Tegenvallende resultaten turnsters GV Delta Sport Vier tegen vier in nieuw jasje Inhaalwedstrijd jeugd van TTV Scaldina Geen verlies voor teams TV Duiveland SV Renesse en SV DFS hebben nieuwe trainer Kampioenschappen tafeltennis te Helmond Tijdens Grand prix-toernooi in Volendam Jeugdzee- hengel- wedstrijd DINSDAG 23 APRIL 1991 NR 24936 11 VOLENDAM - Tijdens het tweede van in totaal drie te houden Grand Prix- turntoernooien, als voorbereiding op het Nederlands kampioenschap, hebben de acht deelneemsters van GV Delta Sport enigszins teleurgesteld. Wanneer de turnsters van de Zierikzeese gymnastiekvereniging in normale doen zijn wordt tijdens dergelijke wedstrijden toch meestentijds minimaal één keer goud be haald. Dit keer evenwel niet. „De meeste meiden hadden echter hun dag niet, maar je mag altijd één mindere wedstrijd hebben. Dat moeten er natuurlijk geen twee worden, want dan zit er iets fout", was de nuchtere opvatting van trai ner Dick van Bochove over de tegenvallende resultaten. Vanwege een polsblessure kon Jacqueline Voorbeytel voorals nog niet meedoen aan het twee de Grand Prix-toernooi, welke deze keer in sporthal Opper- dam te Volendam werd gehou den. Over twee weken vindt de laatste test plaats tijdens een derde wedstrijd in Eindhoven. Dan moeten de turnsters in principe in de juiste vorm ver keren voor de nationale turn- kampioenschappen voor junio ren op 25 mei (in Echt) en senio ren op 2 juni (Den Haag). Medaille De enige pupil van trainer Van Bochove die niet zozeer te leurstelde was Veronique Blom, die in de categorie 3b een bronzen medaille verdien de. Deze derde plaats is gelieel inherent aan het niveau waar op Blom zich momenteel be vindt. Voor de turnster die de laatste tijd een goede progres sie doormaakt was het onder deel balk, bijna als vanouds, het grote struikelblok. Op het 10 centimeter brede, 120 centi meter hoge en 5 meter lange toestel scoorde Veronique Blom 6.85 punten. Clubgenote Bianca de Zeeuw, die in dezelf de klasse uitkomt, finishte op een zesde plaats. In de klasse 6b ook een derde eindpositie voor wederom een turnster luisterend naar de naam Veronique. Van achteren heet zij echter Den Broeder. Zij behoorde bij de groep welke duidelijk haar dag niet had. Hoewel zij met 29.15 punten een overigens niet geheel on verdienstelijke derde posite veroverde, is Den Broeder evenwel bij machte om met na me op de disciplines sprong en vloer hoger te scoren dan zij nu deed. Renate Slootmaker legde beslag op een - gedeelde - vier de plaats met één punt minder: 28.15 punten. Ernani de Boer kwam als enige uit in de categorie 2b. Vanwege een vijf weken geleden opgelo pen gebroken grote teen (haken achter een mat) heeft zij dien tengevolge aangepast moeten ZIERIKZEE - Het 3e team van Scaldina moest naar Biggekerke om daar een uitgestelde wedstrijd te spelen tegen Big Smash 3 in de 4e klas B. De koplo pers tegen elkaar. (Gelijk in punten). Hans Boon mocht de wedstrijd openen en dat is gezien de spanning in dit soort wedstrij den nooit zo makkelijk. Hij be gon tegen Kole met game- verligs: 21-16. In de 2e game kwam hij gelukkig terug en won met 24-26. Voor hem was de spanning eraf en kon hij de 3e game ook wat makkelijker spelen en tevens winnen: 14-21. Zowel Erik Stoel als Marien Hogerheijde moesten hun le wedstrijd afstaan. En toen ook het dubbelspel moest worden ingeleverd sta je wel met 3-1 achter. Hans Boon liet zien als hij onder norrqale omstandig heden speelt, tot de sterksten in deze klasse gerekend kan worden. Hij won deze middag 3 keer. Erik Stoel moest twee keer capituleren als was het dan nipt, ook de