CD-recensie Swingend jazz festival De Goote Trendst^r Popconcert op het podium in 't Beest Voortaan geen droge huid meer STICKERS rtime-outl De 'kroelkater' Thomas Orgelconcert te Kapelle Krankheit in 't Beest 't Beest op zijn Spaans Najaars concert Middelburgs Kamerkoor I I 1 WOENSDAG 20 NOVEMBER 1991 13 GIVE IN TO THE RHYTHM/ARTHUR BAKER THE BACKBEAT DISCIPLES - BMG ARIOLA - Een tijdje gele den kwam Give in to the Rhythm van Arthur Baker the Backbeat Disciples uit op het Arista label van Ariola. Alle nummers zijn geschreven en gearrangeerd door Arthur Ba ker. Voor de zang zijn enkele bekende zangers en zangeres sen aangetrokken. De bekendsten zijn wel Al Green, Nikee- ta en Lee John (voormalig zanger van Imagination). Verder nog Wanda Nash, Adele Bertei en Tata Vega. Deze hele CD is voorzien van dansbare muziek, van rustige disco tot Hou se. Een heel bekend nummer is Y.O.U. echte disco van een tijdje geleden. 2 can play this game is een leuk nummer met zo'n Stock Aitken en Waterman deuntje en Surrender is ech te House. Dus variatie genoeg. Denk nu niet meteen, die ar tiesten ken ik niet, want als je van disco en House houdt moet je dit album zeker eens beluisteren. EROS IN CONCERT/EROS RAMAZOTTI - BMG ARIOLA - Eros in Concert, de titel van het dubbellive album van Eros Ramazotti uitgebracht door Ariola. Dit dubbelalbum bevat tal van zijn vorige nummers en successen zoals o.a. Fantastico Amor, Terra Promessa, Se Bastasse una Canzone en Musica het nummer dat voor zijn grote doorbraak zorgde. In totaal bevat dit dubbelalbum 27 opnames, waar onder ook zijn nieuwste nummers Ancora Vita en Seguimi. De kwaliteit van deze CD's is zeer goed namelijk DDD en dat is goed te horen. Ook zijn stem klinkt net zo zuiver als op een studio-opname, 't Mooie aan een live-album is de sfeer, het juichende en meezingende publiek geeft het een gezellig geheel. Omdat de Italiaanse titels vaak weinig zeg gen daarom kort maar krachtig, Eros in Concert gewoon kopen. Cinderella BRIELLE - Op zaterdag 23 november staat het So ciaal Cultureel Centrum De Goote echt op zijn kop. Dan vindt het Rodek Jazz-festival plaats. Het spek takel begint om 20.15 uur en duurt tot 1.30 uur. (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) GOEREE-OVERFLAKKEE Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917. 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 1514. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee, Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet- plein 3. Tentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10,00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere woensdag Oude-Tonge Knutselclub in d'Ouwe School. Knutselen voor kinderen uit groep 1 t/m 8 van de basisscho len. Van 13.30-14.30 uur. Instuifclub in d'Ouwe School. Spellen en knutselen voor kin deren uit groep 5 t/m 8 van de basisscholen. Van 14.45 tot 15.45 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Elke donderdagavond Oude-Tonge Zwangerschapsyoga en gewone yoga. De Grutters wei. Inlich tingen: tel. 01874-2398. Elke vrijdag Dirksland Vrijdansen in de Victoriahal, minimum leeftijd 18 jaar. 21.00 uur. Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Middelharnis Bijeenkomst postzegelclub Flakkee. Bovenzaal van café De Kok. Vanaf 20.00 uur. Sommelsdijk Bijeenkomst van de postzegel vereniging Flakkee, in zaal ca fé de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tbnge komt samen. School straat 28. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- Tonge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. Vrijdag 22 november Middelharnis Clubavond fotoblub de Rare- kiek. 20.00 uur. In het Diekhuus een avond met ,,een open podium", dit wil zeg gen dat volwassen vrijetijds- muzikanten, -dichters, -verha lenvertellers, -zangers, voor het voetlicht gaan verschijnen. 21.30 uur. Herkingen Duivententoonstelling in ver enigingsgebouw Ons Huis. In lichtingen en inschrijvingen bij C. Logmans, tel. 01876-9762. Achthuizen Postduivententoonstelling van PV De Blauwe Duif in de voet balkantine van FIOS. Zaterdag 23 november Sommelsdijk Presentatie-avond van de bun del Uit aller mond. Interkerke lijk jeugdkoor Cantate Domi no o.l.v. P. Wessels. Organist Paul Kieviet. 19.30 uur. Concert in de Hervormde Exo dus kerk. Mozartprogramma. Harp: Marian Deiman. Fluit: Jan Baggerman. 20.00 uur. Herkingen Duivententoonstelling in ver enigingsgebouw Ons Huis. In lichtingen en inschrijven bij C. Logmans, tel. 01876-9762. Nieuwe-Tonge In Ons Dorpshuis een Sinter- klaasbazar door gemengd koor Apollo. 14.00-20.00 uur. Oude-Tonge Onderdeelwedstrijden afd. gymnastiek. Georganiseerd door gymvereniging Olympia. Van 9.00-14.00 uur. Achthuizen Postduivententoonstelling van PV De Blauwe Duif in de voet balkantine van FIOS. Donderdag 28 november Middelharnis In het filmhuis van het Diek huus, The match factory girl, een film van Aki Kaurismaki. Vrijdag 29 november Oude-Tonge Open-tentoonstelling voor ko nijnen en cavia's in de sporthal De Grutterswei, georganiseerd door vereniging VDV te Oude- Tbnge plm. 650 dieren te be zichtigen. Van 20.00-23.00 uur. Zaterdag 30 november Dirksland St. Nicolaasfeest in de Victori ahal met optreden van een clown en voor ieder kind een cadeau. 14.00 uur. Oude-Tonge Open-tentoonstelling voor ko nijnen en cavia's in de sporthal De Grutterswei, georganiseerd door vereniging VDV te Oude- Tonge plm. 650 dieren te be zichtigen. 10.00-17.00 uur. 2 december t/m 9 januari Middelharnis Tentoonstelling Een spoor van vernieling, tekeningen, goua ches, schilderijen van Willem den Ouden; foto's van Freddy Rijken in het gemeentehuis van Middelharnis geopend op werkdagen van 9.00-16.30 uur. Vrijdag 6 december Middelharnis Kerstbraderie in en om Het Prieel (De Staver) een 35-tal kramen. Modeshows en diverse demonstraties, gratis sui kerspin. Aanwezigheid van de kerstman. Van 13.00-22.00 uur. Zaterdag 7 december Middelharnis Kerstbraderie in en om Het Prieel (De Staver) een 35-tal kramen. Modeshows en diverse demonstraties, gratis sui kerspin. Aanwezigheid van de kerstman. Van 10.00 tot 17.00 uur. Dirksland In sporthal De Gooye jeugdju- dotoernooi jongens en meisjes van 6 t/m 17 jaar. 13.00 tot 17.30 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. Tot 15 december Zierikzee Fototentoonstelling Aruba en Nederlandse Antillen in De Stolpe. Tijdens openingstij den. Donderdag 21 november Burgh-Haamstede Commissie openbare werken. Gemeentehufs. 19.00 uur. Vrijdag 22 november Zierikzee Vogeltentoonstelling Zang en Kleur. Huis van Nassau. 19.30 tot 22.30 uur. Blijspel Partnerkuil in Con certzaal. 20.00 uur. Gemeentereiniging. Brogum. 