M I i ty VaidIA VEER l «k DE HANDSCHOEN ...ook een vaste juridisch adviseur? verpleegkundige m/v AUTOMOBIELBEDRIJF MOL GARAGE DIJKMAN ^intermedium S 5 bij de Vaate Verton Schoenen Stichting Rode Kruis Ambulancedienst Schouwen Westhoek De Minst Luidruchtige Introductie van het Jaar. Nu in De Showroom. Met een part-time baan bij AH krijg je net zo goed een prima opleiding en een winstuitkering. Jieuwe Toyota Camry. DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN VOOR EEN EIGENTIJDS ONTWERP. U heeft ongetwijfeld Uw vaste accountant! Maar... 12 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Ben je tussen de 18 en 25 |aar?_ Heb je gevoel voor mensen en initiatief? Dan kun je bij AH In Zierikzee als vulploegmedewerker terecht voor een baan van 4 tot 10 uur per week. (Op maandag-, woensdag- en donderdagavond.) VULPLOEGMEDEWERKER/STER Een baan met prima arbeidsvoorwaarden, zoals: een mooie winstuitkering vakantie-, ATV-dagen en vakantiegeld een extra rente in het eigen spaarfonds een reiskostenvergoeding Wie weet wil je later nog eens gebruik maken van de uitstekende carrièremogelijkheden bij AH. Bel of schrijf voor meer Informatie AH, Lange Nobelstraat 28, 4301 HE Zierikzee, t.a.v. dhr. G. Henning. Telefoon.01110-175 70. Ben je goed genoeg voor onze klanten? Nu leverbaar met uitwisselbare voetbedden (van hak tot teen). Twee voetbedden worden gratis bijgeleverd, waaronder ook het fameuze massage voetbed. Havenplein 11-13, Zierikzee. telefoon (01110) 12488 Zandpad 6. Middelharnis. telefoon (01870) 4778 Voor onze ambulancedienst vragen wij: Functie-eisen: diploma A verpleegkundige HBO-V aangevuld met CC-aantekening bereidheid om alle diensten mee te draaien volgens rooster woonplaats omgeving Westerschouwen Sollicitaties en inlichtingen: Mevrouw E. M. J. Kloet-van Amerongen, tel. 01115-2556, Roggebos 6, 4328 PM Burgh-Haamstede Mevrouw C, A, de Vrieze-van der Bijl, tel. 01117-1520, Kloosterweg 9, 4322 ND Scharendijke Naast alles wat de nieuwe Toyota Camry u biedt is hij Maar niet alleen uw oren genieten in de Camry. Hij is ook ongekend stil. Want nimmer tevoren werden in één door z'n nobele lijnen, zowel binnen als buiten, ook een lust auto van deze klasse zoveel nieuwe technieken ten behoeve voor het oog. Komt u daar eens bij ons tijdens een proefrit van geluidsvermindering toegepast. in stilte van genieten. Ik vind Toyota gewoon beter. I Toyota, nummer I in jc^./f//e nieuwe Toyota's hebben 3 jaar garantie en 6 jaar carrosseriegarantie. Conform de Toyota-bepalingen. i multikleppentechniek. 'w?" Vraag uw dealer. Prijzen incl. BTW en e.xcl. a/leveringskosten. Wijzigingen in prijs en uitvoering voorbehouden. Uw Toyotadealer Burg. Boumanstraat 3 - Nieuwerkerk - Telefoon 01114-2624, b.g.g. 3356 Zuidstraat 10 - Haamstede - Telefoon 01115-1446 Gewijzigde wetten en ontwikkelingen in de rechtspraak verhogen de risiko's en aansprakelijkheden bij het ondernemen. Een goed ondernemer moet dit alles 'een zorg zijn'. Voorkomen is immers beter dan genezen. Gebleken is, dat de kleine en middelgrote ondernemer steeds meer behoefte heeft aan advies en deskundige juridische bijstand met een lage drempel zowel wat entree als kosten betreft. overeenkomstenrecht - algemene handelsvoorwaarden - inning van