Concertgebouw vraagt 1,6 miljoen van Amsterdam Kwart miljoen mensen op de been tegen kabinetsplannen Directie Brabant Pers negeert dreigement Brinkman zinspeelt op een coalitie met D66 PTT gaat samenwerken met Swedish Telecom Verkeers ongeval in Breda Voorstellen Gorbatsjov positief Schaefer wil discussies stimuleren Voedings bond verlaagt looneis Neeltje Jans open voor publiek Beleidsplan opgesteld 2 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE AMSTERDAM - CDA-fractievoorzitter Brinkman houdt de deur voor een toekomstige coalitie met D66 nadrukkelijk open. D66 moet dan wel meer willen zijn dan ,,een houding" en bereid zijn „vuile handen te durven maken door te kiezen", aldus Brinkman afgelopen zaterdag tijdens een diës-rede voor het corps van de Vrije Universiteit van Amsterdam. In zijn rede, die speciaal was gericht op de D66-minnende studenten van de VU, probeer de Brinkman zijn gehoor er eerst van te doordringen dat het gedachtegoed van de De mocraten kan leiden tot een sa menleving waarin de mensen aan weerszijden over de rand vallen". „Mensen die zich thuis voelen bij D66 zijn over het al gemeen in staat voor zichzelf op te komen en zo veel moge lijk zelf hun zaakjes op te knappen. Voor D66 telt blijkbaar een sa menleving waarin het eigen in dividu telt in plaats van een sa menleving waarin ieder indivi du telt", aldus Brinkman. De fractievoorzitter hekelde voorts het gelijkblijvende ka rakter van de partij. Na 25 jaar is er binnen D66 op het eerste- gezicht nog weinig veranderd. De partij mijmert net als 25 jaar geleden, Van Mierlo in een verkiezingsfilmpje langs de grachten van Amsterdam, nog steeds dat ze de dingen zo graag willen veranderen, maar nog niet goed weten hoe. Van Mierlo zelf wekt daarbij de indruk eigenlijk geen deel van de werkelijke politiek te willen uitmaken. Zelfs als hij in de Tweede Kamer spreekt lijkt het soms wel of hij samen met de kijker in de huiskamer voor de buis zit en vervolgens zijn kritiek geeft. Je hoort hem zeggen: Ik hoor hier eigenlijk niet bij, vindt U het ook geen zooitje, dat zou allemaal veel beter moeten, want zo kan het niet langer". Desondanks constateert Brinkman dat D66 ondanks de 'houding van individualistisch- liberaal denken, waarbij „in tellectuele twijfel tot maatlat van bestuurlijk handelen is ge maakt", een tamelijk „gouver nementeel stemgedrag" aan de dag legt in de Tweede Kamer. „Misschien is het daarom mis schien ook wel nodig dat D66 inderdaad met de harde werke lijkheid van het pluche (van de regeringszetel) wordt gecon fronteerd", aldus Brinkman. De fractievoorzitter van D66 zelf, Van Mierlo, voelde zich „vereerd door de ruime aan dacht die Brinkman aan D66 had geschonken". In een reac tie op de uitspraken van de christen-democratische voor man riep hij ook andere CDA'ers op „de boodschap van D66 te verkondigen". GENEVE - PTT Telecom en Swedish Telecom gaan internationale activiteiten bundelen in een nieuwe onderneming, Unicom. Dit is bekendgemaakt in het Zwitserse Genève tijdens de vakbeurs Telecom '91. PTT en Swedish Tfelecom krij gen beide een belang van 50 procent in Unicom, waarin be staande activiteiten worden ondergebracht. De samenwer king betreft allereerst het be heren van internationale be drijfsnetwerken van multinati onale ondernemingen, niet al leen in Nederland en Zweden, maar ook elders in Europa. Be drijven kunnen al hun verbin dingen „uitbesteden" aan de nieuwe onderneming. Het kan daarbij bijvoorbeeld gaan om elektronische postbusdien sten, videoconferenties, of EDI (het gestandaardiseerd uitwis selen van berichten met com puters). De samenwerking in Unicom moet zich later uitbreiden tot mobiele communicatie (bij voorbeeld autotelefoon) en an dere activiteiten. Volgens PTT Tfelecom-directeur B. Verwaay- ~en kunnen binnen Unicom werkmaatschappijen ontstaan, waarin