Slechte proloog voor All-Ready Clubkampioenschappen tennisvereniging Duiveland Klein, knus, maar in de knoei Badmintonrackets weer uit de kast Zaalvoetbalcompetitie Handbal- toernooi HV Delta Sport Recreatie volleybal Samaranch wil Baltische landen welkom heten Oefenpartij VRIJDAG 13 SEPTEMBER 1991 NR 25016 7 NIEUWERKERK - Traditiegetrouw heeft ook de tennisvereniging Duiveland, te Nieuwerkerk, aan het einde van het tennisseizoen haar clubkampioen schappen afgewerkt. Bij de heren wist Piet Vreeke de, geheel verwachte, finale in eigen voordeel af te sluiten. De titel bij de dames bleef in handen van Berbel Korenhof, die wederom de concurrentie de baas bleef. Het grootste aantal deelnemers trad aan in het heren enkel A: 17. Volgens een ingenieus sy steem waren de spelers in drie poules onderverdeeld, waarbij iedereen min of meer gelijk waardige tegenstand kon ont moeten. In de poule A bleek Andi"é Goedegebure de sterk ste door Piet Vreeke met 1-6, 6- 3 en 6-3 te kloppen. De derde plaats was voor René van Dijke die David Droppert met 2-6, 7-5 en 6-1 de baas bleef. In de poule B was Rogier Korenhof duide lijk de sterkste. Hans-Jan Goe degebure werd hier tweede voor Cor Korenhof en Winfred v. d. Pol. In de poule C was de spanning meermalen te snijden. Drieset ters, tiebreaks en verrassingen waren schering en inslag. Na enig telwerk bleken Erwin Ver braak en Jacco Folmer op de twee promotieplaatsen beslag te hebben gelegd. Drie sets spe cialist Tony v. d. Berge werd derde voor Theo Vos en Wim Schenk. Jacco en Erwin wisten zich (nog) niet voor het hoofdtoer nooi te plaatsen. Jacco verloor van David met 6-4, 6-4 en Er win kreeg geen kans van Win fred (6-2, 6-2). De kwartfinales leverden geen verrassingen op, al moest Hans-Jan er flink te gen aan om zich René van het lijf te houden (6-4, 7-6). André won vlot van Winfred (6- 1, 6-0). Rogier wees David terug met 6-3, 6-2 en Piet won het duel bij de oudere jeugd van Cor met 6-0 en 6-3. Spanning De halve finales leverden aan zienlijk meer spanning op. Hans-Jan leek regelrecht op een overwinning af te gaan te gen broer André. Sterk aanval lend spel leverde hem een 7-5, 3-1 voorsprong op. André gaf echter geen verjaardagsge- schenken weg en vocht zich te rug'in de wedstrijd, ondanks het feit, dat Hans-Jan al veel op tiebreaks geoefend had, ging de winst naar André 5-7, 6-4, 7-6. Rogier en Piet maakten er op de andere baan ook een span nende pot van. Rogier kwam het best uit de startblokken en won de eerste set met 6-4. Toch gaf dit hem niet de kick om echt door te drukken. Piet kwam zodoende terug in de wedstrijd en wist net aan de winnende hand te blijven (6-3, 6-4). Voor de 8e keer dus een opvoe ring van de continuing story tussen Piet en André. De eerste set ging met 6-3 naar André. Geheel in de geest van deze fi naledag gaf dit echter geen ge- rantie op winst in de tweede. Piet bouwde hierin een 5-2 voorsprong op, die overigens weer geheel verclween, om ver volgens de set toch met 7-5 naar zich toe te trekken. De derde set gaf wisselende kansen te zien. André kwam op een 4-3 voorsprong, maar wist toch niet door