Krijgt Scouting Zierikzee in toekomst ook subsidie? dichters <u DE HOEVE AAN DE LINGE muziekagenda Subsidieverzoek in commissie financiën Heense slikken veranderen Demonstratie tegen WAO- bezuini- gingen Bijeenkomst Vrouw en eigen bedrijf Uitvoering Lincolnshire Youth Orchestra succesvol 4 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEE - Met het oog op een nieuw onderkomen aan de Van Veenlaan heeft de Scouting Zierikzee de gemeente Zierikzee om een subsidie van ruim negen tig mille gevraagd. Dit verzoek behandelt de com missie financiën donderdag 12 september tijdens een vergadering die vanaf 19.30 uur in het stadhuis wordt gehouden. De Scouting Zierikzee werd eind 1989 geconfronteerd met een felle uitslaande brand in het clubhuis naast Onderdak. Doordat op diezelfde plaats niet mocht worden herbouwd (de grond was nodig voor de uitbreiding van sportcentrum Onderdak) moesten de scouts een andere lokatie zoeken, waardoor zij ook een geringer bedrag van de verzekering kre gen uitgekeerd. Door wat extra kosten komt een nieuw clubge bouw aan de Van Veenlaan dan ook duurder uit (179.687 gul den). Daarom heeft de Scou ting Zierikzee de gemeente ge- RIJSWIJK - In het Europese Patent Kantoor (EPO) in Rijs wijk is vrijdag 6 september een tentoonstelling geopend van uitvindingen van de Europese vliegtuigbouwer Airbus waar op bij het EPO patent is gede poneerd. De vier bedrijven die Airbus vormen - Aerospatiale uit Frankrijk, British Aerospa ce, Deutsche Airbus, en het Spaanse Casa - hebben samen zo'n driehonderd uitvindingen op hun naam staan die verband houden met hun werk voor Air bus. DE HEEN - De slikken van De Heen (435 ha) en de Plaat van de Vliet (185 ha) in het nu getij loze Krammer-Volkerak zullen langzamerhand veranderen in een veenmoeras, maar het ver anderingsproces duurt wel eni ge eeuwen. Menselijk ingrijpen is zo veel mogelijk taboe. Er zijn sinds de sluiting van het Krammer- Volkerakgebied sinds 1987 uit gestrekte velden waterplanten ontstaan met ruppia en fon teinkruidsoorten. Geel bloei ende moerasandijvie komen schijnbaar uit het niets en be dekken grote oppervlakten. Wilgen en vlieren worden even min uitgeplant, maar ze ver schijnen wel. Steltlopers zoch ten een goed heenkomen, fou- rageren was voor hen minder gemakkelijk, maar de rotgan zen vinden alles van hun ga ding. Blauwborst, kleine kar- rekiet en bruine kiekendief na men de plaats van de steltlo pers in. En in de vegetatie tiert natuurlijk ook de distel welig. Op 14 september neemt (in Oude-Tbnge) de vereniging Het Zeeuwse Landschap het beheer van de Slikken van De Heen over. vraagd of zij een deel van deze onvermijdelijke kosten (92.845 gulden) wil subsidiëren. De commissie jeugd heeft zich hierover reeds positief uitgela ten. Een ander punt waarover de commissie financiën zich een oordeel moet vormen betreft de financiële kant van het op zetten van de Stichting Werk gelegenheid Zeeland-Noord. Dit komt neer op een gemeen telijke bijdrage van 2,94 per inwoner gedurende drie jaar. Dit geld is nodig voor het op- De uitvoering van de Ouvertu re In the Italian Style kwam na een enigszins aarzelend begin zeer goed uit de verf. Het twee de stuk was van Mendelssohn, namelijk het vioolconcert in E mineur. De vioolsolist in dit stuk was Christopher Windass. Op een sublieme wijze wist hij met zijn viool het publiek te boeien. Ondanks de lengte van dit stuk bleef het boeiend tot de laatste noot. Het langdurige applaus dat hierop volgde gaf aan dat het publiek de uitvoe ring van dit stuk geweldig had geapprecieerd. Als