Bruse bluf vloert bijna Hoek: 1-2 DFS achtervolgd door pechduivel Duiveland stunt bij Middelburg Mevo remiseert: 2-2 Monsterzege koploper SV Dreischor ZSC op knollenveld onderuit Eerste verlies SKNWK WIK zet zegereeks door 4 MAANDAG 25 NOVEMBER 1991 NR 25057 7 BRUINISSE - Het dapper verzet ten spijt, heeft het eerste elftal van voetbalvereniging Bruse Boys zaterdag jongstleden wederom een verliesbeurt moeten incasseren. Door de 1-2 nederlaag tegen het bezoekende HSV Hoek kukelen de Bruenaren nu naar een tiende plaats op de ranglijst. Terwijl de paarshemden de afgelopen maanden op eigen veld al de nodige sterke staaltjes hebben laten zien, kon het tegen de koploper niet wor den afgerond. Gezien echter de inzet en het getoonde spel in de tweede helft had één puntje zeker die moeite enigszins vergoed. Het met kampioensaspiraties rondlopende Hoek bleef echter door het geluk van een koploper overeind en liet zich uiteindelijk net niet door de Bruse bluf in de luren leggen. Tonny van den Berge (r) was voor Hoek een waar handenbindertje. Dennis de Bruine van de koploper. (Foto: Marijke Folkertsma). NIEUWDORP - Ondanks het behaalde punt na de 2- 2 einduitslag in de uitwedstrijd tegen Nieuwdörp kon Mevo-trainer Toine Tiggelman niet echt juichen. „Nu heb ik in mijn trainerscarrière en ook in de hon derden wedstrijden die ik in mijn hele leven al ge zien heb' veel meegemaakt, maar dit spant echt de kroon", was de reactie van Tiggelman na afloop van het duel. Tiggelman doelde hierbij op de bizarre treffer waarmee de thuisclub in de 30e minuut van de eerste helft op een 2-1 voorsprong kwam. Scheldend en tierend verliet Bru-doelman Jacob Muller het veld. Hoewel insiders weten dat Muller slechts verbaal ge weld gebruikt, en lichamelijk nooit een vlieg kwaad zou doen, deinsde scheidrechter Wirken na afloop toch terug voor de briesend op hem afste vende lange Bruse keeper. Mul ler reageerde zich in eerste in stantie af op het feit dat er te kort zou zijn gespeeld, maar ook dat hij even daarvoor een, naar zijn idee, onterechte boe king van de man in het zwart had gekregen. Afgereageerd Toen hem even later in de kleedmaker naar zijn kwaad heid werd gevraagd kwam ech ter de aap uit de mouw. „Weet je dan niet hoeveel het is ge worden, 1-2 toch", aldus de iet wat gekalmeerde sluitpost. Oh, was het zo simpel. Jacob Muller kon eigenlijk maar moeilijk de nederlaag verkrop pen. Hij had gewoonweg zijn verlies afgereageerd op de meest voor de hand liggende persoon. „Maar", beloofde hij plechtig, „ik zal wel een slot om mijn mond laten maken". Het was voor de meeste Bruse spelers echter een koude dou che. Zeker in de tweede helft hadden de gastheren getoond ook voor een koploper als Hoek geen ontzag te hebben en gewoon het eigen spelletje te maken. Een spelletje waarmee de bezoekers het steeds moei lijker kregen. Veelvuldig moesten noodsprongen worden genomen. Hoek zakte hierna wat terug, waardoor Bruse Boys meer van BURGH-HAAMSTEDE - Het eerste elftal van voetbalver eniging DFS, dat het dit sei zoen in de tweede klas afde ling voorbeeldig doet, heeft za terdag toch weer een veer moe ten laten. Het bezoekende Cadzand, dat in de gevaarlijke rode zone verkeert, snoepte één puntje af van de Haamste- denaars: 1-1. Hoewel DFS zich de sterkere partij toonde werd het achtervolgd door het pech- duiveltje. Alle gecreëerde kan sen misten doel. DFS-trainer Nico Kind is zich ervan bewust dat door de pri ma start van dit seizoen onbe wust een verwachtingspatroon heerst bij de omstanders. „DFS heeft een nieuwe vrij jonge ploeg die nog steeds moet groeien. Je kunt nu een- „Ik moet de gehele ploeg een complimentje maken", sprak Willemse na afloop van het duel. „Als collectief hebben we vandaag twee punten behaald, de inzet