X Sinterklaasmiddag in kern Oude-Tonge Lien Krijgsman uit Middelharnis in de weer voor Gered Gereedschap Gt Eerste compostvat uitgereikt Leren schilderen in kunstatelier Samenzangavond rond „Uit aller mond" De ondernemersvereniging „Centrum Oostflakkee" organiseert een grandioze december-feestmaand aktie Plannen voor werkplaats en depot in Middelharnis Nieuws uit Goedereede Snuffelmarkt Illegale recreatie Presentatie eerste CD ft l ft Uitslagen voetbal VV Flakkee Uitslagen zaalvoetbal Bowling Middelharnis WOENSDAG 20 NOVEMBER 1991 17 Advertentie van 15 november t/m'20 december KOOPAVONDEN: Sinterklaas: Vrijdag 29 november tot 20.00 uur Maandag 2 december van 13.00 tot 20.00 uur Dinsdag 3, woensdag 4 december tot 20.00 uur Kerst Vrijdag 20 december tot 20.00 uur Maandag 23 december tot 20.00 uur Dinsdag 24 december tot 16.00 uur Bij iedere VIJF gulden, die u bij de deelnemende winkeliers besteedt, ontvangt u een ZEGEL, die u op een deelnemerskaart plakt. Met iedere volle kaart dingt u mee naar een van de vele prijzen! VoJle kaart deponeren in de trekkingsbus bij Electro van Loon, Voor straat 9, Oude Tonge. De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan het raambiljet MET TOESTEMMING K.v.K. OUDE-TONGE - Het is zover, de kinderen van Oud- Tonge kunnen na 23 november hun schoen gaan zet ten. Want zaterdag komt Sinterklaas met vijftien Pieten met de boot aan in Oude-Tonge. De Goedhei ligman komt om 14.00 uur aan wal op de Kaai in het centrum van Oude-Tonge. Sinterklaas wordt onder meer verwelkomd door burgemees ter drs. C. M. Vos van Oostflak kee, terwijl verder muziekver eniging Vooruit, majoretten- peloton Vivace en drumband van der Horst acte de présence geven. Na de waarschijnlijk talrijk aanwezige kinderen en verdere aanwezigen te hebben toegesproken maakt Sinter klaas met zijn gevolg een op tocht door het dorp en gaat daarna naar de Grutterswei. Goochelaar In de Grutterswei is gezorgd voor een gezellige middag, met onder meer optredens van goo chelaar en buikspreker Oom John. Na afloop van deze gezel lige middag krijgen de kinde ren nog een traktatie aangebo den. De organisator Onderne mersvereniging Centrum Oost flakkee uit Oude-Tonge zorgt dat iedereen een gezellige mid dag krijgt. Deze laatste organiseert ook weer een grandioze december- feestmaand actie. Deze duurt nog tot 20 december. Bij iedere vijf gulden die bij de deelne mende ondernemers wordt be steed ontvangt de klant een ze gel die op een deelnemerskaart wordt geplakt. Met iedere vol le kaart dingt men mee naar één van de vele prijzen. Een volle kaart kan worden gede poneerd in de trekkingsbus bij Electro Van Loon, Voorstraat 9 te Oude-Tonge. MIDDELHARNIS - Begin januari zullen er drie cur sussen van elk 10 lessen van start gaan in de technie ken aquarel, pastel en olieverf (glacis-techniek). De cursussen worden gegeven door Cornelia de Wit (schilderes en demonstratrice van Talens- produkten). Zij schildert zelf in een realisti sche en romantische stijl, die vele mensen aanspreekt. Tech niek, gevoel en jarenlange er varing komen in haar sfeervol le schilderijen dan ook goed tot uitdrukking. Sinds enige jaren is naast de grote belangstelling voor haar werk regelmatig de vraag gesteld of zij ook privé- les zou willen geven. Dit heeft ertoe geleid, dat zij thans geïn teresseerden in de gelegenheid DEN BOSCH: Van 22 tot en met 24 november wordt in de Brabanthallen in Den Bosch het paardcsportevenement „Paard en Koets" gehouden. Deelnemers presenteren antie ke koetsen, recreatiewagens en wedstrijdwagens. Met daar naast dressuur, shows en de monstraties. wil stellen om zich de verschil