Veel mensen naar museum in hun eigen omgeving Ouwerkerk oprichtingsplaats Vereniging Oud-Commando's markt berichten Burgemeester en delegatie uit Engelse Hatfield in Zierikzee Gemeente Brouwershaven wil een Hoogaars huren op Brouwse Dag Van Stichting Behoud Hoogaars uit Arnemuiden Vergadering commissie welzijn Wij willen de band met elkaar vasthouden en versterken Goede opbrengst kinder- kleding- beurs Viering tien jaar Burght Belangstelling voor ouderenzorg in Nederland Delta Expo tijdens Nationaal Museumweekend niet drukker bezocht Dienst voor gehandi capten ZIERIKZEESCHEO NIEUWSBODES :he nieuwsbode maandag 22 april 1991 nr 24935 mei i-Haamstede litie Wilna de Grooth-van [luis in De Burght. 10 april i-Haamstede |sitie schilderijen Elly Bibliotheek De Schutse. is openingstijden biblio- [27 april -Haamstede Isitie van teken/schilder- ssen van clubhuis De |boei Zierikzee. De Be- ichole dagelijks van 13.30 |6.30 uur (zondags geslo- »n met 15 juni kzee irogramma thema 's ts. Bibliotheek De Stolpe. |ns openingsuren biblio- idag 22 april kzee hdering VVD met Erika ;tra in foyer Mondragon. uur. istede Ijfavond Amnesty Inter- |nal. Gereformeerde kerk, atiezaal. Van 19.00 tot uur. wershaven [jf avond Amnesty Inter nal. Gereformeerde kerk, nplein. Van 19.00 tot 20.30 Idag 23 april Ikzee ■nkomst NBvP over rots- In. Mondragon. 19.30 uur. rene ledenvergadering ling Zierikzee/Kerkwerve Irlandse Rode Kruis. Drie- 20.00 uur. |werve ardensoos in verenigings- uw 't Zuudènde. 14.30 uur. Irendijke ijfavond Amnesty Inter nal. Gereformeerde kerk, jstorie. Van 19.00 tot 20.30 fdgouwe iijfochtend Amnesty Inter- taal. Dr. Wortmanstraat "an 10.00 tot 12.00 uur. werkerk ijfavond Amnesty Inter- pnal. Gereformeerde kerk, ■je Badhuisstraat. Van tot 20.30 uur. Ierland ^nkomst NBvP. Oosterhof. 1 uur. Inisse ijfochtend Amnesty Inter- pnal. Leeszaal openbare bi- heek. Van 10.00 tot 12.00 msdag 24 april ikzee adering algemeen bestuur Jrschap Sehouwen-Duive- 's Landskamer. 9.00 bnkomst Nederlandse sten Vrouwenbond afde- ouderen. In het Hervormd ccentrum. 14.30 uur. uursvergadering. Zuid- t. 15.30 uur. cactbij eenkomst UW. r-gebouw. 19.30 uur. missie welzijnsbeleid, ihuis. 19.30 uur. ïwershaven lenkomst NBvP. Tonnen- azijn. 20.00 uur. iderdag 25 april ■ikzee [ijfavond Amnesty Inter- jonal. Prinses Juliana- ol, Jannewekken 19. Van i tot 20.30 uur. It- en ouderavond pro mts christelijke basis- ol Jan Wouter van den jl. Schoolgebouw. 19.30 uur. vergadering Vereniging feldwinkel. Hervormd [centrum. 19.30 uur. ■missie cultuur. Stadhuis, i uur. jjh-Haamstede :heid Westerschouwse bur- eester J. L. Niemantsver- t-Leenheer in dorpshuis de itse. 14.00 uur. ïwerkerk ïeenteraadsvergadering in gemeentehuis. 20.00 uur. dag 26 april ikzee ciële opening nieuwe ope- i-afdeling. Zweedse Rode is Ziekenhuis. Vanaf 15.30 it- en ouderavond pro mts christelijke basis- lol Jan Wouter van den |1. Schoolgebouw. 19.30 uur. srdag 27 april likzee Lie muzikanten. Jongeren- rum Brogum. 22.30 uur. BROUWERSHAVEN - Als de gemeenteraad instemt met het voorstel van het college van b en w kunnen de bezoekers van de Brouwse Dag dit jaar een vaar tochtje aan boord van een authentieke Hoogaars meemaken. Het college stelt de raad voor het schip alles bij elkaar in 1991 zeven dagen te huren van de Stichting Behoud Hoogaars uit Arnemuiden. Het voorstel komt aan de orde tijdens de gemeenteraads vergadering van maandag 29 april. De vergadering wordt gehouden in het stadhuis en begint om 19.30 uur. De Stichting Behoud Hoogaars is in mei 1990 opgericht. Doel van de stichting is tweeledig. In de eerste plaats wil men het authentieke vissersschip va rend houden en in de tweede plaats wil men de geschiede nis, bouwwijze en gebruik van de Hoogaars vastleggen. Vaartochten