Ramses Bekkenk dringt door tot nationale finale 1500 m Brons voor Hoek Goud voor Hanse TOP" TOP TOP" "TOPB PV Duiveland Oud wint 800 meter Turnsters GV Delta Sport tijdens NK-1991 Turnsters GV Delta Sport actief in Italië DINSDAG 28 MEI 1991 NR 24953 9 - - lit I -• V' I. Miranda Nieuwenhuyze, van AV Delta Sport, raast ouer de horden tijdens het Jubileum-toernooi voor C-junioren. (Foto: Joop van Houdt). ZIERIKZEE - Tijdens atletiekwedstrijden op de Zie- rikzeese kunststofaccommodatie Bannink is het de C-junior Ramses Bekkenk als enige Delta Sporter gelukt zich te plaatsen bij de beste twaalf Neder landse atleten, welke op 1 september in het sport centrum Papendal gaan strijden om de hoogste na tionale titel. Tijdens dit speciaal in het kader van KNAU-90 jaar opgezette toernooi behaalde Bek kenk een tweede plaats op de 1500 meter. Ter gelegenheid van het 90- jarig bestaan van de Koninklij ke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU) zijn in alle vijf distric ten in den lande zogenaamde Jubileum-toernooien gehou den voor de C-jeugd. Om in aanmerking te kunnen komen voor een plaatsje in de finale op Papendal gelden de tweede best geëindigde atleten per nummer. Een en ander nog aan gevuld met de twee landelijke beste nummers drie. Per disci pline kunnen zodoende twaalf deelnemers een uitnodiging verdienen voor Papendal. De Zierikzeeënaar Ramses Bekkenk wist op zijn onder deel 1500 meter een prima tweede plaats te bemachtigen in een fraaie tijd van 4.22.9 mi nuten. Hiermee eindigde hij net achter de winnaar Maurice Degreef van Ilion, die de tijd- controle passeerde in 4.21.6 mi nuten. Bekkenk wordt zodoen de de enige afgevaardigde van atletiekvereniging Delta Sport tijdens de finales op 1 septem ber aanstaande. Verder zat ook de talentvolle Catrineke Stoutjesdijk dicht bij een eventuele finaleplaats. In de finale 80 meter horden kwam zij evenwel net één se conde tekort om zich in de bo venste gelederen te manifeste ren. Met haar behaalde dertien seconden rond moest Stoutjes dijk genoegen nemen met een zesde plaats. Bij het onderdeel verspringen zette Catrineke Stoutjesdijk haar voetafdruk ken op de 4,72 meter. Hiermee eindigde zij op een uiteindelij ke vijfde plaats. Bij het hoog springen realiseerde zij met een sprong van 1,40 m een acht ste plaats. Uitlagen De uitslagen van het Jubileum- toernooi voor C-junioren wa ren als volgt: Jongens. Ko gelstoten: 1) Jeroen Stapel/ PAC 15,12 m; 2) Jeroen Meeuw- se/Spark 14,25 m; 3) Mike van de Bilt/Haag 12,96 m; 18) Si mon Schot/Delta Sport 9,52 m; 26) Wouter van Hooydonk/Del- ta Sport 6,06 m. Polsstoksprin- gen: 1) Arthur Wieffe- ring/Haag 3,15 m; 2) Paul Bre- kelmans/Ilion 3.00 m; 3) Gert- Jan Knoeste/Uion 2,40 m. 100 m horden: 1) Arthur Wiffe- ring/Haag 14.6; 2) Jeroen Sta- pel/PAC 14.9; 3) Leon Douw/AV '47 15.1. Hoogspringen: 1) Wil- bert Murrel/Schelde Sp. 1,75 m; 2) Jeroen Meeuwse/Spark 1,75 m; 3) Martijn Delissen/ Gouda 1,70 m. 100 m: 1) Wim Schülung/Gouda 11.6; 2) Irving Schenkers/Gouda 11.7; 3) Wil- bert Murre/Schelde Sp. 11.8. 800 m: 1) Peter Rudolph/Voor- ne 2.01.1; 2) Xander Speelman/ Olymp. '70 2.07.4; 3) Danny van de Heuvel/Sprak 2.08.5. Speer werpen: 1) Jeroen Stapel/PAC 48,16 m; 2) Mark Cambeen/ Schelde Sp. 40,98 m; 3) Michaël Burm/RKHV 39,62; 22) Wouter van Hooydonk/Delta Sport 21,40 m. 1500 m: 1) Maurice De- greef/Ilion 4.21.6; 2) Ramses Bekkenk/Delta Sport 4.22.9; 3) Sebastiaan Weeda/Spirit 4.35.8. Verspringen: 1) Martijn Delissen/Gouda 5,83 m; 2) Ir ving Schenkers/Gouda 5,83 m; 3) Jeroen Stapel/PAC 5,60 m; 24) Rames Bekkenk/Delta Sport 4,34 m. Meisjes. 