Harry Uit het Broek prolongeert het nationaal politiecross-kampioenschap zaterdag- en zondagvoetbal Jeugd BC Zierikzee doet goede zaken Delphi Mevo '80 naar de halve bekerfinale Op parcours in de Domeinen PROGRAMMA Dartclub Vliegveld Haamstede Zierikzee 1 draait goed tegen HWP IV Uitslagen b admint onclub Zierikzee Tijdens Grand Prix toernooi Owe Boersma nieuwe leider Schaken Zierikzee 2 DONDERDAG 28 MAART 1991 NR 24922 9 WESTENSCHOUWEN - Gisteren, woensdag, heeft de Nederlandse politiecross-kampioen met succes zijn vorig jaar verworven titel weten te verdedigen. De uit Oldenzaal afkomstige politieman Harry Uit het Broek wist op overtuigende wijze de honderd overige dienders wederom ruimschoots voor te blijven. ,,Ik ben er helemaal voor uit Oldenzaal gekomen en niet voor niets zo blijkt", verklaarde de 31-jarige crosser werkzaam bij de gemeentepolitie in zijn woonplaats. Op de tweede plaats finishte de eveneens 31-jarige Dirk Kersten, uit het Achterhoekse Ulft. De bronzen medaille werd in de wacht gesleept door de 32-jarige Jan Verloop uit Noordwijk. Bij de dames greep Joke Huis in 't Veld gedecideerd en onbedreigd de nationale crosstitel voor politiemensen. Nadat oud-politieman Dick Mooij, uit Burgh-Haamstede, het startschot had laten weer klinken volgden er voor een honderdtal van zijn collega's negen 'moordende' kilometers. Voor veel van de deelnemers, welke uit alle hoeken van Ne derland de weg naar de Domei nen in de Westhoek hadden we ten te vinden, betekende deze NK-politiecross, georganiseerd door de Zeeuwse Rijkspoli- tiesportvereniging Luctor Zee land, een eerste kennismaking met het fraaie duin- en bospar- cours. Pittig parcours Ook de latere winnaar Harry Uit het Broek noemde het na afloop ,,Een pittig parcours". Hoewel hij bij de eerste door komst, na drie kilometer, reeds een gat van 100 meter op de naaste concurrentie had gesla gen en uiteindelijk won met een een nog grotere voor sprong, toonde hij zich niet te vreden over de eigen conditie. „De vorm is eigenlijk nog niet optimaal", zo zei Uit het Broek, die vorig jaar voor de eerste keer in de eigen woon plaats de nationale politie- cross-titel op de naam schreef. De robuuste Rijkspolitieman Dirk Kersten, uit Ulft, toonde zich na negen afmattende kilo meters tevreden met de tweede plaats. „Ik kon Harry maar één kilometer bijhouden, toen ben ik mijn eigen race gaan lo pen. Wanneer je wel met hem mee zou gaan ben je snel ka pot", aldus de bebaarde Ach terhoeker. Geruime tijd liep Kersten op een tweede plaats, met in zijn kielzog Verloop en Panjoel. Bij de doorkomst na zes kilometer demarreerde plotseling de late re nummer drie Jan Verloop. Hij wist een behoorlijk gat te slaan en liet Kersten en Theo Panjoel, die vorig jaar op dit parcours Zuid-Nederlands crosskampioen werd, snel ach ter zich. Ongeveer twee kilo meter voor de finish haalde Dirk Kersten, opgejaagd door Panjoel, voordeel uit een pitti ge afdaling. „Ineens had ik het gat naar Jan gedicht, toen ben ik maar met een doorgesprint", aldus Kers ten, die in 1988 de nationale crosstitel al eens behaalde. Een nieuwe, en nog vrij onbekende sport, waarin Kersten even eens veelvuldig zijn energie steekt zijn de zogenaamde survival-runs. Een loop over meestal zo'n twintig kilometer De start van het politiecross-kampioenschap in