Vechtpartijen in Renesse Fusie Arabische stichtingen leidt tot Kamervragen PvdA hoopt op steun van CDA bij verzet tegen WAO-plan Martin Rijn terug uit Irak gekomen Verdubbeling: wachtende auto's bij veer Kruiningen-Perkpolder Opvallend rustig binnen CDA Jongen verdronken Echtpaar komt om bij verkeers ongeval Aanwijzingen over betrokkenheid Bouterse bij drugshandel Jaarverslag Stoombootdiensten Zeeland 2 ZIERIK2EESCHE NIEUWSBODE DEN HAAG - PvdA-vice-voorzit ter en Tweede-Ka merlid Castricum hoopt dat zich ook binnen het CDA de komende tijd verzet gaat aftekenen tegen de WAO-plannen van het kabinet. „Het is nu binnen het CDA opvallend rustig, zeker als je dat afzet te gen de opvallend felle wijze waarop het CNV heeft gereageerd", aldus Castricum in zijn functie van partijbestuurder. Binnen de PvdA is de afgelo pen tijd grote beroering ont staan door het besluit van het kabinet de WAO-uitkering aan een tijdslimiet te binden. De PvdA-top, bestaande uit frac tievoorzitter Wöltgens, vice- premier Kok en Castricum heeft vrijdagmiddag spoedo verleg gepleegd over de wijze waarop de nu opgestoken storm het hoofd geboden moet worden. De conclusie van dat beraad was, dat het niet verstandig is op dit moment, met zovele le den van het part ijkader op va kantie, duidelijke stellingen te gaan betrekken. Een eerste reactie van het PvdA-bestuur is pas half augustus te verwach ten, als onder andere ook par tijvoorzitter Sint weer terug is van vakantie. ,,Het is inderdaad storend dat het pas zo laat gebeurt", aldus Castricum. ,,Maar het is geen ramp voor de partij. De ge westelijke afdelingen kunnen zich nu goed voorbereiden op de partijraad van september waar de WAO-kwestie onge twijfeld een prominente rol zal spelen". Commentaar Tbt op dit moment zijn het vol gens Castricum vooral indivi duele PvdA-leden die desge vraagd door de media commen taar geven. Hij gaat daarbij echter voorbij aan de verkla ringen die diverse gewestelijke besturen spontaan het land hebben ingestuurd. Castricum erkent dat er een buitengewoon vervelende si tuatie is ontstaan voor de PvdA nu de sociaal-democrati sche ministers zich akkoord hebben verklaard met een be sluit dat in de partij zoveel be roering veroorzaakt. ,,Maar ik hoop dat de totale coalitie zich niet doof toont voor reacties uit de samenleving", aldus Castri cum, die daarmee opnieuw een beroep doet op het CDA. De openingen die Wöltgens (be staande uitkeringen behouden) en Kok (geen uitkeringsstop voor zwaar gehandicapten) in middels hebben geboden, vor men volgens Castricum een goed uitgangspunt voor de dis cussie. En ook los van de rol die het CDA nog in de verdere dis cussie zal gaan spelen, erkent hij dat de kwestie van de WAO en de Ziektewet ,,een echt pro bleem" is voor de PvdA. Op de vraag of er niet iets gron dig mis is gegaan in de regie binnen de PvdA, toen half juli de PvdA-ministers zich bonden aan een besluit dat nu zoveel commotie binnen de partij ver oorzaakt, zegt Castricum: ,,Ik sluit dat niet uit. Het is wel licht wat betreft de contacten binnen de partij niet helemaal vlekkeloos verlopen. Mogelijk is de gewenste routine er nog niet helemaal." WIERDEN - De 7-jarige Fokke Aar ens uit Sliedrecht is dit weekeinde verdronken in de recreatiepias Het Lageveld in Wierden. Tijdens de zoekactie naar de jongen raakte zondag zijn 4-jarige broertje Jan te water. Een vrouw wist hem er uit te halen. In zorgwekkende toe stand werd de jongen opgeno men in het ziekenhuis. De rijkspolitie in Overijssel maakte dit zondag bekend. Fokke Aarens raakte zaterdag middag zoek, waarna een grootscheepse zoekactie op gang kwam. Hieraan werd deelgenomen door recreanten, politie en duikers van