80 m horden: 1) Emily van Ha- gen/AVR 12.3; 6) Catrineke Stoutjesdijk/Delta Sport 13.0. Discuswerpen: 1) Karin Veltho- ven/PAC 33,08 m; 5) Mieke van de Hoek/Delta Sport 22,90 m; 10) Miranda Nieuwenhuy- ze/Delta Sport 18.30 m; 16) Margreet Baakman/Delta Sport 14,84 m. 80 m: 1) Frances es Wijnchard/Ilion 10.1. Verspringen: 1) Jolanda Bou- wens/PAC 5,38 m; 5) Catrineke Stoutjesdijk/Delta Sport 4,72 m; 29) Margreet Baakman/Del ta Sport 3,65 m; 33) Nelleke Stins/Delta Sport 3,42 m. Ko gelstoten: 1) Karin Veltho- ven/PAC 12,70 m; 10) Mieke van de Hoek/Delta Sport 7,98 m; 12) Margreet Baakman/Del ta Sport 7,21 m. 600 m: 1) Anje- lie Wisse/AV '56 1.38.3. Hoog springen: 1) Simone Huis- man/Spark 1,55 m; 8) Catrine ke Stoutjesdijk/Delta Sport 1,40 m; 17) Nelleke Stins/Delta Sport 1,20 m. NIEUWERKERK - Uitslag wedvlucht Etampes. Gelost om 07.45 uur met lichte NW- wind. Aankomst eerste prijs- duif 13.11 uur, snelheid 1168. Aankomst laatste prijsduif 13.39 uur, snelheid 1076. Dane-Dooge 1, 49, 64, 66; H. v. d. Maas 2, 5, 15, 36, 48; L. J. de Bruine 3, 16, 17, 18, '26, 41, 50, 65; T. M. Dalebout 4, 6, 11, 44, 56, 61; C. Scheffers 7, 8, 9, 22, 25, 35, 54, 59, 63; A. IJzelenberg 10, 20, 31, 38, 42, 52, 53; Knop- Stouten 12, 24, 39, 46, 57; C. Bal 13, 29, 37, 51, 60, 62; J. J. M. Ste- ketee 14, 32, 45, 58; v. d. Meulen 19; C. J. Krijger 21, 23, 27, 28, 33, 34, 40; A. Bouwman 30; J. A. Gebraad 43, 47; A. de Jonge 55; J. J. Douwes 67; A. J. Knop 68. Uitslag wedvlucht Chateauroux Gelost om 07.00 uur, lichte NW- wind. Aankomst eerste prijs duif 15.35 uur, snelheid 1091. Aankomst laatste prijsduif 16.42 uur, snelheid 972. C. Scheffers 1, 3, 9, 29, 39; C. Bal 2, 7, 11, 14, 27, 28, 30, 32; A. IJzelenberg 4, 8, 13,18,19, 35; J. J. M. Steketee 5, 15, 20, 21, 24, 34, 37, 41, 44, 45; Dane-Dooge 6, 38; L. J. de Bruine 10, 22, 31; J. M. Jumelet 12; L. J. v. d. Wielen 16, 23, 25; J. J. Douwes 17, 43; C. J. Krijger 26, 33; Knop-Stouten 36; Comb. v'. Dijke 40, 42. GOES - Jan Hoek van atletiekvereniging Delta Sport heeft op de kunststof-accommodatie Het Schenge in Goes een bronzen medaille gewonnen op de tien kilometer Zeeuws kampioenschap. De 26- jarige atleet uit Oude-Tonge wist in een eindsprint zijn naaste belager Frank Faes uit Dordrecht ge makkelijk te kloppen. De eerste plaats ging naar de Marokkaan M'barek Enzou die lid is van Dynamo uit Middelburg. Deze 31-jarige atleet versloeg in de eindsprint Rian van de Broeke uit Vlissingen. Hoek was blij met zijn derde plaats: ,,Ja, dit is leuk, ik had naar deze wedstrijd toege werkt en een paar kilometer voor de finish wist ik al dat ik die atleet uit Dordrecht kon kloppen. Enzou en Van den Broeke gingen net iets te hard maar ik heb vanavond ook ruim één minuut van mijn per soonlijke record afgelopen". Veteranen Voor de eerste keer had de KNAU-afdeling Zeeland ook voor veteranen een kampi oenstitel te vergeven. Hier no teerde Eddy Smit uit Zierikzee een prima prestatie door van de grote groep deelnemers een tweede plaats te behalen. Te vens verbeterde Smit het club- veteranenrecord naar een tijd van 33.30.5 minuten. Het oude record met 34.22.5 stond ook reeds op naam van Smit. Tij dens de atletiekwedstrijden was er ook een Zeeuws kam pioenschap 30Q0 meter voor da mes. Greetje Smit behaalde een vierde plaats in 11 minuten en 36 seconden. Ramses Bekkenk uit Zierikzee nam deel aan de 1500 meter bij de C-junioren. Bekkenk won deze met een straatlengte voor sprong in 4.39.0. Bij het ver springen werd D-junior Jurgen de Lange tweede met een af stand van 4 meter