Eerste rijkswegstation |Of{ IJsclub in Achthuizen actief onder de wiek Openstelling van deel Rijksweg 59 Levensvatbaarheid honkbalvereniging Geslaagde Internationale Open Ouddorpse Judokampioenschappen Meer dan zeshonderd jeugdige deelnemers ÜÜ1UIH. Verkoop handwerk Ooltgensplaat Kindermiddag de Schakel Dirksland Vogelten toonstelling Middelharnis Optreden Trace in Dirksland Uitslagen voetbal VV Flakkee Het heeft gevroren, de ijsclubs worden weer actief DBGC-PFC 0-1 Zaalvoetbal in Ouddorp WOENSDAG 27 NOVEMBER 1991 - - f9- OUDDORP - Het was werkelijk een drukte van belang, in De Dorpstienden te Ouddorp, afgelopen zaterdag. Daar vonden namelijk de Internationale Open Ouddorpse Judokampioenschappen plaats. Voor de vijfde keer georganiseerd door sportvereniging De Kriekel. Meer dan zeshonderd jeugdige judoërs streden die dag om de meeste punten. Zowel voor de individuele bekers als voor de vere nigingsbekers. Twee fanatieke deelneemsters strijden om de punten. Individueel en als club. (Foto: Joop van Houdt). Een bonte mengeling van jon gens en meisjes was zaterdag op komen dagen om deel te ne men aan de wedstrijden. Voor sommigen die al vaker hadden meegedaan aan de Ouddorpse kampioenschappen tevens een mogelijkheid om oude beken den weer te ontmoeten. De Kriekel organiseerde het toer nooi dit jaar voor de vijfde keer. De drijvende krachten hierachter, I. Kars, trainer van De Kriekel, E. C. Tax, voorzit ter van De Kriekel en bestuurs lid van de Nederlandse Judo Bond en J. van Tol, bestuurslid van De Kriekel en tijdens het toernooi ook coördinator, heb ben het Ouddorpse kampioen schap opgezet in een half jaar tijd. Met behulp van de ouders en andere vrijwilligers werd ervoor gezorgd dat het hele kampioenschap op tijd klaar kwam. Steeds meer Het toernooi trekt ieder jaar meer deelnemers. Toen men vijf jaar geleden begon waren er zo'n tweehonderd vijf tig deelnemers. Hoewel het deel nemersaantal dit jaar was ge steld op een maximum van vijfhonderd waren er uiteinde lijk toch nog zo'n zeshonderd jongeren die zich inschreven. Na enig overleg tussen de orga nisatoren onderling werd be sloten om alle jongeren een kans te geven mee te doen, om teleurstellingen tegen te gaan. Hierdoor moesten extra bonds-, scheidsrechters worden aan-' gesteld voor de wedstrijd. In totaal waren er dertig bonds- scheidsrechters aanwezig tij dens het toernooi zaterdag. Kinderen tot de maximum leeftijd van zestien/zeventien jaar deden deze dag mee. Ver deeld over leeftijd, gewicht en aantal banden, 's Morgens stonden de kleintjes op de mat. Met verbeten gezichtjes werd de aanval ingezet. Zelfs bij de kleineren viel menig bloed neus en waren er ook enkele lichte kneuzingen. Tranen vloeiden er rijkelijk. Niet al tijd van pijn, misschien meer van verdriet omdat werd verlo ren. „Kleintjes kunnen veel slechter tegen hun verlies dan groten", concludeert J. van Tol. „Ze zijn het echter ook zo weer vergeten". Er werd fanatiek strijd geleverd; alles voor de overwinning. Zo af en toe moest de scheidsrechter even een troostend woord spreken of even helpen met de heraankle ding. Want bij een judo- wedstrijd worden de kleren menigmaal vastgegrepen. Coaches Ook de coaches van de kinde ren waren aanwezig. Deze wa ren af en toe nog fanatieker dan de kinderen zelf. Voor de wedstrijden