Straatvegen en confereren tijdens Wereldmilieudag Mozarts Idomeneo opent 44ste Holland Festival Bouw van en vraag naar koopwoningen neemt nu fors toe Geen nader onderzoek Nederlandse Boeings Rechters voelen weinig voor verbeurd verklaren Straatvegen in Boxtel CDA- Kamerlid wil permanente aanwezigheid in de Golf Vlissingen in beroep tegen korting Geen tekening van verdachten Twee gewonden na schietpartij in Amsterdam Adjunct directeur GSD Terneuzen veroordeeld ■3? 2 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE 9*. - DEN HAAG - Terwijl koning Carl Gustav zich op maakt om in Stockholm een internationaal gezel schap van milieu-autoriteiten toe te spreken, komen in het Brabantse plaatsje Boxtel bewoners de deur uit om hun straat aan te vegen. Aanstaande woens dag, 5 juni, is het opnieuw Wereldmilieudag, een da tum die op diverse wijzen onder de aandacht wordt gebracht. De bijeenkomst in Stockholm Staat voor een belangrijk deel in het teken van Wereldmilieu- tjag 1992, volgend jaar dus. Dan immers vindt in Brazilië dfe grote VN-conferentie over Milieu en Ontwikkeling (Un- èed) plaats. Twintig jaar na de VN-miliëubijeenkomst in Stockholm moeten in Brazilië vergaande besluiten vallen. Of dat zal lukken, valt nog ern stig te bezien, zo weten ook de ménsen die komende woens dag in Stockholm een fakkel optocht zullen gadeslaan en in Grand Hotel Vintertradgarden een intentie-verklaring zullen tekenen. Die verklaring is op gesteld door Zweden, Brazilië - dat president Collor de Mello ,'stüurt - en de VN-commissie d'je Uiiced 92 voorbereidt. Convenant Minister Alders zal er die dag niet bij zijn. De bewindsman verdedigt woensdag in de Tweede Kamer het moeizaam .bereikte convenant over het te rugdringen van de verpakkin gen. Toch zal Nederland in Stockholm vertegenwoordigd zijn, bij voorbeeld door mede werkers van de Vereniging Mi lieudefensie (VMD), de lande lijke milieu-actieorganisatie. De Milieutelefoon van VMD, een telefonische vraagbaak voor met name particulieren, ontvangt een van de honderden onderscheidingen van de UNEP, het Milieuprogramma van de Verenigde Naties. Prins Bernhard wordt, voor het werk dat hij ,,met groot enthousias me" heeft verzet voor het We- reldnatuurfonds, eveneens geëerd. In Nederland wordt Wereldmi lieudag op diverse manieren „gevierd". Kiezen de inwoners van Boxtel voor tastbare actie, door hun bezems door de eigen straten te halen, in Rotterdam gaat het 's middags in het Da- vidshuis een stuk ingetogener toe: wie wil, kan er terecht voor wat een meditatieve bij eenkomst heet. Woensdag is ook de afsluiting van de campagne „Werk samen aan een'schone wereld", waar aan twintig milieu- en ontwik kelingsorganisaties hebben deelgenomen. De campagne startte op de Dag van de Aarde, 22 april. Centraal stond de vraag wat jongeren in en bui ten hun scholen kunnen doen om hun leefomgeving schoner te maken. Plan In totaal 200 scholen, in evenzo veel gemeenten, hebben vol gens het campagne-secreta riaat aan de actie meegedaan. De meeste onderwijsinstellin gen stelden een plan op om de hoeveelheid afval in hun eigen gebouw te verminderen. Bo vendien traden aeht gemeenten toe tot het zogeheten Klimaat- verbond, gericht op een veel zuiniger energiegebruik. Van de scholieren besloten er 1.500 minstens een maand lang milieubewust te leven. Onder deel daarvan vormde het invul len en opsturen van rode en groene kaarten, aan die bedrij ven en instellingen die in de ogen van de jongeren te weinig aan milieuzorg doen of juist een aantal stappen op de goede weg hebben gezet. Minister Kok van financiën krijgt zater dag in Utrecht een eerste exem plaar van het „rood-groen boek" overhandigd. Aanluitend daarop vindt