winstpartij van hem tegen Kole 19-21 en 19- 21 was maar net genoeg voor de winst. De concentratie bij Ma rien Hogerheijde is nog niet voldoende om dan ook te sco ren, hij kwam niet tot winst! Een 6-4 nederlaag wat betekent dat ze a.s. zaterdag in de thuis wedstrijd tegen ditzelfde team zeker moeten kunnen winnen. Scaldina 4 Scaldina 4, het pupillen/wel penteam trad in Middelburg aan tegen koploper MZ 10. Kopman Danny de Boer won lx maar speelde te onrustig en te ongecontroleerd. Rafaël v. d. Put deed erg zijn best, maar de tegenpartij was beter. Alice de Vlieger liet zien vorige week niet voor niets drie keer te heb ben gewonnen, ze speelde goe de partijen, al kwam ze dan niet tot winst. Het dubbel De Boer/v. d. Put ging redelijk, er zaten ook wat foutjes in. Een 9- 1 nederlaag wat misschien iets te veel is, maar MZ 10 toonde zich wel de terechte kampioen. HELMOND - Paul de Graaf kwam in de Cityhal te Helmond uit op de Nederlandse kampioenschappen tafeltennis. Hij strandde uiteindelijk in het zicht van de 1/8-finales. De Graaf die dit jaar junior is geworden moet nog een aantal goede prestaties neerzetten om ook bij deze oudste groep tot de beste spelers van Nederland te kunnen behoren. Op het Ne derlands kampioenschap kwam hij in de poule terecht bij A. v. d. Jagt (Rijnsoever), A. Barrois (Maasmeppers) en een andere Zeeuw, E. Knol ('t Zand). In de competitie gaat het De Graaf voor de wind. Want als je in de landelijke A klasse op 96% staat (23 van de 24 gewon nen) is dat vrij goed te noemen. Een Nederlands kampioen schap is echter altijd anders. De vorm van de dag en ook te genstanders die juist die éne dag beter gaan als de andere. Paul de Graaf is eigenlijk een constante speler en heeft min of meer problemen te moeten pieken. Ook deze dag was op warmen 's morgens noodzake lijk, tegen Barrois van Maasmeppers was De Graaf de beste speler, alleen de actiera dius bleek onvoldoende. Het werd een regelmatige par tij die De Graaf won met 21-18 en 22-20. V. d. Jagt van Rijnsoever durf de tegen De Graaf wel aan te vallen, hij had niets te verlie zen. Oppassen en goed contro leren was noodzakelijk. De Graaf won ook deze partij: 21- 18 en 21-19. Tegen Eddie Knol ('t Zand) was natuurlijk wat makkelijker, Paul heeft nog nooit van Knol verloren en weet hier gemak kelijk tegen te spelen. De le ga- We liet hij hem nog wat komen zodat Knol tot 21-17 kwam. Wat meer gas geven en fore hand spin plaatsen op de back hand van Knol en 21-14 is het gevolg. Eerste dus in de poule wat een plaats tussen de 16 t/m 32 ople vert. Om in de 1/8-finale te ko men moest De Graaf F. Derkx van (FTTC) verslaan. Een spe ler die hij nog nooit had ont moet. Alras bleek het een lastige spe ler te zijn die voor de snel aan vallende De Graaf toch proble men zou geven. Derkx kwam dicht aan tafel, speelde goed controlerend en snel met back hand de bal terug zodat Paul heel attent moest spelen en minder snel kon aanvallen. De le game was dan ook voor Derkx met 21-19, zodoende toch nog de mogelijkheid voor De Graaf om wat terug te doen. Goed spelend in de 2e games kwam De Graaf met fore hand topspin op de back hand van de tegenstander goed door en kwam op een 11-9 voorsprong. De servixce was voor Derkx en uit die service ging het fout, moeilijk te controleren kon Derkx verdaaruit het offensief inzetten en gaf dat niet meer uit handen. De Graaf verloor 21-17 en het toernooi was ten einde, en kan hij zich weer con centreren op de competitie. Zo zal De Graaf zich met de punten van dit kampioenschap en de competitie moeten verze keren van de hoogste licentie. Wel staat hij al op de le