 9.30 uur. Dinsdag 3 maart Zierikzee Verkoping handwerken Wel fare Rode Kruis. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Dinsdag 10 maart Zierikzee Voorlichtingsavond ouders van leerlingen hoogste groep basis school. RSG Professor Zee man. 20.00 uur. Dinsdag 17 maart Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 18 maart Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. Zaterdag 28 maart Ouwerkerk Oud papier ophalen. In de kern. Vanaf 9.30 uur. Dinsdag 31 maart Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 1 april Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. Zaterdag 4 april Zierikzee Reünie personeel en oud- personeel Borrendamme. Be jaardencentrum Borrendam- me. 10.00 tot 16.00 uur. Dinsdag 7 april Zierikzee Verkoping handwerken Wel fare Rode Kruis. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. ZIERIKZEE - Weight Watchers is de grootste en meest succesvolle organisatie ter wereld met betrek king tot afslanken. Gedurende 28 jaar heeft Weight Watchers miljoenen mensen geholpen om gewicht te verliezen. De kennis en ervaring, welke in deze pe riode is opgedaan, resulteerden in het A la Carte Pro gramma. Wie men ook is, dit programma zal u hel pen om op een eenvoudige, veilige en succesvolle ma nier af te slanken. Miep de Jong, cursusleidster Weight Watchers te Zierikzee is bijzonder enthousiast. Zïj ver telt verder dat Weight Watchers haar niet alleen heeft geholpen om 15 kilo gewicht te verliezen, maar dat Weight Watchers haar ook helpt om er voor zorg te dragen, dat deze kilo's er niet meer aan komen. Op de vraag of het toch echt niet moeilijk is om af te slan ken antwoordt zij lachen: „Nou ja, luilekkerland met alle da gen bergen'frites, chocolade ijs en gebak, dat kan natuurlijk niet". Zelf bepalen Maar de gedachte van „Nooit meer lekker eten" is bij Weight Watchers onbekend. Behalve de recepten die Weight Wat chers maandelijks aan de cur sisten verstrekt, is zij ook de uitgeefster van kookboeken. Onlangs is het kookboek A la Carte uitgegeven, met tal van culinaire recepten (ook ge schikt voor de Magnetron) wel ke in een betrekkelijk korte tijd bereid kunnen worden. Het a la Carte Voedingspro gramma met drie verschillende niveau's past in iedere le vensstijl. De cursisten bepalen zelf wekelijks welk niveau de ze week het beste bij hem of haar past. Een en ander af gestemd op het aantal kilo's ge wicht, dat men wil verliezen en op de persoonlijke behoeften. Kortom: men bepaalt zelf hoe streng het programma zal zijn. Het a al carte programma be staat uit 8 delen. ,,Heel belang rijk", zo benadrukt Miep de Jong, is het onderdeel „voe ding en uw gezondheid". Dit onderdeel dient ter ondersteu ning om het programma nog meer en beter af te stemmen op de persoonlijke levensstijl. Ons „Bewegingsprogramma" helpt de cursisten om bij het af slanken in vorm te blijven, zich goed te-voelen in hun „nieuwe" lichaam. Het is geschikt voor. iedereen, voor de beginner maar ook voor de doorgewin terde sportfanaat. Het onder deel „herken en overwin" geeft nuttige tips om persoonlijke verleidingen te weerstaan. Samengevat: een geweldig pro gramma waardoor iedere man of vrouw, jong en oud, kan af slanken. Gedurende de tijd dat ik cursusleider ben, heb ik cur sisten van 10 tot 80 jaar mogen helpen om gewicht te verlie zen". A a la Carte is nu één jaar oud. Om het voor iedereen nog een voudiger te maken is in de af gelopen maand januari het Quick Control Programma geïntroduceerd. Er kan nu een keuze worden gemaakt van: óf het uitgebreide Programma A la Carte of het Quick Control. Quick Control is ontworpen voor degenen die wensen, dat Weigh Watchers hun voeding structureert