Eerste zomerpostzegels voor Rabobank-directeur Wessels Seizoensverlenging centraal bij Bruse VVV J. van der Have neemt afscheid van Bruse Rode Kruis-afdeling 'Jaar vol wel en wee waarin veel is gebeurd ligt achter ons' Nederlandse boerderijen thema van de actie Leerlingen De Schoener presenteren Mengelmoes Folklo ristisch Danstheater Onderscheiden met zilveren kruis van verdiensten Beëindiging maatschap Jaarverslag afdeling Bruinisse Rode Kruis: Brandweer korpsen IE NIEUWSBODE iei [aamstede lie Wilna de Grooth-van [s in De Burght. april [aamstede lie schilderijen Elly ibliotheek De Schutse. openingstijden biblio- april [aamstede |ie van teken/schilder van clubhuis De Zierikzee. De Be- jole dagelijks van 13.30 lO uur (zondags geslo- met 15 juni ■gramma thema 's |Bibliotheek De Stolpe. openingsuren biblio- rdag 18 april pe Idag ANBO. Paternos- 0 uur. idijke -rgadering ANBO-Mid- iuwen. Putmeet. 14.00 Iteraadsvergadering in leentehuis. 19.30 uur. 19 april ;e krfestival Zeeuws Cen- |voor Amateurtoneel. Izaal. 20.00 uur. laamstede brgadering Natuur- en hcht Schouwen-Duive- iGereformeerde kerk. Ir. pdijke l samenzangavond. Ne- Ise Hervormde kerk. Ir. Irshaven ting Mengelmoes door Jen obs De Schoener, ragazijn. 19.30 uur. ag 20 april ee tal museumweekend. Museum. 10.00 tot Lr. Ilmarkt Leger des Dnder de Beuze. 10.00 uur. Ing Israël-produkten. Ilijke Gereformeerde 1.00 tot 16.00 uur. trfestival Zeeuws Cen- |voor Amateurtoneel. Izaal. 14.00 en 20.00 uur. Gogoband Gotcha. Jncentrum Brogum. Jans tal Museumweekend, jxpo. 10.00 tot 17.00 uur. laamstede Improgramma 10-jarig De Burght. Vanaf 10.00 Daniël Wayenberg. Ne- ilse Hervormde kerk. ing. Nederlands Her- Verenigingsgebouw, [t 16.00 uur. iial museumweekend. Idkamer. 13.00 tot 16.00 htiebijeenkomst Pr. htgroep scouting. Nu ns voor jongens. 15.30 Iclubhuis achter tennis- Informatie F. Niese, )98. g 21 april |ee aal museumweekend. |m Museum. 12.00 tot ar. lerfestival Zeeuws Cen- 1 voor Amateurtoneel, jr. 1 Jans aal Museumweekend. Expo. 10.00 tot 17.00 uur. pse aal museumweekend. Ijmuseum. 13.00 tot 16.00 pag 22 april lering VVD met Erika -a in foyer Mondragon. tede avond Amnesty Inter sil, Gereformeerde kerk, lezaal. Van 19.00 tot pr. ershaven avond Amnesty Inter- ïl. Gereformeerde kerk, plein. Van 19.00 tot 20.30 ag 23 april iee somst NBvP over rots- Mondragon. 19.30 uur. DONDERDAG 18 APRIL 1991 NR 24933 ZIERIKZEE - Met het overhandigen van het eerste mapje zegels aan de directeur van de Rabobank Zie rikzee en omgeving, L. J. C. Wessels is in het post kantoor te Zierikzee weer de verkoop van zomer- postzegels begonnen. Tot en met vrijdag 3 mei staat in de hal van het postkantoor een» speciale zomerpostzegel- en kaartenstand die wordt bemand door vrijwilligers van de UW, Wessels kreeg de eer ste zomerzegels uit handen van T. Bin-Berrevoets. Zij is een van de drie vrijwilligers die het comité zo- merpostzegels vormen, het comité dat de jaarlijkse zomerpostzegelactie in Zierikzee organiseert. derde deel van de opbrengst hiervan mag het plaatselijke comité zomerpostzegels zelf beschikbaar stellen aaft een re gionale vereniging of instel ling. Het overige deel van de opbrengst gaat ook naar het landelijk bureau. Volgens de voorzitster van het plaatselijke comité zomerpost zegels L. Willemse-Jonker wil men de bijdrage dit jaar be schikbaar stellen aan de Schouwse streekdrachtvereni- ging De Ark. Mevrouw Willem- se vertelde dat bij het comité weinig aanvragen binnen ko men van verenigingen die graag een financiële bijdrage zouden willen. „Waarschijnlijk omdat men niet weet da^t die mogelijkheid bestaat". Instel lingen en verenigingen die ac tief zijn op cultureel gebied of met maatschappelijk welzijn en die belangstelling hebben voor een financiële bijdrage van het Fonds Zomerpostzegels