Scaldina-jeugd Hengelaarster Greetje Smit beleeft hachelijke situaties hij WK 1991 Recreatievolleybal Den Helder boven verwachting Scaldina 2 bovenaan in derde klas A Aan de Golf van Biscaye Siemerink kansloos tegen Stich Zwem- vierdaagse De Poel hervat de ijstrainingen Sport programma's VRIJDAG 11 OKTOBER 1991 NR 25032 9 BIARRITZ/ZIERIKZEE - Nog geen week na haar terugkomst uit de Zuidfranse plaats Biarritz, zit de ver moeidheid haar nog altijd in de benen. Greetje Smit, lid van de damesploeg welke onlangs wereldkampioen vissen is geworden, heeft nog nooit onder zulke bizar slechte omstandigheden haar lood in de golven moe ten gooien. Metershoge watermassa's welke op de Atlantische kust beukten zorgden ervoor dat zich vele levensgevaarlijke situaties voordeden. Diverse deelnemers moesten niet zelden rennen om lijf en leden in veiligheid te brengen. Ook de onlangs naar Kerkwerve verhuisde Greetje Smit werd gegrepen door een golf, om vervolgens veertig meter verder op het strand te worden gesmakt. „Dan heb je min of meer gevochten voor je leven, en komt er zo'n official aan die wijst op een bord waarop staat dat je hier niet mag zwem- men(!). Pas veel later heb ik daar om kunnen lachen", vertelt de blonde hengelaarster die in het individuele klassement op een fraaie zevende plaats eindigde. kaar te zoeken, waarmee ze een laatste worp kon doen. „En met dat aas heb ik toen mijn zwaartste vis, een tong van 170 gram, gevangen. Dat was de enige gevangen tong van het hele concours", zegt Smit, die door deze vangst een tweede plaats in de tussenstand in nam. Bij terugkomst in de verblijfs-bungalow 's nachts moesten de deelnemers nog het materiaal verzorgen, waardoor sommigen slechts van vier uur nachtrust konden genieten. „Ik was zo moe dat ik bijna met mijn ogen dicht de onder lijnen zat te knopen". Afzien Ook tijdens de drie resterende wedstrijddagen, waren de om standigheden niet veel beter. Afzien, afzien en nog eens af zien. Greetje Smit wist in die resterende twaalf uur nog twee vissen te vangen: één dorrado en één zeebaars. Ook verspeel de zij nog één behoorlijke zee baars, omdat een onwillige Duitse deelneemster tegen werkte toen de lijnen van beide dames over elkaar lagen. „Dat was bij de laatste wedstrijd. Ook de andere Nederlandse da mes hadden niet veel gevan gen, zodat wij dachten het er niet zo best.vanaf te hebben ge bracht". Na een snelle telling kwam of ficieus tevoorschijn dat de Hol landse damesploeg een tweede plaats had behaald. Groot was derhalve de schok toen bleek dat tijdens het indrukwekken de ceremonie protoculair de Nederlandse hengelaarsters de gouden medaille hadden ge wonnen, en niet de Duitsers zo als lang werd gedacht. Dol van vreugde werd een vreugde dansje geprobeerd op de tafels. Dit bleken evenwel slechts schragen te zijn met daarover heen gelegde planken. Prompt zakten de feestvierders er dan ook doorheen. „Wat er dan met je gebeurt, heb ik nog nooit meegemaakt. Al lemaal journalisten komen naar je toe en vragen je hele maal uit. Even word je dan ge woon geleefd. En als dan het Wilhelmus voor je gespeeld wordt, ben je toch wel even emotioneel", vertelt Smit op nieuw ontroerd. Ondanks de niet alledaagse ervaringen wel ke Greetje Smit tijdens het WK vissen 1991 heeft opgedaan, zou ze volgend jaar, wanneer de kampioenschappen in Spanje worden vervist, graag weer van de partij willen zijn. ,,Ik zou ook nog wel een keer terug willen naar Biarritz, maar niet meer om te vissen", klinkt het stellig. De Nederlandse damesploeg welke