Om het schip varend te houden biedt de stichting onder meer de mogelijkheid tijdens evene menten die zich daarvoor lenen met authentieke hoogaarzen te varen. Wie een hoogaars huurt van de stichting krijgt het schip compleet met beman ning. Huur van de hoogaars kost 850,- per dag. Het werk van de stichting spreekt het college van b en w van Brouwershaven aan. ,,Wij achten het een goede zaak dat de stichting alles in het werk stelt om het type vissersboot in stand te houden en de moge lijkheid wordt geboden van het schip kennis te nemen en met het schip te varen". „Immers, in het verleden be stond de vloot in de oude be roepshaven, sinds 1974 de jachthaven, te Brouwershaven ook uit Hoogaarzen en Bot ters", zo stelt het college. Aan de raad wordt het voorstel voorgelegd om het schip van de stichting alles bij elkaar zeven dagen te huren in 1991. Vijf keer ten behoeve van de basis scholen in de gemeente, épn keer tijdens de Brouwse Dag en één keer voor representatie ve doeleinden. Met het huren van de Hoogaars die zeven da gen is een bedrag van 5950,- gemoeid. Kerktoren De renovatie van de kerktoren van Zonnemaire gaat meer kos ten dan aanvankelijk gepland was. In december 1989 stelde de gemeenteraad al 275.000,- be schikbaar en dat bedrag werd later nog eens verhoogd tot 345.000,- maar dat blijkt in de praktijk nog niet genoeg. Onderzoek heeft uitgewezen dat de bliksemafleider op de toren, waarvan men dacht dat die goed was, niet aan de voor schriften voldoet en zelfs voor een groot gedeelte ontbreekt. Installatie van een nieuwe bliksemafleider kost 10.529,30. Ook de cijferplaten en de wijzers van de torenklok zijn volgens het college aan een grondige opknapbeurt toe. Erg verweerd „Het schilder- en verguldwerk op de cijferringen en wijzers is erg verweerd", aldus het colle ge. Om alles weer in orde te maken moeten wijzerplaten en wijzers gedemonteerd worden, schoongemaakt, eventueel ge repareerd, geconserveerd, op- nieuw geschilderd en met blad goud verguld worden. Ook zou den de verlichtingselementen vernieuwd moeten worden. Al les bij elkaar een karwei dat 19.042,95 kost. Aan de raad de vraag om men bereid is in to taal 29.575,- beschikbaar te stellen. Parkeerterrein op de ijsbaan Zoals bekend mag worden ver ondersteld wordt hard gewerkt aan de aanleg van de ontslui- tingsweg Singerbos-Haven zuidzijde. Een karwei waar de raad eerder ruim 1,2 miljoen gulden voor beschikbaar stel de. Op dat moment, december vorig jaar, was het plan voor de aanleg van een parkeerterrein op de ijsbaan en het maken van een (keer)lus bij de peuter speelzaal nog niet uitgewerkt. Dat plan is er nu wel. Het mid delste gedeelte van de ijsbaan blijft voorzien van gras. Het is de bedoeling dat rondom een rijbaan aangelegd wordt en zo'n 60 parkeerplaatsen ge creëerd worden. Volgens het college blijft de ijbaan in de wintermaanden als zodanig te gebruiken. Het is verder de be doeling dat het terrein voor de peuterspeelzaal zo wodt aange past dat auto's vanaf de Haven zuidzijde het terrein via een verharde weg kunnen bereiken en het terrein via het Slinger- bos weer kunnen verlaten. Een aanvullend krediet is niet no dig voor de uitvoering van het plan. ZIERIKZEE - Een hele rij sub sidieverzoeken komt woens dag 24 april aan de orde tij dens de vergadering van de commissie welzijn van de ge meente Zierikzee. De vergade ring wordt gehouden in de raadzaal van het stadhuis en begint om 19.30 uur. Het Regionaal Educatief Cen trum (REC) wil van de gemeen te subsidie voor uitbreiding van de leermogelijkheden in de regio. Naast basiseducatie voor volwassenen wil h'et REC ook cursussen gaan geven op het gebied van vormings- en ontwikkelingswerk en kunst zinnige vorming. Aan Zierik zee wordt een jaarlijkse bijdra ge van 