Derde triathlon door en rondom Zierikzee Tennis-mixed-team WIK na lange weg kampioen LTC Zierikzee maakt zich op voor het Dikke Torentoernooi Nijdam overwinnaar Dames B-strijd voor het eerst op het programma Mixed- club- kampioen- schap bij TV Scelveringhe Leeds moet tien miljoen betalen Afstanden triathlon Zierikzee dit jaar gehalveerd Colombiaan Castillo uit de cel Verloop tennistoernooi Bru Tèn in Bruinisse Sörensen naar ziekenhuis Zomeravond drive Bridgekring DONDERDAG 11 JULI 1991 NR 24978 7 ZIERIKZEE - 't Is nog even rustig op het tennispark van de LTC Zierikzee aan de Grevelingenstraat, maar lang zal die rust niet meer duren. Maandag 15 juli begint immers de achtste editie van het Dikke Torentoernooi en breekt het tennisgeweld in alle he vigheid los. In een week tijd worden in verschillende categorieën zo'n driehond'erddertig enkel en dubbel partijen afgewerkt door een record aantal tennissers en -sters uit Zeeland, Limburg, Brabant en de regio Rotterdam. Het Dikke Tbrentoernooi dat de LTC Zierikzee in 1984 voor het eerst organiseerde heeft zich in een vrij korte periode ontwikkeld tot een tenniseve- nement van niveau. Niet alleen vanwege de gezellige sfeer die gedurende het toernooi op en langs de banen heerst, maar ook vanwege de uitstekende organisatie en het zeker voor Zeeuwse begrippen hoge spel peil. Het Dikke Torentoernooi dat in 1988 werd uitgebreid met een heren B- enkel en dubbel-categorie is een van de weinige B-toernooien die Zee land kent en geniet tot ver bui ten de provinciegrenzen be kendheid. Trio De combinatie gezelligheid, kwalitatief goed tennis en een tot in de puntjes geregelde or ganisatie, waarvoor het trio Erna Terwisscha, Hans Min naar en Joop de Vlieger (met de hulp van de kantinecommissie en vele andere vrijwilligers) verantwoordelijk is, hebben ervoor gezorgd dat dit Zierik- zeese toernooi een eervolle ver melding in de agenda van me nige tennisfanaat heeft gekre gen. Zo'n tweehonderdtachtig ten nissers en -sters, niet alleen uit geheel Zeeland, maar ook uit Brabant, Limburg en de om streken van Rotterdam zullen dit weekeinde dan ook richting Zierikzee afreizen. Ofschoon het toernooi, dat onder toe ziend oog van bondsgedele- geerde Leen Breure wordt afge werkt, eigenlijk pas maandag begint wordt een aantal partij en al zondag gespeeld. Met in totaal acht banen (zes op het tennispark aan de Greve lingenstraat en twee reserve- banen aan de Blokweg) moet het voor de inmiddels gerouti neerde wedstrijdleiding geen probleem zijn om deze horde tennisliefhebbers op tijd hun partij te laten spelen. Is het nu dus niet langer een nijpend ruimtegebrek dat de wedstrijd leiding hoofdbrekens bezorgt, de toestand waarin de banen aan het Grevelingenpark ver keren baart daarentegen enige zorg. Door het noodweer dat vorige week ook Zierikzee teisterde hebben de banen te lijden gehad van wateroverlast en nog steeds is hun toestand verre van optimaal. Ofschoon op de lange deelne merslijst (vooral in de catego rieën heren D en 35 is de deel name groot) tal van vertrouw de namen voorkomen zijn er dit jaar volgens LTC-voorzitter A. W. van Geer ook vele nieuwe gezichten. Dat geldt met name voor de B- en C-categorie. Nieuw dit jaar zijn de onderde len dames enkel en dubbel B en het gemengd dubbel B. Bij de B-dames worden Emerance van Wingen en Ingrid de Vries op grond van het lotings- en plaatsingssysteem van de In ternational Tennis Federation als favorieten voor de eind strijd getipt. Op de deelne merslijst