onlangs de wereldtitel vissen in de wacht wist te slepen. V.l.n.r.: Doortje van Wensen, Greetje Smit, Miriam Aarden, Loes Rijsdijk, Fien Lindhout. Op de voorgrond coach Cees Biesheuvel. De Nederlandse damesploeg wist in het Zuidfranse Biar ritz, aan de Golf van Biscaye, succesvol haar vorig jaar in ei gen land behaalde titel te ver dedigen. Van de dertien deelne mende landen was het organi serende land Frankrijk één van de gedoodverfde favorie ten. Zij moesten evenwel ge noegen nemen met een derde plaats. Dè zilveren medaille kwam in handen van de Duit sers. Bij de heren wisten onze Oosterburen wel de gouden plak te bemachtigen. De Ne derlandse herenploeg reikte hier niet verder dan een achtste plaats. Mede-ploeggenoot Doortje van Wensen, uit Bergen op Zoom, wist overigens de wereldtitel bij de dames voor zich op te ei sen. „Maar ze heeft misschien maar twee kleine visjes meer gevangen dan ik. Er zat gewoon weinig vis", aldus Smit. Terwijl er buiten verwachting slecht gevangen werd, had nie mand zich een voorstelling van de omstandigheden ter plaatse kunnen maken. „Niemand had verwacht dat het zo zwaar zou zijn. Het was wel een hele erva ring. Maar het is een wonder dat er niets ernstigs gebeurd Stormen Ten tijde van de Wereldkam pioenschappen vissen 1991 werd de kust van Biarritz ge teisterd door hevige stormen. „Golven van drie huizen hoog waren geen uitzondering. Eén week voordat wij kwamen wa ren er op dat strand nog vijf Duitse toeristen verdronken", weet Greetje Smit te vertellen. Mede door de slechte weersom standigheden werd door de 130 deelnemers uit de gehele we reld weinig gevangen. Zo wist Greetje Smit tijdens het in to taal zestien uur durende kam pioenschap, verdeeld over vier dagen, slechts drie vissen te vangen. Tijdens de vier dagen durende wedstrijd, waarbij twee keer in de avonduren aangetreden diende te worden, hebben de deelnemers enorm hard moe ten werken. Omdat het levens gevaarlijk was zich dichtbij de vloedlijn op te houden moest, om het aas toch maar zover mo gelijk in de Atlantische Oceaan te krijgen, het zich tel kens terugtrekkende water worden 'achtervolgd', de lijn dan snel te worden uitgegooid, om vervolgens weer als een haas richting strand te rennen en de terugkerende golf voor te blijven. Ook het inhalen was een ware slijtageslag. „Soms was je wel een kwartier bezig om je lijn binnen, te krijgen", legt Smit uit. Stroming, wind en golven zorg den er tevens voor dat veel ma teriaal verloren ging of enorm in de knoop kwam te zitten. Al le teamleden van Greetje Smit hadden evenwel de echtgenoot bij zich, die zodoende konden assisteren bij het in orde bren gen van de visspullen. „Maar ik moest het allemaal alleen doen. Sommige herensnapten niet dat ik zelf haken kon aan zetten. Veel dames kunnen dit namelijk niet", vertelt de spor tieve hengelaarster niet zonder trots. Meteen tijdens de eerste wed strijd moesten de deelnemers in de donkere avonduren hun vis zien te vangen. Toen bleek al direct dat niet alleen met wind en getijde rekening ge houden moest worden, maar ook bijvoorbeeld met het aan spoelen van allerlei artikelen. „De eerste anderhalf uur ging het goed. Maar toen het water opkwam, kwamen daarbij hele voordeuren, plastic en ander rotzooi mee. Het is dan aarde donker en tot overmaat van ramp ging ook nog eens mijn lamp kapot. Je ziet dan niets meer, waardoor het steeds moeilijker wordt om je spullen bij elkaar te houden. Op een gegeven moment was ik dan ook al mijn aas kwijt". Toch wist Greetje Smit nog wat 