de brandweer. Tégen het vallen van de duisternis staakte men het zoeken. Zondag werd de ac tie op de zes hectare grote plas hervat. In de loop van de dag vond men het lijk van de jon gen. De toestand van zijn broertje was zondag zorgwek kend maar stabiel, aldus de po litie. Vervolq van paa. 1 heid munitie die het Iraakse le ger op de vlucht heeft achterge laten. ,,Dat was echt onvoor stelbaar. Ik heb het meege maakt dat we ergens munitie vonden, nou dat was meer dan voldoende om heel Zierikzee op te blazen". ,,Veel van dat spul was trou wens nog afkomstig uit de oor log van Irak tegen Iran. Tben hebben ze ook ontzettend veel opgeblazen hoor". Rijn beseft terdege dat hij in een land heeft gebivakkeerd waar een misstap fataal had kunnen zijn. ,,Dat gebied is gewoon één groot mijnenveld. Als je dan in een Landrover op de weg reed kon je een paar meter naast de weg de mijnen zien liggen. Het was gewoon teveel om op te rui men", aldus de marinier. Zelf is hij ook een keer bijna het slachtoffer geworden van een Iraakse boobytrap. ,,Ik wilde gaan zwemmen in de ri- Politie houdt in totaal negen mensen aan RENESSE - In het afgelopen weekend hebben zich in Renesse twee vechtpartijen voorgedaan waarhij meerdere mensen betrokken waren. In de nacht van zaterdag op zondag kregen twee groepjes mensen onenigheid over de waarde van een auto. Dat ge beurde op de Hogezoom. Vol gens de politie zou de vechtpar tij zijn uitgelokt door N. G. uit Amsterdam die met nog drie andere jongens in een auto zat. Zij kregen een woordenwisse ling met vier mannen uit Rot terdam. Dat liep zodanig uit de hand dat een vechtpartij ont stond waarbij onderling rake klappen werden uitgewisseld en de auto van de Amsterdam mers werd beschadigd. De poli tie bracht alle acht de vakan tiegangers over naar het bu reau in Renesse. Na verhoor werd tegen vijf van hen proces verbaal opgemaakt wegens openlijke geweldpleging. Het waren de 21-jarige bestuurder van de auto N. G. uit Amster dam en de heren A., S., H, en S, allen uit Rotterdam. Hun leef tijd varieerde van 25 tot 32 jaar. Een nacht later, van zondag op maandag vonden opnieuw schermutselingen plaats in de badplaats. Een groepje van vier jongens uit Nijmegen viel om ongeveer 02.00 uur op straat mensen lastig met agres sief gedrag, Zonder direct aan wijsbare reden sloegen en schopten zij ongeveer acht voorbijgangers. Een aantal werd daarbij zodanig gewond dat men zich onder doktersbe handeling moest stellen. De politie kon de vier jongens aanhouden op de Hogezoom. Ze zijn opgesloten in het poli tiebureau te Zierikzee en wor den momenteel nog verhoord. Met de officier van justitie wordt overlegd of men vlug- recht (binnen enkele weken) of snelrecht (binnen enkele dagen zal) toepassen. De politie bekeurde in de nacht van zondag op maandag nog vier mensen in Renesse. Twee vanwege openbare dronken schap en twee vanwege urine ren op straat. In het kader van het lik-op-stuk-beleid kregen zij direct een boete. Verder werd de heer J. uit Renesse slachtoffer van baldadigheden. In de nacht van zaterdag op zondag klommen onbekenden over de schutting van zijn tuin en vernielden vijf potten en va zen, een tafel en een parasol die in de tuin stonden. Tijden en standen volgens gctijdetafel llydro-mclcoccnlrum Zeeland t.o.v. NAP Datum Hoogwater Laagwater tijd stand tijd stand ZIERIKZEE 30 juli 06.50 171 00.35 - 163 19.00 158 12.45 - 121 ROOMPOT BUITEN 30 juli 05.10 174 11.15 -117 17.20 161 23.40 - 156 BRUINISSE 30 juli 07.15 183 00.35 - 170 19.20 166 12.45 -129 WEMELD/NGE 30 juli 06.50 193 00.45 -175 19.00 181 12.45 - 134 vier en toen zag ik ineens een granaat liggen. Ik heb een sprintje getrokken en me een