lende technieken meester te maken. Les-indeling De cursussen zijn voor ieder een geschikt, waarbij de les- indeling zodanig is opgezet, dat men uiteindelijk met een behoorlijke kennis én met een mooi schilderij naar huis gaat. Afhankelijk van de gekozen techniek, bedraagt het lesgeld f 112,50 tot 125,- per blok van 10 lessen 2 uur. De lessen wor den gegeven in haar atelier aan de Langeweg 27, Sommelsdijk. Voor meer informatie en/of aanmelding kan men bij haar terecht op de info-middag op donderdag 28 november aan staande van 14.00-16.00 uur. Zij is ook telefonisch bereikbaar onder tel.nr. 01870-5237. MIDDELHARNIS - Lien Krijgsman is een drukke vrouw. Na vier jaar intensief bezig te zijn geweest in de kerkeraad van de Exoduskerk in Sommelsdijk en actief te zijn geweest voor Amnesty International en de promotie van Max Havelaar koffie vond ze het tijd voor een nieuwe uitdaging. Na een programma van de NCRV te hebben beluisterd vond ze deze: de Stichting Gered Gereedschap. Nu is ze druk bezig om een vrijwilligersgroep en werkplaats op te zet ten op Goeree-Overflakkee. De Stichting Gered Gereed schap is een organisatie van vrijwilligers die gereedschap verzamelt, herstelt en verzendt naar ontwikkelingslanden. Op deze manier probeert Gered Gereedschap mensen in de Der de Wereldlanden te ondersteu nen in het verbeteren van hun levensomstandigheden. In deze maatschappij wordt veel ge reedschap dat nog goed bruik baar is vaak vervangen door nieuw. Het oude ligt daarna vaak nutteloos op zolder of in de kelder weg te roesten. Gered Gereedschap heeft ruim zeven tig groeperingen overal in Ne derland die dit gereedschap in zamelen. Dat gebeurt door middel van huis-aan-huis ac ties, manifestaties en brade rieën. Ook Lien staat regelma tig op dit soort evenementen. En volgens haar wordt er dan veelal positief gereageerd op haar initiatief. Teveel betrokken Lien vertelt dat ze zich altijd al betrokken heeft gevoeld bij hen die minder bedeeld zijn in het leven. „Misschien voel ik me wel een beetje te veel be trokken bij al de ellende in de wereld. Ik ben vier jaar inten sief werkzaam geweest in de kerkeraad, maar daar moet je na vier jaar uit om anderen een kans te geven. Maar ja, toen had ik ineens een hoop tijd over. De kinderen zijn de deur uit en ik ben niet het type dat op zijn lauweren gaat rusten", aldus Lien Krijgsman. Tben zij tijdens een thema radio-programma van de NCRV hoorde van de stichting besloot ze te bellen naar het hoofdkantoor in Amsterdam. „Daar kreeg ik te horen dat er nog geen werkgroep op Goeree- Overflakkee was en dat bracht me op een idee. En sindsdien ben ik bezig met het zoeken naar een eigen lokatie en heb ik mensen laten weten dat ik hiermee bezig ben. Het valt me echter op dat mensen pas be reid zijn iets te geven als ze we ten aan welk doel. Daarom sta ik ook op bazars en braderieën. En dat levert vaak hele leuke reacties op. Zo stond ik een tijdje terug op een evenement bij het Diekhuus en daarop zijn zelfs dingen binnen geko men. Dingen die totdat ik een eigen lokatie heb gevonden op de zolder van het Diekhuus staan". Watergemaal Momenteel is Lien in onder handeling met de gemeente of zij het oude watergemaal in Middelharnis als werkplaats en depot mag gaan gebruiken. „Als mensen weten dat je een eigen werkplaats hebt komen ze ook sneller naar je toe als ze nog oud gereedschap hebben gevonden", legt Lien uit. Zij hoopt dat er in dit gemaal ook een werkplaats gerealiseerd kan worden. „Als dat niet lukt moeten we met het gereed schap voor reparaties naar Roekan je, wat daar zit al wel een werkgroep. Maar het liefst zou ik natuurlijk een eigen