een forumbijeenkomst plaats. Jon geren kunnen met hun milieu- kritische vragen prijs schieten op onder andere Kok, Tweede- Kamerlid Lankhorst van Groen Links, en een vertegen woordiger van het bedrijfsle ven. AMERSFOORT - Het aantal koopwoningen is de af gelopen jaren fors toegenomen in verhouding tot het aantal huurwoningen. Van de in 1985 gebouwde wo ningen bestond 44 procent uit koopwoningen. In J990 was dat 62 procent. Ook het aantal ongesubsi dieerde koop- en huurwoningen steeg in deze perio de, en wel van 22 naar 46 procent. Het totaal aantal woningen nam door de geplande vermin dering van sociale woning bouw licht af. Staatssecretaris Heerma (volkshuisvesting) ("maakte deze jongste realisatie- f cijfers zaterdag bekend tijdens i een congres van de vereniging i Eigen Huis in Amersfoort. Verder toont volgens Heerma het laatste woningbehoeften- 11 onderzoek van het Centraal Bureaau voor de Statistiek aan dat het woningtekort als per- i centage van de woningvoor raad afneemt. Momenteel ligt L dit tekort op 2,2 procent (127.000 woningen), tegen 2,4 procent in 1986 en 2,6 procent Tuit 1982. Uit het woningenbe- i hoeftenonderzoek, dat eens in J de vier jaar wordt gehouden en door Heerma als „een barome- iter voor het beleid" wordt be- schouwd, komt ook naar voren dat veel meer woningzoeken- 'f, den een koophuis willen, na- f melijk 31 procent in 1990, tegen 26 procent in '86 en 19 procent «in '82. t.Het verschil tussen vraag en raanbod bij urgent woningzoe- kenden bestaat nu voor 60 pro- cent uit koopwoningen, tegen f. nog geen 30 procent begin jaren '80. Het tekort aan koopwonin- gen liep daardoor in vier jaar jiop van 62.000 naar 76.000. Het gaat daarbij vooral om duurde- |re woningen (boven de 150.000 gulden). In een interview met het ANP noemde Heerma deze cijfers „zeer positief", omdat ze beantwoorden aan zijn doel- stelling om de doorstroming 51 van de gesubsidieerde naar de ongesubsidieerde sector te be- vorderen. •ii 1 Tevreden ■j -De staatssecretaris is temeer teVreden omdat de nieuwe ge- 5gevens de „zwartgallige prog- Si noses" van onder meer het Eco nomisch Instituut voor de Bouwnijverheid logenstraffen. De hoge hypotheekrente en de verhoging van het huurwaar deforfait van 1,8 naar 3,3 pro cent in 1994 hebben geen nade lig effect op de bouw in de on gesubsidieerde sector, conclu deert Heerma. De staatssecretaris zal dit weekeinde aan de Tweede Ka mer melden dat hij huurwonin gen die tussen 1975 en 1983 ge bouwd zijn onder het dynamisch-kostprijsstelsel be ter verkoopbaar wil maken. Deze woningen hebben als ge volg van het genoemde subsi diestelsel een veel hogere boe kwaarde dan ze op de markt waard zijn. Heerma wil het geld dat vrijkomt doordat bij de verkoop van woningwetwo ningen rijksleningen worden afgelost, benutten om die boekwaarde te verlagen. Gemiddeld komt per woning 35.000 gulden beschikbaar. In zijn gesprek met het ANP zegt Heerma in te stemmen met een suggestie van het Tweede Ka merlid De Pree (PvdA). Die wil af van extra huurverhogingen voor woningen waarop geen rijkssubsidie zit. Heerma meent dat het „van belang kan zijn voor complexen die nog in de subsidieregeling zitten, een andere trend af te spreken dan voor woningen waarbij dat niet het geval is". Organisaties van huurders en verhuurders zouden voor dat laatste een „bandbreedte" kunnen afspreken. In zijn dit jaar naar de Tweede Kamer te sturen notitie over de „huur- sombenadering" (een systeem waarin corporaties meer vrij heid krijgen om hun huren vast te stellen) zal hij aandacht besteden aan zo'n nieuwe aan pak. Tijden en standen volgens getijdetafel Hjdro-mcteocenlruni Zeeland t.o.v. NAP ZIERIKZEE j ROOMPOT BUITEN BRUINISSE WEMELDINGE