dikke minuut gedeisd gehou den. Later ben ik heel voorzich tig gaan kijken. De pin was er uit, maar er lag een steen op de greep. Later hebben we die gra naat opgepakt en in het water gedonderd. Hij is niet eens ge ploft, maar dat kun je vantevo- ren niet weten". Verhalen Rijn hoorde van de Kurden, als er tenminste eentje tussen zat die Engels sprak, de meest gru welijke verhalen over het schrikbewind van Saddam Hussyn en de wreedheid van vooral de Nationale Garde. ,,Dan vertélden ze bijvoor beeld dat van kinderen gewoon het hoofd werd afgehakt. Dat soort verhalen". Volgens hem hing er in Noord - Irak, toen hij daar bivakkeer de, een voelbare spanning. „Ie dereen was daar ook in de hoogste staat van paraatheid. Als er iets was gebeurd hadden er naar mijn idee binnen drie minuten een stel Apache-ge vechtshelikopters in de lucht gehangen". Onder de mariniers in Irak was er naast die spanning ook spra ke van verveling. Het onver mijdelijke wachtlopen hing ve len van hen mijlenver de keel uit. „Als je dan geen wacht had kon je wel in de zon gaan zit ten, maar het was daar 55 gra den en je werd helemaal gestoord van de vliegen. Je moest echt 's ochtends heel vlug opstaan anders dreef je je slaapzak uit van het zweet", al dus Rijn. Tijdsbesef Op de vraag wat hij gedurende zijn verblijf in Irak het meest heeft gemist antwoordt Rijn: „Mijn familie natuurlijk, en de weekends. Je doet daar zeven dagen per week, drie maanden lang eigenlijk hetzelfde werk. Daar word je gewoon een beet je gek van. Je hebt geen goed besef meer van tijd. Ik wist soms niet eens wat voor dag het was". „Kijk, hier in Zierikzee ga je in het weekend stappen met je vrienden. Maar daar was ge woon helemaal niets te doen. De enige afleiding was een beetje zwemmen in de rivier". De mariniers in Irak zaten, zo blijkt uit het verhaal van Rijn, eigenlijk zo'n beetje afgesloten van de buitenwereld. „Er zijn geen kranten. Alleen als er echt iets belangrijks aan de hand is krijg je dat te horen. Verder weet je niets", aldus Rijn. Op de vraag of hij het idee heeft dat zijn verblijf in Irak nuttig is geweest volgt enige aarzeling. „Ik voelde me in het begin, in dat ziekenhuis, het nuttigst. Maar je moet het eigenlijk in een groter plaatje zien en dan weet je dat het in ieder geval nodig is geweest". Alles gezien Rijn maakte kennis met het korps mariniers tijdens zijn diensttijd. Dat beviel hem zo goed dat hij bijtekende. „Maar nu heb ik het wel gezien bij het korps mariniers", aldus Rijn. „Ik heb voor mijn gevoel alles gezien en alles meegemaakt en ik wil nu weieens wat anders. In oktober zwaai ik af en dan wil ik iets heel anders gaan doen. Misschien beroeps duiker worden of zoiets". Op de vraag of het verblijf in Irak bijgedragen heeft tot zijn besluit om het korps mariniers vaarwel te zeggen antwoordt Rijn, na enige aarzeling, be vestigend. „Ik denk het wel". Op de vraag wat hij nu gaat doen komt het antwoord snel: Uitrusten, vakantie vieren". MIDDELBURG - Bij een aan rijding zaterdagavond in de ge meente Aardenburg in Zeeuwsch-Vlaanderen is het echtpaar Lippens uit België om het leven gekomen. De rijkspolitie in Middelburg heeft dit zondagmiddag be kendgemaakt. De 84-jarige bestuurder M. P. A. Lippens uit Eeklo (België) gaf op een kruising in het dorp Sint-Kruis geen voorrang aan een andere auto. De Belgische auto kwam na de botsing in een bouwland terecht. Me vrouw A. J. Lippens-Willems (82) werd uit de wagen geslin gerd. Haar echtgenoot moest door de brandweer uit het voertuig gehaald worden. Bei den waren op slag dood. De be stuurder van de tweede auto, R. K. M. Z. uit de gemeente Aardenburg en zijn twee zoon tjes van twaalf en zes jaar kon den