Politie tevreden over verloop bezoek Bush EG en VS zijn bereid Oost-Europa te helpen Verhoging lesgelden vrijwel van de baan Ritzen en Wallage moeten praten met de onderwijsbonden Staking bij Hydro Agri Identiteit verdronken vrouw achterhaald Corrie Clerx 25 jaar heilsoldate Restaurateur doodt vriendin en zichzelf Goede kwaliteit op vogel tentoonstelling h K 2 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE DEN HAAG - De omstreden verhoging van het lesgeld in het komend schooljaar met 287 gul den is vrijwel geheel van de baan. De verhoging blijft beperkt tot 35 gulden, waarmee het schoolgeld in totaal komt op 1198 gulden. In het schooljaar 1993-1994 gaat het schoolgeld alsnog fors omhoog, maar dan op basis van de lesgeldwet uit 1987 die voorschrijft dat het lesgeld om de drie jaar op het niveau moet worden ge bracht van twintig procent van de werkelijke kosten. Dat staat in een nota van wijzigingen die binnenkort aan de Tweede Kamer wordt gestuurd. Minister Ritzen (onderwijs) is verder teruggekomen op zijn plan een strafkorting van 250 gulden in te voeren vooral voor scholieren die te vaak blijven zitten. De lesgeldmaatregel en de strafkorting werden aange kondigd in de onderwijsbe groting voor volgend jaar. Ze waren meteen al politiek omstreden. De rege ringspartijen CDA en PvdA wilden dat het met de maat regel te bezuinigen bedrag van 83 miljoen gulden op andere wijze zou worden in gevuld. Ritzen heeft echter de vanuit deze fracties aan gedragen alternatieven niet overgenomen omdat hij aan de financiële effectiviteit van deze voorstellen twij felde. Het betrof hier onder meer verscherping van de contro le naar de woonstatus van studenten (wel of niet uit wonend) en bezuinigingen op de rendementsbekosti- ging in het voortgezet on derwijs. De oplossing die Ritzen uiteindelijk heeft ge vonden en waarmee de rege ringsfracties instemmen, zal vooral berusten op „be grotingstechniek", zonder dat er sprake is van nieuwe en ingrijpende bezuinigin gen. De minister heeft ook de bezuinigingen op de ver zorgingsstructuur van het onderwijs teruggebracht van 10 tot 2 miljoen gulden, op te brengen door alle ver zorgingsinstellingen (onder andere CITO en de Pedago gische centra). De gewijzigde voorstellen komen deze week in de Tweede Kamer aan de orde tijdens het debat over de on derwijsbegroting. DEN HAAG - De fracties van PvdA en VVD in de Tweede Kamer willen dat minister Ritzen en staats secretaris Wallage op korte termijn met de onder- wijsvakbonden gaan overleggen over de rechtsposi tionele gevolgen van een aantal operaties die bin nenkort van start gaan in het onderwijs. Dit bleek tijdens een politiek café, georganiseerd door de Ka tholieke Onderwijs Vakorgani satie (KOV) en Protestants Christelijke Onderwijsvakor ganisatie (PCO), in Den Haag. De Kamerleden Netelenbos (PvdA) en Franssen (WD) ke ken nogal op van de medede ling van de voorzitters Van Overbeek (KOV) en De Jong (PCO) van de bonden dat Rit zen en Wallage zulk overleg tot dusverre en zónder opgaaf van reden hebben geweigerd. Zij zegden de bonden toe dat zij deze houding ter discussie zul len stellen bij de behandeling van de onderwijsbegroting door de Tweede Kamer die vol gende week dinsdag begint. Volgens de KOV en PCO be staat er onder leraren een groeiende onrust over de gevol gen van de voorgenomen op heffing van ruim duizend ba sisscholen, de opgelegde nau were samenwerking tussen het basisonderwijs en het speciaal onderwijs en, in het voortgezet onderwijs, de komende invoe ring van de basisvorming. Tferwijl de schoolbesturen zich opmaken om deze operaties te gaan uitvoeren, vraagt de indi viduele leraar zich af wat er met hem en zijn school zal ge beuren, stellen zij. KOV en PCO willen met Ritzen en Wal lage overleggen over een so ciaal plan