vorderingen (ook buitenland) - arbeids- en huurrecht - bestuursrecht (vergunningen, arob-zaken) - civiele procedures, arbitrages RECHTSKUNDIG- EN ADVIESBURO Dir. R. J. C. M. Thlry. Medew C. J. v. Overbeeke Leden der Nederlandse Vereniging van Rechtskundige Adviseurs Jasmijnstraat 23 4461 NN GOES Korrespondentie: Postbus 234 4460 AE GOES Telefoon 01100-13830* Telefax 01100-20393 ZONNEMAIRE, Margrietstraat 7 Vraagprijs f 125.000— k.k. Tussenwoning met diepe zonnige tuin. Ind.: entree, ber ging, toilet, woonkamer met nieuwe keuken (inbouw inkl. app.). 1e verd overloop, 3 slaapkamers (één met was tafel) en vernieuwde badkamer (ligbad, aparte douche ruimte, wastafel en 2e toilet). 2e verd.: 4e slaapkamer, bergingen. De woning is v.v. nieuwe gas c.v. met warmwa- tervoorz. en plavuizen op de gehele begane grondvloer. Tek. op aanvraag. ZONNEMAIRE, Margrietstraat 19 Vraagprijs f 135.000,— k.k. Goed onderhouden, zonvriendelijke tussenwoning met extra moestuin en tuinschuur op 234 m2 eigen grond. Ind.: ruime berging met zolder, betegelde hal, toilet, gar derobe, grote L-vormige woonkamer, open keuken, hoek- vormige open haard en bergkast, 1e verd.: overloop, 2 rui me slaapkamers, waarvan één met vaste wastafel, grote badkamer 'met douche en ligbad. Extra's: complete 4 pers. sauna. (Goedkope stroom aanwezig). 2e verd 3e slaapkamer met wastafel en bergruimte. De woning is v.v c.v. en ged. dubbelglas. BRUINISSE, Korte Ring 19 Vraagprijs f 239.000,— k.k. Goed gebouwd woon/winkelpand zeer centraal gelegen in het dorp. Indeling: winkel ca. 125 m2 met bovengedeel te (kamers, opslag etc.). Woning: entree, toilet, woonka mer met open haard en moderne (inbouw)-keuken, ber ging 1e verd.: badkamer en 3 slaapkamers. Achter de winkel nog een aparte garage. Voorzien van gas-c.v. Win kel c.q. woonhuis eventueel apart te koop. BRUINISSE, Zuidweql Vraagprijs f 229.000,— k.k. Vrijstaande woning met grote garage (34 m2) erf en tuin. Ind.: entree, zijkamertje met trapopgang,'ruime woonka mer met een openhaardpartij, inb.keuken met app. en eeth, badkamer (ligbad/dou.cheruimte en w.t.), apart toi let. Ie verd.: overloop met kastruimte/berging en 3 slaapk. Algemeen: de woning is verbouwd en gereno veerd in 1982, v.v. gas c.v., dak- en muurisolatie en dub bele beglazing. DREISCHOR, Beldert 1-3 Vraagprijs f 189.000,— k.k. „Van binnen veel ruimer dan u van buiten zou denken". Vrij gelegen royale (85 m2) woning met - over de akkers - een schitterend uitzicht op het dorp. Apart gelegen, ge heel gerenoveerde ruime stenen schuur (56 m2). Binnen geeft de woning een zeer ruimtelijke impressie met o.a. entreee, woonkamer (plavuizen en open haard), lager ge legen kamer met keuken, ruime zijkamer (als hobby of 3e slaapk.) en bijkeuken/berging met toilet, doucheruimte en wastqfel. 1e verd.: 2 zeer ruime slaapkamers (beide apart bereikbaar). De woning wordt thans gebruikt als re- kreatiewoning, maar mag ook voor permanent. V.v. gas c.v. en tekening op aanvraag. DREISCHOR, Welleweq 29 Vraagprijs f 129.000,— k.k. Vrijstaande woning-met garage/berging (5x7.5 m) rustig gelegen. Ind.: entree, berging, toilet, woonkamer met open haard, aparte keuken (vrij luxe inbouw keuken met app.), bijkeuken/serreruimte in de tuin op het zuiden. 