kunnen contact opnemen met mevrouw Willemse, d'Ailly- straat 30 te Zierikzee. De zomerpostzegelstand in het postkantoor wordt bemand door in totaal 20 vrijwilligsters van de UW. Zij zorgen ervoor dat iedereen tot en met 3 mei dagelijks van 9.00 tot 11.30 en 13.30 tot 16.30 uur zomerpostze gels en kaarten kan kopen. Al 52 jaar houdt het Fonds Zo merpostzegels jaarlijks in al lerlei plaatsen in Nederland een dergelijke actie om geld te verzamelen voor instellingen die actief zijn op het gebied van cultuur en maatschappe lijk welzijn. In Zierikzee wor den voor het zesde achtereen volgende jaar zomerpostzegels verkocht. Men koos de directeur van de Rabobank uit om de eerste zo merpostzegels aan te overhan digen omdat de Rabobank dit jaar de zomerpostzegelactie ondersteunt. De bank stelt een reis beschikbaar voor de win naar van de fotowedstrijd die aan de actie is gekoppeld. Het is de bedoeling dat mensen fo to's insturen van het leven op en om de boerderij. De Rabo bank Zierikzee ondersteunt de fotowedstrijd door haar klan ten via bijsluiters bij de bank afschriften op te roepen aan de wedstrijd deel te nemen. De opbrengst van de verkoop van zomerpostzegels in Zierik zee wordt door het plaatselijke comité in zijn geheel afgedra gen aan het landelijk bureau van de particuliere stichting Fonds Zomerpostzegels in Bun- nik. Dat bepaalt in samenwer king met de Commissaris van de Koningin in de diverse pro vincies welke culturele en maatschappelijke instellingen daarvan een financiële bijdra ge krijgen. Behalve zomerpostzegels wor den in de stand ook allerlei an sichtkaarten verkocht. Een De eerste zomerpostzegels werden door T. Bin-Berrevoets overhandigd aan Rabobank-directeur L. J. C. Wessels. (Foto: Joop van Houdt). BELFAST - Onbekende schut ters hebben in de Noordierse hoofdstad Belfast woensdag een taxichauffeur doodgescho ten, zo heeft de politie meege deeld. Vrijdag 19 april in Tonnenmagazijn BROUWERSHAVEN - De leer lingen van de Brouwse open bare basisschool De Schoener werken dit jaar allemaal mee aan de schoolvoorstelling voor publiek die altijd aan het eind van het schooljaar wordt ge presenteerd. Onder de titel Mengelmoes brengen zij in het Brouwse Tonnenmagazijn een 'televisie avond' op de planken. Een avondvullend programma met een journaal, quizzen, toneel, zang, dans en muziek. Alle groepsleiders van de school werkten mee aan het instude ren van de programma onderdelen met diverse groep jes leerlingen. Met de presentatie van een totaal-programma waaraan al le 85 leerlingen meewerken heeft de school dit jaar geko zen voor een heel nieuwe for mule. De uitvoering van Men gelmoes vindt morgen (vrijdag 19 april) plaats. In het Tonnen magazijn vanaf 19.30 uur. MÜNCHEN - De politie in München heeft vanochtend donderdag verklaard nog in het duister te tasten over de da ders en hun motieven van de aanslag op de St. Paulskerk in München. Woensdagavond ont plofte voor de deur van de sa cristie een bom waardoor aan de kerk en in de directe omge ving veel schade ontstond, al dus de politie. Niemand raakte gewond. Het nieuwste programma van de groep Dansend langs de Zij deroute, week, theatraal ge zien af van vele voorgaande programma's. Het sierlijke miste ik een beetje; waar ik anders grappende dansers en danseressen zag, bespeurde ik nu helaas wat 'stijfheid. En dat ontsierde de groep een beetje in Zierikzee. Jammer, want verder zag alles er voortreffelijk uit; simpel maar mooi. Geen pompeuze decors ditmaal, maar een een voudige afstopping, en een verhoginkje voor de musici. Het lichtplan was eenvoudig, maar dat kan niet anders in Zierikzee, omdat hier de capa citeit niet al te groot is, maar ondanks dit zag het er schitte rend uit. De mixage van de muziek stond mooi in balans, maar soms te schel, en wat veel