voor dit onderdeel prijkt ook de naam van Manue- la Jille uit Kapelle, tweemaal winnares van het dames enkel C. In het heren enkel B, dat dit jaar aanzienlijk meer deelne mers kent dan vorig jaar debu teert Martijn Bij de Vaate van de organiserende vereniging als B speler in het Dikke Tbren toernooi. Samen met Hans Minnaar jr. moet hij het in deze categorie opnemen tegen een groot aantal Zeeuwse toppers, die op de Zierikzeese tennisba nen naar verwacht voor tennis van klasse zullen zorgen. Ver uit favoriet voor een finale plaats is Serge Carpentier met als naaste concurrent M. Wol- fert. Tweedeling Voor het eerst dit jaar kent het Dikke Tbrentoernooi in de C- en D- categorie enkelspel een tweedeling. Dit om de krachts verschillen tussen de vele spe lers onderling niet al te veel uiteen te laten lopen. In het he ren enkel Cl worden René Mon- tenarie en Serge Eude, beiden afkomstig van Walcheren ge tipt als mogelijke finalisten en wellicht is er in deze categorie ook een hoofdrol weggelegd voor spelers als Peter Coppool- se, André Goedegebuure, Ge rard de Bakker, Arthur Jan Roose, Ernst van Donk en Eu gene de Kok. In het heren enkel C2, waarin L. Mooibroek en M. Wisse als nummer één en twee zijn ge plaatst, wordt veel verwacht van de plaatselijke favoriet Mi chel de Vlieger. Ook spelers als Jeroen Schras, Wilco Hooger- huis, de Limburger Roy de Bakker (winnaar van het heren enkel D vorig jaar), H. J. Goe degebuure en Piet Vreeke kun nen volgens insiders ver ko- Outsider De lijst in het heren enkel Dl wordt aangevoerd door Chris Schoneman en R. Haze. Onno Kramer die tijdens de club kampioenschappen van de LTC Zierikzee verrassend presteer de door een plaats in de halve finale te bereiken wordt in de ze strijd als een gevaarlijke •outsider beschouwd. In de strijd om de Dikke Tbren trofee in het D2 heren enkel staat Jacco Vleeshouwer van de LTC Zierikzee te boek als fa voriet voor de eindzege. Zijn naaste concurrent is, afgaande op het schema Camiel Folmer, die onlangs het clubkampioen schap bij de jeugd tot en met 17 jaar op zijn naam wist te schrijven. Verbreding Een omvangrijke groep tennis sers bindt de strijd aan in de categorie heren 35 Beteken de het klimmen der jaren in het verleden vaak een noodge dwongen einde van deelname aan toernooien, tegenwoordig bestaat er voor deze minder jeugdige spelers een aparte ca tegorie, waarin nog wel dege lijk goed wordt getennist. Een ontwikkeling die volgens voor zitter Van Geer toe te schrijven is aan de verbreding van de tennissport. Bij de 35-plussers zijn de Tholenaren Jaap de Jonge en Cees Zuidweg als fa vorieten voor de eindzege ge boekt en wie weet is er ook een hoofdrol weggelegd voor Ro nald Haze. Dames Slechts zeven dames komen uit in het dames enkel Cl. De grootste kans op de trofee heb ben M. Heeringa en A. Duson In het C2 (dames enkel) worden M. Meulenberg en J. Baarends als favoriet voor de finale ge tipt, terwijl Patricia Kort in deze categorie de eer van de LTC Zierikzee hoog moet hou den. In de D-categorie heeft de LTC Zierikzee een belangrijke troef in de persoon van Ada Hommel. In het Dl staat zij na S. van Leeuwen als tweede ge- noteer^. Clubgenote Janneke de Koning vervult in het dames enkel D2 de favorietenrol. De meeste tegenstand wordt hier verwacht van de als nummer twee geplaatste A. Wisse. Dubbel Uiteraard ontbreken ook de dubbels niet op het wedstrijd- programma. Het koppel Ver- schuure/Wolfert is favoriet in het heren dubbel B, terwijl in het