werden dan ook de nodige oppeppende praatjes gehouden en tijdens de wed strijden werden tips aan de kinderen toegeschreeuwd. Er waren verschillende verenigin gen vertegenwoordigd in Oud dorp. Nederlandse, maar ook enkele Engelse, Franse en Duitse teams. Het Engelse team was vertegenwoordigd door negenendertig judoërs. Deze waren op uitnodiging van de Ouddorpse vereniging naar Nederland gekomen. Aan het hoofd van de Engelse groep stond Les Nicholass, voorzitter van de Colchester Judo-club welke veertien clubs omvat en vertegenwoordiger van de High-Wood Judo-club ook uit Colchester. Hij vertelt regel matig clubs in Nederland te be zoeken. Bijna wekelijks wor den wedstrijden in Nederland bezocht; onder meer in Den Haag en Tilburg. Les Nicholass vertelt dat de regels in Neder land iets anders liggen dan in Engeland. Zo wordt in Enge land gebruik gemaakt van 'armklemmen' en de 'wurg greep', twee technieken die in Nederland volgens de Engelse voorzitter niet gebruikt mogen worden. Wat training betreft ligt Nederland, op amateur-ge bied, voor op Engeland. „Wij trainen ongeveer één keer per week, maar hier trainen ze wel twee tot drie keer per week. Dat is dan ook te merken aan de resultaten", aldus Les Ni cholass. Olympisch kandidaat Was er van toeschouwerszijde veel aandacht voor de deelne mende kinderen, van de zijde van de deelnemers was absolu te trekpleister de Olympisch kandidaat voor Nederland, Anthonie Wurth, in de min 78 kilo klasse. Deze uit Maassluis afkomstige judo'er mag zich OUDE-TONGE - De aardolie maatschappij OK Nederland Bv is er in geslaagd een conces sie te verkrijgen voor een rijkswegstation op Overflak- kee. Het eerste OK-Rijksweg- station wordt op 28 november aanstaande officieel geopend. Deze opening vindt gelijktij dig plaats met de officiële openstelling van de Rijksweg N 59 te Oude-Tonge, gemeente Oostflakkee. Beide openstellingen, de rijks weg en het OK-station, zullen geschieden op 28 november aanstaande om 15.00 uur door de heer ir. P. Hamelynck, hoofddirecteur verkeersveilig heid van de Rijkswaterstaat, in aanwezigheid van de burge meester drs. C. M. de Vos van de gemeente Oostflakkee en de heer J. van Wingaarden, direc teur OK Nederland BV. OK Nederland BV opereert als zelfstandige leverancier van aardolieprodukten waaronder motorbrandstoffen, vloeibare gassen (propaan, butaan, auto- gas) en smeermiddelen op de Europese markt. In Nederland heeft OK ruim 150 tankstations verspreid over het gehele land. Het zijn func- onder meer Nederlands- en Eu ropees kampioen noemen en bij de wereldkampioenschap pen werd hij vijfde. Wurth traint bij Mahorokan in zijn woonplaats. Daar traint hij zo'n zes uur per dag, een full time bezigheid dus. „Ik ben negentien jaar geleden begonnen; ik kan niet zeggen dat ik toen begon met een be paalde doelstelling. Dat kan ook bijna niet, ik was toen vijf jaar. Eén van mijn vriendjes zat op judo en dat vond ik leuk. Tben hebben mijn ouders me gewoon een keer gebracht. En daarna ben ik gewoon door ge gaan. Ik heb nooit gedacht om te stoppen. Waarom zou ik, ik had succes, dus ga je door", zo vertelt Anthonie Wurth. De Olympisch kandidaat kreeg een uitnodiging van I. Kars om naar Ouddorp te komen om daar onder meer de prijzen uit te reiken. Aangezien Wurth sa men met Kars in het A-team van Maassluis