te drukken. De laatste games nam Piet, vooral door een beter lopende eerste service, het initatief weer wat over, om vervolgens met 6-4 aan het langste eind te trek ken. Miraculeus Het herendubbel A gaf wel een gloednieuwe finale te zien. Al leen Hans-Jan was nog over van vorig jaar, nu gassisteerd door Wim van Dijke, Wim en Hans-Jan waren overigens op miraculeuze wijze in de finale gekomen. Zowel tegen Erwin Verbraak/Michel de VJieger als tegen Cor Korenhof/Huub Beukers overleefden ze twee matchpoints alvorens te win nen. De halve finale tegen the coming man Rene van Dij ke/Jacco Folmer was hierbij vergeleken een makkie; 4-6, 6-4 en 7-5. De andere poule werd gewon nen door de favorieten Rogier Korenhof /Winfred v. d. Pol, die ook een zware driesetter nodig hadden om Reé en Jacco van zich af te schudden. In de halve finale lieten Roger en Winfred zich verrassen door Michel en Erwin in natuurlijk een drie setter: 3-6, 6-2, 7-5. De finale werd geheel tegen de gewoonte in, in twee sets be slist Michel en Erwin namen revanche voor hun nederlaag in de poule. Met 6-4 en 6-1 lieten ze Wim en Hans-Jan gedecideerd achter zich. Naast het goede spel van Michel was de rust in het spel van Erwin hierbij opvallend. Dames Het damestoernooi had dit jaar nogal te kampen met af zeggingen van diverse vedet tes. De 8 overgebleven dames steden in 2 poules. Ria van Wijngaarden en Berbel Koren hof voldeden aan de verwach tingen door als poulewinnares sen naar voren te komen. Ria keek overigens wel tegen een 1- 6, 0-3 achterstand aan tegen Nel Slootmaker alvorens toch nog met 6-3 en 6-0 de winst bin nen te halen. Nel had op haar beurt erg veel moeite met Han- neke Schenk (6-4, 3-6, 6-4). Ber bel had in haar poule de meeste tegenstand van Brenda Don (6- 2,,7-5). Brenda won vervolgens van Ria Slootmaker (6-1, 2-6, 6-4), maar verloor van Gerda Vlees houwers. Ria wist Gerda in twee sets te verslaan, zodat Ria toch naar de halve finales ging. Ria van Wijngaarden bleek de sterkste van de Ria's (6-0, 6-3) en Berbel wist Nel Slootmaker en 2 setpoints te overleden (6-1, 7-5). In de verwachte finale bood Ria taai tegenstand. Op de beslissende momenten bleek Berbel toch net iets meer in haar mars te hebben, waardoor zij haar titel weer wist te pro longeren (6-3 7-5). De finale in het damesdubbel toernooi eindigde in een anti climax, omdat Ina Korenhof na een spannende eerste set moest opgeven. Ina en Berbel hadden juist de eerste set met 7-6 verlo ren van de verrassend sterke combinatie Hanneke Schenk en Lianne de Looff. Jammer, omdat de strijd nog lang niet gestreden was. Lianne en Hanneke waren pou lewinnaar geworden door een 4-6, 7-5, 7-6 overwinning op An- nemiek v. d. Pol en Petra Pronk. In de andere poule wa ren Nelleke Slootmaker en Jo- pie van Dijke twee na een 0-6, 6-1, 7-6 zege op Ria van Wijn gaarden en Brenda Don. Beide koppels kwamen gemakkelijk door de halve finale. Ina en Berbel door met 6-0 en 6-3 Pe tra en Annemiek te verslaan; Lianne en Hanneke na een 6-2, 6-1 zege op Nelleke en Jopie. Dames B Zes dapperen traden in de ring voor het dames B toernooi. In<? de