was grandioos en met name in de persoonlijke duels waren we vandaag ijzersterk. Al deze punten tesamen heb ben ervoor zorg gedragen dat we met een 0-2 overwinning van het veld konden stappen, ik ben dus een tevreden mens". Met uitzondering van het eer ste kwartier van de wedstrijd had de ploeg uit Oosterland de zaak aardig ondercontrole. De laatste linie van de bezoekers kende nauwelijks problemen met de Middelburg-aanvallers terwijl het Duiveland-midden- veld beter functioneerde dan het middenveld van de thuis club. Vertrouwen Het was dan ook niet verwon derlijk maar wel mooi meege nomen op een belangrijk mo ment dat Duiveland aan het eind van de eerste helft op voorsprong kwam. In de 43e minuut was het René van der zich kon laten spreken. Peter Willemse zag een trap echter naast gaan. Ook Jacob van den Berge kopte uit een voorzet van neef Tonny van den Berge naast. Een schot van Harold van den Berge werd uiteinde lijk goed gestopt door Hoek- keeper Wim Verpoorte. Na de hervatting was Hoek an dermaal succesvol. Een voorzet kon in eerste instantie nog door de linksback van Bruse Boys, Jan Stouten, uit de doel- mond worden gekopt. Het leer kwam daarbij echter precies maal niet teveel eisen stellen binnen zo'n korte tijd. Ik heb er alle vertrouwen in dat het voor elkaar komt. Het is nu al de verdienste van dit team dat we zover bovenin kunnen mee draaien". Niet fit Na de flinke nederlaag van één week geleden tegen de koplo per was er in de week vooraf gaand aan de thuiswedstrijd tegen Cadzand goed getraind. Door het niet fit zijn van spits Arco Dekker heeft DFS echter nog altijd een spitsprobleem. Oefenmeester Kind trachtte dit zaterdag enigszins op te los sen door de gewezen laatste man van de A-junioren Dag- mar van de Salm in de voor hoede te plaatsen. Werf' die op snelheid voorbij zijn directe tegenstander liep en een prima voorzet bij de tweede paal afleverde alwaar Hans Capelle klaar stond de bal koppend achter de Middelburg-doelman te depo neren: 0-1. Een doelpunt uit het boekje dus en een doelpunt dat het vertrouwen bij de ploeg van Willemse deed toenemen. Dit vertrouwen en het nemen van het initiatief in de tweede helft droeg er aan bij dat de thuisclub niet of nauwelijks voor gevaar kon zorgen. De be tere kansen in die tweede helft waren dan ook voor Duive land, zo faalde Marcel de Brui ne oog in oog met de doelman en zag Hans Capelle zijn po ging rakelings over het doel vliegen. In de 22e minuut kre gen de bezoekers dan eindelijk toch waar ze recht op hadden. Marcel de Bruine brak aan de linkerzijde van het veld door de Middelburg-verdediging en stelde met een slim steekbal letje René van der Werf in staat 0-2 te scoren. Een knappe over winning derhalve voor de ploeg uit Oosterland die door dit resultaat de aansluiting met de subtoppers behoudt. op het hoofd van Mark de Kun- der, die hoefde slechts te knik ken en de 0-2 voorsprong was een feit. De gastheren gingen hierna steeds stuwender spelen en wisten serieuze kansen te creë ren. In de 20e minuut kreeg Jo- han Nieuwersteeg een prima kans, maar kreeg de bal niet goed onder controle. In de 31e minuut gelukte het diezelfde Nieuwersteeg dan toch wel. Na een verre ingooi Van Tonny van den Berge was het Jacob van den Berge die de bal door- kopte. Johan Nieuwersteeg Deze verdedigend ingestelde jongeling deed het echter voor treffelijk. Het -was dan ook hij die in de 15e minuut de ope ningstreffer wist te scoren. Goed profiterend van een mis verstand in de defensie van Cadzand bracht hij zijn ploeg op een 1-0 voorsprong. Even later liet Van de Salm an dermaal van zich spreken. Nu wist hij goed door te breken en de bal terug te leggen ter hoog te van de penaltystip. De inlo pende Anco van de Linde ver koos tot een schot