had gezeten was het naar zijn zeggen een kleine moeite om gehoor te geven aan het verzoek van zijn vroegere team-genoot. Alles afgestemd Wurth vertelt dat zijn hele le ven is afgesteld op zijn judo carrière. „Ik train momenteel zes uur per dag. Mijn leven is daarop ook ingesteld; mijn rustperiodes, mijn eten, alles. Om er voor te zorgen dat ik op mijn best naar de Olympische Spelen ga ben ik alleen daar mee bezig. Mijn werk is de ju do. Dat kunnen sommige men sen zich niet voorstellen, maar dat is de enige manier om echt iets te bereiken". Tbch is de ju- doër ook wel bezig met zijn le ven na zijn sport-carrière. „Ik heb mijn HTS-diploma en ben dus in feite ingenieur. Daarbij heb ik nog cursussen gevolgd. Mijn vader heeft een eigen be drijf, daar zou ik hierna mis schien kunnen gaan werken". Om een deel van de kosten te betalen heeft Wurth ooit ook een eigen bedrijfje opgezet. Hij verkocht autohoezen die hij vanuit Engeland importeerde. Met de inkomsten hiervan be taalde hij zijn verblijf in Ja pan, waar hij voor training een half jaar heeft gewoond. Nu ligt het hele bedrijfjestil in verband met zijn werkzaamhe den aan de training. „Ik heb sowieso al enorm veel geleerd. Ik zie wel wat hierna gebeurt", zo vindt de Nederlands en Eu ropees kampioen. Medé door zijn prestaties wist hij een sponsor te verkrijgen, dit is het Nederlands Olympisch Comi té. Sponsor Deze ene sponsor verzekert Wurth in ieder geval van een vast inkomen. Toch is dat nog lang niet genoeg. „Ik denk dat het inkomen ongeveer één vijf de deel van de onkosten dekt. Voor het overige viervijfde deel draai ik zelf op", aldus de kampioen. Gekeken naar zijn prestaties zal Wurth zeker geen slecht figuur slaan op de Olym pische Spelen in 1992. Mis schien dat de sporter voor die tijd meer sponsors zal hebben gevonden om de kosten van het verblijf in Barcelona enigszins te dragen. Een ander min-punt wat de professionele judo- sport volgens Wurth met zich mee brengt, en wat volgens zijn bevinding ook wel het enige is, is het constant letten op het ge wicht. „Als er één ding is wat ik niet leuk vind aan de judo- sport dan is dat het afvallen. Ik zit in de klasse min 78 kilo, ter wijl mijn eigen gewicht rond de 82 kilo zit. Dat is dus hard trainen om dat er af te krijgen. In januari moet ik naar Japan voor een toernooi. Vanaf die tijd hoop ik op constant ge wicht te blijven". Uitslagen Hoewel de kinderen die zater dag deelnamen aan het toer nooi voorlopig alleen nog maar kunnen dromen van een carriè re als die van Anthonie Wurth werden ook hier de nodige prij zen weggehaald. Hier volgt een deel van de uit slagen. Uit ruimtegebrek zijn alleen de regionale winnaars van de wedstrijd vernoemd. En natuurlijk de club-winnaars. Uit de tweeënveertig deelne mende teams werd de sport school van Richard de Bijl en Cita Gross uit Spijkenisse eer ste. Tweede werd Budo sport, Mahorokan uit Maassluis en derde werd Kodokan uit Mon ster. Van sportvereniging De Kriekel werd in de klasse plus 58 kilo Herma Akershoek tweede. In de klasse min 31 ki lo werd Clen van der Swan tweede. Min 55 kilo kende Pe ter Fokker als tweede. De judo vereniging uit Middelharnis viel ook in de prijzen. Min 58 kilo Cornelia Bom werd derde; plus 45 kilo Rmco Amresche derde; min 32 kilo Marije van Putten derde; plus 31 kilo