dichters Aantal luisteraars Omroep Zeeland is zeldzaam hoog muziekagenda 0) a> Veel diefstallen uit auto's met paasdagen JIKKEMIEN Onderzoek Dienst Kijk- en Luisteronderzoek Aanrijding bij Nieuwer kerk ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE ZIERIKZEE - Naar geen enkele beginnende regiona le radiozender in Nederland is zo veel geluisterd als naar Omroep Zeeland. Uit een onderzoek van de Dienst Kijk- en Luisteronderzoek van de NOS bleek dat 28 procent van de Zeeuwen minstens een keer per week en 12 procent elke dag naar Omroep Zee land luistert. „Zeldzaam veel voor een beginnend ra diostation", aldus de Dienst Kijk- en Luisteronder zoek. In het jaarverslag van Omroep Zeeland over 1990 wordt ge meld dat in dit eerste jaar van de radiozender vrij veel aan dacht werd geschonken aan het bekend maken ervan. Volgens de omroep kwam dat in eerste plaats door de radioprogram ma's zelf "en de daaruit voort vloeiende mond-tot-mond re clame. Via de twee-minuten- blokjes na de ANP-nieuwsbul- letins op de hele uren maakte men rechtstreeks reclame voor Omroep Zeeland. Er kwamen Omroep Zeeland T- shirts, sweatshirts, stickers en ansichtkaarten, een omroep- krant en een uitgebreid pro grammaschema. Achterop zo'n 60 bussen van de ZWN versche nen grote stickers met de tek sten Op alle radio's in Zeeland en U hoort elke dag van ons. Wanneer extra programma's werden gemaakt of activitei ten werden ontplooid versche nen daarvan persberichten. Ook vanuit het omroepbedrijf werd er in 1990 veel aan gedaan om het bestaan van de radio- omroep bekend te maken bij allerlei organisatiem, over heidsinstellingen, bedrijven, bejaardenhuizen, verzorgings huizen en ziekenhuizen. Veelal via een persoonlijke benade ring en vaak ook via tekstjes ten behoeve van verenigings blaadjes, cluborganen en peri odieken. Men ging ook royaal in op verzoeken om program ma's of programma-onderdelen op cassette te kopiëren. Een service waar men later wat op terug kwam door de luiste raars te wijzen op de mogelijk heid om zelf de radioprogram ma's op te nemen. Het NOS-journaal en het pro- NIEUWERKERK - Twee auto's raakten zaterdag be schadigd bij een aanrijding op de N59 bij Nieuwerkerk. Er de den zich geen persoonlijke on gelukken voor. Het ongeluk gebeurde toen S. uit Oosterhout met zijn auto over een uitvoégstrook een stil staande auto wilde passeren en daarbij de reeds op de uit voégstrook rijdende L. uit Mid- denschouwen over het hoofd zag. Aan beide voertuigen ont stond lichte schade. gramma Van Gewest tot Ge west schonken aandacht aan het opstarten van Omroep Zee land en in de regionale kran ten, waaronder de PZC, de Stem en de Zierikzeesche Nieuwsbode werd regelmatig geschreven over de Zeeuwse omroep. Ook werden de kolom- mern gehaald van verschillen de landelijke omroepbladen en het blad voor omroepmedewer kers Spreek'buis. Veel indivi duele belangstellenden en groepen bezochten onder lei ding van een gids het studioge bouw in Oost-Souburg. Zeeland was de laatste provin cie van het land waar een regio nale omroep kwam. De uitzen dingen begonnen op een janua ri 1990 met uitzendingen van maandag tot en met vrijdag ge durende twee uur per dag. Acht maanden later zond men al ge durende drie uur per dag uit, ook in het weekend. 