'verdwaalde' zagertjes bij el- DEN HELDER - Het basketbalteam van Den Helder heeft zich boven alle verwachting: geschaard bij de beste zestien ploegen van Europa. De landskampioen versloeg donderdagavond Maccabi Ris- hon uit Israël met meer dan royale cijfers: 73-55. Het ver schil was ruim voldoende om de nederlaag van vorige week in Tel Aviv (89-75) uit te wissen. De kwalificatie van Den Hel der voor de derde ronde, die wordt afgewerkt in twee groe pen van acht met een volledige competitie, was in financieel en sportief opzicht van groot belang. De formatie van coach Ton Boot verzekerde zich in de sfeervolle sporthal De Sleilk van ongeveer acht ton aan ex tra inkomsten en een schat aan internationale ervaring. De ko mende veertien topwedstrijden staan daarvoor garant. De zichtbaar opgeluchte Boot sprak na afloop terecht van een bloedstollend gevecht, met wisselende kansen. Gedreven „Het publiek heeft ons er op het beslissende moment door heen gesleept", meende de ge dreven coach. De Waard (15 punten), Franke (12), Jerome (11) en Van Rootselaar (9) ont popten zich als scherpschut ters. Aan de andere kant be schikten alleen Spencer (20) en Berkowitz (11) over het juiste richtingsgevoel. De schotper centages van beide ploegen. Den Helder 43.85% en Maccabi 38,88%waren aan de matige kant. De spelers konden hun zenu wen kennelijk te weinig in be dwang houden. Boot stuurde het vijftal Van Rootselaar, Franke, Te Velde, Jerome en Cooper de vloer op. De ba- sisploeg startte overdonde rend. Na amper vier minuten werd de nerveuze Israëlische coach Waenkranz al gedwon gen tot een time-out. De stand was op dat moment 11-3, mede dankzij driepunters van Te Vel de en Franke. De korte rustpe riode bracht het geschrokken Maccabi nauwelijks tot beda ren. Na acht minuten had Den Hel der voor de eerste keer de ver eiste marge bereikt, 22-7. De thuisploeg, als vanouds fana tiek aangemoedigd door 1500 toeschouwers, kon het soepele ritme niet vasthouden. De Boot-brigade paste zich plotse ling aan het knoeiwerk van de tegenstander aan, waardoor de strijd een rommelig karakter kreeg. Maccabi bleef fout op fout stapelen. Zes strafworpen bleven onbenut en één kéer werd zelfs in aanvallend op zicht de tijdslimiet overschre den. Met name de Amerikaan Henderson, in de eerste wed strijd met 24 punten uitblin ker, was zichzelf niet. Hij kwam in het eerste deel slechts tot drie punten. Dat was gro tendeels de verdienste van Franke, die de lakonieke sterspeler uitstekend af schermde. Den Helder kon pas in de slot fase het noodzakelijke verschil weer forceren. Eerst was De Waard met een driepunter suc cesvol, 32-17. Op slag van rust gaf Te Velde zijn ploeg met een loepzuiver afstandschot nog een mentale opkikker, 39-23. Na de pauze opende Den Hel der opnieuw sterk. Franke en Jerome bouwden de voor sprong uit naar 43-25. Maccabi kon in het verdere verloop soms aanklampen, maar nooit terugkrabbelen. Het verschil schommelde voortdurend tus sen veertien, en negentien pun ten. Vooral de machtige drie punters van De Waard (2), Van Rootselaar (twee) en Worrell hielden Den Helder in winnen de positie. Bij een stand van 66- 47 met nog 3.40 minuten op de klok nam de wanhopige techni sche staf van Maccabi de laat ste time-out. Dit keer werkte de onderbreking even in het voordeel van de gasten. Spanning Oudgediende Berkowitz (37) bracht met vier snelle puntjes, mede dankzij onnodig balver lies bij de Noordhollandse for matie, de spanning volledig te rug, 66-51. In de zinderende slotfase werd over-en-weer