delay, hetgeen in een 'dro ge' zaal als de Concertzaal niet echt nodig is. Dansend langs de Zijderoute is een „reis" van het Chinese Rijk naar het westen en ein digt in Armenië. De tijd waar in de dansen handelen is onge veer 1570. Het is het Folklo ristisch Danstheater geslaagd deze „reis" goed te volbren gen, maar daar heeft zij dan ook voldoende talent voor in huis. Met uitzondering van het dra- kennummer, vond ik het ge deelte voor de pauze slaapver wekkend, maar wellicht komt dat door de vele monotone re ligieuze melodieën. Wel overal veel kleuren en dat hield in elk geval de sfeer hoog. In het scheppen van een bepaald sfeertje was het Folkloristisch Danstheater erg goed. Op een Tibettaanse markt is het ge schreeuw niet van de lucht en het op een meegebracht plan kier gedanste Du-She in de vorm van een tapdans was heel mooi en kundig. Een Tartarendans komt uit Uz bekistan en begeleiden de dan seressen zichzelf op mondharp. Jammer genoeg was dit onver staanbaar voor de zaal, het geen wel anders was met een mondharpsolo, die zeer duide lijk was en zeer knap werd uit gevoerd. Helaas vierde hier het monotone weer hoogtij. Na de pauze maakte de groep veel goed, met name de sluier- dans 'Kumbok' en een paar ty pisch Turkse gezongen groeps- dansen waren van grote klas se. Als finale danste het Fol kloristisch Danstheater de dans van de zijdespinster, of wel de 'Ruziedans' van de Ar meense mannen en een voor stelling die door 'zurna'- klanken wordt uitgeblazen. Het raas een Folkloristisch Danstheater, dat ik weieens beter heb meegemaakt, maar desondanks van het Schou- wen-Duivelandse publiek tot twee keer toe een staande ova tie in ontvangst mocht nemen. Ad van Oorschot BRUINISSE - „Er moet iets nieuws komen wat nog niet bestond op watersportgebied, dat bleek een 12- uur race te zijn", sprak Ottens tijdens de algemene ledenvergadering van de VVV Bruinisse. Voorzitter L. Ottens heeft het hier over het idee waaruit het grootste sportspektakel „Bruniversails" geboren is. Omdat een 12-uurs race toch echt iets voor de profs is werd er ook besloten een 6-uur race en een tour tocht over het Grevelingenmeer te organiseren. Ook de katamarancluh Bruinisse reageerde erg enthou siast op het voorstel van het watersportspektakel en wilde er ook graag met hun katamarans aan mee werken. Een katamaranrace waaraan zo'n honderd katamarans deelnemen werd het gevolg. Het is de bedoeling dat dit evenement dat in het weekend na hemelvaart (10 en 11 mei) gehouden wordt echt een groots evenement wordt en jaarlijks terugkeert. Van gedeputeerde staten wordt een subsidie verkregen van 10.000 gulden. Voor een derge lijk evenement komt al snel zo'n 20.000 gulden kijken en daarom worden er tijdens dit weekend ook in het dorp zelf allerlei festiviteiten georgani seerd waar de middenstand ook weer van kan profiteren. Er komt een braderie, een ker mis, een feesttent en een be- drijvenpresentatie op het ha venplateau. Ruitersport Toevalligerwijs vinden er dit weekend ook ruitersport wedstrijden plaats en wordt de golfbaan te Aquadelta ge opend, Een druk weekend dus; de VVV Bruinisse rekent dit weekend dan ook op zo'n 15 a 20 duizend bezoekers. Dit alles vindt plaats in het kader van Meimaand Sportmaand het geen ook weer prima past in het idee van de seizoensverlen ging- Het jaar 1990 mag-als een goed jaar gezien worden waarbij ve le toeristen het vissersdorp Bruinisse bezochten. De mees te havens boekten een stevige winst over het aantal bezoe kers ten aanzien van het voor afgaande jaar. De Grevelingensluis schutte ruim 1000 passanten meer dan in 1989 en kwam daarmee op het respectabele aantal van 52.997 schepen. Jeugdherberg De Stoofpolder, camping Bru en caravanpark Onze Hoeve waren in 1990 goed bezet. Toch viel er in 1990 voor een aantal ondernemers een