heren dubbel C veel wordt verwacht van de duo's En- de/De Jong en Goense/De Pee. Evenals de lange lijst deelne mers in het heren dubbel C kent ook het heren dubbel D veel belangstelling. Veel wordt hierbij verwacht van het geroutineerde koppel Rob van Rooy en Henny den Ouden uit Westerschouwen, ooit winnaar van dit onder deel. Poules De dames dubbels in de B en C categorie worden gezien de ge ringe deelname in poulevorm afgewerkt. Patricia Kort en Wilco Hoogerhuis vormen een koppel dat in het gemengd dubbel C hoge ogen kan gooi en. Dit als tweede geplaatste Schouwen-Duivelandse koppel zal het volgens schema op moe ten nemen tegen het tweetal Dominicus/Goense. Een klasse hoger (gemengd dubbel B) zijn Van Wingen en Gorsse als favo rieten getipt. Verwacht wordt dat zij de meeste tegenstand zullen krijgen van het koppel Chantal van Schelven en Hans Minnaar, maar mogelijk biedt ook het tweetal Jille/Verschuu- re sterke tegenstand. In het ge mengd dubbel D tenslotte lijkt de familie Hoogerhuis (Hoo- gerhuis/Hoogerhuis) de mees te kans op de eindzege te heb ben. Mosselen Het Dikke Tbrentoernooi, waarvoor de eerste voorberei dingen al in januari zijn ge start is meer dan alleen een sportief en gezellig tennistoer nooi. Sinds jaar en dag wordt er 's woensdags gesmikkeld en gesmuld van mosselen. Nu de komst van de eerste mosselen pas in augustus wordt ver wacht, heeft de LTC een goede oplossing gevonden in een me nu van gebakken exemplaren. Met een koele goudgele rakker of een glaasje prik, zullen deze zo goed smaken dat hiermee een overwinning extra zoet smaakt en een smartelijk ver lies snel wordt vergeten. Daar voor zorgt ook John Prins die deze avond vocaal zal opluiste- RENESSE - Na de inixed- clubkampioenschappen bij tennisvereniging Scelvering- he, kunnen Marit en Arthur van der Vet zich de nieuwe clubkampioenen van 1991 noe men. Zij speelden de finale tegen Marjan de Willigen en Eef Schönberger. Dit koppel was tweede geplaatst; misschien had de technische commissie bij het indelen een vooruitzien de blik. Marjan en Eef wonnen de kwartfinale van Lidy Blom en Wim Hoogerhuis met 6 - 2 en 6 - 1. De halve finale speelden ze tegen Corrie Hoogerhuis en Daan Bezuyen. Hier kwamen ze eerst op een 1 - 5 achterstand in de eerste set, maar ze wisten deze toch, na tie-break, om te zetten in winst. De tweede set wonnen ze met 6-1. Marit en Arthur moesten eerst van Jo- pie Goedegebuure en Jaap Al- beda winnen (7-6/6-0) om in de halve finale, het als eerste geplaatste koppel Annemarie en Wilco Hoogerhuis te ver slaan. Dit gelukte hen echter ook na het spelen van een tie break in de eerste set, 7 - 6 en 6 - 4. De finale wonnen ze met een score van twee keer 6-4. De clubkampioenschappen voor de enkel-, en dubbelspe len worden van 31 augustus tot en met 8 september gehouden. LONDEN - Leeds moet op last van de arbitrage-commissie van de Engelse voetbalbond aanzienlijk meer geld uittrek ken voor drie aanwinsten dan de club uit de hoogste klasse van plan was. Leeds en Southampton konden het de afgelopen weken niet eens worden over de transfer- prijs van aanvaller Rod Walla ce en diens tweelingbroer Ray. De commissie bepaalde het be drag op ruim 5,5 miljoen gul den. De clubleiding van Leeds had een veel geringer bedrag in gedachten. Het bedrag voor in ternational Dorigo van Chel sea werd'op 4,4 miljoen gulden bepaald. KERKWERVE - Dit jaar speelde het eerste mixed- tennisteam van WIK in klasse drie. Poule 33 bestond uit vier teams, namelijk