Dreischor in slotfase pas goed op dreef Hoek, Quaak en Dijkman sterk in Elderschanscross Zonnemaire houdt schuttersfestijn Ouwerkerk faalt in afwerking: 0-0 3 eugdzaal voetbal Schouwen-Duiveland van start gegaan De Jeugdvoetbalhoek Ramses Bekkenk wint bij de B-junioren Van der Werf kampioen hengelen Dreischor Van der Wielen rijdt met selectie DINSDAG 10 DECEMBER 1991 NR 25066 7 AARDENBURG - De 7e Elderschanscross in het Zeeuws-Vlaamse Aardenburg is voor Jan Hoek, Johnny Quaak en Kees Dijkman een succesvolle wedstrijd geworden. De drie heren wisten zich bij de eerste elf te klasseren waardoor het trio weer vol doende punten scoorde voor het algemeen teamklas sement. CORTGENE - Voor Zonnemaire viel er in de ontmoe ting tegen de reserves van Cortgene weinig eer te be halen. Ondanks het feit dat de bezoekers zonder Hans Gbemans, Marco Tanis en Edwin de Vlieger moesten aantreden werd de thuisclub met maar liefst 14-0 door de rood-gelen in de pan gehakt. DREISCHOR - Met een 6-1 overwinning op het be zoekende Jong Ambon 3 heeft Dreischor haar lei derspositie met succes verdedigd. Hoewel de cijfers dit niet zouden doen vermoeden kwamen de cijfers zeker niet zonder enige problemen op het scorebord. De beste prestatie kwam weer op naam van de 28-jarige Jan Hoek uit Oude-Tbnge. Met een knappe vierde plaats achter de winnaar de Marokkaan M'ba- rek Ezhou, Sepp Vermeulen (2) en Leon van der Velden scoorde Hoek weer een groot aantal punten voor het algemeen klas sement. De rossige atleet pro beerde in het begin van de wed strijd mee te gaan met het kop- groepje maar bij het derde rondje, er moesten negen ron den van 1100 meter worden ge lopen, liet hij een gaatje vallen waardoor hij de rest van de wedstrijd alleen kwam te lo pen. Hoek: „Ik heb geprobeerd mee te gaan met die jongens maar het ging toch wat te hard voor mij. Maar ik ben met deze klas sering echt dik tevreden want mijn vierde plaats in het alge meen klassement van de Zeeuwse crosscompetitie is min of meer veilig gesteld", al dus Hoek. Achter de atleet uit Oude-Tbnge werd er fel gestre den om de vijfde plaats tussen Niels Koole (Middelburg), Piet Westerweele (Aardenburg) en Johnny Quaak uit Burgh- Haamstede. In de eindsprint eiste Quaak een prima zesde plaats op waarmee de postbesteller weer een fiks aantal plaatsen op schuift in het klassement. De 21-jarige Kees Dijkman kreeg na een zwakke start toch uit eindelijk een verdienstelijke elfde plaats nadat hij negen ki lometer lang op het smalle par cours van het landgoed Elder- schans een ware inhaalrace liep. Peter Jordaan uit Middel- Opvallend is het dat men in de andere Zeeuwse regio's, on danks de pogingen welke men hiertoe heeft ondernomen, niets van de grond krijgt. Dat de activiteiten welke door de Schouwen-Duivelandse rayon commissie inslaat bij de ver enigingen mag blijken uit het feit dat die zonder enige uit zondering hieraan hun mede werking verlenen. Door de commissie is het zo geregeld dat alle deelnemende teams ge durende de winterstop op vier zaterdagen in actie komen waarbij iedere keer binnen een tijdschema van