met buiten kant rechts, waardoor de bal rakelings langs de staander in de ballenvanger verdween. Rekening houdend met een schorsing voor Frans dreigen donkere wolken zich samen te pakken boven het hoofd van Kommer senior. Erwin Theu- nisse lijkt tot na de winterstop door een blessure uitgescha keld te zijn, Michel Flikweert zit ook al met een blessure in de lappenmand en lijkt voor alsnog niet inzetbaar en afgelo pen zaterdagmorgen raakte laatste man Chris van Oud- heusden betrokken bij een auto-ongeluk. Vooral het gemis van laatstgenoemde deed zich in de wedstrijd tegen Krabben- dijke gevoelen. Organisatie-problemen Met Sam Flikweert aan het hoofd van de verdediging be-, traden de Nieuwerkerkers het strijdperk. Waar normaliter Van Oudheusden de nodige lei ding aan de defensie kan ge ven, daar kende Flikweert met name in het eerste kwartier de nodige problemen. Het was dan ook niet verwonderlijk dat de thuisclub dan ook juist in die fase op voorsprong kwam. In de 7e minuut leidde een communicatiefout tussen laat ste man Flikweert en doelver- dediger Leon Quik tot een ei gen doelpunt van Flikweert: 1- 0. Acht minuten later stond het zelfs 2-Ö doordat een hoek schop door de Krabbendijke- voorstopper achter doelman Quik werd gekopt. Nadat de bezoekers de organi satie binnen de eigen gelederen hadden weten terug te vinden, ondervond de thuisclub dat de Nieu werkerkers een aardig partijtje kunnen voetballen. Hier zoekt hij het duel op met maakte het bij de tweede paal goed af en scoorde zijn eerste seizoenstreffer: 1-2. Bruse Boys ging nu alles of niets spelen. De beer was weer los op het Bruse sportveld aan de Dijkstraat. Ondanks de nederlaag toonde Bruse Boys-trainer Cees van Dijk zich zodoende toch een te vreden man. „Over het getoon de spel van ons ben ik best te spreken. Ze hadden de wil om te presteren. Jammer dat Hoek via eigenlijk twee knullige doelpunten op 0-2 is gekomen Tben Cadzand in de eerste helft zelfs nog langszij wist te ko men, was de domper bij DFS compleet. De bezoekers die elk puntje kunnen gebruiken om van die onderste plaatsen te ge raken, gingen nu massaal in de verdediging. Toch kreeg DFS in de tweede helft nog volop kansen. Het ontbrak de gastheren ech ter aan geluk. Zo spetterde een schot van Edwin Kriens op de kruising en zag Eddy Dijkman een kans op de lat stranden. DFS stapelde aanval op aan val. Cadzand had bij dit alles niets meer in te brengen, maar bleef met het nodige fortuin overeind. Met goed combinatiespel werd Krabbendijke met de rug tegen de muur gedrukt. Uit een goed genomen hoekschop kopte Laurens Kik in de 34e minuut de aansluitingstreffer tegen de touwen: 2-1. Vijf minuten later zelfs wisten de Nieu werker- kers langszij te komen toen Frans Kommer op aangeven van Wilco de Valk zijn ploeg naar 2-2 schoot. Jacky de Bruine schoot hierna een ideale kans om op voor sprong te komen over, terwijl Ronnie de Bruine geen straf schop meekreeg nadat hij bin nen de beruchte lijnen was on deruit gehaald. In de 50e mi nuut viel het doelpunt aan de andere zijde, Krabbendijke- spits Ronald Hoekman strafte slecht uitverdedigen van de SKNWK-defensie kundig af: 3- 2. Kansen kregen de Nieuwer- kerkers hierna nog volop doch Hans-Jan Gocdegebure en Jac ky de Bruine zagen geen kans om deze te* verzilveren. Twee minuten voor tijd leek de ge lijkmaker alsnog op het score bord te komen, Jacky de Brui ne stevende op het Krabbendij- ke-doel af en werd in het straf schopgebied onderuit gehaald, doch de man in het zwart wei gerde tot grote boosheid van trainer Kees Kommer om de bal op de stip te leggen. Zo doende bleef de 3-2 stand op het scorebord en was de eerste nederlaag voor de Nieu werker kers een feit. ZÜRICH - Uili Sticlike ver lengt zijn contract als bonds coach