Heinkenszand, Kapelle, 's- Gravenpolder en Kerkwerve. De eerste confrontatie tussen Heinkenszand en WIK één was op 25 mei op het tennispark te Kerkwerve. Joost Rotte, Eelco Kouwenberg, Marianne Renden en Petra en Hubrina Landman speelden voortreffelijk, wat een eind stand opleverde van 6 - 0. De week daarop werd in 's-Gra- venpolder gespeeld door Joost Rotte, Eelco Kouwenberg, Jos Flikweert en Petra Landman. Ook hier verliep alles vrij vlekkeloos, op de mix-partij van Daan en Petra na, die uit liep tot een driesetter. Tbch werd het weer 0 - 6. Zaterdag 15 juni was het weer spelbreker, zodat deze wedstrijd opgescho ven werd naar zondag 23 juni. Er volgde dus een weekend ten nis wat zeer spannend verliep. Zaterdag 22 juni werd er ge speeld op het thuispark tegen Kapelle, de grootste tegenstan der want ook zij hadden reeds alles gewonnen met twee keer 6 -.0 en éénmaal 4 - 2. Eelco eij Marianne begonnen goed, winst voor WIK één. Joost en Hubrina verloren daarentegen met drie sets van hun tegen standers. De volgende mixpar tijen werden beide gewonnen door Kapelle, zodat de tus senstand 1 - 3 was. Alles werd uit de kast gehaald en het he- rendubbel werd gemakkelijk gewonnen met 6 - 0 en 6 - 4. Het damesdubbel verliep iets moei zamer maar na een twee uur durende strijd viel de winst aan de kant van WIK. De eind uitslag was 3 - 3. Thuisfront Zondag was een hevige strijd. Er werden drie drie-setters ge speeld maar alle partijen wer den door WIK gewonnen. Op het thuisfront streden Joost, Eelco, Jos, Petra en Hubrina voor een wederom 6 - 0 over winning. De laatste twee wedstijden moesten elders worden gespeeld. Op 29 juni werd in Heinkenszand ge speeld door Joost, Eelco, Jos en Petra. Er werd gevochten voor elk punt. Helaas verloren Eel co en Petra hun mix, zodat de eindstand 1 - 5 was. Dit bete kende dat 6 juli minstens met 3 - 3 geëindigd moest worden. Deze strijd vond plaats op het centre-court van de Tfeveka te Kapelle. De start ging gelijk op. Joost en Eelco verloren met 6 - 0; 7 - 6. Jos en Hubrina brachten het er beter af, 2 - 6; 2 - 6. De spanning liep aardig op toen Eelco en Jos en Joost en Hubrina de baan opgingen. Ze weken geen van allen een duimbreed, het gevolg was winst voor beide koppels, met respectievelijk 3 - 6; 4 - 6 en 1 - 6; 0 - 6. Voor Kapelle was alles bekeken, WIK had de drie be nodigde punten binnen wat be tekende dat zij kampioen wa ren. De laatste partijen liepen nog gelijk op, een winst- en een verliespartij. De eindzege ging naar WIK: 2 - 4. De voorzitster van WIK was sa men met de secretaresse en Daan Rotte (die vroegtijdig uitgeschakeld werd door een enkelblessure) naar Kapelle gereisd om de gang vap zaken te volgen. Zij konden het team feliciteren en bloemen uitrei ken. Ook de Tfeveka liet het feit niet ongedaan voorbij gaan. Ook van hun zijde kreeg het team bloemen en veel succes toegewenst voor het komende jaar in de tweede klasse. ZIERIKZEE - De stichting triathlon Zierikzee houdt zaterdag 7 september voor de derde keer een triath lon. Gekozen is voor 1/8 triathlon, zodat ook minder getrainde sporters en sportsters kunnen meedoen. Het parcours loopt weer door en om Zierikzee en voor kinderen van tien tot en met zeventien jaar wordt weer een speciale jeugdtriathlon georgani seerd. Was er vorig jaar nog sprake van 1/4 triathlon, dit jaar wordt teruggegaan naar 1/8 triathlon. Gebleken is dat kor tere afstanden vooral voor de recreatieve sporters en sportsters uit de regio een sti mulans zijn om mee