ge scoord. In de laatste minuut stond Den Helder de bal echter vrijwel niet meer af. De punten van Jerome, Franke en Van Dinten gaven uiteindelijk de doorslag, 73-55. MADRID - Tbny Rominger heeft een tweejarig contract ge tekend bij de Spaanse wieier- formatie CL AS. De 30-jarige Zwitser bezet met 815 punten de elfde plaats op de FICP- lijst. Met die aanwinst verze kerde ploegleider Juan Fer nandez zich van een kans in de Tbur en de wereldbeker. Ro minger rijdt nu nog voor Tbshi- ba. Die Franse ploeg stopt aan het eind van het seizoen. BERLIJN - Jan Siemerink heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi in Berlijn kansloos verloren van Wimbledon-kampioen Michael Stich uit Duitsland. De links- hander uit Rijnsburg was na 68 minuten uitgespeeld tegen de nummer vijf van de wereld: 2-6 3-6. In de eerste ronde had Sie merink gewonnen van een an dere Duitser, Jelen. Stich, als eerste geplaatst, was aanmerkelijk beter op dreef dan in de openingsronde tegen landgenoot Steeb. Voor 1500 toeschouwers in de Deutsch- landhalle brak hij op 3-2 voor het eerst de opslag van Sieme rink, die vaak in de verdedi ging werd gedwongen en gere geld kansloos was op Stichs spel aan het net. Siemerink, de nummer 40 van de wereldrang lijst, smaakte slechts een keer het genoegen Stichs opslag tc breken, maar bij 2-5 in de twee de set was het eigenlijk te laat. ZIERIKZEE - Maandag 14 ok tober aanstaande start in zwembad Onderdak voor de zestiende keer de Zwemvier- daagse. Tot en met vrijdag 18 oktober kan dan dagelijks ge zwommen worden tussen 07.00 uur en 12.00 uur. Of 's avonds tussen 18.00 uur en 21.00 uur. Deelnemers tot en met tien jaar dienen tien baantjes van elk 25 meter af te leggen. Voor zwemmers ouder dan 11 jaar geldt twintig banen van 25 me ter. Bij deelname voor de derde keer, of meer, ontvangt men een gouden medaille. Voor een tweede cq. derde keer kan een zilveren of bronzen plak wor den verdiend. Dan moet wel de af te leggen afstand worden volbracht. ZIERIKZEE - Na een intensie ve droogtrainingsperiode start ijsvereniging De Poel maan dag 14 oktober aanstaande weer met de ijstrainingen in het Haagse schaatscentrum De Uithof. Na lopen, skeeleren en fietsen, waarmee reeds in juli een start is gemaakt, kunnen nu eindelijk weer de smalle ij zers worden ondergebonden. Ruim vijftig leden van ijsver eniging De Poel zullen komen de wintermaanden deelnemen aan de trainingen op kunstijs baan De Uithof, te Den Haag. Zeventien schaatsers hebben zich reeds geplaatst voor het lange baan schaatsen. Daaron der bevindt zich ook het Zie- rikzeese talent Jordy de Looff, die vanwege zijn gerealiseerde tijd op de 1000 meter, is inge deeld in de categorie junioren B3. Ook Leon van der Wielen heeft zich als selectiélid weten te plaatsen. Marathon Zeven van de vijftig leden heb ben inmiddels een plaatsje ver worven in de groep marathon A-rijders. Hierbij bevindt zich Zierikzeeënaar Leon van der Wielen, die dit seizoen weder om is opgenomen in de selectie van het gewest Zuid-Holland. Ook zeven Poel-leden zijn door gedrongen tot de marathon B- rijders en twee zijn ingedeeld bij de C-rijders. Hierbij be vindt zich eveneens Jordy de Looff. Tenslotte hebben nog tien veteranen zich geplaatst voor de in hun categorie te ver rijden marathon-competitie. Alle schaatsenrijders die zich nog niet hebben weten te plaat sen, kunnen dit alsnog berei ken via het deelnemen aan (se- lectie)wedstrijden. Die eerste wedstrijden worden gehouden op zaterdag 19 oktober aan staande. Plaats van handeling