en 66 centi meter. Op de 1000 meter noteer de hij opnieuw een tweede plaats in 3.02.1. Uitslag 10 kilometer Zeeuws kampioenschap: 1. M'barek Enzou, Dynamo 31.17.8; 2. Rian van de Broeke, Atl. 31.19.1; 3. Jan Hoek, Delta Sport 32.16.5; 4. Frank Faes, Hercules 32.17.1; 5. Jan de Wilde, AV 32.48.3. THOLEN - De Eendrachtruiters uit Tholen hield on langs een kringconcours. Dit op de Speelmansplaten nabij de Oesterdam, waar ook de Thoolse dagen plaatsvonden. De ruiters en amazones van de Schouwse Ruiters en Westelijk Schouwen welke hieraan deelnamen waren tamelijk succesvol. Pony-amazone Sonja de Feiter uit Burgh-Haamstede, die uit komt met de pony Lady Fanta sie voor de Schouwse Ruiters leverde zeer aansprekende prestaties. In de M2 dressuur klasse reed Sonja 2 proeven. En beide keren behaalde zij een le prijs met respectievelijk 120 en 122 punten. Hierdoor kwam haar winstpuntentotaal op een dermate hoog niveau dat ze mag promoveren naar de Z-klasse. Goede vorm Maar ook haar clubgenote San dra v. d. Velde met Sheila stak in goede vorm. Zij presteerde het om met een le en een 2e prijs (met respectievelijk 123 en 130 punten) in totaal 3 winstpunten te behalen. Ge noeg om promotie naar de klasse M af te dwingen. Verder waren ook de zusjes Struijk succesvol. Rianne met Timmy (2e) behaalde in L2 123 punten bij de pony's, zus Eline reikte met haar paard Zamora tot de 3e prijs door 120 punten te sco ren. Voor Westelijk Schouwen slaagde alleen Joanne Dogger met Reletta erin één winstpunt te scoren. In de B-klasse be haalde ze met 121 punten de 2e prijs. Frans de Vrieze, met Bon- not uitkomende in de M2 klas se paarden, ging weliswaar met een le en 2e prijs naar huis doch zijn puntentotalen van 115 en 117 waren te laag om een winstpunt te veroveren. Rudy Jongman, die in de Ll-klasse uitkwam met L'Esprit scoorde in zijn debuut een goede 117 punten. Ook werd hier gesprongen op dit kringconcours. In de L- klasse plaatsten zowel Gerard de Ruiter met Daiene-Mere van Bru en de Schouwse Ruiters Jaap Rentmeester/Zohair en Eline Struijk met Zamora zich met een foutloze rit voor de barrage. Daarin klasseerde Ge rard zich als 3e, Eline als 4e en Jaap als 5e. Allen maakten 1 springfout (4 strafpunten) doch de tijd die ze reden bepaalde de volgorde. In de M-klasse gingen de eerste 2 prijzen naar Arianne Hanse met Dante, die in haar debuut optreden in deze klas meteen maar foutloos bleef en die daarmee goud greep, en naar Schouwse Ruiter clubgenoot Co Quartel met Antigoon. De 7 fouten van Quartel waren toch voldoende voor zilver. Uitslagen De vérdere uitslagen. Anita Timmerman, Prejore, West. Schouwen, M2 dress, paarden 96 en 115 pnt.; Arianne Hanse, Dante, Sch.Ruiters, M2 dress. 111 pnt.; Mary Korsman, L'Esprit, West. Schouwen, M2 dress. 104 pnt. Co Quartel, Antigoon, Sch.Ruiters, L2 dress, paarden 112 pnt.; Jaap Rentmeester, Zo- hair, Sch. Ruiters, L2 dress, paarden 106 pnt. Margreet v. d. Weele, Desiree, West. Schouwen, LI dress, paarden 113 pnt. EINDHOVEN - Frank Arnesen fungeert het volgende seizoen bij PSV als assistent van hoofdcoach Bobby Robson. Maandag bereikte het bestuur van de Brabantse club overeen stemming met de Deense oud international. LISSE - In een sterke eind sprint heeft Liesbeth Oud van atletiekvereniging Delta Sport in Lisse de 800 meter ge wonnen. Met een tijd van 2.19.37 is de atlete uit Middel- harnis kampioen geworden van het district dat bestaat uit Zuid-Holland en Zeeland. De 18-jarige A-juniore kreeg be hoorlijk tegenstand van Jessie Hulst uit Rotterdam en Bianca Vermond uit Leiden maar ge