te doen. De afstanden zijn nu: 750 meter zwemmen, 20 kilometer fietsen en 5 kilometer lopen. De triathlon Zierikzee wordt weer georganiseerd onder auspiciën van de Nederlandse Triathlon Bond en telt mee voor het Zeeuws triathlon- klassement. Ook telt de wed strijd mee voor het clubkampi oenschap van de Triathlonvcre- niging Goeree-Overflakkce. Er kunnen maximaal 175 deelne mers worden toegelaten. Om dat de organisatie een grote be langstelling verwacht, moet om teleurstellingen te voorko men, snel ingeschreven wor den. Veel lof De voorgaande jaren was er veel lof voor het parcours met zijn fraaie Zierikzeese entoura ge. Ook nu wordt weer gestart bij 't Luitje, de wisselplaatsen en de finish zijn op het Kraan plein. Er wordt gezwommen in de Nieuwe- en Oude Haven. Het fietsen gaat over de polder wegen ten noorden van Zierik zee en het loopparcours gaat door het centrum van Zierikzee en over de Grachtweg. Velen hebben zich inmiddels al voor triathlon en jeugdtriathlon aangemeld. Voor de 10- tot en met 17- jarigen wordt 's ochtends weer een jeugdtriathlon gehouden. Verantwoorde afstanden en op een gezellige manier met sport bezig zijn, staat hier voorop. De jeugd zwemt in zwembad Onderdak, het fietsen en lopen gebeurt in de Zuidhoekpolder ten zuiden van Zierikzee. De afstanden voor tien-, en elfjari gen zijn: 150 meter zwemmen, 4000 meter fietsen en 1250 me ter lopen. Voor twaalf-, en der tienjarigen, veertien-, en vijf tienjarigen'en zestien-, en ze ventienjarigen zijn de afstan den gelijk: 250 meter zwem men, 8000 meter fietsen en 2500 meter lopen. Het afgelopen jaar waren er voor de jeugdtri athlon meer dan vijftig deelne mers. Ook hier wordt tijdig in schrijven geadviseerd. Het was noodzakelijk de werk groep voor de organisatie van de triathlon Zierikzee uit te breiden. Naast voorzitter Adri Gerards regelen nu Koos van der Velde en Jos Geluk de pu blic relations en de sponsoring. Frans de Boer regelt het wedstrijdsecretariaat, Cees Snijders en Gijs Bekkenk de technische zaken en het fiet sen, Jan Berrevoets en Marco Reedijk, het zwemmen, Johan van den Hoek het lopen, Dick Meeles de verzorging en Wim Schot de verbindingen. BOGOTA - Na 123 dagen in de cel te hebben doorgebracht, is de Colombiaanse wielrenner Juan Carlos Castillo dinsdag in Bogota vrijgelaten. De ren ner uit de Postobon-plocg werd vier maanden geleden op het vliegveld van Bogota aan gehouden met een halve kilo cocaïne in zijn koffer. Castillo stond op het punt met zijn ploeggenoten af te reizen naar Spanje, waar hij aan de Catalaanse Week zou deelne men. De 23-jarige coureur heeft steeds volgehouden, dat de co caïne buiten zijn medeweten in zijn koffer is gestopt. De rech ter sprak de prof dinsdag vrij wegens gebrek aan bewijs. BRUINISSE - Hierbij het verloop van het Mossel- toernooi van de tennisvereniging Bru Tèn te Brui nisse. HE-C: Michel de Vlieger-Johan Holm 6-1, 6-0. HD-C: Michel de Vlieger/René Schimmelpenninck-Jan Wil lem de Coninck/Marcel Ver- weij 6-3, 6-0; André Hans Jan Goedegebure-Piet Vreke/ Sjaak v. Opstal 5-7, 46. HD-D1: Marcel Verweij-Fred Kramer 6-1; 6-0; A. Zwijnen- burg-Eris Anspack 6-0, 6-4. HE-D2: Johnny Otte-Johan Walpot 6-2, 6-2; Jacco Folmer- Gerard Janse 3-6, 6-0, 6-3; Heinz Vordersteun- Goedegebure 6-3, 2-6, 0-6; Ca miel Folmer-Hans v. d. Werf 3- 6, 7-6, 6-3 (2>/2 uur). HD-D1: Wim en René v. Dijke- Jaap Huizer/Thon v. Gelder 4- 6, 6-2, 6-4; Frank v. d. Vliet/Ro nald Haze-Ger Kort/Rob Ver meulen 6-3, 6-1. DE-D2: Paula Deurloo-Jannie