30.000,- gevraagd. „Een niet geringe financiële bijdrage", aldus het college. Het advies van, de commissie wordt gevraagd. Subsidie De huurderscommissie van hervormd bejaardencentrum De Wieken uit Zierikzee klopt eveneens bij de gemeente aan voor subsidie. De begroting voor 1992 van de huurderscom missie vertoont een tekort van bijna 700,-. Het college legt het voorstel om een subsidie van maximaal 600,- te verle nen aan de commissieleden Uitgebreid aandacht tijdens de commissievergadering verder voor het gemeentelijk beleid met betrekking tot ontwikke lingssamenwerking. Het gaat met name om de hoogte en de verdeling van de structurele gemeentelijke bijdrage voor de ontwikkelingssamenwerking. Het college van b en w is voor stander van een structurele bij drage van 1,- per inwoner. Aan de commissie wordt ad vies gevraagd. OUWERKERK - In het restaurant De Vierbannen te Ouwerkerk is zaterdag de Vereniging Oud- Commando's Zeeland opgericht. De vereniging heeft tot doel om de onderlinge band tussen oud commando's vast te houden en te versterken. De nieuwe vereniging ging van start met 34 leden. Oud-commando's zijn dienst plichtige en beroepsmilitairen die tijdens hun diensttijd op vrijwillige basis een zware op leiding volgden waarmee zij tot de best getrainde soldaten gingen behoren; de comman do's. „Ik moest toch in dienst en ik had geen zin om daar vrachtwagens te gaan schilde ren. Daarom ben ik maar com mando geworden. Je wordt er niet slechter van en krijgt meei zelfvertrouwen'aldus een jeugdige oud-commando. Van alle leeftijden Want ze waren er van alle leef tijden in De Vierbannen. Oud commando's die reageerden op de mededeling in het tijd schrift van fle commando stichting in Roosendaal, De Groene Baret waaruit bleek dat een Zeeuwse vereniging van oud-commando's zou wor- den opgericht. Een initiatief van T. van Dam uit het Zuid- Hollandse Westmaas. „Omdat er in Zeeland zo'n vereniging nog niet was". De oprichtingsvergadering vond plaats in Ouwerkerk om dat de eigenaar van De Vier bannen T. Okker een oud-com mando is en zijn accomodatie ter beschikking stelde. Een no taris uit Vlissingen, eveneens oud-commando, was bereid de officiële transacties voor het oprichten van een vereniging te verzorgen. En het kiezen van een bestuur leverde ook geen problemen op. Voorzitter werd A. M. Sampon uit Oost- Souburg en de overige be stuursleden zijn M. C. Oostlan- der, T. van Dam, J. de Jonge en H. A. van Lokven. Alleen het bespreken van de activiteiten die in verenigings verband gedaan zullen worden liep nog niet zo vlot. Uit een toelichting van de voorzitter in zijn openingswoord bleek dat die activiteiten betaald moeten worden uit de contributies van de leden. Dat is namelijke de enige bron van inkomsten van de nieuwe vereniging. Tijdens de bijeenkomst werden het or ganiseren van excursies en het acte de présence geven bij her denkingsbijeenkomsten als mogelijkheden genoemd. Maar er werd nog niets definitief be slist. Herinneringen Een belangrijk deel van de bij eenkomst werd ingevuld met het onderling contact en het op halen van herinneringen aan de tijd dat men tot commando werd opgeleid en actief was als commando. Volgens voorzitter Sampon gebeurde dat laatste alleen in oorlogstijd. Comman do's worden dan ingezet om met gerichte, incidentele acties een strategisch punt uit te schakelen. Een elektriciteits centrale bijvoorbeeld". Daarvoor werd men getraind via een zes weken durende cur sus waarbij men onder meer speedmarsen ('15 kilometer hardlopen) overlevingskampen en torenklimmen kreeg te ver werken. Dat alles schiep on derling een zo sterke band dat men die wil vasthouden. ZIERIKZEE - De onlangs ge houden kinderkledingbeurs in Zierikzee heeft alles bij elkaar voor een omzet van ruim 