dreven op routine snelde Oud de laatste honderd meter naar een puike overwinning. „Ik voelde mij sterk en kón hier door mijn krachten goed ver delen", zei Liesbeth Oud nadat zij was gefinisht op de kunst- stofbaan in Lisse. Voor Monique Schipper was er een gouden medaille op het ko gelstoten met een afstand van 16 meter en 25 centimeter. Op het discuswerpen liet de 16- jarige atlete uit Zierikzee een afstand noteren van 48 meter en 68 centimeter. Toch was Schipper in Lisse niet echt in haar element. Vier van de zes worpen belandden in het dis- cusringnet, één worp was on geldig wegens buiten de ring stappen en de énige geldige worp reikte naar de genoemde afstand maar juist dat was niet de vereiste limietafstand voor deelname aan de jeugd-EK in Griekenland. Hierdoor moet Schipper de jacht op kwalificatie, de 49 me ter grens, alsnog voortzetten. Daarbij moet de Zierikzeese atlete de spanning, druk en de volle belangstelling ook nog eens verwerken. ,,Ik weet best wat er vanmiddag fout ging" vertelt Schipper in Lisse. „Ik krijg mijn rechterbeen niet vol doende naar voren tijdens de anderhalve draai. Daarbij laat ik de discus te vroeg lós met het gevolg dat ik in het net smijt. Het is tijdens de wed strijd te moeilijk om die tech niek weer te herstellen waar door zo'n serie worpen achter elkaar fout gaat. Hier moet op de training nog maar eens ex tra aandacht aan besteed wor den", aldus Schipper die in Kerkrade opnieuw de kans krijgt voor een ticket naar het Griekse Thesloniki van 8 tot en met 11 augustus. De 48,68 me ter is overigens wel de B- limiet. Renate van de Hoek zorgde voor de vierde medaille binnen de Zierikzeese atletiekvereni ging Delta Sport. De 16-jarige meerkampster uit Spijkenisse, maar lid van AV Delta Sport, werd tweede op de 300 meter horden in 48.16. ECHT - In het Limburg se Echt zijn de Zierikzee se turnsters Veronique den Broeder en Renate Slootmaker, tijdens het Nederlands kampioen schap, op een respectie velijke twaalfde en vijf tiende plaats geëindigd. In het sterke deelne mersveld van de catego rie 6b, behaalden zij hiermee een van tevoren reeds verwachte presta tie. De gezusters Moni que en Linda Slootma ker realiseerden op Pa pendal een tweede en derde plaats. Zowel Monique als Lin da Slootmaker dienden in het nationale sport centrum Papendal eerst hun verplichte oefenstof te tonen, om vervolgens volgend weekend in Den Haag nog de keuzestof te turnen, waarmee dan te vens nog een plaatsje kan worden bemachtigd bij de toestelfinales. Hoewel zij beiden een prima wedstrijd turn den, stak winnares Elvi ra Becks toch met kop en schouders boven de Del ta Sport-turnsters uit. Zij won met twee punten verschil, en heeft hier mee een riante uit gangspositie vergaard voor het komend week end. Behoorlijk Ook Veronique den Broeder en Renate Sloot maker turnden een be hoorlijk kampioen schap. „Ze hebben naar behoren gepresteerd", toonde trainer Dick van Bochove zich tevreden. Vooral omdat dit het der de jaar is dat deze oe fenstof wordt geturnd is het niveau in dit deelne mersveld vrij hoog. Hier en daar maakten de bei de turnsters van GV Del ta Sport wel enkele schoonheidsfoutjes. Hierdoor eindigde Den Broeder op een twaalfde en Renate Slootmaker op een vijftiende plaats. Nederlands kampioen in deze klasse 6b werd Joyce Veenendaal van SV Patrick uit Echt. VALENZA - In het Italiaanse Valenza hebben onlangs de twee turnsters Nynke Botter- weg en Ernani den Boer, van gymnastiekvereniging Delta Sport, deelgenomen aan een groots internationaal turn- toernooi. Als gasten van de Zoetermeerse