Blues- Straatfestivals Ovezande vol kwaliteit ri Optredens in 't Beest te Goes ame-out' EEHF* .WilWi'HWMMiiüfll Trendsnir AUTO STRIPING Een rode, cyperse poes 1 Bijeenkomst Vrouw en eigen bedrijf When Harry met Sally House-muziek in 't Beest Heense slikken veranderen Kiekieres start nieuwe seizoen WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1991 11 (Gratis rubriek voor verenigingen en dergelijke, in samenwerking met VVV Overflakkee. Opgave schrifte lijk dan wel telefonisch tot dinsdag 12.00 uur voor het verschijnen van de Extra-editie.) jLiili m Dirksland PvdA-Ombudsteam; 01877- 2412. Middelharnis PvdA-Ombudsteam; R. Koole, 01870-6664. Ombudsteam, lijst Hoogzand; 01870-2917, 01875-1998. Goedereede PvdA-Ombudsteam; 01879- 1514. Oostflakkee PvdA-Ombudsteam; J. de Kor te, 01874-1372. Sommelsdijk Streekmuseum Goeree-Over- flakkee. Kerkstraat 2. Bezoek na afspraak tel. 01870-3778. Elke dag, ook op zondag Stellendam Haringvliet Expo, Haringvliet - plein 3. Tfentoonstelling over de Deltawerken. Geopend van 1 april-15 nov. van 10.00 tot 17.00 uur. Elke eerste maandag van de maand Goedereede Spreekuur Woningbouwver eniging Beter Wonen. Markt 7. Aanvang: 19.30 uur. Elke derde dinsdag van de maand Middelharnis Spreekuur Vrouw en Werkwin kel in Diekhuus. Van 10.00 tot 12.00 uur. Elke tweede woensdag van de maand Sommelsdijk Knutselclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar. In wijkgebouw de Zwaluw. Van 14.00 tot 15.30 uur. Iedere donderdag Sommelsdijk 55-plussers soos in wijkge bouw De Zwaluw. Van 13.30 tot 16.30 uur Iedere zaterdag Goedereede Vrij dansen bij dansclub Let's Dance, met regelmatig gastop tredens. Verenigingsgebouw Oostdam. 21.45 uur. Ouddorp Beklimming toren Ouddorp. Raadhuisstraat. Vanaf 10.30 uur. Dirksland Disco Stichting Thunderbird. Victoriahal. Vanaf 19.30 uur. Elke tweede donderdag van de maand Middelharnis Handwerken te koop in het Ro de Kruis gebouw. Van 14.00- 16.00 uur. Elke derde donderdag van de maand Sommelsdijk Bijeenkomst van de postzegel vereniging Flakkee, in zaal ca fé de Kok, Kaai 49. 20.00 uur. Dirksland Vraagbaak FNV. Vanaf 19.00 uur. Maandag tot en met vrijdag Ooltgensplaat Smederij-museum Piet Kamp. Van 13.00 tot 16.00 uur, of vol gens afspraak. Iedere donderdag en vrijdag Sommelsdijk Bijeenkomst van Schietvereni ging Flakkee, Haveneind 36. 19.00-23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand Oude-Tonge De Computer hobbyclub Oude- Tonge komt samen. School straat 28. Van 13.30 tot 16.30 uur. Iedere derde maandag van de maand Oude-Tonge Computerhobbyclub Oude- Tonge komt samen in Schoolstraat 28. Van 19.30 tot 22.30 uur. Tot en met 13 september Middelharnis Kunstexpositie Delta 2 in ge meentehuis, op werkdagen van 09.00-16.30 uur. T/m 23 september Middelharnis Expositie Kijk op de Delta. Ge meentehuis. Tijdens kantoor uren. Iedere eerste zaterdag van de maand Bruinisse Verkoopbeurs van Vogelvereni ging Nachtegaal van 10.00 tot 12.00 uur in het clubgebouw aan Molenweg 10. Opkopers aanwezig. September Zierikzec Expositie schilderijen N. Ne- lisse-J unielet. Corneliastich- ting. Van 10.00 tot 17.00 uur. Goes Expositie Op Water Gebouwd, Vesten van Goes, dagelijks ge opend. Tot en met 14 september Zierikzec Expositie van Aiie Mol, porse leinen poppen in De Eenhoorn. 11.00 tot 17.00 uur. Woensdag 11 september Zierikzee Commissievergadering inter nationale uitwisselingen in stadhuis. 16.30 uur. Donderdag 12 september Zierikzee Commissievergadering finan ciën in stadhuis. 19.30 uur. Borstvoedingsinformatie avond. Schouwenbank 111. 20.00 uur. Vrijdag 13 september Neeltje Jans Werkbezoek Ondernemers kring Schouwen-Duiveland aan Dienstkring Deltakust Rijkswaterstaat. 