plaats van de B-ranglijst in Neder land, dus er is opnieuw per spectief om bij de besten te blijven behoren. trainen. Een tegenvallende prestatie was zodoende bij haar enigszins te verwachten. Vooral met haar brugoefening viel zij buiten de boot. Mede ook omdat zij onvoldoende had kunnen trainen op de afsprong scoorde zij slechts 5.70 punten. Op haar specialiteit, de vloer oefening, maakte zij met een uiteindelijke waardering van 9.20 punten toch nog veel goed. Ook Delta Sport's beste senior turnster Nynke Botterweg had duidelijk een off-day. Tijdens haar optreden op de balk moest zij er tot drie keer toe opnieuw opklauteren. Dit kostte haar uiteindelijk een af trek van maar liefst anderhalf punt. Slechts met haar vloeroe fening behaalde Nynke Botter weg een negen. In feite moet zij evenwel op al haar onderdelen minimaal dit cijfer kunnen turnen. Een en ander beteken de dat Botterweg genoegen moest nemen met zilver, ofte wel een tweede plaats. Nicole van der Have, ook uit komend in die klasse lb, liet zich op een gedeelde vijfde po sitie klasseren. Omdat zij nog maar net weer helemaal bles- surevrij is, komt zij momenteel fysieke kracht tekort. Een min der optreden tijdens deze wed strijd in Volendam werd zo doende reeds van tevoren inge calculeerd. In categorie la, de voormalige Olympische klasse, werd Pa pendal-gangster Monique Slootmaker naar een vierde laatste eindrangschikking ge dirigeerd. Hoewel de talentvol le 13-jarige Nieuwerkerkse turnster een min of meer con stante wedstrijd afwerkte, de den teveel gemaakte schoon heidsfoutjes haar de das om. De meeste punten verspeelde zij op de balk, het als moei lijkste te boek staande toestel. Omdat Monique Slootmaker er tot drie keer toe afviel werd even zoveel keren een half punt door de jury afgetrokken. Resultaten Hieronder volgen de resultaten van de turnsters van GV Delta Sport tijdens het Grand Prix- toernooi in Volendam (respec tievelijk de cijfers op: sprong, brug, balk, vloer, totaal, eind rangschikking): Categorie 6B: 3. Veronique den Broeder, Delta Sport Zierikzee 6,60, 7,45, 7,80, 7,30, 29,15. 4. Renate Slootmaker, Delta Sport Zierikzee 6,75, 6,80, 7,55, 7,05, 28,15. Categorie 3B: 3. Veronique Blom, Delta Sport Zierikzee 8,25, 7,70, 6,85, 8,05, 30,85. 6. Bi anca de Zeeuw, Delta Sport Zierikzee, 7,85, 6,55, 7,75, 7,75, 29,90. Categorie 2B: 5. Ernani de Boer, Delta Sport Zierikzee 8,25, 5,70, 8,10, 9,20, 31,25. Categorie IB: 2. Nynke Botter weg, Delta Sport Zierikzee 8,25, 8,95, 7,75, 9,25, 34,20. 5. Nicole van der Have, Delta Sport Zierikzee 8,35, 7,95, 7,55, 7,85, 31,70. Categorie IA: 4. Monique Slootmaker, Delta Sport Zie rikzee 9,25, 9,25, 8,00, 9,05, 35,55. De 13-jarige turnster Monique Slootmaker uit Nieuwerkerk, ein digde in de Olympische klasse op een enigszins tegenvallende vierde plaats. NIEUWERKERK - Het zondag mixed-team van tennisvere- nigng Duiveland heeft op nieuw een gelijkspel weten te behalen. De uitwedstrijd te gen en in Yerseke eindigde in een onbesliste 4-4 stand. Het herenteam van de Nieuwer kerkse tennisvereniging trof thuis de heren van Animo 2. Het viertal van TV Duiveland won op overtuigende wijze met 6-0. Voor het mixed-team diende Erwin Verbraak het spits af te bijten. Hij kon evenwel niet imponeren tegen opponent Jos Verschuure. Verbraak verloor in twee sets met 6-0 en 6-4. Ook de tweede partij kwam op naam van de gastploeg. Het was Duiveland-speler René LAGUNA SECA - Wilco Zee- lenberg heeft bij de derde Grand Prix-wedstrijd in de 250 cc-klasse de tweede plaats be haald achter de vooralsnog on genaakbare Italiaan Luca Ca- dalora. Op die klassering