en controleert qua hoeveelheden. Het biedt een 12-tal weekmenu's, waarbij is uitgegaan van voedingsmidde len, die het gehele jaar ver krijgbaar zijn. Gemak en structuur vormen de voordelen van Quick Control. Het hoofdkantoor in Rijswijk wordt dagelijks overstelpt met enthousiaste reacties uit ge heel Nederland. „Ook mijn er varingen", zo vertelt Miep de Jong, „zijn hijzonder positief". Voor meerdere inlichtingen kan men bellen 070-3906250 of 01114-2925. OUDDORP - Zaterdag 15 fe bruari verzorgen Cees Veer man (fluit) en Piet Westhoeve (orgel) een concert in de Mu ziekkamer van Piet Westhoeve aan de Kooiweg in Ouddorp. Het tweetal speelt werken van onder meer Bach, Godard, «Schubert en Geraedts. Hert concert begint om 20.15 uur. Het programma van Veerman en Westhoeve spelen geeft een aardig beeld van de fluitmu- ziek in de verschillende stijlpe riodes van de muziekgeschie denis. Zo klinkt naast de Sona te in E-dur van Bach de Sonati ne for flute and piano. De Suite en trois morceaux van Godard valt weer in de categorie salon- muziek. Aan het eind van het programma wordt de VAriati- onnen über dat lied Trockne Blumen, een hoogtepunt uit de Romantische fluit-literatuur van Franz Schubert gespeeld. Beide musici zijn tijdens het concert in De Muziekkamer ook solo te horen. BRIELLE - De populairste groep van Nederland, BZN geeft op zondag 15 maart een concert in het sportcomplex' De Dukdalf in Brielle. Dit sei zoen bestaat de groep vijfen twintig jaar. Het concert heeft dan ook de toepasselijke naam „Congratu lations" gekregen. Er zijn nog kaarten 40,00 te koop bij het SCC De Goote, Reede 2 in Brielle. Dit uitsluitend tijdens de kassa-openingsuren op maandag-, dinsdag-, woensdag en donderdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur en op woensdag avond van 19.00 tot 21.00 uur. Men kan ook kaarten bestellen via de theaterreserveringslijn, telefoonnummer 01810-18077. De bestelde kaarten moeten wel ruim van'te voren worden opgehaald. Oplage 29.400 Hét Huis-aan-huis blad voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Flakkee Verschijnt wekelijks huis-aan-huis in: Bruinlsse/Zlerlkzee/Westerschouwen, Renesse, Burgh- Haamstede, Westenschouwen, Noordwelle, Serooskerke Mlddenschouwen, Kerkwerve, Scharendijke, Ellemeet Brouwershaven, Brouwershaven, Schuddebeurs, Dreischor, Zonnemaire, Noordgouwe Duiveland, Nieuwerkerk, Ouwerkerk, Sirjansland, Oosterland, Goedereede, Goedereede, Goedereede-Havenhoofd, Ouddorp, Stellendam Oostflakkee, Achthuizen, Den Bommel, Ooltgensplaat, Oude- Tonge Middelharnis, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Stad aan 't Haringvliet Dirksland, Dirksland, Herkingen, Melissant. Uitgave en druk Druktechniek Sluitingstijd advertenties Advertentie-verkoop Bezorging/Lezersservice Redaktie Drukkerij Lakenman Ochtman bv Jannewekken 11, 4301 HH Zierikzee Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Telefoon 01110-16551 Telefax 01110-14315 Offsetrotatie Dinsdag 11.30 uur voor Schouwen-Duiveland, Frits Koster na 18.00 uur 01119-1941, voor Goeree-Overflakkee, Dieneke Klompe, na 18.00 uur 01112- 1656. 01110-17314. Tijdens kantooruren 01110-16551 toestel 226. Na 18.00 uur Lianne Kooiman 01110- 12868. De Nieuwsbode Extra maakt deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huis bladen in Zeeland. Totale oplage 167.000. AMSTERDAM - Artis geeft sinds 1 februari een ge heel nieuwe attractie binnen haar dierentuinhek ken: het Geologisch Museum. Dit museum vormt de bindende schakel tussen het Planetarium, het Zoö logisch Museum en de planten en dieren in de tuin. Het eerste deel van de informatieve en publieksge richte expositie Genesis in Artis" laat de