21.00 uur. Ouwerkerk Intocht Sinterklaas. Ring. 14.00 uur. Oosterland Verkoping en rommelmarkt Wie een boodschap heeft aan een noisy gitaar pop van groe pen als Ride, House of Love en Swervedriver moet zich eens in de uit Stoke-on-Trent (Enge land) afkomstige Venus Beads verdiepen. Energie en vaart staan voorop en het hoge peil van de songs doet de rest. Net uit is hun mini-album 'Black Aspirin', geproduceerd door Brian O'Slaunessy (My Bloody Valentine, Primal Scream). Het is het enige optreden wat de groep in Nederland geeft. Ver der speelt deze avond de in New York gestationeerde H. P. LOON OP ZAND: op 23 en 24 november staat het Witte Kasteel in Loon op Zand in het teken van de Kerst. Tégen een decor van antieke meubelen en porselein wordt een uitgebrei de variatie van kerstdecoraties aangeboden, zoals kerststof- fen, zilver, handbeschilderd porselein, speeldozen, kerst stallen en bloemdecoraties. I Nederlandse Hervormde kerk (Voorkerk). 13.30-17.00 en 19.00- 21.00 uur. Zaterdag 23 november Zierikzee Vogeltentoonstelling Zang en Kleur. Huis van Nassau. 13.00 tot 22.30 uur. Intocht Sint Nicolaas. Oude Haven. 14.00 uur. Afscheid postbode F. Rogge band. Voorsorteercentrum PTT Post Haringvlietstraat. 15.00 tot 17.00 uur. Nieuwerkerk Bingo-avond pv Duiveland. Dorpshuis. 20.00 uur. Van 23 november tot en met 7 december Burgh-Haamstede Expositie Groei, fantasieën in textiel van Janneke Wessels. De Bewaerschole. Dagelijks behalve zondags van 13.30 tot 16.30 uur. Maandag 25 november Zierikzee Begrotingsvergadering in het stadhuis. 14.00 üur. Gemeenteraadsvergadering in het stadhuis. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Bijeenkomst De Brouwersdam en west Schouwen. De Schutse. 20.00 uur. Brouwershaven Gemeenteraadsvergadering in het gemeentehuis. 19.30 uur. Dinsdag 26 november Zierikzee Themamiddag PCOB. De Drie hoek. 14.00 uur. Renefcse Informatie-avond herinrich ting dorpsplein. Dorpshuis. 19.30 uur. Zonnemaire Creatieve avond NBvP. Dorps huis. 20.00 uur. Woensdag 27 november Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Burgh-Haamstede Jubileumviering bejaarden- soos Burgh. De Schutse. 14.30 uur. Brouwershaven Demonstratie gefingeerde ver keersslachtoffers o.l.v. Tj. Heij- boer in het Tbnnenmagazijn. 20.00 uur. - Donderdag 28 november Zierikzee ANBO-dansmiddagbij Dans school Kramer. 14.00 uur. Informatiemiddag Woon- en leefgemeenschappen van oude ren. Informatiecentrum Beter Wonen. Van 14.00 tot 17.00 uur. Informatie- en schrijfavond. Amnesty International. Prin ses Julianaschool. 19.00 tot 20.30 uur. Gezamenlijke schrijfavond Amnesty International. De Driehoek. 19.30 uur. Vrijdag 29 november Zierikzee Manifestatie Stichting Schouws.Spel. Auberge Mari time. 20.00 uur. Burgh-Haamstede Commissie ABZ. Gemeente huis. 16.00 uur. Brouwershaven Officiële afscheidsbijeen komst C. M. Padmos. Tbnnen magazijn. 15.00 uur. Zaterdag 30 november Zierikzee Steel against Steel. Brogum. 21.00 uur. Zinker. Ze toerden al eens eer der in Europa met The Lemon- heads. Hun muziek vertoont invloeden van Tbm Verlaine's Television. Death-Metal Op zondangmiddag vinden er twee optredens plaats van death-metal-groepen. Reve- nant is afkomstig uit Amerika en Gorefest uit Goes. Deze laat ste band stootte met hun on langs uitgebrachte CD 'Mind- loss' direkt door tot de Europe se top van de daeth-metal. Revenant is voor de eerste keer in Europa. Ze hebben één elpee uit. Hun geluid combineert snelheid met apocalyptische gedeeltes, zodat er een totaal geluid van death en doom ont staat. Invloeden variëren van oude Black Sabbath tot nieuwe techno death bands als Sepulu- ra en Morbid Angel. Beide groepen verzorgen geza menlijk een Europese toemee. Aanvang 15.30 uur. Maandag 2 december Zierikzee Districtsvergadering Beter Wo nen voor leden en huurders. Vergaderzaal woningbouwver eniging, Calandweg 51. J9.30 uur. Dinsdag 3 december Zierikzee Verkoop Welfare artikelen. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Kerkwerve Sint Nicolaasmiddag bejaar- densoos. 't Zuudènde. 14.30 uur. Vrijdag 6 december Zierikzee Mijne heren. Brogum. 21.00 uur. Woensdag 11 december Zierikzee Mini-instuif voor - kionderen van 5 tot 7 jaar. Driehoek. 14.00 tot 16.00 uur. Donderdag 12 december Zierikzee Fakkeloptocht Amnesty Inter national. Vanaf ingang Grote Kerk Kerkhof. 19.15 uur. Zaterdag 14 december Zierikzee The Nozems. Brogum. 21.00 uur. Woensdag 18 december Zierikzee Officiële afscheidsbijeen komst en receptie D. D. J. van der Poel. Vierschaar stadhuis. 14.00 uur. Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Donderdag 19 december Kerkwerve Kerstmiddag bejaardensoos. 't Zuudènde. 14,30 uur. Vrijdag 20 december Zierikzee Roland van Rillaer. Brogum. 21.00 uur. Zaterdag 28 december Zierikzee Roots Syndicate. Brogum. 21.00 uur. Woensdag 1 januari Zierikzee Nieuwjaarsnachtfeest. Bro gum. 21.00 uur. Dinsdag 7 januari Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Zaterdag 11 januari Zonnemaire Oud papieractie. In kern en omstreken. Vanaf 9.30 uur. Woensdag 15 januari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Dinsdag 21 januari Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 29 januari Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Dinsdag 4 februari Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Advertentie reclame J Middelharnis. Tel. (01870) 6366 Goes. Tel. (01100) 32570 KAPELLE - Op zaterdag 23 no vember wordt in de Neder landse Hervormde kerk te Ka pelle een orgelconcert gehou den dat wordt verzorgd door Ben van Oosten uit Den Haag. Hij bespeelt het Batz-Witte or gel in de kerk. Op het program ma staan werken van Johnson (Trumpet Tune), Homilius (twee koraalvoorspelen), Mo zart (Andante en Kirchensona- te in C), Handel (Concerto nummer tien in D bewerkt door Guilmant, Frank (Fanta sie in C) en Cornelis dc Wolf (Wie maar de goede God laat zorgen). Het concert begint om 20.00 uur. A GOES - Op donderdag 21 no vember is er in podium 't Beest te Goes een optreden van thea tergroep Alex d'electrique. Zij openen hun seizoen met Krankheit. Het stuk is geba seerd op Krankheit oder mo derne Frauen van Elfriede Je- linek. De Oostenrijkse schrijf ster is een radicaal feministe die ervan uitgaat dat het tus sen mannen en vrouwen nooit meer goed komt. Ze ziet de toekomst niet al te rooskleurig, maar haar woede daarentegen is fantasievol, spectaculair, inzichtelijk en produktief. Haar toneelstuk uit 1987 is een lange aanklacht tegen de mannelijke superiori teit, waarin grenzen worden overschreden. Alex d'electri que is de eerste toneelgroep in Nederland die zich waagt aan dit stuk. Het stuk gaat over een huisvrouw Carmilla, die naar de gynaecoloog gaat om haar zesde kind te baren. Emily, verpleegster maar ook vam pier, bijt haar en neemt haar onder haar hoede. Camilla's echtgenoot en de