aantal tegenslagen te verwerken; het horecagedeelte van caravan park Onze Hoeve brandde vol ledig af wat niet alleen het ver lies van een onder monumen tenzorg vallend gebouw bete kende maar tevens het verlies van een net voltooid horecage deelte. Momenteel vindt er een volledige vernieuwing plaats van het gebouw. Het is de be doeling dat het op 3 mei hero pend wordt. Stoofpolder Ook de verbouwing bij jeugd herberg De Stoofpolder ligt stil in verband met het verkrij gen van vergunningen. „Na tuurlijk moet een ieder zich aan de regels houden maar la ten we ook blij zijn dat er nog ondernemers zijn die onderne men en van niets, iets weten te maken", aldus secretaris Hoep. Ook de mosselbank op het Gre velingenmeer werd dit jaar in gebruik genomen, een eiland dat aan een honderd-tal sche pen ruimte biedt. Van golfbaan Grevelingen-, hout, het 18-holes complex dat. dit jaar in gebruik is genomen, wordt al behoorlijk gebruik gemaakt. Hoep betreurde het. echter dat het gebied niet toe gankelijk is voor toeristen om dat het een bijzondere rust ademt. De verhuizing van het. kantoor naar de Oudestraat noemde Hoep een gunstige fac tor dat zeker meer balie- bezoeken op zal leveren in ver band met de toeristopvallende lokatie. In verband met het uit blijven van tegenkandidaten' bleef de samenstelling van het bestuur onveranderd. Voorzitter Ottens noemde het huidige contributiesysteem waarbij iedereen hetzelfde be drag moet betalen niet erg rechtvaardig en stelde voor het contributiebedrag te laten af hangen van de oppervlakte. Het voorstel werd positief ont vangen en voor eind mei komt. er een definitief voorstel op ta fel. Vervolgens werd er een be zoekje gebracht aan het nieuwe: VVV-kantoor aan de Ou destraat. Het is de bedoeling; dat er een computer voor het raam gesteld wordt waarvan allerlei informatie af te lezen Burgemeester A. Vogelaar ver klaarde dat er plannen bestaan om ook op de Grevelingendam zuilen te plaatsen waarop al lerlei interessante informatie voor de toeristen af te lezen is. Burgemeester Vogelaar ver klaarde tevens dat er in het ka der van de seizoensverlenging en in het kader van September, Zeeland Cultuurmaand, ge sprekken gaande zijn over een optreden van de Poolse Nagte- galen. Dit optreden zou dan op vrijdagavond 6 september in de Hervormde kerk plaats moeten hebben. BRUINISSE - Tijdens de jaarvergadering van de af deling Bruinisse van het Nederlandse Rode Kruis heeft men afscheid genomen van J. van der Have. Hij was 22 jaar bestuurslid van de afdeling, waarvan 20 jaar vice-voorzitter. Van der Have trad af nadat hij al enkele jaren geleden de maximum leeftijd voor bestuursleden van 70 jaar bereikte. Desondanks zet te hij zijn vice-voorzitterschap op aandrang van het bestuur telkens nog een jaar voort. Daaraan is nu een einde geko men. Van der Have wordt opge volgd door mevrouw Kik- Capelle. Als dank voor zijn in zet in de afgelopen 22 jaar werd Van der Have onderscheiden met het Kruis van Verdiensten in zilver. Een onderscheiding die binnen het Nederlandse Rode Kruis beschikbaar wordt gesteld voor mensen die zich bijzonder verdienstelijk „heb ben gemaakt voor de vereni ging- Uit de toespraak van de voor zitter van de afdeling Bruinis se, T. C. Hekman bleek dat dat met Van der Have het geval was. ,,Op een onopvallende en bescheiden wijze heeft u zich al die jaren voor de afdeling Brui nisse ingezet. Omdat het in Bruinisse gewoonte is dat de burgemeester voorzitter is van de Rode Kruis-afdeling en bur gemeesters het druk hebben, kwam daarbij veel werk op uw schouders als vice-voorzitter terecht. Ook omdat Bruinisse een grote en actieve afdeling is. U was voor velen een vraag baak, u organiseerde activitei ten en zamelde extra geldmid delen in voor het Rode Kruis". Nadat hij de onderscheiding bij de