anderhalf uur drie wedstrijden van 15 minu ten worden gespeeld. Met het realiseren van de sporthal De Vanger te Bruinis- se heeft de commissie na het wegvallen van de sporthal te Burgh-Haamstede, die nu al weer twee seizoenen onge bruikt staat, wat meer armslag gekregen. Toch is het nog altijd zo, dat men helaas niet over voldoende uren de beschikking heeft om ook de A- en B- harnis moest wegens een lichte blessure de wedstrijd halver wege staken. René Baartse uit Serooskerke liep naar een keu rige 26e plaats. Crosstitel De 16-jarige Ramses Bekkenk uit Zierikzee is vrijwel zeker van de Zeeuwse crosstitel bij de B-junioren. De Delta Sport- atleet won op gemakkelijke wijze ook de vierde competitie wedstrijd in Aardenburg. Op nieuw werd de tweedejaars B- junior Pascal Meerman uit Vlissingen het slachtoffer van de enorme krachtsinspanning die Bekkenk tentoon spreidde in het Zeeuws-Vlaamse. Bek kenk heeft de eer aan zichzelf om in de vijfde competitiewed strijd, de Deltacross in Westen- schouwen, officieel de titel in ontvangst te nemen. Zeker nu dit een thuiswedstrijd betreft. Ook bij de heren veteranen wa ren er uitstekende prestaties geleverd door de Delta Sport- heren. Eddy Smit uit Kerkwer- ve liep naar een mooie derde plaats met in zijn kielzog zijn clubgenoot Adrie Hollaar uit Sommelsdijk. Bij .de dames was er een uitstekende vierde plaats voor de 38-jarige Corrie den Boer uit Renesse. Uitslagen Heren (9900 meter): 1. M'barek Ezhou, Dy. 33.59; 2. Sepp Ver meulen, SS 34.22; 3. Leon van der Velden, AV 43.53; 4. Jan Hoek, DS 35.31; 5. Piet Wester junioren aan het zaalgebeuren te laten deelnemen. De uitslagen van de zaterdag in sporthal Onderdak gespeelde wedstrijden zijn: Zierikzee Dl- SKNWK Dl 0-0; Mevo Dl-Dui- veland Dl 0-1; Zierikzee Dl- Mevo Dl 1-3; SKNWK Dl-Dui- veland Dl 2-0; Zierikzee Dl- Duiveland Dl 3-4; SKNWK Dl- Mevo Dl 1-1; SKNWK D2-DFS Dl 2-0; Zierikzee D2-Mevo D2 1- 2; SKNWK D2-Zierikzee D2 3- 1; DFS Dl-Mevo D2 0-0; SKNWK D2-Mevo D2 0-1; DFS Dl-Zierikzee D2 1-0. In de sporthal De Vanger te Bruinisse werden de volgende wedstrijden gespeeld: Bruse Boys Fl-Duiveland F1 2-2; Ouwerkerk Fl-SKNWK F1 1-0; Duiveland Fl-Ouwerkerk F1 1-1; SKNWK Fl-Bruse Boys F1 2-6; Bruse Boys Fl-Ouwerkerk F1 2-1; Duiveland Fl-SKNWK F1 0-0; DFS F2-ZSC F1 0-5Re- nesse F2-Zierikzee F2 3-1; ZSC Fl-Renesse F2 3-2; Zierikzee F2-DFS F2 0-1; DFS F2-Renes- se F2 0-2; ZSC Fl-Zierikzee F2 6-0; Renesse Fl-Brouwershaven weele, Wiel. 35.49; 6. Johnny Quaak, DS 35.55; 11. Kees Dijk man, DS 37.38; 26. René Baart se, DS 39.24. Heren veteranen (9900 meter): 1. Sam Polder man, Atl. 36.21; 2. John Over- weel, Dy. 36.43; 3. Eddy Smit, DS 36.58; 4. Adrie Hollaar, DS 37.20. Dames (4400 meter): 1. Nellie van Horssen, Dy. 18.55; 4. Corrie den Boer, DS 19.51; 9. Jolien Bekkenk, DS 21.17. Jon gens A (5500 meter): 1. Theo Ra- bout, Wiel 19.59; 4. Michel Pleune, DS 22.06; 5. Alfred Stins, DS 22.13. Jongens B (3300 meter): 1. Ramses Bek kenk, DS 11.57; 2. Pascal Meer man, Atl. 12.08. Jongens C (2200 meter): 1. Michael Burm, RK 8.26; 12. Maarten v. d. Voordt, DS 9.57; 17. Wouter