15.30 uur. Zaterdag 14 september Zierikzee Officiële overhandiging ANWN-informatiepaneel. Vis markt. 10.30 uur. Brouwershaven Sint Nicolaaskerk open voor bezoek in kader Open Monu mentendag. Kerkgebouw toe gankelijk tussen 10.00 en 16.00 uur. Maandag 16 september Burgh-Haamstede Gemeenteraadsvergadering Westerschouwen, in gemeente huis. 19.30 uur. Woensdag 18 september Brouwershaven Lezing over leven van vrouwen uit Nepal en Burkina Faso door mevrouw G. van Elsac- ker-Brandt in het Tbnnenma- gazijn voor NBvP-Brouwers- haven. 20.00 uur. Zaterdag 21 september Zierikzee La Lupa. Brogum. 23.ÖD uur. Vrijdag 27 september Zierikzee Vos en Vesuvia. Brogum. Burgh-Haamstede Openbare afscheidsreceptie S. Meerhof in het gemeentehuis. 16,30 uur. Zaterdag 28 september Dreischor Concert korpsen van Brou wershaven en lampionoptocht. Ring. 19.00 uur. Middelburg Country Tbernee. Evenemen tenhal De Kruitmolen. Van 20.00 tot 24.00 uur. Workshop. Van 13.30 tot 16.00 uur. Maandag 30 september Zierikzee Uitreiking onderzoeksrapport Voorlichting aan ouderen aan gedeputeerde A. J. Dijkwel. 14.00 uur. Dinsdag 1 oktober Zierikzee Verkoop Welfare artikelen. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Zaterdag 5 oktober Zierikzee Muskee. Brogum. 23.00 uur. Vrijdag 18 oktober Zierikzee Poppentheater Don Gionvanni. Brogum. 20.00 uur. Zaterdag 19 oktober Zierikzee Big Bam Boom Band. Brogum. 23.00 uur. Woensdag 23 oktober Brouwershaven Diapresentatie in Tbnnenma- gazijn door A. Rommers over De Natuur van maand tot maand voor NBvP-Brouwers- haven. 20.00 uur. Vrijdag 24 oktober Zierikzee Voorronde Zeeuws Popcon cours. Brogum. 21.00 uur. Zaterdag 2 november Dreischor Solistenconcours (leden van Crescendo). Dorpshuis. 14.30 Dinsdag 5 november Zierikzee Verkoop Welfare artikelen. De Driehoek. Van 14.00 tot 16.00 uur. Woensdag 13 november Brou wersh aven Bezoek NBvP-Brouwershaven aan expo Het sterke geslacht in Zeeuwse Bibliotheek Middel burg. Zaterdag 16 november Dreischor Reünie en tentoonstelling har monie Crescendo. Dorpshuis. 14.30 uur. Advertentie r«lom« uitgeb. ass. v.a. 5.75 Middelharnis. Tel. (01870) 6363 Goes. Tel. (01100) 32570 MIDDELHARNIS - Het nieu we seizoen van Filmhuis Mid delharnis opent met When Harry met Sally van de Ameri kaanse regisseur Rob Reiner. Deze warme rolprent wordt 'als tractatie' gratis vertoond voor alle leden en zij die op 12 september voor een beschei den bedrag lid willen worden. De film start om 20.00 uur. De gratis toegang is te danken aan het feit dat Filmhuis Mid delharnis zijn vijftiende jaar in zijn gegaan. De werkgroep hoopt ook dat er nog vele films zullen volgen. Ze zijn echter klein in aantal en de vermoeid heid dreigt toe te slaan, aldus het bestuur. Uitbreiding met filmliefhebbers die mee willen werken aan het in stand hou den van het filmhuis en die in- tresse hebben in programme ring, publiciteit, administratie of de techniek van het vertonen van films zijn welkom. Interes se? Spreek dan in de pauze ie mand van de werkgroep aan, die verstrekt dan nadere infor matie. GOES - Op zaterdag 14 septem ber vindt er in 't Beest in Goes een dansspektakel plaats on der de titel Rainbow Fantazy - The Colour of House. DJ's zijn Joshua en Tyrone. Samen met Herwig Polderman en Michiel Keijzer organiseren zij succesvollle house-party's in de Piek in Vlissingen. Zij staan garant voor de niet- commerciële House-muziek. Eén ding staat echter vast: wie de snelle (120 beats per minuut) ritmes hoort, kan niet anders dan dansen. Aanvang 22.00 uur. DE HEEN - De slikken van De Heen (435 ha) en de Plaat van de Vliet (185 ha) in het nu getij loze Krammer-Volkerak zullen langzamerhand veranderen in een veenmoeras, maar het ver anderingsproces duurt wel eni- *ge eeuwen. Menselijk