ook andere telecommu nicatiebedrijven kunnen gaan deelnemen. Over startkapi taal, personeel en plaats van vestiging van het hoofdkantoor van Unicom werden geen me dedelingen gedaan. De Europe se Commissie is op de hooogte gebracht van de voorgenomen samenwerking. Kiezen Multinationale ondernemin gen kunnen nu al kiezen via welke plaatsen en telecommu- nicatiemaatschappijen zij hun berichtenverkeer afwikkelen. De toenemende liberalisering van de Europese markt zal hun mogelijkheden verder vergro ten. PTT Télecom acht zichzelf te klein om in felle concurren tie met veel grotere branchege noten op deze markt actief te kunnen blijven. Swedish Tele com is qua omvang en prijsni veau vergelijkbaar met PTT Telecom. Door de samenwer king staat het onder meer ster ker bij het huren van verbin dingen bij andere maatschap pijen. PTT Télecom biedt de onderne mingen Philips, KLM en DSM gedurende vier maanden als „voortrekkers" privé-net wer ken aan, die gebruik maken van het openbaar geschakelde telecommunicatienetwerk Door deze zogeheten WVPN- dienst kunnen internationaal werkende grootverbruikers goedkoper hun telecommuni catie organiseren. De WVPN- dienst biedt eigen korte inter ne telefoonnummers, verkort kiezen, gesloten groepen van gebruikersen gespecificeerde nota's. Het gaat daarbij om overdracht van spraak, beeld, computergegevens en video communicatie. De PTT maakte ook bekend dat samen met het NOB (Ne derlands Omroepproduktiebe- drijf) een dochteronderne ming, Intrax, is opgericht. In- trax kan voor omroepen en nieuwsagentschappen comple te technische teams naar plaat sen in binnen- en buitenland sturen, die daar met mobiele apparatuur via een satelliet ge luidsignalen of tv-beelden doorsturen. Momenteel is een Intrax-team werkzaam in het Joegoslavische Zagreb in op dracht van de EBU (European Broadcasting Union). BREDA - Bij een verkeerson geval op de rijksweg 16 afslag rijksweg 58 Breda-Ettenleur is zondagmorgen om acht uur een nog niet geïdentificeerde automobilist om het leven ge komen. Dit heeft een woordvoerder van de gemeentepolitie in Bre da bekendgemaakt. Hij reed, komende uit de richting Rot terdam, van een viaduct af en viel met zijn auto op de andere rijksweg. Als gevolg daarvan moest rijksv/eg 16 enige tijd voor het verkeer in de richting Rotterdam-Antwerpen worden afgesloten, terwijl het verkeer op de weg Ettenleur-Breda twee uur werd omgeleid. Tijden en standen volgens getijdetafcl Hydro-meteocentrum Zeeland l.o.v. NAP Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand ZIERIKZEE 8 oktober 03.40 180 09.20 -119 15.50 169 21.45 -147 ROOMPOT BUITEN 8 oktober 01.45 191 08.00 -120 14.00 181 20.25 -151 BRUINISSE 8 oktober 04.00 194 09.25 - 128 16.20 181 21.40 -157 WEMELDINGE 8 oktober 03.30 204 09.30 -134 15.45 195 21.55 -162 Springtij 10 oktober Actuele informatie over afwijkingen 06-91122353 DEN HAAG - De Koninklijke Luchtmacht sluit op 1 novem ber twee onderdelen in Zeist. Het gaat om het Commando Thctische Luchtstrijdkrachten (CTL) en het Commando Lo gistiek en Opleidingen (CLO). Dit heeft het ministerie van de fensie maandag meegedeeld. HILVERSUM - „Zonder meer positief. Een heel snelle en vlotte reactie öp de eerdere voorstellen van de Amerikaan se president, die duidelijk uit zicht biedt op een zeer sterke verdergaande vermindering van tactische kernwapens." Aldus minister Van den Broek zondagmiddag voor de NCRV- radio in een reactie op de wa- penverminderingsvoorstelen van president Gorbatsjov van de Sovjetunie. Minister Van Broek denkt dat er snel een akkoord kan ko men. „Een en ander vereist na tuurlijk de nodige uitwerking. Maar daar staat tegenover dat het veelal ook om afspraken zal gaan die niet noodzakelij kerwijs allemaal bij verdrag behoeven te worden geregeld. Nu beide partijen zo duidelijk hebben gemaakt korte metten te