poulewedstrijden bleek Rie- kie v. d. Zande de sterkste. Al leen Lenie v. d. Cingel wist haar tot grote inspanningen te dwingen (7-5, 7-5). Tbch wist Leny de tweede plaats in de poule niet te grij pen. Marion Zijta bleek met 7-5 en 6-1 te sterk. De finale tussen Riekie en Marion leek eerst een herhaling van de poule wedstrijd te worden. Riekie won de eerste set met 6-1. Daar na ging het echter heel anders. Marion bleek over een betere conditie te beschikken en won de tweede en de derde set met duidelijke cijfers: 6-1 en 6-3. Samen met Ineke de Vos wist Riekie wel het damesdubbel B te winnen. Ook dat ging niet zonder slag of stoot. Marion Zijta en Els Legemaate bogen pas na 6-7, 6-3 en 6-3 het hoofd. Ook in de poule bleken de di verse dubbels zeer aan elkaar gewaagd, getuige het grote aantal driesetters dat er ge speeld werd. Bij het B toernooi bij de heren (enkelspel) kwamen tien spe lers binnen de lijnen. In poule 1 wax-en Richard Folmer en de verrassend sterke Peter v. d. Cingel de sterksten. De onder linge wedstrijd ging nipt naar Richard met 6-4, 3-6 en 6-4. In poule 2 waren de verschillen wat kleiner. Verrassende pou lewinnaar werd good old Jaap Hermes, die Peter Vrij 2-6, 6-4, 6-4 en Piet Slootmaker 6-4, 7-5 nipt versloeg. Peter behaalde de tweede plaats door Piet met 2-6, 6-4 en 6-4 te verslaan. In de kruisfinales bleek Peter v. d. Cingel te sterk voor Joop (6-4, 6-4). Richard kostte het heel wat meer moeite Peter Vrij eronder te krijgen (6-7, 6-3, 6-4). In de fi nale gooiden Peter en Richard er nog maar eens een driesetter tegenaan. In tegenstelling tot andei-e finales bleek poulewin naar Richard ook in de finale de sterkste, al was het vemchil zo mogelijk nog kleiner. Peter boog pas het hoofd na 4-6, 6-4 en 7-5. Herendubbel B Ook in het herendubbel B wa ren er twee poules. Mark Bode wijk en Marco Vrij werden poulewinnaar door alleen te gen Joop en Robbert Hermes een set af te staan,(6-1, 6-7, 6-3). De tweede plaats ging niet naar Joop en Robbert, maar naar Bob van Helden en Guido den Broeder die het onderlinge duel met 6-4 en 6-2 wonnen. In de andere poule ging de winst naar Peter en Robin Vrijdie in een goede wedstrijd Richard Folmer en Jo Hoare met 6-7, 7-5 en 6-2 versloegen. Deze twee dubbels gingen verder naar de kruisfinales. Joe en Richard bleken hierin sterker dan Mark en Marco 5-7, 6-3 en 6-1 was de uitslag. In de andere kruisfinale waren Peter en Robin veel sterker dan Guido en Bob (6-1, 6-1). De finale was vó'or Peter en Ro bin. Eerst gemakkelijk, maar in de tweede set moesten ze toch nog op hun tellen passen om hun traditionele derde set te ontlopen 6-1, 7-6. Gemengd dubbel In het gemengd dubbel A beten de poulewinnaars in de kruisfi nales beiden in het zand. Ria van Wijngaarden/Piet Vreeke verloren met 6-2 en 6-1 van Pe tra Pronk/Hans-Jan Goedege bure. Berbel Korenhof/Win- fred v. d. Pol verloren met 6-0, 6-2 van Lianne ,de Looff/Er- wink Verbraak. De finale gaf meer spanning. Erwin en Lian- nen bleven hierin knap over eind met 7-6, 7-5. Uitslagen kruisfinale B: Ineke Tierie/Robin Vrij-Ineke Vos/ Bob van Helden 4-6, 7-5, 6-3. Marion