v. Hooijdonk, DS 10.20. Meisjes C (1100 meter): 1. Karin Stolk, Wiel, 4.41; 4. Thnja G.erards, DS 4.56. Jongens D (1100 meter): 1. Michel Schrier, Atl. 4.18; 28. Niels Holkers, DS 5.15. Meisjes D (1100 meter): 1. Maaike van Dijk, AV 4.44; 36. Jesca Welmer, DS 6.35. Jongens pupillen A 2e ja. (1100 meter): 1. Sjoerd 't Hart, AV 4.49; 2. Richard den Boer, DS 4.53; 22. Jimmy Nie- mans, DS 6.42; 24. Pepijn van Eijk, DS 6.53. Jongens pupil len A le j. (1100 meter): 1. Ste fan Schrier, Atl. 4.52; 13. Arend Jan Baakman, DS 5.5*1; 15. Ar- jo Nieuwkoop, DS 5.56; 18. Fer- di Reedijk, DS 6.03; 19. Wouter Bouwman, DS 6.10. Meisjes pu pillen A 2e j(1100 meter): 1. Va lerie Vincent, ACM 5.05; 9. Lindsey Ossewaarde, DS 5.52; 16. Saskia Nieuwenhuijze, DS 6.36. Meisjes pupillen A le j. (1100 meter): 1. Yvonne Wisse, Atl. 5.05; 11. Martine v. d. Cin- gel. DS 5.37; 14. Mariek Werry, DS 5.46; 16. Antoinette v. Wijck, DS 6.11. Jongens pupil len B (1100 meter): 1. Joost de Lange, DY. 5.12. 10. Arnoud Welmer, DS 6.02. Meisjes pupil len C (1100 meter): 1. Lie de Coster, ACME 6.00; 4. Jacqueli ne van Wijck, DS 6.47. F1 1-1; Mevo Fl-Zierikzee F1 0-3; Brouwershaven Fl-Mevo F1 1-0; Zierikzee Fl-Renesse F1 1-3; Renesse Fl-Mevo F1 0-2; Brouwershaven Fl-Zierikzee F1 1-0. Het programma voor zaterdag 14 december ziet er in de sport hal Onderdak te Zierikzee als volgt uit: Bruse Boys Dl-ZSC Dl; Duiveland D2-DFS D2; Bruse Boys Dl-Duiveland D2; ZSC Dl-DFS D2; Bruse Boys Dl-DFS D2; ZSC Dl-Duiveland D2; Zonnemaire Dl-WIK Dl; Renesse Dl-Zierikzee D3; Zon nemaire Dl-Renesse Dl; WIK Dl-Zierikzee D3; Zonnemaire Dl-Zierikzee D3; WIK Dl-Re- nesse Dl; SKNWK D3-Brou- wershaven Dl; Bruse Boys D2- Zierikzee Dl; SJCNWK D3- Bruse Boys D2; Brouwersha ven Dl-Zierikzee Dl; SKNWK D3-Zierikzee Dl; Brouwersha ven Dl-Bruse Boys D2. In de sporthal De Vanger te Bruinisse zal het volgende pro gramma worden afgewerkt: Bruse Boys El-Dreischor El; Duiveland El-Ouwerkerk El; Dreischor El-Duiveland El; Ouwerkerk El-Bruse Boys El; Bruse Boys El-Duiveland El; Dreischor El-Ouwerkerk El; SKNWK El-Brouwershaven El; DFS El-Zierikzee El; Brou wershaven El-DFS El; Zierik zee El-SKNWK El; SKNWK El-DFS El; Brouwershaven El- Zierikzee El; DFS E2-Duive- land E2; SKNWK E2-Renesse E2; Duiveland E2-SKNWK E2; Renesse E2-DFS E2; DFS E2- SKNWK E2; Duiveland E2- Renesse E2. Zowel te Zierikzee als te Brui nisse wordt om 9.00 uur begon nen en te 13.30 uur afgesloten. Trainer Wim Kommer zag het hele gebeuren dan ook niet meer dan een oefenpartij die weinig om het lijf had daar de tegenstand nul komma niets was. De veertien doelpunten werden eerlijk over de twee speelhelften verdeeld. Uit dit eenrichtingsvoetbal kon Zon nemaire in de 7e minuut de sco ren openen door Jan Kaspers uit een yoorzet van Piet Stou ten: 0-1. Drie minuten later was het weer Jan Kaspers, nu uit een pass van Roberto Risco: Ó- 2. Met een solo vanaf de rand van het strafschopgebbied werd het door Roberto Risco 0-3, waarna Marco Duinhouwer de scoringsdrift weer boven voel de komen. In de 20e minuut zorgde hij voor 0-4, waarna hij vervolgens ook