dat de leraren moet beschermen tegen de gevolgen van de drie operaties, aldus Van Overbeek en De Jong. Door het uitblijven van zo'n overleg is volgens hen een si tuatie van „onverantwoorde onzekerheid" aan het ont staan. De twee onderwijsbonden slui ten niet uit dat het bedoelde so ciaal plan de bewindslieden geld gaat kosten. Ook Netelen bos en Franssen voorzien die mogelijkheid. „De uitkomst staat natuurlijk nog niet vast", zei Netelenbos. Maar met Franssen vond zij dat er in ie der geval over een sociaal plan moet worden gepraat. Het CDA-Kamerlid Tuinstra weigerde zich vrijdag aan te sluiten bij deze opstelling van zijn collega's. Volgens Tuinstra leidt het overleg waar de bon den om vragen tot „wéér een gouden regeling" waarvan er al te veel zijn in het onderwijs. Tuinstra hield opnieuw een pleidooi voor het decentralise ren van de arbeidsvoorwaar den in het onderwijs. De CDA- er verwacht grote besparingen als er op regionaal in plaats van op landelijk niveau afspra ken over sociale plannen wor den gemaakt. VLAARDINGEN - Bij de kunstmestfabriek Hydro Agri in Vlaardingen is maandag morgen het produktieperso- neel in staking gegaan. Het •wil met de staking kracht bij zetten aan de eisen voor een betere CAO. Het bod van de directie is veel te laag, aldus bestuurster Het ty van der Hoeven van de In dustriebond FNV. In overleg met de directie is zondagavond het produktieproces bij Hydro Agri, het vroegere Windmill, thans een dochter van Norsk Hydro, stilgelegd. Onder de CAO voor het produktieperso- neel vallen ongeveer 320 werk nemers. Daarnaast werken er nog zo'n honderd mensen, on der meer op het kantoor, die onder een andere CAO vallen. De directie van Hydro Agri heeft voor de nieuwe CAO, die op 1 april 1991 had moeten in gaan, een structurele loonsver hoging geboden van 2,5 procent per 1 juli en nog eens 0,5 pro cent per 1 januari 1992. Verder wil de directie een vorm van prestatiebeloning invoeren. De bond eist onder meer 4 procent structurele loonsverhoging per 1 april van dit jaar en verbete ring van de arbeidsomstandig heden, Ook wil de bond mee praten over een milieuplan voor het bedrijf. Tijden en standen volgens getijdetafel Hydro-meteocentrum Zeeland t.o.v. NAP Datum Hoogwater Laagwatcr tijd stand tijd stand ZIERIKZEE 12 november 06.25 144 00.15 -107 18.55 150 12.40 - 136 ROOMPOT BUITEN 12 november 05.05 143 11.30 -129 17.35 147 23.45 - 94 BRUINISSE 12 november 06.25 154 00.20 -116 19.05 160 12.40 - 144 WEMELDINGE 12 november 06.30 164 00.20 -121 19.05 169 12.40 -149 Doodtij: 16 november Actuele informatie over afwijkingen 06-91122353 MIDDELBURG - De rijkspoli tie heeft zondag de identiteit achterhaald van het stoffelijk overschot dat zaterdagochtend op het strand van Westkapelle is aangetroffen. Het gaat om de 20-jarige studente Sandra Vanderbemden uit België. De vrouw was op zaterdag 2 no vember met vijf medestuden ten op het gehuurde zeiljacht „Phaedra" onderweg van Ramsgate in Groot-Brittannië naar Duinkerken in Frankrijk. Rond 18.00 uur werden de stu denten bij deze oversteek ver rast door de golfslag. Sandra Vanderbemden en een van de andere opvarenden sloegen op ongeveer vijftien kilometer van de kust van Duinkerken overboord. De bemanning van het zeiljacht vond de mede- opvarende na drie kwartier te rug. Sandra Vanderbemden is ondanks uitgebreide zoekac ties niet meer gevonden. standig geworden Lichtboei administratieve en andere voorkomende werkzaamheden verricht. Daarnaast is ze nog steeds betrokken bij het jeugd werk van het Leger des Heils en zingt ze de hoogste toon in het zangkoor van het korps. Deze pas op de plaats maakte ze na een moeilijke periode waarin ze bevangen werd door twijfel, iets dat ze als rea listisch mens niet wil en kan verhullen omdat ieder mens bij tijd en wijle zijn twijfels heeft. 