4000,- gezorgd. Aanvankelijk zag het er naar uit dat er zijn voor de kinder kledingbeurs weinig belang stelling zou zijn. „We beginnen om 10.00 uur en meestal staan ze dan om 9.00 uur al in de rij. Maar nu stond er om 9.30 uur nog niemand", aldus R. Duin houwer van de organiserende stichting. De meeste belang stelling ging uit naar de duur dere kledij. De omzet van baby-kleding blééf duidelijk achter. Zevenennegentig verko pers dienden zich aan. Hon derdentwaalf kopers vonden hun weg naar 't Kofschip. Aan de kinderkledingbeurs werd meegewerkt door zo'n 30 vrij willigers. BURGH-HAAMSTEDE Ruim 300 mensen uit heel Ne derland kwamen het afgelopen weekend naar Burgh voor de viering van het jubileum van De Burght. Het christelijk conferentie-, vakantie- en cul tureel centrum vierde haar tienjarig bestaan. Dat gebeur de met een aantal toespraken rond het thema Op de bres, uit daging aan Christenen in de ja ren 90. En met een concert in de Nederlandse Hervormde kerk te Haamstede waarbij de be kende pianist Daniël Wayen- berg op de vleugel speelde en Klaas-Jan Mulder op het orgel. Ook de trompettisten de ge broeders Brouwer en het jon genskoor van de Zeeuwsche Koorschool werkten mee aan het evenement. De belangstel ling voor het concert was zo groot dat de hele kerk vol zat. Behalve de 300 gasten die naar De Burght kwamen, kwamen nog enkele tientallen mensen uit de omgeving naar de kerk om het jubileumconcert mee te maken. DEN HAAG - Een inwoonster van Den Haag is zaterdagmid dag in haar woning in de wijk Laakkwartier om het leven ge bracht. De vrouw, de 80-jarige C. van der Berge-Groenewe- gen, is vermoedelijk met een ceintuur gewurgd, aldus een woordvoerder van de Haagse politie zondagavond. UTRECHT - De Vervoersbond FNV dreigt met stakingsacties bij transportbedrijven die lid zijn van de werkgeversorgani saties NOB en CVO. Als het cao-overleg komende woens dag geen beter bod oplevert en de bedrijven ook niet bereid zijn tot betere cao-afspraken, zijn stakingen onafwendbaar. HILVERSUM - De Hilversum- se politie heeft haar beschuldi ging ingetrokken dat een came raploeg van Brandpunt, de ac tualiteitenrubriek van de KRO, vrijdag een overval op een bank in Hilversum in scène heeft gezet. „Stom toéval", zo beoordeelde een woordvoerder van de Hilversumse politie zondagavond in een uitzending van Brandpunt de aanwezig heid van de cameraploeg bij de overval. Veemarkt Leiden LEIDEN, 22-4. Prijzen slacht- runderen per kg geslacht ge wicht zonder nier en slot vet, inklusief BTW (Volgens PVV): Aanvoer slachtrunderen 843, waarvan mannelijk 100. Man nelijk Super 9,10-10,25, manne lijk extra kwal. 8,35-9,10, man nelijk le kwal. 7,40-8,35. Han del goed en prijzen iets hoger. Mannelijk 2e kwal. 6,60-7,40, mannelijk 3e kwal. 5,80-6,60. Handel goed en prijzen iets ho ger. Vrouwelijk Super 8,65- 11,75, vrouwelijk extra kwal. 7,35-8,65, vrouwelijk le kwal. 5,70-7,35. Handel vlot en prij zen hoger. Vrouwelijk 2e kwal. 4,90-5,75, vrouwelijk 3e kwal. 4,50-4,90 en worstkwaliteit 4,00-5,00. Handel vlot en prij zen hoger. Slachtschapen en lammeren per kg. geslacht ge wicht inklusief BTW: Geen aanvoer. Slachtschapen en lammeren per stuk inklusief BTW: Geen aanvoer. Totale aanvoer 843 stuks. ZIERIKZEE - Men wist al dat de ouderenzorg in Ne derland op een hoger peil stond dan in Engeland. Maar toch keek de delegatie uit het Engelse Hatfield zaterdag zijn ogen uit bij een bezoek aan het Zierik- zeese bejaardenoord Borrendamme. van de Engelse jumelagecom- Het was voor het eerst sinds tien jaar dat in Zierikzee weer een groep volwassenen werd ontvangen uit de Engelse stad Hatfield. De stad waarmee men een vriendschapsband, een jumelage, onderhoudt. In het kader daarvan gaat om het jaar een groep Zierikzeese kin deren naar Hatfield