vereniging Pro Patria troffen zij daar twee Hongaarse, één voormalige DDR, drie Italiaanse en één Russische turnploeg. Winnaar van het toernooi werd de na tionale selectie van Italië. Voor zowel Ernani den Boer als Nynke Botterweg betekende het groots opgezette Italiaanse toernooi een hele ervaring. „Ik heb nog nooit zoiets meege maakt. Het is wel enigszins te vergelijken met het Dutch Open, maar dit was wel veel gezelliger. Iedere deelnemer bijvoorbeeld, hoe goed of slecht ook, kreeg een staande ovatie van het vele publiek", aldus Botterweg. Individueel Individueel eindigde Nynke Botterweg op een uiteindelijke zesde plaats. Als Nederlandse ploeg moest genoegen geno men worden met de achtste en tevens laatste plaats. Wel bete kende dit toernooi voor Nynke Botterweg een prima voorbe reiding op het NK-turnen vol gend weekeinde. „Ik heb er voor volgend weekend wel ver trouwen in. Het zou een mooie afsluiting zijn van mijn tijd bij Delta Sport", vertelt Botter weg die half augustus als au- pair naar het Amerikaanse Chicago vertrekt. SCHIEDAM - De KNVB heeft de wedstrijd SVV - Ajax, op zondag 9 juni, vastgesteld op het Kasteel, het terrein van Sparta. In eerste instantie zou het duel gespeeld worden in De Kuip, de thuishaven van de Schiedammers dit seizoen. Maar aangezien hoofdbewoner Feyenoord die dag thuis speelt tegen Sparta, diende SVV uit te wijken. Het duel begint nor maal om 14.30 uur. ZIERIKZEE - In de rubriek Jeugdvoetbalhoek van daag onder meer de resultaten van enkele jeugdtoer- nooien in de regio. Tevens het jammerlijke relaas 'van de verloren beslissingswedstrijd van het eerste damesteam van SV WIK. de plaats, Duiveland werd vierde en Vosmeer sloot de rij. Het toernooi bij de E-pupillen was tot op het allerlaatste mo ment spannend. De eerste plaats werd fanatiek bevochten tussen de teams van Duiveland El en Dinteloord El. Met zeven winstpunten waren het uitein delijk de Brabanders die met de hoogste eer gingen strijken. De gasten rangschikten zich zo doende op de tweede plaats. Vosmeer, Duiveland E2 en Brouwershaven eindigden res pectievelijk op de plaatsen drie, vier en vijf. 'VV Zonnemaire Zowel bij E-pupillen als de se nioren gelukte het de gast- ploeg Zonnemaire de eerste prijs in de wacht te slepen. Bij de E-pupillen dienden daartoe de teams van Flakkee en twee ploegen van Dreischor te wor den verslagen. Dat lukte alle drie de keren, zodat Zonnemai re El met de volle winst dit toernooi won. De C-junioren deden het stuk ken minder. Zij reikten niet verder dan een vierde en tevens laatste plaats. In deze categorie gelukte het het elftal van de Flakkeese voetbalvereniging Melissant de hoofdprijs te ver dienen. Duiveland en WIK ein digden op een respectievelijke tweede en derde plaats. Het seniorentoernooi kwam echter weer op naam van de W Zonnemaire. Zij ontvingen daartoe de dit jaar speciaal in het leven geroepen Leo de Munnik-wisselbeker. Dit ter nagedachtenis aan het enige tijd geleden overleden lid De Munnik. De resterende plaat sen werden als volgt verdeeld: 2) VAW; 3) Dreischor 2; 4) Zonnemaire-oud; 5) Noorman nen 4. Zierikzee Tijdens de jeugdtoernooien van voetbalvereniging Zierik zee werd door een achttal leden spontaan een wisselbeker ter beschikking gesteld. Zodoende kregen de winnaars van de ver schillende categorieën prijzen uitgereikt luisterend naar de namen: T. C. J. Simmers-beker, Ko Berrevoets-beker, Onder dak-trofee, Adrie Stoutjesdijk- beker, Nico Schoute-beker, Ans Salomons-beker, Theo Kramer beker en Faas de Bruijn-beker. Bij de Bl-junioren bleek het team uit