2e had toen zo iets yan voor mij hoeft het niet meer. Weliswaar bezocht ze in die moeilijke we ken de bijeenkomsten van het Leger maar dan wel zonder uniform. Die periode is alweer lang voorbij en het uniform wordt al lang weer met plezier gedragen. „Ik sta helemaal achter het uniform. Het is im mers een stukje herkenning. Je christen-zijn zit echter in jezelf en dat wordt weieens door de mensen vergeten. Die denken dat wanneer je het, uniform draagt ook gelijk een heilige bent". Het werk voor het Leger des Heils zou Corrie Clerx voor geen goud willen missen. Het heeft haar zoveel contacten met andere mensen opgeleverd. Mensen die ze in de Lichtboei soms regelmatig als cursist te rugziet of mensen die haar op straat even groeten. Kortom, iedere doorsnee Zierikzeeë- naar kent Corrie als het gezicht van het Leger des Heils. Veranderd Vanaf het moment dat ze als heilsoldate haar uniform aan trok is ze naar haar zeggen veel veranderd. Doordat ze als kind negen jaar lang in een zieken huis werd verpleegd voor tbc en daarvan blijvend de gevol gen ondervindt (een gestag neerde groei) heeft ze een echte knokkersmentaliteit ontwik keld. Wie haar in haar jeugd wat meelijwekkend nakeek bij voorbeeld, kon rekenen op een venijnige opmerking Ze wilde immers niet zielig zijn maar worden geaccepteerd zoals ze was. Milder Met het klimmen der jaren is ze naar haar zeggen wat min der snel in haar wiek gescho ten, al is ze nog niet vergeten dat ze keihard heeft moeten vechten om te bewijzen dat ze ondanks haar handicap wel de gelijk goed kon functioneren in de maatschappij. „Zoiets moet je zelf doen" zegt ze, want voor zichzelf kan ze soms behoorlijk streng zijn. Overvalt haar eens een bui waarin ze zichzelf een beetje zielig vindt dan corri geert ze zichzelf door eens na te gaan wat ze allemaal wel heeft. Een aardig huis, een auto voor de deur en wat nog belangrij ker is veel contacten met ande ren. „Wat dat betreft heb ik al les", zegt ze. Jubileum Hoe het jubileum van zuster Clerx volgende maand aan dacht krijgt is voor de jubilaris een vraagteken. Rond de kerst dagen zal zij immers in gezel schap van vrienden naar een vakantiebestemming afreizen. Daardoor zal „het gezicht van het korps" ontbreken, wanneer het Leger in de kerstnacht op pad gaat om hen die moeten werken met een bezoekje te vereren. Voor het eerst in al die jaren zal ze daar nu eens een keertje niet bij zijn! Maar dat zullen de mensen best begrij pen, dat hoopt ze althans. DEN HAAG - Het bezoek van de Amerikaanse presi dent Bush aan Nederland is zonder problemen verlo pen. De Haagse politie, die in totaal 1500 agenten in zette, toonde zich zaterdagmiddag tevreden. Er wer den slechts drie arrestaties verricht. Twee 32-jarige mannen werden op heterdaad betrapt toen zij bij het provinciehuis inbraken in een politie-auto, waar, als cadeau voor alle politiemensen papaplu's inlagen. Een 45- jarige Hagenaar, die een bord met de tekst 'Bush president of The Killing Fields' droeg, werd aangehouden wegens „hinderlijk gedrag tegen de politie" De aankomst van pre sident Bush en zijn vrouw Bar bara op het paleis Noordeinde, vond vrijdagavond even na ze ven uur plaats in een groten deels afgezet en daardoor leeg centrum van Den Haag. Koningin Beatrix begroette hen en bood het echtpaar een diner met genodigden aan in paleis Noordeinde, waar de Amerikanen ook overnachtten. Alvorens het paleis te betre den, inspecteerde Bush de ere wacht en luisterde naar de volksliederen van Amerika en Nederland. Zaterdagochtend, terwijl haar man besprekingen voerde met de EG, werd Barba ra Bush door Ria Lubbers ont vangen op het Catshuis voor een brunch. Aanwezig waren verder de echtgenotes van Ba ker, Delors, Andriessen, Van den Broek, Kok en Bukman. First lady