de nummers vijf en zes op zijn naam bracht. Vijf minuten voor het verstrij ken van de le helft kreeg Zon nemaire nog een strafschop toegewezen welke door Marco Een resultaat in een uitwed strijd waarmee Goedegebuure meestal tevreden is, dit keer was dit echter niet het geval. „Voor mij is het allemaal vrij simpel, als je bovenin mee wilt draaien in deze klas, dan moet je zeker dit soort wedstrijden DREISCHORNa een reeks van 6 wedstrijden werd Ad van der Werf clubkampioen bij hengelsportvereniging Drei schor met een puntentotaal van 509. Het beste jeugdlid was Peter van der Welle jr. met 273 punten. Onlangs werd in het dorpshuis in Sirjansland de jaarvergade ring gehouden van HSV Drei schor. Behalve de huishoudelij ke punten stond de uitslag van de gehouden competitie van het afgelopen jaar op de agen da. In het seizoen 1991 werden 6 wedstrijden gehouden waar van de 5 beste meetellen voor de competitie. Gedurende deze wedstrijden werd er bijna 25 meter vis gevangen. Op de 2e wedstrijd had Ad van der Werf de koppositie in het klasse ment ingenomen en deze plaats tot de laatste wedstrijd niet meer los gelaten. Aangezien Aad Broer met grote voor sprong de laatste wedstrijd ge wonnen had was iedereen be nieuwd naar de uitslag. Ondanks het resultaat van de laatste wedstrijd was het Aad Broer niet gelukt om Ad van der Werf van de eerste plaats te verdrijven, met een verschil van 20 centimter won Ad van der Werf dan ook deze competi tie. Uit handen van voorzitter Han Quist mocht Ad van der Werf dan ook de nieuwe wisselbeker in ontvangst nemen en als eer ste zijn keuze maken uit de prijzentafel. Als beste jeugdlid kwam Peter van der Welle uit de bus, die door het winnen van een wed strijd als 7e eindigde in het to taalklassement. Ook Peter van der Welle ontving van de voor zitter de gelukwensen en de wisselbeker. Uitslag De totaaluitslag over het com petitiejaar zal er als volgt uit: 1. A. v. d. Werf, 509, kampioen 1991; 2. A. Broer, 489; 3. A. v. d. Welle, 387; 4. C. Romijn, 365; 5. C. Vermaas, 315; 6. N. Romijn. 293; 7. P. v.d. Welle jr., 273 jeugdkampioen 1991; 8. W. de Wilde. 250; 9. H. Quist, 187; 10. J. v. d. Welle jr. 178; 11. J. v. Klinken, 175; 12. T. v. d. Zande, 156; 13. D. Fluyt, 153; 14. C. IJ- zelenberg, 124; 15. N. Padmos, 110; 16. L. Heijboer. 89; 17. C. Kristalijn 83; 18. T. Zwanen burg, 60; 19. J. Kommer, 57; 20. P. de Spirt, 53. Duinhouwer in een treffer werd omgezet: 0-7. Na de hervatting werd het ver plichte nummer verder afge werkt. Uit een l-2tje met Mar co Duinhouwer liet Jan Kaspers al na twee minuten het net weer trillen: 0-8. Tbrwijl de thuisspelers zo ongeveer van het kastje naar de muur liepen ging Zonnemaire verder met het schuttersfestijn. Danny Jonker schoot in de 52e minuut raak (0-9), uit een voorzet van Danny Jonker werd het door Marco Duinhouwer 0-10 en ver volgens door Roberto Risco 0- II. Door hierna nog driemaal raak te schieten (0-14) werd Marco Duinhouwer deze dag top schutter met in totaal acht tref fers op zijn naam. Voor de thuisclub was hiermee het leed geleden maar zowel voor de winnaars als