'Na ruim een jaar is de omroep niet meer uit de provincie weg te denken. Met dagelijkse nieuws- en ac tualiteitenvoorziening, het speciaal op Zeeland gerichte weerbericht, de programma's over typisch Zeeuwse gebrui ken en gebeurtenissen, een taaiprogramma over de Zeeuw se dialecten, sportprogram ma's en de toeristische agenda speelt men in op de specifieke belangstelling van mensen die in Zeeland wonen en de provin cie bezoeken. SCHOUWEN-DUIVELAND - Gedurende het paas weekeinde werden op diverse plaatsen in de regio diefstallen uit of van auto's gepleegd, maar ook in een ijssalon, recreatiewoning en tuin was het dieven gilde actief. Het overgrote deel van de inbraken vond plaats in Renesse, maar ook in andere plaat sen. Op eerste paasdag werd op de Kromme Reke te Renesse een surfplank plus surfmast gesto len van de auto van P. uit Keu len. De surfspullen waren on geveer 1200 DM waard. De auto van L. uit het Duitse Krefeld werd wel opengebroken, maar voor zover bekend werd er niets uit weggenomen. Deson danks werd de Duitser bena deeld door de schade door braak. Ook de auto van H. uit Bergen op Zoom werd zondag openge broken. Het voertuig stond op de Hoogenboomweg te Renes se. Er werd een leren jas en een tas gestolen en de schade door braak bedraagt ongeveer 1600 gulden. Uit de auto van Van de H. uit Middenschouwen werd een radio/cassetterecorder ge stolen. Het voertuig stond aan de Zeeanemoonweg en de scha de door braak bedraagt onge veer 1100 gulden. Op de Korte Moermondsweg te Renesse werd de auto van N. uit Capelle aan de IJssel opengebroken. De dieven gingen er met de ra dio/cassetterecorder vandoor. De schade is niet bekend. Ook in Noordgouwe was het dievengilde actief. Zij probeer den zelfs een auto open te bre ken die geparkeerd stond in een garage. Het was de auto van V. uit Brouwershaven die in een garage aan de Heereweg stond. Bij het openbreken van het voertuig ging het alarm af waardoor de inbrekers er van door gingen. Er werd niets ge stolen en de schade is onbe kend. Op maandag een april werd in Bruinisse ingebroken in een camper die stond geparkeerd aan de Hageweg. Men probeer de de autoradio/cassetterecor der mee te nemen maar dat lukte niet. De camper werd wel behoorlijk beschadigd, bena deelde was J. D. uit Nieuwer kerk. Op de parkeerplaats van een hotel aan de Hogenboom- laan te Renesse werd het dak opengesneden van de auto van R. P. uit Hagen. Vervolgens werd de autoradio meegeno men. Op de Brouwersdam bij Scha- rendijke stond de auto van R. E. uit Spijkenisse. Binnen 35 minuten werd van het dak van de auto een surfplank plus mast gestolen. Schade: 3400 gulden. Behalve uit auto's werden in het weekend ook andere dief stallen gepleegd. In een ijssa lon te Zierikzee werd in een on bewaakt ogenblik de handtas van A. J. uit Keulen gestolen. In Nieuwerjcerk werd een aan tal boompjes van J. D. uit Nieu werkerk gestolen. In Brou wershaven kreeg de heer A. uit Keulen ongewenst bezoek in zijn recreatiewoning aan de Schöuwsedijk. Drie Duits sprekende personen kwamen de woning binnen. Terwijl een van hen de bewoonster aan de praat hield, doorzochten de an dere twee de woning en namen waardepapieren en geld mee. Hij wilde weggaan, maar ze greep zijn buis en snikte. Samel, kind, ik bin toch je moeder. Ik ebbe je toch op de waereld ge- brocht, wil je me dat andoe? Onbewogen keek hij naar haar zenuwachtig vertrokken gezicht. Ze perste tranen in haar ogen en hield zijn hand stijf vast. Je zal me zö dankbaer weze, laeter as je 't zelf inziet. Ik wil van Keetje gin kwaed zegge, 't is een mooi meisje, maer joen, ze ei gin weet van een boerenbedrief. En as jie erm was Ze streelde zijn vingers en er was een flemende klank in haar stem Zou je dan ook