Zijta/Peter Vrij-Han- neke Nunninga 6-3, 6-4. Finale: Ineke Tierie/Robin Vrij-Ma rion Zijta/Peter Vrij 6-4, 7-5. NIEUWERKERK - Ze maken zich er eigenlijk al niet druk meer om, in de scha duw te staan van die ene grotere Zierikzeese vereniging. Maar ze zijn dan ook zo klein, dat het zeer begrijpelijk is dat ze zo nu en dan over het hoofd worden gezien. We hebben het over de destijds heropgerichte korfbalafdeling van het Nieuwerkerkse SKNWK. Alweer vijftien jaar wordt er - veelal - met één team deelgenomen aan de senioren-veldcompetitie. Ook in de zaal geven de 'manden- gooiers' overigens acte de présence. Hoewel het elk jaar opnieuw de touwtjes aan elkaar knopen is, bevindt korfbal SKNWK zich momenteel ernstig in de knoei. De problemen waarmee de korfbalafdeling van SKNWK op dit moment van doen heb ben betreft het gebrek aan vol doende spelers én, wat als grootste handicap wordt erva ren, het moeten ontberen van een trainer. Door het vertrek van trainer Jaap van Gastel, naar KV AU-Ready, moest SKNWK naarstig op zoek naar een vervanger. Deze is echter vooralsnog niet gevonden. Noodsprong „Tbch willen we gaarne nog voort blijven bestaan", vertelt PR-functionaris Albert Thlen, die als laatste noodsprong de 'hulp' van deze krant inriep. Vele verzoeken en telefoontjes aan verschillende mensen ten spijt is voorlopig het trai nersprobleem opgelost door bij toerbeurt vanuit de eigen Klein, maar knus, de korfbalafdeling van SKNWK. Staand v.l.n.n: Marian Stins. Wim v. d. Male. Jan Stins. Jeroen Kole. Leo Koopman, Albert Talen. ZittendPetra Droog, Trudy Folmer, Gerda Stins. Ina Koopman, Marianne Glerum en Janny de Valk. (Eigen foto). groep de trainingen te verzor gen. „Maar dat is natuurlijk verre van ideaal", weet de 45- jarige Thlen. Ook het gebrek aan voldoende spelers baart de vereniging de nodige zorgen. De club die zich inmiddels qua gemiddelde ou- dei'dom angstig dichtbij de ve- teranenleeftijd bevindt, heeft elk jaar opnieuw slechts te ma ken met het afhaken van spe(e)l(st)ers. Nieuwe aanwas is er amper. ,,We hebben nu nog maar vijf mannen over en dat is wel enorm krap. Wanneer we met zijn zevenen zijn zou het al veel gemakkelijker zijn om bij voorbeeld blessures op te kun nen vangen", aldus Thlen, die zelf ook langzajnerhand gaat denken aan stoppen. Ondanks de kleinschaligheid van SKNWK wordt bijna elk seizoen opnieuw de strijd aan gebonden om het kampioen schap. De in de vierde, en laat ste, klasse uitkomende Nieu- werkerkers zijn hierin in de loop der tijd zeker al een keer of vijf geslaagd. Ook in de zadlcompetitie is het beschei den groepje korfballers veel vuldig bovenin het klassement terug te vinden. ,,Onze grootste wens is om ook in de zaal nog eens kampioen te worden. Dat is ons nog nooit gelukt", zegt Talen. Knus De kleine, maar knusse, korf balafdeling hoopt door het zoe ken van de publiciteit nu bin nen afzienbare tijd een trainer te mogen verwelkomen. Ook de aanmelding van nieuw vers korfbalbloed wordt met genoe gen tegemoet gezien. ,,Wij heb ben als kleine vereniging zowel op sportief als financieel ge bied niet zoveel te bieden. Maar wie