scheidende vice-voorzit ter had opgespeld, sprak Hek man ook namens het kring- bestuur Zeeland waardering uit voor Van der Have. Hij stip te daarbij de originele, humo ristische opmerkingen aan waarmee Van der Have een prettige sfeer schepte en de vasthoudende wijze waarop hij de contributiegelden inde. Behalve de vice-voorzitter wer den tijdens de vergadering ook vier leden gehuldigd vanwege tien jaar trouwe dienst voor de Bruse Rode Kruis-afdeling. Het waren H. de Jong-Klappa, J. de Graaf-Zondag, T. Hanzen van de Berge en A. Hooger- werf-de Koning. Zij kregen een medaille. Ook mevrouw Van de Berg- Hoogerheide werd in de bloe metjes gezet. Zij nam afscheid na bijna 20 jaar lang de Wel fare-afdeling in Bruinisse te hebben geleid. Mevrouw Van de Berg maakte in de periode tevens deel uit van het bestuur. Zij deed dat volgens de voorzit ter met veel inzet en toewij ding. Voorzitter Hekman greep de bijeenkomst ook aan om zijn ongerustheid te uiten over de moeite die het kost nieuwe vrijwilligers te vinden. „Een Rode Kruis-lokaliteit vereist naast een goede inrichting ook een volledige bemanning en daaraan begint het een beetje te schorten. Vooral de mannen laten het afweten". De voorzit ter noemde de grote hoeveel heid ontspanningsmogelijkhe den en de sterk individua listisch ingestelde mens van te genwoordig als mogelijke oor zaken hiervan. Hij gaf toe dat tegenwoordig veel wordt geëist van Rode Kruis-vrijwilligers. Mede door de extra taken die zij erbij kre gen als gevolg van het opheffen van de BB. De opleiding die men moet volgen kost veel tijd en energie zonder dat daar eni ge geldelijke vergoeding tegen over staat. Een situatie die vol gens de voorzitter niet langer meer is te handhaven. Hij ver telde dat binnen het hoofdbe stuur wordt gesproken over het invoeren van een financiële vergoeding voor aantoonbaar gemaakte kosten. BRUINISSE - Per 1 juli wordt de maatschap van de huisart sen in Bruinise, Pet en Dor- restein, officieel beëindigd. Onlangs kocht Pet de lokatie- aan Kerkstraat 1 waar hij zijn praktijk en apotheek in gaat richten. Per 1 juni wordt deze in bedrijf genomen. Dor- restein behoudt de praktijk aan Dorpsweg 5. „De weekenddiensten van de praktijk van Pet worden ge deeld door dokter Van den Berg te Nieuwerkerk en dokter Speelman te Oosterland", schrijft Pet in een brief aan zijn patiënten. De artsen Speelman en Van den Berg la ten echter uitdrukkelijk weten geen partij te kiezen. „De weekenddiensten worden door de vier artsen in kwestie ge daan en is er één van deze art sen verhinderd dan wordt zijn praktijk door de andere artsen waargenomen", aldus dokter Speelman. BRUINISSE - Een jaar vol wel en wee. Zo betitelde plaatsvervangend colonnecommandant van de Rode Kruis-afdeling Bruinisse het jaar 1990 gisteren, woensdag, tijdens de algemene ledenvergadering van de Bruse afdeling in het dorpshuis. Bontekoe stelde dat er in 1990 veel is gebeurd en hoewel het jaar naast hoogtepunten ook minder leuke dingen met zich mee heeft gebracht kan men toch in zijn al gemeenheid spreken van een goed jaar voor de afde ling Bruinisse van het Nederlandse Rode Kruis. De opening in 1990 van het „Het is een onderkomen waar- nieuwe onderkomen van de op velen jaloers kunnen zijn en Bruse afdeling behoort uiter- wij trots", aldus Bontekoe. Hij aard tot de positieve dingen. meldde verder niet zonder trots dat de vacatures die in het verslagjaar ontstonden snel weer konden worden opgevuld. Opleidingen Bontekoe memoreerde verder dat er door verschillende leden van de colonne opleidingen zijn gevolgd en vroeg ook aan dacht voor de prestaties van de wedstrijdploeg. „Er is niet veel geoefend, maar ondanks die weinige keren dat de wed strijdploeg bij elkaar kwam behaalden zij toch een eervolle derde plaats", aldus Bontekoe. De grote