de domaniale bossen. (Foto: Joop van Houdt). Zaterdag 30 maart Afdeling Zeeland zaterdagcompetitie le klas Waarde-'s-H. Arendskerke Heinkenszand- Dauwendaele Wolf.dijk-DFS (rest.) Reserve le klas Kruiningen 2- Wemeldinge 2 Middelburg 2-Veere 3 2e klas A Spui-Hoedekenskerke Kloetinge 4-Dauwendaele 2 Borssele-Apollo SVD-ZSC 2e klas C Duiveland 2-Colpl. Boys 2 Mevo 2-Kapelle 3 3e klas C Kloetinge 6-Bruse Boys 3 Waarde 2-SSV '65 3 's-H. Arendskerke 4^ Kruiningen 3 4e klas A Serooskerke 6- Brouwershaven 3 NOAD '67 5-Meeuwen 6 VCK 5-Wissenkerke 2 Bevelanders 4-Duiveland 4 4e klas B Bevelanders 3-Kapelle 6 Wolf.dijk 5-SSV '65 4 Duiveland 3-Wissenkerke 3 Afdeling Zeeland zondagcompetitie 2e klas A Ouwerkerk-Schoondijke Noormannen-Domburg 2e klas C Jong Ambon 2-Lewed. Boys 2 3e klas B Goes 4-Zld. Sport 4 Juniorencompetitie A-junioren interregionaal Alliance Al-Axel Al Zierikzee Al- Kloetinge Al (29/3) B-junioren interregionaal Kapelle Bl-RKDVC BI Groep A3 DFS Al-Serooskerke Al VCK Al-Krabbendijke Al Middelburg A2- Walcheren A2 Groep A9 Meeuwen Al-GPC Al ZSC Al-Vlissingen A2 Renesse Al- Jong Ambon Al Groep AIO Kapelle A2-Rillandia Al Kruiningen Al- SKNWK Al Groep B3 DFS BI-Serooskerke BI Heinkenszand Bl- Middelburg B2 SKNWK Bl- Dauwendaele BI Groep B8 Rillandia Bl-Apollo BI Krabbendijke Bi- Brouwershaven BI Groep B9 Wissenkerke Bl-Mevo BI 's-H. Arendskerke Bl- Renesse BI Groep C4 GPC Cl-Bruse Boys Cl Lewed. Boys Cl- Arnemuiden Cl Veere Cl-Goes Cl Groep C5 Kruiningen Cl-'s-H. Arendskerke Cl Robur Cl-Kapelle C2 Wemeldinge Cl- SKNWK Cl Groep C6 VCK C2-Zeelandia Cl RCS C3- Walcheren C2 (27/3) Colpl. Boys Cl-WIK Cl Groep C8 Duiveland Cl-Mevo Cl Bruse Boys C2- Zonnemaire Cl Groep C10 Bevelanders Cl-ZSC Cl Serooskerke Cl- Vlissingen C2 Noormannen Cl- Jong Ambon Cl Damescompetitie le klas WI K-Pat rij zen Serooskerke-Yerseke Arnemuiden-Spui 3e klas A SKNWK-Bevelanders Serooskerke 2-SVD Dauwendaele- Nieuwland Meisjes (elftallen) WIK-RCS Heinkenszand-Yerseke Apollo-Bevelanders Meisjes (zeventallen) Nieuwland-Vlissingen Kloetinge-Liberty Zaterdagbeker 4e ronde Dauwendaele 3- Bevelanders 2 Kruiningen 4-Kloetinge 5 5e ronde Kats-Serooskerke 3 Yerseke 3-ZaamsIag 2 6e ronde Bruse Boys 2-SKNWK Zondagbeker Volharding-Zld. Sport Juniorenbeker Middelburg Bl-RCS BI Maandag 1 april Eerste divisie Veendam-Go Ahead Eagles Telster-Wageningen VVV-De Graafschap BW Den Bosch-NAC Excelsior-AZ RBC-Emmen Dordrecht '90-FC Zwolle Helmond Sport-Haarlem Eindhoven-Cambuur L. SC Heracles-VIissingen Afdeling Zeeland zaterdagcompetitie le klas Duiveland-Waarde 2e klas C Kapelle 3-Duiveland 2 3e klas C Waarde 2-Bruse Boys 3 's-H. Arendskerke 4- Kloetinge 6 SSV '65 3- Hoedekenskerke 2 4e klas A Wissenkerke 2- Bevelanders 4 Afdeling Zeeland Zondagcompetitie 2e klas A Ouwerkerk-Groede Renesse-Kwadendamme Sluis-Volharding Schoondijke-Noormannen Philippine-SDO Terhole-Hulsterloo 2e klas C Zeelandia 2-Domburg 2 Noormannen 2- Lewed. Boys 2 Goes 3-Vlissingen 3 Zld. Sport 2-Zierikzee 3 Jong Ambon 2- Walcheren 3 3e klas B Robur 2-Domburg 3 Patrijzen 3-VoIharding 2 Dreischor-Zld. Sport 4 4e klas E Cortgene 2-Zierikzee 6 Volharding 4-Patrijzen 4 4e klas F Robur 3-Volharding 3 Lewed. Boys 3-Patrijzen 5 Goes 5-Cortgene Juniorencompetitie A-junioren interregionaal Kloetinge Al- Roosendaal Al B-junioren