vrouwenarts, die zich Emily's verloofde noemt, jagen achter haar aan, tot alles escaleert in een slacht partij. De esthetiek van Alex d'elec trique is die van shockeren. Geen diep doorleefde gevoe lens, maar rauw spel, verwant aan de punk en de garagerock. Na iedere voorstelling ziet het toneel eruit als een puinhoop en met dit stuk wordt deze tra ditie zeker in ere gehouden. Aanvang 20.30 uur, entree 12,50 gulden, CJP 10 gulden. GOES - Op vrijdag 22 novem ber aanvang 18.00 uur is er in podium 't Beest een Spaanse avond met hapjes, dans en mu ziek. Er zijn optredens van Kelly Varma en van de flamen co-groep Eric Vaarzon Morel en Chanela. Vanaf 18.00 uur kan men terecht voor tapa's (Spaanse hapjes). Men kan kie zen uit onder meer Tortila, Al- bondichas, Panecillos Relle- nos, Calamares enzovoort. De hapjes worden verzorgd door de Spaanse vereniging in Zee land. Om 20.30 uur beginnen de op tredens.. Eerst, een dansoptre- den van Kelly Varma en haar begeleiders. Zij legt een ver binding tussen India en Spanje met de zogenaamde Kathak dans. Zij wordt begeleid door muzikanten op table, sitar en zang. Darna is er een optreden van de flamenco-groep Eric Vaarzon Morel en Chanela. Flamenco-muziek ontstond aan het eind van de vorige eeuw: de muziek en dans van Andalusi, van zigeuners en Arabieren, gaan samen in de flamenco. Befaamde artiesten als Ramon Montoya, Serranito en Paco de Lucia maakten deze muziekvorm wereldberoemd. In die traditie spelen Eric Vaarzon Morel en Chanela de 'flamenco de hoy': de flamenco van nu. De muziek van Eric Vaarzon grijpt terug op oude flamencovormen als de ale- gria, de tiento en de baleria. Daarnaast zoekt de groep aan sluiting bij de jongste ontwik kelingen in Spanje. Bezetting: Eric Vaarzon Morel, gitaar, El Tfete, zang, Bart Fermie, caja, percussie en Roderik Westra, basgitaar. Eric Vaarzon Morel speelt ook in de groep Cuadro Flamengo. Entree 10 gulden, CJP 7,50 gul den. MIDDELBURG - Op zaterdag 23 november vindt in de Concert- en Gehoorzaal te Mid delburg een concert plaats door het Middelburgs Kamer koor onder leiding van Peter Arts. Verder werken mee de fluitiste Trudi Gunst-Dekker en Stoffer Gunst, clavecimbel. Het pro gramma is opgebouwd volgens een Katholieke eredienst. De vaste misgezangen zijn gecom poneerd door Willem Byrd. Het Middelburgs Kamerkoor legt zich toe op het zingen van a capella werken en wereldlijke en geestelijke muziek van dc zestiende tot en met de twin tigste eeuw. Kaarten voor het concert zijn verkrijgbaar aan de zaal en in de voorverkoop bij muziekhandel Van Dammc. Het concert begint om 20.30 uur. APELDOORN - Het Van Ree- kum Museum in Apeldoorn biedt tot en met 20 januari on derdak aan de tentoonstelling „Guard 1985-1986 van John Blake". De expositie, die wordt gepresenteerd in de vorm van een door Blake ingerichte „in stallatie", omvat tekeningen, foto's en een beeld. Een groot aantal jazz-swing musici zorgt deze avond voor een fantastisch gebeuren. In vier zalen treden de volgende musici op: Louis van Dijk, die een klassieke piano-opleiding heeft genoten, maar altijd druk in de weer is geweest met jazz-muziek wat zijn veelzij digheid extra benadrukt. The Deep River Quartet, een zeer swingende groep met een fris, authentiek en herkenbaar ge luid. Zorgvuldig samengesteld Zij brengen deze avond met een zorgvuldig samengestelde se lectie van All