onverbre kelijke samenhang zien tussen het leven én onze aar de, in verleden en heden. Na een reis langs sterren en planeten in het planetarium zal de expositie in het Geolo gisch Museum de bezoeker tó nen hoe de planeet Aarde zich in de loop van 4,6 miljard jaar ontwikkelde. Het eerste wat de bezoeker dan ook opvalt als hij dit museum binnenloopt, is een reusachtige aardbol van twee meter in doorsnede. De ontwikkeling en het functione ren van onze planeet wordt in vier perioden, aan de hand van fantastische replica's en origi nele fosiieien, schedels en af beeldingen, verklaard. Herkenbaar Overblijfselen van blauwgroe ne algen, stromatolieten ge naamd, zijn sporen van de eerst herkenbare vormen van leven. Zij waren ruim 3 miljard jaar geleden ook de eerste vor men, die zorgden voor de op bouw van zuurstof in een nog zuurstofloze dampkring. Enke le van deze stromatolieten. waaronder de alleroudste ter wereld, zijn hier uitgestald. Daar alle leven zich nog steeds in zee afspeelde, zijn in een vol gend deel van de expositie ech te fossielen te zien van koralen, zee-egels, vissen en inktvisach- tigen. Een muurschildering toont hoe deze dieren er in wer kelijkheid uit moeten hebben gezien, zodat de bezoeker een duidelijk beeld krijgt van dit zeeleven-tijdperk. Zodra er genoeg zuurstof in de dampkring aanwezig was, ging zich leven op land ontwikkelen en zijn het de reptielen die het leven hier al spoedig gaan be heersen. Uit deze reptielentijd zijn prachtige pootafdrukken, schedels en een ei te zien van vlees- en plantenetende dino sauriërs. Als na een wereldwij de milieuramp de dinosauriërs uitsterven, zijn het de zoogdie ren die het land gaan bevolken. Een originele. 200.000 jaar ou de, schedel van een steppe wisent ert echte kiezen van een mammoet geven daarbij een in drukwekkend beeld. Een sche del van onder andere één van onze voorouders, de Neander thaler, ontbreekt natuurlijk niet. Blikvangers Twee duidelijke blikvangers van de expositie zijn ongetwij feld een 7 meter lang skelet van een Stegosaurus, een dinosau riër, die 145 miljoen jaar gele den leefde en een skelet van een Reuzenhert van 2,5 meter hoog en 3 meter lang. Het Geo logisch Museum is een onder deel van Artis, evenals het Pla netarium en het Zoölogisch Museum, en alles is met één Artiskaartje toegankelijk. Ar tis is dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur. De entree prijs bedraagt 17,50 voor vol wassenen en 10,- voor kinde ren van 4 tot en met 9 jaar. VOORBURG - De verkopen in de detailhandel zijn vorig jaar ten opzichte van 1990 met 4,4 procent toegenomen. In de voedings- en genotmiddelen sector bedroeg in 1991 de om zetstijging 3,7 procent, in de non-food sector 5,1 procent. De omzetgroei bij de warenhuizen in 1991 bedroeg 1,4 procent. Dit blijkt uit voorlopige, niet voor prijsveranderingen gecorri geerde gegevens van het Cen traal Bureau voor de Statistiek (CBS). MELISSANT - Zaterdag 19 mei wordt in verenigingsgebouw De Melishof in Melissant het jaarlijkse jeugdsolistencon- coursa gehouden. Muziekleer krachten van Goeree-Over flakkee en daarbuiten kunnen er vast rekening mee houden. Aan het concours mogen alleen mensen meedoen die op de dag van de uitvoering jonger zijn dan 19 jaar. De deelnemers aan dit con cours worden ingedeeld in vier groepen zoals daar zijn de Gro te instrumenten (piano/orgel), kleine instrumenten (accorde on, blokfluit, dwarsfluit, gi taar, hoorn, trompet etc.) zang (ook duo's) en instrumentale duo's. Afhankelijk van het aantal deelnemers worden de groepen nog gesplitst in afde lingen die naar leeftijd worden ingedeeld. Een optreden mag maximaal 7 minuten duren. Wissel beker Er wordt een