Na het ontbijt doopte de Ame rikaanse „First Lady" een nieuwe, door de Bond van Bloembolhandelaren ge kweekte roze tulp met cham pagne tot de Barbara Bush- tulp. Op de vraag of zij zelf wel tijd had om te tuinieren, ant woordde zij dat ze de maandag na Thanks Givingday direct de tuin in zou gaan. In het Juliana Kinderziekenhuis bezocht Bar bara Bush 's middags enkele afdelingen met bedlegerige kindertjes en praatte ze met vier kinderen die aan de bete rende hand zijn. De 6-jarige Al fred, die een tekening voor de presidentsvroiiwe had ge maakt, zei na afloop dat hij dacht dat er „een Duitse me vrouw" het ziekenhuis had be zocht. Met haar man bezocht Barbara Bush vlak voor het vertrek naar de Verenigde Staten de Amerikaanse School in Wasse naar. In de sportzaal van de school hadden zich circa 1300 belangstellenden, voorname lijk Amerikanen verzameld. Tijdens zijn bezoek van onge veer tien minuten prees de pre sident de eveneens aanwezige premier Lubbers en minister Van den Broek voor hun gast vrijheid en zei dat de relaties tussen Nederland en de Ver enigde Staten niet beter zou den kunnen zijn, dan op dit moment. Hij had eveneens waardering voor de tijd die de Nederlan ders vrijmaakten om de Ame rikaanse school te bezoeken. „Dit zou voor Lubbers en Van den Broek een van de weinige momenten zijn geweest dat ze vrij hadden kunnen hebben. Lubbers had nu ook hockey kunnen spelen." Bush en zijn vrouw begaven zich enkele mo menten tussen het enthousias te publiek. Volgens een in de Amerikaanse kleuren gehulde vrouw is een bezoek van de president voor de Amerikaan se gemeenschap vergelijkbaar met het zien van de koningin voor een Nederlander. „Het geeft een heel patriot tisch gevoel om hier in een zaal vol Amerikanen en de Ameri kaanse president te staan." Bush en Baker vertrokken na het bezoek naar Schiphol, waar het vliegtuig om circa 16.45 uur vertrok. Zij sloten daarmee een bliksembezoek van bijna vierentwintig uur aan Nederland af. DEN HAAG - De Verenigde Staten en de Europese Gemeenschap hebben zaterdag tijdens het bezoek van de Amerikaanse president Bush aan Nederland, een gezamenlijke verklaring uitgegeven om de Sov jetunie en de landen in Midden- en Oost-Europa een hart onder de riem te steken bij de ontwikkeling naar democratie. Zij vragen de regeringen en volkeren in die landen te ver trouwen op dialoog en onder handeling en af te zien van ge weld om politieke verschillen te overbruggen. De EG en de VS dringen er bij de voormali ge communistische landen in Oost-Europa op aan de be staande binnen- en buitengren zen te respecteren en ze alleen op vreedzame wijze te verande ren. Democratie is niet alleen gebaseerd op het principe van de meerderheid, maar ook op de bescherming van de funda mentele rechten van de min derheden, aldus beide. De lan den van het Oostblok wordt ge vraagd de internationale wet ten en verplichtingen na te ko men en zich te houden aan de overeenkomsten uit de Confe rentie voor Veiligheid en Sa menwerking in Europa (CVSE). Herleving Bush waarschuwde in die con text ook tegen een herleving van oude vijandigheden in het nieuwe Europa. „In heel Euro pa," aldus Bush, „is een oude vijand opgestaan: nationa lisme, gevoed door haat. Dat wordt niet veroorzaakt door APPINGEDAM - De 35-jarige W. C. uit Appingedam is zon dag zwaar gewond geraakt bij een explosie in zijn woonhuis. De man probeerde 's morgens omstreeks elf uur in zijn keu ken een oude granaat te de monteren die hij de nacht er voor had gevonden. LANGEDIJK - Een 44-jarige restauranthouder uit Lange- dijk heeft het afgelopen week einde zijn 28-jarige vriendin doodgeschoten en daarna de hand aan zichzelf geslagen. Dat heeft een woordvoerder van de rijkspolitie in Alkmaar zondag medegedeeld. De politie ontdekte de stoffelij ke