werkplaats creëren". Als dat eenmaal is gelukt moet er nog het belangrijkste gevon den worden: vrijwilligers. „Aangezien alles zo min moge lijk moet kosten moeten we dus ook gaan werken met vrij willigers. Ik hoop dus dat er mensèn zullen zijn die in hun vrije tijd willen helpen bij het repareren van het gereedschap of misschien zelfs bij het opha len ervan als mensen het zelf niet kunnen brengen. Het werk zal voornamelijk bestaan uit het slijpen van beitels en der gelijke, nieuwe handvaten/ste len aan schoppen en dat soort dingen", aldus Lien Krijgs- Aanvragen De stichting werkt met aanvra gen. Elk jaar ontvangt zij tien tallen aanvragen voor gereed schap. De verzoeken komen uit Afrika, Azië en Latijns- Amerika. Het landelijk bureau Amsterdam coördineert de aanvragen en beoordeelt zorg vuldig. Criteria voor toewij zing zijn onder meer dat de aanvraag moet voortkomen uit een initiatief van de bevolking en dat het gereedschap dus ten goede komt aan de hele leefge meenschap. Jaarlijks worden er tussen de zeven- en tiendui zend stuks gereedschap verzon den. Het gaat hierbij om ver schillende soorten gereed schap. Zo wordt er gevraagd naar landbouw-, timmer-, tuin en monteursgereedschap. „Elke werkgroep krijgt een op dracht van de stichting. Hier voor krijgen zij een bepaalde tijd toegewezen waarin het moet zijn gerepareerd en ver zonden", vertelt initiatief neemster Lien Krijgsman. „Het komt ook voor dat de stichting verschillende werk groepen aan één opdracht laat werken". Hoewel alles zal wer ken op vrijwilligers moet elke werkgroep wel zelf zorgen voor financiën voor de inrichting van een werkplaats, maar ook voor de verzending van het klaargemaakte gereedschap naar het betreffende land. „Ik hoop dat we hiervoor een subsidie zullen krijgen van de gemeente. Uit het potje 'Ont wikkeling'. Verder zullen we moeten aankloppen bij diako- nieën en ondernemers", aldus Lien. „Kijk, lukt het echt niet, dan kun je altijd aankloppen bij de stichting, maar eerst moet je het zelf proberen". Lien vertelt zo snel mogelijk te willen beginnen met coördine ren. Wachten is echter nog op de beslissing van de gemeente of zij het oude gemaal-huisje beschikbaar wil stellen. Zodra hierover een besluit is gevallen komt een medewerker van de Stichting Gered Gereedschap kijken of er een werkplaats ge vestigd kan worden en wat er dan allemaal moet gebeuren. Er wordt van uitgegaan dat ie dere groep zo'n vier projecten per jaar realiseert. Waar het ge reedschap voor wordt gebruikt varieert. Soms voor de oprich ting van een technische school, voor een smidse of een timmer- opleiding, dan voor een naaia telier of voor de bouw van een gehandicapten-opvang. Lien blijft intussen gewoon doorgaan met het promoten van de stichting. „Ik ga langs bij boeren, garages, technische scholen hier in de buurt en vraag aan hen om allerlei soor ten handgereedschap. Vooral dat laatste is belangrijk. Want aangezien er bijna geen elek triciteitsvoorzieningen zijn is het nutteloos om een zending elektrische apparatuur te stu ren", legt Lien uit. Ook wil zij op verschillende centrale pun ten op het eiland verzamelbak ken gaan plaatsen zodat inwo ners van andere gemeenten hierin hun gereedschap kwijt kunnen. Voorlichtingsavonden Lien Krijgsman geeft ook uit leg aan groepen die hierin geïn teresseerd zijn. Zo heeft zij een dia-voorstelling 'De Vliegende Bako' (het logo van de stich ting) waarmee zij op weg hoopt te gaan om belangstellenden meer inzicht te geven in het goede werk dat de Stichting Gered Gereedschap doet en in de loop van de tijd heeft vol bracht. Wie meer informatie wil over deze avonden kan con