laatste werd de Symphony nr. 1 in C majeur van Beetho ven uitgevoerd. Tben na de uit voering het publiek als een man van de stoelen verrees kon het orkest niet om een toegift heen. Deze toegift werd de Pic- cicatapolka van Strauss. Heel andere muziek dan de eerste drie stukken maar zeerge waardeerd door de aanwezi gen. Vrijdagmorgen had het orkest een uitvoering gegeven op een middelbare school in Middel- harnis. Hier werden ze doer de dire^ie op een prettige manier verwelkomd en de uitvoering voor een gehoor van meer dan 200 leerlingen in een zaal van de Staver is zeer succesvol ver lopen. De laatste uitvoering werd ge geven in Den Haag waar de groep zaterdag optrad in de Grote Kerk van Den Haag tij dens Kerkepad, georganiseerd door de NCRV. Tijdens deze uitvoering hebben zeker 1500 zetten van een regionale stich ting met een bureau dat het centrale aanspreekpunt zal moeten worden. Gedacht wordt om dit bureau in het on derkomen van het Arbeidsbu reau onder te brengen. Van de zijde van de provincie bestaat de bereidheid om de zaak fi nancieel te steunen, mits de ge meenten die binnen de Interge meentelijke Sociale Dienst sa menwerken ook hierin zullen deelnemen. Sanering De sanering van de grond op het vroegere bedrijfsterrein van metaalhandel Groenleer aan de Gravenstraat gaat ook gepaard met de nodige conse quenties. Voor de sanering van deze grond heeft de provincie Zierikzee gevraagd een bedrag van 2,8 ton beschikbaar te stel len. bezoekers genoten van de klan ken van dit uitstekende orkest. Door de fantastische medewer king van een aantal gastfami- lies op Schouwen-Duiveland kunnen de orkestleden, onder leiding van dirigent Nigel Mor- ley, terugzien op een geslaagd bezoek aan het vasteland. DEN HAAG - Ongeveer dui zend mensen zullen woensdag middag in Rijswijk demon streren tegen de voorgenomen bezuinigingen op de WAO en de voorzieningen voor mensen met een handicap. Dat maakte de Gehandicaptenraad be kend. Welke vorm de actie met het motto "Je kunt geen kant meer op" zal krijgen en waar zij pre cies zal plaats vinden wil de or ganisatie nog niet zeggen. Vol gens de Gehandicaptenraad zijn door de commotie rond de WAO de „drastische" ingrepen op de voorzieningen voor men sen met een handicap enigszins op de achtergrond geraakt.' „Ibch hebben deze maatrege len verstrekkende gevolgen voor de inkomenspositie van mensen met een handicap", al dus de Gehandicaptenraad. Woensdag 11 september NEDERLAND 1 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur KRO's tekenfilm festival. 18.00 uur Neighbours, Austra lische serie. 18.25 uur Boggle, woordspel met Frank Kramer. 19.00 uur Journaal. 19.20 uur Great journeys, docu mentaire serie. 20.25 uur Hans Willigenburg ontmoet Harry Conninck jr, portret van deze Amerikaanse zanger/musicus/entertainer. 21.15 uur Brandpunt politiek café, politiek magazine. 21.55 uur Picasso, documentai re over het leven van de schil der Picasso. 23.20 uur Journaal. NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 16.00 uur Santa Barbara, Ame rikaanse serie. 16.44 uur Waar het verleden he den wordt, serie over musea. 16.58 uur Bereboot, kleuterse rie. 17.30 uur Journaal. 17.40 upr De teenage hero turt les, tekenfilmserie. 18.01 uur TROS reisavonturen, toeristische reisdocumentai- res. 19101 uur Casper en zijn vriendjes, tekenfilmserie. 19.31 uur Vaya con Dios, mu- ziekspecial. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur De stem van haar hart, 2-delige miniserie naar de roman van Barbara Taylor Bradford. Deel 2. 