voor de verliezers kon deze voetbalmiddag wei nig bevrediging schenken. winnen. We hebben zeker vijf a zes reële scoringskansen gehad en als je die niet benut, dan verdien je eigenlijk ook niet om te winnen. Een positief punt is echter wel dat we in verdedigend opzicht weinig tot geen kansen hebben weggege ven. Aan de andere kant mogen we natuurlijk de realiteit hiet uit het oog verliezen, handha ving in deze klas staat voorop en dan is elk punt in een uit wedstrijd meegenomen" aldus Goedegebuure na afloop. Een gemotiveerd Ouwerkerk, waarbij elke speler wilde knokken voor wat hij waard was had overigens halverwege het duel al ruimschoots op voorsprong kunnen staan. Zo zag Peter van der Zwan een goed schot door de doelman van de thuisclub uit de hoek getikt en zag Jakkoo Brouwer een goed geplaatste kopbal op nipte wijze door diezelfde doel man vanonder de lat gehaald. Ook de grieperige Johnny Ha- ge zag een goed gericht schot stranden op de doelman, ter wijl Peter Bezemer een kopbal uit een voorzet van de uitste kend spelende Jacky Kenters rakelings naast de verkeerde kant van de paal zag gaan. De thuisclub kon daar alleen een paar gevaarlijk indraaien de hoekschoppen tegenover stellen. In de tweede helft wa ren de Ouwerkerkers heer en meester, doch het euvel dat zich voor rust al aandiende was ook in de twêede helft aanwezig. Nadat Erik Bleiji een goede mogelijkheid onbenut had ge laten, was de beste kans voor Peter Bezemer. Halverwege de tweede helft mocht Bezemer alleen op de Noormannen- doelman afstevenen, in plaats van rustig zijn hoek uit te zoe ken schoot Bezemer hard en onbesuisd over. Door het onbe nut laten van deze kansen en het gegeven dat Ouwerkerk- doelman Michel Begeman in de tweede helft één keer hande lend moest optreden op een ac tie van de eigen verdediger Erik-Jan van Dongen is de 0-0 eindstand vlug verklaard. DEN HAAG - Aan de zondag avond gehouden schaats wedstrijden van de gewestelij ke baan-selectie van het ge west Zuid-Holland werd ook deelgenomen door de Zierik- zeese sohaatser Leon van der Wielen. Op de 3000 meter realiseerde Van der Wielen een tijd van 4.27.05 min. waarmee hij de tweede plaats bezette. Wannaar op dit nummer werd het oud lid van de Jong Oranje selectie Conraad Alleblas die een tijd van 4.22.25 min. liet noteren. Op de 500 meter liet Van der Wielen een tijd van 42.2 sec. af drukken. Aan de uiteindelijke zege van de thuisclub viel uiteindelijk niets door de bezoekers af te dingen, al ging het bij de thuis club wel erg moeizaam. Jong Ambon keek al in de 2e minuut tegen een 1-0 achterstand aan toen Marco Dijst attent rea geerde op een verkeerde te rugspeelbal van de bezoekers en vervolgens het leder over speelde naar Norman Dijst die zonder enige problemen het doel wist te doorboren: 0-1. Er ontwikkelde zich hierna een felle strijd waarin de bezoe kers reeds in de 8e minuut de balans weer in evenwicht brachten uit een goed genomen vrije trap welke naar een vrijstaande speler werd ge plaatst die beheerst scoorde: 1-1. Kansen kwamen er hierna over en weer, evenals een veel voud aan overtredingen