tact opnemen met haar. Na tuurlijk kan men hier ook te recht voor andere vragen of voor het zich aanmelden als vrijwilliger. Het telefoonnum mer is 01870-4925. GOEDEREEDE - Vrijdag 22 november is het weer zo ver voor de jeugd uit Goedereede tot en met 15 jaar. Let's Dance houdt dan de jeugdavond. De avond wordt gehouden in ver enigingsgebouw Oostdam te Goedereede, Jongkoenstraat 1. Voor de donateurs van Let's Dance is deze avond geheel gratis inclusief de bingo, niet- donateurs betalen voor deze avond 2,50 gulden. Op deze avond is er natuurlijk een disco waar op eigen uitge kozen of meegebrachte muziek naar hartelust wordt gedanst. Verder deze avond een play- back-wedstrijd. De beste hier van gaat over naar de finale aan het eind van het seizoen. De gratis bingo die gehouden wordt bevat leuke prijzen voor de jeugd. Nieuw voor deze avond is de beste discjockey verkiezing. Wat houdt dit in: Men mag een eigen plaatje of CD aankondi gen. De publieksjury maakt dan aan het eind van de avond bekend wie deze avond de win naar is van de dj-wedstrijd. De beste van deze avond komt dan ook weer uit aan het eind van het seizoen in de finale. De fi nale wordt gehouden eind april, begin mei. Vrijdag 22 no vember, 19.30 uur, *in Vereni gingsgebouw Oostdam te Goe dereede. GOEDEREEDE - Op zaterdag 23 november houdt Let's Dance alweer de laatste snuffelmarkt van dit jaar. De snuffelmarkt wordt in verenigingsgebouw Oostdam te Goedereede ge houden. Het aangeboden as sortiment is weer zeer geva rieerd. Lekker snuffelen en rommelen tussen die spulletjes die ner gens meer zijn te vinden maar die men toch nog zo graag zou willen hebben. Of je nu stu dent bent en je zoekt huishou delijke spullen omdat je op ka mers gaat wonen of je bent ver zamelaar en je zoekt een be paald boek. Er is altijd wel wat te vinden. Er zijn nog kramen te huur voor mensen die hun oude spulletjes te koop aan willen bieden. Voor volgend jaar zijn de data weer al bekend: Zaterdag 18 ja nuari, snuffelmarkt; zaterdag 7 maart, snuffelmarkt; maan dag 20 april, 2e paasdag, boot en caravanaccessoires met snuffelmarkt; zaterdag 13 juni, snuffelmarkt; zaterdag 11 juli, snuffelmarkt; donderdag 8 augustus, rommelmarkt met 2e-hands meubelen; zaterdag 26 september, snuffelmarkt; zaterdag 14 november, snuffel markt. 23 november te Sommelsdijk SOMMELSDIJK - De Stichting Geestelijk Lied Ge reformeerde Gezindte, die al een flink aantal jaren actief is, bood begin september 1988 een nieuwe bun del met in totaal 222 geestelijke liederen aan, die be stemd is voor gebruik op basis- en middelbare scho len, koren, kerkelijk verenigingswerk, evangelisa tiewerk en in het gezin. In het „Tbr inleiding" lezen we: „Deze bundel wil meehelpen om met mond en hart in tal van situaties te zingen. In Psalm 8 lezen we ook dat uit de mond der kinderen Gods lof komt. In de zelfde psalm wordt gezon den: Hoe heerlijk rolt uit aller vromen mond, die grote naam door 't ganse wereldrond! Van daar die titel: „Uit aller mond...". Deze verzameling biedt liederen die „uit aller mond", door iedereen, kunnen worden meegezongen. Bundel beproefd De bundel bevat een grote ver scheidenheid aan liederen: uit wat de kerk der eeuwen aan liederenschat aanreikt is een selectie gemaakt en vele nieu we liederen zijn speciaal voor de bundel gedicht. Zaterdag 23 november zal de bundel in de praktijk worden „beproefd". Dirigent Peter Wessels met jeugdkoor „Canta te Domino" én kinderkoor „Zingt nu den Heer" en orga nist Paul Kievit, vaste bespeler van het schitterende Meere-- orgel in de Hervormde kerk te Sommelsdijk en van de Grote Kerk te Middelharnis, zij bei den