willen maken met deze tacti sche kernwapens verwacht ik toch dat op afzienbare termijn ook meer concrete uitvoering daarvan zal kunnen volgen." DEN HAAG - De politieke ver nieuwingsbeweging die oud- PvdA-kamerlid Schaefer voor ogen staalt, zal zich er vooral op toeleggen om discussies over actuele thema's via de me dia, vooral de televisie, te sti muleren. Schaefer maakte za terdag bekend dat „een groot aantal mensen" die door hem zijn benaderd met zijn ideeën positief heeft gereageerd op zijn initiatief. Schaefer benadrukte dat het zeker niet zijn bedoeling is PvdA-voorman Kok voor de voeten te lopen bij de vernieu wing van de PvdA. „Ik blijf ac tief binnen de PvdA. Maar we kunnen anderen die buiten de PvdA zitten toch niet laten zweven", aldus Schaefer. Hij zou graag zien dat dobr een en quête wordt gepeild in hoever re zijn ideeën in de samenle ving steun ondervinden. Mocht blijken dat het niet aanslaat, dan vindt Schaefer dat het maar beter is er direct een punt achter te zetten. Schaefer heeft de brief waarin hij zijn voorstellen uiteen heeft gezet, gestuurd naar tachtig personen. Onder hen zijn geen kamerleden, partijbestuurders en ministers. „Die zijn veel te veel bezig met hun eigen par tij", aldus Schaefer. Positieve reacties kreeg hij naar zijn zeg gen onder anderen van oud minister Boersma, voormalig WD-kamerlid Jacobse, het voormalige PSP-kamerlid Es- huis, de Rotterdamse PvdA- wethouder Vermeulen en D66- wethouder Tén Have in Am sterdam. De PvdA'ers Meijer, Van Dam en Van der Louw heb ben Schaefer laten weten voor al binnen hun eigen partij ac tief te willen blijven. Schaefer wil in zijn beweging, die nadrukkelijk niet uit is op politieke macht, thema's als het terugdringen van de over heidsinvloed en het direct kie zen van politieke bestuurders aan de orde stellen. PvdA- leider Kok liet weten het alle maal „een beetje onduidelijk" te vinden. UTRECHT - De Voedingsbond FNV verlaagt zijn looneis van 4,75 naar 4 procent omdat de raming voor de prijscompensa tie lager is uitgevallen. Met de looneis van 4 procent valt de voedingsbond terug naar de middenmoot van de FNV-bon- den, die eisen van 3,75 (bouw en vervoer) tot 4,5 procent (in dustrie) hebben geformuleerd. Dit heeft voorzitter G. Lubbi van de voedingsbond zaterdag meegedeeld. Bij het vaststellen van het cao-beleid is de bond uitgegaan van 3,5 procent voor prijscompensatie. Daar boven op kwam nog 1,25 procent: de helft van de verwachte produk- tiviteitsstijging in de zuivel-, voedings- en genotsmiddele nindustrie. Inmiddels heeft het Centraal Planbureau als ge schoond prijsindexcijfer voor 1992 een prognose van 2,75 pro cent gegeven. Dat cijfer be paalt de hoogte van de prijs compensatie. In veel cao's waarover de voedingsbond moet onderhandelen is de auto matische prijscompensatie nog van kracht. DEN HAAG - De demonstratie van de vakcentrales FNV, CNV en MHP tegen de voorgenomen ingrepen in Ziektewet en WAO heeft zaterdag in Den Haag een kwart miljoen mensen op de been gebracht. FNV-voorzitter Stekelenburg voorziet dat mensen zich massaal van de politiek zullen afwenden als de Tweede Kamer volgende week tijdens de Algemene beschouwingen de kabinetsplannen niet bijstelt. „De politiek laadt een grote verantwoordelijkheid op zich als ze doof blijft voor onze sig nalen. Echte vernieuwing van de samenleving bereik je pas als je niet steeds wordt ge dwongen om verworven rech ten te verdedigen", aldus Ste kelenburg. Als de Tweede Ka mer de plannen met ZW en WAO bijstelt, is er een moge lijkheid om met de vakbewe ging in gesprek te komen over een samenhangende aanpak van ziekteverzuim, arbeidson geschiktheid en het inkomens beleid. Na afloop van de manifestatie op een zonovergoten Malieveld toonden de voorzitters van de vakcentrales zich zeer tevreden over de grote opkomst. Steke lenburg zei al blij