Datum Hoogwater Laagwaler tijd stand tijd stand 4 juni 08.35 139 02.30 - 159 20.45 121 14.45 - 117 4 juni 07.20 133 01.30 - 148 19.40 115 13.55 - 107 4 juni 08.55 150 02.30 - 163 21.00 130 14.40 - 122 4 juni 08.45 157 02.25 - 169 20.55 138 14.50 - 128 Doodtij: 7 juni Actuele informatie over afwijkingen 06-91122353 HILVERSUM - Europa zou ter wille van de stabiliteit in het Midden-Oosten een permanen te marine-eenheid in de Golf moeten hebben. Deze aanbeve ling doet het CDA-Tweede Ka merlid De Hoop-Scheffer in een rapport dat komende week in de parlementaire raad van de Westeuropese Unie (WEU) wordt besproken. In het rapport, waarin een aan tal lessen uit de Golf-oorlog wordt besproken, gaat De Hoop-Scheffer uit van een soort roulatieschema voor de lidstaten van de WEU. Ook Ne derland zou wat hem betreft in dat schema moeten kunnen passen, zo zei hij zondag voor de Avro-radio. Minister Van den 'Broek van buitenlandse zaken zei desgevraagd zich wel te kunnen vinden in deze denk trant. In hoeverre de aanbeve ling in het rapport aan de mi nisters van buitenlandse zaken van de WEU kan worden over genomen, hangt echter mede af van aanvragen uit de regio zelf, aldus Van den Broek. VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen is bij de Raad van State in beroep gegaan tegen een beslissing van de staatsse cretaris van vrom om de eerder toegezegde rijksbijdrage voor stads- en dorpsvernieuwing te verlagen. Eind vorig jaar was deze bijdrage voor Vlissingen bepaald op ruim 2,5 miljoen gulden. De gemeente wijst er in het be zwaarschrift op dat de begro ting van vrom inmiddels is aangenomen door de Eerste en Tweede Kamer. Na deze goed keuring deelde de staatssecre taris Vlissingen mee dat de rijksbijdrage voor 1991 wordt verminderd met ruim 260.000 gulden. Met de korting in 1991 op de stads- en dorpsvernieu wing voor in totaal 125 miljoen gulden wilde de staatssecreta ris ernstige tegenvallers in de volkshuisvestingsbegroting opvangen. Vlissingen zegt echter de opge legde korting van 10 procent niet in het gemeentelijk stads vernieuwingsfonds te kunnen opvangen, terwijl inmiddels wel verplichtingen zijn aange gaan voor de komende jaren. Het gemeentebestuur van Vlis singen verwijt de staatssecre taris verder „onbehoorlijk en laakbaar bestuur", omdat over de korting geen enkele vorm van overleg met de gemeente is geweest. In afwachting van de afhande ling van het beroepschrift heeft Vlissingen om schorsing van genoemd besluit van de staatssecretaris gevraagd. AMSTERDAM - Het afgelopen weekeinde hebben meer dan 100.000 mensen het Venetiaans Weekend in Amsterdam be zocht. Tot zondagavond waren naar schatting al 70.000 bezoe kers in de hoofdstad geweest om de activiteiten bij te wonen ter afsluiting van de mani festatie Amsterdam-Venetië, die half december van start is gegaan. DEN BOSCH - De vier ver dachten in het IRA-proces, Donna Maguire (24), Paul Hug hes (27), Sean Hick (30) en Ge rard Harte (27) hebben er be zwaar tegen dat er van hen te keningen worden gemaakt tij dens de behandeling van het hoger beroep. De verdachten zeiden dat maandagmorgen bij de aanvang van dat hoger be roep bij het gerechtshof in Den Bosch. De president van het hof, mr. W. Smulders, vroeg daarop de in de zittingszaal aanwezige te kenaars met dit verzoek van de verdachten rekening te hou den. Op voorhand wilde hij de tekenaars niet het tekenen vol ledig onmogelijk maken. Tij dens de behandeling van het IRA-proces in Roermond was het wel verboden om te teke nen. De vier Ieren worden ervan verdacht dat ze betrokken zijn geweest bij het vermoorden van twee Australische toe risten op 27 mei 1990 in Roer mond. De slachtoffers, Stephen Melrose (24)7en