hebben een zeer afwisse lend programma samengesteld met koorzang, orgelsolo's en vooral ook samenzang rond de- bundel „Uit aller mond". In totaal 14 liederen uit de bun del zullen op deze manier wor den uitgevoerd. En u begrijpt het al.... ook uw aanwezigheid op deze avond is van groot be lang, om mee te luisteren en mee te zingen! Al eerder werd onder auspiciën van het bestuur van de Stich ting Geestelijk Lied Gerefor meerde Gezindte, in de zelfde kerk en met de zelfde mede werkenden, een dergelijke avond georganiseerd. Dat was op 21 januari 1989. Het was een bijzonder geslaagde avond. Wij willen graag iedereen uitnodi- GRONINGEN - De Kunstuit leen van het Centrum Beelden de Kunst in Groningen biedt kinderen sinds kort de moge lijkheid voor zichzelf een kunstwerk uit te zoeken. gen, ook deze avond mee te be leven! Toelichting Verder werken mee ds. J. van Amstel, christelijk gerefor meerd predikant te Ede en voorzitter van de Stichting, en drs. H. van 't Veld, die één van de te zingen liederen van een toelichting zal voorzien. Iedereen hartelijk welkom in de Hervormde Kerk te Som melsdijk, 23 november om half acht. Voor belangstellenden is er gelegenheid, liedbundels en MC's/CD's aan te schaffen. ROERMOND - „Contrasten" is de titel van een expositie die van 24 november tot en met 22 december in Galerie Wansink in Roermond worden gehou den. OUDDORP - De afgelopen zo mer heeft de Rijkspolitie min dere processen-verbaal uitge deeld aan wildkampeerders dan in voorgaande jaren. Er kon minder tijd aan de con trole worden besteed door de geringere personeelsbezetting. Mogelijk hadden veel overtre ders van vorig jaar toch wat ge leerd en hebben zich dit jaar bij een camping gemeld. Het resultaat was als volgt: In to taal werden drieënzestig be keuringen uitgedeeld. Daar van werden' er negenenveertig bekeurd op een gedeelte waar de speciale borden werden ge plaatst. Tweeëndertig betaal den meteen honderdvijftig gul den. Wat een bedrag van 4.800 gulden opleverde. De meeste overtreders waren buitenland se toeristen. SOMMELSDIJK - Vrijdag 22 november speelt de Miles Browning Band in Jailhouse. Deze 'rockende funk' spelende band presenteert dan ook met trots haar eerste CD Happy Buccaneer. De Miles Browning Band is ge formeerd rond zanger/gitaris Miles Browning. Het gros van de nummers is van zijn hand. Zijn gitaarsolo's zijn fameus wegens de rillingen langs je ruggegraat - of zelfs erger aan doeningen als zijn hoofd en de sterren goed staan. De ritme sectie van de band, bestaande uit Frank Beerens (drums en vocals) en Alex Léon (bas en vo cals) zorgt ervoor dat het ge heel in strakke banen geleid wordt. Piano- en keyboardspe ler is Paul Hessing. Hij legt als geen ander de link tussen rit me en melodie. Met zijn allen zijn ze goed voor een optreden waar de vonken van af vliegen. Vrijdagavond dus, 22.00 uur, entree 2,50, leden gratis. Jail house vind je aan het have- neind, achter de haven in Som melsdijk. GOEDEREEDE - Tijdens een feestelijke gebeurtenis die werd bijgewoond door verschillende in woners werd afgelopen vrijdag het eerste cotnpostvat uitgereikt aan de familie C. Sperling uit Goe dereede. De gemeente had in de laatste uitgave van het Goerees Gemeenteblad de mogelijkheid ge opend tot het aanvragen van een compostvat. Tegen de gereduceerde prijs van vijftig gulden kan iedere bewoner in het bezit komen van een dergelijk vat. De gemeente heeft inmiddels ruim twee honderd aanvragen gehad, waarvan de familie Sperling er één was. Op de foto. onder meer. wet houder L. Visser achter de kruiwagen en links het echtpaar Sperling met zoon Jacco. (Foto: Joop van Houdt). MIDDELHARNIS - Hieronder volgen de uitslagen van de voetbalwedstrijden gespeeld door voetbalvereniging Flak kee. De wedstrijd Flakkee 1 te gen DHZ leverde een 3-2 over winning op voor Flakkee 1. Hierdoor zijn zij gekomen tot een 8 uit 8 score. Ondanks vele kansen kwam Flakkee 1 twee keer achter, maar het team toonde veerkracht. Doelpun ten werden gemaakt door Roel de Vlugt (2 keer) en Huig Speelman. Tevens volgt hier het nieuwe programma. Uitslagen zaterdag 16 novem ber: Oude Maas Al-Flakkee Al 3-2; HVO Bl-Flakkee BI 2-2; Herkingen Cl-Flakkee Cl afg.; Simonshaven C2-Flakkee C2 5-0; Flakkee Ml-St. Volhar. Ml 7-1; FC Vlotbrug Dl-Flakkee Dl 5-0; Flakkee D2-SHO D4 0-5; Flakkee El-Voorne El 0-7; Voorne E3-Flakkee E2 5-3; Flakkee E3-FC Vlotbrug E6 8-0; WFB Fl-Flakkee F1 0-8; Flakkee F2-WFB F2 0-13. Flakkee 1-Lombardijen 1 1-2; SHO 8-Flakkee 5 4-1. Zondag 17 november: Flakkee 1-DHZ 3-2; Flakkee 2-DEH 2 0-0; Abbenbroek 3-Flakkee 3 1-1. Programma Zaterdag 23 november: Flak kee Al-YW Zwerver Al; DZB- Z.Kamp Bl-Flakkee BI; Flak kee Cl-Sparta C3; Flakkee C2- Rozenburg C4; Flakkee Mi- Hekelingen M3; Flakkee Dl- Nieuwenh. D2; FC Vlotbrug D4-Flakkee D2; Hekelingen E3-Flakkee El; Flakkee E2-FC Vlotbrug E3; FC Vlotbrug E5- Flakkee E3; FC Vlotbrug Fl- Flakkee Fl; Flakkee F2- Zwartewaal Fl. SNS 1-Flakkee 1; Rockanje 2- Flakkee 2; Melissant 3-Flak- kee 4; Flakkee 5-Zinkw. Boys 3. Zondag 24 november: Flakkee 1-DCL 1; Sparta '20 4-Flakkee 2; Flakkee 3-Oud-Beijerland 3; Meeuwenplaat 5-Flakkee 4. OUDDORP - Hieronder vol gen de uitslagen van de zaal voetbalwedstrijden die zijn ge speeld voor de Ouddorpse zaalvoetbalcompetitie. Tevens volgt hier het nieuwe program ma voor zaterdag 23 november. Gespeeld wordt er in De Dorpstienden. Uitslagen van zaterdag 16 november Den Hollander-FC Keyzer Zn 2-8; Dorpstienden-Red dingsbrigade 4-3; Foto Hamee- teman-FC Meubel 4-9; De Vo- gels-Pavoco 0-1. Programma voor zaterdag 23 november Bloemfontein-De Brinkers 19.00, Kopershoek-De Boppers 19.45, De Klepperstee-Wage- naar/Belmo 20.35, Breen Tbam- Evitalia/Assurantie 21.20 uur. MIDDELHARNIS - Hieronder volgen de uitslagen van Bow ling Vereniging Middelharnis van de maandag- en dinsdag avond league. Maandagavond league: Quar- tier Latin Tbam-Offerhaus Wa tersport 2 4-0; De Valk Gereed schappen-Radio Flakkee 1-3; Tfeam Stekelenburg-De Krij gers 2-2. Dinsdagavond league: Black Giants-De Bingoos 1-3; De Schuivers-Offerhaus Water sport 1-3; The Pressers-TZN 4-0; Breeman Animals-Wijnhorst Zonwering 2.5-1.5; Nova Press- Van Vliet Zeilen 0-4. Quartier Latin Tfeam 24,0 pnt., 146 pins; Tbam Stekelenburg 22,0 pnt., 144 pins; Black Gi ants 21,0 pnt.. 141 pins; Van Vliet Zeilen 21,0 pnt., 147 pins; De Krijgers 18,0 pnt.. 134 pins; Bingoos 15,5 pnt., 132 pins; No va Press 14,0 pnt., 143 pins; Wijnhorst Zonwering 13,5 pnt., 143 pins; De Schuivers 12,5 pnt., 129 pins; TZN 12,0 pnt., 107 pins; Breeman Animals 11,5 pnt., 143 pins; Offerhaus Watersport 11,5 pnt., 129 pins; The Pressers 11,5 pnt., 113 pins; Offerhaus Watersport 2 11,0 pnt., 112 pins; Radio Flakkee 3.0 pnt., 97 pins; De Valk Ge reedschappen 2,0 pnt., 131 pins. Interesse in competiticbowlcn ga dan eens langs op de maandag- of dinsdagavond. De eerste vier weken zijn gratis. Bowlen is een sport die door ie dereen beoefend kan worden, jong en oud, in de Staver op maandag- of dinsdagavond. Ook telefonische info op 01870- 5678. DEN BOSCH - In de Orange- rie-St. Josephkerk in 's- Hertogenbosch is van 25 no vember tot 27 januari werk van Han Jansen te zien. De ten toonstelling heet „de Tweede 'Natuur". I I 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 17