welke de gemoederen zowel binnen- als buiten de lijnen nogal in be roering brachten. Initiatief Na de hervatting slaagde Drei schor erin het initiatief naar zich toe te trekken zonder er al snel in te kunnen slagen de be zoekers op een beslissende ach terstand ce zetten. De kansen welke de blauw-witten zich wisten te scheppen waren ze kér wel doelrijp, maar de aan vallers misten maar al te vaak hierbij de nodige scherpte. Tbch was het Marco Dijst die in de 12e minuut van een foute te rugspeelbal in de Jong Ambon- verdediging wist te profiteren en de thuisclub weer op voor sprong bracht: 2-1. Rust bracht deze voorsprong nog aller minst in de gelederen van de thuisclub mede doordat het wel doelpuntkansen kreeg die echter niet werden benut. ZIERIKZEE - Ook de Schouwen-Duiveland is strijd gewikkeld. In deze verslagen en uitslagen. Uitslagen Meisjesvoetbal: SVD-WIK 1-4. A-junioren: Zierkzee Al-TSC Al 2-2, Middelburg A2-Bruse Boys Al 2-2, DFS Al-Bevelan ders Al 3-2, Yerseke Al- SKNWK Al 1-4. B-junioren: 't Zand Bl-Zierik- zee BI 5-2, Mevo Bl-Brouwers- haven BI 4-2, SKNWK Bl-Re- nesse BI 1-7, Colpl. Boys Bl- DFS Bl 1-3, Bruse Boys Bl- Robur Bl uitg., Bevelanders Bl-ZSC Bl 2-1. C-junioren: Zierikzee Cl- Kloetinge Cl 1-4, WIK Cl- Brouwershaven Cl 7-0, Duive land Cl-Mevo Cl 2-0, SKNWK Cl-Bruse Boys Cl 3-3, Hoede- kenskerke Cl-Zierikzee C2 1-0, Serooskerke Cl-DFS Cl 6-2. D-pupillen: DFS D2-Brouwers- haven Dl 0-3, WIK Dl-Renesse Dl 1-1, Bruse Boys Dl-Yerseke D2 uitg. E-pupillen: Brouwershaven El- Dreischor El 7-0, DFS El-WIK El 8-0, Bruse Boys El-Zierikzee El 5-6, Ouwerkerk El-DFS E2 11-1, Duiveland E2-SKNWK El uitg., Zonnemaire El-Mevo El 1-1, Duiveland El-Kapelle El uitg., Zierikzee E2-Yerseke E2 19-5, Cortgene El-ZSC El 3-2, Renesse El-Colpl. Boys El 4-3. F-pupillen: DFS F1 -Cortgene F1 20-0. Karakteristieken SKNWK Cl-Brusc Boys Cl 3-3 Voor deze wedstrijd waren de belangen om najaarskampioen te worden erg groot. SKNWK moet winnen en Bruse Boys had genoeg aan een gelijkspel, daar zij 1 punt voorsprong had den. Bruse Boys startte met 2 spitsen, omdat zij duidelijk zouden gaan spelen op 0-0, maar na 20 minuten werd het 1- 0, zodat Bruse Boys toch meer Een goede mogelijkheid om wat meer afstand te nemen kreeg het in de 72e minuut toen de doorgebroken Marco Dijst binnen de beruchte lijnen on deruit werd gehaald en het een strafschop kreeg toegewezen. Johnny Kommer welke zich met deze taak ging belasten zag zijn inzet echter door de doelman van de Middelburgers gestopt. In de 78e minuut kon de thuisclub toch wat ruimer ademen toen Jan Witte een voorzet van Luc Heijboer door- kopte naar Norman Dijst die in kansrijpe positie scoorde: 3-1. De strijd was met deze treffer gestreden daar Dreischor nu vrijuit ging voetballen en de gasten in de verdediging wist te drukken. Wat in de voor gaande 85 minuten maar moei zaam gelukte ging in de laatste 5 minuten van een leien dakje, namelijk scoren. In de 85e mi nuut ontliep Serge van den Bos handig de opgezette bui- tenspelval waarna hij een steekpasje gaf op Norman Dijst die de stand op 4-1 bracht. Twee