De KruisPolis van Zilveren Kruis. Alleen voorkomen is beter. ZilverenKruisVerzekeringen 16 NIEUWSBODE EXTRA Jakkes alweer opslag. Normaal gesproken is loonsverhoging het mooi ste wat er is. Maar de vraag is of u nog zo blij bent met die opsteker, als blijkt dat u daardoor dit jaar boven de zojuist vastge stelde ziekenfondsgrens van f 54.400,- bruto uitkomt. U moet zich dan volgend jaar particulier gaan verzekeren. En u wilt natuurlijk niet dat uw opslag opgaat aan verzekeringspre mie. Zodat u er per saldo op achteruit gaat, in plaats van vooruit. Om nu te voorkomen dat u straks te veel betaalt, heeft Zilveren Kruis een informatief boekje geschreven. Er staat in waar u zoal op moet letten bij het selecteren van een verzekeringsmaatschappij en wat voor mogelijkheden er allemaal zijn. Er zijn in totaal meer dan 100 ziektekosten verzekeringen. De KruisPolis van Zilveren Kruis is er daar overeenkomsten. Maar op belangrijke punten kunnen de verschillen ook ver uiteenlopen. <--■ Belangrijk is bijvoorbeeld hoe uitge breid u verzekerd bent en of alle kosten wel gedekt zijn. Of en vooral hoe u in het bui tenland verzekerd bent. Of u in noodgevallen wel 24 uur per dag bij uw ver zekeringsmaatschappij terecht kunt. Of er wel snel uitbetaald wordt. En of u de premie naar uw hand kunt zetten door het verlagen of verhogen van uw eigen risico. Redenen genoeg om met de bon hiernaast het gratis boekje aan te vragen, dachten we zo. We reke nen u dan meteen voor, hoe voordelig de KruisPolis van Zilveren Kruis voor u is. Geheel vrijblij- Dan weet u precies waar'u per 1 januari 1992 aan toe bent. U kunt ook bellen tijdens werkdagen tot 17.00 uur: tel. 01180 -12274. Ja, stuur mij gratis het boekje 'Uit het ziekenfonds. En dan?' en reken mij voor, geheel vrijblijvend, hoe voordelig de KruisPolis van Zilveren Kruis kan zijn met een eigen risico van': f100.- □f600,- Df 1.100,- □f2.100.- (Voor alleenstaanden geldt een lager eigen risico.) Stuur mij ook informatie over de Tandartsverzekering'. Naam:2 Adres: Postcode/Plaats: Telefoon overdag: Geboortedatum man: M V' 's avonds: vrouw: Geboortedatum kind(eren). Gewenste verzekeringsklasse'. klasse 3 klasse Pb klasse Pa Ik ben nu voor ziektekosten verzekerd bij": ziekenfonds andere maatschappij Deze bon in gesloten envelop sturen naar Zilveren Kruis Verzekeringen, Londense Kaai 1-5,4331JG Middelbflrg. 'Aankruisen wat van toepassing is één van. De verzekeringen vertonen een groot aantal vend uiteraard. U verplicht zich tot niets.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 16