Time Favourites, waarvan de arrangementen door de leden van de groep zijn gecomponeerd. De Blue Friends Jazz Band, met zange res Ann Vossen is van oor sprong een Leidse studenten band die al acht jaar bestaat, maar nog altijd even enthou siast en ambitieus is. The Blue Friends speelt met even veel plezier muziek van Louis Armstrong, Duke Ellington als die van The Andrew Sisters. In beide gevallen zoekt men dan vaak verzachting in crè mes en bodymilks die zeggen vocht in de huid te brengen. Droge huid is echter alleen te verhelpen met een crème die het vocht dat zich reeds in de hoornlaag bevindt, weet vast te houden en de verdamping daarvan voorkomt. Uitgebreid klinisch onderzoek hoeft intussen bewezen dat Symbial, een nieuwe huidcrè me, dit op een effectieve ma nier doet; zonder kleverig of 4 Ann Vossen levert met haar warme stem en een perfecte ti ming, de belangrijkste vocale bijdrage. Het Geja Griek Com bo verzorgt een optreden met Klaus Flenter als gast. Geja Griek is al enige jaren werk zaam in het jazz-circuit en met haar combo speelde zij onder meer op het North Sea Jazz festival. In 1991 won zij de Gou den Microfoon en in 1991 bracht zij de Swing Society Award op haar naam. Sporen verdiend Klaus Flenter is een bijzonder virtuoos jazz-gitarist, die zijn sporen reeds heeft verdiend. Jazz waarbij echt gelachen kan worden brengt Max Teawhisle met zijn trio. Max Teawhisle is een vermaard jazz-entertainer die zeer recent een succesvolle toernee door Rusland heeft ge maakt. Kaarten voor dit festival zijn vanaf heden verkrijgbaar bij het Sociaal Cultureel Centrum De Goote, Reede 2 in Brielle, te lefoonnummer 01810-17264. vettig tc zijn laat deze direct eon milde en prettige werking blijken. Symbial wordt ook met succes toegepast bij huidproblemen van ernstiger aard zoals droge, chronische eczemen en mede bij psoriasis. Op vertoon van een recept, af gegeven door huisarts of speci alist. wordt Symbial door het ziekenfonds vergoed, hetgeen zijn effectiviteit bevestigt. Symbial is verkrijgbaar bij de apotheek. ZIERIKZEE - In het Dierenasiel Schouwen-Duiveland aan de Zandweg te Zierikzee verblijft momenteel een zwart/witte ka ter, Thomas geheten, die al weer sinds september dit jaar in het asiel zit. Hij zou het daarom wel waarderen indien iemand hem op komt halen, die hem een goed thuis biedt. Gekastreerde Tho mas is zes jaar oud en een lieve, rustige kroelkaterHij houdt er van om bij iemand op schoot te zitten. Thomas moet veel gekamd worden. Met andere katten kan Thomas niet overweg, met kin deren is hij beste maatjes. Van de zeven katjes, die vorige week in deze krant werden vermeld, zijn er nog vier af te halen. Heeft u interesse in Thomas, kleine kittens of andere katten, honden, dan kunt u bellen naar het asiel in Zierikzee, tel 01110-17013. (Fo to: Joop van Houdt). GOES - Zowel zaterdag 23 november als zondagmid dag 24 november Is er een popconcert in podium 't Beest in Goes. Op zaterdag speelt een Amerikaanse en een Engelse band. Deep River Quartet. (Foto: Han ter Beek). ZIERIKZEE/MIDDELHARNIS - Vooral in deze tijd van het jaar heeft iedereen met een droge huid veel te lijden van de droge atmosfeer die in huis door de centrale verwarming veroorzaakt wordt. Die droge huid kan ook door gebruik van (gewone) zeep nade lig worden beïnvloed.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 13