interregionaal Middelburg Bl- Zierikzee BI Promotieklas B-junioren Bruse Boys Bl-RCS BI Zaterdagbeker 4e ronde SSV 2-Heinkenszand Heinkenszand 2-SVD Ritthem-Middelburg 2 5e ronde Brouwershaven- Dauwendaele 3/Bevelanders 2 Dauwendaele 2-Mevo Hoedekenskerke- 's-H. Arendskerke Kruiningen 2-Krabbendijke Wolf.dijk-Wemeldinge 2 Dauwendaele- 's-H. Arendskerke 2 6e ronde VCK-Apollo Juniorenbeker 4e ronde Kruiningen Al- Middelburg Al Zaamslag Cl-Ria W. Cl ZSC Cl-Yerseke Cl 5e ronde Vlissingen Al- Arnemuiden Al Vlissingen Bl-Steen BI Vlissingen Cl- Middelburg Cl (3/4) Damesbeker Vlissingen-Spui Yerseke-Kloetinge Oost kapelle-Pat rij zen waarin allerlei hindernissen zijn verwerkt. Zoals onder meer boomstammen sjouwen, hout hakken en touwbanen be klimmen. De twee jaar geleden in Neder land, in Beltrum, geïntrodu ceerde survival-runs mogen zich vooral in de Achterhoek verheugen in een steeds groter wordende populariteit. „On langs hebben ze zelfs al een speciale Survivalbond opge richt", wist Kersten te melden. Dirk Kersten die zelf in 1988 deelnam aan de zware AVRO- survival in Canada, hoopt dat deze sport ook in Zeeland ge hoor gaat krijgen. „Het par cours hier van Westenschou- wen is er in ieder geval ideaal voor", aldus de 'specialist'. Tijdens de NK-politiecross gis teren was de derde plaats weg gelegd voor de 'eeuwige' twee de Jan Verloop uit Noordwijk. „Ik heb in al die jaren nog maar één keer van Harry ge wonnen. Meestal zit hij voor mij, en vandaag dan ook Dirk nog", aldus een eerste reactie van Verloop. Volgens hem heeft Uit het Broek meer inhoud, -waarmee deze veel voorkomen de eindrangschikking ver klaard lijkt. „Want we zijn best aan elkaar gewaagd", vindt Verloop. De nummer vier, Theo Panjoel uit Eindhoven, had volgens zijn zeggen 'lekker gelopen'. „De vorm is beter dan vorig jaar, maar toen Kersten weg- sprintte moest ik lossen. Het ging eigenlijk lekker tot in die laatste ronde. Je moet natuur lijk ook niet vergeten dat hier lopers meedoen die op natio naal niveau altijd goed preste ren", verzacht Panjoel enigs zins de 'pijn' voor zichzelf. Eerste Zeeuwse politieman werd de ook op Schouwen- Duiveland bekende Kees Priem uit Cortgene. Jarenlang werkte hij destijds op het voor malige eiland. In de eindklas sering reikte de 39-jarige Priem tot een toch nog fraaie achtste plaats. „De rest is ge woon te sterk. Maar ik denk ook dat ik de zaterdag gelopen City Pier City loop nog in de benen heb, daar heb ik wel trouwens mijn PR nog verbro ken", aldus de volgend jaar tot het veteranenlegioen toetre dende politieman. Zaterdag 21 april aanstaande is kilometer vreter Priem overigens ook weer van de partij tijdens de Marathon van Rotterdam. Bij dë dames (over zes kilome ter) liet de Haagse Joke Huis in 't Veld zich tot de nieuwe natio nale politiecross-kampioene kronen. Eenvoudig en overtui gend was zij de overige vier vrouwelijke loopsters te snel af. „Het was zwaar. Vooral door die droge lucht. Nadat ik aan het WK in Spanje meege daan heb en geblesseerd ben geraakt, ben ik nu eigenlijk weer maar drie weken bezig. Het parcours? Schitterend, al les zit erin. Maar wel zwaar", aldus de opvallend nog monte re Huis in 't Veld. Uitslag De uitslag van het Nederlands politiecross-kampioenschap in de Domeinen van Westenschou- wen was als volgt: Dames 6000 meter: 1. Joke Huis in 't Veld, HPSV, 26.33 min.; 2. Saskia Koelemij, HPSV, 28.30; 3. Diana Föllings, HPSV, 32.04; 4. Sonja van As, HPSV, 37.54 (D.vet); 5. Jeannet- te Scholtens, gemp. Arnhem, 38.49. Heren 9000 meter: 1. Harrie Uit het Broek, Oldenzaal, 30.52; 2. Dirk Kersten, rp. Ulft, 31.25; 3. Jan Verloop, rp. Alex 31.41; 4. Theo Panjoel, rp. Eindh. 