22.13 uur De TV dokter, medi sche tips van dr. Ferdinand Zwaan. 22.14 uur Aktua, actualiteiten magazine. 22.44 uur Top cops, Ameri kaanse politieserie. 23.30 uur The classic mara thon, verslag van deze rally om de Alpine Cup voor antieke autp's van Londen tot Cortine dAmpezzo. NEDERLAND 3 09.00, 13.00 en 18.50 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. 09.30 uur Anders tv kijken II, les 1-6. 16.45 uur Studio sport, samen vatting WK turnen in Indiana polis. 18.00 uur Kinderen van de Nijl, 2-delige documentaire over kinderen in Egypte. Deel 2. 18.25 uur Spotje Open Univer siteit. 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 18.55 uur Het Klokhuis UTRECHT - De 40-jarige ir. J. P. C. de Moei is per 1 oktober benoemd tot directeur van het bureau van de Vereniging Aca demische Ziekenhuizen (VAZ) als opvolger van mr. J. Veen- stra. AMSTERDAM - De ontruiming van het kraakpand De Wielin gen, één van de laatste grote bolwerken van de kraakbewe ging in Amsterdam, is dinsdag ochtend uiterst rustig begon nen. Uit het pand kwamen en kele tientallen krakers nadat de politie met de platte pet het pand binnen ging. 19.10 uur Van gewest tot ge west, regionaal magazine. 19.49 uur Eerste trekking Staatsloterij 19.54 uur Politieke partijen: D66. 20.00 uur Journaal 20.20 uur Gezamenlijke thuis fronten, film van het thuis front PIT, NKT en HT. 20.25 uur Moskou a la Holly wood, Amerikaanse documen taire over de rol van het veran derde Rusland in de Ameri kaanse filmindustrie. 21.24 uur Studio sport 22.00 uur Journaal. 22.15 uur Studio Sport jour naal. 22.30 uur NOS-laat, achter grondinformatie. 23.15 uur Studio sport, samen vatting WK turnen in Indiana polis. 23.55 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 15.55 uur Schoolslag, spelpro- gramma. 16.30 uur Samson, kinderma gazine. 17.30 uur Mooi en meedogen loos, Amerikaanse serie. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese rie. Afl. 194. 18.05 uur Plons. 18.10 uur De smurfen, teken filmserie. 18.35 uur De woudlopers, Ame rikaanse serie. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen en programma-overzicht 19.30 uur Nieuws en sport. Aansl. Mededeling van de Vlaamse executieve t.g.v. Open monumentendag op 15 septem ber. 20.00 uur Kwislijn. 20.10 uur Matlock, Amerikaan se misdaadserie. 21.00 uur Chateau Van Hove, maandelijks feestmaal, klaar gemaakt door Herwig van Ho ve. 21.55 uur Over m'n lijf, 16-delig wetenschappelijk showpro gramma waarin op een speelse wijze uitgelegd wordt hoe het menselijk lichaam in elkaar zit en functioneert. 22.25 uur Kunstzaken Aansl. Paardenkoersen, Kwislijn 22.30 uur Vandaag en sport. 22.50 uur Stoppen met roken, deel 2. 6-delige serie over een cursus Stoppen met roken. 23.15 uur Coda, Karei Jonck- heere leest voor uit eigen werk. Vandaag: Anker. BRT 2 18.55 uur Journaal 19.00 uur De werkzoekers, 10- delige reeks over de Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemidde ling en Beroepsopleiding. 19.30 uur Grensstad, Frans/Ca nadees/Amerikaanse serie. 20.00 uur Sportavond. 21.30 uur Journaal en sport HEERLEN - Onaantastbare cijfers tonen aan dat de wao- plannen van het kabinet niet mogen doorgaan. Politici pra ten elkaar maar wat na wan neer zij beweren dat de wao zich rampzalig ontwikkelt. Daarmee bewijzen zij een ont stellend gebrek aan kennis. Dit zei maandagavond onder luide bijval van honderden aanwezi-, gen, mr. M. van Straalen direc teur van het GAK in Heerlen en lid van het gewestelijk PvdA-bestuur op een bijeen komst van zijn partij in Heer len. Donderdag 12 september NEDERLAND 1 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.15 uur Vrouw zijn, compila tie van dit magazine voor de vrouw. 