kan de Bleiswijkse motorcoureur nu ook bogen in de algemene rangschikking voor de wereld titel. Bij de halve-liters was ti telverdediger Wayne Rainey de snelste op het lastige stuurcir- cuit van Laguna Seca. LAGUNA SECA - Het circuit van Laguna Seca is kennelijk niet neergelegd voor de Neder landse zijspancoureur Egbert Streuer. Zondag kreeg de Drent opnieuw pech. Hij hield wel zijn Amerikaanse passagier Steve Essaff aan boord, maar moest de machine al na tien ronden met technische proble men in de pits parkeren. PHOENIX - Indy-coureur Arie Luyendijk heeft zijn succes van vorig jaar tijdens de 500 mijl van Indianapolis zondag in Pe- hoenix hernieuwd. De 37- jarige Nederlander behaalde er zijn tweede overwinning in het CART-kampioenschap, de Amerikaanse tegenhanger van de formule 1. van Dijke die het moest afleg gen tegen Tom Gunter: 6-1, 6-2. Tweede winstpunt "De dames deden het overigens beter. Berbel Korenhof won met de cijfers 6-2 en 7-6 van te genstander Jeanëtte Bom. Li- anne de Looff verzamelde het tweede winstpunt door met 6-1 en 6-2 te winnen van Anja Gun ter. Het Nieuwerkerkse heren koppel Erwin Verbraak/René van Dijke wist ook gezamen lijk niet aan de positieve kant van de score te blijven. Zij ver loren met 6-2 en 6-3. De dames deden het ook hier weer als beste. Korenhof en De Looff kenden weinig proble men met de opponent en won nen in twee sets met 6-0 en 6-2. De mixed-dubbels moest dien tengevolge hier de beslissing gaan brengen. Berbel Koren hof trok met partner Erwin Verbraak in drie sets aan het kortste eind: 6-3, 4-6, 6-3. Colle ga's René van Dijke en Lianne de Looff presteerden beter en wonnen met 7-5 en 6-3 van broer en zus Gunter: 4-4. Voor het mixed-team staat komend weekend de thuiswedstrijd te gen Vlissingen op het program ma. Herenteam Het zondag-herenteam van TV Duiveland kreeg relatief wei nig tegenstand te duchten van het bezoekende Animo 2. An- dré Goedegebure opende de score en won zijn enkel van Pe ter van der Sloot in een span nende driesetter: 6-1, 1-6, 7-6. Michel de Vlieger volgde zijn voorbeeld en zegevierde in twee sets: 6-3, 6-4. Hans-Jan Goedegebure realiseerde, ove rigens midden in een sneeuw bui spelend, de derde overwin ning: 6-4, 7-5. Ook good-old Piet Vreeke pakte zijn puntje mee en won in drieën van Enno Cohen na een spannende pot tennis: 5-7, 7-5, 6-3. De 6-0 werd uiteindelijk volgemaakt om dat ook de beide dubbels in Nieuwerkerks voordeel uit pakten. ZIERIKZEE - De vier eilande- lijke hengelsportverenigin gen, De Krabbe, Dreischor, Oosterschelde en 't Zijpe, heb ben voor zaterdag 25 mei aan staande een jeugdzeehengel- wedstrijd georganiseerd. Dit evenement is bedoeld voor jon geren tussen de acht en vijf tien jaar. Deelnemers behoeven geen lid te zijn van een hengelsportver eniging cq. woonachtig te zijn op Schouwen-Duiveland. Er wordt gevist in twee leeftijds categorieën, te weten 8 t/m 11 jaar en 12 t/m 15 jaar. Voor een ieder is een prijsje voorhan den. Aanvang Aanvang van de wedstrijd is om 12.30 uur. De finish is 14.30 uur, dit in verband met het tij. Als verzamelpunt is gekozen voor het Sas in Zierikzee om 12.00 uur. Hiervandaan wordt gezamenlijk vertrokken naar de visstek. MIDDELBURG - De afdeling Zeeland van de KNVB heeft het 4 tegen 4-voetbalspelletje dit jaar in een nieuw jasje gestoken. Naast een provinciaal (eind)toernooi worden er nu ook regionaal 4 tegen 4- toernooien gespeeld in de regio's Walcheren, de Be- velanden, Zeeuws-Vlaanderen en Schouwen- Duiveland. Per regio worden twee toernooien geor ganiseerd voor meisjes, E- en D-pupillen. Iedere vereniging kan nu met een onbeperkt