Dirk Melaard derde en min 31 kilo Arjen Koudstaal derde. Sport school W. Geelhoed uit 'Zierik- zee had ook twee prijswin naars: Min 55 kilo Sander Schipper, derde plaats; en Lindsey Wyatt werd eerste in de plus 58 kilo. Het Engelse gast-team had één winnaar in de klasse min 38 kilo. Dit was Peter Marguard van club Mur- sea. In totaal werden 35 eerste en tweede prijzen uitgereikt. Derde prijzen werden er zo'n 52 uitgereikt, dit in verband met de grote pools die er waren. Voor meer informatie kan men terecht bij J. van Tbl in Stellen dam, via nummer 01879-2016. tionele pleisterplaatsen waar de automobilist diesel, benzine en autogas kan tanken. Het nieuwe Rijkswegstation De Tille aan Rijksweg N 59 is uitgerust met tien aftappun- ten. Ook buiten de reguliere openingstijden kan men dag en nacht superbenzine, eurolood vrij, superdieselolie, autogas en superplusbenzine tanken via de OK-kredietkaartauto- maat en de bankbiljettenauto- maat. De OK-kredietkaart- automaat accepteert niet al leen de OK-kredietkaart, maar ook Travelcard, MTC, Visa- en Eurocard. OUDE-TONGE - Het gedeelte van Rijksweg 59 tussen Tbnis- seweg en Schaapsweg op Over- flakkee wordt 28 november opengesteld voor het verkeer. De officiële handeling wordt verricht door de hoofddirec teur verkeersveiligheid van rijkswaterstaat, ir P. Hame lynck. Met het stuk autoweg worden de bestaande autowe gen op de Grevelingendam en de Hellegatsdam met elkaar verbonden. Het verkeer wordt daardoor om Oude-Tbnge heen geleid en ontstaat er een doorgaande route. Daarmee wordt de se cundaire weg 47 door de be bouwde kom ontlast van het doorgaande verkeer. Bij de kruisingen met de Schaapsweg en Tonisseweg, alsmede bij de verzorgingsplaats ter hoogte van Oude-Tonge zijn verkeers lichten geplaatst. De installa ties zijn voorzien van een pro gramma waarbij de lijnbussen van de ZWN met voorrang wor den doorgelaten. Daarmee wordt het op tijd rij den van het openbaar vervoer bevorderd. De lengte van het wegvak is ongeveer zeven kilo meter. De totale projectkosten, inclusief viaducten, verzor gingsplaats, P R-terrein nabij de Schaapsweg, verkeersrege lingsinstallaties, landbouw- ontsluitingswegèn en aanpas singen van de fietsroutes be dragen vijfenveertig miljoen gulden. De officiële openstelling is om 14.00 uur met een bijeenkomst in de Grutterswei te Oude- Tbnge. OTTERLO - De nieuwe direc teur van het museum Kröller Müller in Otterlo, Evert van Straaten, geeft tot 16 maart een eerste indruk van zijn „ver standhouding met de collectie en het museumgebouw". Hij legt de nadruk op het indivi duele kunstwerk. OOLTGENSPLAAT- De hand werkgroep van de Stichting Welzijnswerk voor Ouderen Oostflakkee houdt 4 december een verkoopmiddag in 't Cen trum te Ooltgensplaat. Een en ander begint om 13.30 uur en duurt tot 17.00 uur. Er zijn kerstartikelen en hand- werkartikelen te koop en er is een kraam met zelfgemaakte beren. Ook is er een demon stratie Pergamano en worden er koekjes en brokken ver kocht. Alles is door de dames zelfgemaakt. DIRKSLAND - De onderne mersvereniging Dirksland heeft voor woensdag 4 decem ber tussen 14.00-16.00 uur een kindermiddag in de Schakel te Dirksland. Alle kinderen tot en met tien jaar kunnen gratis meedoen. Er is een voorstelling door de Knarf en Koo poppen sjoo. De voorstelling duurt