1e verd.: overloop en 3 slaapkamers, badkamer inkl. ligbad en wastafel. De woning is v.v. gas c.v. DREISCHOR, Ooststraat 3 Vraagprijs f 59.000,— Halfvrijstaand woonhuis met zijpad, berging en tuin op 203 m2 eigen grond. Indeling: begane grond: gang, woonkamer met open haard, keuken, douche en toilet. 1e verd.: grote zolderruimte, slaapkamer. SIRJANSLAND, Dorpsstraat Vraagprijs f 99.000,— k.k. Ruime tussenwoning met achteruitgang en losse schuur/garage. Ind.: entree, zijkamer, woonkamer, keu ken met bergruimte, toilet, bijkeuken en berging. 1e verd,: overloop, 3 slaapkamers en badkamer inkl. 2e toilet en ligbad, kleine vliering. De woning is v.v. gas c.v. en gas- boiler. Schuur/garage is 9 x 3 m zolderruimte. KERKWERVE, Renqerskerkestraat 12 Vraagprijs f 169.000,— k.k. Goed afgewerkte twee onder één kap woning met garage en mooie zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, woonkamer met (open) keuken. 1e verd.: drie slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. 2e verd.: over loop/berging en vierde slaapkamer. Het pand is degelijk gebouwd, heeft centrale verwarming en in de woonk. dubbelglas. Verder ligt in de woonk. en hal een plavuizen- vloer. NIEUWERKERK, Burg. v. Eetenstraat 20 Vraagprijs f 290.000,— k.k. Aan de rand van het dorp gelegen vrijstaande chaletwo ning met garage, tuin en inpandig zwembad op 529 m2 ei gen grond. Indeling: entree, hal met vaste kasten, woon kamer, open keuken met eetbar, portaal, douche/toilet, zwembad met terras waarboven relaxruimte/bergzolder eventueel slaapkamer. 1e verd.: overloop, 2 slaapkamers waarvan één met overdekt balkon, berg-c.v. ruimte, bad kamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Keuken en hal v.v plavuizen. Woonkamer heelt open haard. NIEUWERKERK.Weth. v. Khnkenstraal 5 Vraagprijs f 119.500,— k.k. Tussenwoning met berging en mooie tuin. Ind.: en tree/hal. toilet, woonkamer, moderne inb.keuken (dicht), zonnig terras en berging in de tuin. 1e verd.: overloop. 3 slaapk. (één met wastafel) en badkamer (doucheruimte). 2e toilet en wastafel. 2e verd.: overloop, bergingen en eventueel 4e slaapkamer (met vaste trap te bereiken). De woning is v.v. gas c.v. ZIERIKZEE, Krepelstraat 13 Vraagprijs f 89.500,- k.k. Totaal gerenoveerde tussenwoning met achtertuin en v.v. gas c.v. Ind.: entree, woonkamer, open keuken, douche ruimte en apart toilet. Spiltrap naar 1e verd.: met overloop en 2 slaapkamers. ZIERIKZEE, St. Domusstraat 84 Vraagprijs f 55.000,- k.k. Winkel-/kantoorpand met achterplaats. Open zolderruim- ZIERIKZEE, Lange Nobelstraat 27-29 Vraagprijs f 169.000,— Zeer gunstig gelegen winkel/woonpand met bovenwo ning, diepe zonnige achtertuin en garage op 244 m2 ei gen grond. Ind.: entree, winkelruimte of woonkamer (54 m2), keuken, badkamer met ligbad, toilet. 1e verd.: over loop, 3 slaapkamers, kastruimte. Het pand is goed onder houden en de vloeren en muren zijn geïsoleerd. ZIERIKZEE, Manhuisstraat 6 Vraagprijs f 79.000,— Tussenwoning met achterplaats en dakterras. Indeling: entree, ruime woonkamer met open haard, keuken, dou cheruimte en toilet. 1e verd.- slaapkamer en grote zolder ruimte (voor 2e slaapkamer). Voorzien van gas c.v. en gasgeijser. ZIERIKZEE, Julianastraat 9 Vraagprijs j 89.500,— k.k. Tussenwoning met berging op 90 m2 eigen grond Beg. grond: entree, woonkamer ca. 40 m2, toilet, woonkeuken met plavuizen en inb.app. en vloerverwarming. 