te zijn ge weest met 100.000 aanwezigen. De manifestatie in Den Haag overtreft qüa bezoekersaantal de FNV-demonstratie drie jaar geleden in Amsterdam en kan als de grootste naoorlogse vak bondsdemonstratie in de anna len worden bijgeschreven. vonk over. Hofstede werd her haaldelijk door een gescan deerd „actie, actie" onderbro ken, terwijl Stekelenburg een ovationeel applaus kreeg. Zo dra PvdA (Kok) of CDA (De Vries) ter sprake kwamen was het gejoel en gefluit niet van de lucht. Kritiek op de voormannen van de vakbeweging was er ook, ze ker waar het gaat om hun rela tie met de regeringspartijen. Hofstede kreeg herhaaldelijk de vraag toegeschreeuwd op welke partij hij eigenlijk stemt. Omstuwd door camera ploegen, radioverslaggevers en fotografen moest Stekelenburg zijn toespraak houden met het zicht op een groot spandoek: „J. Stekelenburg nog steeds PvdA-lid; daarom ongeloof waardig als FNV-leider. (2 wal letjes? zie eerder W. Kok en H. Pont)". Succes De voorzitters 'van CNV en MHP, Hofstede en Van Dalen, benadrukten dat het succes be halve aan het goede weer, mede te danken is aan de niet eerder vertoonde samenwerking van de drie centrales. Als het in het komend cao-overleg nodig is om ZW en WAO te „repareren", zou het een goede zaak zijn om de samenwerking op het actie front voort te zetten. Tijdens de toespraken van Hof stede en Stekelenburg sloeg de Binnenstad Van de 250.000 mensen die vol gens de Haagse politie naar de Hofstad waren gekomen, wa ren er steeds zo'n 160.000 op het Malieveld te vinden. De rest ging na een bezoek aan de ma nifestatie de binnenstad in of bracht een bezoek aan toeristi sche attracties als Madurodam (vierduizend bëzoekers) en Scheveningen (twintigduizend bezoekers). Op een enkel inci dentje na is alles ordelijk ver lopen. De Haagse politie had tweehonderd mensen ingezet. Grote winnaar van zaterdag, zo viel te beluisteren, was de Haagse horeca. Al om negen uur 's ochtends - twee uur voordat de eigenlijke demonstratie begon - was de eerste demonstrant ter plekke. Hij hield moederziel alleen midden op het immens grote Malieveld in zijn rolstoel een eenmans-manifestatie. De de monstratie zelf kenmerkte zich door een vrij grimmige sfeer. Gelachen werd er eigenlijk al leen toen een stuk of dertig de monstranten zich opwierpen als alternatieve havenzangers en in een pakkend strijdlied oud-FNV-voorzitter Kok - een van de stuwende krachten ach ter de WAO-plannen - over de hekel haalden. „Die grote Kok is veel te klein om Nederland te naaien. Dan gaan we met zijn allen naar de haaien", schalden de havenwer kers in koor voor het podium. Maar verder was zaterdagmid dag ernst troef op de gezichten. „Er valt ook niet zo gek veel te lachen voor de mensen", ver zuchtte FN V-bestuurder H. Muller. Wim Kok was duidelijk de gebeten hond. Niet alleen ging er een geloei op als zijn gestalte temidden van andere politieke coryfeeën verscheen op een immens groot video scherm of als een van de spre kers Koks naam noemde. Ook een reclamevliegtuigje hoog in de lucht liet namens de horeca- bond weten dat de koks „neen" zeggen tegen Kok. Een ander reclamevliegtuigje meldde de demonstranten dat een Haags crematorium zater dag open dag hield. „Daar kik ker ik weer helemaal van op", verklaarde een met protest slogans omhangen rolstoeler met een wrange grijns. „De leuke ideeën komen hier ge woon uit de lucht vallen." Toen de WAO-demonstranten het Malieveld nog niet hadden ge ruimd, kwamen enkele hon derden Kroatiërs met spandoe ken het terrein op. Een soort wisseling van de wacht. In Kroatië hebben ze ook zo hun problemen. TILBURG - De directie van het krantenconcern Bra bant Pers weigert met een nieuw plan te komen voor de fusie van de Tilbuvgse krant Het Nieuwsblad met het Brabants Dagblad in Den Bosch. Dit ondanks actiedreigemen- ten van de redactie van