15.55 uur Metrolijnen, 3-delige documentaire serie. Afl. 2. 16.22 uur Het wonder van de trek, natuurfilm. 16.45 uur Ceddie, tekenfilmse rie. 17.08 uur Dunne Dirk en Dikke Dorus, kinderprogramma. 17.16 uur Het gebeurde op een dodeneiland, getekend ver haal. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Tijdsein 1, actualitei tenmagazine. 18.30 uur De Christian artists, een muzikale ontmoeting van gospelartiesten in Dalfsen. Deel. 1. 19.00 uur Journaal. 19.20 uur Geen brug te lang, re portage over het militaire Ge nie opleidingscentrum te Vught. 20.10 uur Caught, Amerikaan se speelfilm. 21.48 uur Tijdsein 2, actualitei tenrubriek. 22.18 uur De Nijlmoeder van Assiout, reportage over het Li lian Trasher weeshuis in Assi out. 22.33 uur Road to the Isles, re portage over een reis door het Caledonian Canal in Schot land. 23.13 uur Maarten Luther, een reis langs de plaatsen waar Lu ther woonde en werkte met prof. dr. W. J. Ouweneel. Afl. 3. 23.38 uur Journaal NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Bouli, tekenfilmse rie. 17.45 uur Megabel en bugs, ma gazine over mens en techniek. 18.15 uur Top 40, muziekpro gramma. 18.55 uur Empty nest, comedy serie. 19.25 uur De heilige koe, auto- en motormagazine. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur Run the gauntlet, sportspektakel vanuit het Zwitserse Veysonnaz. 21.25 uur Married with child ren, Amerikaanse comedyse rie. 22.00 uur Nieuwslijn, actuali teitenmagazine. 22.40 uur The gangster chroni cles, Amerikaanse serie. 23.25 uur Voyager, 26-delige do cumentaireserie over de wereld van National Geographic. Afl. 12. NEDERLAND 3 09.00, 13.00 en 17.50 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. MIDDELBURG - Dc Kamer van Koophandel, Instituut voor Midden- cn Kleinbedrijf en Vrouw cn Werk Zeeland houden dinsdag 24 september een studiebijeenkomst voor vrouwelijke ondernemers. Met deze studiebijeenkomst beogen de organisatoren meer inzicht te krijgen in de speci fieke adviesbehoefte van vrou wen met een eigen bedrijf. Daarnaast heeft de bijeen komst tot doel te komen tot on- 11.00 uur Boeken voor kinde ren, les. 1. 16.45 uur Studio sport, met sa menvatting WK turnen in Indi anapolis. 18.00 uur Taiwan, een econo misch wonder, programma over Taiwan. Herh. 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 18.55 uur Het klokhuis 19.10 uur Monopolie, Deense serie. Afl. 18. 20.00 uur Journaal. 20.25 uur Geld, 3-delige serie. Afl. 2. 21.48 uur 100 Meesterwerken. 22.00 uur Journaal. 22.15 uur Studio sport jour naal. 22.30 uur NOS-Laat, achter grondinformatie. 23.15 uur Algemeen voorlich tingsprogramma. 23.34 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 17.30 uur Mooi en meedogen loos, Amerikaanse serie. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese rie. Afl. 195. 18.05 uur Prikballon, kleuter- magazine. 18.20 uur De stepschoentjes, animatiefilm. 18.30 uur De geheimzinnige steden van goud, 39-delige Ja panse serie. Afl. 25. 18.55 uur Kom op tegen kanker - Journaal. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen. 19.30 uur Nieuws en sport. 20.00 uur Kwislijn. 20.05 uur Matlock, Amerikaan se serie. 21.00 uur Mr. Bean, humo ristisch programma. 21.30 uur Panorama. 22.25 uur Kunst-zaken. Aansl. Kwislijn. 22.30 uur Vandaag en sport. 22.50 uur Programma van Televisie- en Onderneming 23.10 uur Huizen kijken, pro gramma over bouwen, verbou wen en wonen. 