eenmaal van de ge zelligheid van de club heeft ge proefd, zal merken dat er ook andere belangrijkere zaken voor plezier in de sport kunnen zorgen", weet de PR-functiona ris. ZIERIKZEE - Zondag 15 sep tember houdt de Zierikzeese handbalvereniging Delta Sport alweer voor de negen tiende keer haar Aurora-zaal- handbaltoernooi. Als lokatie is wederom gekozen voor de plaatselijke sporthal Onder dak. De eerste wedstrijd start om 09.30 uur, terwijl de prijs uitreiking verwacht wordt rond 17.15 uur. Anders dan voorgaande jaren telt het zaalhandbaltoernooi van HV Delta Sport deze keer zes in plaats van 2even vereni gingen. Mede vanwege het door het eerste team behaalde eerste divisie-niveau, en het feit dat in België reeds de competitie is gestart, bleek het de organisa tor Koos van Zwieten erg moei lijk zeven gelijkwaardige ploe gen te vinden. Hierdoor wordt het toernooi met één team min der afgewerkt, maar duren de wedstrijden wel wat langer. Deelnemers Aan het toernooi, onderdeel uitmakend van de voorberei dingsperiode van HV Delta Spoi$, doen dit keer de volgen de ploegen mee: Aalsmeer 2, Delta Sport, DWS (Schiedam), Nijenrodes (Breukelen), Olym- pia (Hengelo) en PSV (Eindho ven). ZIERIKZEE - Afgelopen week zijn de eerste wedstrijden ge speeld in de recreatie-volley balcompetitie van Schouwen- Duiveland. Hoewel het weer even wennen was, werd er van meet af aan fel gestreden om die eerste kostbare puntjes. Hieronder volgen de uitslagen en het nieuwe programma. De uitslagen na de eerste speel ronde waren: Bouwman Water- sport-Marco Holm 0-3; PTT- Rabobank Zierikzee 1-2; Euro- patuin Braber-Health Studio 2-1; Zeelandia D-Kwiek D 1-2; Zeelandia-Sporthuis Zierik- zee/PJZ 2-1; De Zeeuwse Stro- men-Delphi Mevo 4 1-2; Meul- blok/DFS-Pav. De Zandsnor 3- 0; Brouw Dl-Verboom/Cluzona D 2-1; IBD-Geesbergen Mode 3- 0;.1hxi Lemsom-Cafê De Vlin der 3-0; Cjfeetlje/Renesse- Brouw D2 1-2; ZWN-Delphi Me vo 5 1-2; De Stuip-Herman de Vries 1-2; PTT 2-Fa. Bouwman 0-3; Mosselhandel Schot-De Zeeuwse Stromen D 2-1. Programma IBD-Zeelandia 2; Léon Sport- Thxi Lemsorr^ Brouw Dl-Vier Jaargetijden; Mol/Schudde- beurs-Delphi Mevo 5; Pigalle/ Renesse-De Stulp; Delphi Me vo 4-WIK; Health Studio-Ca- feetje/Renesse; Zeelandia-Café de Vlinder; Brouw-ZWN; Ra bobank Zierikzee-Pav. De Schorpioen; Verboom/Cluzo- na-De Zeeuwse Stromen D: Marco Holm-PTT 2; Sporthuis Zierikzee/ PJZ-Geense/ Kwiek De Zeeuwse Stromen-VVOZ; Kwiek D-Europatuin Braber; Verboom/Cluzona-Léon Sport/ Mevo. CHAMBERY - Antonio Sama ranch zal zich sterk maken voor de hertoelating van Est land, Letland en Litouwen tot het Internationaal Olympisch Comité. De voorzitter zal de kwestie volgende week tijdens de bestuursvergadering in Berlijn ter sprake brengen en rekent erop dat de drie Balti sche staten met eigen verte genwoordigingen zullen kun nen deelnemen aan de Olympi sche winterspelen 1992 in Al- bertville. De onafhankelijkheid van Est land, Letland en Litouwen werd dezer dagen door de Sov jetunie erkend. De drie landen maakten deel uit van de Olym pische beweging voordat zij in 1940 door de Sovjetunie wer den geannexeerd. Bij