op bezoek en wordt een groep Engelse kinderen hier ontvangen. Het is de bedoeling dat om de vier jaar de vriendschapsban den worden aangehaald door een bezoek van een delegatie volwassenen. Maar door finan ciële redenen was het nu tien jaar geleden dat een dergelijke uitwisseling plaatsvond. De Engelse delegatie die vrijdag avond in Zierikzee arriveerde bestond uit 27 mensen waaron der de burgemeester van Hat field G. Wenham en zijn echtge note. De rest van de groep be stond uit raadsleden en leden Zij werden in het stadhuis ont vangen door de burgemeester van Zierikzee'mr J. J. P. M. As- selbergs. Hij was tevens een van de mensen in Zierikzee die in hun huis een of twee Engel sen gastvrij ontvingen. Onder deel van de officiële ontvangst in het stadhuis was de verto ning van de dia-serie Zierikzee, stad vol geheimen en een rond leiding door het stadhuis en het Stadhuismuseum. Zaterdagmorgen brachten de Engelse gasten een bezoek aan het bejaardenoord Borrendam me. Directrice H. M. den Haan vertelde allerlei wetenswaar digheden van het in 1971 geo pende bejaardenoord. Vervol gens werden de Engelsen rond geleid door de keuken van het bejaardenoord waar dagelijks 130 warme maaltijden worden gemaakt. Door de ziekenafde ling van het gebouw. En door een een- en een tweepersoons appartement. De Engelsen hadden veel belangstelling voor de wijze waarop Borren damme is ingericht en functio neert. „De opvang is hier veel beter dan bij ons", aldus een reactie. Tussen de aprilse buien door werd daarna onder leiding van een gids een stadswandeling door Zierikzee gemaakt. In het Zierikzeese stadhuis vond za terdagmiddag een vergadering plaats voor de leden van de commissies internationale uit wisselingen uit Hatfield en Zierikzee. Een bezoek aan de Delta Expo op Neeltje Jans stond ook op het jumelageprogramma. Daar gingen de Engelsen, en de le den van de Zierikzeese com missie die hen ontvingen, zon dag heen. Aansluitend werd een rondrit over Schouwen- Duiveland gemaakt. Onder an dere langs Haamstede, Brou wershaven en Dreischor. Maan dagmorgen vertrok het Engel se gezelschap weer naar Hat field. ZIERIKZEE - „Vooral zaterdag was het in het mu seum veel drukker dan anders. Vooral veel mensen uit Zierikzee en van al wat oudere leeftijd kwamen een kijkje nemen". Cora Mol uit Dreischor is sup poost in het Maritiem Museum te Zierikzee. Zij werkte tijdens het Nationaal Museumweekend dat afgelopen weekend plaatsvond. Behalve het Maritiem Museum in Zierikzee, deden op Schou- wen-Duiveland nog twee ande re musea mee aan het evement. Het Visserijmuseum en de Oudheidkamer in Bruinisse en de Delta Expo op Neeltje Jans. De Delta Expo geeft een beeld van de Watersnoodramp in 1953 en( de Deltawerken die naar aanleiding daarvan werden uitgevoerd. De Delta Expo is altijd geopend op zaterdag en zondag, dus werd het Natio naal Museumweekend in dit gebouw vooral gevierd doordat een bijzonder voorwerp werd uitgestald waarvan de bezoe kers konden raden wat het was. Ook was het mogelijke een eigen fantasierijke uitleg aan het voorwerp te geven. Een behoorlijk aantal mensen maakte daarvan gebruik, maar volgens een woordvoerster van Delta Expo werd de expositie tijdens het Nationaal Museum weekend niet drukker bezocht dan anders. Dat was wel het geval in de an dere musea. In het Maritiem Museum meldden zich zater dag 170 belangstellenden bij de kassa. „Veel meer dan op een gewone zaterdag", aldus Cora Mol. Zondag was de belangstel ling iets minder groot, maar toch waren er meer bezoekers dan anders. Vooral ouders met kinderen. Met veel enthousiasme werd ook hier gespeculeerd over de identiteit van een 'vreemd voorwerp'. Een ronde houten molen met daaraan een slinger. De discussies die bij het voor werp werden gevoerd varieer