aantal deelne mers en zonder lange reistijden deelnemen. Inmiddels zijn de eerste twee toernooien ge speeld in Oosterland en 's-Heer Arendskerke en de opzet bleek een enorm succes. In 's-Heer Arendskerke kwamen 200 spe lers en speelsters in actie en in Oosterland ongeveer 130. In totaal hebben veertig Zeeuwse voetbalverenigingen ingeschreven. Meisjes Ruim 900 meisjes, E- en D- pupillen nemen nu deel..In de maanden april en mei worden nog tien toernooien gespeeld. In Oost Souburg op 24 april en 15 mei en op dezelfde dagen ook in Middelburg voor E- pupillen. Oostburg en SDO (Lamswaar- de) organiseren de toernooien voor Zeeuws-Vlaanderen en op 1 mei nogmaals in 's-Heer Arendskerke en Oosterland. Alle toernooien worden op woensdag gespeeld en begin nen om half zes. De doelstel ling is duidelijk bereikt: een herleving van het vroegere straatvoetbal, met veel spel- plezier en een groot aantal doelpunten. BURGH-HAAMSTEDE/RENESSE - Zowel de SV Renesse als sportvereniging DFS, uit Burgh- Haamstede, hebben het voorbije weekend bekend gemaakt voor het volgende seizoen een nieuwe trai ner te hebben gevonden. De 35-jarige Patrick Bou- sen, uit Terneuzen, wordt de opvolger van Nico de Winter bij de zondag tweede klasser. De uit Nieuw- dorp afkomstige Bram Schrier wordt met ingang van het seizoen 1991/1992 oefenmeester bij het naar de tweede klasse zaterdag afgegleden DFS. Door het vertrek van de huidi ge trainer Nico de Winter, die het slechts één seizoen volhield bij de SV Renesse, moest nood gedwongen uitgekeken worden naar een nieuwe oefenmeester. De Renessenaren hebben deze gevonden in de Terneuzense gymleraar Patrick Bousen. Voorgeschiedenis De voorgeschiedenis van Bou sen leert dat hij vooralsnog slechts A-junioren onder zijn hoede heeft gehad van Terneu zense Boys. Bij SV Renesse wordt het volgend seizoen in principe zijn eerste optreden als trainer voor senioren. „Pa trick komt echter positief over en past volgens ons goed in het plaatje van Renesse. En ook de afstand Terneuzen-Renesse bleek voor hem geen bezwaar te zijn", aldus een reactie van wedstrijd-secretaris Rinus Kooman, Ook de SV DFS heeft dan toch nog een opvolger gevonden voor de dit seizoen vertrekken de Kees Rijnberg, die destijds als 'interim-trainer' de plotse ling vertrekkende trainer Pe ter Goedegebuure verving. De Haamsteedse ploeg is specifiek op zoek gegaan naar een nog vrij jonge trainer, dit met het oog op de ook nog jeugdige se lectie. De, volgens besuurslid Nico Tuinman, ideale man is gevon den in de persoon van de 29- jarige Bram Schrier, uit Nieuwdorp. Schrier heeft - eveneens - voornamelijk erva ring met het trainen van de jeugd. Het huidige seizoen ech ter heeft hij voor het eerst het tweede senior-efltal van Nieuwdorp onder zijn hoede gehad. Schrier werd uiteinde lijk gekozen uit nog enkele an dere gegadigden, waaronder oud-Duiveland-trainer Ed van Lent uit Nieuwendijk (momen teel trainer bij het Flakkeese NTVV). HOUSTON - Monica Seles heeft zondag zoals verwacht het met 650.000 gulden gedo teerde tennistoernooi van Houston gewonnen. ZIERIKZEE - In deze speciaal voor het Schouwen- Duivelandse jeugdvoetbal opgezette rubriek zoals te doen gebruikelijk de uitslagen van de zaterdag jongstleden verspeelde wedstrijden. Tevens nog ka rakteristieken en de aankondiging van de woensdag 24 april te houden schoolvoetbal-finale in Zierikzee. Bi verschillende kansen creëerde wisten zij deze niet in doelpunten om te zetten. De anders zo trefzekere Ralph van de Ouden wist de bal eveneens niet over de doellijn te krijgen. Het was overigens goalie Han zen die kort voor tijd