overschotten in het restau rant. Een personeelslid sloeg alarm toen zij het restaurant in de loop van zondag gesloten aantrof terwijl het etablisse ment geopend behoorde te zijn. Uit het politie-onderzoek is ge bleken dat de moord en zelf moord in de nacht van zaterdag op zondag zijn voltrokken. Over het motief bestaat vol gens de politie nog geen duide lijkheid. het streven naar democratie in Oost-Europa en de Sovjetunie. Integendeel, de oplossing ligt juist in democratie." Na veertig koude en geïsoleer de jaren, aldus Bush, wordt het tijd dat we hen een warm wel kom bieden. De Sovjetunie en al haar republieken moeten, wat de Amerikaanse president betreft, humanitaire hulp krij gen. Het Westen moet zijn markten openstellen voor pro- dukten uit alle Sovjetrepublie ken, moet investeringen aan moedigen en economische des kundigheid beschikbaar stel len. Bush refereerde aan zijn vorige bezoek aan Nederland twee jaar geleden toen het IJzeren Gordijn nog niet gevallen was. Inmiddels ligt er een nieuwe wereld voor ons open, zo zei hij, maar „de geschiedenis staat slechts weinig tijd toe voor feest vieren". We moeten uitkijken dat we niet in oude fouten vervallen. Zo is de rol van Amerika in Europa be paald niet uitgespeeld, zo ver klaarde Bush. Problemen De problemen die in 1991 voor ons liggen, verschillen niet zo veel van die van 1919 die uitein delijk een Hitier deden opstaan. In dat verband wees Bush erop dat de NAVO niet simpelweg een militair ver bond is tegen een gemeen schappelijke dreiging. Hoewel de wereld er nu anders uitziet dan in de tijd van Stalin en hoewel de NAVO ongetwijfeld verandert, aldus Bush, blijft zij noodzakelijk in deze turbu lente wereld. De nieuwe NAVO-plannen om samen te werken met Polen, Hongarije, Tsjechoslowakije en andere jonge Europese de mocratieën, zullen deze landen helpen hun militaire apparaat om te bouwen van een staats wapen tot een bewaker van vrije volkeren. De Europese eenwording en de verandering van de NAVO gaan volgens Bush hand in hand. Premier Lubbers verzekerde Bush dat de NAVO een belangrijke fac tor blijft voor de stabiliteit in Europa. „We leven in stormach tige tijden. De ontwikkelingen in Midden- en Oost-Europa ma ken enorme krachten los. Nie mand weet met zekerheid in welke richting de ijsschotscn en het smeltwater zich gaan be wegen." De premier riep de Verenigde Staten op samen met de EG te werken aan oplossingen voor onderontwikkeling, overbevol king, massale migratie, milieu problemen en schendingen van de mensenrechten. Deze pro blemen, aldus Lubbers, vor men een bedreiging voor de mensheid en voor de vrede. „Van ons wordt sterk en invep- tief leiderschap verwacht." Hij noemde met name de Uruguay - ronde (over de liberalisering van de wereldhandel), de We reldklimaatconferentie en de oplossing van de schuldenpro blematiek als zaken waar de Verenigde Staten en de EG hard aan moeten werken. Lubbers prees de Amerikaanse president en zijn minister van buitenlandse zaken Baker voor hun inspanningen om het con flict in het Midden-Oosten, op vreedzame wijze op te lossen. Hij verzekerde hen van de on aflatende steun van de EG hierbij. Volgens de premier zullen de voorwaarden voor een nieuwe wereldorde, zo fer vent gepresenteerd door presi dent Bush, beter gerealiseerd worden als „we erin slagen ons eigen huis op orde te brengen". Vervolq van paa. 1 kleurkanaries, tropische vo gels, duiven, parkieten en grasparkieten en ook hier kon het Bondskruis worden uitge reikt. De gelukkige die deze onderscheiding in ontvangst mocht nemen was P. Vroegop uit Burgh-Haamstede vanwege een fraai tropisch exemplaar. Na een heel spannende strijd werd L. L. de Bruyne algemeen kampioen. Die behaalde ook het kampioenschap in de cate gorie stammen tropische vo gels. D. Hoogerwerf uit