31.52; 5. Herman Ak kermans, APGS, 32.07; 6. Ge rard Bouwhuis, Arnhem, 32.18; 7. Bett Müris, gemp. Venlo, 32.22; 8. Kees Priem, Luctor Zld., 32.25; 9. Rüdiger Baack, Bun grens Duitsland, 32.50; 11. Willem Hamoes, Hermandad, 33.93; 11. Simon Schreur, RSO- DU, 33.05; 12. Lex Meidam, Kmar Rt., 33.16; 13. Ronald Nijland, AGPS Adam., 33.47; 14. Thijs van Welie, Herman dad, 33.52; 15. Hemk Rams, gp. Breda, 34.01; 16. Bart v. d. Put ter, HPSV, 34.04; 17. Ad Blom- mers, gp. Dordrecht, 34.97; 18. Ruud Wagemanker, HPSV, 34.10; 19. Ulrich Zwijsen, gp. Breda, 34.17; 20. Arjen Akker mans, APGS, 34.34. SANTA CLARA - Het Neder landse volleybalteam heeft zich tijdens het internationale volleybaltoernooi op Cuba her steld van de nederlagen tegen de A- en B-ploeg van het gast land. Woensdag won Neder land het duel tegen China met 3-0. De setstanden waren: 15-5 15-7 en 15-13. LONDEN - De voetballanden van Engeland en Ierland hou den elkaar perfect in even wicht. Na de 1-1 in Dublin, werd het woensdag op Wem bley in Londen eveneens 1-1 tij dens de kwalificatiereeks voor de Europese'titelstrijd in Zwe den. RENESSE - Hieronder volgen de uitslagen van de jongste huishoudelijke competitie van dartclub HCR Vliegveld Haamstede, welke in Renesse haar thuisbasis heeft. De onderlinge resultaten wa ren: Wim Verboom-Ben Sukkel 1-1; Wim Verboom-Mark Van de Brink 1-2; Ben Sukkel-Dirk van Eeenigem 2"-l; Ben Sukkel- Mark van de Brink; Ben Sukkel-Willie Tak; Willie Tak- Charlot Dijck-Burger; Ad de Feiter-Willie Thk. Hierdoor zijn de volgende standen ont staan (respectievelijk tactiks, 501 en 301): Wim Verboom 10-9- 8; Ben Sukkel 18-8-7; Chariot Dijck-Burger 19-12-6; Dirk van Eenigem 22-21-18 (2e); Ad de Feiter 23-25-19 (le); Jan van Damme 29-9-0; Mark van de Brink 29-13-15 (le); Willie Tak 0- 3-0; Hans Martens 24-16-9 (3e). Tten behoeve van het huidige seizoen staan er voor de leden van DC HCR Vliegveld Haam stede nog vier clubavonden op het programma, te weten 28 maart, 11 april, 18 april en 29 april. Tévens staan er nog twee toernooien op stapel: 7 april in Nieuw-Vossemeer (501) en 28 april in de Heen (tactiks). Winst Tijdens de thuisstrijd tegen DC 't Schotje werd door het Renesse-viertal een overtui gende winst geboekt: 35-15. Ook de heenwedstrijd destijds werd door BC HCR Vliegveld Haamstede gewonnen. De uit slagen van de thuiswedstrijd waren: Dirk van Eenigem 0-3, 3-0, 3-0, 3-0; Hans Martens 1-2, 2-1, 1-2, 3-0; Wim Verboom 1-2, 2-1, 2-1, 2-1; Chariot Dijck 3-0, 3- 0, 3-0, 3-0. ZIERIKZEE - Onlangs wist de schaakvereniging Zierikzee met de volle winst uit het Zeeuws-Vlaamse Sas van Gent terug te keren. Het Witte Paard IV stond tot dan toe tweede, maar door de zege van de Zierikzeeënaars die tot dan toe derde stonden, zijn ze gede cideerd naar onderen verwe zen. Zierikzee 1 draaide heel goed, ondanks het verlies aan het eerste bord door Gerrit Visser wisten zij met 5'/2 tegen te winnen. De uitslag is: G. Visser-R. v. Waterschoot 