Nick Spanopou- los (28) werden op de Markt in Roermond met 21 schoten uit twee verschillende wapens in koelen bloede neergeschoten door twee gemaskerde man nen. Later eiste de IRA de ver antwoordelijkheid voor de aanslag op. In dezelfde verkla ring zei de IRA te betreuren dat de Australiërs waren neer geschoten. De voor de aanslag verantwoordelijke IRA-cel had de mannen aangezien voor En gelse militairen. AMSTERDAM - Tijdens een schietpartij op het Ambon- plein in Amsterdam zijn zon dagavond twee mensen ge wond geraakt. Onder hen is een 51-jarige voorbijganger die een kogel in de nek kreeg. Hij ligt zwaargewond in een zie kenhuis. De schutter is bij de politie be kend, maar kon nog niet wor den aangehouden. Een woord voerder van de hoofdstedelijke politie heeft dit zondagavond bekendgemaakt. De oorzaak van de schietpartij is volgens hem een niet noemenswaardig „treitereitje", toen een 19- jarige jongen tegen het base- ballpetje van een andere jon gen tikte. Deze laatste ging daarop weg om een pistool te halen waarmee hij de 19-jarige jongen door de neus schoot. In de achtervolging die daarop volgde schoot de dader nog maals, maar dit schot trof de onschuldige voorbijganger in de nek. AMSTERDAM - De Rijksluchtvaartdienst in Neder land (RLD) heeft nog geen opdracht gegeven tot het inspecteren van de Boeing 767-toestellen die in ge bruik zijn bij de Nederlandse vliegtuigmaatschap pijen Air Holland en Martinair. Een woordvoerder van de RLD heeft dit zondagavond desgevraagd meegedeeld. Dc maatschappijen zelf zien nog geen reden om de toestel len aan de grond te houden. Zondag werd bekend dat het ongeluk met de Boeing 767 in Thailand vorige week moge lijk is veroorzaakt door een computerstoring. De RLD baseert inspectie-op drachten doorgaans op bevin dingen van de luchtvaartdienst van het land van herkomst en produktie van het vliegtuig. In dit geval is dat de Amerikaan se FAA. De RLD had tot zon dagavond nog geen informatie gekregen van de FAA. Eigener beweging doet de RLD voorals nog nog niets, omdat de Neder landse toestellen veel nieuwer zijn dan die van Lauda Air en bovendien nog niet duidelijk is of hier sprake is van dezelfde types en motoren, aldus de woordvoerder. Een woordvoerder van Martin air zei in een reactie dat in der gelijke gevallen het standaard is dat de fabrikant „nauw con tact" houdt met de cliënten. „Het is duidelijk dat als er cor recties nodig zijn die meteen zullen worden aangebracht", aldus de woordvoerder. Hij wees er echter op dat het tot op dit moment nog steeds „ondui delijk" is wat de precieze oor zaak is en het daarom nog niet te zeggen is wat eventueel ge daan moet worden. Martinair heeft twee Boeing 767's in ge bruik, die tussen de één en an derhalf jaar oud zijn. Extra aandacht Ook een woordvoerster van Air Holland zei dat de maat schappij de toestellen met „ex tra aandacht" zal volgen. De maatschappij wijst daarbij op de strenge onderhoudsche'ma's die gehanteerd worden. Air Holland heeft twee Boeing 767's in gebruik waarvan er één vliegt voor Air Aruba. De twee toestellen zijn ongeveer één jaar oud. HILVERSUM - De kantonrechters in Nederland voe len er in het algemeen weinig voor om auto's van hardrijders verbeurd te verklaren. Het in beslag ne men van auto's is bij een dergelijk misdrijf al gauw buiten elke proportie, tenzij er bijzondere omstan digheden zijn. Dat heeft kantonrechter mr. K.E. Mollema zaterdag gezegd in het VARA-televisieprogram- ma Achter het Nieuws. Volgens Mollema is er vrijdag tijdens een vergadering van kanton rechters kort over de kwestie gesproken. In het algemeen zouden volgens hem de kanton rechters niet van plan zijn de nieuwe richtlijn van de procureurs-generaal