van het Zwitserse voet balelftal niet. en dat toen pas goed de vlam in de pan schoot bij Bru. Maar we hebben laten zien zeker in deze klasse thuis te horen", vertelt de in het naburige Sirjansland woonachtige oefenmeester. Aftrap Beide treffers van Hoek vielen meteen na de aftrappen aan het begin van een speelhelft. In de eerste helft kregen de bezoe kers een vrije trap te nemen op 20 meter van het doel. Hoewel de Bruse-muur goed stond op gesteld gelukte het Mark de Kunder toch de bal via het hoofd van een verdediger in het dak van de goal te schieten. Doelman Muller bleek kans loos op dit van richting veran derde schot: 0-1. In die eerste helft toonde Hoek middels technisch voetbal en goed combinerend niet voor niets de koploper te zijn. Wan neer het wilde kon er naar har telust met Bruse Boys worden gesold. Tbch lieten de gasthe ren zich niet in een hoekje drij ven, zodat de eveneens Zeeuw se tegenstander amper een overduidelijk veldoverwicht wist te creëren. Nadat Hoek via Sjaak Scheele, Dennis de Bruine en Mark de Kunder enige goede mogelijk heden onbenut had gelaten, kreeg aanvoerder Adriaan Nieuwenhuyse na een half uur spelen dé kans op het tweede doelpunt. Uit een voorzet van rechtsback Frank Hemelsoet kopte de boomlange Nieuwen huyse de bal echter op de lat. Hoewel het Hoek in die slotfa se behoorlijk warm onder de voeten werd, bleef het over eind. Bruse Boys kreeg nog enige kansen via onder andere Jacob van den Berge en Peter Willemse. Ondanks het feit dat er volgens velen door een Hoek-verdediger hands werd gemaakt in het zestienmeterge bied, en spits Jacob van den Berge binnen diezelfde lijnen overduidelijk in de welbeken de sandwich werd genomen, durfde arbiter Wirken uit Sleeuwijk geen penalty toe te kennen. De stand bleef zodoen de 1-2. DREISCHOR - Het eerste elf tal van SV Dreischor heeft gis teren, zondag, weer eens een monsterzege op de naam weten te brengen. De Dreister elf, nog altijd koploper in de derde klas A, ontvingen op eigen veld hekkesluiter Hansweert- se Boys 3. De bezoekers wer den met een 9-0 afgang terug de Oosterschelde overgejaagd. Ondanks de absentie van Luck Heijboer, Niels Meintema, John Kommer en Ronald van Dongen, kende Dreischor geen enkel probleem tegen de rode lantaarndrager. De van het tweede elftal ingevallen Marco Dijst, Chris Huisman en Ri chard Drubbel betekenden ech ter zeker geen verzwakking voor de kampioenskandidaat. Marco Dijst eiste zelfs een glansrol voor zich op en wist reeds in het eerste bedrijf een zuivere hattrick op de naam te brengen. Het was dan ook hij die in de 5e minuut de ope ningstreffer voor zijn rekening nam. Goed profiterend van niet goed uitverdedigen bij Hansweertse Boys wist hij zo wel de laatste man als de kee per op het verkeerde been te zetten en te scoren: 1-0. Vijf minuten laten was Marco Dijst ook betrokken bij de vol gende treffer. Nu was het ech ter Chris Tbttero die de laatste trap kon uitdelen: 2-0. In de 28e minuut mocht Dijst het weer zelf doen. Na goed voorberei dend werk van laatste man Ad Romeijn schoot Marco Dijst zijn ploeg naar een 3-0 voor sprong. In de 32e minuut wist Jan Wit te uit een vrije trap op 25 meter van de doellijn de stand weer verder te verhogen: 4-0. Nog voordat er gerust kon gaan worden liet Marco Dijst weer van zich spreken. Uit een pass van Jan Witte tekende Dijst be heerst een zuivere hattrick aan: 5-0. Hoewel Dreischor na de rust wat minder fanatiek van start ging werd de score in de 16e mi nuut toch weer opengetrokken. Nu was het Norman Dijst die de aandacht op zich vestigde en uit een voorzet van Chris Tbtte- ro het doel voor de eerste keer wist te vinden: 6-0. Vanaf dat moment waren de mannen van trainer Tbny Tettero weer goed bij de les. In de 21e minuut soleerde