0-1; H. Aangeen- brug-K. Lafort 1-0; O. Boers- ma-S. Belfroid 1-0; R. v. d. Veken-M. Cardon 1-0; M. Krijger-I. Luteyn V2-V2; H. Baris-S. Quist 1-0; A. Bloom-J. Dubbeldam 0-1; O. Vleeshou- wer-M. Pauwels 1-0. ZIERIKZEE - Uitslagen van de jongste wedstrijden zijn: Zierikzee 1-Smash 1 5-3; Zie rikzee 2-Rillandia 2 7-1; Zierik zee 4-Verommepeppers 2 6-2; Zierikzee 5-Verommemeppers 2 8-0. Stand Klasse 2 afd. A Zierikzee 1 Smash 1 Kolibrie 1 Backhand 1 Stenge 1 Klasse 3 afd. B Zierikzee 2 Sjuttel 1 Marathon 8 Rillandia 2 Backhand 3 Klasse 4 afd. A Wissenkerke 2 Zierikzee 5 Zierikzee 4 Verommemeppers 2 Zeeland 1 Programma 3-6 2-4 3-3 3-1 3-0 4-6 4-6 4-4 4-2 4-2 2-4 2-3 3-3 2-2 3-0 HEINKENSZAND - Onlangs werd door 13 kinderen van de badmintonclub Zierikzee deelgenomen aan de Grand Prix te Heinkenszand. Een en ander met wisselende resultaten. In de J4 klasse B tot 12 jaar kwamen Mirelle van der Have en Maartje Plu zowel in het enkel- als in het dubbelspel uit. Maartje werd na twee spannende partijen, die maar net verloren gingen, derde in haar poule. Ook Mirelle werd derde in haar poule. Zij trof het echter niet, zelf nog maar tien jaar, moest ze het opnemen te gen meisjes van twaalf jaar, ze deed het echter prima. Jongens Bij de jongens kon door ziekte alleen René Holkers in de J4 klasse uitkomen. Zodat deze noodgedwongen zijn dubbel spel in de J3 klasse B (12-14 jaar) moest spelen. In het en kelspel wist René een tweede plaats te bereiken. In de dubbel samen met Pa trick Kooman werd een derde plaats behaald, direct achter het Zierikzeese duo Michel Ra- via en Patrick Juffermans. In het enkelspel wisten zowel Mi chel Ravia als Patrick Juffer mans na een spannende laatste partij de tweede plaats in hun poule te behalen, jammer ge noeg net geen finale-plaats. Pa trick Kooman behaalde in zijn poule de derde plaats. De dames Marloes Plu en Caro- la van der Have wisten in de J3 klasse B de eerste prijs in het dubbelspel te behalen. Carola werd in de enkel derde in haar poule. In de J3 klasse A wist Mark den Boer na een enerve rende 3-setter, laatste set 18-15 te winnen van Martijn Hoye, een prima prestatie, daar Mark tot nog toe steeds van hem had verloren. Een finale-plaats was zijn deel. In de dubbel was hij met zijn partner Rogier tweede in zijn poule. In de J2 klasse A wisten de dames Simone Kievits en Wendy Sies de tweede plaats in hun poule te bereiken. Voor beide dames was er in het en kelspel een derde plaats weg gelegd. De heren in deze klasse, Leon Jonker en Arjan Walraven, werden in de dubbel derde in hun poule. Zowel Arjan als Le on werden in hun enkelspel derde in hun poule. ZIERIKZEE - Nog vijf ronden te spelen en dan is bekend wie de nieuwe kampioen gaat wor den van de SV Zierikzee. Owe Boersma is een goede kansheb ber. Hij staat nu aan de leiding, van het klassement. Dit omdat hij won van koploper H. Aan- geenbrug. Het ging er Hollands aan toe. Zo heette de opening. De witspeler, H. Aangeenbrug speelde daarmee erg aanval lend. Echter te langzaam want na 14 zetten nam zwart de aan val over. Na een foutje van wit kon Boersma met een torenof fer de strijd in zijn voordeel be slissen. Het was een partij van 22 zetten. M. Krijger en R. van der Veken hadden 23 zetten nodig. Het werd Caro-Kann. Tferdege voor bereid door R. van der Veken. Dat dit nuttig is