de pers conferentie vertelde Sama ranch nog geen verzoek tot toe lating te hebben ontvangen van Kroatië en Slovenië, die zich hebben losgemaakt uit de Joegoslavische federatie en van republieken, die zich onaf hankelijk willen maken van de Sovjetunie. Volgens Sama ranch zou een dergelijk ver zoek alleen kans maken te wor den ingewilligd, als er sprake is van brede internationale er kenning. ,,De deur van het IOC staat altijd open", aldus de Spanjaard; ..maar sport kan nu eenmaal niet op de stoel van de politiek gaan zitten. Politie ke problemen hebben politieke oplossingen van node." ZIERIKZEE - De eerste aftekeningen in de eilande- lijke zaalvoetbalcompetitie zijn na twee rondes al weer te zien. In de hoogste klasse leiden momenteel Sportsurf Jonker en Sporthuis Zierikzee. Het gede gradeerde Rijschool Delta voert de ranglijst in de tweede klasse aan, terwijl de laagste klasse evenens twee koplopers te zien geeft. Hiervoor tekenen Droptiek Passage en Bijmakelaardij. Een en ander zegt echter nog maar weinig. De weg is nog lang. De uitslagen, en de daarmee samenhangende tussenstan den, naar aanleiding van de tweede competitieronde zijn als volgt: te kt as Neffcn d'Eule-WIK 1-5 Toren Boys-PTT 2-8 Nola Boys-Sporih. Z'zee 2-6 Sporis. Jonker-Mevo 4-1 Spons. Jonker 2 2 0 0 4 9 - 4 Sporih, Z'zee 2 2 0 0 4 9 - 4 PTT 2 1 1 0 3 11 - 5 WIK 1 1 0 0 2 5 - 1 Nola Boys 2 1 0 1 2 6 - 8 Coen Honig 1 1 0 1 0 1 3 - 3 Resl. De Beuze 1 0 0 1 0 3 - 5 Neffen d'Eule 1 0 0 1 0 1 - 5 Mevo 2 0 0 2 0 3 - 8 Toren Boys 2 0 0 2 0 4 - 11 2c klas Steil. PJZ-Stella Boys 1 4-2 FC Kerkwervc-Delta Catering 8-3 Rijsch. Delta-De Steeg 4-2 De Keien-Pinky Boys 4-2 Rijsch. Delta 2 2 0 0 4 10 - 5 De Keien 1 10 0 2 4- 2 Steil. PJZ 110 0 2 4 -2 Stella Boys 2 11 0 0 2 2 -0 De Steeg 2 1 0 1 2 8 - 6 FC Kerkwerve 2 1 0 1 2 10 - 9 Oarage Slager 0 0 0 0 0 0 - 0 Stella Boys 1 1 0 0 1 0 2 - 4 Pinky Boys 2 0 0 2 0 5 - 10 Delta Catering 2 0 0 2 0 3 - 10 3e klas Deltan-Braber Groenv. 2-5 Bijmakelaardij-Knippie 2-1 L&O-De Roo&vd Veen 2-3 Rinus Roon B.-Droptiek Pass. 4-6 Droptiek Pass. 2 2 0 0 4 10 - 6 Bijmakelaardij 2 2 0 0 4 6 - 2 Zeelandia 1 1 0 0 2 8 - 1 Braber Groenv. 1 1 0 0 2 5 - 2 Coen Honig 2 1 1 0 0 2 4 -3 De Roo&vd V. 2 1 0 1 2 4 - 6 Deltan 1 0 0 1 0 2- 5 Rinus Roon B. 2 0 0 2 0 7 - 10 L&O 2 0 0 2 0 4 - 7 Knippie 200202- 10 Het programma voor volgende week luidt: Maandag 16/9: Stella Boys 1-Garage Slager; Braber Groenvoorziening- Coen Honig 2; Coen Honig 1- Neffen d'Eule; Stella Boys 2- De Steeg; Zeelandia-Deltan; WIK-Restaurant De Beuze. Woensdag 18/9: Bijmakelaar- dij-Droptiek Passage; Toren Boys-Mevo; FC Kerkwerve- Pinky Boys; Knippie-L&O; Sporthuis Zierikzee-Sportsurf Jonker; Delta Catering D-Rij- school Delta. OVEZANDE - Het eerste team van de Zierikzeese korfbalvereniging All-Ready heeft haar eerste com petitiewedstrijd verloren. Het vooruit gespeelde duel tegen Volharding, in Ovezande, ging met 8-7 verloren. En dit terwijl de verwachtingen bij de Zie- rikzeeënaren juist hooggespannen waren na de eer dere gewonnen bekerwedstrijd op Tjoba. Omdat KV All-Ready begin oktober met de gehele vereni