Nor man Dijst door de defensie en scoorde andermaal: 7-0. Hij bleef duidelijk niet achter bij zijn broer Marco, die reeds in de eerste helft een hattrick had gescoord. Vier minuten voor het einde propte Norman Dijst zijn derde treffer achter de be zoekende keeper: 8-0. Serge van de Bos liet uiteindelijk de 9-0 eindstand aantekenen. Gelukkig voor Tiggelman en de zijnen had de treffer zoals na afloop bleek, geen al te de sastreuze gevolgen gehad en kon de ploeg uit Zierikzee als nog met een punt op zak huis waarts keren. Wat was er ge beurd? Na een hoge voorzet on derschept te hebben stond Mevo-doelman Niels Goud zwaard met de bal in de han den te wachten totdat zijn ver dedigers het strafschopgebied verlaten hadden om zodoende de bal weer in het spel te bren gen. Met alleen nog Nieuw- dorp-speler Fred Vermue voor zich trachtte Goudzwaard dit ook te doen, Vermue echter tik te met zijn hand de bal uit de handen van Goudzwaard en schoof het leer in de touwen. Op dat moment draaide de scheidsrechter zich om en zag de bal in het Mevo-doel liggen, hoewel hij niets van dit voorval had geconstateerd en ook Mevo-grensrechter Leo Schults niets had gezien besloot de ar biter het doelpunt goed te keu ren: 2-1. „Absurd, hier heb ik geen woorden voor en ik ben eigen lijk blij dat mijn spelers niet helemaal over de rooie gin gen", verwoordde Tiggelman nogmaals het voorval. De be zoekers uit Zierikzee waren overigens al na twee minuten op achterstand gekomen door Doordat Middelburg zich afge lopen zaterdag door de SV Dui veland liet verrassen, en mede periodetitel-kandidaat SKNWK bij Krabbendijke on deruit ging, kan het ten aan zien van het behalen van de eerste periodetitel bijna niet meer stuk voor de Kerkwerve- naren. Toch blijft het voor WIK's oefenmeester Jaap de Ridder deze week zaak om zijn ploeg op scherp te houden. Een taak overigens die De Ridder, met de wetenschap dat zijn ploeg direct al na het gewon nen duel met Waarde bezig was met de wedstrijd tegen Middel burg, met een geruststellend hart op zich kan nemen. Scoren Het duel tegen het onderaan- staande Waarde was afgelopen zaterdag in feite niets meer dan een goede trainingspartij voor de mannen van De Ridder. On danks het feit dat de Kerkwer- venaren gedurende de gehele wedstrijd heer en meester wa ren, zal de ploeg zich wel moe- SCHARENDIJKE - Op een Spuise grasmat welke vanwe ge zijn deplorabele toestand amper als sportveld betiteld mocht worden, heeft het eerste elftal van ZSC een 3-1 neder laag geleden tegen de selectie van de plaatselijke voetbalver eniging. Mede door het ontbre ken van vijf basisspelers moest ZSC-trainer Sjaak Dor reman het zaterdag doen met een verre van optimaal op el kaar ingespeelde verdediging. Gezien het getoonde spel van de gastheren durfde oefen meester Dorreman na afloop een krasse uitspraak te riske ren. „Wanneer we vandaag met de vertrouwde achterhoede hadden kunnen spelen, hadden we zeker gewonnen. Omdat het nu allemaal andere spelers wa ren klikte het gewoon niet". Gaten cn pollen Door de vele gaten en pollen op het veld van Spui was het ook tnoeilijk spelen voor de Scha- rendijkenaren. In de 20e mi- een buitenspeldoelpunt van Martin den Hamer: 1-0. Vanaf de aftrap had Dick van Splun- der na een foutieve terugspeel bal van één der Nieuwdorp- verdedigers de gelijkmaker op zijn schoen doch Van Splunder zag zijn ingeschoten bal langs de verkeerde kant van de paal verdwijnen. Drie minuten la ter was Van Splunder wel suc cesvol. Op aangeven van Peter van der Linde schoot hij zijn ploeg langszij: 1-1. Door de reeds eerder vermelde bizarre treffer van Vermue ging de ploeg uit Zierikzee met een 2-1 achterstand rusten. Na dat Rudi Dekker een poging over de lat had zien verdwijnen was het in de 22e