ingrijpen is zo veel mogelijk taboe. Er zijn sinds de sluiting van het Krammer- Volkerakgebied sinds 1987 uit gestrekte velden waterplanten ontstaan met ruppia en fon teinkruidsoorten. Geel bloei ende moerasandijvie komen schijnbaar uit het niets en be dekken grote oppervlakten. Wilgen en vlieren worden even min uitgeplant, maar ze ver schijnen wel. Steltlopers zoch ten een goed heenkomen, fou- rageren was voor hen minder gemakkelijk, maar de rotgan zen vinden alles van hun ga ding. Blauwborst, kleine kar- rekiet en bruine kiekendief na men de plaats van de steltlo pers in. En in de vegetatie tiert natuurlijk ook de distel welig. Op 14 september neemt (in Oude-Tonge) de vereniging Het Zeeuwse Landschap het beheer van de Slikken van De Heen over. NAARDEN: Op zondag 15 sep tember wordt in Naarden een nationale schuttersdag gehou den. Schuttersploegen geven demonstraties in exercitie en wapenbeheersing. Om 13.00 uur opent het tamboerkorps de schuttersdag, waarna de de monstraties om 14.00 uur be ginnen. Voor de schietde- monstraties in het Nederlands Vestingmuseum is de entree prijs 3 gulden per persoon. Voor meer informatie: 02159- 45459. ZIERIKZEE In het Dierenasiel Schouwen-Duiveland aan de Zandweg te Zierikzee zit een poes, die graag bij mensen geplaatst wil worden. Donna heet ze. Ze is cypers met rood gekleurd en is ruim één jaar oud. Donna is niet gewe.nd aan honden, met katten kan ze het goed vinden. Met kinderen kan ze goed overiveg. Don na is een niet zo grote poes, die erg lief en gemakkelijk is. De poes Roberta uit het Dierenasiel Schouwen-Duiveland zit er nog steeds. Denkt u aan de dierenWilt u hen een goed plaatsje ge ven? Voor verdere informatie kunt u bellen: tel. 0III0-I70I3. (Fo to: Marijke Folkertsma). ZIERIKZEE - Bij het begin van het nieuwe seizoen 1991/1992 geeft Kiekieres be langstellenden gelegenheid in de maand september bij wijze van kennismaking vrijblij vend mee te repeteren in het onderkomen aan de Scheeps- timmerdijk in Zierikzee. Op de vaste donderdagse repeti tiedag is een introductie-uur ingevoegd dat om 19.00 uur be gint. Geïnteresseerden in improvi satie theatersport (leeftijd mi nimaal 16 jaar) kunnen op deze manier vaststellen of men defi nitief lid van Kiekieres wil worden. Op dit moment bestaat Kiekie res uit een vaste kern van ne gen spelers, die ongeveer twee improvisatiewedstrijden per maand speelt; een in de Con certzaal in Zierikzee en een el ders in het land. Vrijdag 27 september bijvoor beeld in Groningen. Aspirant leden hoeven geen toneelerva ring te hebben, maar moeten het leuk vinden op basis van een stevige fysieke ondergrond al improviserend uiteindelijk voor publiek te willen spelen. Overigens bepaalt ieder lid uiteindelijk zelf wanneer het moment aanbreekt om werke lijk voor publiek te gaan spe len; dat varieert voor nieuwe spelers van een maand tot meer dan een jaar. Leden van Kiekeres betalen een maande lijkse contribitie van 25,—. Repetitietijd. iedere donder dag van 19.00 tot 21.30 uur. Scheepstimmerdijk 4, Zierik zee (boven de Zeilvloot de Zeeuwse Stromen). Voor het begeleiden van de theatersportwedstrijden in de Concertzaal is Kiekieres ook op zoek naar een vaste muzi kant. Op dit moment kan Kie kieres nog een beroep doen op de uit Rotterdam komende Kees Tbrn, maar ergens in het Zeeuwse moet toch nog talent schuilen, dat improviserend aan de vleugel mee wil spelen. Voor informatie kan men bel len naar Reint L^an; 01114-1639. GOES - Vrijdag 13 september om 20.00 uur start 't Beest het theaterseizoen met een avond vol humor, smart, muziek en onzin. Op het programma staan optredens van: Jan Vos Etna Vesuvia, Jan Rot, Hester Macrander, Marijke Boon en Les Charmeurs. Ieder treedt bijna een uur