aantal aantrekke lijke prijzen beschikbaar ge steld. Voor de winnaar van het concours is er een wisselbeker. Voor de diverse groepen en af delingen zijn er steeds eerste, tweede en derde prijzen. Als het aantal deelnemers per groep te gering is wordt hier van afgeweken. De meeste muziekleerkrach ten, scholen en muziekgezel schappen krijgen enkele we ken voor het concours aanmel dingsformulieren in de bus. Voor meer informatie en/of aanmelding; C. J. Smit (01877- 1270) of A. van Leersum- Jentink (01877-2792). BRIELLE - Schrijver, dichter en performer Jules Deelder laat op zaterdag 15 februari vanaf 20.15 uur wederom zijn eigenzinnige manier van theater maken zien in het Sociaal Cultureel Centrum De Goote. Vorig theaterseizoen bracht Deelder deze vierde thea tershow al in try-out in Brielle. Maar niet alleen zijn fans, ook Deelder lust er wel pap van, want het optreden zit hem in het bloed. Deelder put uit nieuw werk, maar steekt zijn messcherpe en ongezoute mening over actuele en sportieve ontwikkelingen niet onder stoelen of banken. De heren Vallentgoed en Ger-sax- van Voorden dragen zorg voor de extra muzikale noot. Toegangs kaarten kosten f 17,50 en zijn te koop bij het SCC De Goote, Ree- de 2 en bij het VVV-kantoor in de Venkelstraat 1, beiden in Briel le. Sponsor van deze theateravond is Kwalitaria De Zon uit Zwartewaal. GOEDEREEDE - Vrijdag 14 fe bruari houdt de Oranjevereni ging Goedereede haar jaarver gadering. De vergadering wordt gehou den in verenigingsgebouw Oostdam in Goedereede en be gint om 20.00 uur. NA afloop van de vergadering wordt er Bingo gespeeld. HAARLEM - Tot en met 3 mei toont het Teylers Museum in Haarlem de tentoonstelling 'Op het strand gesmeten'. Dit is een overzichtstentoonstelling van potvisstrandingen aan dé Nederlandse kust. Het mu seum is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. EINDHOVEN - Het Zuidelijk Toneel speelt op zaterdag 7 maart in de Eindhovense stads schouwburg voor het eerst „Het begeren onder de olmen'' van Eugene O'Neill. Het stuk wordt geregisseerd door Ivo van Hove. GOES - Op vrijdag 14 februari is er in podium 't 'Beest de theatervoorstelling Koning Jan door Alex d'electrique. Aanvang van de voorstelling is 20.30 uur. Alex d'electrique be hoort tot een van de groepen die het experiment niet schuwt en consequent nieuwe wegen inslaat. Het is bij uitstek ook een groep voor de kleine zaal. De formule is bekend: Alex d'electrique maakt rauwe, soms onthutsen de theaterprogramma's waarin ze hard tegen de gevestigde or de tekeer gaan. Een succesfor mule, want het gezelschap is inmiddels beroemd en berucht om hun anarchistische inslag, hun visuele grappen en absur de humor. Het levert fascine rende voorstellingen op zoals o.a. Vitale delen naar het boek van Alfred Jarry, Dramolette van Thomas Bernard en eerder dit seizoen nog Krankheit van Elfreide Jelinek. Met Dramolette van Thomas Bernard werkten zij vorig sei zoen voor het eerst in het span ningsveld van een klassieke bestaande tekst en hun eigen gereide vorm van beeldend theater; een nieuwe lijn die wordt voortgezet met koning Jan van Shakespeare. Het is een van de tien koningsdra ma's die Shakepeaere schreef en zonder twijfel de minst be kende. „Open kampioenschap pen opportunisme" zou een zou een aardige ondertitel zijn. want in het stuk wordt schaamteloos gemarchandeerd met verbonden tussen landen, koningshuizen en troon preten denten. Koning Jan is een ran geerterrein waar rusteloos ge schoven wordt met belangen, afspraken en macht. Aanvang 20.30 uur, entree f 12,50.-, CJP 10.-. Koning Jan. (Foto: Paul Kerkers)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1992 | | pagina 13