minuten later was het weer raak en weer was het Nor man Dijst die de Jong Ambon- doelman met een volley wist te verschalken: 1-5. Op de valreep was het Serge van den Bos die met een schot van om en nabij de 20 meter via de onderkant van de lat de eindstand op 6-1 bracht. NEW YORK - De repetitie voor de loting voor het wereldkam pioenschap was voor Neder land beter dan de werkelijk heid. Nadat België als ge plaatst land eerst getrokken was, werd de groep vervolgens aangevuld met: Letland, Mal ta, Noorwegen, Hongarije en Nederland. voetballende jeugd van in een hevige sportieve rubriek enkele wedstrijd- op de aanval moest gaan spe len. Met de inbreng van de lichtge- blesseerde Jan Kees v. d. Doe kwam er toch meer vaart in de Bruse aanval en deze tekende ook 1-1 aan en kort daarna werd het door Dennis Ruiten beek 1-2 wat tevens de rust stand was. Met de grote inzet van beide ploegen, ging het spel heen en weer na de rust, maar na 5 mi nuten maakte Theunis v. d. Berge met een mooie lob er 1-3 van en het kampioenschap leek binnen, maar SKNWK gaf het niet op en door een strafschop en een fout van de doelverdedi- ger kwam de thuisclub op 3-3. Vele spannende minuten volg den nog maar Bruse Boys liet zich niet meer verschalken. Eindstand: 3-3, een terechte uitslag. Middelburg A2- Bruse Boys Al 2-2 Een ongeconcentreerd en ge makzuchtig Bruse Boys liet bij Middelburg A2 een punt lig gen. In de 15e minuut liepen zij geheel onnodig een 0-1 achter stand op. Maar door een benut te strafschop van Arjan Stout- jesdijk kwamen zij in de 40e minuut langszij: 1-1. Na de thee maakte doelman Lagendijk zich al in de le minuut kwaad op zijn verdediging, toen hij bij een vrije trap van Middelburg het muurtje goed neerzette en de vrije trap werd genomen bukten een paar spelers waar door hij werd verrast en er voor hem geen houden aan was: 1-2. De Bruenaars hadden geluk dat rechtsback Adr. van Strien en doelman Lagendijk wel in normale doen waren an ders was de achterstand nog groter geworden. Nu kon nadat eerst nog een doelpunt van Jo- han Benard onterecht voor bui tenspel was afgekeurd, Ralph v. d. Ouden in de 80e minuut toch nog de gelijkmaker in koppen, zodat de eindstand, 2-2 werd. Zaterdag kwam in de sporthallen te Zierikzee en Bruinisse de jeugd voor het eerst in dit seizoen in de zaal in actie. Op de foto een spelmoment uit het treffen tussen de D-pupillen van SKNWK en Mevo in sporthal Onderdak. (Foto: Joop van Houdt). ZIERIKZEE - Door de rayoncommissie Schou wen-Duiveland van de KNVB afdeling Zeeland werd zaterdagmorgen in de sporthallen te Zierikzee en Bruinisse een aanvang gemaakt met het zaalvoet- halgeheuren voor de jeugd. WESTKAPELLE - Het eerste elftal van de SV Ouwerkerk heeft afgelopen zondag in de uitwed- strijd tegen het Westkapelse Noormannen de kans laten liggen om zich op te werken naar een hogere klassering in de ranglijst dan de vijfde positie die het nu inneemt. De ploeg van trainer Peter Goedege buure moest na negentig minuten wedstrijd genoe gen nemen met een 0-0 resultaat.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7