middels een goede reflex zijn team over eind hield. Eindstand derhalve 0-0. WIK dames-Arnemuiden dames: 4-0 Nadat de dames van WIK vori ge week beide punten in Spui dienden achter te laten, werd zaterdag thuis tegen Arnemui- den weer de volledige winst ge pakt: 4-0. Van een echte wed strijd was overigens geen spra ke. Het was slechts éénrich tingsverkeer. Slechts de WIK- ploeg viel aan. Het bleek ech ter moeizaam om succesvol de verdediging van de bezoekers open te breken. Diverse kansen werden wel gecreëerd maar het schortte vooralsnog aan de af werking ervan. In de 20e mi nuut trapte Saar Torensma van afstand en trof doel: 1-0. Tien minuten latere lifte Monique Berrevoets het leer uit een vrije trap over de verdediging, waarna Annique Schiewold in één keer afwerkte: 2-0. Vlak voor rust bracht Saar To rensma de 3-0 ruststand op het scorebord. Na de rust was het zestienmetergebied van Arne- muiden nog dichter bevolkt. In een overwegend matige tweede helft kon zodoende slechts één kans verzilverd worden. Na een combinatie kwam Ciska Berrevoets alleen voor de kee per en maakte 4-0. Meisjes: WIK-Apollo 3-0. A-junioren: Afnemuiden A-l- Zierikzee A-l 6-1, DFS A-l- Middelburg A-2 1-2, Meeuwen A-l-Renesse A-l 7-3, GPC A-l- ZSC A-l 4-0, Wemeldinge A-l- SKNWK A-l 2-2. B-junioren: DOSKO B-l- Zierikzee B-l 1-5, AZVV B-l- Bruse Boys B-l 0-0, DFS B-l- SKNWK B-l 1-2, Mevo B-l-'s H- Arendskerke B-l 0-7, SSV'65 B- 1-Zierikzee B-2 wo 24/4, Renes se B-l-Bevelanders B-l 5-6. C-junioren: Yerseke C-l- Zierikzee C-l 3-1, Bruse Boys C- 1-Lewed. Boys C-l 4-4, Kapelle C-2-SKNWK C-l 1-2, Walcheren C-2-WIK C-I 2-2, Zonnemaire C- 1-DFS C-l 1-4, Mevo C-l-Bruse Boys C-2 9-0, ZSC C-l- Serooskerke C-l 5-1, Duiveland C-l-Hansw. Boys C-l uitg. D-pupillen: Noormannen D-l- WIK D-l 7-2, Brouwershaven D-2-Brouwershaven D-l 0-4, Se- rooskerke D-2-SKNWK D-2 uitg., RCS D-l-Zierikzee D-l 1- 2; ZSC D-l-DFS D-l 1-6, Renes se D-l-Bruse Boys D-l 10-0, SKNWK D-l-Mevo D-l 18-0, DFS D-2-Kloetinge D-3 11-0. E-pupillen: Zierikzee E-l— SKNWK E-l 7-1, Brouwersha ven E-l-Duiveland E-l 5-3, Bru se Boys E-2-Wissenkerke E-l 4- 3, Dreischor E-l-DFS E-l 2-15, Duiveland E-2-Zierikzee E-2 10-0, Mevo E-l-Zonnemaire E-l 2-11, Oostkapelle E-2-ZSC E-l uitg., SKNWK E-2-Colpl. Boys E-2 8-1, DFS E-2-Middelburg E- 3 12-0, Bruse Boys E-l- Vlissingen E-l uitg. F-pupillen: Bruse Boys F-l- Renesse F-l 2-3, Dreischor F-l- ZSC F-l 2-1, Colpl. Boys F-l- DFS F-l 0-13, SKNWK F-l- Zierikzee F-l 2-5, Wissenkerke F-l-Mevo F-l 6-2, DFS F-2- Brouwershaven F-l 0-16, Duive land F-l-WIK F-l 0-6. AZVV Bl-Bruse Boys BI: 0-0 De B-junioren van Bruse, Boys moesten het tijdens de uitwed strijd tegen AZW BI stellen zonder Maurice de Graaf en doelman Lagendijk. De Brue- naren speelden hierdoor zon der invallers. Als (gelegen- heids)keeper stond Wilko Han zen onder de lat. Op het enorm sleehte veld maakte de bal ove rigens veelvuldig de vreemdste capriolen. Hoewel Bruse Boys Morgen, woensdag 24 april, vinden op het Zierikzeese sportpark Den Hogen Blok, de provinciale finales schoolvoet- bal plaats. Dit betreft zowel de meisjes- als jongens-zevental len. De finalisten zijn afkom stig uit Goês, Walcheren, Zuid- Beveland, Hulst, Vlissingen, Tholen, West Zeeuws- Vlaanderen, Middelburg, Ter- neuzen en Schouwen-Duive land. De eilandelijke scholen welke deze eindstrijd hebben weten te behalen zijn de Nieu werkerkse school De Dobbel steen (jongens) en Binnen de Veste uit Zierikzee (meisjes). De eerste wedstrijden begin nen om 13.00 uur. De feitelijke finalepartij staat gepland om 16.20 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 11