bleek overdui delijk want na 15 zetten stond M. Krijger reeds verloren. Het goede middenspel van zwart- speler Van der Veken deed hem de das om. A. Bloom en H. Baris speelden geen hoogstaande partij. Bei den maakten fouten. Ondanks een betere stelling van J. Baris werd het toch remise. Uitslagen De uitslagen: A. Aangeenbrug- O. Boersma 0-1; M. Krijger-R. van der Veken 0-1; A. Bloom-J. Baris V2-V2M. in 't Veld-C. Pol derman Vi-Vi; E. van Nierop-A. van der Westen 1-0 (regl.); J. Dopper-A. Bandsma 0-1; C. van Eldik-H. Bremer 1-0; M7 Bijmolt-P. Legerstee 1-0; A. van' Meeteren-A. van Oorschot 0-1; J. Verschoor-D. Doeswijk 0-1. Stenge 1-Zierikzee 1; Back hand 3-Zierikzee 2; Zierikzee 5- Wissenkerke 2; Zierikzee 4- Zeeland 1. ZIERIKZEE - Het spreek woord „Lest best" is zeker niet op het 2e team van de Zierik zeese Schaakvereniging van toepassing, op de laatste wed strijd tegen Vlissingen 4 van de ZSB. Dat het een moeilijke opgave zou zijn, om een be hoorlijk resultaat te boeken, was te voorzien, maar dat het een forse nederlaag zou wor den, met op een moment in een remise stelling van 3 partijen met een stand van V2-V2 kwam hard aan. Verkerk had zijn tegenstander na 27 zetten mat, direct gevolgd door Bom met remise en toen was de victorie verleden tijd. Uitslag De uitslag is: O. Vleeshouwer-M. Snoek 0-1 St. Stoel-V. Droogers 0-1 J. v. Dalsen-K. Akkermans0-1 G. den Broeder-P. Bikker 0-1 J. Verduyn den Boer- L. Schipper 0-1 Joh. Hoogstrate-A. Baljeu 0-1 J. Bom-A. Vijfhuizen V2-V2 J. Verkerk-E. van Dijke 1-0 V/i-Wi ASPEREN - Door op eenvoudige, bijna beschromen- de wijze eerste klasser WHV tijdens de 1/8-finales uit te schakelen heeft het eerste herenteam van vol leybalvereniging Delphi Mevo '80 zich weten te plaatsen voor de halve bekerfinale. De uitwedstrijd in Asperen kwam met een 0-3 overwinning op naam van de Zierikzeeënaren. Nadat deze week ook de overige wedstrijden gespeeld zijn volgt zo spoedig mogelijk de loting en vinden in de week van 22 april aanstaande de halve finales plaats. De volleybal be kerfinale vervolgens wordt gespeeld op 25 mei aan staande. Voor het eerst in lange tijden kon het eerste herenteam weer eens compleet en zonder bles sureleed binnen de lijnen tre den. Slechts dienstplichtig mi litair Michel van Sluys was verhinderd. Op voorhand wa ren de blauwhemden overigens 'gewaarschuwd' voor WHV, dat tijdens haar voorronde wedstrijden reeds eerder een promotieklasser hadden uitge schakeld. Concentratie De Zierikzeese volleyballers kenden echter geen enkel pro bleem. Het ging ze zelfs zo ge makkelijk af dat tijdens meni ge momenten de concentratie ver te zoeken was. Wanneer er echter weer even werd opgelet en een tandje hoger gespeeld ging worden, had WHV weinig meer in te brengen. Vooral middels aanvallen op de bui tenkant wist Delphi Mevo '80 de nodige puntjes te scoren. Omdat de Zierikzeeënaren het zo nu en dan te gemakkelijk oppakten, kon de tegenstander toch ook haar puntjes scoren. Hierdoor kwamen de volgende setstanden tot stand: 11-15, 5- 15, 10-15. „We hebben eigenlijk nooit het gevoel gehad dat we deze wedstrijd niet konden winnen. Het ging zo gemakke lijk dat het moeilijk was om de gehele tijd geconcentreerd te blijven", aldus coach Roel Kok na afloop.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1991 | | pagina 9