is uiteraard De Uithof, waar van momenteel ook het mid dengedeelte van de baan wind- dicht gemaakt kan worden middels een beweegbaar doek. IJclub De Poel heeft verder nog eeri trainingsweek in Inzeil op het programma staan. Deze wordt gehouden van 23 tot en met 30 november. HV Delta Sport Heren: 13/10 13.15 uur HV Del ta Sport-Pius X VV Delphi Mevo '80 Heren: 10/10 20.15 uur Alcazar- Delphi Mevo '80; 12/10 14.15 uur Intermezzo 2-Delphi Mevo '80 2. Dames: 14.15 uur Intermezzo-Delphi Mevo '80; 14.15 uur Intermezzo 4-DeIphi Mevo '80 2. Jongens: 12.45 uur Intermezzo-Delphi Mevo '80. VV Kwiek Heren: 12/10 21.30 uur Bernisse-VV Kwiek; 13.15 uur Geervliet-VV Kwiek 2. Dames: 17/10 19.15 uur Ervea-VV Kwiek. Meisjes B: 10.00 uur Geervliet-W Kwiek. KV All-Ready Zaterdag 12/10 16.00 uur All Ready-Scheldevogels; 14.00 uur AU Ready 3-Volharding 3; 10.30 uur All Ready A-BKC A; 11.00 uur Seolto D-All Ready D; 10.00 uur All Ready F-Swift F2; 11.30 uur Tbgo G-All Ready G; 14/10 19.30 uur All Ready 4- Tjoba 9. ZIERIKZEE - Hieronder volgen de recentste uitsla gen en het nieuwe programma van de recreatie-vol leybalcompetitie, welke zich wekelijks in sporthal Onderdak afspeelt. A-poule De Vlinder-Sporthuis/PJZ 0-3 H. de Vries-Taxi Lemsom 3-0 Rabo Zierikzee-Pigalle/Renes. 0-3 Zeelandia-De Schorpioen 2-1 Leon Sport-Leon Sp./Mevo 3-0 Geense/Kwiek-De Stulp 3-0 Zeelandia 4 4 0 10 H. de Vries 3 3 0 8 Pigalle/Renes. 3 3 0 8 Taxi Lemsom 4 3 18 Geense/Kwiek 3 2 17 Sporthuis/PJZ 4 2 2 6 De Schorpioen 3 12 5 De Stulp 4 13 5 PTT 3 12 4 Leon Sport 4 13 4 Rabo Zierikzee 4 2 2 4 Leon Sp./Mevo 4 13 3 Verb./Cluzona 3 12 2 De Vlinder 4 0 4 1 B-poule WIK-Brouw 3-0 Delphi/Mevo 5-PTT 2 2-1 Geesbergen-Mol.Schuddeb. 2-1 Fa. Bouwman-Delphi/Mevo 4 1-2 VVOZ-IBD 3-0 Zeeuwse Str.-ZWN 3-0 Marco Holm-Zeelandia 2 3-0 ABN/AMRO-Bouwman wat.sp 0-3 Geesbergen 3 12 3 Zeelandia 2 3 12 3 Bouwman wat.sp 3 12 3 Brouw 4 13 3 ZWN 4 13 3 Mol.Schuddeb. 3 0 3 2 PTT 2 4 0 4 1 ABN/AMRO 10 10 Dl-poule Verb.Cluzona D-Meulblok/DFS 2-1 Vier Jaarget.-Zeeuwse Str. D 0-3 Schot/WIK Dl Verb.Cluzona D Zeeuwse Str. D De Zandsnor Brouw Dl Meulblok/DFS Vier Jaarget. Marco Holm WIK Fa. Bouwman IBD Delphi/Mevo 4 Delphi/Mevo 5 VVOZ Zeeuwse Str. 0 12 1 9 1 9 1 9 0 7 1 7 0 6 3 4 Het programma voor vrijdag 11 oktober is als volgt: Brouw- Zeelandia 2; Mosselhandel Schot/WIK Dl-Pav. De Zand snor Brouw Dl; WIK-PTT 2; Kwiek D-Zeelandia D; PTT- Boekhandel De Vries; Bouw man Sleepdienst-Bouwman Watersport; De Zeeuwse Stro men D-Brouw Dl; WOZ-Mar- co Holm; Verboom/Cluzona- Geense/Kwiek; Van Geesber gen Mode-Delphi Mevo 4; Euro- patuin Braber-Brouw D2; ABN /Amrobank-Mol/Schud- debeurs. ZIERIKZEE - Scaldina 1 moest een lastige uitwed strijd spelen in Terneuzen tegen Effect 2, kwam met 3-1 achter, maar wonnen uiteindelijk met 4-6. Scaldi na 2 moest in de thuiswedstrijd tegen Big Smash 3 niet echt tot het uiterste te gaan, ze wonnen met 9-1. Nadat Hans Beukeret zijn eer ste partij vrij simpel had ge wonnen voor Scaldina 1, verlo ren Holm en Bom van respec tievelijk G. van Tiel en F. Braat. Het dubbel Holm/Beurt werd vrij verrassend in 2 e games verloren zodat een 3-1 achterstand een feit was. Hans Beukert won tevens zijn tweede wedstrijd en Bom wist zijn enige winstpunt te scoren tegen J. Maas. Holm wist in 3 games van F. Braat te winnen zodat halverwege de stand 3-4 in het voordeel van Scaldina stond. Hierna verloor Bom nog van Van Tiel en wisten Beukert en Holm nog een keer aan de goe de kant van de score te blijven, zodat een 4-6 overwinning