Halsteren een niet te kloppen elftal. Al hun partijen wisten zij in winst om te zetten en zodoende de T. C. J. Simmer- wisselbeker in de wacht te sle pen. Zierikzee BI diende hier genoegen te nemen met een derde plaats. De poule van B2- junioren werd gewonnen door Middelburg B2, dat slechts één winstpuntje liet liggen, te we ten tegen Halsteren, dat hier door met een prima tweede plaats ging strijken. De Mid delburgers kregen de Ko Berrevoets-wisselbeker mee naar huis. Bij ae C-junioren was de zoge naamde Onderdak-trofee te vergeven. Deze kwam uiteinde lijk in het bezit van RCS Cl, dat al haar wedstrijden won. Zierikzee Cl kwam hier niet verder dan een vierde voor laatste plaats. Bij de pupillen waren de teams van gastvere- niging Zierikzee meer succes vol. Zierikzee Dl behaalde een eerste plaats en verdiende daarmee de Adrie Stout jes- dijk-beker. Ook D2 deed volop mee in de strijd om de hoofd prijs, maar ging tijdens haar laatste wedstrijd onderuit te gen MOC. Hierdoor greep Brouwershaven als lachende derde de eerste plaats en de Ni co Schoute-beker. Bij de E'tjes greep DFS de eer ste plaats. Geen enkele wed strijd verloren zij. Slechts te gen MOC werd één verliespunt- je geleden. De Haamsteedse El mocht dientengevolge de uitge loofde Ans Salomons-beker mee naar huis nemen. Ook bij de F'jes een eilandelijk succes. Bruse Boys F2 ging hier strij ken met de hoogste eer én de Faas de Bruijn-beker. Bij de Fl-pupillen pakte MOC de eer ste prijs. Uit handen van be stuurslid Theo Kramer kregen zij het gelijknamige kleinood overhandigd. SV Duiveland Bij de Oosterlandse sportver eniging Duiveland werd het voorbije weekend het E- en F- pupillen toernooi afgewerkt. Hoewel het in de ochtenduren enigszins vochtig begon, klaar de het al snel op. Onder zonni ge omstandigheden kon zo doende probleemloos het toer nooi worden afgewerkt. Bij de F-pupillen wist het team van sportvereniging WIK de onbetwiste winnaar te worden. Geheel ongeslagen en met acht winstpunten in de bagage werd de concurrentie overtuigend van het lijf gehouden. Brou wershaven behaalde hier een tweede plaats, omdat het met 1-0 verloor van de latere win naar WIK. Dinteloord diende genoegen te nemen met de der Beslissingsduel WIK dames-Serooskerke: 1-2 (na verlenging) De tweede beslissingswed strijd voor de WIK-dames, te gen Serooskerke, is na verlen ging met 1-2 verloren gegaan. Hierdoor werd het Seroosker- ke-elftal de nieuwe voorjaars kampioen. De dames van trai ner Denny de Vos gingen even wel eervol ten onder. Reeds na 15 seconden wist Diana de Bil te profiteren van een te zachte terugspeelbal: 1-0. Na van die eerste schrik bekomen te zijn trachtte Serooskerke het heft in handen te krijgen. De ge creëerde kansen werden echter niet benut. Vlak voor rust kreeg Diana van der Velden ruim baan richting keeper. Hoewel zij vanachter werd aan getikt liet de scheidsrechter ge woon doorspelen. Ruststand zodoende 1-0. Na de hervatting kon Serooskerke in de 20e mi nuut uit een benutte vrije trap van José Verhage langszij ko men: 1-1. Met nog één goede kans voor Serooskerke eindig de het duel toch gelijk: 1-1. Tij dens de twee keer tien minuten durende verlenging ging het spel voornamelijk over en weer. Serooskerke-speelster Judith Eckhardt wist in de 98e minuut echter een goed uitge voerde counter succesvol in de winnende treffer om te zetten: 1-2. Een spelmoment tijdens de beslissingswedstrijd tussen de dames van WIK en Serooskerke. Laatstgenoemde won na verlenging met 1-2. (Foto: Joop van Houdt).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 9