over het in beslag nemen van voertuigen uit te voeren. De richtlijn van Justitie houdt in dat de politie voertuigen in beslag neemt als de maximum snelheid met 50 kilometer per uur of meer is overschreden. De richtlijn is tot stand geko men zonder overleg met de Kring van Kantonrechters, zo gaf mr. J. Scheffer, lid van de verkeerscommissie van het openbaar ministerie, toe. Hij zei dat als de rechters in Nederland de nieuwe maatre gel niet steunen, een wetswijzi ging nodig zal zijn. In het tele visieprogramma verklaarde de Rotterdamse hoogleraar in het strafrecht prof. mr. H. de Doel- der dat de richtlijn van de procureurs-generaal in strijd is met het recht en niet had mo gen worden uitgevaardigd. Het is de tweede keer in korte tijd dat de kantonrechters zijn gepasseerd bij de invoering van een maatregel. Eerder ver hoogde minister Maij (verkeer en waterstaat) de boete voor het zwartrijden in het open baar vervoer zonder de rechter lijke macht te raadplegen. De kantonrechters weigerden de hogere boete op te leggen. Voor zover bekend zijn er de af gelopen maand door de politie zestig voertuigen in beslag ge nomen. Tot nu toe heeft alleen de kantonrechter in Almelo in één geval de in beslag genomen auto ook daadwerkelijk ver beurd verklaard. MIDDELBURG - De recht bank in Middelburg heeft vrij dag de 42-jarige adjunct-direc teur M. B. van de Gemeentelij ke Sociale Dienst van Terneu zen veroordeeld tot zes maan den gevangenisstraf. De 51- jarige medewerker van die dienst G. M. kreeg 120 uur dienstverlening opgelegd. Bei den werden veroordeeld we gens oplichting, valsheid in ge schrifte en verduistering. De officier van justitie had voor het duo respectievelijk 12 maanden gevangenisstraf en 240 uur dienstverlening geëist. De twee ambtenaren - met de adjunct als initiatiefnemer - lieten de sociale dienst uitke ringen op de bankrekening van een uitkeringsgerechtigde stor ten, die al lang en breed was geremigreerd en de rekening niet gebruikte. AMSTERDAM - In aanwezigheid van koningin Bea trix en prins Claus is zaterdagavond in het Muziek theater in Amsterdam de opera Idomeneo, Rè di Cre- ta van Wolfgang Amadeus Mozart in première ge gaan. Met deze nieuwe produktie van De Nederland se Opera (DNO) is het 44ste Holland Festival offi cieel geopend. Het Holland Festival, dat tot en met 30 juni plaatsvindt, be hoort tot de toonaangevende culturele festivals van Europa. In dertig dagen biedt het 110 voorstellingen, waarvan zestig Nederlandse premières. De op voering van het koningsdrama Idomeneo past in het kader van het Mozart-jaar. Frans Brüggen, de specialist van de achttiende eeuw, debuteert met deze produktie als diri gent van het Nederlands Phil- harmonisch Orkest. Voor de regie tekent de Duitse theatermaker Peter Mussbach, een regisseur met een beruchte operacarrière, die voor het eerst in Nederland te gast is. Een belangrijke debutant in de cast is dc Canadese tenor Ben Heppner, die zijn eerste Idome neo zingt. Naast hem vertolkt de Britse tenor Laurence Dale zijn eerste Idamantc. Mozart schreef zijn Idomeneo, dat over Koning Idomeneo van Kreta handelt en vlak na de Trojaanse oorlog speelt, in 1781 voor het carnaval van Mün- chen. In het Muziektheater wordt dc uitvoering nog negen keer opgevoerd. Opera is dit jaar een belangrijk onderdeel van het Holland Festival. Re den daarvoor is onder meer de voorkeur van de nieuwè direc teur van het Holland Festival, Jan van Vlijmen. Naast Mo zarts Idomeneo presenteert DNO de eenakter II Combatti- mento di Thncredi e Clorinda van Claudio Monteverdi, een produktie die wordt gecombi neerd met de eerste scenische uitvoering van een nieuw werk van de Nederlandse componist Theo