willen ebbe, Samel? Je moet is van aar kant rekene. Zie is erm, mee nie anders voor oogen as een errebeiersleven en noe komt 't er een boerezeune om dr dat is vor zö'n meisje êel wat je kan ze nie kwaelik neme, as ze daer voor bezwiekt. Samel voelde zich niet meer op z'n gemak. Zo had hij er in de eerste tijd ook wel eeng over gedacht. Maar nu kende hij Kee toch beter. In zijn gedachten rees het sterke ge zicht van Jikkemien voor hem op. Die zag niet naar bezit, dat wist hij zeker en Kee leek op haar moeder. Ik wed dat jie mee Kee een êel ende kom- me kan, zeurde de stem van Janne verder, een boeredochter zou d'r eere en d'r fesoen kenne, maer noe is 't anders. As jie zou wil le en 't daer van af liet ange, dan zou ze joe toegee, dat gloof ik zeker. Liever as de cen ten verspeele. Met een ruk maakte Samel zijn hand los. Een ogenblik werd Janne angstig voor zijn dreigende ogen. Moeder, pas op. As je nog één keer mien meisje zö durft te verdienken, dan ei jie mien op 't Olmen-of gezie. Dus je wil nie naer me luustere, teemde ze, moeite doende om vriendelijk te blijven. Je wil liever 't bedrief d'r an laete gae omdat de boerinne d'r gin verstand van eit. Maer zö lank as ik leve, zal ik dan ier bluu- ve. Hij ging naar de deur en trok die half open Mee 't voorjaer trouw ik mee Kee. Ik zal Door DIGNATE ROBBERTZ 122 tegen vader zegge dat t'un tot nieuwe jaer bedienke kan wien of 't er op 't Olmenof zal boere. As julder nie wille zoek ik een pacht- of an d'andere kant van 't eiland. Bij het avondeten bleef de stoel van Samel leeg. Ie is mee de paeren naer de smid, zei Krijn, zeker moet t'un wachte. Janne sprak geen woord. Ze zou zwijgen tot de jongen met zijn vader gesproken had en dan het hare ervan zeggen. Toen Samel laat op de avond met het span thuis kwam was ze in haar gewone doen. Moe jie toch nog ete? vroeg ze, maar hij schudde stroef van nee, Ik ebbe bie moe der Jikkemien een snee gekrege. Janne beet op haar lippen en Krijn wachtte schuw af of er woorden zouden vallen, maar het bleef stil. Bij het mennen van de tarwe zat Janne op haar stoel buiten en telde de schoven die af geladen werden. Toch bleef haar gezicht grimmig, al was er veel meer dan ze gere kend had. Nadat de laatste lege waten weg gereden was bleef ze nog zitten en keek ze gulzig over het land waar het parelmoeren licht op de stoppels danste. Vanachter de hoge elzenhaag kwam Simen Joosse. Hij mende twee losse paarden, ze herkende de zweetvossen van Zeeduin en hoorde hun snuivende adem. De achterlij ven blonken, de lange lichte manen bewo gen bij het stappen. Simen hield de liende los in zijn hand en groette. Hij liep met zijn hoofd rechtop en Janne be gon hem te haten. Die arbeider ging daar op zijn gezonde benen en het vorig jaar had ze gedacht dat hij nu wel zou sterven. Maar hij was opgekomen van zijn ziekte en moest hier langs gaan om haar in haar onmacht te zien zitten. Wanhopig probeerde ze haar be nen te verzetten, ze had willen schreeuwen, in zijn stil gezicht schreeuwen dat haar zoon nooit geen cent zou krijgen als hij met zijn dochter trouwde. (wordt vervolgd) Woensdag 3 april NEDERLAND 1 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur KRO's Tekenfilm festival. 18.05 uur Natuur in eigen land, natuurfilmserie. 18.30 uur Neighbours, Austra lische serie. 19.00 uur Journaal. 19.22 uur Volmaakte vreem den, comedyserie. 19.50 uur Praktijk op poten, Amerikaanse comedyserie. 20.20 uur Pleisterkade 17, co medyserie. Afl. 7. Herh. 21.03 uur Brandpunt special re port, actuele achtergrondre portages. 