werd geboekt. Ook in de thuiswedstrijd tegen Big Smash 3 had Scaldina 2 geen problemen. Met een 9-1 overwinning zette Scaldina een grote stap in de richting van het kampioenschap. Ook nu weer kwamen Volkeri en Smal- heer ongeslagen uit de strijd. Dat betekent dat zij na 9 partij en nog geen verliespartij heb ben geleden. Alleen Kik verloor van A. Ko- le, terwijl het dubbel Smal- heer/Volkeri geen problemen kende. Scaldina 3 moest een zware ne derlaag incasseren tegen 't Batje 2 1-9. Tferwijl J. Elenbaas en B. Vroegop vrij kansloos wa ren, werd het enigste punt ge scoord door de goed spélende Rob v. d. Noord die inviel voor R. v. d. Oude. Ook Scaldina 4 kon het niet bolwerken tegen Yerseke 4. De eindstand was enigszins drage lijk 4-6. Voor de vier punten van Scaldina-zijde zorgden Wim Renes 3x en Piet Stoutjes- dijk lx. Nadat hij in de 4e klas had ingevallen en een wed strijd won, kon v. d. Noord nu niet een partij in winst omzet ten. Het dubbel Renes/Stout- jesdijk verloor in 2 games. ZIERIKZEE - Het eerste jeugdteam van TTV Scaldi na ging op bezoek bij MZ5 (Middelburg). Hans Boon opende tegen de sterkste speelster Sonja Djurie, maar kwam net iets tekort: 21-12,18-21 en 21-17. Ook Erik Stoel begon moeilijk tegen Van Belzen 19-21, 24-22 en met 16-21 net de winst pakte. Arthur Schenk dacht, kom, dan ik ook maar drieën 7-21, 22-20 en 17- 21. Het dubbel Boon/Stoel verloor onnodig. Tus senstand 2-2. Zo bleef het spelbeeld tot het einde van de wedstrijd, waar mee de eindstand op 5-5 kwam en Scaldina zich danig te kort deed. Zaterdag 19 oktober ontvangen zij het sterke Westerzicht I. Scaldina 2 ging op bezoek bij MZ6. Al gauw bleek dat dit team te sterk was voor Scaldi na. Ze werden naar een regel matige nederlaag gespeeld van 9-1. Dick Kouwenberg en Rem- ko Franke kwamen niet tot sco ren. Marien Hogerheijde scoor de 1 keer met medewerking van de tegenstander. Na de herfstvakantie krijgen zij bezoek van STVI, een ploeg waartegen ze wat puntjes moe ten scoren. In de Raamstraat was er de aardige confrontatie in de pup/ welpen 2e klas Scaldina 4-Scal- dina 3. Mathijs van IJsseldijk begon tegen Danny de Boer. Eerste game voor De Boer 12- 21. Daarna pakte Van IJsseldijk de zaakjes wat serieuzer en rustiger aan en won prima in de twee daaropvolgende games: 21-15 en 21-17. Boudewijn Heijboer had een lastige Rafaël v. d. Put tegen over zich. Ook Heijboer ver loor de le game 18-21. Een beet je onder de indruk speelde Heijboer zich toch knap naar de winst 22-20 en 21-19. Marian Pankow verloor van Martijn Kieboom; 13-21 en 11- 21. Het dubbel bracht de zaak in evenwicht. Van IJsseldijk/ Heijboer konden het net niet redden tegen De Boer/v. d. Put 15-21, 21-19 en 19-21. Een gelijke stand had er deze keer ingeze ten, bij de stand van 4-5 moest de partij Van IJsseldijk de doorslag geven. In een spannende partij tussen deze Van IJsseldijk tegen v. d. Put werd de strijd in het voor deel van Scaldina 3 beslist 22- 20, 17-21 en 21-23 (4-6). Een leuke partij tafeltennis tussen deze beide teams die la ten zien dat het leuk tafelten nis spelen is op dit niveau. In al dit geweld doet Marian Pan kow als meisje heel positief mee aan dit spelletje. Paul de Graaf speelde in zijn competitiewedstrijd met Ho- tak '68 2 tegen Belcrum met 5-5 gelijk. Dc Graaf speelde niet best, won ook maar éénmaal. Met dit resultaat staan ze op de 3e plaats in de le klas afd. Bra bant. In de Nationale C meer kampen staat De Graaf op een 3e reserveplaats.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 9