minuut Toon Wandel die een poging op het doel van de voor de geblesseer de Dick van Splunder ingeval len Mare Tiggelman vallend voorbij de Nieuwdorp-doel- man kopte: 2-2. Met deze stand werd tenslotte ook de 90e mi nuut volgemaakt, hoewel de oranjehemden vijf minuten voor tijd nog een strafschop claimden nadat Cees de Ruiter binnen de beruchte lijnen te gen de grasmat was gewerkt. De scheidsrechter honoreerde De Ruiter's val echter niet zo dat beide ploegen ieder een puntje op hun conto konden bijschrijven. ten realiseren dat het in de voetballerij draait om het sco ren van doelpunten. Juist dit laatste is hetgene waaraan het nog wel eens wil schorten bij de groen-witten. Ook zaterdag wilde de scoringsmachine niet op gang komen, Erik-Jan Kort tekende na tien minuten wed strijd dan wel 0-1 aan maar daarna duurde het tot de 40e minuut eer Patrick de Broe- kert uit een strafschop (Theo Wittenberg was neergelegd) voor 0-2 zorgde. Tussen beide doelpunten had de ploeg van De Ridder min stens een handvol kansen om zeep geholpen om de score te vergroten. Twee minuten voor de rust wist de thuisclub, ook al uit een strafschop (handsbal Theo Wittenberg) tegen te sco ren: 1-2. Hoewel de bezoekers qua tegenstand niet veel te duchten hadden van de thuis club bleef de minieme marge van één doelpunt tot aan de 73e minuut gehandhaafd. Tben was het uiteindelijk wederom Erik- Jan Kort die op de juiste plaats stond om 1-3 aan te tekenen en daarmee de wedstrijd besliste. nuut werd een voorzet door de Spuise spits goed achter kee per Johan van der Horst ge kopt: 1-0. Het was Spui dat de minimale kansjes wél tussen de palen kreeg. ZSC wist de mogelijkheden niet af te ron den. Veel van het spel in de eerste helft speelde zich af op het middenveld. Beide ploegen kwamen eigenlijk niet verder dan de zestienmeterlijn. Het voetbal oogde ook niet best. Steeds weer het heil zoeken in verre trappen degenereerde de partij behoorlijk. Na de hervatting kwam Spui in de 5e minuut op een 2-0 voor sprong. Nadat ZSC in de 25e minuut van de tweede helft Tbn van de Thk erin had ge bracht werd hij meteen diep- gestuurd en bracht hij zijn ploeg dichterbij de gastheren: 2-1. Eén minuut later kreeg "Ihk andermaal een kans. maar nu schoot hij net naast. Vijf minu ten voor het einde maakte Spui gebruik van de risico's van ZSC, dat alles of niets ging spe len; 3-1. Tbt overmaat van ramp zag Ko Louwerse een prima schot nog ternauwernood door de Spuise doelman uit de bo venhoek geranseld. MIDDELBURG - Door in de Zeeuwse hoofdstad met 0-2 te winnen van het op de tweede plaats staande Middelburg, haalde SV Duiveland uit Oosterland een aardige stunt uit. Allereerst kan de ploeg van trainer Cees Willemse zelf twee punten aan het to taal toevoegen en ten tweede bewees het streekge noot WIK een aardige dienst. Een overwinning die bij monde van Willemse overigens verdiend was te noemen. KRABBENDIJKE - Door een 3-2 nederlaag in en te gen Krabbendijke liep het Nieuwerkerkse SKNWK tegen de eerste nederlaag van het seizoen op. Hoewel de Nieuwerkerkers gedurende tweederde van de wedstrijd het betere voetbal tentoonspreidden moesten zij beide punten aan de gastheren afstaan. Behalve dit verlies zag SKNWK-trainer Kees Kom mer halverwege de tweede helft zoon Frans Kommer met twee boekingen vroegtijdig naar de kleedkamer verdwijnen. WAARDE - Met een 1-3 overwinning op hekkesluiter Waarde gaat het eerste elftal van de SV WIK onver droten voort in het grossieren van overwinningen. De ploeg uit Kerkwerve heeft na het behaalde resul taat van afgelopen zaterdag, volgende week in het cruciale treffen met naaste concurrent Middelburg aan één punt voldoende om zich tot periodekampi oen te laten kronen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7