een uur en na afloop komt Sinterklaas nog even langs. De kinderen ontvangen een traktatie, die wordt aangeboden door de C- 1000 voordeelmarkt. Voor de kinderen vanuit Melissant en Herkingen rijdt er een speciale bus. Die vertrekt vanaf 13.00 uur vanaf de firma Smijders aan de provinciale weg te Me lissant en om 13.30 uur vanaf de Visbank te Herkingen. Op dezelfde wijze worden de kin deren tussen 16.00-17.00 uur weer afgezet bij de opstap plaatsen. MIDDELHARNIS - De Eerste Flakkeese Vogelvereniging be staat dit jaar veertig jaar en dat is reden voor een speciale activiteit. De EFW houdt een rayon- tentoonstelling in de Ford garage te Middelharnis. Er zul len zo'n achthonderd vogels aanwezig zijn. Burgemeester Sleurink-Rabbinge verricht donderdag 5 december om 20.00 uur de officiële opening. DIRKSLAND - De Stichting Thunderbird heeft voor vrij dag 6 december een optreden op de agenda staan van de Flakkeese band Trace in de Victoriahal te Dirksland. Een en ander begint om 21.00 uur. Het afgelopen jaar heeft de band met succes diverse keren opgetreden. Trace brengt een gevarieerd repertoire met co vers van blues tot heftige rock uit vervlogen tijden. Eeuwie Terpstra zingt, het gitaarwerk komt van Leen Witvliet en Jan Breur, terwijl Dennis Klop voor de drums tekent en Rien Smits voor de bas. Entree is vijf gulden en bezoekers zijn in ieder geval achttien jaar. In Oude-Tonge OUDE-TONGE - De afgelopen maanden is ge bleken dat er op Goeree-Overflakkee voldoen de interesse bestaat voor de honk- en softbal- sport. Vandaar dat donderdag 28 november aanstaande een oprichtingsvergadering wordt gehouden in d'Ouwe School te Oude-Tonge. Het ligt in de bedoeling vanaf volgend seizoen on der de naam The Islanders met vier teams mee te gaan 'doen aan de competitie. Bij de nieuwe vereniging, die tevens voornemens is een spe ciaal zaterdagteam te gaan vormen, kunnen zich evenwel nog steeds dames, heren, jongens en meisjes aanmelden. Belangstellenden zijn tijdens de oprichtingsvergadering, aanvang 19.30 uur, derhalve van harte welkom. Tijdens de oprichtingsvergadering donderdag 28 november in d'Ouwe School (Schoolstraat, Oude-Tonge), wordt het bestuur in spé voorgesteld aan de aanwezigen. Tevens wordt door toekomstig voorzitter Jan Zwerus verslag ge daan van de stand van zaken. Zo komen tijdens de bijeen komst onder meer aan de orde de contributiegelden en de trainingstijden. Bovendien worden plannen ontvouwd over het inrichten van een honkbal-accommodatie op het sport veld aan de Van Halenstraat te Oude-Tbnge. Zaterdag Daar gebleken is dat in de regio de behoefte bestaat aan het bedrijven van de honk- en softbalsport op de zaterdagen, wordt serieus gedacht aan het vormen van één, of meerde re, negentallen die op de eerste dag van het weekend com petitie gaan spelen. Geïnteresseerden krijgen tijdens de oprichtingsvergadering ook hieromtrent nadere uitleg. Liefhebbers, jong en oud, die niet in de gelegenheid zijn de oprichtingsvergadering te bezoeken kunnen te allen tijde telefonische informatie inwinnen bij: Jan Zwerus, 01874- 1863, Ben Hameeteman, 01874-1138 of Rob Klaasen, 01870- 7050. MIDDELHARNIS - Hieronder volgen de uitslagen van de voetbalwedstrijden gespeeld door voetbalvereniging Flak kee en tevens het programma op zaterdag 30 november en zondag 1 