Het Nieuwsblad. „Het huidige plan is helder en ik zie geen an dere oplossing", zei Brabant Pers-directeur E. Penninx zon- c ig in een reactie op het verzet ti *en de fusie van de kant van di Tilburgse redactie. De re dactieleden van Het Nieuws blad spraken zich vrijdag uit tegen de .samenvoeging van hun krant met het Brabants Dagblad. Zij zijn ertegen dat onder meer de naam van hun krant verdwijnt en het huidige redactiegebouw tot een bijkan toor verwordt. Zij weigeren verder elke medewerking aan het directieplan te verlenen. Redactieraad-secretaris J. Ligthart benadrukte dat, wan neer de directie niet met een nieuw plan komt, acties het enige middel zijn dat de redac tie van Het Nieuwsblad nog rest. Penninx loopt met zijn reactie vooruit op het officiële directiestandpunt dat pas dins dag aan de redactie wordt over gebracht. „We moeten proberen de emotionele gemoederen in Tilburg wat te sussen. Het ver zet is namelijk niet zozeer ge richt tegen de fusie. Het is de redactie meer te doen om het verlies van de naam van de krant. Dat roept emoties op, maar het is natuurlijk te zot dat een minderheid het ont staan van een grote Brabantse krant tegen zou kunnen hou den", vindt Penninx. Het direc tieplan omvat niet alleen een fusie in 1993 tussen Het Nieuwsblad en het Brabants Dagblad. Tegelijkertijd zal het Helmonds Dagblad in het Eindhovens Dagblad opgaan. De hoofdredacties van de dag bladen, evenals de redacties van het Brabants Dagblad en het Eindhovens Dagblad, steu nen deze eerste fase van het fu sieplan. Over vijf jaar volgt de tweede stap. Het Eindhovens Dagblad moet dan fuseren met het Brabants Dagblad nieuwe stijl tot één krant met een opla ge van 300.000 exemplaren. Deze Brabantse krant zou de grootste regionale krant van Nederland worden. UTRECHT - De landelijke we tenschapsdag „Wetenschap op Zicht" heeft zondag 6 oktober ruim 40.000 bezoekers getrok ken. NEELTJE JANS - Het vijfjarig bestaan van de Oosterschelde- kering is voor directie Zeeland van Rijkswaterstaat aanlei ding belangstellenden een kijkje te laten nemen in delen die normaal gesproken niet voor publiek toegankelijk zijn. Gedurende de open dag op 12 oktober van 10.00 tot 17.00 uur zijn de bedieningsruimten, een hal met generatoren voor de energievoorziening van de ke ring en diverse werkschepen in de buitenhaven opengesteld. Het bezoek aan de Stormvloed kering is in verband met het ju bileum deze dag gratis. Op de overdekte binnenplaats van het Ir. J. W. Tbpshuis op het voormalig werkeiland staan verschillende Rijkswaterstaat- diensten en aannemers die bij de bediening en onderhoud zijn betrokken met dertig ten toonstellingen. In de filmzaal wordt verder elk kwartier de gloednieuwe film Keren en be heren vertoond. AMSTERDAM - Om de komende jaren een verant woord artistiek beleid te voeren, heeft het Concert gebouw in Amsterdam jaarlijks een half miljoen gulden nodig. Daarnaast is een bedrag noodzakelijk van een miljoen gulden voor het verrichten van ach terstallig onderhoud. Dat blijkt uit het beleidsplan voor de periode 1993-1996, dal het Concertgebouw onlangs bij de gemeente Amsterdam heeft ingediend. Op basis van de be leidsplannen van de hoofdste delijke kunstinstellingen moet de gemeente Amsterdam het eerste Kunstenplan voor de pe riode 1993-1996 opstellen. Het Concertgebouw wordt vol gens directeur M. Sanders door de gemeente beschouwd als zaalverhuurbedrijf. Sinds het Concertgebouworkest in 1951 uit de NV van het Concertge bouw stapte, is dat ook de taak van het Concertgebouw. Maar het Concertgebouw voert ook een eigen artistiek beleid. Het programmeert datgene wat an ders niet in Amsterdam te zien zou zijn, zoals bij voorbeeld de grote solisten als Jessye Nor man en Kiri Tb Kanawa. Sponsorgelden Die programmering geschiedt met sponsorgelden. Voor de programmering van de heden