21.45 uur De Kennedy's, Ame rikaanse serie. 22.32 uur Eeuwigh gaat voor oogenblick, Antoine Bodar in gesprek met prof. dr. F. Rutten, voorzitter van de WRR. 23.22 uur Journaal NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden 14.15 uur Santa Barbara, Ame rikaanse serie. 15.04 uur De TV-dokter, medi sche tips. 15.05 uur Das Erbe des Gulden- burgs, serie. Afl. 1. 15.48 uur Belfleur, gevarieerd magazine. 17.00 uur Bassie en Adriaan en de verzonken stad, kinderse rie. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur De teenage hero turt les, tekenfilmserie. 18.02 uur Popformule, muziek programma. 18.42 uur Billy Hot Dog, kin dermagazine. 18.57 uur Dieren in het wild, natuurserie. 19.20 uur TROS Kieskeurig, consumentenmagazine. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur The secret of my suc cess, Amerikaanse speelfilm. 22.09 uur De TV dokter, medi sche tips. 22.10 TROS Aktua, actualitei tenmagazine. 22.45 uur Het cello galacon cert, afsluiting van het Scheve- ningen Internationaal Muziek Concours. 23.30 uur Fantasie in de ban van de werkelijkheid, 6-delige documentaireserie over de re latie van de Nederlandse kunst met de Nederlandse werkelijk heid. Afl. 1. NEDERLAND 3 09.00, 13.00 en 17.50 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. 18.00 uur De familie Ramdam, Franse serie over de lotgeval len van een Noordafrikaan- se familie in Parijs. Afl. 14. 18.30 uur Sesamstraat 18.45 uur Jeugdjournaal 18.55 uur Het klokhuis. 19.10 uur Van gewest tot ge west, regionaal programma. 19.54 uur Uitzending van de CDA. 20.00 uur Journaal 20.20 uur Een blik op Kenia, filmpje van Stichting De Em- mabloem. 20.25 uur De Profundis - we reldpremière, registratie van een concert van het Residentie Orkest o.l.v. Jacek Kasprzyk met Steven Mayer, piano. 21.05 uur Romeense rapsodie, het Omroeporkest o.l.v. Ken neth Montgomery. 21.23 uur Studio sport. 22.00 uur Journaal 22.15 uur Sport sport journaal 22.30 uur NOS-laat, achter grondinformatie. 23.15 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 16.00 uur Samson, Samson en Gert beleven dolle avonturen met tekenfilms. 17.30 uur Het Capitool, Ameri kaanse serie. 17.53 uur Kwislijn. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese- rie. Afl. 33. 18.05 uur Plons. 18.10 uur De kat, 13-delige jeugdserie. Afl. 5. 18.35 uur De woudlopers, Ame rikaanse serie. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen en programma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Kwislijn. 20.10 uur Tatort, Duitse poli tieserie. 21.45 uur Look, mode- en li- festylemagazine. 22.25 uur Kunstzaken. Aansl. Paardenkoersen 22.30 uur Vandaag. Aansl. Kwislijn. 22.50 uur Negentig, jaar 1, kunstmagazine. 23.40 uur Coda, Leonard No- lens leest voor uit De gedroom de figuur, Geboortebewijs en Liefdesverklaringen. Vandaag: Schrik. BRT 2 18.30 uur Nieuwskrant 18.35 uur Mooi en meedogen loos, afl. 153. 19.00 uur Wij en de anderen dieren, afl. 7: kennis doorge ven, over intelligentie en leer processen bij 'verschillende diersoorten. 19.25 uur Mededelingen en programma-overzicht 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Sportavond. Aansl. Kijk uit! Donderdag 4 april NEDERLAND 1 10.00 uur Vrouw zijn, magazine voor de vrouw. 10.45 uur TV-fruitmand, gees telijke liederen. 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 15.00 uur De wereld van de hoenders, Canadese natuur film. 15.30 uur Ceddie, tekenfilmse rie. 15.59 uur Het kleine huis op de prairie, Amerikaanse serie. 