na behandeling in het zie kenhuis weer huiswaarts ke ren. De beide voertuigen raak ten total loss. HILVERSUM - De Nederlandse regering heeft aan wijzingen over de betrokkenheid van de Surinaamse legerleider Bouterse bij de handel in cocaïne, maar beschikt niet over juridische bewijzen. „Het hebben van aanwijzingen is heel wat anders dan het hebben van juridisch bewijs". En gaat veelal om delicten die niet in Nederland zijn gepleegd en dus in Nederland moeilijk vervolgbaar zijn", aldus minis ter Van den Broek (buitenland se zaken) zondag voor de NCRV-radio. De bewindsman reageerde op berichten in NRC- Handelsbld van zaterdag over de persoonlijke betrokkenheid van Bouterse en zijn naaste medewerkers bij de drugshan del vanuit Colombia. Volgens de krant beschikt de Amerikaanse drugsbestrij- dingsorganisatie DEA over ge detailleerde getuigenverkla ringen die de leidinggevende rol van legerleider Bouterse bij de handel in cocaïne bevesti gen. „Bouterse ziet, volgens ooggetuigen, in eigen persoon toe op de aanvoer en distribu tie van verdovende middelen", aldus NRC Handelsblad. Verslag De krant doet vervolgens uit gebreid verslag over de wijze waarop Bouterse de aanvoer van cocaïne vanuit Colombia begeleidt. Minister Van den Broek noemde de berichten in de krant „huiveringwekkend, maar niet onverwacht". Van den Broek: „We werken al lan gere tijd samen met andere landen in de wereld, onder meer met de VS, om te probe ren een dam op te werpen tegen de aanvoer van drugs vanuit Suriname." Onderhandelen De bewindsman zei voor de NCRV er niets voor te voelen met de huidige Surinaamse re gering te onderhandelen over het drugsprobleem. Hij wil geen besprekingen aangaan met wat hij noemde „een rege ring die zijn bestaansrecht ont leent aan diegenen die onder ernstige verdenking staan van de handel in verdovende mid delen, lees Bouterse." DEN HAAG - Met een simpele truc is het mogelijk om het vermogen van een stichting in handen te krij gen en daarmee activiteiten te financieren die strij dig zijn met de oorspronkelijke statuten. Het Eerste Kamer-lid Marian van der Meer (PvdA) heeft over een dergelijke constructie schriftelijke vragen ge steld aan minister van justitie Hirsch Ballin. De vragen houden direct ver band met de gebeurtenissen rond de stichting Nederlands Instituut voor het Arabisch Cultuurgebied (NIAC). Veel van de in Neder land geregistreerde stichtingen hebben in hun statuten vast la ten leggen dat de doelstellin gen of de financieringswijze nooit mogen worden gewijzigd. Voor een nieuw bestuur dat toch een andere koers wil gaan varen blijkt er een ontsnap pingsmogelijkheid te zijn: fu sie. Door zelf een nieuwe stichting op te richten en die te laten fu seren met de oude krijgt zo'n bestuur alsnog al het geld en de eigendommen in handen en kan die bezitting naar eigen in zicht gebruiken. Een vergelijk bare methode zou ook zijn ge bruikt bij het NIAC. Reden voor het Eerste Kamer-lid Van der Meer om een verscherping van het toezicht op stichtingen te bepleiten. Testament Het NIAC werd destijds opge richt door wijlen mevrouw L. Woltjer. Zij heeft bij testament het grootste deel van haar ver mogen, villa, bibliotheek en een collectie vroege schilderij en van Mondriaan aan hét NI AC nagelaten. Volgens de sta tuten van deze stichting moest er in de Haagse villa een cen trum voor informatie en weten schappelijk onderzoek komen, gericht op de geschiedenis van de Palestijnen. Ook was vastgelegd dat bij op heffing van het NIAC de boe ken en documenten moeten worden overgedragen aan de bibliotheek van het Vredespa leis. Het nieuwe NIAC-bestuur dat na de dood van Woltjer aan trad, wilde het kapitaal echter voor