den van een werktuig van de touwslager tot een koffiemo len, een molen om graan in te maken en een apparaat om vis- serslijnen in op te rollen. „Ik weet ook niet wat het is", aldus de suppoost. Het is spe ciaal ter gelegenheid van het museumweekend uit het maga zijn gehaald om te worden ten toongesteld. Ter gelegenheid van het museumweekend wa ren er ook gereduceerde toe gangsprijzen in alle drie de musea en was er de video presentatie over Zeeuwse mu sea. Voor de kinderen lag in de musea een kleurpldat klaar. Verwachting t/m vrijdag 26 apr. WEERSVOORUITZICHTEN Woensdag Zonneschijn 50% Kans op neerslag 10% Min.temp. -1 graad Mid.temp. 3 graden Windkracht zuid 3 Donderdag Zonneschijn 40% Kans op neerslag 20% Min.temp. 4 graden Mid.temp. 15 graden Windkracht zuidoost 4 Vrijdag Zonneschijn 20% Kans op neerslag 40% Min.temp. 5 graden Mid.temp. 14 graden Windkracht oost 4 ZON- EN MAANSTANDEN 23 apr. Zon op 06.27, onder 20.50 Maan op 14.46, onder 04.13 Volle Maan: 28 apr. (22.58) HET WEEROVERZICHT DE BILT - Een bij Denemarken aan wezige depressie, die in ons land bij een noordwestelijke wind buien ver oorzaakte, trekt langzaam naar het oosten weg. Een bij Schotland aan wezige rug van hogedruk trekt in onze richting. De as daarvan ligt in de nacht van dinsdag op woensdag boven ons land. Dan kan het op veel plaatsen weer tot vorst in de nacht komen, maar zo koud als tijdens het afgelopen weekeinde wordt het dan lang niet. Voor het zover is krijgen wij de komende nacht en op dins dag te maken met opklaringen. Vooral vannacht en morgen ook nog in het oosten van het land vallen nog enkele buien. Vannacht koelt het tot rond 2 graden af met plaatse lijk wat vorst aan de grond, op dins dagmiddag staan de thermometers op rond 11 graden. De noord westenwind Is overwegend matig. ZIERIKZEE - Op zondag 28 april wordt in de Gereformeer de kerk aan de St. Domus- straat in Zierikzee een dienst voor gehandicapten gehouden. De dienst begint om 17.00 uur. Het thema van de dienst is Sa men Groeien. De dienst wordt geleid door majoor A. Holland van het Leger des Heils. Orga nist T. Faber zorgt voor de mu zikale ondersteuning. Aan de dienst wordt verder meege werkt door bewoners, bezoe kers en vrienden van gezins vervangend tehuis Schouwen- oord, dagverblijf Brugzicht en de Beatrixschool. Ook een aan tal leden van het koor Adonai levert een bijdrage aan de dienst. De Engelse gasten uit Hatfield en hun gastheren in de koffiekamer van het bejaardenoord Borren damme. (Foto: Joop van Houdt). Uitgever B.V. Drukkerij v/h Lakenman Ochtman te Zierikzee. Directie D. L. van 't Leven. Hoofdredacteur A. van der Wouden Kantoor Jannewekken 11, Zierikzee; postbus 1, 4300 AA Zierik zee; telefoon: 01110-16551. Telefax 01110-14315. Lezersservice (bezorging) De krant na 18.00 uur nog niet ontvangen? Bel 01110- 17314. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Woonhuisaansluitingen Redactie (na 17.30 uur): 01110-15071, 01110-12449. (niet voor bezorging) Fotograaf (na 17.30 uur): 01112-1575 Abonnementen Per 3 maanden bij vooruitbetaling) f 45,00; per jaar f 169,00; losse nummers f 1,00. De abonnementsprijzen zijn inclusief 6% B.T.W. Opzeggingen dienen een ma^nd, voor het einde van de lopende abonnementspe riode schriftelijk bij de Zierik- zeesche Nieuwsbode ge meld te worden. Verschijnt maandag, dins dag, donderdag en vrijdag. inlevertijden advertenties Maandagkrant vrijdag tot 13.00 uur Dinsdagkrant maandag tot 11.30 uur Donderdagkrant woensdag tot 11.30 uur Vrijdagkrant donderdag tot 11.30 uur Advertentietarieven Advertenties 01110-16551. 62 cent per mm; „succes- jes" (t/m 4 regels) f 6,80. Contracttarieven op aan vraag. De advertentieprijzen zijn exclusief 6% B.T.W.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 3