1e verd.: overloop, badkamer met ligbad, douche en vaste wasta fel, 2 slaapkamers, ruime berging met keldergedeelte waarin extra (hobby)kamer, zonneterras. Woonkamer en keuken v.v. dubbelglas. Vraagprijs f 79.000,— k.k. Halfvrijstaande woning met stenen berging in de tuin en achteruitgang. Ind.: entree, woonkamer, keuken, douche, toilet en vaste wastafel. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers en berging met wastafel (vroegere douche). De woning wordt verwarmd d.m.v. gaskachels ZIERIKZEE, Zevenhuisstraat 2 Vraagprijs 64.000,— k.k. Hoekwoning met berging/garage en achteruitgang met kleine, maar zonnige tuin. Ind.: entree, voorkamer, woon kamer, keuken, douche, toilet 1e verd overloop. 2 slaap kamers. De woning wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. ZIERIKZEE, Breedstraat 22-24 Vraagprijs f 149.000,— k.k. Royale woning met ruime praktijkruimte (30 m2) en kleine maar zonnige tuin. Ind entree, toilet, woonkamer (plavui zen vloer), moderne keuken inkl. alle app. De praktijk ruimte heeft een aparte entree en extra bergruimte. 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, luxe badkamer (ligbad, vaste wastafel, doucheruimte, tweede toilet). Het pand is v.v. centrale verwarming en heeft aan de voorzijde en achterzijde dubbelglas. ZIERIKZEE, Kapellestraat 6 PAKHUIS/GARAGE, Karsteil 9 V(-aagprijs f 129.000,— k.k. Gezellig goed verbouwde tussenwoning met zonnige achterplaats. Ind.: entree, woonkamer met plavuizen vloer en voorzethaard). luxe keuken inkl. alle app., toilet en bijkeuken. 1e verd.: overloop en 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. Kleine vliering. Dit pand is de laatste jaren haast geheel gerenoveerd o.a. nieuwe ko zijnen, binnenmuren, plafonds, keuken en nieuwe trap- partij. ZIERIKZEE, Lange St. Janstraat 56-58 Vraagprijs f 50.000,— k.k. Garage met opslag-Zkantoorruimte. Oppervlakte ca. 100 m2. Tekening op aanvraag. ZIERIKZEE, Kraanplein f Vraagprijs f 99.500,— k.k. Gezellige woning met schitterend uitzicht op de Oude Haven van Zierikzee. Ind.: entree, woonkamer, keuken (inkl. inb.apparatuur), toilet, kelderruimte onder de gehe le woonkamer aansl, wasmachine), kleine achter plaats. 1e verd.: slaapk. (met doucheruimte+wastafel). 2e verd.: overloop, voorslaapk. en (zolder)slaapkamer. De woning wordt verwarmd d.m.v. gaskachels en heelt bal- kenplafonds. Voorzetraam aan de voorkant van de wo ning. Vraagprijs f 398.000— k.k. Ruime bungalow met garage en gezellige zonnige tuin rondom, terras met windschermen, gelegen op rustig fraaie lokatie met uitzicht op 't Kaaskenswater. Ind. en tree, hal. luxe keuken inkl. inbouw app., L-vorm, woonk met openhaardpartij, slaapkamer, kastenwand, badka mer met 2e toilet, ligbad, dubbele wastafel. 1e verd.: 3 slaapk., badkamer met wastafel, 3e toilet, doucheruimte De bungalow heeft grotendeeld dubbelglas, is uitste kend onderhouden en is gebouwd met degelijke materia len. Voorzien van gas c.v. en plavuizen vloer in hal en keu ken. makelaar in onroerende goederen en assurantie NIEUWE HAVEN 147 - ZIERIKZEE TELEFOON 01110-12577

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 12