andere doeleinden gebrui ken. Het was niét geïnteres seerd in historisch onderzoek en evenmin in een openbaar in formatiecentrum. Om toch ruimte te krijgen voor andere activiteiten, richtte het bestuur een nieuwe stichting op: de L. Woltjer Stichting. Die ging vervolgens een fusie aan met het NIAC. In de statuten van de nieuwe stichting was niets meer terug te vinden van de oorspronkelijke doelstellin gen van de fusiepartner. De Mondriaan-schilderijen zijn in middels voor anderhalf mil joen gulden geveild bij Christie's en de villa is ver kocht. De bibliotheek van het Vredespaleis heeft nog ge tracht de fusie via de rechter te blokkeren, maar die gaf uitein delijk toch toestemming voor het samengaan van de stichtin gen. Wel is inmiddels beslag gelegd op het vermogen van de nieuwe stichting. Het Vre despaleis is in beroep gegaan tegen de uitspraak en eist dat zijn rechten alsnog in de statu ten van de nieuwe stichting worden opgenomen. Volgens senator Van der Meer heeft de rechtbank de fusie goedge keurd na een positief advies van het openbaar ministerie. Het OM verzuimde volgens haar echter „enig nader onder zoek in te stellen naar de ach tergronden en consequenties van de beoogde fusie". Van der Meer vraagt Hirsch Ballin of hij het nodig vindt „het toe zicht door het OM te activeren of het toezicht op stichtingen te verscherpen". ZIERIKZEE - Het aantal auto's dat op de lijn Krui- ningen-Perkpolder een of meerdere afvaarten moest wachten voor de overzet over de Westerschelde is in 1990 verdubbeld ten aanzien het jaar daarvoor. Dit meldt het jaarverslag over 1990 van de Provinciale Stoombootdiensten (PSD) in Zeeland. Springtij 29 juli Actuele informatie over afwijkingen 06-91122353 In 1989 telde de lijn Kruinin- gen-Perkpolder 277.000 achter blijvende voertuigen, in 1990 was dit 554.000, De stijging was het grootst bij de vracht wagens van 151.000 naar 310.000. De groei van de achter blijvende voertuigen op de lijn Kruiningen-Perkpolder is vol gens het jaarverslag vooral te wijten aan een geringere ver voerscapaciteit op deze verbin ding wegens een 187 dagen du rende reparaticperiode aan de dubbeldekker prinses Christi- Deze veerboot onderging in die tijd onder meer een ingrijpen de reparatie aan de voortstu wingsinstallatie. De lijn Vlissingen-Breskens telde in 1990 in totaal 385.000 achter blijvende voertuigen tegen 329.000 in 1989. Op beide ver bindingen over de Westerschel de werden in 1990 minder voer tuigen overgezet dan in 1989, Dit aantal daalde van 3.127.655 tot 3.034.580. Het jongste schip van de PSD, de dubbeldekker prinses Julia na, had ook in 1990 weer te kampen met diverse storingen aan de technische installatie, Hierdoor en als gevolg van weersomstandigheden of sto ringen aan de laadbrug kwa men 168 vaarten te vervallen. De enkeldekker prinses Bea trix viel het afgelopen jaar 118 vaarten uit. De voortstu wingsmotoren van deze in 1958 gebouwde veerboot zullen na 1994 niet betrouwbaar genoeg meer zijn om de dienstregeling te kunnen varen. Volgens het jaarverslag over 1990 van de PSD geeft dit nu al problemen. Het provinciebestuur wacht nog op een toezegging van het rijk voor aanvulling van het exploitatietekort van 5,7 mil joen gulden in de PSD- exploitatie tot het jaar 2000 waarin de aanschaf voor een vervangende (huur)boot is op genomen. In 2000 zal naar verwachting een vaste verbinding over de Westerschelde gerealiseerd zijn. Wanneer er geen vervan gende boot kan worden ingezet is de capaciteit volgens het pro vinciebestuur onvoldoende om het verkeersaanbod over de Westerschelde te kunnen ver werken. De verwachte ver keersgroei van 20 procent zal in dat geval niet gehaald worden of zelfs