daagse muziek is geen geld, omdat het Concertgebouw niet over een eigen programme ringsbudget beschikt, zoals de Stadsschouwburg of het Mu ziektheater wel hebben. San ders noemt dat „heel raar en onrechtvaardig". „We zijn de duurste zaal van Nederland. Sommigen kunnen onze grote zaal wel betalen. Anderen niet. Dat vinden we oneerlijk", al dus Sanders. Met een eigen budget van een half miljoen gulden kan het Concertgebouw de eigen mu ziek wel programmeren. Ook wil het Concertgebouw een fonds instellen voor amateurs, waarvoor een ton nodig is. „Op die manier kunnen we ama teurkoren of -ensembles de mo gelijkheid bieden in de grote zaal op te treden. „Zo'n fonds bestaat ook bij Camegyhall in New York", al dus Sanders. Voor het achter stallig onderhoud zegt het Con certgebouw jaarlijks een mil joen gulden nodig te hebben. „De grootscheepse renovatie van drie jaar geleden heeft niet alles kunnen oplossen", aldus adjunct-directeur E. Gerritsen. Zo moet het plafond in de grote zaal worden aangepakt, heeft de buitenkant een schilder- beurt nodig en moet een aantal zaken als de luchtverversing worden vervangen. Renovatie De renovatie van het 103-jarige gebouw heeft bijna 50 miljoen gulden gekost. T/m 31 oktober Brouwershaven Tentoonstelling Brouwersha ven Berijmd; tentoonstelling Zeeuwse klederdrachten en Zeeuws houtsnijwerk. Mu seum De Vergulde Garnaal, Markt 5. Maandag t/m zater dag 9.00-12.00 uur en 13.15-14.15 uur. Tot en met 26 oktober Burgh-Haamstede Expositie Poppenhuizen. Be- waerschole. Dagelijks van 13.30 tot 16.30 uur. (Behalve zondags). Maandag 7 oktober Zierikzee Bijeenkomst afdeling Schou wen NBvP in foyer restaurant Mondragon. Lezing over iko- nen. 14.00 uur. Commissie ro. Stadhuis. 19.30 uur. Vergadering commissie jeugd- en jongerenwerk in raadzaal stadhuis. 19.30 uur. Dinsdag 8 oktober Zierikzee Informatiemiddag Advies groep Woonbelangen Senioren Schouwen-Duiveland. 13.30 uur. Vergadering commissie finan ciën, volkshuisvesting en in formatiebeleid in raadzaal stadhuis. 19.30 uur. Kerkwerve Soosmiddag in 't Zuüdènde. 14.30 uur. Bruinisse Bijeenkomst Hervormde vrou wengroep Helpt Elkander in Hervormd verenigingsgebouw. 19.30 uur. Woensdag 9 oktober Zierikzee Bijeenkomst NCVB. Neder lands Hervormd Kerkcentrum. 14.30 uur. Vergadering commissie open bare werken en milieu in raad zaal stadhuis. 19.30 uur. Nieuwerkerk Vergadering commissie alge mene zaken in het gemeente huis. 19.30 uur. Bruinisse Verkoping/rommelmarkt in In 't Opper. 14.00-17.00 uur en 18.30-20.00 uur. Donderdag 10 oktober Zierikzee Ideeënbeurs peuterspeelzalen en jeugdwerk. De Driehoek. 19.00 tot 22.30 uur. Borstvoedingsinformatie avond La Leche Leaugue. Schouwenbank 111. 20.00 uur. Vrijdag 11 oktober Bruinisse Vergadering Stichting Welzijn Ouderen in het dorpshuis. 14.00 uur. Zaterdag 12 oktober Zierikzee Open dag Streekarchivariaat Schouwen-Duiveland en Sint Philipsland. Stadhuis. 10.00- 17.00 uur. Muzikaal theaterstuk Chopin, een piano-genie. Concertzaal. 20.00 uur. Maandag 14 oktober Brouwershaven Tékenen samenwerkingsover eenkomst zorgorganisaties en HZO. Stadhuis. 14.30 uur. Dinsdag 15 oktober Zierikzee Vakantie bijbelclub. Christelij ke Gereformeerde kerk. 9.15 uur. Woensdag 16 oktober Zierikzee Vakantie bijbelclub. Christelij ke Gereformeerde kerk. 9.15 uur. Brouwershaven Hospitaalschip Henry Dunant bezoekt Brouwershaven. Los- wal. 14.00 uur. Donderdag 17 oktober Zierikzee Vakantie bijbelclub. Christelij ke Gereformeerde kerk. 9.15 uur. Vrijdag 18 oktober Zierikzee Poppentheater Don Gionvanni. Brogum. 20.00 uur. Optreden marionettenspeler Anton Anderle in jongerencen trum Brogum. 20.00 uur. Zaterdag 19 oktober Zierikzee Big Bam Boom Band. Brogum. 23.00 uur. Zondag 20 oktober Zierikzee Concert Rodi Dean. Café de Vlinder. 15.30 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 2