december. Uitslagen zaterdag 23 novem ber: Flakkee Al-YW Zwerver Al 2-0; DZB-Z.Kamp Bl- Flakkee BI 4-1; Flakkee Cl- Sparta C3 2-1; Flakkee C2- Rozenburg C4 3-0; Flakkee Mi- Hekelingen M3 5-2; Flakkee Dl-Nieuwenh. D2 2-0; FC Vlot brug D4-Flakkee D2 3-0; Heke lingen E3-Flakkee El 1-2; Flak kee E2-FC Vlotbrug E3 2-8; FC Vlotbrug E5-Flakkee E3 0-1; FC Vlotbrug Fl-Flakkee F1 1- 7; Flakkee F2-Zwartewaal F1 0- 15. SNS 1-Flakkee 1 2-2; Rockanje 2-Flakkee 2 1-0; Flakkee 3 vrij; Melissant 3-Flakkee 4 1-2; Flakkee 5-Zinkw. Boys 3 1-4. Zondag 24 november: Flakkee 1-DCL 1 1-0; Sparta '20 4- Flakkee 2 1-2; Flakkee 3-Oud- Beijerland 3 0-1; Meeuwen plaat 5-Flakkee 4 6-1. Programma Zaterdag 30 november: VVOR Al-Flakkee Al, Flakkee Bl- Feijenoord B4, HVO Cl-Flak- kee Cl, FC Vlotbrug C3- Flakkee C2, Capelle Ml- Flakkee Ml, Voorne Dl- Flakkee Dl, Flakkee D2- Rozenburg D4, Flakkee El- DBGC El, Zuidland E2-Flak- kee E2, Flakkee E3-Voorne E4, Flakkee Fl-Voorne Fl, Dirks land Fl-Flakkee F2. Flakkee 1-OS Babios 1, Flak kee 2-Excelsior P. 3, Stellen dam 3-Flakkee 3, Flakkee 4- OFB 2, SNS 3-Flakkee 5. Zondag 1 december: SCO'63 1- Flakkee 1, Flakkee 2-Zuider- ster 2, Bolnes 2-Flakkee 3, Flakkee 4-Hekelingen 9. ACHTHUIZEN - IJsclub Onder de wiek te Achthui zen, in 1989 ontstaan, ontleent zijn naam aan de graanmolen Windlust, welke kortgeleden eigendom werd van de Stichting tot behoud der molens op Goeree- O ver flak kee. Het eerste OK-rijkswegstation. Min of meer aan de voet van Windlust, die op het terrein van olie- en graanhandel Van Reijen staat, ligt ijsbaan On der de wiek, een unieke loka- tie. Het bestuur van de ijsclub, sinds het voorjaar in - gedeelte lijke - nieuwe samenstelling (er traden enkele nieuwe bestuurs leden toe en er werd een nieu we voorzitter gekozen), wil de voorzieningen verder gaan ver beteren en uitbreiden. De succesvolle vorstperiode van de afgelopen winter geeft hiertoe alle aanleiding, alsme de de steun van donateurs, de bereidwillige medewerking van middenstanders en bedrij ven, zowel in financiële - als in dienstverlenende zin (stroom, pompen etc.) en het enthousias me van tal van vrijwilligers. Mede door een geslaagde bingo-avond heeft het bestuur enige financiële armslag ge kregen. Een aantal plannen kan hierdoor gerealiseerd wor den, zoals de aanschaf van luidsprekers, schijnwerpers, gekleurde verlichting en het permanent plaatsen, opknap pen en aanpassen van de zoge naamde portocabine, welke al eerder werd aangeschaft en dienst doet als opslagruimte^n onderkomen. Omdat de financiële draag kracht natuurlijk beperkt blijft hoopt het bestuur dat de particulieren en bedrijven op Goeree-Overflakkee bereid zullen zijn om verschillende benodigde materialen beschik baar te stellen of tegen een vriendelijke prijs te verkopen. Een particulier uit de Lang straat heeft inmiddels isolatie materiaal beschikbaar gesteld om de portocabine volledig van isolatie te voorzien. Andere materialen waar het bestuur naar zoekt zijn: een ty pemachine voor de secretaris, TL-verlichting, VMVK grond- kabel, elektrisch installatie materiaal (onder meer aard- lekschakelaar), oliegevulde ra diator 220 volt, een afzuigkap en stellingpijpen van zes meter lengte in bruikleen gevraagd gedurende het vorstseizoen om de verlichtingssnoeren rondom de ijsbaan op te hangen. Bo