Loevendie, Grassir. Oorlog en vrede In hot Concertgebouw worden verder de opera-produktie „Die Entführing aus dem Se rail" van Mozart en de Neder-' landse première van Erokov- jefs opera „Oorlog en Vrede" uitgevoerd. Hoogtepunt van het Holland Festival op het gebied van theater is onder meer de pro duktie van de beroemde Fran se theatergroep Theatre du So- leil van Ariane Mnouchkine, die kort na de Parijse première in de RAI is te zien. Verder lo pen de Spaanse podiumkun sten als een rode draad door het festival, waarbij het accent ligt op de muziek- eri de dans ontwikkelingen. Het programma biedt onder meer dc opvoering Fresh Tra ces van het Jit i Kylian Re trospectief. De vertoning van Spaanse films in het Neder lands Filmmuseum levert de nodige problemen op. Een aan tal aangekondigde films zal niet worden vertoond omdat er moeilijkheden zijn met dc leve ring van kopieën, het transport ervan en de verkrijging van toestemming van producenten. Het Filmmuseum heeft wel een alternatief programma samen gesteld met in Nederland be schikbare films van de Spaan se cineasten Victor Erice en Manuel Guttiérez Aragon. Hele maand juni Burgh-Haamstede Schilderijenexpositie De Tien Geboden. De Burghl Tijdens kantooruren. Tot en met 22 juni Zicrikzee Tentoonstelling leven en werk Annie M G. Schmidt. Biblio theek De Stolpe. Tijdens ope ningstijden bibliotheek. Van 25 juni tot en met 6 juli Bruinisse Tentoonstelling leven en werk Annie M. G Schmidt. Biblio theek De Zaete. Tijdens ope ningstijden bibliotheek. Van 9 juli tot en met 26 juli Burgh-Haamstede Tentoonstelling leven en werk Annie M. G. Schmidt. Biblio theek De Schutse. Tijdens ope ningstijden bibliotheek. Tot en met 15 juni Zierikzee Leesprogramma thema 's nachts. Bibliotheek De Stolpe Tijdens openingsuren biblio theek. Maandag 3 juni Burgh-Haamstede Installatie nieuwe burgemees ter H. Tees. Gemeentehuis 14.00 uur. Overhandiging opbrengst zo- merpostzegels. Gereformeerde kerk. 19.45 uur. Brouwershaven Adviescommissie Onderwijs. Stadhuis. 20.00 uur. Dinsdag 4 juni Burgh-Haamstede EG-examen werkhondenver eniging op terrein aan Hoge- zoom. 19.00 uur. Woensdag 5 juni Zierikzee Paardenmarkt. Omgeving Ba lie en de Dikke toren. 08.30 tot 16.00 uur. Kindertheater-atelier Zolder kolder in obs Binnen de Veste. 13.50-16,50 uur. Haamstede Bijeenkomst Confessionele Vereniging. Ned. Herv. kerk. 15.00 uur. Dreischor Oud papier ophalen. Vanaf 18.00 uur. Donderdag 6 juni Zonnemaire Excursie Slikken Flakkee NBvP. Vanaf Breedveld. 13.10 uur. Vrijdag 7 juni Zierikzee Lezing door schrijfster Gerda van Wageningen. Bibliotheek De Stolpe. 19.00 uur. Theatersportwedstrijd Kiekiè- res Blauwfingers. Concertzaal. 20.00 uur. Burgh-Haamstede GG-examen werkhondenver- eniging op terrein aan Hoge- zoom. 19.00 uur. Oosterland Jeugdverkeersspel Kijk goed uit. In sporthal Van 13.30 tot ±16.00 uur. Zaterdag 8 juni Zierikzee Rommelmarkt verzorgings huis De Wieken. Baden Powell- weg. 9.00 uur. Open dag in verband met 60- jarig jubileum vrijwillige brandweer Zierikzee. In en bij brandweerkazerne Regen boogstraat. Van 11.00 tot 17.00 uur. Woensdag 12 juni Zierikzee Vaartocht vijftig-plussers met Stad Zierikzee. Van 10.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 15 juni Zierikzee Concert Koninklijke harmonie Kunst en Eer. De Beuze. 15.15 uur. Woensdag 19 juni Zierikzee Open Dag DAS. Julianaschool, Jannewekken. 9.00 tot 12.00 en van 19.00 tot 21.00 uur. Woensdag 3 juli Renesse ZomevavondconcertRenesse Ouverture. Hervormde kerk. 20.00 uur. Zaterdag 6 juli Brouwershaven Broiuvse Dag met muziek play- in. Marktplein en rondom Ou de Haven. Van 10.00 tot 18.00 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 2