op. Jan Vos Etna Vesu via waren eerder in 't Beest te zien met Xataboulou en In volle vaart. Voordat ze in mei naar 't Beest ko men met een nieuw programma brengen ze speciaal voor 't Beest een collage van hun eerste twee pro gramma's. Een van de grote verrassingen van het afgelopen seizoen was het optreden van Hester Ma crander. Een voorstelling geba seerd op de erfenis van Bertold Brecht. Een eigenzinnig type dat beschikt over veel flair, een eigen visie, een grote theater persoonlijkheid en een prachti ge stem. Ze zal een flink ge deelte uit haar programma la ten horen waarbij vooral de lie deren de aandacht krijgen. Verder op het programma Jan Rot. Hij stond al in mei dit jaar in 't Beest met zijn theaterde buut Jan Rot gaat nooit uit el kaar. Een zeer fraaie voorstel ling, vandaar nogmaals Jan Rot. Kroonprinses Marijke Boon is de kroonprin ses van het levenslied en laat zich inspireren door het klein- leed in de wereld. Marijke Boon is een aangename combi natie van humor, ernst, stilte en veelzeggendheid, van lach en traan. Ze begeleidt zichzelf op accordeon. Ze brengt haar volledige programma Vandaar dat ik ween. Tot slot Les Charmeurs. Een groep rond zanger, accordeo nist Jan O. Zij spelen muziek die doet denken aan groepen als Mano Negra en Les Negres ses Vertes. De optredens vinden plaats in verschillende ruimtes van 't Beest. Eerst op het programma van 20.00-21.00 uur Jan Vos Etna Vesuvia, dan van 21.15- 22.00 uur Jan Rot, van 21.15- 22.15 uur Marijke Boon, van 22.30-23.15 uur Hester Macran der en tot slot vanaf 23.15 uur Les Charmeurs. De entree be draagt 12,50, CJP 10,-. De avond is mogelijk gemaakt met steun van de provincie Zee land, Culturele Raad Goes en Muziekhandel van Damme. De groep Les Charmeurs treedt ook op in 't Beest. OVEZANDE - Het tweede volle weekend van sep tember, inmiddels een traditie, houdt Jongerencen trum de Klomp twee grote festivals in het anders zo rustige kleine Zuid-Bevelandse dorp Ovezande. Twee festivals die uniek zijn in hun soort in Zee land, met grote aantrekkingskracht op het publiek, en met (internationale) kwaliteitsacts op het pro- g-amma. Voor de liefhebbers van alles wat met Bluesmuziek te ma ken heeft, en dat zijn er veel, want „blues" is weer in, is het een must om op zaterdag 14 september af te reizen naar Ovezande voor het ,,5e Ovezan de Bluesfestival". Zeven bands uit binnen- en buitenland ko men ook naar deze lustrumedi tie waaronder 3 Amerikaanse acts, 1 Ierse act, en 3 Neder landse acts, treden dan vanaf 13.00 uur op in de grote festi valtent. Het Bluesfestival Ovezande, zal wederom uitgroeien tot een van de aantrekkelijkste mu ziekfestivals van Zeeland. De Klomp is er voor deze editie weer in geslaagd een aantal grote namen en publiekstrek kers te contracteren. De kwali teit van het programma, én de naam die inmiddels is opge bouwd als een gezellig festival, zal er zeker voor zorgen dat er weer zon 700 bezoekers of meer het festival zullen bezoe ken. Maximale score Het publieksaantal liep in de loop der jaren op van 250 tot 700 bezoekers. En dat is voor „Zeeuwse begrippen" buiten het toeristenseizoen bijna een maximale score. Sinds '87 ware acts als Little Willie Littlefield (USA), Mick Clarke Band (Eng.), The Crew, Magie Fran- kie, Slime Hunters (Bel), Big- town Playboys (Eng), Otis Grand Dancekings (Eng), Johny Mars (USA), White Heat, Wild Child Butler (USA), Dunn-Packer Band (USA), Ron Hacker (USA), Boogie Boy (Bel) en tal van Zeeuwse groe pen. gic Frankie The Blues Disea se (Chigaco blues door een top- performer). Het Zeeuwse aan deel komt voor rekening van de Draften Blues Band (8 mans Rythm Blues band), en Grandpa Nick's Blues band (10 mans Big Bands Blues). Op het terras wordt in de pauzes een animatie-programma ge bracht. Een sterk internatio naal programma met door de wol geverfde klasse-artiesten. Het festival-terrein op zater dag is gelegen aan de Mr. Dr. Messtraat, met een grote festi- valfent, een groot gezellig ter ras, en een „bluesmarkt" met alles op het gebied van eten eni drinken. Kaarten en tijden Kaarten voor het Bluesfestival Ovezande kosten bij de dag kassa 20,-. In de voorverkoop kosten ze 15,-. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de volgende voorverkoop: De Beefeater in Heinkenszand, Muziekhandel Den Dekker in Kapelle, Mu ziekhandel Van Damme in Middelburg, Fashionshop X- Ray in Goes, en snackbar Sifra in Ovezande. Aanvang festival 13.00 uur. Ter rein open vanaf 12.00 uur. Ein de festival rond 24.00 uur. Tijdstabel: 13.00 uur Draften Blues Band; 14.30 uur Grandpa Nick's Blues Band; 15.45 uur Magie Frankie the Blues Dis ease; 17.30 uur Spencer Bohren (USA); 19.00 uur Albatross (Irl); 20.45 uur The Pontiax (USA); 22.30 uur Jerry McCain Band (USA). De liefhebbers van straatto neel, theater, clownerie, en di verse muziekstijlen zullen op Eén van de Amerikaanse gasten van het Bluesfestival op Ove zande, Jerry McCain. Een gevarieerd aanbod in „bluesstijlen" is in de editie van '91 weer te zien. Van acoustische Deltablues- tot meeslepende Chicago Blues, van swingende Tbxaanse Rhythm Blues tot stevige Bluesrock. Alle 7 concerten vinden plaats op het hoofdpo dium in de tent. Met 3 Ameri kaanse acts; Spencer Bohren (Delta Blues solist), The Ponti ax (West Coast Bluesband, een aanrader!), cn Jerry „Boogie" McCain Band (61 jarige Har monica veteraan, en ex-leden van The Crew). Uit Ierland komt Albatross (stevige blues- rock &±>oogie). Een Nederlandse topact is Ma- zondag 15 september de weg naar Ovezande weten te vin den. Zeker als het weer wat wil meewerken, wordt het kleine dorp overspoeld door vele dui zenden mensen, zoals in de voorgaande zes edities van het „Straatfestival Ovezande" bleek. Natuurlijk zullen zij ook een graantje meepikken van de grote braderie die daar bij georganiseerd wordt. Op het programma staat een acht tiental groepen of artiesten, wederom een internationaal gezelschap. Ook voor kinderen zijn er tal van activiteiten als een kindermarkt, kinderthea ter, en schmink-kramen. Op zondag is ook de tent en het terras aan de Messtraat het centrale punt van de activitei ten, maar dan is ook het hele dorpscentrum het „podium" vóór de straatartiesten en straathandelaren. Wat en hoe laat Braderie (11.00-18.00 uur); kin dermarkt (11.00-17.00 uur); Straattheater straatmuziek (13.00-18.00); theater muziek in festivaltent (14.00-23.00 uur). Braderie markt: in de hoofd straat, Schutterstraat, Mr. Dr. Messtraat, en Burg Andries- senstraat, (een ruimer „par cours" dan in voorgaande ja ren) staan zo'n 50 kramen en wagens met uiteenlopende handel. Veel markthandelaren, maar ook plaatselijke onder nemers, verenigingen en ideële instellingen. Er is ook een aan tal snuffelkramen aan te tref fen. Vele tientallen kinderen zullen weer „handelen" op de Kinder markt, waar zij hun verzame lingen en overbodige speelgoed te koop zullen aanbieden. Een schminkkraam zorgt ervoor dat de kinderen er feestelijk uitzien. In het straattheater programma zijn verschillende voorstellingen zeer geschikt, of juist bedoeld, voor kinderen. Vrijwel alles op dit gebied is op het straatfestival aanwezig. Van frites en snacks tot oliebol len, van belegde broodjes tot barbecue en van oliebollen tot haring. Om de enorme kosten van het programma van het straatfesti val enigszins te kunnen dek ken, wordt de bezoekers aan de ingangen van het dorp vriende lijk, doch dringend gevraagd een entreebedrag van ƒ1,- te betalen. Toch