Renesse sleepte met een ongepigmen- teerde met en zonder rood kleurkanarie het derby kam pioenschap in de wacht. De eer ste prijs plus een bondsmedail- le was weggelegd voor L. Trij- selaar uit Brouwershaven met zijn gepigmenteerde met en zonder rood kleurkanarie. Kampioen werden ook C. C. J. Everaers uit Renesse en L. van Twist (Oudelande) bij respec tievelijk de postuurkanaries, de grasparkieten en overjarige eigen kweek. Bij de grote par kieten, de tropische vogels en de duiven kwartels won P. Vroegop uit Haamstede. De ca tegorie grote parkieten neo- phema en de open klasse neo- phema leverden een overwin ning op voor H. Bos die evenals P. Vroegop tijdens deze ten toonstelling in prijzen leek te grossieren. De nog jeugdige* Judith Cab- boort uit Renesse won bij de stammen kanaries de eerste prijs met daarbij een bondsme- daille, terwijl ze ook als beste uit de bus rolde in de open klasse kanaries en tropische vogels (47/90). Een bondsme- daille en een eerste plaats ver diende ook J. Pimmelaar in de categorie Zebravinken/Japan- se meeuwen. In de open klasse grote parkieten ging de eerste plaats tenslotte naar Marja Verweel. Tot 15 december Zierikzee Fototentoonstelling Aruba en Nederlandse Antillen in De Stolpe. Tijdens openingstij den. Tot en met 16 november Burgh-Haamstede Expositie aquarellistenkring Waterkrinkel. Bewaerschole. Van maandag tot en met zater dag van 13.30 tot 16.30 uur. Maandag 11 november Zierikzee Presentatie studies medische geschiedenis van Zierikzee. Stadhuis. 16.00 uur. Zonnemaire Verkoping Welfare Rode Kruis in Groene Kruisgebouw. 14.00- 16.00 uur. Woensdag 13 november Zierikzee Mini-instuif voor kinderen van 5 tot 7 jaar. Driehoek. 14.00 tot 16.00 uur. Vergadering internationale uitwisselingen. Stadhuis. 16.30 uur. Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum.. 14.30 uur. Bijeenkomst In Perspektief in Gereformeerde kerk. 20.00 uur. Brouwershaven Bezoek NBvP-Brouwershaven aan expo Het sterke geslacht in Zeeuwse Bibliotheek Middel burg. Donderdag 14 november Zierikzee Verkoping Welfare-artikelen. Bejaardenoord De Wieken. Van 14.00 tot 16.00 uur. Borstvoedingsinformatie avond La Leche League. Schou- wenbank 111. 20.00 uur. Vrijdag 15 november Zierikzee Jan Rot solo. Brogum. 21.00 uur. Ouwerkerk Bazar in Nederlandse Her vormde kerk. Van 19.00 tot 21.00 uur. Dreischor Najaarsvergadering Stad en Lande. Concertzaal. 19.30 uur. Zaterdag 16 november Zierikzee Anton Geesinkband. Brogum. 21.00 uur. Dreischor Reünie en tentoonstelling har monie Crescendo. Dorpshuis. 14.30 uur. Ellemeet Toneeluitvoering door toneel club in 't Durpsuus. 19.30 uur. Ouwerkerk Bazar in Nederlandse Her vormde kerk. Van 10.00 tot 13.00 uur. Dinsdag 19 november Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuudènde. 14.30 uur. Woensdag 20 november Burgh-Haamstede WD-bijeenkomst met gedepu teerde Hennekeij. Hotel res taurant Haamstede. 20.15 uur. Vrijdag 22 november Zierikzee Gemeentereiniging. Brogum. 21.00 uur. Oosterland Verkoping en rommelmarkt Hervormde kerk (Voorkerk). 13.30-17.00 en 19.00-21.00 uur. Zaterdag 23 november Zierikzee Intocht Sint Nicolaas. Oude Haven. 14.00 uur. Woensdag 27 november Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Burgh-Haamstede Jubileumviering bejaarden- soos Burgh. De Schutse. 14.30 uur. Brouwershaven Demonstratie gefingeerde ver keersslachtoffers o.l.v. Tj. Heij- boer in het Tbnnenmagazijn. 20.00 uur. Donderdag 28 november Zierikzee Informatie- en schrijfavond. Amnesty International. Prin ses Julianaschool. 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag 29 november Burgh-Haamstede Commissie ABZ. Gemeente huis. 16.00 uur. Zaterdag 30 november Zierikzee Steel against Steel. Brogum. 21.00 uur. i i,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 2