rampoefening in Zie rikzee is, zo stelde Bontekoe, met recht een ramp geworden. „Natter konden we niet wor den", aldus de plaatsvervan gend colonnencommandant. Hij kenschetste de samenwer king tussen de drie Rode Kruis-colonnes op Schouwen- Duiveland tijdens die oefening als goed. „Natuurlijk zijn er foutjes gemaakt, maar daar is het een oefening voor", aldus Bontekoe. Dank Hij voegde daar meteen aan toe dat de Bruse colonne in ge val van nood snel paraat is. „Iben tijdens de Golfoorlog de vraag kwam of wij als 'sub regio' standby konden staan hadden wij hier de organisatie in tweeëneenhalf uur rond. Ge lukkig was het niet nodig o.m bijstand te verlenen". Verwachting t/m maandag 22 april WEERSVOORUITZICHTEN Zaterdag Zonneschijn 40% Kans op neerslag 40% Min.temp. -1 graad Middagtemp. 7 graden Windkracht noord 3 Zondag Zonneschijn 20% Kans op neerslag 50% Min.temp. -2 graden Middagtemp. 8 graden Windkracht zuid 4 Maandag Zonneschijn 10% Kans op neerslag 70% Min.temp. 3 graden Middagtemp. 8 graden Windkracht variabel 3 ZON- EN MAANSTANDEN 19 apr. Zon op 06.35, onder 20.43 Maan op 09.20, onder 02.02 Eerste Kwartier: 21 apr. (14.39) HET WEEROVERZICHT DE BILT - Vannacht trekt de kern van een depressie van noord naar zuid juist over ons land. Deze de pressie wordt op vrijdag gevolgd door een rug van hogedruk die dan vanuit het noorden ons land nadert. Vannacht heeft ons land nog te ma ken met de bewolking van de de pressie. Daaruit valt regen, mogelijk ook natte sneeuw. Deze neerslag wordt op vrijdag vanuit het noorden gevolgd door opklaringen. Deze worden dan afgewisseld door enke le buien. De bovenlucht wordt daar bij zo koud, dat de meeste van deze buien in de vorm van sneeuw of ha gel zullen vallen. Tussen de buien door wordt het in de middag 7 8 graden. De wind draait vannacht naar noord tot noordoost en neemt overdag toe tot matig, aan de kust tot vrij krachtig. MAINZ - De CDU van bonds kanselier Helmut Kohl lijkt op weg naar haar zoveelste neder laag bij regionale verkiezin gen. Opiniepeilingen kennen de oppositionele SPD een reële kans toe, de regering over te ne men in Rheinland-Pfalz. SCHOUWEN-DUIVELAND - In een verhaal over de oefening bij de caissons van Ouwerkerk werd ten onrechte gesugge reerd dat het een oefening was die uitging van het Rode Kruis. Deze oefening was opgezet door brandweer Duiveland in samenwerking met brandweer Bru, Zierikzee en bedrijfs brandweer Zeelandia. Dit met medewerking van sub-peloton Schouwen-Duiveland van het Rode Kruis. ZIERIKZEESCHEÜ NIEUWSBODEÜ Uitgever B.V. Drukkerij v/h Lakenman Ochtman te Zierikzee. Directie D. L. van 't Leven. Hoofdredacteur A. van der Wouden Kantoor Jannewekken 11, Zierikzee; postbus 1, 4300 AA Zierik zee; telefoon: 01110-16551. Telefax 01110-14315. Lezersservice (bezorging) De krant na 18.00 uur nog niet ontvangen? Bel 01110- 17314. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.00 uur. Woonhuisaansluitingen Redactie (na 17.30 uur): 01110-15071, 01110-12449. (niet voor bezorging) Fotograaf (na 17.30 uur): 01112-1575 Abonnementen Per 3 maanden bij vooruitbetaling) f 45,00; per jaar f 169,00; losse nummers f 1,00. De abonnementsprijzen zijn inclusief 6% B.T.W. Opzeggingen dienen een maand, voor het einde van de lopende abonnementspe riode schriftelijk bij de Zierik- zeesche Nieuwsbode ge meld te worden. Verschijnt maandag, dins dag, donderdag en vrijdag. Inlevertijden advertenties Maandagkrant vrijdag tot 13.00 uur Dinsdagkrant maandag tot 11.30 uur Donderdagkrant woensdag tot 11.30 uur Vrijdagkrant donderdag tot 11.30 uur Advertentietarieven Advertenties 01110-16551. 62 cent per mm; „succes- jes" (t/m 4 regels) f 6,80. Contracttarieven op aan vraag. De advertentieprijzen zijn exclusief 6% B.T.W.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 3