ging het gehele weekend op kamp gaat, diende de wed strijd tegen Volharding voor aanvang van de nieuwe compe titie (zaterdag 14 september) te worden gespeeld. Vooral het enorme gebrek aan schotvaar digheid zorgde ervoor dat All- Ready uiteindelijk onnodig ten onder ging tegen Volhar ding. Afstandsschot Vooral het afstandsschot van de bezoekende Zierikzeeëna- ren ging keer op keer de mist in. Hierdoor kon de score on voldoende worden opge schroefd, waardoor de gasten telkens opnieuw wisten aan te sluiten. Er werd met een mini male voorsprong van 5-6 aan de theepauze begonnen. Na de hervatting liet All-Rea dy geen verandering zien in haar spelwijze. Hoewel de dis cipelen van AU-Ready trainer Jaap van Gastel wel het betere korfbal etaleerden, kon Vol harding toch nog verbazend eenvoudig blijven volgen. Hieruit werd door de gasten klaarblijkelijk zoveel moed ge put dat zelfs in de slotfase de overwinning gegrepen kon worden: 8-7. ZIERIKZEE - Komend weekend start ook voor de badmintonclub Zierikzee de nieuwe competitie 1991- 1992. De rackets kunnen weer uit de kast worden ge haald. De vereniging neemt het komende seizoen met negen teams deel; zes uitkomende in de senio rencompetitie en drie bij de jeugd. Het vlaggeschip, team 1, heeft één wisseling gekregen. Sander Me- lieste is vervangen door de nieuwe clubkampioen Peter Tijl. De samenstelling van het eer ste team van badmintonclub Zierikzee is voor het overige wel gelijk gebleven. Een en an der geeft derhalve het volgen de viertal te zien: Jacqueline Altena, Angelique van der Ha ve, Peter Tijl en Hanco de Vos. De eerste ontmoeting voor de hoofdmacht staat zaterdag 21 september op het programma. De Zierikzeeënaren moeten dan op bezoek bij Smash, te Koudekerke. Samenstellingen De samenstellingen van de ove rige acht teams van badmin tonclub Zierikzee zien er als volgt uit: Team 2: Josette Pan- kow, Adrie van der Have. Jan van de Bos, Leen van der Have. Team 3: Nelly Melieste. Ma rianne Theuns, Rob van T Loo, Aad Melieste. Team 4: Hetty Stoel, Ria Honé, Gerard Mol, Leo Koopman. Team 5: Anneke Horst, Herma Wessels, Kees de Jonge, Aad Altena. Team 6: Yvonne van Marion, Lia Pan- nekoek, Desireé Blommacrt, Patrick Fecleus, Adrie van Brouwershaven. De drie jeugdteams zien er qua bezetting als volgt uit: Team 7; Jolanda van Groningen, Mar- loes Plu, Frans Koopman, Léon Jonker, leidster Corrie Koop man. Team 8: Carola van der Have, Annette Schults, Mark den Boer, Erik Timmer, leider Leen van der Have. Team 9: Maartje Plu, Mirelle van der Have, René Holkers, Jeroen Neyenhuxs, leidster Adri van der Have. ROTTERDAM Bij Sparta traint vanaf maandag de Ame rikaanse voetballer Scott Wol- fering mee. De 22-jarige rech terspits zal een stage bij de ere divisieclub meemaken. Daar na zal trainer Rob Jacobs be oordelen of Wolfering bruik baar is voor Sparta. BROUWERSHAVEN - Door het uitvallen van de competi tiewedstrijd Waarde contra ASV Brouwershaven, speelt laatstgenoemde een oefenwed strijd op het eigen sportpark Onder de Molen tegen het Goc- se SSV. Aanvang 15.45 uur. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7