niet te veel voor een dag straatspektakel dach ten wij. Kinderen tot 12 jaar mogen zelfs gratis naar bin nen. In totaal zullen op deze dag on geveer 18 groepen of straatar tiesten te zien en te horen zijn. De meesten geven meerdere voorstellingen op een middag, of zijn doorlopend actief in de straten van Ovezande. Via een dagfolder die op zon dag verkrijgbaar is bij de in gangen van..het dorp, en de festivaltent, kunt u zich op de hoogte houden van de tijden, het speelschema, en eventuele aanvullingen of wijzigingen. Bij slecht weer zullen alle voor stellingen zoveel als mogelijk doorgang vinden, onder meer in de festivaltent, in de sport zaal, in het Trefpunt en de Klomp. Straatartiesten De straatartiesten, zullen voor al tussen 13.00 en 18.00 uur te zien zijn. Op de speellijst staan o.a. Zapzarapp (straattheater- voorstelling „Overtoom"), Mil dred (Amerikaanse straatar tieste, met „Erotic Spin ball act"), Kindertheater Sjon (,,'t Koffertje", en „Verveelt zich") Familie de Bruin (straatthea tergroep, met programma „Niks Loos"), La Colombina (straatdans act), Tim Jones (Britse straatanimator in „The Picnic" en „The Doctors"), Mr. Jones Fred (komisch varié té), Marc van Wees (jong leur/komediant), Johan Reber- gen (fooistheater act). La Dolce Vita (theater-voorstelling, in de vorm van een levende film: „Amora, Mangare e Tutto Pa gare"), Martin Mens (Straattheater-act „Marie"), Duo Tbp 100 (Vlissings duo met Nederlandstalige klassiekers), Poppentheater Pixie (met „De racehaas van Juffrouw Snip"). Het programma is dan echter nog lang niet afgelopen want, aan het eind van de middag en 's avonds zijn er in de festival tent en op het festivalterras op tredens van onder meer. De Amazing Stroopwafels (Rotter dams smartlappen trio), The Corner Cats (fifties Rock Roll) en als afsluitingsact deze avond de fantastische rock soulshow van The Bob Color. Ook dan zullen er nog straatar tiesten actief zijn. Dinsdag 24 september MIDDELBURG - De Kamer van Koophandel, Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf en Vrouw en Werk Zeeland houden dinsdag 24 september een studiebijeenkomst voor vrouwelijke ondernemers. Met deze studiebijeenkomst beogen de organisatoren meer inzicht te krijgen in de speci fieke adviesbehoefte van vrou wen met oen eigen bedrijf. Daarnaast heeft de bijeen komst tot doel te komen tot on derlinge uitwisseling van in formatie en ervaring, alsmede netwerkvorming. Ook zal in formatie worden gegeven over de nieuwe Stichting Mentor scope. Deze stichting houdt zich bezig met mentorschap voor vrouwelijke ondernemers en is mogelijk gemaakt door een startsubsidie van het mi nisterie van economische za ken. Dc studiebijeenkomst vindt plaats op dinsdagavond 24 september 1991 van 19.30 tot circa 22.00 uur in de Kamer van Koophandel. Buitenruststraat 225 in Middelburg. Geïntcres seerden wordt verzocht zich te lefonisch aan te melden bij Vrouw en Werk Zeeland in Mid delburg. telefoon 01180-37555. SLAGHAREN: Op 14 en 15 sep tember is er een fietscross- wedstrijd in het Ponypark Slagharen. Ongeveer honderd fictserossclubs uit diverse lan den zullen hieraan meedoen. Op zaterdag beginnen de wed strijden om 12.00 uur cn duren tot 17.00 uur en zondag van 11.30 tot 16.30 uur. De toe gangsprijs (incl entree Pony park) is 17 gulden per persoon. Voor meer informatie: 05231- 3000. ENKHUIZEN - Op 14 en 15 sep tember wordt bij Enkhuizen dc Enkhuizcr klippcrracc gehou den. Aan deze race doen klip pers, klipperaken en stevena ken mee. Op zaterdag 14 sep tember wordt dc Dricsteden- rnco gevaren en op zondag een olympische baan. Op beide da gen begint de race om 10.00 uur. Voor meer informatie; 02995- 1109.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 11