16.46 uur Kinderkrant, kinder programma. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Tijdsein I, gevarieerd nieuwsprogramma 18.30 uur Ronduit-Praise, jon- gerensamenzang in Elburg. 19.00 uur Journaal. 19.20 uur Avonturenhaai, Ca nadese serie. 19.45 uur Our house, Ameri kaanse serie. 20.40 uur Het Atlantische rijk, Engelse documentaireserie. 21.30 uur Tijdsein II, nieuws en actualiteiten. 22.05 uur Paasconcert 1991, koor- en samenzang vanuit de Pieterskerk te Leiden. 22.55 uur Mag ik 's met je pra ten? Feike ter Velde in gesprek met Jan Arends. 23.30 uur Journaal NEDERLAND 2 13.00 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 uur Journaal. 17.40 uur Bouli, tekenfilmse rie. 17.45 uur Konsumentenlijn, consumentenprogramma. 18.10 uur Top 40, muziekpro gramma. 18.55 uur Empth nest, comedy serie. 19.20 uur Luv in Thailand, mu- ziekspecial. 20.00 uur Journaal. 20.27 uur In de Vlaamsche pot, 30-delige comedyserie. 21.00 uur Nieuwslijn, actuali teitenmagazine. 21.30 uur De 100.000 gulden show, spelprogramma, 22.55 uur Married with child ren, comedyserie. 23.20 uur Drop the dead don key, Amerikaanse serie. NEDERLAND 3 09.00, 13.00 en 17.50 uur Nieuws voor doven en slecht horenden. 18.00 uur Wat doe jij nou? Pro gramma over school- en be roepskeuze. 18.30 uur Sesamstraat. 18.45 uur Jeugdjournaal. 18.55 uur Het klokhuis. 19.10 uur Hurray for today, Lu- cinda Lambton en de moderne architectuur, 12 delige docu mentaire serie. Afl. 2. 19.35 uur Bekijk het maar, co medyserie. 20.00 uur Journaal. 20.25 uur De connaisseur, kunst-quiz. 20.58 uur Portret van een hu welijk, 4-delige Engelse serie naar het boek naar Nigel Nicol- son over de stormachtige perio de in het huwelijksleven van Vita Sackville-west en Harold Nicolson. Afl. 1. 22.00 uur Journaal. 22.15 uur Studio sport jour naal, actuele informatie over de sport van vandaag. 22.30 uur NOS-laat, achter grondinformatie. 23.15 uur Logistiek. Les 3. 23.45 uur Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 15.30 uur Babel, wekelijkse nieuwsbrief voor Marokkaan se migranten. 16.00 uur Samson, Samson en Gert beleven dolle avonturen. 17.30 uur Het Capitool, Ameri kaanse serie. 17.53 uur Kwislijn. 17.55 uur Nieuws. 18.00 uur Tik tak, animatiese rie. Afl. 34. 18.05 uur Plons, afl.: Plons en het gazettemannetje. 18.10 uur Prikballon, kleuter magazine. 18.25 uur Carlos Co, magazi ne waarin poppen vertellen wat kinderen willen weten. 18.40 uur De geheimzinnige goudsteden (Mysterious cities of gold), Japanse serie. 19.03 uur Buren, Australische serie. 19.25 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Kwislijn 20.10 uur Een zaak voor twee, 16-delige Duitse misdaadserie. 21.00 uur Bagdad Café, Ameri kaanse comedyserie. 21.25 uur Panorama. 22.25 uur Kunst-zaken. 22.30 uur Vandaag Aansl. Kwislijn. 22.55 uur Sport extra, met wielrennen: 3-daagse van De Panne, verslag van de slotrit. 23.00 uur In zeer geheime dienst (The Piglet files), 14- delige Engelse comedyserie. Afl. 14. 23.25 uur Coda, Liebesbot- schaft, van Schubert, uitge voerd door Raphaëlla Smits, gitaar. BRT 2 18.30 uur Nieuwskrant 18.35 uur Mooi en meedogen loos, afl. 154. 19.00 uur Programma van de Stichting Syndicale Omroep. 19.25 uur Mededelingen en pro gramma-overzicht. 19.30 uur Nieuws. 20.00 uur Natuur, wat doe je er mee? 14-delige reeks over het wel en wee van de natuurreser vaten en natuurgebieden in Vlaanderen. Afl. 14. 