23.25 uur Coda, Stuk nr. 2 in de folkloristische stijl, van Schu mann. Uitgevoerd door Hans Mannes, cello en Alain Franco, piano. BRT 2 18.55 uur Journaal 19.00 uur Schooltelevisie, aard rijkskunde: Landbouw in de EG. 19.30 uur Grensstad, Frans/Ca nadees/Amerikaanse serie. 20.00 uur De Tracey Ullman show. 20.25 uur Hunkering van steen, vertrekkende van een vers van de Portugese dichter Fernando Pessca, wordt een portret geschetst van het ar- tiestieke leven in Lissabon. 21.30 uur Journaal en sport. 22.00 uur Herfstmelk, Duitse speelfilm. derlinge uitwisseling van in formatie en ervaring, alsmede netwerkvorming. Ook zal in formatie worden gegeven over de nieuwe Stichting Mentor scope. Deze stichting houdt zich bezig met mentorschap voor vrouwelijke ondernemers en is mogelijk gemaakt door een startsubsidie van het mi nisterie van economische za ken. De studiebijeenkomst vindt plaats op dinsdagavond 24 september 1991 van 19.30 tot circa 22.00 uur in de Kamer van Koophandel, Buitenruststraat 225 in Middelburg. Geïnteres seerden wordt verzocht zich te lefonisch aan te melden bij Vrouw en Werk Zeeland in Mid delburg, telefoon 01180-37555. Door MIEN VAN 'T SANT 62 Als ze terug is, liggen de kiekjes al op tafel. 'Je mag ze houden', zegt hij, als hij ziet hoe ze ze met kinderlijk plezier bekijkt. 'Je staat er goed op, heus!' Ze knikt. Dan op haar vorige vraag terug komend: 'Neem je je zuster nooit mee in de auto? Een Volkswagen lijkt me niet zo ge makkelijk voor haar'. 'Dè keren, waarop dat gebeurt, huur ik een ruimere wagen. Zo vaak gaat ze niet uit. Naar de specialist, een enkele keer naar fa milie'. 'Kan ze het niet meer?' 'Toch wel! Maar ze wil het werk in huis zo veel mogelijk volhouden. Moét trouwens in beweging blijven. Alleen het gaat niet zo vlug meer en ze is gauw moe'. 'Een verzorgingsflat zou beter voor haar zijn', zegt ze of ze alles van Franks zuster af weet. 'Niets voor haar. Ja heus! En Bertha én ik zijn aan het heerlijke huis verknocht. De bushalte voor de deur, het aardige pleintje, waar altijd wel wat te beleven valt en vlak bij het park, waarin ze met goed weer zo haar vaste bankje aan het water heeft. Het is alles zo vredig; vooral als je zo'n inspan nende baan hebt als ik'. 'Maar een groot huis, zeg je?' 'We hebben eenvoudigweg een verdieping afgesloten. Tben mijn vrouw nog leefde, hebben we beneden alles al laten verbou wen, zodat ze geen trappen hoefde lopen. Nu slaapt Bertha beneden. Op de eerste eta ge heb ik mijn twee kamers èn mijn plan- tenhokje'. 'Je plantenhokje?' 'Cacteeën. Mijn hobby! Je zou ze eens moe ten zien'. Dien gaat er niet op in. Noch Franks zus noch zijn cactussenplanten verlokken haar hem in zijn woonplaats op te zoeken. Ze kan zich zijn huis zo wel voorstellen. Een oude kast met hoge ramen, een dorpspleintje, waarvan de bewoners je van alle kanten kunnen beloeren. Ja, misschien nog wel de zelfde meubels, die er van moeder zaliger gestaan hebben. Nee. Ze wil aan zijn huis met als gastvrouw daarin die. reumatische zus helemaal niet meer denken. 'Hier. Je koffie!' zegt ze. 'Suiker staat er naast. Houd je van koek bij de koffie?' 'Altijd!' 'Hoe vind je het hier? Valt het mee of te gen?' Hij kijkt haar wat verwonderd aan. 'Waar om zou het me tegenvallen? Je hebt me er op reis echt niet te veel van verteld. Een heer lijk lichte kamer, die nog wel mooier zal zijn, als de zon schijnt. Alleen jammer tenminste dat vind ik dat je huis zo pal aan de dijk ligt. Alle gerij 'We hebben hier nu eenmaal geen pleintje'. Het klinkt wat scherp en daarom zegt ze er vlug overheen: 'Jij "zou de kamer liever aan de achterkant gehad hebben? Wel een mooi uitzicht over de wiel, maar haast geen zon. En dan zie je ook precies geen sterveling. Als je je koffie uitgedronken hebt, zullen we dan eens verder kijken?' 