teruglopen. Voor de ex ploitatie van de vaste oeverver binding zou dit met het oog op inkomsten uit tolheffing een zeer nadelig effect hebben en de haalbaarheid van deze voor ziening zelfs in gevaar bren gen. BOGOTA - Ongeveer vijftien zwaarbewapende gemaskerde mannen hebben in een voor stad van Cali in Colombia een café overvallen en ten minste 22 bezoekers doodgeschoten. Tien mensen, onder wie een Belgische vrouw, raakten ge wond. Dit heeft de Colombi aanse politie zondag bekendge maakt. Waarnemers vermoe den dat het gaat om een wraak actie van een drugsbende. Tot en met 9 augustus Burgh Expositie werk Hetty de Wette, Saskia Eggink en Dianna Bak ker in Hervormde kerk. Toe gankelijk van 10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur. Tot 11 augustus Zierikzee Expositie Elly den Engel- se/Marian van Puyvelde in De Eenhoorn. Dagelijks (m.u.v. zondag), tussen 10.30 en 16.30 uur. Tot en met 24 augustus Burgh-Haamstede Expositie klederdrachten en mutsen in De Bewaerschole, dagelijks (met uitzondering van zondag) van 13.30 tot 16.30 uur. Tijdens braderiedagen ook van 10.00 tot 12.00 uur. Tot en met 24 augustus Goes Expositie Zeeuwse Schetsen door Henri en Maurice Seghers uit Antwerpen, museum voor Zuid- en Noord-Beveland, dins dag tot en met vrijdag 11.00- 17.00 uur, zaterdag 11.00-16.00 uur. Juli, augustus en september Zierikzee Expositie schilderijen N. Ne- lisse-Jumelet. Corneliastich- ting. Van 10.00 tot 17.00 uur. Goes Expositie Op Water Gebouwd, Vesten van Goes, dagelijks ge opend. Maandag 29 juli Haamstede Maandagavondzang. Gerefor meerde kerk. 19.30 uur. Renesse 10.00-16.00 uur springkasteel en kinderspelen. Strandpavil joen De Loze Visser. 16.00 uur poppenkast, (evange lisch). Schelpenterrein. 17.00-21.00 uur spelspektakel met springkastel (kinderen t/m 12 jaar). Schelpenterrein. 18.30-21.45 uur campingvoetbal Renesse. Sportterrein aan de Laone. 12.00-17.00 uur zeekajakken. Strandpaviljoen De Branding. Burgh-Haamstede 19.30 uur voetbalwedstrijd DFS 1-SW. Sportpark van Zuijen, Leliëndaleweg, Burgh. Dinsdag 30 juli Zierikzee Toeristendag. Balie. Haven kwartier, Havenplein, Mol/ Melkmarkt, Schuithaven/Lan ge Nobelstraat en plein Nieu we Kerk. 10.00 tot 17.00 uur. Orgelconcert Rinus Verhage. Nieuwe Kerk. 16.00 uur. Burgh-Haamstede 18.30-21.45 uur campingvoetbal Burgh-Haamstede. Sportpark van Zuijen, Leliëndaleweg, Burgh. Renesse 15.00-17.00 uur Ultimate Fris bee (leeftijd vanaf 12 jaar). In schrijven bij VVV-Renesse. Strandpaviljoen. 16.00 uur Mime (evangelisch). Schelpenterrein. 18.30-21.45 uur campingvoet bal. Sportterrein aan de Laone. 19.00 uur Sketchboard (evange lisch). Schelpenterrein. Bruinisse Vergadering verkeerscommis- sie. Gemeentehuis. 20.00 uur. Woensdag 31 juli Burgh-Haamstede 18.30-21.45 uur campingvoetbal Burgh-Haamstede. Sportpark van Zuijen, Leliëndaleweg, Burgh. 19.00 uur excursie door het slot bos en de Zeepe duinen (infor matie bij VVV-Burgh-Haam- stede). Renesse Zomeravondconcert. Orgel klanken. Hervormde kerk. 20.00 uur. 9.00-13.00 uur weekmarkt. Kerkkring. 10.00-15.00 uur zeekajakken. Strandpaviljoen De Schorpi oen. 19.30 uur Theater Rohhetty. Schelpenterrein. 18.30-21.45 uur campingvoet bal. Sportterrein aan de Laone. Donderdag 1 augustus Burgh-Haamstcdc 10.00-17.00 uur Ringpromotie. Gezellige braderie met diverse activiteiten. 19.30 uur trimloop kinderen (2,5 km). 20.00 uur Trimloop (3,3/6,6 of 9,9 km). Inschrijven bij de kerk. 18.30-21.45 uur campingvoetbal Burgh-Haamstede. Sportpark van Zuijen, Leliëndaleweg, Burgh. Renesse 17.00-19.00 uur Survival rope course. Bij de Kerkkring wordt een touwcircuit uitgezet.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 2