21.00 uur Te gast in het theater: Nonsens, toneelstuk naar een scenario van Dan Goggin in een Nederlandse bewerking van Lennaert Nijgh en Boude- wijn de Groot vanuit het Fak keltheater. Tenzij anders vermeld beginnen alle uitvoeringen om 20.00 uur. 6 april Dorpshuis, Zonnemaire Muziekmiddag Nut Uitspanning (13.30 uur). 13 april :Concert Kunst en Eer Concertzaal Zierikzee 18 april Concertzaal, Zierikzee Uitvoering Zeeuwse Muziekschool (19.30). 19 april Ned. Herv. kerk, Scharendijke Koor- en samenzangavond m.m.v. Sursum Corda (Scharendijke), De Lofstem (Zierikzee) en kinder koor Hatikwa (Kerkwerve). Aanvang 19.45 uur. 27 april :Ned. Herv. kerk Renesse Jaaruitvoering Ned. Herv. kerkkoor m.m.v. jeugd koor Sjaloom 30 april: Nieuwe Kerk, Zierikzee. Koninginnedagconcert Ars Musica m.m.v. Ensem ble Speelgoed, Willie Bil, orgel, Dik de Koning, gi taar en Liesbeth Franken, zang (19.30 uur). 3 mei: Ned. Herv. kerk Haamstede Uitvoering 50-jarig bestaan Interkerkelijk Kerk koor m.m.v. Zeeuws Mannenkoor (aanvang 19.30). 3 mei: Willibrorduskerk, Zierikzee Concert Utrechts Byzantijns koor (20.30 uur). 11 mei: Ned. Herv. kerk, Dreischor Concert Magnificat en Cantiona Musica m.m.v. Abram Bezuijen, orgel. 25 mei: Mobiele, muziektent, Zonnemhire Concert Nut Uitspanning (19.30 uur). 31 mei: Chr. Ger. kerk, Zierikzee Gospel '90 m.m.v. de koren Adonai, Sjaloom en Henk en Liesbeth Franken, zang (aanvang 19.30 uur). 8 juni: Mobiele tent Zonnemaire Concert 'Vooruit' Oude-Tonge 8 en 9 juni: Zierikzee, Leger de Heils Amsterdam Staff Songsters en Muziekcorps Gor- kum 15 juni: Ned. Herv. kerk Dreischor Jubileumzangavond t.g.v. het 10-jarig bestaan van het Duivelands Mannenkoor (19.30 uur). 22 juni: Havenplein, Zierikzee Taptoe Zierikzee (19.30 uur). 22 juni: Ned. Herv. kerk, Haamstede Israël-avond m.m.v. Walchers Mannenkoor. De bedoeling van deze rubriek is elkaar te informeren wanneer uitvoeringen zullen plaatsvinden zodat anderen bij de bepaling van hun uitvoering rekening kunnen houden met'de reeds inge vulde data. Vandaar het verzoek om zo spoedig na het bekend worden van de datum deze door te geven aan M. van der Veer (01110-14585). m Verdriet De natuur bereidt ons voor op het nieuwe lentedecor. Bomen en planten lopen weer uit, niets is er dat hun kracht nog stuit. Maar jij ziet dit alles niet, want je hebt intens verdriet. Nog nooit heb jij je zó gevoeld, nu dit verdriet je overspoelt. Voor jou staat de wereld stil, is het duister en kil. Je bent ten einde raad en tot niets in staat. Door angst en wanhoop gedreven verwacht je niets meer van 't leven. - Je bent ontzettend bang, hebt jezelf niet in bedwang. Je voelt het onvermogen, dit kom ik nooit te boven. Want waar haal ik de kracht vandaan om dit alles te doorstaan? Zoals het kale wijkt voor het groen, zo zal die kracht z'n werk gaan doen. De kracht die zorgt voor dat nieuwe decor, dié kracht werkt ook in mensen door. H. M. P. Dalebout-de dopper, Scharendijke Deze rubriek verschijnt wekelijks in de dinsdag-uitgave van de Zierikzeesche Nieuwsbode en biedt thuis- dichters uit de streek de gelegenheid hun gedichten aan een groter publiek te presenteren. Wie denkt een of meer geschikte gedichten te hebben kan deze opsturen naar de Zierikzeesche Nieuwsbode, Postbus I, 4300 AA Zierikzee. De redactie behoudt zich het recht voor de gedichten wel of niet te plaatsen. Wijzi gingen worden vanzelfsprekend niet doorgevoerd. De naam van de schrijver of schrijfster staat onder het gedicht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 4