de Oude 2-6, 3-6; Joke Goud-J. Zwijnenburg 6-4, 6-3; Rinzke Kok-Kirsten Zwijnenburg 6-2, 6-1. DD-D1: Riet Bijdevaate-Nel Slootmaker 6-3, 6-4; Erna Terwischa-Jopie v. Dijke DD-D2: Rika v. Duyvendij- ke/Annie Scheermeijer-Kath- lien Coppoolse/Rudi v. d. Pols 4-6, 7-6, 7-5 (duur-v. d. partij 3 uur); Mirjam Habraken/Rinz- ke Kok-Joke Muller/Nellie Geense 3-6, 0-6; Rien de Co- ninck/Anne Marie Arkenbout- Hilda ten Haaf/Janneke de Ko ning 2-6, 6-3, 6-7; Els Stou- ten/Gerda v. d. Werf-J. en K. Zwijnenburg 3-6, 3-6. DD-C: Corrie de Waal/Erna Peeters-Corrie Roda/Gerda Minnaar 6-1, 6-1. GD-C: Hans Goedegebure/De- nise van Bergen-Margrat Ro- bijn/Edward Both 6-4, 6-1; Martin Salomons/Patricia Kort-Johan Holm/Maaike Speelman 6-1, 6-1; Lou Alme- kinders/Rianne v. Dongen- André Goedegebure/Marja Hart 6-4, 3-6 (afgebroken we gens duisternis). VALENCIENNES - De vijfde etappe van de Ronde van Frank rijk, van Reims naar Valenciennes over 149,5 km, is woensdag ge wonnen door de Nederlander Jelle Nijdam. De Deen Rolf Sören- sen bleef eerste in het algemeen klassement voor Greg LeMond en Erik Breukink. VALENCIENNES - De Deen Rolf Sörensen, drager van de gele trui, is woensdag direct na de door Jelle Nijdam gewon nen vijfde etappe van de Ron de van Frankrijk naar een zie kenhuis gebracht. Onderzoek door de Tbur-arts maakte duidelijk dat het ma ken van röntgen-foto's noodza kelijk was. Gevreesd wordt voor een sleutelbeenbreuk. De renner uit de ploeg van Ari- ostea kwam in de laatste vijf kilometers ten val en kwam met lichte achterstand over de eindstreep in Valenciennes. Sö rensen is overigens vanoch tend, donderdag, niet aan de start verschenen voor het ver trek van de 6e etappe. BARCELONA - Voor het eerst zullen er bij de Olympische Spelen voor gehandicapten do pingcontroles woren uitge voerd. Barcelona, waar de wed strijden worden gehouden van 3 tot en met 14 september, heeft die primeur. In 1988 werden in Seoul slechts steekproeven ge houden. VOLENDAM - Johan Steur (29) heeft zijn contract met Volen- dam voor vijf jaar verlengd. De club die Berghuis naar Tur kije zag vertrekken, haalde Burleson terug van Excelsior en wacht op de uitspraak van de arbitragecommissie over Carlo de Leeuw, die vorig sei zoen bij Eindhoven speelde. HAAMSTEDE - De Bridge kring '68 heeft haar eerste zo meravonddrive van het seizoen gehouden. Aan de drive namen 29 paren deel, waarbij de Ko ningskoppel werd verworven door de heren Blffhk en Karsten. Dit omdat ze met 69.79 de hoogste zaalscore behaalden. De uitslagen: groep rood: 1. ep. Van Lint 60.42 2. ds. Vier- gever-v. d. Duijn 55.21 3. ep. Dekker 55.00 4. hrn. Schoenmaker 54.69 5. mvr. Den Tbom-hr. Kortleven 52.60 6. ep. Willebrands Bakker 52.50 7. ds. Hoger- heide-Flohil 50.00 8. ds. Hogerheijde-v. d. Wekken 49.38 9. ds. Kort-Rcijdon 46.25 10. hrn. Evenwel-Tig- gelhoven 36.25 11. ep. Stou ten 33.13 Groep blauw: 1. hrn. Blonk- Karstens 69.79 2. ds. Lans dorp-Van Went 54.69 3. hrn. Lansdorp-Van Went 54.69 4. ep. Stokla 50.52 5. ds. Hen derson-Offenbach 49.48 6. mvr. Tuinman-hr. Akerboom 48.44 7. ds. Fokker-V. d. Wer ken 47.92 8. ds. Tbrwisscha- Walter 46.88 9. hrn. V. d. Wal-V. d. Werken 45.31 10. ds. Schot-Verkaart 32.29 Groep geel: 1. ep. Nootebos 55.56 en hrn. Schot-Dc Vries 55.56 3. ep. Roskam 52.08 en mevr. Glimmerveen-hr. Bil 52.08 5. ds. Plaating-Tbnne- kes 51.39 6. ep. Mes 45.83 7. ds. Evenwel-Tiggelhoven 45.14 8. ds. Steutel-Delst 42.36

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 7