vendien zijn helpende handen altijd welkom. Het bestuur zal zich bij gele genheid nog buigen over de or ganisatie van speciale activi teiten, zoals een ijsdisco, prik sleewedstrijden en wie weet, een feestelijk barbecuemaal rond de ijsbaan. De baan zal gezellig versierd en verlicht worden en mis schien bestaat de mogelijkheid om ook de molen van verlich ting en versiering te voorzien. Een feestelijke molen zou het gezellige karakter van de ijs baan nog verder benadrukken, aldus het bestuur. De Stichting tot behoud van molens op Goeree-Overflakkee zal hierover benaderd worden. Aan werkzaamheden dus geen gebrek. Als het aan het bestuur ligt wordt het een actieve en ge zellige winter in Achthuizen en omstreken. Wie de ijsclub ergens mee wil helpen, kan bellen naar: W. Snoek, voorzitter 01873-1939; W. v. d. Veer, secretaris 01873- 2464; M. Wagcmans, penning meester 01873-1745. OUDE-TONGE - DBGC heeft tegen PFC de stijgende lijn van de laatste weken niet door kunnen zetten. PFC bleek aan één kans in de eerste helft vol doende te hebben om de winst naar zich toe te trekken. DBGC wist zich pas in het laatste kwartier \ran de wed strijd kansen te scheppen. Ze kregen de gelijkmaker er echter niet in. Het 2e elftal ver loor zeer teleurstellend van RFC dat notabene onderaan de ranglijst stond. Het derde elf tal speelde; uit tegen, koploper Zuiderster 2 gelijk met 1-1 en het 4e elftal won met 0-1 bij LMO 3. Dames 1 won haar wed strijd tegen Steeds Volharden met 4-2. De A-junioren pakten voor het eerst dit seizoen een punt uit tegen Real Parbo: 2-2. De B- en C-junioren 1 wonnen hun wedstrijd. E3 won'thuis te gen Hellevoetsluis met' 12-1 en mocht zich mede door dit resul taat kampioen noemen in die afdeling. Uitslagen - - - Junioren en pupillen: Par bo Al-DBGC Al 2-2, DBGC Bl- Zwartewaal BI 2-0; DES'67- DBGC Cl 0-4, DBGC C2-OW C2 2-0; DBGC Dl-Rozenburg D2 1-0; DBGC El-Rockanje El 2-11, Rozenburg E3-DBGC E2 3- 2, DBGC E3-Hellevoetsluis E5 12-1, Bernisse Fl-DBGC Fl afg., DBGC F2-NBSVV F212--0: Dames; DBGC 1-Steeds Volhar den 4-2. Zondag 24 november: DBGC i; PFC 1 0-1, DBGC 2-RFC 2 1-2, Zuiderster 2-DBGC 3 1-1, LMp 3-DBGC 4 0-1. Overmaas 5r DBGC 5 3-3. DBGC 7-FC Preto- ria 4 6-2. Programma Programma voor zaterdag 30 november junioren en pupil-". - len: DBGC Al-Oud BeijerlanÖ" Al, Abbenbroek BI-DBGC BJ. 1 DBGC Cl-ZBVH Cl, Hellevoet-: sluis C3-DBGC C2, Vlotbrug;.: Dl-DBGC Dl. Flakkee DBGC EI, DBGC E2r- Vierpolders E2. DBG<£ E3 vrij, DBGC Fl-Simonshaven F).;; Poortugaal F3-DBGC F2. Dames: Zwart Wit'28 3-DBG<;'-: 1, DBGC 2-CVV Zwervers l. 2-1: Programma voor zondag 1 de cember: LMO 1-DBGC Jj' SCO'63-DBGC 2. DBGC a-He kelingen 3, DBGC 4-Nieuwen- hoorn 3. DBGC 5-Dirksland 2 DBGC 6-Abbenbrock 3, AfrL" kaner Boys 3-DBGC 7. OUDDORP - Het zaal voet batC team Pavoco houdt dinsdag 2A december een groot zaalvoel- baltoernooi in de Dorpstien den te Ouddorp. Acht teams strijden in twee poules om de Voogd Hoveniers-bokaal. Deelgenomen wordt door de teams Doelbeek uit. Hoerde, Bullwackie uit Badh^eyeflörp; Seinen Assurantiënuit "En* schede, Sporthuis Zierilczèe," Easy uit Rotterdam, Aquarius uit Den Haag, Eiland Urk uit Urk en Pavoco uit Ouddorp Meer informatie over wed strijdtijden en dergelijke vol gen later.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 19