'Mag ik eerst nog even genieten? Deze ka mer! Prachtig, de schouw met die tegels! Oud familiebezit zeker?' 'De schouw was er; alleen hij werd niet als open haard gebruikt. Ik heb er de tegels in laten aanbrengen'. Hij buigt zich wat dieper voorover, dan haar met zijn opvallend blauwe ogen aankij kend: 'Mag ik een opmerking maken?' 'Graag zelfs! Misschien is er niet iets aan te verbeteren'. 'Jammer dat de tegels ook niet oud zijn'. Met een paar passen staat ze naast hem. 'Je vergist je. Ze zijn misschien nog ouder dan de hoeve zelf'. Hij schudt zijn hoofd. 'Heb je ze zelf ge kocht, Diana?' Ineens is ze op haar hoede. Wat weet ze ten slotte van Frank Benders af? 'Iemand van het architectenbureau in de stad heeft ze op de kop getikt. Ze moeten al heel oud zijn', zegt ze wat stug. (wordt vervolgd) Tenzij anders vermeld, beginnen alle uitvoeringen om 20.00 uur. 14 september (1): Mobiele Muziektent Zonnemaire Concert Nut en Uitspanning (19.30 uur). 14 september (2): Ned. Herv. kerk, Renesse Vocaal ensemble Ricercata m.m.v. instr. ensem ble intermezzo Rinus Verhage, orgel. 20 september: Ned. Herv. kerk, Burgh. Barokconcert 3, Barokensemble The Rotter dam Consort (20.15). Ned. Herv. kerk, Haamstede Korenavond Schouwen-Duiveland. (19.30 uur). 28 september: 4 oktober: 12 oktober: 20 oktober: 14 december: 20 december: 25 januari: Lutherse kerk, Zierikzee. Kerkconcert Ger. kerkkoor, Zierikzee. Concertzaal, Zierikzee. 'Chopin' Regina Albrink, piano Jadwiga So- sinka, sopraan Gerard Borkus, acteur. Ned. Herv. kerk, Burgh Barokconcert 4, Barokensemble The Rotter dam Consort (20.15). Concertzaal, Zierikzee. Ana-Maria Vera, piano. Nieuwe Kerk, Zierikzee. Ceremony of Christmas Carols. Concertzaal, Zierikzee. Aitos Trio. De bedoeling van deze rubriek is elkaar te informeren wanneer uitvoeringen zullen plaatsvinden zodat anderen bij de bepaling van hun uitvoering rekening kunnen houden met de reeds inge vulde data. Vandaar het verzoek om zo spoedig na het bekend worden van de datum deze door te geven aan M. van der Veer (01110-14585). ZIERIKZEE - De vrijdag gegeven uitvoering van het Lincolnshire Youth Orchestra in Zierikzee is zeer succesvol verlopen gezien het grote aantal bezoekers en de enthousiaste reacties van het publiek. De uit voerenden roemden de manier waarop ze in de Grote Kerk konden musiceren. 0) Achtergebléve.... Je stierf bie 't licht van de zomerzonne, D'n einder was nog dichtebie! De veugels kwienkelêêrde in de boamen, IwM M'n arte kon nog 't blauwe van d'n émel zie... Ma, strakjes, as de lampe angaet, Dan za 'k zonder joe, - zó allêênig wéze! Die verlaeten'eid za in m'n arte rond gae stuve... 'k Za 't verael van ons leven opnieuw gae léze In God vraege: „Waerom mocht 'n nie bie m'n bluve!?" Ad Leijdekkers Deze rubriek verschijnt wekelijks in de dinsdag-uitgave van de Zierikzeesche Nieuwsbode en biedt thuis-dichters uit de streek de gelegenheid hun gedichten aan een groter publiek te presen teren. Wie denkt een of meer geschikte gedichten te hebben kan deze opsturen naar de Zierikzeesche Nieuwsbode. Postbus I. 4300 AA Zierikzee. De redactie behoudt zich het recht voor de gedichten wel of niet te plaatsen. Wijzigingen worden vanzelfsprekend niet doorgevoerd. De naam van de schrijver of schrijfster staat onder het gedicht. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 4